Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Η μεγαλύτερη χυλόπιτα που έχετε φάει/ρίξει;

kaleidoscope

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη kaleidoscope
H kaleidoscope αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 7,727 μηνύματα.

H kaleidoscope Your attitude determines your altitude έγραψε στις 21:40, 21-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
πολλες ασθενεις ανασφαλεις ψυχλογικα γυναικες νιωθουν ηδονη με το να τις θελει ολος ο κοσμος καινα ριχνουν χυλοπιτες..

αρρωστος συναισθηματικος σαδισμος..
Σταμάτα Άγγελε, δεν σε θέλω. Παράτα με ήσυχη. Είμαι κούκλα το ξέρω αλλά δεν είσαι ο τύπος μου

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 22:09, 21-09-11:

Σταμάτα Άγγελε, δεν σε θέλω. Παράτα με ήσυχη. Είμαι κούκλα το ξέρω αλλά δεν είσαι ο τύπος μου
υπαρχει δυστυχως και ανδρικος μαζοχισμος..

γουσταααρω χυλοπιτα,,και ζορικεεεςςς γυναικεεεεεεεεςςςςςς..

εμαι χυλοπιτοεθισμενος..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 22:17, 21-09-11:

Στα 13 μου παχουλό στρουμπουλό κοριτσακί, δευτερα γυμνασίου εγώ, τρίτη γυμνασίου ο Φραγκίσκος...
Ελπίδα να με κοιτάξει: 0! Το παίρνω απόφαση χάνω 35 κιλά μέσα στο καλοκαιρί, γίνομαι κορμάρα και ναι όποιον τον ήθελα τον είχα. Φοράω ένα κοντό φορεματάκι, περπατάω στο δρόμο με αέρα ντίβας , με ήθελε όλο το σχολείο (αφού με κοίταγαν καλά καλά για να με αναγνωρίσουν) και ναι αυτός δε με ήθελε. "Δεν είσαι ο τύπος μου, σορρυ!" Αυτή τη χυλόπιτα ακόμα δεν μπορώ να τη χονέψω!

11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΚΟΡΩΝΕΥΣ

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΚΟΡΩΝΕΥΣ
Ο ΚΟΡΩΝΕΥΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 330 μηνύματα.

O ΚΟΡΩΝΕΥΣ ακροδεξιος αναρχοκομμουνιστης έγραψε στις 22:19, 21-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Στα 13 μου παχουλό στρουμπουλό κοριτσακί, δευτερα γυμνασίου εγώ, τρίτη γυμνασίου ο Φραγκίσκος...
Ελπίδα να με κοιτάξει: 0! Το παίρνω απόφαση χάνω 35 κιλά μέσα στο καλοκαιρί, γίνομαι κορμάρα και ναι όποιον τον ήθελα τον είχα. Φοράω ένα κοντό φορεματάκι, περπατάω στο δρόμο με αέρα ντίβας , με ήθελε όλο το σχολείο (αφού με κοίταγαν καλά καλά για να με αναγνωρίσουν) και ναι αυτός δε με ήθελε. "Δεν είσαι ο τύπος μου, σορρυ!" Αυτή τη χυλόπιτα ακόμα δεν μπορώ να τη χονέψω!
χαχαχα τι θα εχει ακουσει ο φραγκισκος τοσα χρονια.... χααχαχαχχαχαχα

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 22:31, 21-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Τι μου θύμησες τώρα!!
Πέμπτη δημοτικού τα χω με τον Νίκο ένα χρόνο, απο τετάρτη δηλαδή και τον γουσταρα απο το νήπιο( απο μικρή στα βάσανα) και αυτός εμένα αλλά κανένας δεν το έλεγε. Ηρθε καινουρια κοπέλα στο σχολείο και είχε απομακρυνθεί. Μια μέρα μπαίνοντας στην τάξη για μάθημα αποφασίζω και του λεώ να τα χαλάσουμε( εχουμε και μία αξιοπρέπεια βρε αδερφέ) και τι μου απαντάει το ρεμάλι?
Και εγω ήθελα να στο πώ απο καιρό αλλά δεν ήξερα πως θα το πάρεις!!!
Και να σου κλάμα εγω!!!
Στην έκτη τα ξαναφτιάξαμε!!

Ελπίζω να μην είναι πουθενά μέσα στο φόρουμ και ρεζιλευτούμε...

Παράθεση

Johnnaousa

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Johnnaousa
Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 14,019 μηνύματα.

O Johnnaousa τα λαθη επαναλαμβανονται έγραψε στις 22:47, 21-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από enrose
Τι μου θύμησες τώρα!!
Πέμπτη δημοτικού τα χω με τον Νίκο ένα χρόνο, απο τετάρτη δηλαδή και τον γουσταρα απο το νήπιο( απο μικρή στα βάσανα) και αυτός εμένα αλλά κανένας δεν το έλεγε. Ηρθε καινουρια κοπέλα στο σχολείο και είχε απομακρυνθεί. Μια μέρα μπαίνοντας στην τάξη για μάθημα αποφασίζω και του λεώ να τα χαλάσουμε( εχουμε και μία αξιοπρέπεια βρε αδερφέ) και τι μου απαντάει το ρεμάλι?
Και εγω ήθελα να στο πώ απο καιρό αλλά δεν ήξερα πως θα το πάρεις!!!
Και να σου κλάμα εγω!!!
Στην έκτη τα ξαναφτιάξαμε!!

Ελπίζω να μην είναι πουθενά μέσα στο φόρουμ και ρεζιλευτούμε...
χαχα καλη φαση

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 22:52, 21-09-11:

Εγώ για άλλη μια φορά λέω να πρωτοτυπίσω..
Δεν ήταν η μεγαλύτερη αλλά είχε πολύ πλάκα το γεγονός ότι την δέχτηκα και την έδωσα απο/στην ίδια..
Είχα γνωρίσει μια κοπέλα απο την σχολή και σε ένα πάρτυ της την πέφτω (αρκετά απότομα είναι η αλήθεια, είχα πειεί κ όλας γιατί μου ήταν δύσκολο) ενώ δεν την γνώριζα και πολύ καλά.. Μου ρίχνει άκυρο.. Δεν το πίστευα μιλάμε, είχα πολλές επιτυχίες τότε και μια έπαρση το κάτι άλλο.. Να σου στο καναβάτσο εγώ..
Η εκδίκιση όμως είναι ένα πιάτο που τρώγεται κρύο..
Μετά απο κανα χρόνο, αφού την είχα γνωρίσει κ απο κοινές παρέες στη σχολή, ήρθε το πλήρωμα του χρόνου.. Την έβλεπα ότι τελευταία ψιλοκόλαγε αλλά δεν έδινα σημασία για 2 λόγους: Αφενός είχα πάρει γραμμη ότι είναι απαίσιο άτομο σαν χαρακτήρας και αφετέρου την είχα πατήσει με άλλη η οποία αποτέλεσε και πολύ μεγάλο έρωτα εν τέλη..
Μη τα πολυλογώ ένα βράδυ που είχαμε βγει με κοινή παρέα μου κόλλαγε, με έπερνε! να χωρέψουμε, εγώ να την αποφεύγω διακριτικά, ώσπου μου κάνει ψυθιριστά στο αυτί: μου αρέσεις! Και εγώ κύριος της απαντάω:"υπάρχει άλλη". Απο εκείνο το βράδυ και για κανα χρόνο μου έκοψε την καλημέρα... χα0αχ0αχ0.. Ε μετά απο αυτό το διάστημα μάλλον της πέρασε γιατί είχε αρχίσει να εκτείθεται στις κοινές παρέες με τον τρόπο που "δε μου μιλούσε"...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.
H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. We found love in a hopeless place!!!!!!! έγραψε στις 09:54, 27-05-12:

Πω,τι θυμήθηκα τώρα...Η μοναδική φορά που ζήτησα από αγόρι να τα φτιάξουμε ήταν στο νηπιαγωγείο...Ήταν ένα στρουμπουλό αγοράκι (και τώρα έτσι είναι),αλλά εμένα μου άρεζε γιατί μου έδινε τα παιχνίδια του.Όμως,όταν του τα ζήτησα μου είχε πει-Αχ...Ηλέκτρα μου αρέσει η αδερφή σου συγγνώμη.Τι κλάμα έρηξα εκείνη την μέρα.ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 12:06, 27-05-12:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. (Δέσποινα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.
H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ. We found love in a hopeless place!!!!!!! έγραψε στις 13:15, 27-05-12:

Mη μου ανοίγεις την όρεξη τώρα και ακόμα δεν μαγείρεψα......

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 16:43, 27-05-12:

H μεγαλύτερη που έχω ρίξει παίρνει πολλή ανάλυση και εξήγηση, οπότε θα σας πω την δεύτερη σε σειρά. Δούλευα σε μια καφετέρια που την προτιμούσαν σε καθημερινή βάση καθηγητές της ΑΣΟΕΕ, όχι επειδή ήταν καλή, αλλά επειδή ήταν κοντά. Ημουν ένα χρόνο εκεί, οπότε είχα μάθει διάφορες λεπτομέρειες (κοινώς πιπεράτα κουτσομπολιά) για αρκετούς επιφανείς καθηγητές που αν γίνονταν γνωστά θα τους κόστιζαν πολλούς πόντους από το κύρος τους. Ηταν μερικοί γκομενιάρηδες και προς εμένα, αλλά σχετικά αθώα πράγματα (κομπλιμέντα και ελαφρά υπονοούμενα τα οποία απλά αγνοούσα). Ηταν ένας όμως παραπάνω από τους υπόλοιπους, που είχα πει στη συνάδελφο να ασχολείται μαζί του γιατί με έκανε να νιώθω άβολα. Ομως ο τύπος είχε μάθει τις βάρδιές μου και πλέον δεν μπορούσα να γλιτώσω ούτε έτσι. Προσπαθούσα λοιπόν να τον αγνοώ μέχρι που έγινε το φοβερό.
Κοιμόμουν μια μέρα ωραία και καλά, ώσπου με ξυπνάει το κουδούνι. Πάω στην θυροτηλεόραση και τι να δω? Ο καθηγητής με καφέ και κρουασάν έξω από το σπίτι μου! Δεν ξέρω ποιός του είπε που μένω, πάντως το έμαθε εύκολα προφανώς. Μες τη νύστα, ρωτάω από το θυροτηλέφωνο "ποιος είναι?" (και καλά δεν κατάλαβα). Μες την χαρά ο τύπος λέει "σου έφερα πρωινό!". Πωπω, μπλέξαμε...Του λέω ότι κοιμάμαι, τον ευχαριστώ και να το πάει στην καφετέρια για μετά. Οοοοχι, μα θα κρυώσει και σε παρακαλώ ανοιξέ μου να ανέβω. Δεν ήξερα τι να κάνω και με τα πολλά φοράω μια γιαγιαδίστικη ρόμπα και κατεβαίνω κάτω αναμαλλιασμένη γιατί και καλά δεν δουλεύει το κουμπάκι. Παίρνω το πρωινό και τον διώχνω κακήν κακώς γιατί νυστάζω πάρα πολύ και δεν μπορώ να μιλήσω άλλο.
Τελικά δεν θυμάμαι αν το έφαγα γιατί νόμιζα ότι μπορεί να έχει τίποτα roofie μέσα. Πολύ σύντομα άλλαξα δουλειά για άλλο λόγο, αλλά με ένα σμπάρο δύο τρυγόνια.

Παράθεση

D_G (Δημήτρης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη D_G
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,756 μηνύματα.

O D_G έγραψε στις 17:27, 27-05-12:

Πριν χρόνια, ήταν τόσο μεγάλη που δεν θέλω να το συζητήσω, δεν είχα κοιμηθεί όλο το βράδυ....
Μετά από καιρό έμαθα από έναν φίλο μου, ότι την ίδια προσβολή είχε φάει όχι μόνο εκείνος, αλλά το συνήθιζε με όλους.
Το αποτέλεσμα, απ' ό,τι ξέρω, έχει μείνει μόνη μέσα στον στριμμένο της χαρακτήρα, χωρίς φίλους, χωρίς κανέναν άνθρωπο κοντά της.

Παράθεση

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 17:32, 27-05-12:

το καλοκαιρι λοιπον κανω βαρδια στα επειγοντα στο νοσοκομειο στην Ροδο και σκαει μυτη καινουργια νοσηλευτρια. Ωραια κοπελα, καστανομαλλα με ωραιο προσωπακι και πολυ καλος χαρακτηρας! Απο την αρχη αρχισαμε να μιλαμε και να εχουμε μια πολυ καλη επικοινωνια. 20 εγω 23 αυτη λεω δεν μπορει ισως εχω καμια ελπιδα

σε μια φαση λοιπον της ζηταω το τηλεφωνο της μπας για να βγαιναμε για κανα ποτο αν ειναι. Και εκει ερχεται η φοβερη απαντηση '' Θελω η σχεση μας να μεινει μονο εντος του νοσοκομειου''

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους