Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ποιο είναι το τέλειο σώμα για εσάς;

Morfoula97 (Μορφουλα)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Morfoula97
H Μορφουλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Εύοσμος (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H Morfoula97 θελει να παει διακοπες!!!!!! έγραψε στις 14:44, 02-05-12:

ενας οποιοσδηποτε τυπος σωματος μπορει να θεωρηθει για μενα τελειος εφοσον ο κατοχος του νιωθει καλα μεσα σε αυτο.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

18 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ρόζα Νέρα Flamingo

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ρόζα Νέρα Flamingo
H Ρόζα Νέρα Flamingo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ανταρτικό (Φλώρινα). Έχει γράψει 709 μηνύματα.

H Ρόζα Νέρα Flamingo Κάθε σταυροδρόμι κρύβει μια ιντιφάντα έγραψε στις 15:21, 02-05-12:

τελειο σωμα ...
μεγαλες κουβεντες λεμε
ξερω οτι δεν μ αρεσουν οι αδυνατοι και οι πολυ γυμνασμενοι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 21:05, 15-05-12:

:3

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 21:11, 15-05-12:

Mακροπρόθεσμα(σε κανα 5αρι χρόνια) θα θελα να μαι έτσι στο λιγότερο τουμπανοειδές...

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Katerina S (Κατερίνα Μουρατίδου)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Katerina S
H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 19:20, 21-07-12:

Εμενα μου αρεσει το σωμα μου. Δεν θελω να ψωνιστω για αυτο. Μου λενε οτι ειμαι πολυ αδυνατη εως και ανορεξικη. Ειμαι 16 χρονων, 47 κιλα, 1,63 υψος. Λατρευω τα πολυ αδυνατα γυναικεια σωματα , τα γραμμομενα ποδια, και οι κοιλιες με κοιλιακους που να μην φαινονται πολυ. Στους αντρες μου αρεσουν τα ψηλα αρκετα γυμνασμενα σωματα,(οχι παραφουσκομενα, ελεος!!!). Γενικα να νιωθεις οτι εχεις καποιον διπλα σου που να μπορει να σε προστατεψει αν καποιος σε πειραξει.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Τίτης

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Τίτης
Ο Τίτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 193 μηνύματα.

O Τίτης έγραψε στις 19:58, 21-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Katerina S
Εμενα μου αρεσει το σωμα μου. Δεν θελω να ψωνιστω για αυτο. Μου λενε οτι ειμαι πολυ αδυνατη εως και ανορεξικη. Ειμαι 16 χρονων, 47 κιλα, 1,63 υψος. Λατρευω τα πολυ αδυνατα γυναικεια σωματα , τα γραμμομενα ποδια, και οι κοιλιες με κοιλιακους που να μην φαινονται πολυ. Στους αντρες μου αρεσουν τα ψηλα αρκετα γυμνασμενα σωματα,(οχι παραφουσκομενα, ελεος!!!). Γενικα να νιωθεις οτι εχεις καποιον διπλα σου που να μπορει να σε προστατεψει αν καποιος σε πειραξει.
Κοπελιά....ΦΑΕ!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Vampi
H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,358 μηνύματα.

H Vampi έγραψε στις 19:59, 21-07-12:

Το δικό μου

Σοβαρά, αυτό που πόσταρε η πρινς.-

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Κατερίνα Μουρατίδου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 195 μηνύματα.

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 21:53, 21-07-12:

Ε δεν ειμαι και τοσο ανορεξικη οσο φανταζεσαι, τρωω κανονικα!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Danai_clio

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Danai_clio
H Danai_clio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Danai_clio έγραψε στις 22:00, 21-07-12:

Καμπυλες για τις γυναικες....!! γυμνασμενοι ελαφρως οι αντρες......να πεταγεται και καμια φλεβα....
Δεν θα αλλαζα κατι πανω μου μαρεσω με καμπυλες..1.71 60 κ.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ελενη_

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ελενη_
H ελενη_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H ελενη_ έγραψε στις 22:00, 21-07-12:

Αυτο που δεν εχω.. :/ Εχω παχυνει τα τελευταια 2 χρονια ενω παλια ημουν πολυ λεπτη(καλα μη φανταστειτε τιποτα ακραιο, απλα ημουν αδυνατη) Και τωρα σκοπευω να ξαναγινω ετσι!
Οσο για τους αντρες.. Ψηλος(απαραιτητο), γυμνασμενος..

Παράθεση

Danai_clio

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Danai_clio
H Danai_clio αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

H Danai_clio έγραψε στις 22:01, 21-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Katerina S
Πολυ αδυνατη....το αδυνατη απο αδυνατη διαφερει!!!

Παράθεση

Δραστήριο Μέλος

H Katerina S what the water gave me έγραψε στις 22:18, 21-07-12:

Αρχική Δημοσίευση από Danai_clio
Καμπυλες για τις γυναικες....!! γυμνασμενοι ελαφρως οι αντρες......να πεταγεται και καμια φλεβα....
Δεν θα αλλαζα κατι πανω μου μαρεσω με καμπυλες..1.71 60 κ.
εισαι πολυ τυχερη, που εχεις αυτο το υψος, και εισαι στα σωστα κιλα. !

Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 22:29, 21-07-12:

Το δικό μου.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 23:16, 21-07-12:

Ποιο είναι το τέλειο σώμα για εσάς;

χμ...

ο κορμος απο αστραφτερο μεταλλο, τετραγωνος.
ο λαιμος σωληνοειδής, ευπλαστος να στηριζει ενα οβαλ προσωπο χωρις χαρακτηριστικά, χωρις τίποτε αναγνωρίσιμο.
ματια, μυτη, στομα, ολα κενά.
τα χερια μικρα και αρθρωτα, με δακτυλα γαμψα, σκληρά και ακονισμένα.
ολα τα οργανα που δινουν ζωη, περιττα, ξεριζωμένα και πεταγμένα.
μια ανελεητη και θορυβωδης ηλεκτρικη αντλία αντι για καρδια, να στελνει καυτο λαδι μηχανης αντι για αίμα στα μέλη.
οι φλεβες, οι αρτηριες ,ολες αχρηστες. μονο ενας αγωγος διατρεχει το κορμι απο επανω μεχρι κατω.

και μεσα βαθεια στο στερνο, μεσα στην ηλεκτραντλία, ενα μικρο πλαστικο μπαλονι.
που φουσκωνει λιγο λιγο απο τη ζεστη.
και μολις ζεσταθεί αρκετα, θα σκασει.
και μολις σκασει, η αντλια θα βουλωσει και θα σταματησει να λειτουργει.

και ο μεταλλικος γιγαντας θα πεσει χαμω νεκρος.

τοτε, μεσα απο τα σκουπιδια, όλα τα πεταμένα σαρκινα οργανα
θα γελασουν με αγρια χαρα
για τον ανοητο υπεροπτη που νομιζε οτι
η ζωη καθοριζεται
απο τα ορια
του αφθαρτου κορμιου του
και πεταξε απο μεσα του την ανθρωπια
για να φτιαξει ενα τελειο τερας.

υγ.

"...Then the night covered all.
Let thus it ever be."
Solanacea

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 12:51, 07-11-12:

Το αδύνατο, όχι το χυμώδες.
Αλλα όχι αυτά τα σώματα που έχουν όσες έχουν νευρική ανορεξία.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

noukooo

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη noukooo
H noukooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 20 μηνύματα.

H noukooo lalala!!! έγραψε στις 21:37, 19-12-12:

μμμμ εγω εχω ΤΕΡΑΣΤΙΟ κομπλεξ με το σωμα μου (και γενικα με τον ευατο μου). Ειμαι 16 54-55 κιλα και υψος 1.67 . Δεν ειμαι ικανοποιημενη με τα κιλα μου...πολλες φορεσ ευχομαι να ημουν 50 και για να ημουν και εγω ικανοποιημενη αλλα και για να σταματαγε η προπονητρια μου να μιλαει για το οτι εχω μεγαλο...πωπο, οτι εχω περιφερεια, κυτταριτιδα κ.λ.Εχω προσπαθησει....δεν ξερω και 'γω ποσες φορές να φτάσω στα 50 αλλα τα ρημαδια τα 4-5 κιλα ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΑ ΧΑΣΩΩΩ!!!

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bulukitsa (Μιχαλης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη bulukitsa
Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Μυτιλήνη (Λέσβος). Έχει γράψει 33 μηνύματα.

O bulukitsa έγραψε στις 21:41, 19-12-12:

ψηλος, μελαχρινός, με πολλούς μυς, μούσι και γυαλιά

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aliona
H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε στις 21:21, 26-12-12:

το σώμα της κάθε κοπέλας είναι τέλειο!

Παράθεση

Akis_Megara (possit felix esse)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Akis_Megara
Ο possit felix esse αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,292 μηνύματα.

O Akis_Megara Vanitas vanitatum, omnia vanitas έγραψε στις 22:42, 26-12-12:

Εγώ με το δικό μου δεν έχω πρόβλημα, μόνο σε μια περίοδο πριν κανά δυο χρόνια που με είχε πιάσει η τρέλα να αποκτήσω μυς κλπ με γυμναστήρια διατροφές κι' έτσι...είμαι 1,79 (ἀντε πες 1,80) 75 κιλά, καστανόξανθος με γένια και μυς γιατί το συνεχίζω μέχρι τώρα το γυμναστήριο..

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 00:29, 27-12-12:

είμαι 1,79 (ἀντε πες 1,80) 75 κιλά, καστανόξανθος με γένια και μυς

στις μικρες αγγελιες μαν

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νεογέννητος

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Νεογέννητος
Ο Νεογέννητος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 843 μηνύματα.

O Νεογέννητος έγραψε στις 00:29, 27-12-12:

Αυτό:

Αλλά φέτος δεν θα το αγγίξω καν, γαμώτο.

30 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

φρι

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη φρι
H φρι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 1,297 μηνύματα.

H φρι σκέφτομαι άρα πεινάω. έγραψε στις 00:32, 27-12-12:

Αν ο άλλος νιώθει καλά με το σώμα του δεν υπάρχει τέλειο για τίποτα.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,028 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 01:05, 27-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Το αδύνατο, όχι το χυμώδες.
Αλλα όχι αυτά τα σώματα που έχουν όσες έχουν νευρική ανορεξία.
Με φώναξε κανείς; (για το αδύνατο!)

Duh εγώ λόγω μεταβολισμού και πολύχρονης ενασχόλησης με το μπαλλέτο είμαι αδύνατη. Πολύ. Δεν με ένοιαζε ποτέ, αλλά τα τελευταία 2 χρόνια έτυχε να βρεθώ σε μια παρέα που όλες οι κοπέλες έχουν θέμα με το σώμα/τα κιλά τους, με αποτέλεσμα να μπω κι εγώ σ'αυτό το τρυπάκι (του να το σκέφτομαι). Έτσι ναι μεν θέλω να πάρω μερικά kg, άλλα κάτι μου λέει πως αν δω καμιά έντονη διαφορά στον καθρέφτη (κι οι αίθουσες χορού έχουν πολλούς ), θα φρικάρω.

Θέλω να πάω 2 χρόνια πίσω που τα είχα καλά με τον εαυτό μου και τα σχόλια τύπου "φάε κάτι" περνούσαν από δίπλα μου και δεν με άγγιζαν.

Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,473 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 20:22, 07-02-13:

Το τέλειο σώμα είναι αυτό με τις αρμονικές αναλογίες.Που δεν είναι κατ'ανάγκη μετρήσιμες με τη μεζούρα, αλλά τις βλέπει κάποιος με την πρώτη ματιά

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

nektariosmakris (νεκτάριος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη nektariosmakris
Ο νεκτάριος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κορωπί (Αττική). Έχει γράψει 128 μηνύματα.

O nektariosmakris έγραψε στις 19:16, 17-05-13:

οι αναλογιες του σωματος να ειναι με βαση τη χρυση τομη και να υπαρχει αρμονια στα χροματα....
τι λετε μωρε τοσες ωραιες δεν εχετε δει? μα κατι ερωτησεις
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  paraliagermanida_photo.jpg
Εμφανίσεις:  423
Μέγεθος:  38,0 KB

υ.γ. η γερμανικη σημαια ειναι παντελως τυχαια

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 17-05-13 στις 21:39. Αιτία: διόρθωση συνημμένης εικόνας
Παράθεση

Mi_ka (Michelle)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mi_ka
H Michelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H Mi_ka έγραψε στις 00:10, 01-07-13:

There's no perfect body dudes

μιας που αναφερατε παραλιες κλπ
μ χει τυχει να δω αντρα τιγκαρισμενο στο μπειμπι οιλ + φετες 'ηπειρος' ,ανοιγοντας αραχτος το ποδαρι στη ξαπλωστρα να δουμε 4κεφαλους.

NO my friend! ΔΕΝ αρεσεις. ΣΟΥ αρεσεις
γινε λιγο πιο ανθρωπινος π μ ρθες παραλια με τ μαλλι ξυλο απ το τζελ και κατι κανεις.

απτην αλλη παλι εχω πετυχει και αντρα ανετο χαλαρο γελαστο και ακομπλεξαριστο χωρις φετες χωρις γυμ με τς μπυριτσες του κ τσουκουτσουκου εγινε τ κακο

το ιδιο και με γυναικες. βρε κοπελα μου, κορμαρα εχεις! τι μου κρυβεσαι ? γτ πρεπει να γινεσαι κομαντο γ να μπεις στη θαλασσα?
οφ τοπικ ρε παιδια αλλα δν μαρεσει. καπου πρπ να ξεσπασω

ο αντρας ο σωστος για μενα πρπ να ναι μελαχρινος, τριχωτος, πλατες, φλεβες σε ολα τα μερη 'ανελλιπως''
παλαμες μεγαλες τραχιες,στιβαρα χερια (οχι αρνολντ), φουσκωτα μπουτια και BONUS βεβαιως βεβαιως παιρνει η αγαπημενη κοιλιτσα...
αρκουδος με λιγα λογια

ολα τα υπολοιπα δεκτα αρκει να μην αγαπαει το σωμα του περισσοτερο απο μενα.. .

Συνημμένα Thumbnails

Όνομα:  Gerard-Butler3.png
Εμφανίσεις:  195
Μέγεθος:  638,5 KB  
Παράθεση

mairou (Μαίρη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη mairou
H Μαίρη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 101 μηνύματα.

H mairou έγραψε στις 19:32, 04-07-13:

Πολλοί λένε δεν υπάρχει τέλειο σώμα εγώ θα διαφωνήσω εν μέρη.Όλες οι κοπέλες αλλά και οι άντρες πρέπει να αισθάνονται καλά με τον εαυτό τους και να μην έχουν κόμπλεξ με τα κιλά τους όμως όχι και να αφήνουν το σώμα τους να χαλάσει.Το λίπος είναι άσχημο χαλάει την εμφάνιση και για εμένα υποδηλώνει κακό τρόπο ζωής,βαρεμάρα,έλλειψη ενεργητικότητας κτλ.Φυσικά δεν φτάνουμε και στο άλλο άκρο της ανορεξίας όπου εκεί παίζεται ένα πολύ σημαντικό ζήτημα υγείας.Είμαι εντελώς κατά της δίαιτας όμως υπέρ της υγιεινής διατροφής και γυμναστικής

Παράθεση

τρελή φιλόσοφος

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη τρελή φιλόσοφος
H τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών . Έχει γράψει 878 μηνύματα.

H τρελή φιλόσοφος τουρου ρου,τουρου ρου,τουρου ρου έγραψε στις 00:11, 05-07-13:

το τέλειο σώμα για μένα,είναι το σώμα το οποίο δεν έχει περιττό λίπος σε κοιλιά και γλουτούς,αλλά δημιουργεί τις γυναικείες καμπύλες.
συνεπώς κάτι τύπου beyonce or something

Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη καποιος_καπου
Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 465 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε στις 00:59, 05-07-13:

Beyonce και δεν ειμαι καλα φιλοι μου

Παράθεση

καποιος_καπου

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη καποιος_καπου
Ο καποιος_καπου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 465 μηνύματα.

O καποιος_καπου έγραψε στις 01:00, 05-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από τρελή φιλόσοφος
συνεπώς κάτι τύπου beyonce or something
Οοο με προλαβε αλλη

Παράθεση

Klaus

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Klaus
Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 535 μηνύματα.

O Klaus έγραψε στις 10:10, 05-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από Mi_ka
There's no perfect body dudes

μιας που αναφερατε παραλιες κλπ
μ χει τυχει να δω αντρα τιγκαρισμενο στο μπειμπι οιλ + φετες 'ηπειρος' ,ανοιγοντας αραχτος το ποδαρι στη ξαπλωστρα να δουμε 4κεφαλους.

NO my friend! ΔΕΝ αρεσεις. ΣΟΥ αρεσεις
γινε λιγο πιο ανθρωπινος π μ ρθες παραλια με τ μαλλι ξυλο απ το τζελ και κατι κανεις.

απτην αλλη παλι εχω πετυχει και αντρα ανετο χαλαρο γελαστο και ακομπλεξαριστο χωρις φετες χωρις γυμ με τς μπυριτσες του κ τσουκουτσουκου εγινε τ κακο

το ιδιο και με γυναικες. βρε κοπελα μου, κορμαρα εχεις! τι μου κρυβεσαι ? γτ πρεπει να γινεσαι κομαντο γ να μπεις στη θαλασσα?
οφ τοπικ ρε παιδια αλλα δν μαρεσει. καπου πρπ να ξεσπασω

ο αντρας ο σωστος για μενα πρπ να ναι μελαχρινος, τριχωτος, πλατες, φλεβες σε ολα τα μερη 'ανελλιπως''
παλαμες μεγαλες τραχιες,στιβαρα χερια (οχι αρνολντ), φουσκωτα μπουτια και BONUS βεβαιως βεβαιως παιρνει η αγαπημενη κοιλιτσα...
αρκουδος με λιγα λογια

ολα τα υπολοιπα δεκτα αρκει να μην αγαπαει το σωμα του περισσοτερο απο μενα.. .
Δεν θες άντρα τον Ted θες ειδικά άμα γουστάρεις και καφρίλες

Παράθεση

Stavri_

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Stavri_
H Stavri_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και επαγγέλεται Barista . Έχει γράψει 4,621 μηνύματα.

H Stavri_ έγραψε στις 13:38, 05-07-13:

Τέλειο σώμα δεν υπάρχει, όπως δεν υπάρχει και τέλεια ψυχή. Ο καθένας μας είναι διαφορετικός, ξεχωριστός, με μια ιδιαίτερη μοναδική ομορφιά που κρύβει μέσα του.Το εύκολο είναι να βλέπεις εξωτερικά... Το δύσκολο είναι να βλέπεις τον εσωτερικό κόσμο.
Σίγουρα το όμορφο εξωτερικά, είτε αυτό καλείται αδύνατο, είτε γυμνασμένο, είτε με καμπύλες, γοητεύει και ελκύει! Αλλά για μένα προσωπικά δεν είναι τίποτα πιο γοητευτικό και πιο ελκυστικό από την τον γαλήνιο ανθρώπινο χαρακτήρα. Έτσι απλά. Άλλωστε η ομορφιά που εκπέμπει κανείς προέρχεται από μέσα του!
"Να αρχίσεις να βλέπεις τον εαυτό σου σαν ψυχή με σώμα αντί για σώμα με ψυχή."
Wayne W. Dyer

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ανατολή

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ανατολή
H ανατολή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 98 μηνύματα.

H ανατολή έγραψε στις 15:55, 10-07-13:

Για μένα το ιδανικό σώμα είναι το ναι μεν τσουπωτό αλλά όχι χαλαρό.
Αν ρωτήσετε και για τύπο σώματος; Αχλάδι δαγκωτό!

Παράθεση

Στο διάολο πάμε (Λενιώ)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Στο διάολο πάμε
H Λενιώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 609 μηνύματα.

H Στο διάολο πάμε Till we get a piece, fuck peace έγραψε στις 18:02, 05-01-14:

Το τέλειο σώμα είναι αυτό που πετυχαίνεις με γυμναστική και καλή διατροφή!Όποιο και να είναι το αποτέλεσμα θα είναι ελκυστικό!Εάν βέβαια δε το παρακάνεις με τη γράμμωση(οι γυναίκες) και αν δεν χαπακώνεσαι για πρωινό!!!(οι άνδρες)

Παράθεση

ΨΑΡΑΚΙ1993 (BLOODY MARY)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη ΨΑΡΑΚΙ1993
H BLOODY MARY αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 570 μηνύματα.

H ΨΑΡΑΚΙ1993 έγραψε στις 23:53, 27-01-14:

Αυτο που εχει ατελειες ανθρωποι ειμαστε οχι ρομποτ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

OlgaXa

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη OlgaXa
H OlgaXa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H OlgaXa έγραψε στις 17:43, 07-04-14:

Εγώ σε άντρα θεωρώ καλό το μέτριο,ούτε πέτσι και κόκκαλο,ούτε πολύ παχουλός,δεν μαρεσει το ποοοοολυ τουμπανο,αλλα νταξει το οκ γυμνασμενο ειναι οκ.
στις γυναικεεεες θεωρω τελειες τις καμπυλες,δεν μαρεσει το ανορεξικο(αν κ εχω περασει ανορεξια)εβαλα μυαλο
γενικα αν κολλησω με τον αλλον μπορει να ειναι να ειναι καποια κιλα παραπανω ας πουμε και να μην με νοιαζει,οπως λενε οταν εχει ο αντρας μυαλο η γυναικα χανει το δικο της

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 3 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

athinouli

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη athinouli
H athinouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 259 μηνύματα.

H athinouli :) έγραψε στις 22:57, 01-06-14:

ωραίο σώμα για μένα είναι το σώμα μέσα στο οποίο η κάθε ανθρώπινη ψυχή νιώθει άνετα!
φυσικά ένα φυσιολογικό βάρος είναι όμορφο και υγιές..
αλλά γνωρισα πρόσφατα μια αρκετά παχουλή κοπέλα, για παράδειγμα, και θαύμασα το πόσο ακομπλεξάριστη ήταν με αυτό, γιατί έλαμπε το πρόσωπό της και εντάξει φοβερή η τύπισσα..! καμία ανασφάλεια.. τουλάχιστον αυτό έβγαζε! πόσο ωραίο πράγμα να είσαι ο εαυτός σου!!
αυτό που δε μ' αρέσει είναι να παραπονιέται κανείς για τα κιλά του, τη στιγμή που δε κάνει τίποτα για αυτό, και επίσης αυτό που κοροϊδεύω, είναι η ευκολη λύση: χάπια φάρμακα κρέμες κτλ που δεν έχουν να κάνουν με γυμναστική και φυσική άσκηση.. φουντώνω όταν τα βλέπω αυτά!
εξαιρούνται φυσικά τα άτομα που έχουν πρόβλημα (κληρονομικό, ή είναι άρρωστα).. εκεί μπαίνουν άλλα πράγματα στη μέση..

Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη CaneSenpai
Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 624 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 17:36, 26-02-15:

Δηλαδη κοριτσια απο οτι καταλαβα δεν θελετε κατι ακραιο αλλα οχι και κατι αδυναμο δηλαδη σαν την φωτογραφια πανω.. Δεν λεω η καθε μια με τα γουστα της αλλα ενταξει λεμε ενα καλο αντρικο σωμα πως ειναι..Οσο για κοριτσια πιστευω μας αρεσει να ειστε αδυνατες αλλα με πιασιματα ... Ουτε παχουλες ουτε λεπτες δηλαδη!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,078 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 20:07, 26-02-15:

ρε παιδιά, άμα κολλήσεις με κάποιον/-α, το σώμα δεν έχει τόση σημασία. κι εμένα προσωπικά μ' αρέσουν οι αδύνατοι αλλά, αν μου κεντρίσει το ενδιαφέρον κάποιος που δεν πληροί αυτές τις προϋποθέσεις, ε δεν θα με νοιάξει και τόσο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

10 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,660 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 20:31, 26-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από meetmeinmontauk
ρε παιδιά, άμα κολλήσεις με κάποιον/-α, το σώμα δεν έχει τόση σημασία. κι εμένα προσωπικά μ' αρέσουν οι αδύνατοι αλλά, αν μου κεντρίσει το ενδιαφέρον κάποιος που δεν πληροί αυτές τις προϋποθέσεις, ε δεν θα με νοιάξει και τόσο
Συμφωνώ.Γενικά,το "όμορφο σώμα" στις μέρες μας, είναι αυτό που μας πλασάρουν τα media... Η ομορφιά όμως είναι κατι υποκειμενικό. Και εξάλλου,μπορεί να ερωτευτείς κάποιον ανεξάρτητα από την εμφάνιση!

Παράθεση

alcyone

MyCat Moderator

Το avatar του χρήστη alcyone
H alcyone αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,473 μηνύματα.

H alcyone έγραψε στις 20:49, 26-02-15:

Ωραίο σώμα είναι αυτό με τις αρμονικές αναλογίες, χωρίς ακρότητες στο βάρος.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

Ο CaneSenpai αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 19 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 624 μηνύματα.

O CaneSenpai έγραψε στις 21:17, 26-02-15:

Το καταλαβαινω τι θελετε να πειτε και συμφωνω απολυτα ,το σωμα δεν σημαινει τα παντα αλλα βοηθαει βεβαια..

Παράθεση

meetmeinmontauk

iSchool Moderator

Το avatar του χρήστη meetmeinmontauk
H meetmeinmontauk αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9,078 μηνύματα.

H meetmeinmontauk έγραψε στις 22:10, 26-02-15:

όχι ΔΕΝ βοηθάει. δεν β-ο-η-θ-ά-ε-ι. αμα ερωτευτείς κάποιον, τον ερωτεύεσαι για άλλους λόγους, όσο γραφικό κι αν ακούγεται αυτό. αν ελκύεσαι απλά από το καλλίγραμο σώμα, τότε δεν μιλάμε για έρωτα/ καψούρα αλλά ακριβώς για μια απλή έλξη.

Παράθεση

Dias

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Dias
Ο Dias αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,363 μηνύματα.

O Dias έγραψε στις 22:14, 26-02-15:

Ένα ενδιαφέρον βίντεο για το πόσο εύκολα αλλάζει το "πρότυπο" του γυναικείου σώματος:

Όσο για το ανδρικό σώμα, αυτό που θεωρούν σαν "πρότυπο" πολλοί άντρες, είναι το πολύ γυμνασμένο σώμα με τις γραμμώσεις και τους πολλούς κοιλιακούς, καθώς πιστεύουν ότι βλέποντάς τους στην πλαζ οι γκόμενες θα πέφτουν στα πόδια τους.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CaneSenpai

Διάσημο Μέλος

O CaneSenpai έγραψε στις 22:47, 26-02-15:

Εμενα μου αρεσει να το κοιταω στο καθρεφτη το σωμα μου καμια φορα Δεν ειμαι και ψωνιο αλλα μου αρεσει να βλεπω οτι κουραστηκα για καλο σκοπο!
Απο οτι παρατηρησα περσι στην παραλια οπου και πηγα σαν τον τελευταιο ηταν οτι οι κοπελες κοιταγαν τους σωματαραδες της παρεας μου.. Δεν νομιζω 15-16 χρονων να κοιτανε κατι αλλο στην πλαζ οπως λες εκτος απο το σωμα.. Ενταξει βεβαια αλλο οι μεγαλυτερες κοπελες που ειναι πιο ωριμες..

Παράθεση

Alireza

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alireza
H Alireza αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 974 μηνύματα.

H Alireza έγραψε στις 22:52, 26-02-15:

Μόνο εμένα με απωθούν οι τονισμένοι κοιλιακοί και τα φουσκώματα;

Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη methexys
H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,660 μηνύματα.

H methexys έγραψε στις 22:54, 26-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από catloverGG
Εμενα μου αρεσει να το κοιταω στο καθρεφτη το σωμα μου καμια φορα Δεν ειμαι και ψωνιο αλλα μου αρεσει να βλεπω οτι κουραστηκα για καλο σκοπο!
Απο οτι παρατηρησα περσι στην παραλια οπου και πηγα σαν τον τελευταιο ηταν οτι οι κοπελες κοιταγαν τους σωματαραδες της παρεας μου.. Δεν νομιζω 15-16 χρονων να κοιτανε κατι αλλο στην πλαζ οπως λες εκτος απο το σωμα.. Ενταξει βεβαια αλλο οι μεγαλυτερες κοπελες που ειναι πιο ωριμες..
Όπως είπε η meetmeinmοntauk,αυτό είναι έλξη. Άλλο το να ερωτεύεσαι κάποιον,άλλο να αισθάνεσαι έλξη λόγω ομορφιάς/σώματος.Ανάλογα τι ψάχνει ο καθένας βέβαια

Παράθεση

fashionista

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fashionista
H fashionista αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H fashionista έγραψε στις 23:16, 26-02-15:

Για γυναικες ενα σωμα με απαλες καμπυλες ,χωρις πολλα κιλα παραπανω αλλα ουτε πολυ λιγα,στους ανδρες απλα να ειναι κανονικοι και λιγο γυμνασμενοι οχι πολυ γιατι και αυτο δεν ειναι πολυ ομορφο

Παράθεση

KeepDreaming!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη KeepDreaming!
H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε στις 23:56, 26-02-15:

Αν δεν έχει ο άλλος λίγη κοιλίτσα και γενικά κρεατάκι να πιάνεις, δεν λέει!
Δεν εννοώ μπυροκοιλιά αλλά το να έχει μια μικρή γλυκιά κοιλίτσα είναι πολύ γοητευτικό!
Τώρα στις κοπέλες νομίζω ότι είναι ωραίο να υπάρχουν καμπύλες.Το πολύ αδύνατο είναι κάπως αντιαισθητικό.

Παράθεση

ZiggyMan

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ZiggyMan
Ο ZiggyMan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O ZiggyMan έγραψε στις 02:03, 27-02-15:

Αρχική Δημοσίευση από Dias
Ένα ενδιαφέρον βίντεο για το πόσο εύκολα αλλάζει το "πρότυπο" του γυναικείου σώματος:

Όσο για το ανδρικό σώμα, αυτό που θεωρούν σαν "πρότυπο" πολλοί άντρες, είναι το πολύ γυμνασμένο σώμα με τις γραμμώσεις και τους πολλούς κοιλιακούς, καθώς πιστεύουν ότι βλέποντάς τους στην πλαζ οι γκόμενες θα πέφτουν στα πόδια τους.

Όνομα:  jHfBFaE.jpg
Εμφανίσεις:  85
Μέγεθος:  238,0 KB

απο ασχετους εγινε το βιντεο

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Imadlak : 01-03-15 στις 13:35. Αιτία: σμίκρυνση εικόνας
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους