Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το τέλειο σώμα για εσάς;

Iris_Didini

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Iris_Didini
H Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H Iris_Didini έγραψε στις 21:29, 23-06-05:

Το καλοκαίρι έρχεται, σύντομα θα ξεχυθούμε στις παραλίες (και ο Θεός βοηθός! )
Γυμναστήρια, δίαιτες, κρέμες, τσιρότα, ινστιτούτα αδυνατίσματος κτλ, κτλ.
Τελικά το όμορφο σώμα είναι υποκειμενικό στοιχείο ή υπάρχουν κάποια στάνταρ πράγματα που αρέσουν σε όλους;
Εσείς τι προσέχετε, τι σας αρέσει και τι σας απωθεί σε ένα σώμα;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Porcelain
Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε στις 21:36, 23-06-05:

Το σώμα για εμένα είναι ένα δοχείο για την ψυχή.. αν αυτό δεν φανερώνει κάποια αδυναμία της ψυχής δεν μπορώ να πω ότι βλέπω μεγάλη διαφορά από το ένα σώμα στο άλλο..

On the other hand, I love boobies..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 21:42, 23-06-05:

Βασικα το συνολο παιζει τεραστιο ρολο, αλλα εγω προσεχω: ποδια, πισινο, στηθος, πρωσωπο (ολα δλδ)

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 21:43, 23-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Iris_Didini
Ôï êáëïêáßñé Ýñ÷åôáé, óýíôïìá èá îå÷õèïýìå óôéò ðáñáëßåò (êáé ï Èåüò âïçèüò! )
ÃõìíáóôÞñéá, äßáéôåò, êñÝìåò, ôóéñüôá, éíóôéôïýôá áäõíáôßóìáôïò êôë, êôë.
ÔåëéêÜ ôï üìïñöï óþìá åßíáé õðïêåéìåíéêü óôïé÷åßï Þ õðÜñ÷ïõí êÜðïéá óôÜíôáñ ðñÜãìáôá ðïõ áñÝóïõí óå üëïõò;
Åóåßò ôé ðñïóÝ÷åôå, ôé óáò áñÝóåé êáé ôé óáò áðùèåß óå Ýíá óþìá;
Εμένα μου αρέσει το θυλικό σώμα, άσχετα με το ύψος και άσχετα με τις αναλογίες. Δεν μιλάω για πιασήματα και ψωμάκια αλλα ούτε και για το ξερακιανό παιδί της Ουγκάντας βλέπε γνωστά μοντέλα. Η κάθε γυναίκα πρέπει να βρεί το ιδανικό βάρος που της πάει και αυτό το βάρος το βρήσκεις στον καθρέφτη και όχι στην ζυγαρια. όταν το βρείς και μετά σφήξεις τότε έχει πετήχει πολλά

Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 22:34, 23-06-05:

να μη καμπουργιαζει και να με περναει στο υψος...

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 23:03, 23-06-05:

Δεν υπάρχει τέλειο σώμα κατα τη γνώμη μου και δεν αναζητώ κάτι τέτοιο. Μπορεί να τα φτιάξω με καμια κοπέλα που μπορεί να είναι 10cm πιο ψηλή απο μένα και να είναι η ιδανική. Τι θα της πω; "Φύγε, είσαι λελέκι και νιώθω κόμπλεξ" ;;; Μπορώ όμως να πω οτι δείχνω ιδιαίτερη αδυναμία όμως στου αθλητικού τύπου σώματα και λατρεύω αυτα με τα πιασιματάκια

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 23:11, 23-06-05:

Για μένα (και για αρκετούς αρχαίους φιλόσοφους και μαθηματικούς) πρέπει το ύψος του ανθρώπινου σώματος από κάτω μέχρι τον αφαλό προς το ύψος από τον αφαλό ως το κεφάλι να είναι περίπου 1,618. Το μήκους του δαχτύλου από το τέλος της παλάμης ως την πρώτη άρθρωση προς το μήκος από την δεύτερη ως την τρίτη άρθρωση να είναι 1,618.

Στην πράξη λατρεύω τις γλυκές φατσούλες!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 23:28, 23-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από emufear

Στην παρέα μου στη σχολή έχουμε αρκετές. Έλα να σου γνωρίσω

Όσο γι αυτά που είπες για τους Αρχαίους, σε τιμά ιδιαίτερα να τους μελετάς και εγω σου δίνω συγχαρητήρια

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 23:35, 23-06-05:

Χμμ εγώ θα απάντησω στο ερώτημα:
Αρχική Δημοσίευση από Iris_Didini
τι σας απωθεί σε ένα σώμα;
Εμένα με απωθεί σε ενα (γυναικείο) σώμα να πετάγονται τα κόκκαλα

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 01:31, 24-06-05:

Ναι Κόκκαλο συμφωνώ εδω, είναι αηδία

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη YoMaNaTiOn
Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε στις 01:34, 24-06-05:

Λοιπόν. Εγώ δεν τρελαίνομαι για γυμνασμένες. Προτιμώ να έχουν 2-3 κιλά πάνω από το βάρος τους (εκτός αν δεν τους πάει πια), για να έχουν πιασίματα. Κοιτάω κυρίως το πρόσωπο. Μου αρέσουν τα γλυκά προσωπάκια

//έντιτ: εννοείται πως άμα η κοπέλα έχει μια αποδεκτή εμφάνιση (ε άμα δε σου σηκώνεται κιόλας τι να την κάνεις ) μετά πάει ο χαρακτήρας.

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 01:40, 24-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
εννοείται πως άμα η κοπέλα έχει μια αποδεκτή εμφάνιση (ε άμα δε σου σηκώνεται κιόλας τι να την κάνεις ) μετά πάει ο χαρακτήρας.

Διαφωνώ ΚΑΘΕΤΑ

Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε στις 01:44, 24-06-05:

Γιατί διαφωνείς ρε ʼρχοντα;

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 01:54, 24-06-05:

Γιατί για μένα ο χαρακτήρας της κοπέλας παίζει τρομακτικά μεγάλο ρόλο ακόμα κι αν είναι κούκλα. Δε θα διστάσω να τη στείλω στη μαμα της αν είναι παλιοχαρακτήρας

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 02:41, 24-06-05:

Μ'αρεσει γενικα να ειναι 'δεμενο' το σωμα, και σε ανδρες και σε γυναικες. Ακομα και τα περιττοκιλα αν δεν κουνιουνται οι πατσαδες δε μου φαινονται ασχημα

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 02:48, 24-06-05:

valder, ξαναδιάβασε το ποστ του yomanation έχοντας στο νου σου αυτό που πιστεύεις και θα δεις ότι λέτε το ίδιο (νομίζω).

κι εγώ πρώτα μουτράκι κοιτάω .

Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 07:54, 24-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Γιατί για μένα ο χαρακτήρας της κοπέλας παίζει τρομακτικά μεγάλο ρόλο ακόμα κι αν είναι κούκλα. Δε θα διστάσω να τη στείλω στη μαμα της αν είναι παλιοχαρακτήρας#

Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

O YoMaNaTiOn έγραψε στις 11:48, 24-06-05:

Όντως weak and powerless το ίδιο λέμε. Απλά εγώ είπα πως άμα είναι μπάζο η άλλη εεεε δεν πα να είναι και ο άριστος χαρακτήρας, τι να την κάνεις γμτ

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 12:52, 24-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Για μένα (και για αρκετούς αρχαίους φιλόσοφους και μαθηματικούς) πρέπει το ύψος του ανθρώπινου σώματος από κάτω μέχρι τον αφαλό προς το ύψος από τον αφαλό ως το κεφάλι να είναι περίπου 1,618. Το μήκους του δαχτύλου από το τέλος της παλάμης ως την πρώτη άρθρωση προς το μήκος από την δεύτερη ως την τρίτη άρθρωση να είναι 1,618.

Μαλλον δεν καταλαβε κανεις τι ενοουσε το παιδι... ο αριθμος 1,618 ειναι ο αποκαλουμενος "Θεικος Αριθμος" ή και "Αριθμος της Δημιουργιας". Ολοι εχουν αυτα τα χαρακτιριστικα που ειπε οποτε μαλλον αυτος καταβρωχθιζει οτι δει....

Παω να φιγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πραγματι μουρι το πραγμα που κοιταω...

απο παχος-λεπτος (που τα βρισκω...) θελω να μην εχει ιδιετερα πιασιματα αλλα οχι και να ειναι 5 κιλα απο πανω μεχρι κατω (βλ: μοντελα(μπλιαχχχχχ) αφρικανακια(κιαλο μπλιαχ...) πολλες κινεζουλες (αλο ενα μπλλιαχχχ) κτλ) Οσο για μαλια που λενε ολοι εγω γουσταρω ξανθιες, εγω μελαχρινεςς κτλ, δεν εχω προβλημα, οτι ταιριαζει σε καθε γυνεκα. Το στηθος; Ουτε μεγαλο ουτε ανηπαρκτο... Κατι βιζει μεχρι απεναντι που τους βλεπουν πολοι και κοντευουν να μηνουν εμενα με ξενερωνουν αφανταστα... Το κολαρι... Δεν ξερω, το βλεπω και αναλογα, μια μου αρεσει μια οχι... παντος οχι μεγαλο, οχι να κρεμετε, οχι να ειναι κοκαλιαρικο... Τα ποδια; Οχι κοκαλιαρικα, οχι γεματα λιπος... λιγο λιπος ειναι οτι πρεπει...

Παντος σε καμια περιπτοση δεν θελω... Γυμνασμενες (γεματες μυες... γιατι αν γυμναζονται γιανα κρατιθουν ετσι οπως ειναι και ειναι ετσι οπως της γουσταρω τοτε αλλαζει το πραγμα) οχι κοκαλιαρες, οχι χοντρες. Το Υψος δεν παιζει τεραστιο ρολο, αρκει να μην την περανε τα στρουμγακια και να μην ειναι και ο δευτερος Φασουλας... το τελιο βεβεα ειναι το 1,70!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 13:04, 24-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Μαλλον δεν καταλαβε κανεις τι ενοουσε το παιδι... ο αριθμος 1,618 ειναι ο αποκαλουμενος "Θεικος Αριθμος" ή και "Αριθμος της Δημιουργιας". Ολοι εχουν αυτα τα χαρακτιριστικα που ειπε οποτε μαλλον αυτος καταβρωχθιζει οτι δει....
Φυσικά και καταλάβαμε. Ο περι ου ο λόγος αριθμος (αποκαλούμενος και φ) είναι η λεγόμενη χρύση τομή και για να είμεθα ακριβείς προκύπτει απο τον τύπο (1+τετραγωνικη_ριζα(5))/2. Είναι άρρητος όπως και το π αλλά σε αντιθεση με το π είναι αλγεβρικός (δηλαδη μπορει να προκύψει ως λύση πολυωνυμικης εξισωσης) και όχι υπερβατικός όπως το π.
Συγκεντρώνει αρκετές ενδιαφέρουσες ιδιότητες όπως οι εξης:
Φ² = Φ+1 και 1/Φ = Φ-1
Επίσης στη γνωστή ακολουθία Fibonacci ( α(ν+1)=α(ν)+α(ν-1) ) το όριο ενός όρου προς τον προηγούμενο όρο της ακολουθίας τεινει στον αριθμό φ καθώς το ν τεινει στ άπειρο

Ουπς, νομίζω οτι ειμαι λιιιιιγο εκτός θέματος! Οκ, οκ σταματάω το πριξιμο...

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 13:26, 24-06-05:

Μόνο οι άντρες πρέπει να απαντήσουν εδώ

Εμένα πάντως αν και μου αρέσει ενα καλογυμνασμένο σώμα(ειδικα κοιλιακοί) το αγόρι μου θέλω να έχει λίγο κοιλίτσα να τσιμπάω
και το αγόρι μου που είναι έτσι η κοιλίτσα του(με κοιλιακούς) προσπαθώ να τον παχύνω
ανωμαλία ξέρω αλλά......
Πάντωσ δεν μου αρέσει ο άντρας να είναι πετσι και κόκκαλο(σε σημείο να πετάνε τα κόκκαλα απο παντού)
το ξέρω απο προσωπική εμπειρία,άλλη χάρη έχουν τα πιασηματακια

Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Porcelain
Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε στις 13:28, 24-06-05:

Oooooh yeeeeeaaaah..

Kilitsa strikes back.

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 13:33, 24-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
"Ο,τι είπε στο τεράστιο ποστ που έκανε απ πάνω"
Ακριβώς έτσι το βλέπω κι εγώ φίλε μου

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 13:50, 24-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Φυσικά και καταλάβαμε. Ο περι ου ο λόγος αριθμος (αποκαλούμενος και φ) είναι η λεγόμενη χρύση τομή και για να είμεθα ακριβείς προκύπτει απο τον τύπο (1+τετραγωνικη_ριζα(5))/2. Είναι άρρητος όπως και το π αλλά σε αντιθεση με το π είναι αλγεβρικός (δηλαδη μπορει να προκύψει ως λύση πολυωνυμικης εξισωσης) και όχι υπερβατικός όπως το π.
Φ² = Φ+1 και 1/Φ = Φ-1
Επίσης στη γνωστή ακολουθία Fibonacci ( α(ν+1)=α(ν)+α(ν-1) ) το όριο ενός όρου προς τον προηγούμενο όρο της ακολουθίας τεινει στον αριθμό φ καθώς το ν τεινει στ άπειρο

1) Πολύ χρήσιμες πληροφορίες! Αυτό με την ακολουθία Φλινστοουνάτσι τώρα το ακούω για πρώτη φορά! Μπράβο σου που διαδίδεις την Αρχαία γνώση

2) Είσαι σπαστικά ποζερού και το παίζεις και μου τη δίνεις και μ εκνευρίζεις και.....καλά καλά το αφήνω

3) Εσυ δε μας είπες το τέλειο σώμα για σένα. Να υποθέσω οτι θα εστιάσεις κυρίως στα μαλλιά;

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 14:02, 24-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
1) Πολύ χρήσιμες πληροφορίες! Αυτό με την ακολουθία Φλινστοουνάτσι τώρα το ακούω για πρώτη φορά! Μπράβο σου που διαδίδεις την Αρχαία γνώση
Thanks.

2) Είσαι σπαστικά ποζερού και το παίζεις και μου τη δίνεις και μ εκνευρίζεις και.....καλά καλά το αφήνω
Χεχε, απλα μου αρεσουν πολυ τα μαθηματικα. Ειδικά παλιότερα ειχα ασχοληθει παααρα πολυ με αυτα, γεγονος που με ωφελησε ποικιλοτρόπως.

3) Εσυ δε μας είπες το τέλειο σώμα για σένα. Να υποθέσω οτι θα εστιάσεις κυρίως στα μαλλιά;
Χμμμ το τελειο σώμα για μένα ειναι το αρκετά αδύνατο, όχι πολύ γυμνασμένο και χωρις πολλες τρίχες (εκτος απο καποια σημεία που χρειάζονται )
Επίσης τρελαίνομαι για μαλλι μεχρι τους ώμους και για γενικα ανοιχτόχρωμα χρώματα σε μαλλια, δερμα, ματια.
Ευτυχώς τα περισσότερα τα έχω ήδη βρει!

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 14:31, 24-06-05:

Λοιπόν....τον θελω ψηλό και πριν φάω κράξιμο για εμένα ψηλός είναι και το 1,65 γιατί είναι πιο ψηλός από εμένα Όσο για χρώματα και διαστάσεις ποτέ δεν είχα ιδιαίτερη προτίμηση!Αν και ο.κ το σκουρόχρωμο μου κάνει πιο κάπως Γενικά θέλω ο άντρας να έχει αυτό που λέμε τύπο...και να μου κάνει κλικ εξωτερικά...Οπότε ακόμα και αν τα γαλανά μάτια είναι η αδυναμία μου (τρελαίνομαι,ειδικά όταν συνδυάζονται με σκούρα χαρακτηριστικά, αλήθεια τι να κάνει ο πρώιν δεν θα σταθώ για κανένα λόγο μόνο εκεί! Όσο για διαστασεις δεν το θέλω πολύ λεπτό γιατί αναλογικά δεν μου ταιριάζει αλλά όχι και φουσκωμένο γιατί προσωπικά με ξενερώνει ...και Βunny κι εμένα μ'αρέσει να έχει κοιλίτσα...όχι ότι κοιλιακή με χαλάνε...αλλά η κοιλίτσα έχει άλλη χάρη

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 14:35, 24-06-05:

Aναι το σκουρο δερματάκι και γενικά το μαλαχροινό είναι αααχ
το έχω βρει

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 14:50, 24-06-05:

Τι λέτε ρε παιδιά; Δεν έχουν όλοι οι άνθρωποι το φ..

Dark_Kronos κλπ κάπου θα μπερδευτήκατε. :-)

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 15:43, 24-06-05:

Το φ νομίζω έχει να κάνει με την κατασκευή των αιγυπτιακών πυραμίδων (αλήθεια, για τις ελληνικές ξέρει κανείς αν ισχύει η ίδια νοοτροπία κατασκευής και το φ όπως και στις αιγυπτιακές;.)

Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rattlehead
Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε στις 12:09, 25-06-05:

Το τέλειο σώμα για μένα είναι αυτό που βλέπω στον καθρέφτη ΜΑΚΑΚΑΚΑΚΑΚΑ!!

Σοβαρά τώρα.. Αυτό που δεν είναι πετσί και κόκκαλο ούτε βοδάρα.. Γενικώς στον κάθε άνθρωπο πιστεύω ταιριάζει διαφορετικός σωματότυπος.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

PowerZ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη PowerZ
H PowerZ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 41 μηνύματα.

H PowerZ έγραψε στις 20:27, 27-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Φ² = Φ+1 και 1/Φ = Φ-1

ποιος θανασης?

Παράθεση

panasa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη panasa
Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O panasa έγραψε στις 20:36, 27-06-05:

Το δικό μου! Σας διαβεβαιώ!

Αρχική Δημοσίευση από PowerZ
ποιος θανασης?
Βρε αρχηγέ, τι περίεργα είναι αυτά που γράφεις; Δώσε και σε μας να καταλάβουμε τι στο καλό συμβαίνει!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Γιώργος : 07-04-07 στις 18:36. Αιτία: Merge και κεφαλαία
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 21:05, 27-06-05:

PowerZ ομολογουμένως ούτε εγώ κατάλαβα τι εννοείς!

panasa παρακαλείσαι να γράφεις με πεζά καθώς τα κεφαλαία στον κώδικα επικοινωνίας δείχνουν οτι φωνάζεις

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε στις 21:34, 27-06-05:

Προφανώς η powerz εννοεί ότι δεν κατάλαβε χριστό. Μα καλά δεν ξέρετε ελληνικά ρε παιδιά;

Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη antonis_wrx
Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O antonis_wrx έγραψε στις 22:55, 27-06-05:

στο γυναικείο σώμα με απωθεί το υπερβολικά λεπτό, "μετράω κόκκαλα", και το πολύ γυμνασμένο... όχι πατσοκοιλιές αλλά να μην πετάνε και οι μύες από δω και από κει...

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 15:30, 08-04-06:

δεν ξέρω..δεν κοιτάω ποτέ κάποιον με βάση το σώμα του και να κρίνω απ'αυτό,το αν θα μ'αρέσει ή όχι..προσωπικά,έχει τύχει να κάνω σχέση και με πρωταθλητή τάε-κβο-ντο με το απίστευτα γυμνασμένο σώμα-όχι λόγω του σώματος όμως,αλλά επειδή ήταν αυτό που ήθελα γενικότερα..-,αλλά έχει τύχει να κάνω και σχέση με ένα παιδί που απείχε αρκετά από αυτό που λέμε τέλειο σώμα,αλλά που με τράβηξε η φατΣούλα του,η προσωπικότητά του και χίλια δυο άλλα πράγματα..νομίζω ότι σ'εμάς τις γυναίκες,αυτά λειτουργούν λίγο διαφορετικά..δεν κρίνουμε τόσο πολύ τον άλλον με βάση το σώμα του..προτιμάμε να "κολλάμε" σε άλλα χαρίσματα,κυρίως ψυχικά..-αυτό τουλάχιστον πιστεύω εγώ..-

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 15:56, 08-04-06:

Σε καθε κοπελα ταιριαζει διαφορετικο ειδο σωματος.'Η καλλιτερα "θηλυκα μερη σωματος".Στηθος, οπισθια,περισφερεια κτλ κτλ.
Τωρα, προσωπικα μιας και μιλαμε για εξωτερικη εμφανιση (ας αφησουμε και λιγο στην ακρη τον εσωτερικο κοσμο βρε αδερφε, ολο σε αυτον καταλληγουμε... ), μου αρεσει η κοπελες στην παραλια να μην ειναι υπερβολικα πλαδαρες, να μην φορανε μικροσκοπικα μπικινι ενα ΔΕΝ ειναι γυμνασμενες κτλ κτλ.
Εαν κοιταζω κατι ειναι τα οπισθια και η κοιλια.Το μεγαλο στηθος με ξενερωνει...
Τωρα οσον αφορα για εμενα...προσπαθω να εχω καποιο επιπεδο και γι' ααυτο προσπαθω ολο τον χρονο να βρισκω καιρο για γυμναστηριο...(μακαρι να μπορουσα να ξαναγυρναγα στο μπασκετ... ).
Οχι για να δειχνω καλα για αλλους, αλλα κυριως γιατι τονωνει εμενα αυτο...βαλε και οτι μια ζωη οδοντογλυφιδα με ανεβαζαν, στεκα με κατεβαζαν...(ημουν βλεπετε υπερβολικα αδυνατος.)
Αnyway, γνωμη μου (προσωπικη και μονο) ειναι οτι το σωμα δεν χρειαζεται να το παραμελησεις γιατι θα το κανει κι αυτο σε εσενα.Και για αισθητικους λογυς, και λογους υγειας αλλα και για τονωση της αυτοπεποιθησης.
Τωρα το τελειο σωμα για εμενα...ξερω ποιο ειναι..το εχω φανταστει..αλλα δυσκολα να το πετυχω...
Για την κοπελα...χμ...η κοπελα μου ειναι κοντα σε αυτο που θελω και ζητω.Ουτε περιττα κιλα, ουτε να ειναι στεγνη και πλαδαρη.
Αντε και καλα μας μπανια...παρεα φυσικα με εναν φραπε -και- στην παραλια!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Djinn : 08-04-06 στις 16:03.
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 15:59, 08-04-06:

εγώ τώρα τη σπανακόπιτα να την φάω ή όχι;

Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 16:59, 08-04-06:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/501309
^----divine

btw, 1.63, 65 κιλα, δυνατοτερη απο το 90% των αντρων που ξερω

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε στις 17:16, 08-04-06:

epote, να σκέφτεσαι και την υγεία μας πριν ξαναποστάρεις τέτοιο λινκ. έχει μπει και η άνοιξη για τα καλά, mercy .

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 17:37, 08-04-06:

epote ασχετο αλλα με αυτο "δυνατοτερη απο το 90% των αντρων που ξερω", μου εφερες στο μυαλο ενα φιλαρακι που ειχα γνωρισει στην Παρμακ αι ειχε καταγωγη απο Τορινο και ηταν και γυμναστρια και ηταν μιλαμε κτηνος!
Εκεινη ηταν standar δυνατοτερη απο το 100% του γυμναστηριου!!!
ειχα βρει φωτο στο internet μιας αλλης αλλα που ειχαν σχεδον ιδιο σωμα...ρε γμτ τωρα δεν την βρισκω...αν την βρω θα την βαλω.

Την βρηκα!!!
Iδιο σωμα με αυτην εδω ειχε!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Djinn : 08-04-06 στις 18:18.
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε στις 19:21, 08-04-06:

ξερνάω.

Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

O epote ) έγραψε στις 19:49, 08-04-06:

καλα, πρεπει να δεις τι μεγεθος θα εχει η κλειτοριδα της απο τα αναβολικα...

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 20:35, 08-04-06:

Weak...αν ειναι τα βγαλεις μακρια απο πληκτρολογιο και οθονη!!!!
Χαλιά και πατωματα καθαριζουν μην το ξεχναμε!
epote νταξ' δεν ειμαι ιδιαιτερα περιεργος...απλως την θυμηθηκα που εγραψες για "δυναμη".
Αλλα ας γυρισουμε στο θεμα μας για τα αγαπημενα μας "κορμια" κι ας αφησουμε την κοπελα....αν και αναρωτιεμαι πως να ειχει γινει τωρα...

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

O weak and powerless έγραψε στις 22:17, 08-04-06:

εγώ δεν αναρωτιέμαι πως θα έχει γίνει, αλλά τι (με πχιανς)

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 08:35, 09-04-06:

αχ βρε μάριε, πρωί πρωί μου βγήκε ο καφές από τη μύτη με τη φωτογραφία που πόσταρες

τα αναβολικά αυξάνουν το μέγεθος της κλειτορίδας? αυτό δεν είναι καλό για όσους δε τη βρίσκουν?

πολύ ωραίο σώμα έχει το κοριτσχάκι του εποτέ, με μια μικρή ενστανσούλα: έτσι στάθηκε στη φωτογραφία, ή γενικότερα έχει πόδια καουμπόυ? πλιζ το πρώτο...

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 09:58, 09-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από epote
http://briefcase.pathfinder.gr/download/501309
^----divine

btw, 1.63, 65 κιλα, δυνατοτερη απο το 90% των αντρων που ξερω
Στα ΕΑΚ την έχεις βγάλει τη φωτογραφία?Από Αιγάλεω είσαι?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill_1992 : 09-04-06 στις 10:01.
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

O epote ) έγραψε στις 10:58, 09-04-06:

Στα ΕΑΚ την έχεις βγάλει τη φωτογραφία?Από Αιγάλεω είσαι?
yep εκει κανω προπονησεις

ή γενικότερα έχει πόδια καουμπόυ? πλιζ το πρώτο...
οχι ετσι στεκοταν, δρομους κανει η κοπελα δεν γινεται να εχει στραβα ποδια. Αλλα εχει γυμνασμενα ποδια. ΠΟΛΥ γυμνασμενα ποδια, ποσους αντρες ξερεις που να κανουν 90 κιλα βαθυ καθισμα?
τα αναβολικά αυξάνουν το μέγεθος της κλειτορίδας? αυτό δεν είναι καλό για όσους δε τη βρίσκουν?
ναι, και οχι γιατι ειναι ψιλοφρικτο το θεαμα, as in γινεται σαν μικρο well ξερεις τι:p Καλυτερα να ειναι μικρη και φιλικη:p οχι να φοβασαι μη σε πουνε αδερφη:p

Παράθεση

diddle

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη diddle
H diddle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 226 μηνύματα.

H diddle έγραψε στις 11:11, 09-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
με μια μικρή ενστανσούλα: έτσι στάθηκε στη φωτογραφία, ή γενικότερα έχει πόδια καουμπόυ? πλιζ το πρώτο...
Κ άλλη μία ενστανσούλα έτσι στάθηκε στη φωτογραφία ή έχει γενικότερα πεσμένο πωπό??πράγμα περίεργο για τους μυς που έχει.. dooo μάλλον δεν την κολακεύει πολύ η φωτογραφία που της τράβηξαν!Με αφορμή τις φώτο που έβαλαν τα παιδιά πάντως προσωπικά με απωθούν τα πολύ γυμνασμένα σώματα, οκ να μην είναι πατσόκιλο ο άλλος,να έχει κάποια γράμμωση αλλά ως εκεί όχι υπερβολές..Η διακίνηση των αναβολικών που γίνεται ακόμα και σε γυμναστήρια της γειτονιάς που λέμε είναι απίστευτη αλλά και ανούσια για μένα..Αντε και πες σε μεγάλα σωματεία και συλλόγους υπάρχουν τα οικονομικά κίνητρα της νίκης, στα γυμναστήρια της γειτονιάς όμως ποιος ο λόγος να παίρνουν αναβολικά μόνο και μόνο για επίδειξη των καλοσχηματισμένων μυών τους και παρόλο που στην πλειοψηφία των ανθρώπων δεν είναι καν αρεστοί τέτοιο σωματότυποι??

Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

O epote ) έγραψε στις 12:25, 09-04-06:

Κ άλλη μία ενστανσούλα έτσι στάθηκε στη φωτογραφία ή έχει γενικότερα πεσμένο πωπό??πράγμα περίεργο για τους μυς που έχει.. dooo μάλλον δεν την κολακεύει πολύ η φωτογραφία που της τράβηξαν
doh, γυναικες:p οχι δεν εχει πεσμενο ****, εχει χαλαρα τον ωραιοτερο **** που εχω δει σε γυναικα ever.

οκ να μην είναι πατσόκιλο ο άλλος,να έχει κάποια γράμμωση αλλά ως εκεί όχι υπερβολές
heh...τι θεωρεις υπερβολη?

αυτο το σωμα το θεωρεις ωραιο:
http://www.vroma.org/images/mcmanus_...discobolos.jpg

?

ποιος ο λόγος να παίρνουν αναβολικά μόνο και μόνο για επίδειξη των καλοσχηματισμένων μυών τους και παρόλο που στην πλειοψηφία των ανθρώπων δεν είναι καν αρεστοί τέτοιο σωματότυποι??
και ποιος σου λεει οτι το κανουν για να αρεσουν σε αλλους? Επισις, *εσυ* ποσους τετοιους εχεις δει πραγματικα...οχι σε φωτογραφιες σε περιοδικα, να περπατανε στο δρομο...

στην *ελλαδα* δεν ειναι πανω απο 15-20 οι ανθρωποι που ειναι στην κατασταση που φανταζεσαι..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους