Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,181 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχετε φάει/ρίξει;

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Porcelain
Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε στις 21:31, 24-06-05:

Ο τίτλος τα λέει όλα..

Εγώ δεν έχω φάει, δεν έχω ρίξει..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 22:44, 24-06-05:

Εγω δεν εχω φαει επειδη δεν το εχω επιδιοξει ποτε (αυριο μπορει και να φαω) αλλα ριχνω 5 χρονια τωρα σε ενα καιμενο κοριτσακι... Το καιμενο με ξερει απο οταν γενιθηκε (ειναι ενα χρονο μικροτερη μου και οι γονεις μας γνωριζονταν χροοοοοοονια πριν γενιθουμε εγω και αυτη) και δεν ξερω πως αλλα με εχει ερωτευτει (το ονειροπαρμενο) και εγω δεν την θελω και τα εχει πεξει το κοριτσακι...

Και εχω και μια αλλη φαση που δεν ειναι τοσο χυλοπιτα, εχει ομως γελιο...

Στο νηπιαγωγιο (φανταστιτε σοβαριτιτα στην ολη φαση...) Ειχε ενα κοριτσακι που δεν το ηξερα σχεδον καθολου... και εγω κατι ελλεγα με του "φιλους" μου και λεω ενα "Εγω οταν μεγαλωσω δεν θα παντρεφτω" (πως μου ηρθε αυτο δεν ξερω...) Με το που το ακουσε αρχισε να κλαιει... Η δασκαλα εντομεταξυ να προσπαθει να καταλαβει γιατι κλαιει και να μην μπορει...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη YoMaNaTiOn
Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε στις 00:37, 25-06-05:

Δεν έχω φάει ποτέ (δυστυχώς) και όσες έχω ρίξει είναι διακριτικές (ευτυχώς).

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dt008

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dt008
Ο dt008 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O dt008 έγραψε στις 00:56, 25-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn
Δεν έχω φάει ποτέ (δυστυχώς) και όσες έχω ρίξει είναι διακριτικές (ευτυχώς).

σώπα ρε Brad Pitt

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 01:01, 25-06-05:

Εγώ δεν έχω φάει για προφανής λόγους

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη emufear
Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 01:10, 25-06-05:

Έχω φάει άπειρες χυλόπιτες.... και δεν έχω ρίξει καμία! (καληνυχτάκιας κι έτσι)

Αρκετές από αυτές ήταν αρκετά οδυνηρές, με αποκορύφωμα μια στο γυμνάσιο που με δημόσιο εξεφτελισμό κόντεψε να με διώξει από το σχολείο... It's a long long long and very old story... :-)

Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε στις 01:13, 25-06-05:

Αλήθεια ρε dt008... Απλά όταν βλέπω πως κάτι δεν πάει καλά κάνω πίσω as soon as possible...

Ρε peofear σε λυπάμαι γμτ

Δεν είναι τόσο ρομαντικές όσο νομίζες οι κοπέλες, ελπίζω να το κατάλαβες πια... Εκτός άμα βρεις την κοπέλα που θα πέσει με τις γατουλινιές σου, οπότε θα σε respectάρω... Είσαι πολύ ρομαντικός man και δε μπορώ να τις καταλάβω αλήθεια γιατί δεν τα γουστάρουν αυτά... Πάντως σου εύχομαι να βρεις μια κοπέλα πλασμένη για σένα και τα ερωτόλογά σου από καρδιάς

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 01:58, 25-06-05:

Η χειροτερη ηταν οταν την πατησα με τον κολλητο μου και εφαγα τα μουτρα μου
Η χειροτερη που εριξα ηταν σε ενα πολυ καλο παιδι που καναμε παρεα αλλα δεν μπορουσα να δω αλλιως

Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 07:29, 25-06-05:

οποιος δεν εχει φαει χιλοπητα ειναι δειλος!

αν εχω φαει εγω? αμε τρελη χιλοπητα, τρελη ψεφτιλα! Ειμαστε με εναν φιλο μου θεο που γουσταρα τρελα (αλλα για να σε θελει ενας θεος πρεπει να σαι και συ θεα ) σε μια κουζηνα ενος ξενοδοχειου οπου δουλευαμε και οι δυο, ειναι βραδυ, ειμαστε μονοι μας και εχουμε ψιλοπιει... χαχαχα χουχουχου το ενα φερνει το αλλο, με ανεβαζει στον παγκο της κουζηνας, η καρδια μου παει να σπασει, εχει κολλησει το κεφαλι του στον λαιμο μου και τελευταια στιγμη συνηδιτοποιει τι κανει και μου λεει: συγνωμη δε μπορω να το κανω αυτο σε αγαπω πολυ αλλα σαν αδελφη μου! ντοινγκ! φευγει τρεχοντας και μενω πανω στον παγκο να κοιταζω τις κατσαρολες (αν ημουν αντρας θα κολλουσε απολυτα, με το π...ι στο χερι! )

αν εχω ριξει? θυμαμαι πριν 1 περιπου χρονο ηταν ενας τυπος που μου εστελνε στην δουλεια λουλουδια κτλ και ενω του ελεγα οτι δε μπορει να γινει κατι και δεν το καταλαβαινε, του εξηγουσα οτι ειχα σοβαρη σχεση αλλα τπτ ο τυπος. Τελικα τον καλεσα στον αρραβωνα μου και το καταλαβε!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 08:30, 25-06-05:

Εγώ δεν έχω φάει
αλλά έχω ρίξει αρκετές πάντως σε 2 εκλαιγα μετά γιατί ήταν πολύ καλά παιδιά και στεναχωρήθηκα που τα πλήγωσα
Τις πιο άσχημες τις έχω ρίξει σε άτομα που πιστεύουν πως είναι θεοί(και όντως να είναι)και όποια θέλουν μπορούν να την έχουν.
Αυτό με βιδώνει πολύ άγρια

Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rattlehead
Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε στις 11:13, 25-06-05:

Και έχω φάει και έχω ρίξει αλλά όχι τίποτα εξωφρενικό.. Φυσιολογικές καταστάσεις

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 11:26, 25-06-05:

Χυλόπιτα έχω φάει μία φόρα όταν ήμουν πολύ κολλημένη με κάποιον στο λύκειο και πήγα στο τέλος των εξετάσεων της 2ας λυκείουκαι του το είπα στα ισια!! (πρασίνισα κοκκινισα αλλα το είπα!) Ε το παιδι μου χτύπησε φιλικά τον ώμο (είχε μείνει κάγκελο) και μου λεει "θα δούμε Λία, θα δούμε" και μετά απο καμιά ωρίτσα μου στέλνει μήνυμα στο κινητό οτι ειναι "αλλού"... Τελικά στο τέλος της 3ης λυκείου μου έφαγε και τα 1000 ευρώ! (Αν βγεις πρώτη στην 3η λυκείου του σχολείου σου παίρνεις 1000 ευρώ. Ε αν δεν υπήρχε αυτός θα τα έπαιρνα αλλά ήταν αυτός πρώτος!) Α, ρε ʼγγελε τι μας έκανες!
Χύλοπιτες έχω ρίξει κι εγώ αρκετές, όπως σχεδόν κάθε γυναίκα αλλα προσπαθώ να είναι όσο μπορώ πιο ήπιες, δηλαδή να μην κάνω ότι δεν θέλω να μου κάνουν.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

frosw_

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη frosw_
H frosw_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H frosw_ έγραψε στις 12:43, 25-06-05:

Έχω ρίξει κάποιες χυλόπιτες...Λίγες βέβαια.Αυτή που θυμάμαι πιο έντονα ήταν στη# τρίτη γυμνασίου,που παρολίγο να πέσει και ξύλο για χάρη μου

Τώρα για το τι έχω φάει...Αμεσα,καμία!Εμμεσα σαφώς και έχω φάει!Α,όχι,και σχεδον άμεσα έχω φάει,μεσω γράμματος,απο εναν νυν πολύ κολλητό μου Έμμεσα που λέτε...Ε,ναι ξέρετε,να μάθει ο άλλος ότι εγώ ενδιαφέρομαι και να πει σε μια φίλη μου οτι δεν ενδιαφέρεται αυτός...Χωρίς όμως να έχω επιδιώξει εγώ να το μάθει!Κάτι τέτοια έχω να θυμάμαι απο το γυμνάσιο# Στο λύκειο ήμουν δεσμευμένη κοπέλα βλέπετε#

Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη weak and powerless
Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε στις 13:07, 25-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Αν βγεις πρώτη στην 3η λυκείου του σχολείου σου παίρνεις 1000 ευρώ
τι στο καλό, εγώ γιατί δεν πήρα ούτε δεκάρα τσακιστή;

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε στις 13:09, 25-06-05:

(Αν βγεις πρώτη στην 3η λυκείου του σχολείου σου παίρνεις 1000 ευρώ. Ε αν δεν υπήρχε αυτός θα τα έπαιρνα αλλά ήταν αυτός πρώτος!)
[off topic]1500 ευρώ από τη Eurobank[/off topic]

@Weak and Powerless: Εσύ είσαι παλιοσειρά, δεν υπήρχε τότε η προσφορά...

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 13:14, 25-06-05:

Εγω το τι εχω φάει απο πίτες δε λέγεται Ει μη με δουλεύετε, σας βλέπω!

Χυλόπιτα να σας πω την αλήθεια στο μπαμ μπαμ δε θυμάμαι να χω ρίξει πάνω απο μια φορά (κι αυτή σχετικά πρόσφατα). Ήτανε μια 30αρα γειτόνισσα και άρχιζε πολύ χοντρό μπάσιμο για να καταλήξει να με καλέσει και για ποτό σπίτι της. Φυσικά εμένα αφου δε μου άρεσε (άπαπαπαπαααααααααααααα ) της έριξα την εξης θεική πίτα. " Δε μπορώ να κάνω κάτι μαζί σου. Με πιάνει κόψιμο και πρέπει να παω σπίτι"

Ευγενικές αποφυγές έχω κάνει κάτι ψιλές.

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 20:29, 25-06-05:

Κλασσικά, έχω φάει και έχω ρίξει. Καμιά ιδιαίτερη περίπτωση δεν θυμάμαι... Ξέρω όμως μια ιστορία γνωστής μου: μια κοπέλα στο λύκειο, σκασμένη που δεν της έδινε σημασία αυτός που γούσταρε, αποφασίζει να του τα ρίξει στα ίσα. Τον Βρίσκει, αρχίζει να του λέει τα σχετικά "σε γουστάρω κτλ.." και ενώ μίλαγε, αυτός δεν έλεγε τίποτα παρά μόνο κοίταζε τον ουρανό. Καποια στιγμή εκνευρισμένη τον ρωτάει: " Μα τι κοιτάς πια???". και τι απαντά αυτός? "Μια χυλόπιττα να πέφτει..."

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 21:01, 25-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Κλασσικά, έχω φάει και έχω ρίξει. Καμιά ιδιαίτερη περίπτωση δεν θυμάμαι... Ξέρω όμως μια ιστορία γνωστής μου: μια κοπέλα στο λύκειο, σκασμένη που δεν της έδινε σημασία αυτός που γούσταρε, αποφασίζει να του τα ρίξει στα ίσα. Τον Βρίσκει, αρχίζει να του λέει τα σχετικά "σε γουστάρω κτλ.." και ενώ μίλαγε, αυτός δεν έλεγε τίποτα παρά μόνο κοίταζε τον ουρανό. Καποια στιγμή εκνευρισμένη τον ρωτάει: " Μα τι κοιτάς πια???". και τι απαντά αυτός? "Μια χυλόπιττα να πέφτει..."
Μήπως αυτό έγινε στη Νέα Σμύρνη? Μήπως έχει καμια σχέση το αγόρι με Νέα Σμυρνη?? Γιατί παιζει να τον ξέρω!!! Ε ποσοι πια λένε αυτή την ατάκα???

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 21:17, 25-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
ΧαχαχαχαχΧΑχΑΧαχΧΑΑΧαχΑχΑΧΧαχΧαχΧΧχΑΧΑ!!! μεγάλο καθήκι ο τύπος έτσι???
εγώ έχω φάει πάρα πολλές και έχω ρίξει και αρκετές....... Τα σκηνικά που θυμήθήκα τώρα είναι για χυλόπιττα... όταν δούλεβα σε ένα μαγαζί ερχόταν πολύ συχνά μια παρείτσα απο κοπελιτσες ΑΑ όλες τους. Εεεε μου άρεσε μία απο αυτές... εκανα την γνωριμία, αλλάξαμε τηλ. βγήκαμε 2-3 φορές, σπαταλάγαμε ατελείωτες ώρες στο τηλ. κτλ... οκ έλεγα καλά πάμε... στο τελευταίο rendez vouz λοιπόν, στο τέλος της βραδιάς έξω απο το σπίτι της, κάνω το βήμα και την φιλάω... μιλάμε για τρελλό φιλί κάνα 10λεπτο, μόλις ξεκολλάμε λοιπόν πρίν προλάβω να κάνω οτιδοίποτε ακούω ένα ΠΛΑΤΣ! και αρχίζω να βλέπω αστράκια!!! έφυγε βιαστικά και στο τηλ. μετά απο λίγο μου έλεγε οτι δεν θέλει κτλ. κτλ.... (αφορά και άλλο τόπικ ) εμεινα πολύ μλκς...
Για χυλόπιττα που έχω ρίξει... όταν γούσταρα υπερβολικά μια κοπελίτσα που το είχε πάρει πάνω της και έβγαζε βρώμες του στύλ, ότι θέλω τον κάνω κτλ κτλ... τα μαθένω αυτά... ξενερώνω απίστευτα τρώει μεγάλο γράψιμο... άρχισε λοιπόν να θέλει αυτή περισσότερο απο ότι εγώ αλλά.... με είδε ξαφνικά με μια άλλη αγκαλίτσα και............

ps. sorry για το μεγάλο ποστ!

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv
H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε στις 22:05, 25-06-05:

Μήπως αυτό έγινε στη Νέα Σμύρνη? Μήπως έχει καμια σχέση το αγόρι με Νέα Σμυρνη?? Γιατί παιζει να τον ξέρω!!! Ε ποσοι πια λένε αυτή την ατάκα???
δεν θυμάμαι... Μου το είχε πει μια κοπέλα πριν πολλά χρόνια, σε φάση μεγάλης παρέας... Ούτε πως ήταν, ούτε που ήταν, ούτε πως την ελέγαν θυμάμαι... Πάντως κάπου Αθήνα ήταν. Αυτός που λες πόσο είναι? Αλλά αυτή η ατάκα μου είχε κάνει τόσο εντύπωση, που ακόμα την θυμάμαι και ξεραίνομαι στα γέλια!!!!!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 22:08, 25-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
δεν θυμάμαι... Μου το είχε πει μια κοπέλα πριν πολλά χρόνια, σε φάση μεγάλης παρέας... Ούτε πως ήταν, ούτε που ήταν, ούτε πως την ελέγαν θυμάμαι... Πάντως κάπου Αθήνα ήταν. Αυτός που λες πόσο είναι? Αλλά αυτή η ατάκα μου είχε κάνει τόσο εντύπωση, που ακόμα την θυμάμαι και ξεραίνομαι στα γέλια!!!!!
Αυτος τώρα ειναι 18...

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv

H nv έγραψε στις 22:16, 25-06-05:

Αυτος τώρα ειναι 18...
Δύσκολο να είναι ο ίδιος, αν και όχι απίθανο, γιατί πρέπει να έχω ακούσει την ιστορία γ΄υρω στα 6-8 χρόνια... Λες να μαθεύτηκε τόσο η ιστορία που να γίνει πια η νέα ατάκα των αντρών!??!?!??!

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 22:19, 25-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Δύσκολο να είναι ο ίδιος, αν και όχι απίθανο, γιατί πρέπει να έχω ακούσει την ιστορία γ΄υρω στα 6-8 χρόνια... Λες να μαθεύτηκε τόσο η ιστορία που να γίνει πια η νέα ατάκα των αντρών!??!?!??!
Χμμμ λες? Πάντως κι εγώ αρκετα παλια το ειχα μαθει. Είναι βλεπεις απο τους ωραιους αυτος και ειχε κατακτήσεις απο μικρός. Μέχρι κι εμενα μου άρεσε για ενα μικρό διαστημα!

Παράθεση

Porcelain

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Porcelain
Ο Porcelain αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 142 μηνύματα.

O Porcelain έγραψε στις 22:20, 25-06-05:

Ωραίες ιδέες.. να που μαθαίνουμε και κάτι..

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv

H nv έγραψε στις 22:31, 25-06-05:

Χμμμ λες? Πάντως κι εγώ αρκετα παλια το ειχα μαθει. Είναι βλεπεις απο τους ωραιους αυτος και ειχε κατακτήσεις απο μικρός. Μέχρι κι εμενα μου άρεσε για ενα μικρό διαστημα!
Σε ποιο σχολείο πήγαινε μπας και μου θυμίσει τίποτα?

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 22:44, 25-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
Σε ποιο σχολείο πήγαινε μπας και μου θυμίσει τίποτα?
Σε κάποιο στη Νέα Σμύρνη, δεν ξέρω ποιο ακριβως...

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv

H nv έγραψε στις 22:46, 25-06-05:

ʼν ήταν η Λεόντειος ίιιιιιιιιιισως να μίλάμε για το ίδιο άτομο.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 10:05, 26-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
ʼν ήταν η Λεόντειος ίιιιιιιιιιισως να μίλάμε για το ίδιο άτομο.
Μπα όχι με τίποτα δεν ήταν η Λεόντειος...

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε στις 14:55, 26-06-05:

Ένας ακόμα urban legend καταρρίπτεται..

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 17:14, 28-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Εγω το τι εχω φάει απο πίτες δε λέγεται Ει μη με δουλεύετε, σας βλέπω!

Χυλόπιτα να σας πω την αλήθεια στο μπαμ μπαμ δε θυμάμαι να χω ρίξει πάνω απο μια φορά (κι αυτή σχετικά πρόσφατα). Ήτανε μια 30αρα γειτόνισσα και άρχιζε πολύ χοντρό μπάσιμο για να καταλήξει να με καλέσει και για ποτό σπίτι της. Φυσικά εμένα αφου δε μου άρεσε (άπαπαπαπαααααααααααααα# ) της έριξα την εξης θεική πίτα. " Δε μπορώ να κάνω κάτι μαζί σου. Με πιάνει κόψιμο και πρέπει να παω σπίτι" #

Ευγενικές αποφυγές έχω κάνει κάτι ψιλές.

Αυτά θα διαβάζει η Vkey και το σκέφτεται να κάνει κάτι μαζί σου

Πάντως πολύ γέλασα με την δικαιολογία σου

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv

H nv έγραψε στις 02:45, 29-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από bunny

Αυτά θα διαβάζει η Vkey και το σκέφτεται να κάνει κάτι μαζί σου

Πάντως πολύ γέλασα με την δικαιολογία σου
E! βρε κουνελακι... Τι να την έκανε την τριανταρα γειτονισσά? Αλλοι στην θέση του θα την ειχαν.. . και μην τους είδατε!! Είναι σωστός τελικά!
Ασε που αν δεν έχει την κουμπάρα κορώνα στο κεφάλι του θα έχει να κάνει με όλο το φόρουμ!

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv

H nv έγραψε στις 04:40, 29-06-05:

χμμμμ... συνειδητοποίσα πριν λιγο ότι μαλλον έχω ρίξει καταλάθος μια "χυλοπιτα"... Μου κόλαγε ένας για κάμποσο καιρό που ήθελα, αλλα είχε κοπέλα. Του είχα ξεκαθαρίσει ότι όσο υπάρχει άλλη δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι μεταξύ μας. Βγαίνουμε λοιπόν ένα βράδυ, κάνει κίνηση να με φιλήσει και τον σταματώ:" μήπως έχεις ξεχασει κάτι?? την κοπέλα σου ίσως????". "Χώρισα" απάντα! Χαρά εγώ, τον φιλάω... Ολα καλά ως εδώ... Επείδή όμως είχαμε πλέον και μια πιο φιλική σχέση, την επόμενη μέρα του στέλνω μήνυμα:" επειδή σε είδα χθες κάπως στεναχωρημένο, μήπως να τα ξαναβρεις με την κοπέλα σου??"
Η πλάκα ήταν ότι τον γούσταρα, απλά τον νοιαζόμουν αρκετά και όντως το είπα από ενδιαφέρον...

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 08:42, 29-06-05:

...ναι και το αποτέλεσμα ξέρεις ποιο, φαντάζομαι, ήταν... ενα βράδυ μεγάλης μάχης με μια μποτήλια σε ένα τελειωμένο καπσουροσκυλάδικο να αναρωτιέτε για τη γυναίκα και την συμπεριφορά της... βέβαια η μάχη είναι άνιση το μπουκάλι νίκησε και το ερώτημα παρέμηνε. Δεν τα βγάζεις πέρα με τίποτα..........

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv

H nv έγραψε στις 20:37, 29-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
...ναι και το αποτέλεσμα ξέρεις ποιο, φαντάζομαι, ήταν... ενα βράδυ μεγάλης μάχης με μια μποτήλια σε ένα τελειωμένο καπσουροσκυλάδικο να αναρωτιέτε για τη γυναίκα και την συμπεριφορά της... βέβαια η μάχη είναι άνιση το μπουκάλι νίκησε και το ερώτημα παρέμηνε. Δεν τα βγάζεις πέρα με τίποτα..........
λες? δεν ξέρω... πάντως κάναμε δυο μήνες να μιλήσουμε... Τα πήρα με κάτι άσχετο και εκοψα επικοινωνία. Αλλά μετά πάλι τα ίδια... Εδώ που το σκέφτομαι, του έχω κάνει αρκετά παρόμοια! Αλλά τα θέλει και ο κώλος του, αφού βάζει τον εγωισμό του πάνω απ'όλα!!!!

Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 22:53, 29-06-05:

Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχω φάει...
Λοιπόν, θα μπορούσα να πω μια κοπέλα που γούσταρα από το πρώτο έτος (της), αλλά κατάφερα να τη γνωρίσω μόλις πέρισυ (τέταρτο έτος της)....

.....αλλά έχω την υποψία, προαίσθημα, όπως θέλετε πείτε το, ότι η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχω φάει ήταν... αύριο!!!! Προβλέπεται μεγάλη ήττα

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 23:35, 29-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από giostau
Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχω φάει...
Λοιπόν, θα μπορούσα να πω μια κοπέλα που γούσταρα από το πρώτο έτος (της), αλλά κατάφερα να τη γνωρίσω μόλις πέρισυ (τέταρτο έτος της)....

.....αλλά έχω την υποψία, προαίσθημα, όπως θέλετε πείτε το, ότι η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχω φάει ήταν... αύριο!!!! Προβλέπεται μεγάλη ήττα
Αν πας με τέτοια ψυχολογία φυσικό κ επόμενο ρε φίλε... :/
χαλάρωσε λίγο...

Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

O YoMaNaTiOn έγραψε στις 00:47, 30-06-05:

ifrit[ ]
Αν πας με τέτοια ψυχολογία φυσικό κ επόμενο ρε φίλε... :/
χαλάρωσε λίγο...
Έτσι. Σωστός. Αυτοπεποίθηση ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε!

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 00:58, 30-06-05:

Από τα smileys και μόνο κάνεις μπαμ :/
όλοι φοβούνται την απόρριψη αλλά εσύ το παράκανες...
χαλάρωσε κ όλο κ κάτι καλό θα γίνει κ για σένα

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 01:08, 30-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από nv
λες? δεν ξέρω... πάντως κάναμε δυο μήνες να μιλήσουμε... Τα πήρα με κάτι άσχετο και εκοψα επικοινωνία. Αλλά μετά πάλι τα ίδια... Εδώ που το σκέφτομαι, του έχω κάνει αρκετά παρόμοια! Αλλά τα θέλει και ο κ***ς του, αφού βάζει τον εγωισμό του πάνω απ'όλα!!!!
Λέω και παραλέω... όσο για τον εγωισμό... για σκέψου λίγο βαθύτερα και πες μου... είναι με μια κοπελα και του λες (εμεσα ή αμεσα) πρώτα χώρισε... και μετα τον διώχνεις. Συγνώμη αλλα δεν βρίσκω λογική...

Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nv

H nv έγραψε στις 01:12, 30-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Λέω και παραλέω... όσο για τον εγωισμό... για σκέψου λίγο βαθύτερα και πες μου... είναι με μια κοπελα και του λες (εμεσα ή αμεσα) πρώτα χώρισε... και μετα τον διώχνεις. Συγνώμη αλλα δεν βρίσκω λογική...
ούτε και εγω βρισκώ λογική πλέον... Τοτε μου είχε φανει φυσιολογικότατο...
Τώρα....

Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gianakin
Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O gianakin έγραψε στις 12:20, 30-06-05:

Α,πολυ ωραια πραγματα,εχω μια φρεσκια 2 ημερων στη Σαντορινη,αλλα δεν τα παραταω,θα επιμεινω μεχρι να φαω την τελειωτικη απο την κοπελα!

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 15:16, 01-07-05:

εφαγα μια διακριτικη το καλοκαιρη στην ισπανια απο ενα σλοβενο! εχω ριξει κανα δυο, αλλα παντα διακριτικα, ε πιτα ειπαμε να δωσουμε, οχι να γινει πιτα ο αλλος :/

Παράθεση

trobas

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη trobas
Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O trobas έγραψε στις 04:40, 03-07-05:

Καλησπερα συναδελφοι,

εχω μια ερωτηση.
Αν η χυλοπιτα σε ιδιο φειλο μετραει σαν πιτα

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 13:24, 03-07-05:

φυσικά και μετράει!

Παράθεση

trobas

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη trobas
Ο trobas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 58 μηνύματα.

O trobas έγραψε στις 14:26, 03-07-05:

Ωραια τοτες...εχω ριξει 5...εχω επιτυχια στους gay....

Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε στις 14:33, 03-07-05:

Τότε έχω ρίξει και εγώ μία!

Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rattlehead
Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε στις 10:37, 04-07-05:

πωπω επιτυχίιιες!!!!!!

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 14:17, 04-07-05:

Την μεγαλύτερη χυλόπιτα την έριξα εις τριπλούν (!) σε έναν τυπάκο, ο οποίος επέμενε και δεν ξεκόλλαγε με τίποτα. Σαφώς και ήμουν ευγενική στην αρχή, αλλά με έφτασε σε σημείο εκείνος να κλαίει και εγώ να του λέω απαθέστατα ότι ΔΕΝ είμαι ερωτευμένη μαζί του και δεν υπάρχει περίπτωση να γίνει κάτι. Επικοινωνούμε ακόμα (3 χρόνια αργότερα) και έχω την υποψία ότι αν του δώσω λιιιιιιιιιιγο θάρρος θα μου την ξαναπέσει! Έλεος!
Η χυλόπιτα που έφαγα εγώ και δεν θα ξεχάσω ποτέ, ηταν από έναν τύπο που είχαμε σχέση περίπου ένα μήνα. Εγώ τρελή και παλαβή μαζί του και στον κόσμο μου, έτσι λοιπόν δεν πρόσεξα τα εμφανέστατα σημάδια απομάκρυνσής του. Μέχρι που μια ωραία μέρα, μου ζητάει να βγούμε για να μιλήσουμε, και μου λεει χύμα και τσουβαλάτα ότι υπάρχει άλλη κοπέλα και με μας και παιζόταν και τίποτα σοβαρό. Μου'ρθε να λιποθυμήσω όταν το άκουσα, αλλά με απόλυτη ψυχραιμία (?) του απάντησα ότι καλά έκανε, διότι θα του το ζήταγα και εγώ να διακόψουμε επειδή είχα βαρεθεί! Την επόμενη εβδομάδα την πέρασα κλαίγοντας και πενθώντας την "χαμένη μου αγάπη"!!!!!!!!

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 12:15, 06-07-05:

Δε θυμάμαι ρε σεις καμια φοβερή και τρομερή χυλόπιτα που να έχω ρίξει ή να έχω φάει...
Ολες ήταν στα πλαίσα της ευγένιας και του πολιτισμού γμτ

Να σας πω για έναν ενδιαφέρον χωρισμό αν θέλετε

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 12:40, 06-07-05:

Α για χυλόπιτα στο ίδιο φύλο, τουλάχιστον φέτος ναι έχω ρίξει 2!

ΥΓ: Πάντα με αφασία εννοείται για να μη τους προσβάλλω τους ανθρώπους για τις διαφορετικές σεξουαλικές τους επιλογές. Κάτι φίλοι μου τους ρίχνουν ξύλο. Δεν πάει έτσι όμως...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους