Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,657 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιδέες για blog

IQfreak (Μιχάλης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη IQfreak
Ο Μιχάλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 79 μηνύματα.

O IQfreak έγραψε στις 19:04, 03-11-09:

σκεφτομαι να φτιαξω ενα blog στο www.blogspot.com (οχι για να βγαλω λεφτα)Εχετε καμια ιδεα για το θεμα του blog?
------
Σημείωση editor: Για τα blogs υπάρχουν τα εξής θέματα:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 01-02-12 στις 15:43. Αιτία: Σημείωση editor
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

meidei

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη meidei
Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O meidei .. έγραψε στις 21:10, 03-11-09:

Εεεμ... Στο blog γράφεις για κάτι που σε ενδιαφέρει και θέλεις να το σχολιάσεις. Δεν έχει νόημα να σου προτείνουν άλλοι θέματα ή να το κάνεις για τους άλλους.

Συνοπτικά, από Wikipedia, μετάφραση και απόδοση δική μου

* Προσωπικά blog: Ο blogger γράφει για προσωπικά θέματα/εμπειρίες/καθημερινότητα ή αναρτά δικές του εικαστικές δημιουργίες.
*Εταιρικά: Ως μέσω μάρκετινγκ, προωθούν τις υπηρεσίες/προϊόντα του οργανισμού/εταιρίας, προσφέρουν άμεση επικοινωνία πελάτη-εταιρίας.
*Ειδικής θεματολογίας: Διαπραγματεύονται ένα συγκεκριμένο θέμα. Για παράδειγμα ένα blog που αφορά τη κινητή τηλεφωνία περιέχει ειδήσεις και σχολιασμό για τις εξελίξεις στον χώρο και παρουσιάσεις νέων προϊόντων.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Fedde le Grand

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Fedde le Grand
Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,507 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε στις 15:24, 04-11-09:

Συνήθως ξέρω άτομα που έχουν φόρουμς και φτιάχνουν blog για να γράφουν τα νέα του Φόρουμ

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anna♥

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Anna♥
H Anna♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Anna♥ έγραψε στις 14:32, 30-01-12:

Αποφάσισα να φτιάξω ένα οργανωμένο μπλογκ, αλλά αντιμετωπίζω δυσκολία στο να βρω πηγές και θέματα. Μήπως έχετε να μου προτείνετε κάτι? Εσείς έχετε μπλογκ? Το δικό μου είναι αυτό:
http://rubikscube97.blogspot.com/
Ευχαριστώ!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,371 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 14:40, 30-01-12:

εμένα αυτό http://#####################

Αρχική Δημοσίευση από Anna♥
Αποφάσισα να φτιάξω ένα οργανωμένο μπλογκ, αλλά αντιμετωπίζω δυσκολία στο να βρω πηγές και θέματα. Μήπως έχετε να μου προτείνετε κάτι? Εσείς έχετε μπλογκ? Το δικό μου είναι αυτό:
http://rubikscube97.blogspot.com/
Ευχαριστώ!!!
Πρώτα από όλα το blogging δεν είναι δημοσιογραφικό site (άσχετα αν κάποιοι τα κάνουν έτσι) γράφεις ότι θέλεις και γράφεις υποκειμενικές απόψεις. Συνεπώς δε χρειάζεται να ψάχνεις πηγές, ούτε να κάνεις copy paste. Γραφείς μικρές και κατανοητές αναρτήσεις γιατί οι μεγάλες κουράζουν και προσπαθείς να κρατήσεις το ενδιαφέρον του αναγνώση προκειμένου να ξαναμπεί.

Για να γίνει αυτό προσέχεις το όνομα
Το δικό σου είνα καλό αλλά δυστυχως το 97 στο τέλος δε κολάει οπότε το χαλάει βρες άλλο όνομα αν απευθύνετε σε Έλληνες ελληνικό (magikoskibos) είναι ωραίο και μένει.

Επίσης να προσέχεις να διαβαζονται οι αναρτήσεις και το στυλ να είναι το ίδο ανά ανάρτηση το δικό σου ροζ δεν διαβάζεται κάνε το μαύρο. Σε κάθε ανάρτηση να έχεις τουλάχιστον μία εικόνα ή βιντεο αλλά μη το παρακάνεις.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anna♥

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Anna♥
H Anna♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H Anna♥ έγραψε στις 14:49, 30-01-12:

Ευχαριστώ πολύ! Σίγουρα με βοηθά η απάντησή σου! Θα τα εφαρμόσω όλα αυτά!

Παράθεση

The little musician boy (Κωνσταντίνος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The little musician boy
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 132 μηνύματα.

O The little musician boy καλημέρα έγραψε στις 17:14, 05-04-12:

Καλησπερα...εχω και εγω δυο blog.Αννα σου εχω γραψει ενα σχολιο στην τελευταια αναρτηση που εκανες για να επκοινωνησεις μαζι μου...το blogging ειναι φοβερο...

Πι.Σι το ενα blog ειναι αυτο:glukopikrhzwh.blogspot.com
και το αλλο eidisouseles.blogspot.com

Παράθεση

κερκος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη κερκος
Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O κερκος έγραψε στις 16:29, 12-11-12:

λοιπον, το θεμα εχει ετσι:
Εγω και ενα φιλαρακι αποφασισαμε να φτιαξουμε ενα blog, αλλα να ειναι πρωτοτυπο και να κανει εντυπωση, ετσι ωστε να μην το διαβαζουμε μονο εγω και η θεια μου και να περηφανευομαι οποτε αμα εχετε καμια ιδεα για το ποιο μπορει να ειναι το θεμα του, ριχτε το και γενικα οτι τιπ ξερετε και μπορειτε να προτεινεται, μη ντρεπεσται

Σημείωση:
Τα μηνύματα 8 έως 13 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα "Blog".

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 12-11-12 στις 19:02. Αιτία: προσθήκη σημείωσης λόγω συγχώνευσης θεμάτων
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 17:32, 12-11-12:

εμέννα μ'αρέσουν τα μπλογκς έκθεσης ιδεών, προβληματισμών κτλ.

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 17:49, 12-11-12:

Eμένα μου αρέσουν μόνο τα χιουμοριστικά, με κριτική της καθημερινότητας και χαζοχαρούμενες ζωγραφιές.

Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 18:36, 12-11-12:

εγώ προτιμώ τα blog που αναφέρονται σε θέματα που έχουν σχέση με την υγεία, τη διατροφή, που περιέχουν διαφορα τεστάκια, ανέκδοτα...

Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 18:41, 12-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από κερκος
Εγω και ενα φιλαρακι αποφασισαμε να φτιαξουμε ενα blog, αλλα να ειναι πρωτοτυπο και να κανει εντυπωση, ετσι ωστε να μην το διαβαζουμε μονο εγω και η θεια μου και να περηφανευομαι οποτε αμα εχετε καμια ιδεα για το ποιο μπορει να ειναι το θεμα του, ριχτε το και γενικα οτι τιπ ξερετε και μπορειτε να προτεινεται, μη ντρεπεσται
Να έχεις original content και όχι να αντιγράφεις την κάθε παπαριά που κυκλοφορεί στο ίντερνετ!

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 18:51, 12-11-12:

Battlestar Galactica. Θα σε διαβάζω σίγουρα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

κερκος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο κερκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 101 μηνύματα.

O κερκος έγραψε στις 19:28, 12-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Να έχεις original content και όχι να αντιγράφεις την κάθε παπαριά που κυκλοφορεί στο ίντερνετ!
Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Battlestar Galactica. Θα σε διαβάζω σίγουρα.
θα τα λαβω και τα δυο υπ οψην μου

Παράθεση

Rainbow Blues

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rainbow Blues
H Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Έμπορος . Έχει γράψει 228 μηνύματα.

H Rainbow Blues ... έγραψε στις 20:10, 12-11-12:

Εγώ μόλις ξεκινησα το δικό μου.

Επειδή πρόσφατα γύρησα πίσω στα θρανία αποφάσησα να δημιουργήσω το blog για να καταγράφω την πορεία μου στην σχολή. Θα γίνω αργυροχρυσοχόος παρακαλώ και ευελπιστώ με το blog να δικτυωθώ τόσο ώστε με το blog να μοιράζομαι ιδέες πάνω σε σχέδια κοσμημάτων ή και γνώση με άλλους του επαγγέλματος.

Προς στιγμήν είναι ήσυχα τα πράγματα και δεν έχω και πολλά να πώ αλλά αυτό σίγουρα με τον καιρό θα αλάξει.

http://jewellersapprentice.wordpress.com/

Παράθεση

άντζυ

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη άντζυ
H άντζυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 475 μηνύματα.

H άντζυ εσύ, εσύ ότι μισώ, εσύ ότι γυρεύω.! ! ! έγραψε στις 20:37, 12-11-12:

Ότι σε εμπνέει..!
Αλλά ποτέ..μα ποτέ..μα ποτέ..μα ποτέ μην κάτσεις και συ και γράψεις την ιστορία της ζωής σου...!

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 22:33, 16-11-12:

Μονο που δεν εχει ενας απο τους δυο σας την ιδεα για το τι θα εχει, πως θα στιθει κλπ, και το κανετε οχι γιατι θελετε να κανετε το ταδε μπλογκ, αλλα γιατι θελετε να κανετε μπλογκ και ρωτατε τον καθε εναν τι ψαχνει σε ενα μπλογκ, εγω σου λεω να μην το κανετε!

Καθε ανθρωπος εχει τα δικα του ενδιαφερονται και γουστα, σε εμενα αρεσει το μαυρο χρωμα και στον γειτονα το κοκκινο, αν τα μπλεξεις για αρεσει και στους δυο, τελικα δεν θα αρεσει σε κανεναν...
Το θεμα ειναι να κανεις κατι που το γουσταρεις, να κανεις κατι που σου βγαινει και σε εκφραζει με μια δικη σου δημιουργικοτιτα. Αν το κανεις ετσι μπορει να το διαβαζεις εσυ και η θεια σου, μπορει ομως και να βρεις απειχιση σε πολυ κοσμο. Αν παρεις ιδεες αλλων και προσπαθισεις να δημιουργισεις εσυ κατι, δεν θα το διαβαζει ουτε καν η θεια σου..

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

κερκος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O κερκος έγραψε στις 21:51, 18-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Μονο που δεν εχει ενας απο τους δυο σας την ιδεα για το τι θα εχει, πως θα στιθει κλπ, και το κανετε οχι γιατι θελετε να κανετε το ταδε μπλογκ, αλλα γιατι θελετε να κανετε μπλογκ και ρωτατε τον καθε εναν τι ψαχνει σε ενα μπλογκ, εγω σου λεω να μην το κανετε!

Καθε ανθρωπος εχει τα δικα του ενδιαφερονται και γουστα, σε εμενα αρεσει το μαυρο χρωμα και στον γειτονα το κοκκινο, αν τα μπλεξεις για αρεσει και στους δυο, τελικα δεν θα αρεσει σε κανεναν...
Το θεμα ειναι να κανεις κατι που το γουσταρεις, να κανεις κατι που σου βγαινει και σε εκφραζει με μια δικη σου δημιουργικοτιτα. Αν το κανεις ετσι μπορει να το διαβαζεις εσυ και η θεια σου, μπορει ομως και να βρεις απειχιση σε πολυ κοσμο. Αν παρεις ιδεες αλλων και προσπαθισεις να δημιουργισεις εσυ κατι, δεν θα το διαβαζει ουτε καν η θεια σου..
Δε διαφωνω μαζι σου. Απλα σκεψου ομως οτι στην τελικη παλι αυτο που θελουμε εμεις θα κανουμε και σιγουρα θα ειναι κατι που θα αρεσει και στους δυο μας. Το οτι ζηταω μια δευτερη γνωμη και μια δευτερη ιδεα για να προσθεσω, δεν ειναι και τοσο κακο νομιζω

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 01:50, 19-11-12:

Δε διαφωνω μαζι σου. Απλα σκεψου ομως οτι στην τελικη παλι αυτο που θελουμε εμεις θα κανουμε και σιγουρα θα ειναι κατι που θα αρεσει και στους δυο μας. Το οτι ζηταω μια δευτερη γνωμη και μια δευτερη ιδεα για να προσθεσω, δεν ειναι και τοσο κακο νομιζω

Αν αυτο που θες ειναι απλα να κανεις ενα blog, ουτος η αλλος δεν ειναι δυσκολο... Να κανεις ενα πετυχιμενο blog, δεν θα το πετυχεις επειδη θα σου πουν μερικοι το μακρυ τους και το κοντο τους

Παράθεση

anisixos

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη anisixos
Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O anisixos έγραψε στις 04:13, 19-11-12:

Αλλά ποτέ..μα ποτέ..μα ποτέ..μα ποτέ μην κάτσεις και συ και γράψεις την ιστορία της ζωής σου...!
γιατι οχι;

Για μενα το μπλογκ ειναι κυριως καταγραφη προσωπικων αποψεων, της καθημερινοτητας σου, με ισως λιγο διαφορετικο τροπο απ' ο,τι αν τα εγραφες σε ενα ημερολογιο που θα το διαβαζες μονο εσυ. Απο τη στιγμη που απευθυνεσαι και σε αλλους σκεφτεσαι αυτο που γραφεις να το κανεις πιο ελκυστικο, κατανοητο και να επιδιωξεις την ανταλλαγη αποψεων. Επισης, επειδη ακριβως ξερεις οτι θα το διαβασουν και αλλοι, προσεχεις λιγο παραπανω τι θα πεις και πως θα το πεις, ακομα κι αν εχεις ψευδωνυμο. Αν εχεις το πραγματικο σου ονομα, τοτε ειναι που προσεχεις πολυ περισσοτερο τι θα πεις, και αυτο σου στερει την ελευθερια λογου και εκφρασης. Εξαρταται βεβαια το ατομο.
Να φτιαξεις ενα μπλογκ που θα ειναι "εσυ". Οι δικες σου σκεψεις, η δικη σου καθημερινοτητα, οσα σου αρεσουν, οσα θες να μοιραστεις. Προς Θεου ομως, μην πας να το παιξεις "δημοσιογραφος" κανοντας κοπι-πειστ ειδησεις απο αλλα σαιτ και μπλογκ. Αυτη ειναι δουλεια των ειδησεογραφικων σαιτ. Εσυ κανε κατι δικο σου, κατι προσωπικο. Ενα ημερολογιο που θα ειναι ανοιχτο σε ολους ή σε οσους θες τελος παντων. Αν θες να γραφεις ελευθερα βαλε ψευδωνυμο και μακρυα συγγενεις και γνωστοι.
Απο εσοδα δυσκολο εως αδυνατον.
Αυτα.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ερινύς : 19-11-12 στις 11:05. Αιτία: merge
Παράθεση

κερκος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O κερκος έγραψε στις 17:13, 19-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Αν αυτο που θες ειναι απλα να κανεις ενα blog, ουτος η αλλος δεν ειναι δυσκολο... Να κανεις ενα πετυχιμενο blog, δεν θα το πετυχεις επειδη θα σου πουν μερικοι το μακρυ τους και το κοντο τους
Το μακρυ και το κοντο ειναι αυτο που θα βοηθησει ομως. Αυτο που θελω να κανω ειναι ενα ομορφο και πετυχημενο ιστοτοπο. Και για να το πετυχω αυτο δε φτανουν μονο οι δικες μου ιδεες, καλο ειναι να δωσουν ολοι απο ενα χερακι. Δεν ειναι τοσο τραγικο. Οποιος δε θελει, κανενα προβλημα

Παράθεση

Σίσσυ_67

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Σίσσυ_67
H Σίσσυ_67 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Σίσσυ_67 έγραψε στις 10:49, 24-11-12:

Ωραίο θα ήταν να φτιάξεις για τα γλωσσόφιλα και τέτοια.....

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,761 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 11:31, 24-11-12:

Αρχική Δημοσίευση από Σίσσυ_67
Ωραίο θα ήταν να φτιάξεις για τα γλωσσόφιλα και τέτοια.....
Γκουχου-Γκουχου. Μπορείς λίγο να μου εξηγήσεις την ιδέα σου;
Ειλικρινά τώρα, τι περιμένεις να δεις σε ένα τέτοιο blog δηλαδή;

Παράθεση

anisixos

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη anisixos
Ο anisixos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O anisixos έγραψε στις 11:33, 16-12-12:

Ρε παιδια, δεν ξερω γιατι, αλλα τελευταια με προβληματιζει το ψευδωνυμο που εχω επιλεξει, το anisixos. Παροτι με αντιπροσωπευει και με εκφραζει σε μεγαλο βαθμο, το βλεπω σαν μια ταμπελα που εχω κολλησει και νιωθω οτι εχοντας αυτο το ψευδωνυμο αυθυποβαλομαι. Επισης, αναρωτιεμαι αν ειναι καλο να ειναι κανεις ανησυχος. Εσεις τι λετε; Τι σημαινει για εσας ανησυχος;
Τεσπα, σκεφτηκα να το αλλαξω και σκεφτηκα τα εξης νικνειμ :
maxmax
max blogakis
stefanos blogakis
max monroy

Ποιο σας αρεσει; Καμια ιδεα;;

Σημείωση:
Τα μηνύματα 24 και 25 προέρχονται από το συγχωνευμένο θέμα "Νέο ψευδώνυμο για το μπλογκ μου".

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη venividivici : 18-12-12 στις 20:34. Αιτία: προσθήκη σημείωσης λόγω συγχώνευσης θεμάτων
Παράθεση

spyroskaftanis

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη spyroskaftanis
Ο spyroskaftanis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 435 μηνύματα.

O spyroskaftanis έγραψε στις 11:36, 16-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από anisixos
Ρε παιδια, δεν ξερω γιατι, αλλα τελευταια με προβληματιζει το ψευδωνυμο που εχω επιλεξει, το anisixos. Παροτι με αντιπροσωπευει και με εκφραζει σε μεγαλο βαθμο, το βλεπω σαν μια ταμπελα που εχω κολλησει και νιωθω οτι εχοντας αυτο το ψευδωνυμο αυθυποβαλομαι. Επισης, αναρωτιεμαι αν ειναι καλο να ειναι κανεις ανησυχος. Εσεις τι λετε; Τι σημαινει για εσας ανησυχος;
Τεσπα, σκεφτηκα να το αλλαξω και σκεφτηκα τα εξης νικνειμ :
maxmax
max blogakis
stefanos blogakis
max monroy

Ποιο σας αρεσει; Καμια ιδεα;;
Νομίζω ότι ανησυχείς για μικροπράγματα

Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη libre
Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 665 μηνύματα.

O libre έγραψε στις 16:54, 01-12-15:

Προσωπικη αναπτυξη, ευεξια, ταξιδια, lifestyle ειναι καλά κι ανεξαντλητα θεματα. Επισης θεματολογια με κοιν. δικτυα, following streams, ψυχολογια ιντερνετ, κοινωνικες τασεις κλπ μου αρεσουν πολυ. Να κανετε να ερχομαι να σας διαβαζω και να σχολιαζω. Επισης μια άλλη καλη ιδεα ειναι να δινετε το λογο σε μικρους παραγοντες (αφανη ατομα) που διαδραματιζουν καποιο ρολο σε τοπικο επιπεδο και βοηθουν να προωθηθουν σχεδια, αξιες κλπ. Όχι ομως κουτσομπολιστικο στυλ. Με αξιοπιστες πηγες, εικονογραφικο υλικο, συνεντευξεις (αν γινεται) και μικρα βιντεακια (youtube embedded).

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

KeepDreaming!

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη KeepDreaming!
H KeepDreaming! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 615 μηνύματα.

H KeepDreaming! έγραψε στις 18:11, 01-12-15:

Μ'αρέσει πάρα πολύ να γράφω κι έχω φτιάξει ένα blog με λίγες δημοσιεύσεις, αλλά παθαίνω το εξής...Κάθε φορά!
Ενώ ξεκινάω με χαρά να γράψω και μου έχει έρθει η έμπνευση, ξαφνικά την χάνω και αφήνω τη σκέψη μου στη μέση.Άκρως εκνευριστικό!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 2 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

libre

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη libre
Ο libre αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 665 μηνύματα.

O libre έγραψε στις 21:05, 01-12-15:

Αρχική Δημοσίευση από KeepDreaming!
Μ'αρέσει πάρα πολύ να γράφω κι έχω φτιάξει ένα blog με λίγες δημοσιεύσεις, αλλά παθαίνω το εξής...Κάθε φορά!
Ενώ ξεκινάω με χαρά να γράψω και μου έχει έρθει η έμπνευση, ξαφνικά την χάνω και αφήνω τη σκέψη μου στη μέση.Άκρως εκνευριστικό!
Κανε ενα προσχεδιο πρωτα με τα βασικά σημεια για αναπτυξη. Κι οταν καθορισεις αυτά τα σημεια, σκεψου, αν εχεις καλυψεις καλα το θεμα σου ή παραμενουν κενα.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Όνομα blog - Από kyriakos_92
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-09-10 στις 19:39.
    • Ποια η αποψη σας για τα blog - Από delirium
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-12-09 στις 17:38.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους