Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

HOL

Fotis1993Drama (Φώτης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Fotis1993Drama
Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

O Fotis1993Drama έγραψε στις 16:44, 11-10-09:

Έχω μια ερώτηση. Έχεις κανείς από εσάς ΗΟL??Σκέφτομαι να βάλω ξέρει κανείς αν αξίζει???Δράμα μένω(άκυρο).

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 16:46, 11-10-09:

τι ειναι το HOL??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 16:48, 11-10-09:

HellasOnLine

Παράθεση

Fotis1993Drama (Φώτης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Φώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Δράμα (Δράμα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.

O Fotis1993Drama έγραψε στις 16:49, 11-10-09:

ΗΕLLAS ONLINE...(ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΤΗΛΕΦΩΝΟ)

Παράθεση

Nikos93 (Nikos)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Nikos93
Ο Nikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 216 μηνύματα.

O Nikos93 . έγραψε στις 17:12, 11-10-09:

εγω που εβαλα πριν 1 μηνα ειμαι πολυ χαρουμενος . Αν και μενω αττικη δεν ξερω πως ειναι απο κει π κατοικεις

Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Unkown-User
Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε στις 18:19, 11-10-09:

Κατά γενική ομολογία θα ήθελα να μάθω σε ποιο παράλληλο σύμπαν ζεις
Επίσης ναι το ξέρω ότι είναι ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ να το ψάξεις το google. Το καταλαβαίνω.

HOL έχω χαλκίδα, δεν έχω παράπονο, αν πάρεις και fritzaki τότε είσαι ΠΟΛΥ κομπλέ.

Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alessandra
H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε στις 18:20, 11-10-09:

Είναι αξιόπιστος παροχέας.

Παράθεση

Crookshanks

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Crookshanks
Ο Crookshanks αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

O Crookshanks έγραψε στις 18:25, 11-10-09:

Εγώ ένα έχω να πω: ΜΑΚΡΙΑ! Εμείς βάλαμε αρχικα΄Ίντερνετ και καθυστέρησαν αδικαιολόγητα, υπήρχαν προβλήματα με το μόντεμ και έπειτα από τρεις μήνες δούλεψαν όλα όπως πρέπει. Μετά από αυτό, θέλαμε να αλλάξουμε σε double play, και ήρθε ένας με ένα συμβόλαιο, αλλά δεν ήταν έτσι όπως μας τα λέγανε στην αρχή, οπότε το στείλαμε πίσω ανυπόγραφο. Και μας συνδέσανε, οι Μπούφοι. Και μετά είχαν και την απαίτηση να πληρώσουμε και τα ρέστα, δηλαδή τόσο την υπάρχουσα σύνδεση όσο και αυτήν που ποτέ δεν εγκρίναμε! Οπότε κι εμείς καταγγείλαμε τη σύνδεση και βάλαμε ΟΤΕ.

Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alessandra
H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε στις 20:58, 11-10-09:

:!:
:!:

Παράθεση

DimitrisMat

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη DimitrisMat
Ο DimitrisMat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 223 μηνύματα.

O DimitrisMat έγραψε στις 22:14, 11-10-09:

Πριν 3-4 χρόνια άξιζε να βάλει κανείς internet από ιδιωτική εταιρεία,τώρα πλέον ψηφίζω OTE!

Υ.Γ. Δεν πίστευα ποτέ ότι θα ερχόταν η μέρα που θα υποστήριζα τον πΟΤΕ!

Παράθεση

lak100 (Δημητρης (Μητσος))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη lak100
Ο Δημητρης (Μητσος) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και μας γράφει απο Βίτσι (Καστοριά). Έχει γράψει 113 μηνύματα.

O lak100 έγραψε στις 08:25, 12-10-09:

Εξαρταται την περιοχη και την περιπτωση μπορει στην Αθηνα μπορει να φυσαει και στην δραμα να εχεις προβλημα αυτο ισχτει για ολους του εναλλακτικους. κανε μια ερωτηση εδω:www.adslgr.com Kαλημερα

Παράθεση

Fotis1993Drama (Φώτης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Fotis1993Drama έγραψε στις 13:13, 12-10-09:

ευχαριστω πολυ για το ενδιαφερον απο ολους

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους