Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,816 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το χειρότερο και το καλύτερο ραντεβού!

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Maggie
H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε στις 18:25, 15-01-07:

Λοιπόν, ποιο ήταν το χειρότερο ραντεβού που βγήκατε και τι έγινε?΄
Και απ' την άλλη, ποιο ήταν το καλύτερο ?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 19:08, 15-01-07:

Το χειρότερο ήταν με έναν τύπο που είχα βγει από το internet. Ήταν άσχημος, ηλίθιος και οι απόψεις του φρικτές. Στην αρχή ήμουν ευγενική, αλλά μετά άρχισα να του την λέω επειδή με τρέλαιναν αυτά που έλεγε. Στο τέλος μου είπε να πάω σπίτι του. Φαντάσου να του είχα δείξει ότι μου άρεσε! Σουρρεαλιστική κατάσταση.

Καλά ραντεβού μπορώ να σκεφτώ κάμποσα, αλλά 3 ήταν top. Να μιλάς με τον άλλον και να μην μπορείς να σταματήσεις, να ξεκινάς για κάπου και να πηγαίνεις τελείως αλλού!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 12:13, 16-01-07:

Το χειρότερο...
Σε blind date με φίλο του καλού μιας φίλης μου. [μία και μοναδική φορά είπα να το κάνω κι εγώ... και πείστηκα ότι ορθώς πέρασα 24 χρόνια από τη ζωή μου αρνούμενη να το κάνω! ]
Ο τύπος ήταν iq= -800, είχε άθλιο στυλ, από εμφάνιση κάτω του μετρίου, χιούμορ θερμοκρασία Σιβηρίας [αλλά νόμιζε ότι είναι αστείος] και εποχής 1800 περίπου και θεωρούσε ότι είναι κ σούπερ γκόμενος [κανείς δεν ξέρει γιατί!]... Ευτυχώς είχαμε βγει διπλό ραντεβού, οπότε είχα και τη φίλη μου κοντά [για να τη βρίζω! ] αλλά ο τότε καλός της δεν την άφηνε να με...σώσει ["αστα τα παιδιά να τα βρούνε" ]. Όταν ο καλός της φίλης μου πρότινε να πάμε σπίτι του να κάτσουμε ήθελα να ανοίξει η γη να με καταπιεί αλλά για κάποιο ηλίθιο λόγο πήγαμε. Χωρίς αμάξι στη μέση του πουθενά χρειάστηκε να περιμένω μέχρι τις 5 το πρωί [και αφού μας άφησαν μόνους στο σαλόνι να τα πούμε! και αυτός κινήθηκε με ... ερωτικές διαθέσεις προς το μέρος μου ] για να δεήσουμε να φύγουμε και να τελειώσει αυτό το ... μαρτύριο!!!

Το καλύτερο πάλι δεν ήταν ακριβώς ραντεβού, αλλά ήταν η πρώτη έξοδος με τον τωρινό μου φίλο [τουλάχιστον από αυτά που θυμάμαι] γιατί είχε αυτή την ηλεκτρισμένη αατμόσφαιρα, τις πεταλούδες στο στομάχι, την χαρούμενη [χαζοβιόλικη θα έλεγα! ] διάθεση... Γενικώς ήταν πολύ ωραία....

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 12:22, 16-01-07:

Το χειροτερο εβερ ηταν μ'εναν τυπακο που φαινοταν χαριτωμενος στα 5 λεπτα που τα λεγαμε συνηθως..οποτε οταν επεσε η προταση σκεφτηκα οτι θα αντεχε τουλαχιστον λιγο παραπανω η χαριτωμενια του. Τελος παντων, βγηκαμε, στα 20 λεπτα ανακαλυψα οτι το χιουμορ του ειναι ΠΟΛΥ καφρικο για "πρωτο ραντεβου", στα 30 λεπτα οτι ειναι θανασιμα βαρετος, στη μια ωρα μου χε αποκαλυψει οτι ποτε καμια δεν τον ειχε δει ερωτικα, και στη μιαμιση ωρα εψαχνα το τσιγκινο βρακι μου. Οχι οτι τρελαθηκε μαζι μου σαφως, απλα ξεχειλιζε απελπισια..καποια επρεπε να φερει σε περας το δυσκολο εργο.. Στο μεταξυ απαντουσα οσο μπορουσα ευγενικα στις καφροσεξουαλικες του αηδιες, αλλα ποσο να αντεχα, εσπασα:p, "παμε? α απο κει πας, εγω απ'την αλλη!" και περασε στην ιστορια.

Το καλυτερο ηταν το τριτο η τεταρτο ραντεβου με τον φιλο μου, οπου πλεον ειχε αρχισει να υπαρχει οικειοτητα, να γελαμε ακαταπαυστα και να μην καταλαβαινουμε πως περνανε οι ωρες.

Παράθεση

zanin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη zanin
H zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 936 μηνύματα.

H zanin έγραψε στις 12:31, 16-01-07:

, και στη μιαμιση ωρα εψαχνα το τσιγκινο βρακι μου.

χαχαχα

εγώ πάλι το χειρότερο ήταν με ένα παιδι που έπεσα στην παγιδα να πάμε για καφέ....είμασταν εγώ ,αυτός και αλλες δυο κοπέλες. προτεινει να πάμε για καφε (σε όλες), η μαλακία .... απαντησα ναι ελπιζιντας ότι θα έρθουν και οι άλλες...
τελικα βγήκαμε αρχικά οι 2 μας... ευτυχώς έπεισα να έρθει και η αδελφή μου μετά από λίγο

το καλύτερο ... έχω πολλά....με τον νυν και με τον πρώην

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 13:32, 16-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
Το χειροτερο εβερ ηταν μ'εναν τυπακο που φαινοταν χαριτωμενος στα 5 λεπτα που τα λεγαμε συνηθως..οποτε οταν επεσε η προταση σκεφτηκα οτι θα αντεχε τουλαχιστον λιγο παραπανω η χαριτωμενια του. Τελος παντων, βγηκαμε, στα 20 λεπτα ανακαλυψα οτι το χιουμορ του ειναι ΠΟΛΥ καφρικο για "πρωτο ραντεβου", στα 30 λεπτα οτι ειναι θανασιμα βαρετος, στη μια ωρα μου χε αποκαλυψει οτι ποτε καμια δεν τον ειχε δει ερωτικα, και στη μιαμιση ωρα εψαχνα το τσιγκινο βρακι μου. Οχι οτι τρελαθηκε μαζι μου σαφως, απλα ξεχειλιζε απελπισια..καποια επρεπε να φερει σε περας το δυσκολο εργο.. Στο μεταξυ απαντουσα οσο μπορουσα ευγενικα στις καφροσεξουαλικες του αηδιες, αλλα ποσο να αντεχα, εσπασα:p, "παμε? α απο κει πας, εγω απ'την αλλη!" και περασε στην ιστορια.
Πρέπει να έχω βγει και γω μ'αυτόν τον απελπισία! Το τσίγκινο βρακάκι, μου τον θύμισε!

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 01:54, 18-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από katerina
Τελος παντων, βγηκαμε, στα 20 λεπτα ανακαλυψα οτι το χιουμορ του ειναι ΠΟΛΥ καφρικο για "πρωτο ραντεβου", στα 30 λεπτα οτι ειναι θανασιμα βαρετος, στη μια ωρα μου χε αποκαλυψει οτι ποτε καμια δεν τον ειχε δει ερωτικα, και στη μιαμιση ωρα εψαχνα το τσιγκινο βρακι μου.

Θα μπορούσα να γράψω λίστα με χάλια ραντεβού, δυστυχώς κυκλοφορούν πολλά "κελεπούρια" αλλά οκ αυτά εχουν την πλάκα τους,χάνεις 1 ώρα απο την ζωή σου αλλα έχεις να το διηγείσαι.Το πιο άσχημο, που με εκανε όχι απλά να νοιώσω άβολα αλλά να ανοίξει η γη να με καταπιεί ήταν με ένα παληκάρι, κούκλο κατά τ άλλα αλλά απεριόριστα μαλ*κα.Πρόσβαλλε τον σερβιτόρο γιατί έφερε λάθος παραγγελία, μάλιστα έκανε και ένα ηλίθιο λογοπαίγνιο που ακόμα το θυμάμαι "σερβιτόροι της πλάκας"(καθόμασταν στην Πλάκα).Δεν ήξερα αν η τάση να του φέρω κάτι στο κεφάλι ήταν μεγαλύτερη απο την ντροπή μου μην με θεωρήσουν κοπέλα του.Πραγματικά σε τέτοιες καταστάσεις που δεν ξέρεις και τον άλλον καλά δεν ξέρεις πως να αντιδράσειςΜε το που έφυγε ο σερβιτόρος σηκώθηκα κι εγώ,μπήκα στο μαγαζί,πλήρωσα τον καφέ μου, ζήτησα συγγνώμη απο τον σερβιτόρο λέγοντας του "μην του δίνεις σημασία έχει τα ρούχα του" και πήγα να βρω τους φίλους μου.
Στάνταρντ το χειρότερο πρώτο ραντεβού ever.

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 02:27, 18-01-07:

Το χειρότερο rendez vouz ever ήταν πριν απο αρκετό καιρό...
Είχα γνωρίσει μια φίλη μιας φίλης μου σε μια έξοδο με μεγάλη παρέα... Πανέμορφη κοπέλα πραγματικά και από τα λίγα που είπαμε ήμουν αρκετά ενθουσιασμένος! Ζήτησα το τηλέφωνο της λοιπόν και την επόμενη μέρα της έκανα πρόταση να βγούμε!
Μετά από λίγες μέρες τελικά τα καταφέραμε... αρχίσαμε να μιλάμε σε μια πιο χαλαρή κατάσταση λοιπόν και εκεί ήταν, που άρχισα να ξενερώνω... Εκτός από το βαρύ μπινελίκι που έριχνε, άρχισε να μου λέει τα πάντα γύρω από το σεξ και τις προτιμήσεις - βίτσια της! και ΟΚ στην αρχή σκέφτηκα ότι ίσως είναι καλή αυτή η οικειότητα που νιώθει αλλά έλεος, με ξέρει λίγες ώρες και μου έλεγε τα απίθανα!!! Όσο πέρναγε η ώρα άρχισα να καταλαβαίνω ότι δεν επικοινωνούμε και τόσο πολύ... άλλα έλεγα εγώ, άλλα καταλάβαινε αυτή!!! Να φανταστείς οτι πριν από λίγες ώρες πέταγα στα σύννεφα που θα την συναντούσα και μετά είχα γίνει ανθρακωρύχος μέσα στα έγκατα της γης!!! Αν και είχε άλλα σχέδια για μετά, είχα ξενερώσει τόσο πολύ που προτίμησα να πάω σπίτι και να πνίξω την ξενερωσιά μου στο Football Manager παρά να προχωρήσω...

ps. Μα καλά υπάρχουν άνθρωποι και μάλιστα γυναίκες που δεν γουστάρουν τα προκαταρκτικά ?

Παράθεση

bisbirikos

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη bisbirikos
Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O bisbirikos έγραψε στις 02:51, 18-01-07:

Φουνες,
μηπως τα εκανε ολα αυτα για να μην της την πεσεις?

Πλακιτσα
, ντα?

Εχω βγει χειροτερο. Με κοπελα που στα 25 της μονο στο φεγγαρι δεν ειχε πατησει. Κατα τα αλλα, πρεπει να ειχε και διπλωμα νταλικας (τουλαχιστον)

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 02:58, 18-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από bisbirikos
Φουνες,
μηπως τα εκανε ολα αυτα για να μην της την πεσεις?

Πλακιτσα
, ντα?

Εχω βγει χειροτερο. Με κοπελα που στα 25 της μονο στο φεγγαρι δεν ειχε πατησει. Κατα τα αλλα, πρεπει να ειχε και διπλωμα νταλικας (τουλαχιστον)
Μακάρι να ήταν αυτό, γιατί πραγματικά μεγάλο κρίμα μια τέτοια κοπέλα να είναι έτσι... το θέμα είναι οτι μετά οπως σου είπα ήθελε άλλα... και μου εδωσε να το καταλάβω κατι παραπάνω απο χυμα!

amyway...

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 11:15, 18-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
...

ps. Μα καλά υπάρχουν άνθρωποι και μάλιστα γυναίκες που δεν γουστάρουν τα προκαταρκτικά ?
Α πα πα!!!

Παράθεση

Sunrise

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Sunrise
H Sunrise αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 278 μηνύματα.

H Sunrise έγραψε στις 11:50, 18-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από bisbirikos
Εχω βγει χειροτερο. Με κοπελα που στα 25 της μονο στο φεγγαρι δεν ειχε πατησει.

Χαααχαααα! Πολύ γέλασα! Να' σαι καλά!

Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη X-girl
H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε στις 14:53, 19-01-07:

Κατι θυμαμαι και εγω απο το παρελθον μου. Ειχα βγει τοτε με εναν που εκανε επαγγελματικη ποδηλασια. Μου ηρθε στο πρωτο μας ραντεβου με ποδηλατο (αμεσως μετα την προπονηση οπως μου ειπε) με τη φορμουλα του (για την ακριβεια με το σορτς απο κατω!). Εκανε και μεγαλη διαδρομη για να ερθει στην περιοχη μου (με ποδηλατο κιολας!). Φρικαρα με το που τον ειδα, αλλα απο ευγενεια ηπια εναν καφε μαζι του. Μου ελεγε συνεχεια κατι βλακειες, αλλα το καλυτερο ηταν οταν μου ειπε για το ποσο χαλια ειναι αυτη τη στιγμη που το βλεπω, και οτι εχει και τα ποδια του αξυριστα και ντρεπεται για αυτο! Ηταν και μισος αγγλος. Τι να πω και εγω, ξενερωσα απιστευτα μαζι του. Και δεν ηταν και κανενας ομορφος..

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 12:10, 22-01-07:

Εγώ να σας πω δεν έχω χάλια τέτοια ανάμνηση. Ίσως γιατί πριν φτάσω στο σημείο αυτό έχω καταλάβει ήδη πολλά για τον άλλον στην πρώτη κοινή γνωριμία.

Παράθεση

Vouvos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Vouvos
Ο Vouvos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 55 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Vouvos έγραψε στις 13:57, 03-02-07:

Ήμουν ναύτης και στην υπηρεσία πήρε τηλέφωνο μια φοβερή φωνάρα και ψαχνότανε,της έκλεισα ραντεβού και ΔΥΣΤΥΧΩΣ της είχα πει λεπτομέρειες για το αυτοκίνητο μου και το χρώμα του και στήθηκα να την περιμένω πάνω σε ένα πεζοδρόμιο...είχε πλάκα γιατί όποια ωραία κοπέλλα πέρναγε με έκανε να ανεβάζω αδρεναλίνες και ξαφνικά ανοίγει η πόρτα του αυτοκινήτου και σκύβει και μου λέει ``είσαι ο Ηλίας??`` και παθαίνω ΣΟΚ!!! το άτομο μετά το δειλό μου ``ναι`` μπήκε να κάτσει και φράκαρε ΔΕΝ ΧΩΡΑΓΕ ΝΑ ΜΠΕΙ και σφήνωσε....ΝΑΙ ΣΦΗΝΩΣΕ και την πήγα κατ`ευθείαν σπίτι και εκεί ΤΗΝ ΤΡΑΒΑΓΑ για να βγεί απο το αμάξι...καταλαβαίνεται γιατί μεγέθη μιλάω!!! γυναίκα 260κιλών!!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 14:01, 26-03-10:

Το καλύτερο ραντεβού μου ήταν στο σπίτι μου, κάποια άνοιξη, που ήμουν μάγειρας, οικοδεσπότης, πολύ φυσικός στους τρόπους, πολύ όμορφος, λίγο ντροπαλός αλλά πολύ ερωτευμένος και πολύ περήφανος. Τα κακά ραντεβού δεν θέλω να τα θυμάμαι.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Moby

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Moby
Ο Moby αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 15 μηνύματα.

O Moby why does my heart feel so bad... έγραψε στις 04:10, 01-04-10:

Το καλύτερο ραντεβού μου, ήταν πριν απο 2 χρόνια στο Liverpool, με μια κοπέλα που είχα να δω απο το σχολείο. Εγώ βρέθηκα εκει για βόλτα, εκείνη είχε τελειώσει τις σπουδές της και δούλευε πλέον εκεί... ειδωθήκαμε τυχαία στο δρόμο και με μεγάλο ενθουσιασμό της ζήτησα το βράδυ να βρεθούμε για ενα ποτο... της εκμυστηρεύτηκα οτι ήμουν τσιμπημένος μαζί της τότε και οτι καταλαβαίνω οτι αυτό το συναίσθημα είναι μια φλόγα που ποτέ δεν σβήνει μολις την ξαναείδα... Περάσαμε ενα υπέροχο βράδυ. Δυστυχώς για εμένα ήταν ηδη δεσμευμένη, για την ακρίβεια αρραβωνιασμένη πλέον. Είναι απο τις εμπειρίες που σου μένουν αξέχαστες.
Όσο για τα άσχημα ραντεβού, θα συμφωνήσω με τον απο πανω... δεν θέλω ούτε εγώ να τα θυμάμαι...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ellaki

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ellaki
H ellaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 97 μηνύματα.

H ellaki έγραψε στις 12:09, 01-04-10:

το καλύτερο: είχαμε κλείσει ραντεβού για ποτό το βράδυ, παραλία - θεσσαλονίκη, αυτός θεός!! και καθώς προχωρούσαμε να βρούμε το κατάλληλο μέρος να κάτσουμε πετάει την ιδέα ''μήπως θέλεις να πάρουμε κάτι στο χέρι και να κάτσουμε παραλία''....μάς πήρε λοιπόν μπυρόνια απ' το περίπτερο και καθίσαμε στα σκαλάκια να κοιτάμε τη θάλασσα και τα αστέρια μπροστά από το λευκό πύργο!!!....αν εξαιρέσει κανείς την ψύχρα που έκανε, το ναρκομανή που μας ρίχτηκε και την ακράτεια που με έπιασε και αναγκάστηκα να κατουρήσω πίσω από τους θάμνους το ραντεβού ήταν εκπληκτικό.....η βλακεία ήταν ότι ήμουν δεσμευμένη τότε και δεν προχώρησε το πράμα...
το χειρότερο: με έναν που γνώρισα στο γυμναστήριο, ψιλοχάλια και ψώνιο, μου ζήτησε όταν τελειώσουμε να πάμε να με κεράσει καφέ...μου έκανε συνέχεια κομπλιμέντα και σε ανύποπτο χρόνο άρχισε να μου πιάνει τα χέρια λες και με ήξερε κι απο χτες και ήμασταν ερωτευμένο ζευγαράκι...θεέ και κύριε!μετά όταν φύγαμε ήθελε να πιαστούμε χεράκι χεράκι!!!και όταν με αποχαιρέτησε προσπάθησε να με αγκαλιάσει και να με φιλήσει....μπλιάχ! το θέμα είναι ότι το παιχνιδάκι δε σταμάτησε εκεί, καθώς ο κύριος ψώνιος-είμαι-ερωτευμένος-μαζί-σου-από-την-πρώτη-στιγμή τις επόμενες ημέρες με έπρηξε στα τηλέφωνα και στα άααπειρα ερωτομηνύματα, οπότε αναγκάστηκα να βάλω έναν φίλο να παίξει στο τηλέφωνο τον νταή γκόμενό μου κι έτσι ξεμπέρδεψα...ουφ!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

oh_majesty

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη oh_majesty
H oh_majesty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H oh_majesty έγραψε στις 13:38, 01-04-10:

το καλύτερο ραντεβού το έζησα όταν πίστευα ότι όλος ο χρόνος είναι μπροστά μου και παρόλα αυτά κάθε στιγμή ήταν πολύτιμη σαν να βιαζόμουν και το χειρότερο όταν ο χρόνος μας πίεζε και όμως κάθε στιγμή κυλούσε αργά για να μας εκδικηθεί . Τελικά κάθε ραντεβού είναι μια δελεαστική πρόσκληση όχι μόνο με το ταίρι αλλά και με τις εκάστοτε συνθήκες - και αυτές δεν διαβάζουν κοσμοπόλιταν και νίτρο για να έχουν τρόπους , παίζουν πάντοτε ανεξέλεγκτα και καμιά φορά αστεία .

Αρχική Δημοσίευση από Vouvos
Ήμουν ναύτης και στην υπηρεσία πήρε τηλέφωνο μια φοβερή φωνάρα και ψαχνότανε,της έκλεισα ραντεβού και ΔΥΣΤΥΧΩΣ της είχα πει λεπτομέρειες για το αυτοκίνητο μου και το χρώμα του και στήθηκα να την περιμένω πάνω σε ένα πεζοδρόμιο...είχε πλάκα γιατί όποια ωραία κοπέλλα πέρναγε με έκανε να ανεβάζω αδρεναλίνες και ξαφνικά ανοίγει η πόρτα του αυτοκινήτου και σκύβει και μου λέει ``είσαι ο Ηλίας??`` και παθαίνω ΣΟΚ!!! το άτομο μετά το δειλό μου ``ναι`` μπήκε να κάτσει και φράκαρε ΔΕΝ ΧΩΡΑΓΕ ΝΑ ΜΠΕΙ και σφήνωσε....ΝΑΙ ΣΦΗΝΩΣΕ και την πήγα κατ`ευθείαν σπίτι και εκεί ΤΗΝ ΤΡΑΒΑΓΑ για να βγεί απο το αμάξι...καταλαβαίνεται γιατί μεγέθη μιλάω!!! γυναίκα 260κιλών!!!!
πού να είχε και ωραίο σώμα

Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 13:45, 01-04-10:

Το καλύτερο και το χειρότερο ραντεβού ήταν την ίδια ώρα.

Ουφ...

Παράθεση

Ερις

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερις
H Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης . Έχει γράψει 2,446 μηνύματα.

H Ερις έγραψε στις 02:26, 20-01-17:

Σκεφτόμουν να ανοίξω θέμα πάνω στο καλύτερο πρώτο ραντεβού και ο καθένας να γράφει εμπειρίες κτλ. Επειδή, όμως, πρώτα κοιτάμε αν υπάρχει ήδη κάτι ανάλογο, με μια σύντομη αναζήτηση έπεσα εδώ.

Ανασύρω, λοιπόν, 6 χρόνια μετά.

Το χειρότερο ραντεβού ήταν ένα που το έχω αφήσει πολύ πολύ πίσω στο πίσω μέρος του μυαλού μου, τόσο που σχεδόν το έχω ξεχάσει. Ήμουν, αυτό που θα λέγαμε "μαγκωμένη" και όχι ο εαυτός μου, βγήκα με έναν άχρωμο άνθρωπο αδιάφορο και εν τέλει σιχαμερό. Ήταν 20-21 και φερόταν σαν γέρος 70. Δε μπαίνω σε λεπτομέρειες, δε θέλω να μπω, κόβω τη ροή της μνήμης εδώ - και πολύ προχώρησε.

Το καλύτερο ραντεβού, από την άλλη, ήταν ασυναγώνιστο και επισκίασε ό,τι είχα ζήσει μέχρι τότε! Κράτησε 8 ώρες περίπου και θα κρατούσε περισσότερο αν δεν έβλεπα κάποια στιγμή 52 αναπάντητες κλήσεις! Είχαν όλοι (γονείς και φίλοι) ανησυχήσει ότι κάτι έχω πάθει. Αυτό μου θύμισε ότι κάποια στιγμή έπρεπε να το διαλύσουμε, άλλωστε θα τα λέγαμε σίγουρα άλλη στιγμή! Τι όμορφα!

Σημάδι, λοιπόν, ότι μιλάμε για πετυχημένο ραντεβού και ότι "κάτι, ίσως, υπάρχει εδώ", το να μη θέλεις να φύγεις ή ακόμη καλύτερα, να μη σκέφτεσαι καν ότι κάποια στιγμή πρέπει και να φύγεις!!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ερις : 20-01-17 στις 02:31.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Tzimos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Tzimos
Ο Tzimos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O Tzimos Τα καλύτερα έρχονται έγραψε στις 10:34, 20-01-17:

Σκέφτομαι το χειρότερο και ακόμα γελάω...

Χειρότερο:
Ηλικία 17 , ενημερώνω την μητέρα μου ότι θα βγώ πρώτη φορά με κοπέλα. Μιλάμε σα να χτύπησε συναγερμός. Έτρεξε η γλυκιά μου και μου αγόρασε
λευκό παντελόνι , πουκάμισο κτλ κτλ. ( να ενημερώσω την κοπέλα την ήθελα 3 μήνες για ραντεβόύ) Ντύνομαι , κολώνια , ζελέ και φύγαμε. Καιρός λίγο βροχή.
Βγαίνω με την κοπέλα στα λαδάδικα Θεσ/νικης. Βλέπω ένα σκυλί και κάνω να το χαιδέψω και ξαφνικά το σκυλί πηδάει πάνω μου και κάνει το παντελόνι από άσπρο μάυρο. Τελικά το ραντεβου ακυρώθηκε και τα άκουσα και από την μητέρα μου.

Καλύτερο:
Περπατούσα σε ένα στενό από τον δρόμο καθώς μία κοπέλα προσπαθούσε να παρκάρει. Είχε πάρει θέση να κάνει πίσω αλλά δεν είχε βάλει όπισθεν αλλά πρώτη. Ξεκίνησε νομίζωντας θα κάνει πίσω αλλά έκανε μπροστά και με το αριστερό φτερό πλάι με εσμπρώξε πάνω σε ένα κάδο. Ουτε ζημιά ούτε τπτ, βγάλαμε πολύ γέλιο, μετά από μία μέρα βγήκαμε για φαγήτο και ήταν ότι καλύτερο είχα ζήσει.
Παράθεση

prinCess.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη prinCess.
H prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 5,644 μηνύματα.

H prinCess. έγραψε στις 15:01, 20-01-17:

Νομίζω δεν έχω ζήσει κακό ραντεβού, ίσως απλά να έχω βρεθεί με βαρετούς και αδιάφορους ανθρώπους, χωρίς να γίνει κάποια χοντράδα, ίσως επειδή πάντα ήμουν ευγενική και προσπαθούσα να δικαιολογώ όλες τις συμπεριφορές.

Το καλύτερο πάλι:
Ήταν άνοιξη, με τέλειο καιρό, απόγευμα, καφέ δίπλα στη θάλασσα, κάτσαμε εκεί δε ξέρω κ γω πόσες ώρες, μετά κάναμε βόλτα σε μια παραλία (μιλάμε βράδυ ξέρωγω 11-12), μετά πήγαμε για φαγητό σε ένα μαγαζί το οποίο έκλεινε (3 το πρωί τώρα εμείς θέλαμε να φάμε). Τεςπα και μετά έλεγα να πάω σπίτι.
Το θέμα ήταν ότι ήμασταν πάρα πολύ μακριά από το σπίτι μου και μεγάλος ο κόπος, λίγο και το ότι δε θέλαμε να φύγω, οπότε πήγαμε στο δικό του που ήταν κοντά για να κοιμηθούμε λίγο και μετά να με πάει σπίτι μου. Με τα πολλά μας πήρε ο ύπνος ξυπνήσαμε 6 παρά και με πήγε σπίτι την ώρα που ξημέρωνε. Κοιμήθηκα μέχρι τις 10 το πρωί και μετά ξαναβρεθήκαμε.
Μπορεί να μην ήταν το πρώτο μας ραντεβού αλλά το 3ο ή 4ο, όμως ήταν από τα πιο γεμάτα ραντεβού, από τις πιο όμορφες νύχτες της ζωής μου με τα πιο όμορφα συναισθήματα και με τον πιο όμορφο άνθρωπο που έχω γνωρίσει ποτέ.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους