Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,017 μέλη και 2,415,865 μηνύματα σε 75,321 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 563 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

«Έκανα σεξ με τον πατέρα μου»

Pavlitos (Παύλος)

Διάσημο Μέλος

Ο Παύλος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 683 μηνύματα.

O Pavlitos έγραψε: στις 19:03, 16-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από orathac
Να της το πεις ρε! Δεν έχει ταμπού η κοπέλα με ότι θέλει θα κάνει έρωτα.
Αχα δηλαδή και με αντικείμενα;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

babisgr

Διάσημο Μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O babisgr έγραψε: στις 19:09, 16-11-09:

Εγώ από ηθικής πλευράς το βλέπω...Οπότε δεν μπορώ να της πω μπράβο... Δλδ εσύ θα της έλεγες μπράβο για το θάρρος της να το πει???!!!
Άλλωστε δεν μπορούμε να το δούμε και από άλλης πλευράς...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 19:11, 16-11-09:

Κοίτα εφόσον δεν την βίαζε απόλυτα δεν υπάρχει ουσιαστικό πρόβλημα.Αλλά και μόνο που το σκέφτομαι είναι αηδιαστικό.
Παράθεση

babisgr

Διάσημο Μέλος

Ο babisgr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 806 μηνύματα.

O babisgr έγραψε: στις 19:20, 16-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από Vampi
Κοίτα εφόσον δεν την βίαζε απόλυτα δεν υπάρχει ουσιαστικό πρόβλημα.Αλλά και μόνο που το σκέφτομαι είναι αηδιαστικό.
Με γονιό σου!!!!???:s:s:s
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 19:22, 16-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από babisgr
Με γονιό σου!!!!???:s:s:s
ξεκολλα, γουστο της ηταν.
κοιταξτε λιγο τα πραγματα εξω απο τη δικια σας αντιληψη
Παράθεση

myrto.s

Πολύ δραστήριο μέλος

H myrto.s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H myrto.s έγραψε: στις 19:29, 16-11-09:

Εγώ από ηθικής πλευράς το βλέπω...Οπότε δεν μπορώ να της πω μπράβο... Δλδ εσύ θα της έλεγες μπράβο για το θάρρος της να το πει???!!!
Άλλωστε δεν μπορούμε να το δούμε και από άλλης πλευράς...
Μα δεν το λέει απο θάρρος, το λεει ξεκάθαρα για να προωθήσει το βιβλίο της. Αν αυτο το μικρο απόσπασμα έγινε θέμα σε ένα φόρουμ σκεφτείτε ενα βιβλίο με όλες τις λεπτομέρειες. Θα κάνει πάταγο
Παράθεση

Mavro Provato

Δραστήριο Μέλος

H Mavro Provato αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

H Mavro Provato έγραψε: στις 19:31, 16-11-09:

κόψτε τα ναρκωτικά παιδιά...!
Παράθεση

babisgr

Διάσημο Μέλος

O babisgr έγραψε: στις 19:39, 16-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από myrto.s
Μα δεν το λέει απο θάρρος, το λεει ξεκάθαρα για να προωθήσει το βιβλίο της. Αν αυτο το μικρο απόσπασμα έγινε θέμα σε ένα φόρουμ σκεφτείτε ενα βιβλίο με όλες τις λεπτομέρειες. Θα κάνει πάταγο
Έχει γράψει βιβλίο???Έτσι εξηγήται..Μπορεί να μην έχει κάνει και τίποτα με τον πατέρα της, αλλά μόνο και μόνο για να το κάνει best-seller....
Πάντως δεν αμφιβάλλω ότι υπάρχουν και τέτοιοι τύποι...

ΥΓ: Σόρυ για την πολυλογία μου....
Παράθεση

kambana

Πολύ δραστήριο μέλος

H kambana αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 476 μηνύματα.

H kambana έγραψε: στις 20:18, 16-11-09:

Αν είναι αλήθεια...Απίστευτο...Κοίτα να δεις όμως τι συμβαίνεισ τον κόσμο...
Παράθεση

GetOuttaMyWay (Johnson)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Johnson αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

O GetOuttaMyWay ++ έγραψε: στις 20:23, 16-11-09:

αν ηταν τοσο απελπισμενη ας πηγαινε με εναν αγνωστο! μα με τον ιδιο της τον πατερα???
Παράθεση

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε: στις 20:26, 16-11-09:

learn to read.
Παράθεση

Evris7

Διάσημο Μέλος

Ο Evris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 784 μηνύματα.

O Evris7 έγραψε: στις 23:30, 16-11-09:

Δεν την χάλασε από ό,τι φαίνεται...
Παράθεση

nefi

Περιβόητο Μέλος

H nefi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,072 μηνύματα.

H nefi έγραψε: στις 23:51, 16-11-09:

ωραια να αρχισουμε μ αυτη την λογικη να λεμε μπραβο και στους βιαστες κ στους παιδεραστες κ στους εμπορους οργανων....
-----------------------------------------
Αρχική Δημοσίευση από nansy_astr
Eμένα ούτε κακό,ούτε ανατριχιαστικό μου φαίνεται...Στο κρεβάτι του ο καθένας κάνει ότι θέλει.Και φυσικά είχε τα κότσια και το είπε δημοσίως..πόσοι το κάνουν αυτό???Κανένας....

Δεν μπορώ να κρίνω την εν λόγω κυρία,σημασία έχει τι έκανε στη δουλειά της και όχι στο κρεβάτι της....Με αφήνει παντελώς αδιάφορη...

Καλή συνέχεια!!!

Παράθεση

Vampi

Περιβόητο Μέλος

H Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,343 μηνύματα.

H Vampi έγραψε: στις 23:54, 16-11-09:

Όχι, δεν ήταν βιασμός. Διάβασε τι λέει.
Ουσιαστικά επιλογή της είναι.
Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,894 μηνύματα.

O Anarki έγραψε: στις 23:56, 16-11-09:

Οι βιαστές, οι παιδεραστές και οι έμποροι οργάνων κάνουν πράγματα που βλάπτουν σωματικά και ψυχολογικά άλλους ανθρώπους. Στο σενάριο που περιγράφει η nansy δε γίνεται κάτι παρόμοιο, οπότε ο παραλληλισμός σου δεν είναι ιδιαίτερα πετυχημένος.

Αν δεν ήταν τα ναρκωτικά στη μέση θα έλεγα μεγειά τους και χαρά τους, αν ο ήθελαν και οι δύο. Τώρα δεν ξέρω σε τι φάση ήταν όταν έγινε, επομένως δε σχολιάζω.

έδιτ: χμ τώρα είδα ότι γινόταν επί 10 χρόνια αυτό. Δεν καταλαβαίνω ακριβώς αν ήταν επιλογή και των δύο βέβαια, αν ήταν όμως δε μου πέφτει λόγος.
Παράθεση

Alexl1996

Περιβόητο Μέλος

Ο Alexl1996 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,200 μηνύματα.

O Alexl1996 έγραψε: στις 00:13, 17-11-09:

Αποκρουστικο, αλλα δικο της προβλημα...
Βεβαια, απο την αλλη σκεφτομαι πού εχουμε φτασει...
Τεσπα, μενω ουδετερος...
Παράθεση

orathac (Γεώργιος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Γεώργιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Έχει γράψει 1,086 μηνύματα.

O orathac έγραψε: στις 00:15, 17-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από Anarki
Αν δεν ήταν τα ναρκωτικά στη μέση θα έλεγα μεγειά τους και χαρά τους, αν ο ήθελαν και οι δύο. Τώρα δεν ξέρω σε τι φάση ήταν όταν έγινε, επομένως δε σχολιάζω.

έδιτ: χμ τώρα είδα ότι γινόταν επί 10 χρόνια αυτό. Δεν καταλαβαίνω ακριβώς αν ήταν επιλογή και των δύο βέβαια, αν ήταν όμως δε μου πέφτει λόγος.
Σίγουρα τα ναρκωτικά οδήγησαν την πρώτη σεξουαλική επαφή, αλλά μετά αφού το συνέχισαν λογικά ήταν καθαρά επιλογή και των δύο.
Παράθεση

antara

Δραστήριο Μέλος

H antara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 155 μηνύματα.

H antara έγραψε: στις 01:25, 17-11-09:

Αυτή προσπαθεί να πουλήσει το βιβλίο της.
Απλά πράγματα.
Τώρα θυμήθηκε να μας το πει?
Τώρα δε μας νοιάζει
Παράθεση

nansy_astr

Διακεκριμένο μέλος

H nansy_astr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,697 μηνύματα.

H nansy_astr Lux and Veritas. έγραψε: στις 01:53, 17-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από nefi
ωραια να αρχισουμε μ αυτη την λογικη να λεμε μπραβο και στους βιαστες κ στους παιδεραστες κ στους εμπορους οργανων....

Έλεος κορίτσι μου μην φτάνεις στα άκρα...Απλά δεν νομίζω ότι εμείς είμαστε σε θέση να κρίνουμε τον οποιοδήποτε για τις επιλόγες του,για αυτό με αφήνει και αδιάφορη.Πριν κάποιος κρίνει τις πράξεις κάποιου άλλου να κοιτά την καμπούρα του.Κανένας μας δεν είναι ο καλύτερος,ο τέλειος.Όλοι έχουμε ατέλειες.

Αν το έκανε για κέρδος δικαίωμα της και για τον οποιοδήποτε λόγο πάλι δικαίωμα της...
Φυσικά και η παιδεραστία,οι βιασμοί και η δωρέα οργανών είναι κάτι κραυγαλέο.Και αποδοκιμάζω τέτοια φαινόμενα.
Αλλά αυτό που είπες nefi ξεπερνά τα όρια...αν είναι δυνατόν...
Παράθεση

thanous18

Διάσημο Μέλος

Ο thanous18 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 799 μηνύματα.

O thanous18 έγραψε: στις 14:52, 17-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από fasdag
ξεκολλα, γουστο της ηταν.
κοιταξτε λιγο τα πραγματα εξω απο τη δικια σας αντιληψη
για πολλους απο εμας παντως ειναι αποκρουστικο.. δεν μπορω καν να το σκεφτω... η αδερφη μου να ειναι γκομεναρα δεν θα σκεφτομουν ποτε να κανω σεξ μαζι της...
Αρχική Δημοσίευση από nansy_astr
Έλεος κορίτσι μου μην φτάνεις στα άκρα...Απλά δεν νομίζω ότι εμείς είμαστε σε θέση να κρίνουμε τον οποιοδήποτε για τις επιλόγες του,για αυτό με αφήνει και αδιάφορη.Πριν κάποιος κρίνει τις πράξεις κάποιου άλλου να κοιτά την καμπούρα του.Κανένας μας δεν είναι ο καλύτερος,ο τέλειος.Όλοι έχουμε ατέλειες.

Αν το έκανε για κέρδος δικαίωμα της και για τον οποιοδήποτε λόγο πάλι δικαίωμα της...
Φυσικά και η παιδεραστία,οι βιασμοί και η δωρέα οργανών είναι κάτι κραυγαλέο.Και αποδοκιμάζω τέτοια φαινόμενα.
Αλλά αυτό που είπες nefi ξεπερνά τα όρια...αν είναι δυνατόν...
συμφωνω με τα παραπανω Ελενη αλλα αυτο δεν μπορει να κανει αρκετους ανθρωπους να το θεωρησουν αποκρουστικο και μιαρο συμφωνα με τη λογικη και τον τροπο ζωης τους...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Συγγνώμη... έκανα λάθος!! - Από Κακή Επιρροή
      Το θέμα έχει λάβει 90 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-09-14 στις 11:04.
    • Έκανα τις πρώτες μου ταγκιές - Από XLa
      Το θέμα έχει λάβει 24 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-11-10 στις 19:10.
    • Έκανα τη σωστή επιλογή; - Από Χαρμολύπη
      Το θέμα έχει λάβει 25 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πανελλαδικές Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 10-08-10 στις 22:29.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα