Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Πρόβλημα με θύρα USB

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Silent_Killer
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,331 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε στις 23:19, 08-11-09:

Παιδιά στο λάπτοπ μια θύρα πηγαίνει πάνω-κάτω() συνέχεια και μερικές φορτές αποσυνδέονται οι συσκευές!Τι να κάνω...να βάλω logo?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aggelos17 (Άγγελος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aggelos17
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O Aggelos17 έγραψε στις 16:42, 09-11-09:

Τι εννοείς πηγαίνει πάνω κάτω? Προφανώς θα έχει σπάσει το στήριγμα τις θύρας USB με αποτέλεσμα να "κουνιέται". Δεν είμαι σίγουρος αλλά νομίζω οτι μπορείς να πάρεις καινούργια θύρα USB (Πλαίσιο) και να την εγκαταστήσεις στο λάπτοπ. Τουλάχιστον ο θείος μου αυτό είχε κάνει.. άνοιξε το λάπτοπ και έβαλε καινούργια θύρα USB (ανταλλακτικό) δηλαδή, και όλα οκ τώρα, βέβαια αυτό προυποθέτει ότι πρέπει να ξέρεις πώς να ανοίγεις το λάπτοπ σου για να μην γίνει καμοία σοβαρή ζημιά και μετά τρέχεις:xixi:.
Δεν νομίζω ότι είναι και πολύ καλή ιδεά να βάλει λόγκο!

Τα λέμε.:no1:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

garch

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη garch
Ο garch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,456 μηνύματα.

O garch έγραψε στις 07:36, 10-11-09:

Χαλάρωσε και απόλαυσε την ελαστικότητα. Κι εμένα το ίδιο θέμα έχουν, και νομίζω από αγοράς του λαπτοπιού... Δεν παθαίνει και τίποτα...

Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Silent_Killer
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,331 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε στις 16:51, 10-11-09:

Ποια ελαστικότητα....είναι ενοχλητικό......Καλά...θα βάλω uhu!

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενικό Πρόβλημα; - Από Giwrgos
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Α' Λυκείου.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-09-08 στις 13:40.
    • Θύρα USB - Από panos1994
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-08-08 στις 15:40.
    • 1981 ματωμένη χρονιά για την Θύρα 7 - Από mania
      Το θέμα έχει λάβει 20 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-02-08 στις 14:39.
    • Πρόβλημα με ήχο.. - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Hardware.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-10-07 στις 21:47.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους