Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,022 μέλη και 2,415,980 μηνύματα σε 75,327 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 201 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πυροβόλησε τον φίλο της κόρης του στα γεννητικά όργανα

Krou

Επιφανές Μέλος

H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,240 μηνύματα.

H Krou έγραψε: στις 11:00, 19-10-09:

Δεν τον πυροβολησε στα γεννητικα οργανα, στα ποδια τον πυροβολισε.
"Police said while Julian Harp was putting on his clothes, Edwards pointed a .45 caliber at the teenager and the boy ###8220;put his hands up and said, ʽPlease donʼt shoot, please donʼt shoot,ʼ###8221; but Edwards shot the teenager four times in the leg and hip."

Ποσο πιο ηλιθιο ειναι το τροκτικο;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tebelis13

Περιβόητο Μέλος

Ο tebelis13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.

O tebelis13 έγραψε: στις 12:38, 19-10-09:

Τι αλλο θα δουμε...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

georg13pao

Δραστήριο Μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 359 μηνύματα.

O georg13pao www.e-parea.com έγραψε: στις 13:38, 19-10-09:

Απ'ότι βλέπω δεν είναι μόνο του τρωκτικού το λάθος. Τα μισά site λένε για γεννητικά όργανα, τα άλλα μισά για πόδια και λιποθυμία

http://current.com/items/91211600_wa...-the-balls.htm
http://www.truecrimereport.com/2009/...s_daughter.php
Παράθεση

TheClash (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.

O TheClash έγραψε: στις 13:53, 19-10-09:

Σιγά ρε παιδιά το σημαντικό το θέμα.Τι με ενδιαφέρει εμένα αν την έφαγε στα απ'αυτά του ή στα πόδια.Ή αν οι καραμπίνες παίρνουν φυσίγγια ή σφαίρες.Πολύ που σκοτίστηκα για ένα λάθος της στιγμής που έκανα.
Παράθεση

Μαρουλάκι (Χρονοκράτωρ)

Δραστήριο Μέλος

H Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 363 μηνύματα.

H Μαρουλάκι έγραψε: στις 21:44, 19-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από indrilgon
Καλά το λέω εγώ ότι τα προφυλακτικά θα έπρεπε να είναι και αλεξίσφαιρα...

Έγραψε!

Αρχική Δημοσίευση από Λουκρητία
Beaneth this underwear there is more than d*ck.
Beneath this underwear there is a sheath Mr. Edwards..
And MY sheath, is bulletproof.

Καπως ετσι δηλαδη? :p
Ρε ο Χριστος και η Παναγια.. παει καλα?
Ποσο τρελος πια?
ΠΟΛΥ!!!!
Τα τρελάδικα κάνουν χρυσές δουλειές σήμερα!!!!!!
Όλοι τρελοί γινόμαστε!!!!

Αρχική Δημοσίευση από TheClash
Σιγά ρε παιδιά το σημαντικό το θέμα.Τι με ενδιαφέρει εμένα αν την έφαγε στα απ'αυτά του ή στα πόδια.Ή αν οι καραμπίνες παίρνουν φυσίγγια ή σφαίρες.Πολύ που σκοτίστηκα για ένα λάθος της στιγμής που έκανα.
Χαλαρουίτα φίλε. Δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα.
Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε: στις 23:22, 19-10-09:

αααααααα πλακα κανεισ???το καημενο το παιδι...την καημενη την κοπελα που εχει αφτον τον πατερα...:s
Παράθεση

nefi

Περιβόητο Μέλος

H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.

H nefi έγραψε: στις 00:06, 20-10-09:

χαχα καλοοο!
Παράθεση

thanous18

Διάσημο Μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 799 μηνύματα.

O thanous18 έγραψε: στις 00:07, 20-10-09:

τζιζους!!
Παράθεση

~kynthia (Κύνθια)

Δραστήριο Μέλος

H Κύνθια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 337 μηνύματα.

H ~kynthia goodbye, Nerya. έγραψε: στις 15:26, 20-10-09:

Νομίζω πως ο Freud θα χαιρόταν πολύ μ' αυτή την είδηση.
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,221 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 15:47, 20-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Krou
"Police said while Julian Harp was putting on his clothes, Edwards pointed a .45 caliber at the teenager and the boy ###8220;put his hands up and said, ʽPlease donʼt shoot, please donʼt shoot,ʼ###8221; but Edwards shot the teenager four times in the leg and hip."

Πες έτσι.Αμα τον πυροβολούσε στα γεννητικά όργανα πως θα ανάρωνε;
Παράθεση

Evris7

Διάσημο Μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O Evris7 έγραψε: στις 15:51, 20-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Krou

Και νόμιζα ότι μόνο εγώ μισούσα το τροκτικό :nono:
Παράθεση

thanous18

Διάσημο Μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 799 μηνύματα.

O thanous18 έγραψε: στις 15:56, 20-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από Evris7
Και νόμιζα ότι μόνο εγώ μισούσα το τροκτικό :nono:
αν ειναι ετσι τοτε αλλαζει το πραγμα.... επομενως μπορει να ειναι σκετη παραπληροφορηση.... πραγματι πως γινεται να αναρωνει ενω τον χτυπησε 4 φορες??
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 730 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε: στις 16:05, 20-10-09:

Άουτς
Παράθεση

Fedde le Grand

Διακεκριμένο μέλος

Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,507 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε: στις 20:19, 20-10-09:

Ο άνθρωπος ήταν εντελώς ηλίθιος
Παράθεση

X-FILER (Χάιδω)

Διακεκριμένο μέλος

H Χάιδω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 1,611 μηνύματα.

H X-FILER Όνειρο γλυκό & ξένο και παντοτινά χαμένο έγραψε: στις 17:57, 21-10-09:

η κατασταση του julian ποια ειναι?
Παράθεση

Μαρουλάκι (Χρονοκράτωρ)

Δραστήριο Μέλος

H Χρονοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 363 μηνύματα.

H Μαρουλάκι έγραψε: στις 22:36, 21-10-09:

Αρχική Δημοσίευση από ~LoVeR BoY~
Πες έτσι.Αμα τον πυροβολούσε στα γεννητικά όργανα πως θα ανάρωνε;
Ποιος είναι και θα αννάρωνε; Ο Wolverine;
Παράθεση

petran_r21

Διάσημο Μέλος

Ο petran_r21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 617 μηνύματα.

O petran_r21 έγραψε: στις 22:48, 22-10-09:

Χα πολυ καλο
Παράθεση

makisr91

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο makisr91 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 80 μηνύματα.

O makisr91 έγραψε: στις 12:23, 23-10-09:

Αποκλείεται να τον πυροβόλησε στα γεννητικά του όργανα. Αν ήταν έτσι(και τέσσερις φορές κιολας), όχι απλά δεν θα ανάρρωνε, αλλά μπορεί και να μην ζούσε τώρα. Εγώ και μόνο που το σκέφτομαι πονάω...:!:
Παράθεση

Μαρουλάκι (Χρονοκράτωρ)

Δραστήριο Μέλος

H Μαρουλάκι έγραψε: στις 00:00, 24-10-09:

Φαντάσου. Για να πονάς μόνο που το σκέφτεσαι πόσο οδηνηρό θα ήταν στην πραγματικότητα. Εγω νομίζω ότι θα πέθαινε από τον πόνο. (Ή κάτι τέτοιο τέλος πάντων).
Παράθεση

Mavro Provato

Δραστήριο Μέλος

H Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Mavro Provato έγραψε: στις 17:41, 24-10-09:

Ήθελε την κόρη για την πάρτη του...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια