Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,096 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,090 μηνύματα σε 74,654 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Προτιμώμενη/Προτεινόμενη έτοιμη πλατφόρμα CMS για ανάπτυξη σάιτ

meidei

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη meidei
Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O meidei .. έγραψε στις 23:33, 06-10-09:

Ανήλικοι και μη γουέμπ-μάστορες, εμφανιστείτε και δώστε τα φώτα σας.

Σκέφτομαι -μεσοπρόθεσμα σχέδια- να φτιάξω ένα θεματικό σάιτ και ερευνώ διάφορες παραμέτρους για να μην ξεκινήσω στα τυφλά.

Αυτό που έχω στο μυαλό μου είναι το κυρίως μέρος να είναι φόρουμ, να υπάρχει ένα news/editorial section (ως μέρος του φόρουμ μάλλον) και οι VIP χρήστες να έχουν τη δυνατότητα να δημιουργήσουν δικό τους blog κάτω από το domain του site.

Προς το παρόν δοκιμάζω τον συνδυασμό phpbb & wordpress χωρίς κάποια γεφύρωση μεταξύ τους -τοπικά πάντα-. Θα ήθελα κάτι πιο integrated, για να υπάρχει κεντρική και εύκολη διαχείριση για εμένα και συνοχή για τους χρήστες. Βλέπω ότι το vbulletin είναι αρκετά κοντά σε αυτό που θέλω, αλλά είναι εμπορικό. Κάποια παρόμοια δοκιμασμένη πλατφόρμα σε open source;

ΥΓ. Άσχετο, αλλά όντας ανήλικος μου επιτρέπεται η καταχώρηση domain name; Ποια στοιχεία ζητά ο εκχωρητής;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Unkown-User
Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε στις 11:35, 07-10-09:

Αγαπάμε joomla..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Pavlitos (Παύλος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pavlitos
Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 683 μηνύματα.

O Pavlitos έγραψε στις 12:59, 07-10-09:

Θα μπορούσες να χρησιμοποιήσεις smf με tinyportal ή simpleportal.

ΥΓ: Α και γι'αυτό που ρωτάς στο τέλος, σου επιτρέπεται η καταχώρηση domain. Εγώ προσωπικά πλήρωσα με paypal.

Παράθεση

meidei

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη meidei
Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O meidei .. έγραψε στις 19:47, 07-10-09:

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Θα δοκιμάσω να δω μέχρι που μπορώ να φτάσω με το Joomla χωρίς να χρειαστεί να λερώσω τα χέρια μου κ' αν δεν πετύχει θα δω και το smf.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους