Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,033 μέλη και 2,416,538 μηνύματα σε 75,362 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 514 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχετε φάει/ρίξει;

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 10:33, 11-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen

Στην αναβροχιά καλό και το χαλάζι!!!!

I do yiannis!#
Εγώ είμαι το χαλάζι????? Μπράβο ρε crazyhelen σε μεγάλη εκτίμηση με έχεις! Με ισοπέδωσες! :/
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,256 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 11:10, 11-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Εγώ είμαι το χαλάζι????? Μπράβο ρε crazyhelen σε μεγάλη εκτίμηση με έχεις! Με ισοπέδωσες! :/
Όχι darling! Για καλό το είπα (????)
Ξέρεις τι καλό που θα ήταν σήμερα με 39 βαθμούς, ένα χαλαζάκι? Super!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 11:23, 11-07-05:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Όχι darling! Για καλό το είπα (????)
Ξέρεις τι καλό που θα ήταν σήμερα με 39 βαθμούς, ένα χαλαζάκι? Super!
Καλά ας το χάψουμε και αυτό 30 έχει σήμερα! Σιγά μην βγώ απο το γραφείο
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 11:30, 11-07-05:

ΑΑ θυμήθηκα! Έφαγα: "Δε θέλω σχέση που θα βλεπόμαστε μια φορά την εβδομάδα" (σχολικά χρόνια, με όποιον και να τα έφτιαχνε εκτός σχολείου μία φορά την εβδομάδα θα τον έβλεπε )
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,056 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 21:52, 01-01-06:

πολλες εχω φαει, πολλες εχω ριξει σε αυτες που επρεπε να της φανε
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 11:15, 14-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Η μοναδική που έχω ρίξει στη ζωή μου ήταν στο πολύ χαλαρό. Απλώς είπα "μόνο φιλικά μπορώ να σε δω"
Και τώρα το πληρώνω...
Το ξέρω ότι το πλήρωνεις...
Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

O songless_bird έγραψε: στις 14:38, 15-01-06:

Μια χυλοπιτα εχω φαει και την παραθετω οπως την εχω ποσταρει σε αλλο site...

http://www.myphone.gr/forum/showthre...846#post988846
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη songless_bird : 15-01-06 στις 15:21.
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 14:54, 15-01-06:

Χωρίς να αποκλείω την πιθανότητα η γυναίκα όντως να το έκανε αυτό (θέλει κρέμασμα στην πλατεία Αριστοτέλους, γυμνή, με δέκα χιλιάδες βδέλλες κολλημένες επάνω της να της πίνουν το αίμα.... να δεις το ξανακάνει αυτό;.) πιστεύω ότι σου έπαιξε θεατράκι και μάσησες, δηλαδή βρήκε τον άλλο στο μπάνιο και του είπε "Εχω εναν ενοχλητικό που μου την πέφτει επάνω στο κατάστρωμα, για ελα να κάνουμε δήθεν οτι φασωνόμαστε για να τον ξεφορτωθώ" (και πάλι θέλει κρέμασμα γιατί είναι απάνθρωπα δειλή αλλά χωρίς τις βδέλλες)
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε: στις 14:58, 15-01-06:

Όχι ρε συ Valder το βρίσκω πολύ ακραίο αυτό που λες..Να φιλιέται με έναν άλλον για να ξεφορτωθεί και καλά κάποιον άλλον..Παραπάει λίγο..
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 15:05, 15-01-06:

Νικίτα πιο ακραίο είναι να του λέει ότι δεν γνωρίζονται πολύ καιρό και μετα να φασώνεται με κάποιον που μόλις γνώρισε... Πιο λογικό μου φαίνεται αυτό που λέει ο Valder.
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 524 μηνύματα.

H nikita13 έγραψε: στις 15:15, 15-01-06:

Ε αυτό που του είπε το είπε προφανως γιατι δεν της άρεσε..Δεν ήταν ο πραγματικός λόγος,απλώς του το έθεσε ευγενικά προφανώς...Σε τέτοιες περιπτώσεις χυλόπιτας ελάχιστες γυναίκες λένε την αλήθεια
Ο άλλος προφανώς της άρεσε,οπότε τα πράγματα είναι απλά..Πάντως σίγουρα δεν πρόκειται για σοβαρή γυναίκα
Παράθεση

giostau

Διάσημο Μέλος

Ο giostau αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 763 μηνύματα.

O giostau έγραψε: στις 15:25, 15-01-06:

Δεν καταλαβαίνει ότι με αυτό που κάνει γίνεται ρόμπα;;;
Εντάξει να θέλει να το φέρει ευγενικά, αλλά όχι να κάνει κάτι που ανερεί αυτό που είπε πριν λίγο!!!!
Η τύπισσα είναι για πολύυυυυ ξύλο!!!

Φίλε Βάλντερ με τα λεγόμενά σου διαφωνώ μόνο στις βδέλλες...... πέντε χιλιάδες είναι αρκετές!!
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 έγραψε: στις 15:29, 15-01-06:

Giostau τι να κάνουμε αυτή είναι..προφανώς δεν την ενδιαφέρει που έγινε ρόμπα,το κέφι της ήθελε να κάνει και δικαίωμα της..
Δεν είμαστε άξιοι να την κρίνουμε ο καθένας σκέφτεται και λειτουργεί διαφορετικά
Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

Ο songless_bird αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 284 μηνύματα.

O songless_bird έγραψε: στις 15:34, 15-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από Valder
Χωρίς να αποκλείω την πιθανότητα η γυναίκα όντως να το έκανε αυτό (θέλει κρέμασμα στην πλατεία Αριστοτέλους, γυμνή, με δέκα χιλιάδες βδέλλες κολλημένες επάνω της να της πίνουν το αίμα.... να δεις το ξανακάνει αυτό;.) πιστεύω ότι σου έπαιξε θεατράκι και μάσησες, δηλαδή βρήκε τον άλλο στο μπάνιο και του είπε "Εχω εναν ενοχλητικό που μου την πέφτει επάνω στο κατάστρωμα, για ελα να κάνουμε δήθεν οτι φασωνόμαστε για να τον ξεφορτωθώ" (και πάλι θέλει κρέμασμα γιατί είναι απάνθρωπα δειλή αλλά χωρίς τις βδέλλες)
Δεν της ζητησα την ιδια μερα που τη γνωρισα να βγουμε. Της μιλουσα περιπου 2 εβδομαδες και ενα σαββατοκυριακο που εμεινα στη Θεσσαλονικη της ζητησα να βγουμε. Δεν εδειχνε να της ειμαι αντιπαθης. Αν ηταν θα με απεφευγε ευγενικα χωρις να χρειαστει να βγουμε...
Βγηκαμε μετα απο 2 εβδομαδες ξανα...Να σημειωσω πως μου συμπεριφερονταν αρκετα καλα...Και ΘΑ γινοταν κατι αν οταν ημασταν κατω απο το σπιτι της και περιμενε να κανω κινηση δεν ερχοταν το ταξι και εγω ελεγα "Ηρθε το ταξι μου" Τα λεμε καποια αλλη φορα" χωρις αυτη να προλαβει να καταλαβει για ποτε μπηκα στο ταξι και εγινα Λουης. Την ειδα απο τον καθρεφτη. Ειχε μια εκφραση "Τι εγινε τωρα??". Μαλλον δεν το περιμενε... Να σας πως την αληθεια ποτε δεν θα μαθω αν εκανα καλα που εφυγα. Δεν ξερω...'Η θα γινοταν κατι ή θα περιμενε παλι να κανω κινηση και να μου τη ριξει παλι...Τεσπα. Περασμενα αλλα οχι ξεχασμενα. Να εχω κατι να λεω και να γελαμε
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε: στις 15:37, 15-01-06:

Ωραία το είδες πάντως το ζήτημα Άλλος θα είχε βουτήξει στη θάλασσα
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 έγραψε: στις 15:37, 15-01-06:

Ε ναι για αυτό εγώ απέρριψα τελείως την δεύτερη εκδοχή του Βαλ..Γιατι αν σε έβλεπε σαν έναν ενοχλητικό δεν θα δεχόταν καν να βγει μαζί σου όπως είπατε..Τώρα τα υπόλοιπα είναι ιστορία
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 έγραψε: στις 15:38, 15-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από ]ifrit[
Ωραία το είδες πάντως το ζήτημα Άλλος θα είχε βουτήξει στη θάλασσα
Αυτή ήταν η μαγκιά του και η ανωτερότητα του
Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

O songless_bird έγραψε: στις 15:42, 15-01-06:

Βασικα υπηρχε και η ιδεολογικη διαφορα. Ηταν βαμμενη κουμουνιστρια και ειχαμε καποιες κοντριτσες σε καναδυο συζητησεις, αλλα αυτο δεν νομιζω να ειναι λογος χυλοπιτας . Ή ειναι?...
Το οτι ηταν 2 χρονια μεγαλυτερη μου? Παλι δεν νομιζω οτι ειναι...

Μαλλον δεν βρηκα το "κουμπι" της.
Παράθεση

songless_bird

Δραστήριο Μέλος

O songless_bird έγραψε: στις 15:44, 15-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από nikita13
Αυτή ήταν η μαγκιά του και η ανωτερότητα του
Ασε. Πολυ δυσκολη στιγμη. Ειχε στεγνωσει και το στομα μου. Ειχε τελειωσει και η μπυρα. Που κουραγιο και φωνη να παραγγειλεις αλλη

]ifrit[ εχεις δει να νερα στο λιμανι στη Θεσσαλονικη? Δεν πεφτεις ουτε για να σωθεις σε αυτα!
Παράθεση

nikita13

Πολύ δραστήριο μέλος

H nikita13 έγραψε: στις 15:44, 15-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από songless_bird
Βασικα υπηρχε και η ιδεολογικη διαφορα. Ηταν βαμμενη κουμουνιστρια και ειχαμε καποιες κοντριτσες σε καναδυο συζητησεις, αλλα αυτο δεν νομιζω να ειναι λογος χυλοπιτας . Ή ειναι?...
Το οτι ηταν 2 χρονια μεγαλυτερη μου? Παλι δεν νομιζω οτι ειναι...

Μαλλον δεν βρηκα το "κουμπι" της.
Α ποτέ δεν ξέρεις πως μπορεί να σκέφτεται ο κάθε άνθρωπος..Μπορεί να ήταν λόγοι αλλά και μπορεί να μην ήταν.Το αποτέλεσμα πάντως δεν αλλάζει..Εσύ το είδες πάντως από την αστεία του την πλευρά και προχώρησες..Μπράβο σου
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια