Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,795 μηνύματα σε 74,634 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχετε φάει/ρίξει;

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 02:35, 07-07-05:

Η μοναδική που έχω ρίξει στη ζωή μου ήταν στο πολύ χαλαρό. Απλώς είπα "μόνο φιλικά μπορώ να σε δω"
Και τώρα το πληρώνω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 15:47, 07-07-05:

αυτη την εκφραση δεν μπορώ να την ακούω-διαβάζω καθόλου!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rattlehead
Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε στις 09:40, 08-07-05:

Ναι, πολύ σούπα δικαιολογία

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιάννης
Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 12:00, 08-07-05:

Εγω ζήτησα στην crazyhelen την gilie και την bunny να με παντρευτούν και μου είπαν όχι# , έχω τα σκήπτρα στην ηλεκτρονική χυλόπιττα

Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη gilie
H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε στις 19:42, 08-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Εγω ζήτησα στην crazyhelen την gilie και την bunny να με παντρευτούν και μου είπαν όχι# , έχω τα σκήπτρα στην ηλεκτρονική χυλόπιττα
εγω δεν δεχτηκα γιατι δε μου εκανε προταση στον Αιφελ στην Γαλλια οπως στην μελουσα γυναικα του...ουτε καν σε μπαλκονι δλδ...

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 19:45, 08-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από gilie
εγω δεν δεχτηκα γιατι δε μου εκανε προταση στον Αιφελ στην Γαλλια οπως στην μελουσα γυναικα του...ουτε καν σε μπαλκονι δλδ...
Σου έκανα στο ζούμπερι δεν μετράει? Εκεί στην ταβέρνα του μπαρμπα μήτσου του γορίλα!

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 01:08, 09-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
αυτη την εκφραση δεν μπορώ να την ακούω-διαβάζω καθόλου!

έχεις δίκιο ούτε εγώ
απλώς δεν έχω και πείρα στην απόρριψη τι να έλεγα...

Παράθεση

katerina21

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη katerina21
H katerina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 55 μηνύματα.

H katerina21 έγραψε στις 12:28, 10-07-05:

έχω φάει απο τον δημητρη πριν πολλα πολλα χρονια......

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,606 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 13:53, 10-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από gilie
Εγώ δεν δέχτηκα γιατί σου ειπα να μου παίρνεις κάθε μέρα καρότα αλλά μου είπες οτι μόνο με μαρούλια θα την βγάζω

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 09:21, 11-07-05:

Στην αναβροχιά καλό και το χαλάζι!!!!

I do yiannis!

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 10:33, 11-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen

Στην αναβροχιά καλό και το χαλάζι!!!!

I do yiannis!#
Εγώ είμαι το χαλάζι????? Μπράβο ρε crazyhelen σε μεγάλη εκτίμηση με έχεις! Με ισοπέδωσες! :/

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 11:10, 11-07-05:

Εγώ είμαι το χαλάζι????? Μπράβο ρε crazyhelen σε μεγάλη εκτίμηση με έχεις! Με ισοπέδωσες! :/
Όχι darling! Για καλό το είπα (????)
Ξέρεις τι καλό που θα ήταν σήμερα με 39 βαθμούς, ένα χαλαζάκι? Super!

Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε στις 11:23, 11-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Όχι darling! Για καλό το είπα (????)
Ξέρεις τι καλό που θα ήταν σήμερα με 39 βαθμούς, ένα χαλαζάκι? Super!
Καλά ας το χάψουμε και αυτό 30 έχει σήμερα! Σιγά μην βγώ απο το γραφείο

Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rattlehead
Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε στις 11:30, 11-07-05:

ΑΑ θυμήθηκα! Έφαγα: "Δε θέλω σχέση που θα βλεπόμαστε μια φορά την εβδομάδα" (σχολικά χρόνια, με όποιον και να τα έφτιαχνε εκτός σχολείου μία φορά την εβδομάδα θα τον έβλεπε )

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 21:52, 01-01-06:

πολλες εχω φαει, πολλες εχω ριξει σε αυτες που επρεπε να της φανε

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 11:15, 14-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Η μοναδική που έχω ρίξει στη ζωή μου ήταν στο πολύ χαλαρό. Απλώς είπα "μόνο φιλικά μπορώ να σε δω"
Και τώρα το πληρώνω...
Το ξέρω ότι το πλήρωνεις...

Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη songless_bird
Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

O songless_bird έγραψε στις 14:38, 15-01-06:

Μια χυλοπιτα εχω φαει και την παραθετω οπως την εχω ποσταρει σε αλλο site...

http://www.myphone.gr/forum/showthre...846#post988846

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη songless_bird : 15-01-06 στις 15:21.
Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 14:54, 15-01-06:

Χωρίς να αποκλείω την πιθανότητα η γυναίκα όντως να το έκανε αυτό (θέλει κρέμασμα στην πλατεία Αριστοτέλους, γυμνή, με δέκα χιλιάδες βδέλλες κολλημένες επάνω της να της πίνουν το αίμα.... να δεις το ξανακάνει αυτό;.) πιστεύω ότι σου έπαιξε θεατράκι και μάσησες, δηλαδή βρήκε τον άλλο στο μπάνιο και του είπε "Εχω εναν ενοχλητικό που μου την πέφτει επάνω στο κατάστρωμα, για ελα να κάνουμε δήθεν οτι φασωνόμαστε για να τον ξεφορτωθώ" (και πάλι θέλει κρέμασμα γιατί είναι απάνθρωπα δειλή αλλά χωρίς τις βδέλλες)

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη nikita13
H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 14:58, 15-01-06:

Όχι ρε συ Valder το βρίσκω πολύ ακραίο αυτό που λες..Να φιλιέται με έναν άλλον για να ξεφορτωθεί και καλά κάποιον άλλον..Παραπάει λίγο..

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 15:05, 15-01-06:

Νικίτα πιο ακραίο είναι να του λέει ότι δεν γνωρίζονται πολύ καιρό και μετα να φασώνεται με κάποιον που μόλις γνώρισε... Πιο λογικό μου φαίνεται αυτό που λέει ο Valder.

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε στις 15:15, 15-01-06:

Ε αυτό που του είπε το είπε προφανως γιατι δεν της άρεσε..Δεν ήταν ο πραγματικός λόγος,απλώς του το έθεσε ευγενικά προφανώς...Σε τέτοιες περιπτώσεις χυλόπιτας ελάχιστες γυναίκες λένε την αλήθεια
Ο άλλος προφανώς της άρεσε,οπότε τα πράγματα είναι απλά..Πάντως σίγουρα δεν πρόκειται για σοβαρή γυναίκα

Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη giostau
Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε στις 15:25, 15-01-06:

Δεν καταλαβαίνει ότι με αυτό που κάνει γίνεται ρόμπα;;;
Εντάξει να θέλει να το φέρει ευγενικά, αλλά όχι να κάνει κάτι που ανερεί αυτό που είπε πριν λίγο!!!!
Η τύπισσα είναι για πολύυυυυ ξύλο!!!

Φίλε Βάλντερ με τα λεγόμενά σου διαφωνώ μόνο στις βδέλλες...... πέντε χιλιάδες είναι αρκετές!!

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 έγραψε στις 15:29, 15-01-06:

Giostau τι να κάνουμε αυτή είναι..προφανώς δεν την ενδιαφέρει που έγινε ρόμπα,το κέφι της ήθελε να κάνει και δικαίωμα της..
Δεν είμαστε άξιοι να την κρίνουμε ο καθένας σκέφτεται και λειτουργεί διαφορετικά

Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

O songless_bird έγραψε στις 15:34, 15-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Χωρίς να αποκλείω την πιθανότητα η γυναίκα όντως να το έκανε αυτό (θέλει κρέμασμα στην πλατεία Αριστοτέλους, γυμνή, με δέκα χιλιάδες βδέλλες κολλημένες επάνω της να της πίνουν το αίμα.... να δεις το ξανακάνει αυτό;.) πιστεύω ότι σου έπαιξε θεατράκι και μάσησες, δηλαδή βρήκε τον άλλο στο μπάνιο και του είπε "Εχω εναν ενοχλητικό που μου την πέφτει επάνω στο κατάστρωμα, για ελα να κάνουμε δήθεν οτι φασωνόμαστε για να τον ξεφορτωθώ" (και πάλι θέλει κρέμασμα γιατί είναι απάνθρωπα δειλή αλλά χωρίς τις βδέλλες)
Δεν της ζητησα την ιδια μερα που τη γνωρισα να βγουμε. Της μιλουσα περιπου 2 εβδομαδες και ενα σαββατοκυριακο που εμεινα στη Θεσσαλονικη της ζητησα να βγουμε. Δεν εδειχνε να της ειμαι αντιπαθης. Αν ηταν θα με απεφευγε ευγενικα χωρις να χρειαστει να βγουμε...
Βγηκαμε μετα απο 2 εβδομαδες ξανα...Να σημειωσω πως μου συμπεριφερονταν αρκετα καλα...Και ΘΑ γινοταν κατι αν οταν ημασταν κατω απο το σπιτι της και περιμενε να κανω κινηση δεν ερχοταν το ταξι και εγω ελεγα "Ηρθε το ταξι μου" Τα λεμε καποια αλλη φορα" χωρις αυτη να προλαβει να καταλαβει για ποτε μπηκα στο ταξι και εγινα Λουης. Την ειδα απο τον καθρεφτη. Ειχε μια εκφραση "Τι εγινε τωρα??". Μαλλον δεν το περιμενε... Να σας πως την αληθεια ποτε δεν θα μαθω αν εκανα καλα που εφυγα. Δεν ξερω...'Η θα γινοταν κατι ή θα περιμενε παλι να κανω κινηση και να μου τη ριξει παλι...Τεσπα. Περασμενα αλλα οχι ξεχασμενα. Να εχω κατι να λεω και να γελαμε

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 15:37, 15-01-06:

Ωραία το είδες πάντως το ζήτημα Άλλος θα είχε βουτήξει στη θάλασσα

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 έγραψε στις 15:37, 15-01-06:

Ε ναι για αυτό εγώ απέρριψα τελείως την δεύτερη εκδοχή του Βαλ..Γιατι αν σε έβλεπε σαν έναν ενοχλητικό δεν θα δεχόταν καν να βγει μαζί σου όπως είπατε..Τώρα τα υπόλοιπα είναι ιστορία

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 έγραψε στις 15:38, 15-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Ωραία το είδες πάντως το ζήτημα Άλλος θα είχε βουτήξει στη θάλασσα
Αυτή ήταν η μαγκιά του και η ανωτερότητα του

Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

O songless_bird έγραψε στις 15:42, 15-01-06:

Βασικα υπηρχε και η ιδεολογικη διαφορα. Ηταν βαμμενη κουμουνιστρια και ειχαμε καποιες κοντριτσες σε καναδυο συζητησεις, αλλα αυτο δεν νομιζω να ειναι λογος χυλοπιτας . Ή ειναι?...
Το οτι ηταν 2 χρονια μεγαλυτερη μου? Παλι δεν νομιζω οτι ειναι...

Μαλλον δεν βρηκα το "κουμπι" της.

Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

O songless_bird έγραψε στις 15:44, 15-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από nikita13
Αυτή ήταν η μαγκιά του και η ανωτερότητα του
Ασε. Πολυ δυσκολη στιγμη. Ειχε στεγνωσει και το στομα μου. Ειχε τελειωσει και η μπυρα. Που κουραγιο και φωνη να παραγγειλεις αλλη

]ifrit[ εχεις δει να νερα στο λιμανι στη Θεσσαλονικη? Δεν πεφτεις ουτε για να σωθεις σε αυτα!

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 έγραψε στις 15:44, 15-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από songless_bird
Βασικα υπηρχε και η ιδεολογικη διαφορα. Ηταν βαμμενη κουμουνιστρια και ειχαμε καποιες κοντριτσες σε καναδυο συζητησεις, αλλα αυτο δεν νομιζω να ειναι λογος χυλοπιτας . Ή ειναι?...

Α ποτέ δεν ξέρεις πως μπορεί να σκέφτεται ο κάθε άνθρωπος..Μπορεί να ήταν λόγοι αλλά και μπορεί να μην ήταν.Το αποτέλεσμα πάντως δεν αλλάζει..Εσύ το είδες πάντως από την αστεία του την πλευρά και προχώρησες..Μπράβο σου

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 17:07, 15-01-06:

Εγώ ρε παιδιά ποτέ δεν έφαγα ή έριξα χυλόπιτα...

Ήμουν τόσο ντροπαλός πάντα που ζήτησα κοπέλα στα 19 μου και από τότε είμαστε μαζί... Χαίρομαι πάντως που δεν πέρασα από το "άθλημα"...

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 έγραψε στις 17:10, 15-01-06:

Δεν είναι πάντα κάτι κακό απαραίτητα η χυλόπιτα..Σε κάποιους μάλλιστα βγαίνει σε καλό(ταρακούνημα που τους χρειάζεται κτλ)..Αλλά αφού την απέφυγες Μοναχέ καλώς

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 17:21, 15-01-06:

Νταξ αν ειναι τοσο γκαου και κολλημενος ο αλλος/αλλη με αυτα μπορει και να ειναι.
Αλλα δεν νομιζω να ταν και η Παπαρηγα...

Μπορει ναι μπορει και οχι...
Υπαρχουν οντως μερικες που εχουν αυτο το κολλημα, αλλα κυριως δεν κοιτανε αριθμους αλλα τι βγαζει το αγορι.
μπορει να ειναι και 4 χρονια μιροτερος π.χ. αλλα να βγαζει μια ωριμοτητα ενα "κατι" που να κανει την κοπελα να μην σκεφτεται οτι "ο δικος μου ειναι μικροτερος μου"
Κι εμενα η κοπελα μου δυο χρονια μεγαλυτερη μου ειναι.(Οχι δεν ειναι κομμουνιστρια.ευτυχως! )

Η αυτο ή απλως δεν ηταν "γραφτο".
Α και κατι τελευταιο, στο myphone δεν μου βγαζει αυτο που ειχες ποσταρει...οποτενες(α ρε αυτα τα ελληνικα μου! ) δεν ξερω ακριβως την ιστορια σου...Αν και πηρα μια γευση.

Προσωπικα οτι χυλοπιτα ειχα φαει ηταν στο γυμνασιο 3-4 και παντα κλασσικου τυπου..."σε βλεπω φιλικα κτλ κτλ...(Μα τοσες πολλες φιλες πια;;;Μπραβο μου!)
Εκτος απο μια που περιμενα κανα 2 εβδομαδες να μου απαντησει και οταν τηνεπιασα και της ειπα "τι θα γινει θα μου απαντησεις";
Εκεινη μου ειπε το θεικο...
"Δεν μπορω να αποφασισω, γιατι δεν ξερω ακομα εαν εξακολουθω να τα εχω με τον "ταδε" ή οχι..."
ΖΝΤΟΙΝΓΚ!
Εαν δεν ηξερε αυτη who the f@ck ηξερε;;;;
Μαλλον επρεπε να κανουμε κανα συμβουλιο στο 15 μελες να μαθουμε...

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 έγραψε στις 17:27, 15-01-06:

[off topic]Το διόρθωσε το λινκ ο songless bird,τώρα μπορείς να το δεις[/offtopic]

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 17:39, 15-01-06:

Τhanks nikitaki μου!

songless_bird.....αστο...μαματο!
Δεν μιλαω...εντελως-παντελς καρακαφριλα...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 20:58, 15-01-06:

Xαχαχαχαχαχαχααα Μαριε ξεράθηκα στο γέλιο με τη "χυλόπιτα"!!!

Songless εγώ πιστευω οτι είχε κόλλημα με την ηλικία. Δεν μπορείς να φανταστείς ΠΟΣΕΣ έχουν κόλλημα ακόμα και για ένα χρόνο!!

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 09:35, 16-01-06:

τι λέτε ορέ συντρόφια....

την είπε την αιτία το ατράγουδο πουλί...
Ήταν βαμμένη κομ*****στρια..
, το πλησίασε ο σούπερ-μάριο-λαντ
Αρχική Δημοσίευση από Mario
Αλλά δε νομίζω να ταν και η Παπαρήγα..
, με λίγα λόγια η κοπελίτσα έκανε πράξη την ιδεολογία του κομμουνισμού:

κοινόβιο

κανείς δεν είναι κανενός

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 13:02, 16-01-06:

Μια χυλοπιτα εχω φαει και την παραθετω οπως την εχω ποσταρει σε αλλο site...

http://www.myphone.gr/forum/showthre...846#post988846
ΥΜΑΡΤΟΝ!!!!! μιλαμε για την απολυτη καφριλα η γκομενα, ε ρε κλοτσιες που θελει

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 13:24, 16-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
τι λέτε ορέ συντρόφια....

την είπε την αιτία το ατράγουδο πουλί..., το πλησίασε ο σούπερ-μάριο-λαντ , με λίγα λόγια η κοπελίτσα έκανε πράξη την ιδεολογία του κομμουνισμού:

κοινόβιο

κανείς δεν είναι κανενός

Dooοο κοριτσαρα μου για αλλη μια φορα εγραψες!!!!!!!

Οσο για εμενα παντως παιδια, οταν δεν θελω να κανω κατι με μια κοπελα ή της το φερνω πολυ λαου-λαου (δειχνω εμμεσα οτι δεν ενδιαφερομαι), ή οταν ερχονται και μου το λενε στα ισια τους απανταω οτι πραγματικα με τιμα η προταση του αλλα εγω ειτε δεν αισθανομαι κατι για αυτες κτλ κτλ.
αλλα παντα με οσο το δυνατον πιο "γλυκο" τροπο, γιατι δεν ειναι και στην πιο ευκλη θεση αυτος που ζηταει να κανετε κατι.

Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 έγραψε στις 13:27, 16-01-06:

Καλά κάνεις Μαριούλη...Εγώ γιατί μόλις πάρω χαμπάρι ότι κάτι τρέχει τους το ξεκαθαρίζω και έμμεσα και άμεσα αν χρειαστει αμέσως??Για αποφυγή παρεξηγήσεων γιατί συνήθως τα έμμεσα μηνύματα "δεν ενδιαφέρομαι" οι άντρες τα εξελαμβάνουν ως "προσπάθησε και άλλο"..
Λέτε για αυτό να με φοβούνται οι άντρες?

Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

O songless_bird έγραψε στις 15:50, 16-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo

κοινόβιο

κανείς δεν είναι κανενός
LoooooooooooL

Απο συζητησεις που καναμε η μεγαλυτερη σχεση που εκανε ηταν 2 εβδομαδες

Στην αρχη η κοπελα δεν φαινοταν για τοσο απελευθερωμενη. Ερχοταν στη δουλεια με γυαλια, φουστα μεχρι τον αστραγαλο, τα μαλλια πιασμενα, σαν καμια θεουσα...
Αλλα οταν βγηκαμε αλλος ανθρωπος! Τα ελεγα στον ξαδερφο μου και δεν με πιστευε. "Αυτη η σιγανοπαπαδια?" ελεγε.

Υ.Γ. Δεν μπορω τελικα να καταλαβω τις γυναικες. Τις πλησιαζεις εμμεσα. Γουσταρουν αμεσοτητα.

Πας στην αμεσοτητα. Παρεξηγιουνται κιολας...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη songless_bird : 16-01-06 στις 15:59.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 16:26, 16-01-06:

Απο συζητησεις που καναμε η μεγαλυτερη σχεση που εκανε ηταν 2 εβδομαδες
Ελα βρε συ!
Στα σκαλοπατια της εκκλησιας δηλαδη εφτασε...

Στην αρχη η κοπελα δεν φαινοταν για τοσο απελευθερωμενη. Ερχοταν στη δουλεια με γυαλια, φουστα μεχρι τον αστραγαλο, τα μαλλια πιασμενα, σαν καμια θεουσα...
Αλλα οταν βγηκαμε αλλος ανθρωπος! Τα ελεγα στον ξαδερφο μου και δεν με πιστευε. "Αυτη η σιγανοπαπαδια?" ελεγε.
LOL!!!
Mου θυμισες μια ταινια του 80 με τον μουστακα που ειχε παει "φυλακα" γιατι δεν ειχε να πληρωσει τα επιδοματα στις πρωην γυναικες του!
Μου θυμισες οταν ειχε παντερευτει την Ασικη *αν θυμαμαι το επωνυμο της* και του ελεγε συνεχεια οτι παει εκκλησια,στον Ορθο,σε εξομολογησεις κτλ κτλ, και εκτος αυτου δεν του "καθοτανε" και του ελεγε:
"Mηηηηη....!!!Σημερα ειναι της οσιας Ταδε και δεν κανει!!!"
Και στο τελος ξαφνικα αρχιζε να φερνει χοντρα φραγκα στο σπιτι και του ελεγε οτι επιασε δουλεια γυρω απο εξαγωγες εσωρουχων ενω εκεινη επαιζε σε τσοντες!!! Αυτο το "σιγανοπαπαδια" και ολο αυτο που εγραψες μου εφετε αμεσως στο μυαλο αυτην την ταινια.(Χωρις παρεξηγηση φυσικα για την κοπελα!)
Αχχ....Τι κινηματογραφικα αριστουργηματα εχω παρακολουθισει κι εγω στην ζωη μου....
Μπραβο μου!
Φτουμου μην με ματιασω!

Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

O songless_bird έγραψε στις 16:42, 16-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Μario
LOL!!!
Mου θυμισες μια ταινια του 80 με τον μουστακα που ειχε παει "φυλακα" γιατι δεν ειχε να πληρωσει τα επιδοματα στις πρωην γυναικες του!

Αχχ....Τι κινηματογραφικα αριστουργηματα εχω παρακολουθισει κι εγω στην ζωη μου....
Μπραβο μου!
Φτουμου μην με ματιασω!
[offtopic] Ατακα Μουστακα: "Ρε συ. Αυτον τον κ#λο καπου τον ξερω" [/offtopic]

Αθανατος ελληνικος κινηματογραφος του 80...

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 16:46, 16-01-06:

[offtopic] Ατακα Μουστακα: "Ρε συ. Αυτον τον κ#λο καπου τον ξερω" [/offtopic]

Αθανατος ελληνικος κινηματογραφος του 80...

ETΣΙ ΕΤΣΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 20:41, 16-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Xαχαχαχαχαχαχααα Μαριε ξεράθηκα στο γέλιο με τη "χυλόπιτα"!!!

Songless εγώ πιστευω οτι είχε κόλλημα με την ηλικία. Δεν μπορείς να φανταστείς ΠΟΣΕΣ έχουν κόλλημα ακόμα και για ένα χρόνο!!
Κοίτα, μη το βλέπεις που εσυ έχεις νεαρότερο σύντροφο και δεν έχετε πρόβλημα ο ενας με τον άλλο. Άλλοι το βλέπουν αλλιώς. Παλιά αυτό το κόλλημα θα το έβλεπα ως φυσιολογικό, όχι όμως πλέον και θα σου εξηγήσω ευθύς αμέσως γιατί, αφού κάνω ενα -μεγάλο- σχόλιο.

Κόλλημα δε θα βρω σ' εσένα και τον Πάνο που έχετε 3 χρόνια διαφορά ή ενα αγόρι που τα φτιάχνει με 3 χρόνια μικρότερη του.

Κόλλημα δε θα βρω και σ' ενα γάμο με τη γυναίκα και τον άντρα να έχουν 5 χρόνια διαφορά (όποιος και να ναι μεγαλύτερος)

Κόλλημα θα βρω σε σχέση (ακόμα και γάμο) με διαφορά άνω των 20 ετών (πάλι και όποιος να είναι μεγαλύτερος). Ναι θα μου ξενίσει πχ ο Songless bird να παντρευτεί την Kylie Minogue με 10 χρόνια διαφορά γιατί είναι συνηθισμένο ο άντρας να είναι ο μεγαλύτερος αλλά δε θα τρελαθούμε κι ολας. Επιλογή του θα είναι του ανθρώπου. Αλλά φαινόμενα τύπου Βίσση - Φραγκολιάς, ε ναι εκεί εχω κόλλημα και πολύ χοντρό μάλιστα. Δικαίωμά τους των ανθρώπων (να το διευκρινίσω) απλά εξηγώ οτι εγω δε θα το έκανα ποτέ. Όπως επίσης και στον 40-45αρη πχ που στήνεται έξω απ το κυλικείο της Φιλοσοφικής ή του Παντείου για να "χτυπήσει πιπινάκια".

Δεν εχω λοιπόν κάποιο κόλλημα με τις ηλικίες (σε λογικά πλαίσια) γιατί κι εγω πλέον προτιμώ τις μεγαλύτερες γιατί θεωρώ οτι σκέφτονται πιό ώριμα και είναι αυτό που ακριβώς ζητώ "μια γυναίκα γυναίκα, όχι κοριτσάκι" (όχι όλες μα τους 12 θεούς, απλά αρκετές) Ολα αυτά χωρίς να θέλω να κάνω διακρίσεις κατά των συνομίληκων ή και μικρότερων κοριτσιών, άλλωστε εγω εδω είμαι ανοιχτός, δεν αρνήθηκα κάτι, αρκεί να είναι ικανοποιητικό στο δικό μου μυαλό.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Valder : 16-01-06 στις 20:44.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tserno (Βασίλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tserno
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 138 μηνύματα.

O tserno έγραψε στις 14:28, 05-02-06:

Χυλόπιτες εν αγνοία μου εχω ρίξει 2-3 εν γνωση μου 1 και εχω φαει και 1-2

Γελιο: γενικα ειμαι αρκετα διαχυτικός με φίλες μου και αστειακια και χαχαχαχαχου και φιλικά ακοθμπήματα κτλ...
Εχουμε παει εκδρομή με το σχολείο και εκεί που ειμαστε εχει κ΄ρυο και εχει και μόλις 2 καρέκλες στην μία εγώ (προέδρος ταξης βλέπετε) στην αλλη ενας φίλος...τσουπ ερχονται και καθονται πανω μας 2 φίλες μας...οπα λεω νατα...αρχιζω τα κόλπα εγω πειραγματα αλλα τελειως αθωα αυτη μόνο αθωα δεν ηταν.... καγκελο ο μπίλης.....γυρναμε στο σχολειο και γω την κανω χωρις να την δω!!!!!!!!την επομενη μέρα ερχεται με τσαντισμενο αλλα τελειως γατισιο υφος "εχτες εφυγες χωρις να με χαιρετησεις".....αντε να πεις κατι

2ο γουσταρω μια κοπελιτσα τρελα και εχουμε γίνει "φιλοι" ναι καλα.....ειχα κανει δειγματα προσεγγισης(ημουν και ντροπαλός) και σκαει το τηλεφώνημα και μου λέει "θα πω στην μαμα οτι θα ερθω σε σενα αλλα εγω θα βγω με τον γκομενο θα με καλυψεις" και την μέρα του αγιου βαλεντινου μου λεει τωρα θα προτιμουσα να εμενα μαζι σου και περνει το μποθφαν της και παει στον γκομενο" καποιος να μου κλεισει το στομα εμεινε ανοιχτο

3ο τα εχω με μια κοπελια και μια πρωην με παιρνει τηλ.... "σε θελω...μπορεις να μου δωσεις αυτο που θελω" και απανταω "δεν μπορω" και κλεινω το τηλ

4ο η ιδια κοπελια με το 3ο....χωριζω εγω συναντιομαστε καποια στιγμη τυχαια βγαινουμε 3-4 φορες ενω εχει γκομενο την φιλαω συνεχίζει καθομαστε αγκαλια μετα και μοθ πεταει "θελω να παω σπιτι μου" λεω και γω οκ (σκεφτομαι οτι φτυσιμο) και μετα απο 2ωρες μηνυμα "δεν μαρεσει η κατασταση αλλα μου αρεσε οτι εγινε" ακομα τα ιδια μου λεει!!!!

εχω κιαλλα αλλα αυτα ειναι τα πιο διασκεδαστικά

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 22:24, 15-05-06:

Δεν ξέρω αν είναι χυλόπιτα ακριβώς αυτό αλλά μου συνέβη πρόσφατα και θα ήθελα να το μοιραστώ μαζί σας...

Έχω γνωρίσει λοιπόν μια πολύ όμορφη κοπελίτσα περίπου 3 χρόνια πιο μεγάλη από εμένα και για καμιά βδομάδα βγαίναμε και γενικά το θέμα πήγαινε πάρα πολύ καλά!
Κάποια στιγμή λοιπόν έχουμε φτάσει σε σημείο πάρα πολύ κοντά και... ξέρετε τώρα... Εκείνη την στιγμή λοιπόν μου λεει...
«Θέλω πάρα πολύ να προχωρήσουμε, αλλά πρέπει πρώτα να σου πω κάτι που πρέπει να ξέρεις ...»
ΩΩΩχχχ λεω από μέσα μου... πριν προλάβω να ρωτήσω τι, πως..... μου το ξεφουρνίζει...
«Είμαι παντρεμένη και έχω και ενα παιδάκι... Να... δες Φώτο...»
και μου βγάζει Φώτο από το πορτοφόλι της... Παιδιά εκείνη την στιγμή έφαγα την απόλυτη ξενέρα!!! Και έψαχνα τρόπο να εξαφανιστώ! Πράγμα που έχω κάνει μέχρι σήμερα, αφού ούτε σε
smsούτε σε τηλέφωνα δεν απαντάω...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Kassie

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Kassie
H Kassie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Οδοντίατρος . Έχει γράψει 193 μηνύματα.

H Kassie έγραψε στις 23:07, 15-05-06:

Καλα βρε Founes δεν σου ειπε η κοπελα απο δω το παιδι μου, απο δω το χαρτι υιοθεσιας κι επι την ευκαιρια τι βερες σ αρεσουν????
Λοιπον η τελευταια χυλοπιτα που εριξα ηταν σ εναν εντελως αγνωστο(κι ακομα δεν μπορω να αποφασισω αν εγω εριξα σ αυτον χυλοπιτα 'η αυτος σ εμενα ). Λοιπον διανυουμε την καλυτερη περιοδο στη ζωη του καθε φοιτητη, την εξεταστικη πτυχιου. Αγχος, στρες, νευρα του στυλ ολα και ολοι μου φταινε κι αν μου μιλησει ανθρωπος θα τον δαγκωσω. Ενα πρωι χτυπαει το κινητο μου, το νουμερο εχει αποκρυψη. Σκεφτομαι κανενας δυσμοιρος συμφοιτητης θα ειναι και πηρε να κλαφτει . Το σηκωνω... και τι ακουω???? Ενας τυπος που δεν εχω δει ποτε στην ζωη μου, μου την πεφτει εν ψυχρω. Σκεφτομαι οτι καποιος γνωστος μου σιγουρα μου κανει πλακα! Κι ενω ειμαι ετοιμη να τον διαολοστειλω ο τυπος μου αναφερει την διευθυνση μου.Κι εκει αγριευομαι Του απαντω οτι δεν ενδιαφερομαι κι ο τυπος μου το κλεινει στα μουτρα! Ηθικο συμπερασμα? Περασα ολη την υπολοιπη μερα τηλεφωνοντας σε φιλους και ανακρινοντας τους. Ολοι αρνηθηκαν οτι ειχαν οποιαδηποτε αναμειξη. Το μυστηριο δεν διαλευκανθηκε ποτε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη erodia
H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε στις 15:02, 16-05-06:

Δεν έχω δώσει χυλόπιτα ποτέ, πάντα φρόντιζα να δίνω τα σωστα μηνύματα την ώρα που έπρεπε εκεί που έπρεπε γιατι μεστεναχορούν τέτοιες καταστάσεις......
Χυλόπιτα, έφαγα μια όταν ήμουν στα 17....τρελά ερωτευμένη με έναν συμμαθητή μου ....όμως εγώ σχετικά φυτούκλα, με μαζεμένο μαλλί και τεράστια γυαλία....χάλι σκέτο....κάποιες συμμαθήτριες μου που το είχαν καταλάβει και δεν με συμπαθούσαν, γράψανε ένα γράμμα για λογαριασμό του και το βάλανε στην τσάντα μου κρυφα.....πήγα σπίτι , και όταν κάθησα να διαβάσω το είδα....το διάβασα....κοκκίνησα....κιτρίνισα.... την έπομενη πήγα και του μίλησα και του είπα πως και εγώ τον θέλω...στην ψύχρα....περιτό να σας πώ τι πανδαιμόνιο επικράτησε στο σχολείο .....για μια βδομάδα πήγαινα αφού είχε χτυπήσει το κουδούνι για μέσα και στα διαλλείματα έμενα στην τάξη...ΤΙ ΝΤΡΟΠΗ...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 15:46, 16-05-06:

Μια άλλη που θυμήθηκα απο όταν ήμουν παιδάκι!! Ή μάλλον μία που έδωσα και μία που μου έδωσαν στην ...6η δημοτικού!
Καταρχάς να ξεκαθαρίσω οτι στο δημοτικό δεν ήμουν καθόλου κοινωνική, και ήμουν απο αυτά τα παιδάκια που οι άλλοι δεν τα έκαναν παρέα και τα κοροίδευαν Ήμουν και αρκετά ασχημόπαπο τότε (χοντρά φρύδια, καρέ μαλλί, μουστακάκι άστα να πάνε)
Μπορεί στα παρακάτω να κάνω κάποιο λάθος γιατί δεν τα θυμάμαι και τόσο καλά μετά απο τόσα χρόνια:
Λοιπόν, στην έκτη δημοτικού εγώ "ήθελα" τρελά 2 συμμαθητές μου, οι οποίοι και οι 2 ονομάζονταν Βασίληδες! Ο ένας κούκλος, το παιδί που ήθελαν όλες, ο άλλος πολύ έξυπνος.
Μια μέρα βρίσκω στην τσάντα μου ένα σημείωμα απο τον "κούκλο" που μου ζήταγε να τα φτιάξουμε. Εγώ κοκκίνισα, πρασίνισα και όλη την επόμενη ώρα σκεφτόμουν ότι μάλλον τα κ*λόπαιδα μου κάνουν πλάκα και αποκλείεται να μου τα έχει όντως ζητήσει. Σε κάποιο διάλειμμα και αφού δεν του είχα πει τίποτα έρχεται το παιδί και απ έξω απ έξω με ρωτάει μιας και εγώ δεν είχα πει τίποτα. Εγώ κατακοκκίνισα και του λέω "όχι, δεν θελώωωω!!" και φεύγω τρέχοντας (να χωθώ σε καμια τρύπα ίσως) Μετά τα έφτιαξε με μια συμμαθήτρια μου και εγώ έμεινα μπουκάλα και τον γούσταρα μέχρι τις αρχές της 1ης γυμνασίου.
Με τον άλλον Βασίλη (τον έξυπνο): Είχα γράψει στην κασετίνα μου το όνομα του μέσα σε μια καρδιά. Μετά απο καιρό το βλέπει κάποιο παιδάκι και βγάζει παράρτημα σε όλη την τάξη οτι "η Μιχαήλια γουστάρει τον Βασίληηη!". Ο ένας Βασίλης δεν μου είπε τίποτα. Ο άλλος (ο έξυπνος) έρχεται και μου λέει "μην ξανακάνεις καμία τέτοια μ*λακία γιατί [insert απειλη here, εγώ δεν θυμάμαι]". Εγώ έμεινα λαλάκας και στο σπίτι πλάνταξα στο κλάμα. Τον συγκεκριμένο έκανα να τον ξεπεράσω άλλα 1-2 χρόνια και αφού στην πρώτη γυμνασίου μου έριξε κι άλλη χυλόπιτα επειδή μια φίλη μου πήγε χωρίς να το ξέρω και του το είπε μέσες άκρές. Βέβαια τότε είχε μεγαλώσει κάπως και δεν ήταν τόσο αγενής
Huhu τώρα που τα θυμάμαι ρε γμτ μου φαίνονται πολύ αστεία, τότε μόνο σε κατάθλιψη δεν είχα πέσει

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους