Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,092 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,043 μηνύματα σε 74,647 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το τέλειο σώμα για εσάς;

Fraoula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Fraoula
H Fraoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 29 μηνύματα.

H Fraoula έγραψε στις 13:14, 29-08-09:

Εγώ κοιτάω πιο πολύ κάποιες λεπτομέρειες (οι οποίες μπορει να μη σας φαίνονται και τόσο σημαντικές)

Για άνδρες:
Όμορφα δάκτυλα χεριών και ποδιών
Μακριά πόδια
Λίιιιιιιγη κοιλίτσα
Ψηλός
Να μην έχει αφαιρέσει τις τριχες από πόδια, στήθος κλπ.
Όχι τεράστια αυτιά :p

Για γυναίκες:
Όμορφα δάκτυλα και ποδιών
Μακριά πόδια με όμορφες γάμπες (κάτι αρκετά δύσκολο)
Καλή ποιότητα μαλλιών
Καλοσχηματισμένο στήθος (το ανύπαρκτο είναι το χειρότερο όλων)
Μακρύς λαιμός (προς θεού, όχι καμηλοπάρδαλη...)
Μεγάλες βλεφαρίδες

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Fraoula : 29-08-09 στις 16:48.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 13:58, 29-08-09:

Γιατι οχι;
ομορφια = ο τροπος που εχει ο ανθρωπος να κανει ευγονικη.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 15:09, 29-08-09:

αυτο:

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

O epote ) έγραψε στις 19:15, 29-08-09:

lol οπως προειπα ενα σωμα που μονο ενα 5% του πλυθησμου μπορει να εχει και αυτο μονο με προπονηση 2-3 ωρες τη μερα, ειδικη διατροφη, φαρμακολογικη υποστιρηξη και για 2-3 μηνες το πολυ καθε φορα

με τα μμε εχουμε χασει καθε αισθηση του εφικτου

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 19:18, 29-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από epote
lol οπως προειπα ενα σωμα που μονο ενα 5% του πλυθησμου μπορει να εχει και αυτο μονο με προπονηση 2-3 ωρες τη μερα, ειδικη διατροφη, φαρμακολογικη υποστιρηξη και για 2-3 μηνες το πολυ καθε φορα
Και φυσικά με τη βοήθεια του Photoshop®.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 19:19, 29-08-09:

Ενταξει βρε Εποτε, το θεμα στην τελικη αναφερεται στο "τελειο" και οχι στο ποιο σας αρεσει γενικοτερα...
Και σε εμενα του McConaughey φανταζει τελειο αλλα συμβιβαζομαι και ειμαι ικανοποιημενη και με εκεινο που ειναι απλα αδυνατο χωρις ιχνος κοιλιακων...

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 19:22, 29-08-09:

με τα μμε εχουμε χασει καθε αισθηση του εφικτου

εγω δεν εκανα αναφορα στο κατα ποσο εφικτο ειναι.
ουτε με νοιαζει πως το απεκτησε.
μου φτανει να το βλεπω.
και ειπα πιο ειναι το τελειο. αυτο δε σημαινει οτι ενας με κοιλιτσα θα ταν απαρατηρητος.

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 19:36, 29-08-09:

ομορφια = ο τροπος που εχει ο ανθρωπος να κανει ευγονικη.
Μαλλον το ευγονικη δεν ειναι ο καταλληλος ορος.
Επισης θα ελεγα οτι η ταση του ανθρωπου, υποσυνειδητα, να προτιμα το ωραιο επειδη ισως σχετιζεται με καλυτερα γονιδια, αρα υγυεις απογονους, ειναι καπως ζωωδης και απλοικη, αφου επικεντρωνεται απλα στην εξασφαλιση απογονων...ασχετα αν ειναι ομορφοι αλλα ντουβαρια πχ.

Παντως συμφωνω οτι τα ΜΜΕ μας εχουν κανει ανω κατω...

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 19:40, 29-08-09:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Παντως συμφωνω οτι τα ΜΜΕ μας εχουν κανει ανω κατω...
Οπα...
ΟΧΙ "μας" αλλα "σε"...

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 19:48, 29-08-09:

Εσυ τι μιλας βρε ; Που σαρεσουν τα φανταχτερα ρολογια μαρκας ;

"Μας" λεω, γιατι πολυ χλωμο να μην εχει επηρεαστει καποιος εστω και λιγο. Απλά αλλοι πολλοι και αλλοι λιγο.

Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

O epote ) έγραψε στις 14:46, 30-08-09:

Μαλλον το ευγονικη δεν ειναι ο καταλληλος ορος.
Επισης θα ελεγα οτι η ταση του ανθρωπου, υποσυνειδητα, να προτιμα το ωραιο επειδη ισως σχετιζεται με καλυτερα γονιδια, αρα υγυεις απογονους, ειναι καπως ζωωδης και απλοικη, αφου επικεντρωνεται απλα στην εξασφαλιση απογονων...ασχετα αν ειναι ομορφοι αλλα ντουβαρια πχ.
Ε ναι ενταξι φυσικα ολα εχουν περιθορια ελαστικοτητας και ειναι θεμα κοστους. Πχ ενας πολυ εξυπνος μπορει να αντισταθμησει την ελειψη ομορφιας και το αναποδο. Και η προσωπικοτητα μεθοδος ευγονικης ειναι Και μαλιστα ειμαστε εξαιρετικοι κρητες...και ειπα πιο

ειναι το τελειο. αυτο δε σημαινει οτι ενας με κοιλιτσα θα ταν απαρατηρητος.
πριν απο 3000 χρονια το τελειο ηταν ο ερμης...κοιτα τωρα τι θεωρουμε τελειο...τραγικο, και το λεω εχοντας υπαρξει ετσι.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 21:36, 19-06-11:

Το όμορφο παχύ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

αορ (the less you know,the better it is....)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη αορ
Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 109 μηνύματα.

O αορ Καλως Ορισατε έγραψε στις 21:49, 19-06-11:

Το τέλειο σώμα ε...Σαφώς είναι αυτό με το οποίο εσύ ο ίδιος αισθάνεσαι υπέροχα.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Θάλεια

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Θάλεια
H Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

H Θάλεια έγραψε στις 21:57, 19-06-11:

Εγώ είμαι αδύνατη χωρίς καμπύλες και μου αρέσω αρκετά και νιώθω άνετα!
Βέβαια, μερικές φορές με ενοχλούν τα κακότροπα σχόλια του τύπου "Φάε κάτι, θα πάθεις τίποτα". Αλλά χαίρομαι γιατί ξέρω (και ξέρουν) ότι τρώω τα πάντα και δεν με πιάνουν!Κάποια στιγμή θα τα βάλω τα κιλά...

Παράθεση

Pure_Seduction

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Pure_Seduction
H Pure_Seduction αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται 3D designer . Έχει γράψει 2,025 μηνύματα.

H Pure_Seduction ΠΑΝΤΟΥ ΜΑΖΙ! έγραψε στις 21:58, 19-06-11:

Αρχική Δημοσίευση από Iris_Didini
Το καλοκαίρι έρχεται, σύντομα θα ξεχυθούμε στις παραλίες (και ο Θεός βοηθός! )
Γυμναστήρια, δίαιτες, κρέμες, τσιρότα, ινστιτούτα αδυνατίσματος κτλ, κτλ.
Τελικά το όμορφο σώμα είναι υποκειμενικό στοιχείο ή υπάρχουν κάποια στάνταρ πράγματα που αρέσουν σε όλους;
Εσείς τι προσέχετε, τι σας αρέσει και τι σας απωθεί σε ένα σώμα;

Το τελειο σωμα κατα τη γνωμη μου;

Μα...το δικο μου φυσικα

Απεχθανομαι τους αντρες με κοιλιακους κυβακια και φορανε κολλητα μαγιω για να μας δειχνουν τη σωματα που απεκτησαν
Μου αρεσει η μεση κατασταση κατι πιο κοντα στο φυσιολογικο.Μου αρεσει το σωμα ,ειτε αντρικο,ειτε γυναικιο να μην ειναι νερομπλιουμλιουκα (που λενε στο χωριο μου),δηλαδη να ειναι σμηλεμενο μεν και προσεγμενο,αλλα οχι υπερβολικα επιτιδευμενο δε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Pure_Seduction : 19-06-11 στις 22:09.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

steki365

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη steki365
Ο steki365 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 24 μηνύματα.

O steki365 έγραψε στις 13:05, 01-10-11:

Αρχική Δημοσίευση από αορ
Το τέλειο σώμα ε...Σαφώς είναι αυτό με το οποίο εσύ ο ίδιος αισθάνεσαι υπέροχα.
καλό

Ποιοι / ες από εσάς θα έκαναν πλαστική επέμβαση για να αποκτήσουν το "τέλειο σώμα";

Παράθεση

Muxu Su

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Muxu Su
H Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,222 μηνύματα.

H Muxu Su έγραψε στις 13:45, 01-10-11:

να εχεις ενα σχετικα καλο σωματοτυπο χωρις περιττα κιλα και να πας να κανεις πλαστικη? οχι δα! αμα εχεις καποια περιττσα κιλα ναι! αλλα ο καθενας οπως του αρεσει και οπως νιωθει καλα με το σωμα του! εγω προσωπικα δεν θα εκανα !!!

Παράθεση

Lacrimos@

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Lacrimos@
H Lacrimos@ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H Lacrimos@ έγραψε στις 15:36, 01-10-11:

• Πιστεύω πως το ιδανικό σώμα είναι το υγιές σώμα χωρίς περιττά κιλά κτλ. Για πλαστική δεν το συζητώ,εννοείται πως είμαι κατά...Ο καθένας μας είναι ξεχωριστός και είναι πιο σωστό να προσπαθούμε να αποδεχτούμε το σώμα μας και όχι να θέλουμε να το αλλάξουμε!

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 15:50, 01-10-11:

το δικο μου
με λιγο παραπανω κιλα γιατι τωρα ειμαι πετσι και κοκκαλο στα 112

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 08:10, 02-10-11:

Εμένα μαρέσουν τα πολύ αδύνατα σώματα (όχι ανορεξικα ε). Δεν μπορώ τους παχύσαρκους. Δηλαδή, πιστεύω πως πρέπει να κάνουν κάτι να αλλάξουν,εκτός κι αν έχουν κάποιο πρόβλημα. Δεν το θεωρώ φυσιολογικό να είναι ο άλλος τεράστιος :hmmm

Λατρεύω το σώμα της lima και της megan fox (πριν τη χορτοφαγικη της δίαιτα).

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 10:39, 02-10-11:

Εμένα μαρέσουν τα πολύ αδύνατα σώματα (όχι ανορεξικα ε).
lolntax. να σε πω όμως, που σταματά το πολύ αδύνατο και που ξεκινά το λίγο ανορεξικό;

υγ. για μένα, το ιδανικό σώμα, έρχεται πακέτο με το ιδανικό... κεφάλι (όχι πρόσωπο)
με την έννοια πως, όσο ωραία και να είναι, την κοιτάς μία, την κοιτάς δύο, ε θα βαρεθείς κάποια στιγμή...
...γι΄αυτό θέλω να μπορώ να πω και δυο κουβέντες ρε παιδί μ.
βέβαια να βρείς τέτοια κοπέλα είναι δύσκολο, γι αυτό έχω μείνει χωρίς σχέση από τα 12.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 10:54, 02-10-11:

Dunno. Δεν μου έρχεται κάποιο παράδειγμα, απλά μου έχει τύχει να δω μια πολύ αδύνατη που προσωπικά την θεωρούσα χάλια. -ψωνίζωαπόταπαιδικά- αδύνατη. Κάτι τέτοια δεν μαρέσουν. Εξαρτάται από το άτομο βέβαια. Υπάρχουν πολύ αδύνατες που δείχνουν υγιείς και άλλες που δείχνουν καχεκτικες.

Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 14:06, 25-11-11:

Η γυναίκα είναι απλά θεά!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Ηρώ_
H _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H _Ηρώ_ έγραψε στις 14:38, 25-11-11:

Ποιό είναι το τέλειο σώμα για εσάς;
Το δικό μου!

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 15:01, 25-11-11:

θελουμε αποδειξεις..

Η γυναίκα είναι απλά θεά!!!
εμενα δεν μου αρεσει..

το ολο της στυλ..

Παράθεση

_Ηρώ_

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη _Ηρώ_
H _Ηρώ_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 254 μηνύματα.

H _Ηρώ_ έγραψε στις 15:23, 25-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
θελουμε αποδειξεις..
Μην με προκαλείς!
(αν πάει σε εμένα)

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Maryse

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Maryse
H Maryse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Maryse έγραψε στις 16:20, 25-11-11:

Πιστεύω οτι το αθλητικό δηλαδή αρκετά γυμνασμένο με πολύ ελάχιστα πιασιματάκια σε συγκεκριμένα σημεία,είναι το ιδανικό!

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 17:02, 25-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Maryse
Πιστεύω οτι το αθλητικό δηλαδή αρκετά γυμνασμένο με πολύ ελάχιστα πιασιματάκια σε συγκεκριμένα σημεία,είναι το ιδανικό!

πολύ τηλεόραση βλέπεις

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

blackgirl (Take care of the one you love)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη blackgirl
H Take care of the one you love αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 198 μηνύματα.

H blackgirl έγραψε στις 17:38, 25-11-11:

το ιδανικό σώμα είναι το υγιές σώμα!!! και φυσικά όπως είπε και ο ρεμπεσκες αυτό που συνδιάζεται με μία ισορροπημένη προσωπικότητα

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 18:04, 25-11-11:

Το τριαθλητικο σωμα στον αντρα μου φαινεται το πιο ολοκληρωμενο...Στην γυναικα το fitness...

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 20:51, 25-11-11:

εντελως αντιθετα

το γεματο κορμι σε γοφους και στηθος με μυες σε συγκεκριμενα σημεια..

η γυναικα οριζεται πανω απο όλα απο το λιπος της..

Παράθεση

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Eileen
H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,553 μηνύματα.

H Eileen έγραψε στις 21:16, 25-11-11:

Oh, really?
Δηλαδή ας πούμε η Ζέτα Δούκα δεν θεωρείται γυναίκα για σένα Άγγελε?

Παράθεση

nikos kant

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nikos kant
Ο nikos kant αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 43 μηνύματα.

O nikos kant έγραψε στις 21:24, 25-11-11:

Κατα τήν γνώμη μου ,
το σώμα εκεινο το οποίο τα "παει" καλα με την ψυχολογία του .

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 22:25, 25-11-11:

Oh, really?
βιολογικα εννοω

η γυναικα σωματικα εχει μεγαλυτερο ποσοστο λιπους απο τον ανδρα..και αναπτυσει δυσκολοτερα μυες

και αν χασει το ποσοστο λιπους εχει διαφορα προβληματα

,και η δουκα ,δεν ειναι και το παραδειγμα γυναικας,,ξερακιανη κοκαλιαρα,,με φουσκωτο στηθος..

πρωην ανορεξικια

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 23:03, 25-11-11:

βιολογικα εννοω

η γυναικα σωματικα εχει μεγαλυτερο ποσοστο λιπους απο τον ανδρα..και αναπτυσει δυσκολοτερα μυες

και αν χασει το ποσοστο λιπους εχει διαφορα προβληματα
Άλλο να πεις το ότι το λίπος είναι αναγκαίο και άλλο το ότι η γυναίκα ορίζεται από αυτο...

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 23:51, 25-11-11:

καλα,,η εννοια του θηλυκου εννοω

αρσενικο=μυες

θηλυκο =λιπος..για τροφη γεννα προστασια αλλα και λιγοτερη κινητικοτητα
και οι αναλογες γνωστες ορμονες που μαζευουν λιπος ή το κανουν μυες..

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 11:58, 26-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Eileen
Oh, really?
Η Ζετα Δουκα πριν προλαβεις να δεις το σωμα βλεπεις το προσωπο και περνεις δρομο τρεχωντας για να σωθεις... Νομιζω πως μπορουμε να της απονειμουμε το τιτλο Jessica Trey Parker"
Τεσπα, γυρνωντας στο θεμα μας, που ειναι το σωμα, δεν εχει ωραιο σωμα και τα μεγαλα βυζια που αναφερει ο Αγγελος δεν ειανι ωραια, γαιτι ακριβος δεν δενουν με το σωμα της....
αρσενικο=μυες

θηλυκο =λιπος
Ετσι οπως το γραφεις αυτο που θα σκευτει ο καθενας ειναι οτι οι αντρες πρεπει να ειναι bodybuilders και οι γυναικες τοφαλες...

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 17:36, 26-11-11:

μεγαλα βυζια που αναφερει ο Αγγελος δεν ειανι ωραια, γαιτι ακριβος δεν δενουν με το σωμα της....
αα ,μπραβο..
σιλικονουχα γαρ..

μια γυναικα με ελαχιστο λιπος δε μπορει ξαφνικα να το φυτρωσει στο στηθος..

Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

O epote ) έγραψε στις 19:03, 26-11-11:

μια γυναικα με ελαχιστο λιπος δε μπορει ξαφνικα να το φυτρωσει στο στηθος..
ξερω προσωπικα 4 γυναικες με πολυ λιγο λιπος και μεγαλο στηθος.

αρσενικο=μυες

θηλυκο =λιπος
βασικα αρσενικο = αρσενικα γεννητικα οργανα
θυλικο = θυλικα γεννητικα οργανα...

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 20:16, 26-11-11:

ξερω προσωπικα 4 γυναικες με πολυ λιγο λιπος και μεγαλο στηθος.
τσεκαρισμενο φυσικο?
εξαιρεση το κοβω

γυναικα εκτομορφικη -ξερακιανη που λεμε ,,σπανια θα ειναι ετσι..
μπορει βεβαια μια παχια γυναικα να μην εχει στηθος

βασικα αρσενικο = αρσενικα γεννητικα οργανα
θυλικο = θυλικα γεννητικα οργανα...
αρσενικο θηλυκο dna βασικα

Παράθεση

Maryse

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Maryse
H Maryse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Αθλητής και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Maryse έγραψε στις 20:33, 26-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
πολύ τηλεόραση βλέπεις
οχι πραγματικά γνωρίζω δύο κοπέλες με τέτοιο τύπο σώματος...!Η μια βεβαια αν και αδύνατη και γυμνασμένη έχει κυτταρίτιδα...δεν είναι μόνο στην τηλεόραση...αν και στην τηλεόραση οι πιο πολλές ειναι ανορεξικές και επιφανιακά γυμνασμενες...δεν εννοώ τέτοια γράμμωση...το ποντίκι να φαίνεται

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 14:50, 07-02-12:

Scarlett Johansson!!
Θεεικο σωμα!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 14:57, 07-02-12:

Lance Armstrong

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 15:05, 07-02-12:

Δε μπορώ να σκεφτώ τό "τέλειο σώμα"...
Για μια γυναίκα να έχει καμπύλες μάλλον.
Και για έναν άντρα.. όπως νά'ναι
Το πρόσωπο καθορίζει για μένα την ομορφιά...

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 16:15, 07-02-12:

Το πρόσωπο καθορίζει για μένα την ομορφιά...
εντελως ετσι ειναι

τα μοντελα και γενικα ομορφες ομορφοι κλπ απο το προσωπο ξεχωριζουν,γιατι καλα σωματα χιλιαδες υπαρχουν

αλλα το προσωπο δυσκολα φτιαχνεται με πλαστικες και ουτε το βλεμμα και το υφος γινεται με πλαστικες

οποτε η ομορφια ειναι πανω απο ολα,,στο προσωπο..και το σωμα ακολουθει..

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

elise.

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη elise.
H elise. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H elise. έγραψε στις 02:36, 06-03-12:

Σε γυναικείο σώμα:
Eva Green, κορμάρα, τη θαυμάζω!

Σε αντρικό σώμα:
Δε μ' αρέσουν οι γυμνασμένοι... Θα μου άρεζε πολύ κάποιος πολύ ψηλός, λεπτός, "καλοστεκούμενος" δηλ. χωρίς κοιλιακούς κλπ, νορμάλ

Παράθεση

Ψαραδέλλη

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ψαραδέλλη
H Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,674 μηνύματα.

H Ψαραδέλλη έγραψε στις 19:05, 15-03-12:

Οσον αφορα το χρωμα?

Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 19:12, 15-03-12:

Το δικό μου.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 20:41, 15-03-12:

Αυτό το σώμα. Άνετο, θερμό, φιλικό, ζεστασιά τον χειμώνα.

19 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 12:52, 02-05-12:

Το δικό μου.
Πλάκα κάνω
(Αν και δεν έχω πρόβλημα με το σώμα μου)
Τέλειο σώμα για μένα σε γυναίκες κι άνδρες είναι το δυνατό και γεροδεμένο. Συνήθως αυτό είναι σε καλή φόρμα, καλή φυσική κατάσταση. Δεν αναφέρομαι σε υπερβολές που διακρίνουμε τη σημερινή εποχή έξω απο τα γυμναστήρια (κυρίως για άνδρες) Αναφέρομαι στο υγιές και πλούσιο σφιχτό κορμί, με καμπύλες.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους