Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,032 μέλη και 2,416,504 μηνύματα σε 75,355 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 317 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πωλείται παιδί σε πολύ καλή τιμή

Avicii (Υπόλυττος Βρεττός)

Περιβόητο Μέλος

Ο Υπόλυττος Βρεττός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αιγάλεω (Αττική). Έχει γράψει 1,475 μηνύματα.

O Avicii there's no going back έγραψε: στις 22:04, 27-10-09:

ΣΕ ΚΙΝΕΖΙΚΟ SITE ΔΗΜΟΠΡΑΣΙΩΝ

Εδώ και μερικες μερες μια αγγελία που έχει αναρτηθεί σε σε΄δα δημοπρασιών της Κίνας έχει ξεσηκώσει θύελλα αντιδράσεων. Ενα κορίτσι που γεννήθηκε στις 14 Απριλίου πωλείται επειδή οι γονείς του θέλουν αγόρι. Το κορίτσι ειναι...

σε πολύ καλή κατάσταση, δε θα χρεωθούν ταχυδρομικά ενώ η τιμή του ειναι εξευτελιστική. Ελπίζουμε να ειναι πλάκα όλο αυτό αν και οι φωτογραφίες με το παιδί ειναι ανησυχητικές

σχολια.......

πηγή http://troktiko.blogspot.com/2009/10...post_2833.html
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

superman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 567 μηνύματα.

O superman έγραψε: στις 22:06, 27-10-09:

:!::!::!::!::!:

ουδεν σχολιον....
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Orestes (Ορέστης)

Διάσημο Μέλος

Ο Ορέστης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 663 μηνύματα.

O Orestes Dderp έγραψε: στις 22:07, 27-10-09:

Κόβεται απόδειξη ή τιμολόγιο ;
Αν είναι δυνατόν... Τι άλλο θα δούμε...
Παράθεση

indiespyllak (Σπύλλα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Σπύλλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H indiespyllak Lost in shadow# έγραψε: στις 22:07, 27-10-09:

Xα χα! Ναι!! Και με γραπτή εγγύηση 2 χρόνων καθώς και δωρεάν έξοδα μεταφοράς και χωρίς ΦΠΑ...Σου λέω ευκαιρία!!

Ρε παιδία είναι δυνατόν αυτό το πράγμα;;;!!! Φφφφ...έλεος...
Παράθεση

superman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο superman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 567 μηνύματα.

O superman έγραψε: στις 22:11, 27-10-09:

νομιζω οτι στην Κινα δεν επιτρεπεται να εχει ενα ζευγαρι πανω απο 1 παιδι.Αυτο βεβαια δε σημαινει οτι πρεπει να πουλησουν το κοριτσακι...
Παράθεση

Mavro Provato

Δραστήριο Μέλος

H Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Mavro Provato έγραψε: στις 22:41, 27-10-09:

τζαναμπέτικο φαίνεται το μικρό γιαυτό το δίνουν κοψοχρονιά,,,
Παράθεση

lefteris94 (Lefteris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Lefteris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 257 μηνύματα.

O lefteris94 έγραψε: στις 22:46, 27-10-09:

σαν ebay μου φαίνεται
Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε: στις 23:15, 27-10-09:

Πωλείται ολόκληρο ή σε κομμάτια? -.-'
Λίγο μωρουδίστικο κωλαράκι για μένα.

Ο Χριστός κι η Παναγία αν είναι αλήθεια.
Παράθεση

TheClash (Γιώργος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 364 μηνύματα.

O TheClash έγραψε: στις 23:30, 27-10-09:

Πιστωτική κάρτα ή επιταγή δέχονται;Δεν έχω πολλά μετρητά πάνω μου.
Α,και στο πακέτο συμπεριλαμβάνονται οι φρουτόκρεμες,τα παιχνίδια και τα ρούχα;

Ουδέν περεταίρω σχόλιον.
Παράθεση

Georgia94

Νεοφερμένος

H Georgia94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H Georgia94 έγραψε: στις 23:38, 27-10-09:

ελεος......τι αλλο θα ακουσουμε..?:s:s
Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,331 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε: στις 23:42, 27-10-09:

Εγώ έχω την αδφερφή μου αν ενδιαφέρεται κανείς..
Και αν θέλετε γονείς σας δίνω 2 στην τιμή του ενός..

Ρε τι μ******* είναι αυτές;Θα έπρεπε να ντρέπονται!
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δασκάλα και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,985 μηνύματα.

H maraki love έγραψε: στις 23:42, 27-10-09:

Ο Χριστός και η Παναγία,εχει ξεφύγει ο κόσμος.....................
Παράθεση

stefa_1 (Στέφανος)

Δραστήριο Μέλος

Ο Στέφανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 157 μηνύματα.

O stefa_1 έγραψε: στις 00:46, 28-10-09:

Εχει και εγγυηση επιστροφης σε περιπτωση διαπιστωσης ελλατωματος ?
Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δασκάλα και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,985 μηνύματα.

H maraki love έγραψε: στις 00:49, 28-10-09:

Παράθεση

indrilgon

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H indrilgon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Graphic designer και μας γράφει απο Πάρος (Κυκλάδες). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H indrilgon έγραψε: στις 00:56, 28-10-09:

Απαίσιο! Αλλά αν το σκεφτείς, μπορούν να κάνουν ένα παιδί και χρειάζονται χέρια. Είναι άπυρα τα παιδιά στην κίνα που δεν είναι δηλωμένα πουθενά! Και πολλές οι περιπτώσεις που μι γυναίκα αναγκάζετε από την οικογένεια να κάνει έκτρωση επειδή το παιδί ήταν κορίτσι.
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 01:17, 28-10-09:

Υπάρχει πουθενά αναφορά στο περιστατικό πέρα από άκρως αναξιόπιστο troktiko;
Παράθεση

georg13pao

Δραστήριο Μέλος

Ο georg13pao αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 359 μηνύματα.

O georg13pao www.e-parea.com έγραψε: στις 01:59, 28-10-09:

Όλα εγώ θα σας τα βρίσκω;

http://www.chinahush.com/2009/10/18/...ion-on-taobao/
Παράθεση

nioniosmeg (Άδης)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Άδης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 1,679 μηνύματα.

O nioniosmeg έγραψε: στις 02:27, 28-10-09:

Εγώ το μόνο που θέλω είναι να έχει κάρτα αλλαγής...
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε: στις 11:41, 28-10-09:

Προφανώς ντάξ, για πλάκα θα το βαλε κάποιος .
Παράθεση

~LoVeR BoY~

Περιβόητο Μέλος

Ο ~LoVeR BoY~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,221 μηνύματα.

O ~LoVeR BoY~ E.K.A.M. έγραψε: στις 12:51, 28-10-09:

Aν είναι δυνατόν

Αλήθεια πόσο το πουλάνε;
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια