Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,821 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι θέλουν οι γυναίκες;

Sagittarius

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sagittarius
Ο Sagittarius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Sagittarius έγραψε στις 22:50, 23-01-07:

Καλησπέρα σας.
Είναι καιρός τώρα που με απασχολεί ένα συγκεκριμένο θέμα. Τι είναι αυτό που θέλουν σήμερα οι γυναίκες από τους άντρες?

Κι όσο κι αν το παραπάνω ερώτημα είναι διαχρονικό, πιστεύω ότι εν έτει 2007 φαντάζει ιδιαίτερα επίκαιρο. Κι αυτό διότι οι γύναικες του σήμερα είναι πιο ανεξάρτητες και πιο δυναμικές από ποτέ. Εργάζονται, κερδίζουν χρήματα, σπουδάζουν, ηγούνται πολυεθνικών εταιριών, πολιτεύονται...

Κι όμως, ενώ έχει εξελιχθεί τόσο ο τρόπος ζωής των γυναικών, οι άντρες, που θεωρητικά δεν είχαν δυσκολία προσέγγισης, δεν μπορούν να βρουν τον τρόπο να αντιμετωπίσουν τις γυναίκες.

Η αιτία, δεν είναι ότι ξαφνικά οι άντρες έχασαν τον αντρισμό τους. Η αιτία βρίσκεται στο γεγονός ότι οι άντρες δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν νέες συμπεριφορές και καταστάσεις οι οποίες δημιουργούνται από τις νέες συνθήκες.

Το ερώτημά μου είναι πώς μπορούν οι άντρες του σήμερα να καταλάβουν τι είναι αυτό που πραγματικά θέλουν οι γυναίκες από αυτούς. Και επειδή το πρόβλημα δεν είναι πλέον υλικό, αλλά μάλλον συναισθηματικό και ψυχολογικό, περιμένω τις απαντήσεις σας.....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 23:02, 23-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Sagittarius
Το ερώτημά μου είναι πώς μπορούν οι άντρες του σήμερα να καταλάβουν τι είναι αυτό που πραγματικά θέλουν οι γυναίκες από αυτούς. Και επειδή το πρόβλημα δεν είναι πλέον υλικό, αλλά μάλλον συναισθηματικό και ψυχολογικό, περιμένω τις απαντήσεις σας.....

Αδικα το σκαλιζεις φιλε, ουτε η ιδιες δεν ξερουν τι θελουν... Τιν μια στιγμη μας θελουν ετσι και την αμεσως επομενη γιουβετση... Ακρη δεν βγαζεις... Ο κοσμος τις γυναικας ειναι ενας χαρτης θυσαυρου, μονο που ειναι κωδικοποιημενος, και τον τροπο να τον αποδεικοποιησουμε δεν θα τον βρουμε ποτε εμεις η αντρες, εδω δεν τον ξερουν καλα-καλα η ιδιες.... (και για τους αντρες το ιδιο ισχιει, ομως ειμαστε καπος πιο απλοι στα θελω μας)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 23:33, 23-01-07:

ΧΑ! ωραίο θέμα, το οποίο προβλέπω να πέρνει λουκετάκι σύντομα...

Λοιπόν... οι γυναίκες σήμερα μπαίνουν σε έναν αναίτιο για τους άνδρες ανταγωνισμό μαζί τους και επειδή δεν μπορούν να τα καταφέρουν στο 100% τρελαίνονται και βάζοντάς τα και με τον εαυτό τους, τρελαίνουν και αυτούς!

Φίλε μου αν βρεις τι Θέλουν οι γυναίκες πραγματικά δεν ξέρω τι από τα δυο θα είσαι... ο πιο δυστυχισμένος ή ο πιο ευτυχισμένος ??? Πραγματικά προτιμώ να αναλωθώ στο ψάξιμο και μόνο, χωρίς ποτέ να βρω την απάντηση... άλλωστε πώς μπορείς να βρεις κάτι που δεν υπάρχει ?

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 23:41, 23-01-07:

Δεν υπάρχει απάντηση, είναι ένα ανοιχτό πρόβλημα

Τώρα, πιο σοβαρά, πιστεύω αυτό που είπε ο Κρόνος, πως άντρες και γυναίκες έτσι είναι, το ανικανοποίητο κάνει την εμφάνιση του ανεξαρτήτα από το φύλο του ατόμου, απλά οι άντρες είναι πιο καθαροί στα θέλω τους. Βέβαια έχεις κι εσύ τα δίκια σου να ρωτάς, φαντάζομαι όλοι μας έχουμε περάσει καταστάσεις που μας οδηγούν σε αυτό το ερώτημα. Απλά τείνω να πιστέψω ότι κάποιες φορές ξέρουν πολύ καλά τι θέλουν: να μας παιδέψουν

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 23:43, 23-01-07:

Να ενα ωραιο τοπικ για τσουβαλιασμα!

Ξεκινα απ'το οτι δεν ειναι ολες οι γυναικες ιδιες, αρα δε θελουν τα ιδια πραγματα.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 23:53, 23-01-07:

εχουν ενα κοινό ομως... Καμια δεν ξέρει τι θέλει! ε?

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 23:57, 23-01-07:

Χα, δε θα πεσω στην παγιδα σου να απαντησω με κλισε :p

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε στις 00:09, 24-01-07:

Sagittarius γραφεις "για τις γυναικες του σημερα που εργαζονται, παιρνουν πτυχια, πολιτευονται, συμμετεχουν σε ερευνες", ενω στην ηλικια λες 25. Δηλαδη παλια τα θυμασαι αλλιως τα πραγματα; Οχι. Απο τοτε που θυμασαι τον εαυτο σου οι γυναικες ηταν ετσι.

Η ερωτηση δεν μπορει να εχει σαφη και οριοθετημενη απαντηση.
Εγω θελω ο ανδρας να χει πλακα, η αλλη πολλα λεφτα, η τριτη πτυχια, η τεταρτη να ειναι απο καλη οικογενεια, η πεμπτη να μη φοραει σκουλαρικια (τυχαια αντιστοιχια:p).
Εσυ θες μια εξυπνη κοπελα, ο αλλος μια ξανθια, ο τριτος μια με ωραιο κωλο και παει λεγοντας (τυχαια αντιστοιχια επισης :p).
Ας τα βρουμε ο καθενας με τον εαυτο του, και μετα τα μπλεξιματα γινονται ευκολα και χωρις αινιγματα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

X-girl (Sofi)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη X-girl
H Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια . Έχει γράψει 173 μηνύματα.

H X-girl έγραψε στις 00:40, 24-01-07:

Sagittarius, δεν μπορω να σου πω για ολες τις γυναικες, γιατι η καθεμια ειναι διαφορετικη, αλλα μπορω να σου πω τι θα'θελα εγω απο εναν ανδρα. Λοιπον, θελω να ειναι ο εαυτος του πανω απο ολα, να με εκτιμαει, να με αγαπαει, να με καταλαβαινει, να με νοιαζεται, να εχει χιουμορ, να του αρεσει η διασκεδαση. Αυτα οτι αφορα τον χαρακτηρα του. Τωρα παμε για αλλα, αν εχει αυτοκινητο ακομα καλυτερα, και να εχει μια ΟΚ δουλεια. Χμ.. αυτα μου αρκουν νομιζω.. Αλλα και εγω δεν ειμαι απο αυτες που σκεφτονται μονο να παρουν, κανω και εγω πολλα για τον αλλον.

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 00:51, 24-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από X-girl
Sagittarius, δεν μπορω να σου πω για ολες τις γυναικες, γιατι η καθεμια ειναι διαφορετικη, αλλα μπορω να σου πω τι θα'θελα εγω απο εναν ανδρα. Λοιπον, θελω να ειναι ο εαυτος του πανω απο ολα, να με εκτιμαει, να με αγαπαει, να με καταλαβαινει, να με νοιαζεται, να εχει χιουμορ, να του αρεσει η διασκεδαση. Αυτα οτι αφορα τον χαρακτηρα του. Τωρα παμε για αλλα, αν εχει αυτοκινητο ακομα καλυτερα, και να εχει μια ΟΚ δουλεια. Χμ.. αυτα μου αρκουν νομιζω.. Αλλα και εγω δεν ειμαι απο αυτες που σκεφτονται μονο να παρουν, κανω και εγω πολλα για τον αλλον.
Με αφορμή την απάντηση της φίλης μας X-girl έχω να πω οτι όταν οι γυναίκες βρουν όλα αυτά που θα ήθελαν σε εναν ανδρα, βαριούνται υπερβολικά... και ανεβάζουν τις απαιτήσεις τους, συνεχίζοντας την αναζήτηση!

ps. Μην ακούσω κανα σχόλιο οτι ειμαι φαλοκρατικό γουρούνι...

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 00:51, 24-01-07:

Ρε παιδιά, αυτές οι αναλύσεις για μένα δεν έχουν νόημα. Τι ζητάει ο ένας και τι ο άλλος! Αν βρεις τον άνθρωπο που σου κάνει κλικ και του κάνεις ταυτόχρονα κι εσύ κλικ όλες οι θεωρίες σταματάνε να έχουν σημασία. Για μένα είναι όλα θέμα του τι σου εκπέμπει ο καθένας και όχι συγκεκριμένων κριτηρίων.

Άλλωστε τα "στάνταρ" δεν είναι σταθερά. Εμένα αλλάζουν ανά μήνα! Θυμάμαι όταν ήμουν 20-21 (δηλαδή όχι και παλιά) ήθελα το έτερον ήμιση να είναι ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ looser, μαλλιάς, να παίζει κιθάρα, να αμπελοφιλοσοφεί και να μπεκροπίνει!Κυρίως το να είναι γερό ποτήρι ήταν από τα βασικά μου κριτήρια! Τώρα μόνο να με μουτζώνω μπορώ γι'αυτά!

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 00:55, 24-01-07:

εεεεετσι... οι θεωρίες είναι μονο για τα χαρτια... αυτό το κλικ ψάχνουν όλοι και ας είναι ο άνθρωπος που έχεις απέναντι εντελώς διαφορετικός απο τα "στανταρτς"!!!

Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη theio_vrefos
Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε στις 01:17, 24-01-07:

σταματήστε.
Όσο cliche και εάν είναι το θέμα κινδυνεύει να καταστραφεί και να μπει λουκέτο ενώ δε χρειάζεται.
Δε ζητάει τις προσωπικές σας εμπειρίες. Ή τι θα κάνατε σε προσωπικό επίπεδο.
Καλώς ή κακώς οι γυναίκες στη πλειοψηφία χαρακτηρίζονται από μερικά γνωρίσματα. Στη ΠΛΕΙΟΨΗΦΙΑ mind you. Είναι αλήθεια αλλιώς δε θα υπήρχε ο μύθος.
Στο θέμα τώρα.

Καλησπέρα σας.
Είναι καιρός τώρα που με απασχολεί ένα συγκεκριμένο θέμα. Τι είναι αυτό που θέλουν σήμερα οι γυναίκες από τους άντρες?
Εσύ τι θέλεις από τις γυναίκες? Σκέψου αυτό και δε νομίζω ότι θα είσαι και πολύ μακριά από την αλήθεια. Το ότι κάποια σε απέρριψε (if that's the case) πάει να πει ότι εάν σε κάλυπτε εσένα, τα αισθήματα δεν ήταν αμοιβαία.

Κι όσο κι αν το παραπάνω ερώτημα είναι διαχρονικό, πιστεύω ότι εν έτει 2007 φαντάζει ιδιαίτερα επίκαιρο. Κι αυτό διότι οι γύναικες του σήμερα είναι πιο ανεξάρτητες και πιο δυναμικές από ποτέ. Εργάζονται, κερδίζουν χρήματα, σπουδάζουν, ηγούνται πολυεθνικών εταιριών, πολιτεύονται...
κάνει το κόσμο ομορφότερο πιστεύω να χαρακτηρίζονται οι γυναίκες από τα παραπάνω. Κίνηση προς ισότητα και όλα αυτά τα βαρετά.

Κι όμως, ενώ έχει εξελιχθεί τόσο ο τρόπος ζωής των γυναικών, οι άντρες, που θεωρητικά δεν είχαν δυσκολία προσέγγισης, δεν μπορούν να βρουν τον τρόπο να αντιμετωπίσουν τις γυναίκες.

Η αιτία, δεν είναι ότι ξαφνικά οι άντρες έχασαν τον αντρισμό τους. Η αιτία βρίσκεται στο γεγονός ότι οι άντρες δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν νέες συμπεριφορές και καταστάσεις οι οποίες δημιουργούνται από τις νέες συνθήκες.
Εδώ είσαι λάθος. Μάλλον πιο καλή είναι η ισότητα των φύλων ως προς τις σχέσεις. Τις κάνει πιο.. ξεκάθαρες. Τουλάχιστον στο κόσμο μου. Σκέψου το εξής. Ποια γυναίκα αποφασίζει ευκολότερα ποιον άντρα θα πάρει εάν έχει δουλειά και συντηρεί τον εαυτό της? Μια που θα αναγκαστεί να βρει κάποιον για να τη συντηρεί ή αυτόν που πραγματικά της αρέσει?

Αναρωτιέμαι ποια συμπεριφορά ή κατάσταση δε θα μπορούσε να αντιμετωπίσει ένας άντρας που θα ήθελε να προσεγγίσει μια γυναίκα. Και δε μπορώ να βρω κάποιο εμπόδιο σε θεωρητικό επίπεδο.

Εσύ τι θέλεις από τις γυναίκες? Ξανακάνε την ερώτηση στον εαυτό σου.
Εμένα για να μου αρέσει κάποια πρέπει να γίνει πρώτα εξωτερικά, να μου αρέσει αυτό που βλέπω. Έπειτα η οπτική αίσθηση αδυνατεί. Όσο πιο συχνά βλέπεις κάποια τόσο πιο γρηγορα απομυθοποιείται στα μάτια σου. Οπότε αναζητάς γνώμες, απόψεις. Γνωρίζεις και τον άλλο από την εσωτερική πλευρά so to speak.
Εφόσον εγώ είμαι πολύπλοκος, κάνω την ασφαλή υπόθεση ότι και οι γυναίκες, εφόσον ανήκουμε στο ίδιο είδος, είναι και αυτές έτσι. Άρα δεν υπάρχει εύκολη απάντηση "είμαι γυναίκα και θέλω ΑΥΤΟ". Και λογικό έιναι άλλωστε.
Το πως όμως θα ανακαλύψουν οι άντρες τι θέλει κάποια γυναίκα είναι μεγαλύτερο debate.

Εάν σου είναι στη τελική τόσο μεγάλο πρόβλημα fight fire with fire . Ανακάλυψε τι θες εσύ. Προσπάθησε να το βρεις και μη παραστρατείς. Μη προσαρμόζεσαι στις ανάγκες τις οποιασδήποτε δείξε χαρακτήρα και άφησε τις να το ανακαλύψουν

Παράθεση

Poniro Ksotikouli (Allstar)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Poniro Ksotikouli
Ο Allstar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 156 μηνύματα.

O Poniro Ksotikouli έγραψε στις 01:39, 24-01-07:

Θεωρώ πως αυτά που χρειαζόμαστε για να είμαστε χαρούμενοι είναι πάνω-κάτω τα ίδια. Απλώς δεν ξέρω σε ποιο βαθμό τα έχουμε αναγνωρίσει και αποδεχτεί ο καθένας μας.. Οπότε η ερώτηση σου για εμένα δεν μπορεί να έχει συγκεκριμένη απάντηση, γιατί διαφέρει για κάθε βαθμό αυτογνωσίας.. Αν πάλι θέτεις το επίπεδο αυτής αρκετά χαμηλά, αφού "τσουβαλιάζεις" πάνω από τον μισό πληθυσμό μαζί, τότε νομίζω ότι όλοι μπορούμε να αραδιάσουμε μερικά κλισέ.

Anyway, αφού τελείωσα με τα διαδικαστικά της απάντησης..ΕΠΡΕΠΕ να αναφέρω αυτό:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Άλλωστε τα "στάνταρ" δεν είναι σταθερά. Εμένα αλλάζουν ανά μήνα! Θυμάμαι όταν ήμουν 20-21 (δηλαδή όχι και παλιά) ήθελα το έτερον ήμιση να είναι ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ looser, μαλλιάς, να παίζει κιθάρα, να αμπελοφιλοσοφεί και να μπεκροπίνει!Κυρίως το να είναι γερό ποτήρι ήταν από τα βασικά μου κριτήρια! Τώρα μόνο να με μουτζώνω μπορώ γι'αυτά!

Marry me, please. Πάντα σε έψαχνα..που ήσουν..?

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 01:40, 24-01-07:

Όσο αναρωτιούνται οι άντρες "τι θέλουν οι γυναίκες", άλλο τόσο αναρωτιούνται και οι γυναίκες "τι θέλουν οι άνδρες". Και φυσικά και τα δύο ερωτήματα είναι εξίσου άκυρα, διότι για να απαντηθούν πρέπει να πάρουμε ως δεδομένο οτι όλοι οι εκπρόσωποι ενός φύλου θέλουν τα ίδια πράγματα, κάτι που ούτε κατα προσέγγιση δεν ισχύει.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xristinaki
H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε στις 01:51, 24-01-07:

Καθε γυναικα θελει καατι αλλο,αλλη θελει καποιον που να χουν μια καλη σχεση κι να την στηριζει,αλλη θελει καποιον πλουσιο που να τις κανει δωρα,αλλη καποιον να τον κανει οτι θελει αυτα τα χω δει μερχι τωρα.

Το ερωτημα λοιπον δεν ειναι τι θελουν οι γυναικες αλλα τι θελει ο καθε αντρας κι αναλογα με αυτο επιλεγει δεν του αρεσει απλα χωριζει κι βρισκει κατι αλλο μες στην ζωη ειναι αυτα.

Ερωτηαμτα οπως τι θελουν οι γυναικες μου βγαζουν ελειψη αυτοπεποιθησης καλυτερα καποιος να βρισκει ατομο που να τον δεχεται οπως ειναι κι οχι να ψαχνει να προσαρμοστει μονιμα στο τι θελειμο αλλος.Εχω δει τετοιο παραδειγμα κι δεν εληξε καλα.

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 08:32, 24-01-07:

το 2005 ειχα γραψει αυτο εδω το κειμενο με την ιδια απορια του φιλου μας.

και αρχες του 2006 αυτο εδω το κειμενο. ακομα να βγαλω ακρη βεβαια.

ΥΓ μια προειδοποιηση: τα κειμενα ειναι στα αγγλικα και εκεινη την εποχη δεν ημουν στα καλυτερα μου και ετσι ισως μερικοι να βρουν τα λεγομενα μου λιφο αισχρα

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 09:27, 24-01-07:

Theo
"honestly how the hell can you trust something that bleeds every 28 or so days for 3-7 days for at least 40 years of her life and doesnt DIE?????"
rumana
...Και δεν είναι καν από τα Καρπάθια????…

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 10:19, 24-01-07:

Ή ισως καθησυχαζονται γνωριζοντας οτι υπαρχουν νεες καταστασεις, και απλα δεν ασχολουνται με το να το ψαξουν (το τι πραγματικα θελουν οι γυναικες). Ε? Ναι..

Αρχική Δημοσίευση από Founes
εχουν ενα κοινό ομως... Καμια δεν ξέρει τι θέλει! ε?
Συμφωνω με αυτο. Αλλα πιστευω το ιδιο και για τους αντρες.

Καλα, εισαι αλλα μην το κανουμε θεμα.

Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη travel_lover
H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε στις 11:08, 24-01-07:

νομίζω πως οι απόψεις στο συγκεκριμένο θέμα θα ανακυκλωθούν επικύνδινα!!!

ο καθένας, 'αντρας-γυναίκα, έχουν κάποια θέλω, κάποια κριτήρια για τον/ τέλειο/α! αλλά άπαξ κ σου κάνει κλικ κάποιος, κ υπάρχουν τα βασικά κριτήρια τα οποία συνήθως δεν είναι εξωτερικά, βρίσκεις αυτό που σε εκφράζει. άλλο τα θέλω κ άλλη η πραγματικότητα...

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 13:06, 24-01-07:

Τι θέλουν οι γυναίκες σήμερα....(και αύριο, και μεθαύριο και για πάντα)?

Να περνάνε καλά με το ελάχιστο δυνατό κόστος (και όταν λέω κόστος, σαφώς και δεν εννοώ τα χρήματα, αλλά τις υποχωρήσεις, τους συμβιβασμούς και τα προβλήματα).

Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 13:38, 24-01-07:

εισαι φαλοκρατικο γουρουνι

and you sould be proud of it.

προσωπικα απο τοτε που εγινα κατα τι πιο αξεστος αρχισα να εχω actuall δυνατοτητες να βρισκω γυναικες. Συνεπως τι θελουν οι γυναικες, ο θεος και η ψυχη σας, αναλογα την ημερομηνια αλλα (ορμονες γαρ)

τι θελουν οι αντρες?

1) να μας καθεστε
2) να μη μας πριζεται τα ουμπαλα

και τα δυο ειναι αντιθετα απο τη φυση σας ομως:p

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 13:50, 24-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από epote
1) να μας καθεστε
ψεματα!!!

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 14:42, 24-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater

Άλλωστε τα "στάνταρ" δεν είναι σταθερά.
Ακριβως αυτο....Τα στανταρντ και τα κριτηρια που θετει ο καθενας για την καθε του επιλογη μεταβαλλονται αναλογα με την ηλικια και τις εμπειριες στο περασμα του χρονου...απλα μεγαλωνοντας γινονται πιο ειδικα και λιγοτερο ονειροπολα..συμβιβαζεσαι λιγοτερο απο οτι παλιοτερα και οι απαιτησεις σε ολους τους τομεις ειναι μεγαλυτερες....

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 14:47, 24-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από epote
τι θελουν οι αντρες?

1) να μας καθεστε

και τα δυο ειναι αντιθετα απο τη φυση σας ομως:p
μην το λες αυτο....εν ετη 2007 υπαρχουν παρα πολλες που σας καθονται και δε σας πρηζουν τα ουμπαλα και τπτ αλλο.....γιατι ακριβως αυτο θελουν και εκεινες απο εσας! Εξου και το οτι εσυ πλεον εχεις οπως ειπες actuall δυνατοτητες στο να βρισκεις γυναικες...

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 16:40, 24-01-07:

εγώ πάντως θέλω ένα πολυμίξερ

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 16:55, 24-01-07:

χχμμμμ... Σε ενδιαφέρει δηλαδή, μόνο το εργαλείο και όχι τόσο η εξωτερική εμφάνιση (για εσωτερική δεν γίνεται λόγος, δεν υπάρχει...). Να λειτουργεί ακατάπαυστα, να δονήτε να μπορείς να το χρησιμοποιείς όπως και όπωτε θέλεις και αν χαλάσει ή αν δεν μπορείς να το βλέπεις άλλο, σε λίγα λεπτά να έχεις ενα νεο!

ps. Καλή φαση...

Παράθεση

kousi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη kousi
H kousi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H kousi έγραψε στις 17:53, 24-01-07:

Το σωστό ερώτημα είναι τι θέλουν οι άνθρωποι από τις σχέσεις τους και όχι οι γυναίκες σήμερα.Τίποτα δεν είναι απόλυτο, γιατί κάθε άνθρωπος ανάλογα με τις εμπειρίες που αποκτάει στη ζωή του και στη φάση που βρίσκεται αλλάζουν και τα θέλω του. Θεωρώ σημαντικό ο καθ' ένας μας να τα έχει βρει πρώτα με τον εαυτό του και να είναι ο εαυτός του απέναντι στους άλλους.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 19:55, 24-01-07:

το μόνο που μπορώ να σου πω είναι ότι άλλα θέλει μια γυναίκα στα 20... άλλα στα 30... άλλα στα 40 κ.ο.κ.

όσο μεγαλώνουμε οι άνθρωποι, αλλάζουν οι ανάγκες μας οι προτεραιότητες μας και οι εμπειρίες μας

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 20:23, 24-01-07:

εγώ γιατι νομίζω οτι σε κάθε ηλικία το όνειρο κάθε άνδρα είναι να είχε γεννηθεί σεϊχης??? Ξέρετε... πολυγαμία... πετροδόλαρα...

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 20:42, 24-01-07:

εγώ γιατι νομίζω οτι σε κάθε ηλικία το όνειρο κάθε άνδρα είναι να είχε γεννηθεί σεϊχης??? Ξέρετε... πολυγαμία... πετροδόλαρα...
Ξέρεις τι είναι να μη πάει καλά το χρηματιστήριο, η τιμή του βαρελιού πάτο, να τρέχεις από το πρωί μέχρι το βράδι με δουλειές, για να συνεχίζεις να έχεις πολλά πετροδόλαρα, και μόλις επιστρέφεις σπίτι ψόφιος της κούρασης να σε περιμένουν 100 γυναίκες να τις ικανοποιήσεις?
Χαλάλι όνειρα…

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 21:05, 24-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Ξέρεις τι είναι να μη πάει καλά το χρηματιστήριο, η τιμή του βαρελιού πάτο, να τρέχεις από το πρωί μέχρι το βράδι με δουλειές, για να συνεχίζεις να έχεις πολλά πετροδόλαρα, και μόλις επιστρέφεις σπίτι ψόφιος της κούρασης να σε περιμένουν 100 γυναίκες να τις ικανοποιήσεις?
Χαλάλι όνειρα…
Χμ.... Ασε με να το φανταστώ...
Αραχτός σε ενα τεράστιο γραφείο με μια τουαλέτα 20τετραγωνικά φτιαγμένη απο χρυσό(πάντα ήθελα να τα κάνω πάνω σε χρισάφι... χοοχοχοχ)... 3-4 plasma 42 ιντσών να προβάλουν τα χρηματιστήρια που με ενδιαφέρουν... και στις χειρότερες των περιπτώσεων που το βαρελάκι θα πέφτει, αντι να έχω έσοδα πχ 50.000.000 (πενήντα εκκατομύρια δολάρια) ημερισίως, θα έχω 48.000.000 (σαραντα οκτώ εκκατομύρια δολάρια) Αν συνεχιστεί αυτό για 3-4 μέρες θα κλείσω 2 πετρελαιοπηγές με τη πρόφαση του ατυχίματος και μετά τσουπ! 53.000.000 (πενήντα τρία εκκατομύρια δολάρια) κάθε ημέρα, μέχρι να σταθεροποιηθεί!!!

Και το βράδυ να με περιμένουν και 100 γυναίκες που θα ζητούν ικανοποίηση απεγνωσμένα!

ps. AAAA ξέχασα... και κάθε καλοκαίρι προς τα τέλει Ιουλίου θα χαραμίζω τα κέρδη μιας ημέρας κάνοντας μια μεταγραφή δώρο στην Ολυμπιακάρα (50.000.000 για εναν παιχταρά φτάνουν ε? χοοχοχοχο φέρε Ρονάλντο, φέρε Καναβάρο)

χμ... ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΟΟΟΟΟΟΟΟΟ...

ps2. Και μιας και έχουμε τέτοια κουβέντα δειτε τι βρήκα τυχαία σήμερα...

Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  AIDS.jpg
Εμφανίσεις:  137
Μέγεθος:  83,5 KB

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 22-04-09 στις 14:54.
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 21:14, 24-01-07:

Να γιατί οι κακόμοιρες γυναίκες δεν ξέρουν τι θέλουν. Είναι πολύ απασχολημένες να ακούνε τι θέλετε εσείς…

(άκου εκεί…100... δεν φοβάσαι μήπως σε γδάρουν ζωντανός?…)

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 09:34, 25-01-07:

μαρη doo, μικρυνε το τέρας

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 12:23, 25-01-07:

Πρωτα μας λετε να μην σας δερνουμε, αμα ομως σας χωσουμε καμια σας αναβει, αμα σας χωσουμε μια παραπανω γινομαστε γουρουνια, αγριανθρωποι, δολοφονοι και δεν ξερω και εγω τι αλλο και πατε και μας καταγκελνετε....
Εχω αδικο μετα που λεω οτι δεν ξερετε και εσεις η ιδιες τι θελετε;

Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη travel_lover
H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε στις 12:31, 25-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Πρωτα μας λετε να μην σας δερνουμε, αμα ομως σας χωσουμε καμια σας αναβει, αμα σας χωσουμε μια παραπανω γινομαστε γουρουνια, αγριανθρωποι, δολοφονοι και δεν ξερω και εγω τι αλλο και πατε και μας καταγκελνετε....
μια χαρά ξέρουμε κ δεν θα υπήρχε πρόβλημα αν ξέρατε κ σεις το όριο!

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 14:11, 25-01-07:

εγώ λέω μετά από το ακόλουθο, το θέμα να κλειδωθεί:

Όνομα:  women1.JPG
Εμφανίσεις:  165
Μέγεθος:  61,1 KB

Όνομα:  women2.JPG
Εμφανίσεις:  153
Μέγεθος:  67,1 KB

Όνομα:  women3.JPG
Εμφανίσεις:  166
Μέγεθος:  52,2 KB

Όνομα:  women4.JPG
Εμφανίσεις:  150
Μέγεθος:  60,1 KB

Όνομα:  women5.JPG
Εμφανίσεις:  152
Μέγεθος:  67,3 KB

Όνομα:  women6.JPG
Εμφανίσεις:  160
Μέγεθος:  64,0 KB

tbc στο επόμενο ποστ.
(μανία με τα 6 αρχεία)

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε στις 14:12, 25-01-07:

part 2:

Όνομα:  women7.JPG
Εμφανίσεις:  149
Μέγεθος:  47,4 KB

Όνομα:  women8.JPG
Εμφανίσεις:  151
Μέγεθος:  61,5 KB

THE END.

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 15:21, 25-01-07:

Ρε dooο που το θυμήθηκες! Είναι τέλειο είναι απίστευτο είναι η απάντηση στο ερώτημα.Πώπω το είχα ξεχάσει.Πώπω πόσο είχα γελάσει. Και ακόμα πιο θεός είναι ο άνδρας στην υπόθεση.

Αν και έλεγα να μην γράψω μιας και το έκανα για το κόμικ ας πω.
Όλες οι κοπέλες στην ζωή μου που έχω γνωρίσει με την στοιχειώδη διάθεση αυτοκριτικής παραδέχονται ότι οι γυναίκες γενικά δεν ξέρουν τι θέλουν. Η παραδοχή αυτή γίνεται με διάθεση αυτογνωσίας (παρόλο το παράδοξο που δημιουργείται) και διάθεση αυτοσαρκασμού. Και ο αυτοσαρκασμός και αυτογνωσία είναι στα ίδια πλαίσια με την παραδοχή του ανδρικού φύλλου "θέλουμε να μας κάθεστε". Και τα δυο δεν είναι σωστά αλλά και λίγο αυτοκριτική δεν έβλαξε κανένα.

Ότι και να λέτε δεν είναι τυχαία όλα αυτά τα ανέκδοτα,mail,εικόνες που ουσιαστικά αυτό λένε όταν οι αντίστοιχες γυναικίες προσπάθιες πρακτικά κατηγορούν ορθά στον ανδρικό φύλλο ότι μόνο το σεξ (να το πω ευγενικά άλλη λέξη ήθελα) σκέφτοναι. Δεν μπορεί όλος ο αντρικός πληθυσμός χρόνια τώρα να φαντάζεται αυτό το πράγμα και ο γυναικείος το αντίστοιχο παραπάνω και μάλιστα πολυπολιτισμικά! Κάποια αλήθεια πρέπει να υπάρχει από κάτω.

Τέλος ύστερα από κάτι καταστάσεις του 2006, συνειδητοποιήσα ότι ποια μέσα μου όταν ακούω γυναίκες να λένε μεγάλα λόγια εγώ σκέφτομαι ναι καλά,famous last words και μπλα μπλα και ότι τελικά αν δεν το δω στην πράξη , εγώ θα είμαι άπιστος θωμάς. Και αντιστοίχος για κάποια ζητήματα σχετικά με τους άνδρες.Κάποτε δεχόμουν ότι ισχύει μέχρι που πάντα σχεδόν διαπίστωνα το ανάποδο. Τελικά ο πρώτος στον οποίο λέμε ψέματα και προσπαθούμε να κρυφτούμε είναι ο ίδιος μας ο εαυτός, και για να τον πείσουμε πολλά λέμε αριστερά και δεξιά.

Παράθεση

Sagittarius

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Sagittarius
Ο Sagittarius αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O Sagittarius έγραψε στις 17:11, 25-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Θα ήταν ενδιαφέρων να ακούμε και την δική σου γνώμη πάνω στο θέμα που άνοιξες… είμαι περίεργη να δω πόσο συγκεκριμένος μπορείς να είσαι με το συγκεκριμένο θέμα…
Χαίρομαι που ο προβληματισμός μου βρήκε τόσο μεγάλη ανταπόκριση.

Σε ό,τι αφορά εμένα, θα ήθελα να εξηγήσω το ότι δεν προέρχομαι από κάποια γυναικεία απόρριψη ή χωρισμό. Κάθε άλλο μάλιστα. Συναναστρέφομαι αρκετές γυναίκες και έχω αρκετή "επιτυχία" σε αυτόν τον τομέα.

Απλά, τον τελευταίο καιρό έχω συναντήσει περίεργες συμπεριφορές, που με έχουν κάνει να αναρωτιέμαι "Τελικα, τι θέλουν οι γυναίκες?"

Είναι σαφές, ότι κάθε άνθρωπος είναι μια ξεχωριστή προσωπικότητα, ανάλογα με τις εμπειρίες και τα βιώματά του, τη μόρφωσή του, την καθημερινότητά του κοκ.

Όμως, όταν μια γυναίκα, ανταποκρίνεται στο ενδιαφέρον μου, διαδίδει ότι της αρέσω αλλά όταν κάνω το παραπάνω βήμα χάνεται (μέχρι που κλείνει το τηλέφωνο λες και με απεχθάνεται), τότε πάει να πει ότι κάτι δεν πάει καλά. (Η συγκεκριμένη περίπτωση είναι πολύ της... μόδας τελευταία. Την έχω ακούσει και από άλλα παιδιά)

Άλλη περίπτωση. Κοπέλα μεγαλύτερή μου, να με θέλει, να είναι πρόβλημα σε αυτήν η διαφορά ηλικίας (κατανοητό), να με αφήνει όμως να τη χαμουρεύω (σόρρυ για την έκφραση) πολύ άγρια σε δημόσιους πολυσύχναστους χώρους, να συμμετέχει κι αυτή λέγοντάς μου απίστευτα "βρώμικα" λόγια, αλλά όταν της λέω "Πάμε στο κρεβάτι" να λεει "Δεν είναι σωστό".

Δε θέλω να σας κουράζω με τέτοια, διότι θα βαρεθείτε. Καταλαβαίνετε όμως, ότι ο προβληματισμός μου έγκειται στην ξαφνική, απότομη και αναίτια αλλαγή της συμπεριφοράς ορισμένων γυναικών.

Το να με κάνει μια γυναίκα να την κυνηγήσω και να προσπαθήσω να την κατακτήσω είναι ωραίο και υγείες. Μ' αρέσει! Αυτό το "παιχνίδι" όμως θέλει 2 για να παιχτεί. Έχω την εντύπωση ότι τελευταία οι κοπέλες δεν έχουν και μεγάλη διάθεση να συμμετάσχουν.

Άσε που πάνε και "κάθονται" σε κάτι τελειωμένους. Αλλά αυτό είναι ένα άλλο ΜΕΓΑΛΟ θέμα. Ας μην το πιάσουμε εδώ, γιατί θα χάθούμε.

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 19:21, 25-01-07:

Η περιέργεια σκότωσε την γάτα. Τι τοʼ θελα?
Με σεβασμό προς το κοινό εγώ αποσύρομαι από την συζήτηση. Είναι πέρα των δυνατοτήτων μου…φιλάκια…

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 19:50, 25-01-07:

Θα προσεγγισεις την απαντηση αν καταλαβεις τι κανει μια γυναικα να νιωθει γυναικα, δλδ να νιωθει οτι ειναι σε ισορροπια με την φυση της. (και ποια ειναι ακριβως η φυση της ; )

Ναι, το ξερω, δεν απαντησα, αλλα οταν εκατομυρια γυναικες δεν εχουν βρει απαντηση....

Σιγουρα το καθε ατομο ειναι διαφορετικο...αλλα απο την αλλη παντα υπαρχουν και καποια πραματα στα οποια καμια γυναικα δε θα λεγε οχι.

Παράθεση

xristinaki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xristinaki
H xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός . Έχει γράψει 359 μηνύματα.

H xristinaki έγραψε στις 20:29, 25-01-07:

Προφανως οι συγκεκριμενες κοπελες θελαν απο σενα αυτο κι τπτ αλλο .Επιβεβαιωση ,φλερτ,χαμουρεμα οπως το λες.ΕΦοσον θες κατι αλλο ψαξε κι βρες το.
Δεν σημαινει πως ολες οι κοπελες θελουν τα ιδια απο σενα.Μην αποθαρρυνεσαι.

Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 09:26, 26-01-07:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Κρόνε, σημασία έχει το πότε, πού, και υπό ποιες συνθήκες μας χτυπάτε (δεν ξέρω αν με πιάνεις).

Και για να απαντήσω και στον Sagittarius, εγώ πιστεύω πως όλοι οι άνθρωποι θέλουν να βρούν έναν άλλο άνθρωπο με τον οποίο θα περνάνε καλά και που θα τους κάνει να νιώθουν επιθυμητοί. Απλά αυτό

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 09:39, 26-01-07:

εγω προσωπικα θελω μια γυναικα που θα με κανει να νιωθω καλα μεσα μου και οχι να νιωθω επιθυμητος, μερικοι ομως θελουν το αντιθετο, ειναι στην φυση του καθε ανθρωπου να θελει αυτο που θελει.

οσο για το ξυλο, συμφωνω οτι χρειαζεται σε αυτες της περιπτωσεις που περιγραφεις

Παράθεση

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thodoris7
Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

O thodoris7 έγραψε στις 16:32, 30-01-07:

Κατά την γνώμη μου,λοιπόν για αυτό το ωραίο θεματάκι είναι η εξής :

Οι γυναίκες την σημερινή εποχή είναι υλίστριες και θέλουν να έχουν τα πάντα χωρίς προσπάθεια.
Θέλουν κάποιον που να παίρνει περισσότερα χρήματα από αυτούς,να είναι ανεξάρτητοι,να είναι καλοστεκούμενοι με ωραίο σώμα.
Κάτι το οποίο δεν υπάρχει περίπτωση να υπάρχει σε όλους τους άντρες και μαζί με τα λάθη πρότυπα που δημιουργούν τα ΜΜΕ κάνουν ακόμα χειρότερη την κατάσταση.
Η φύση όμως εκδικείται,ο Έλληνας βρίσκει ζεστασιά σε αλλοδαπές και οι Ελληνίδες μένουνε στο ράφι και αρχίζουν τις αναμνήσεις όταν φτάσουν την ηλικία των 30 χρονών και μετά και στο τέλος βρίσκουνε τον πρώτο τυχόντα.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 16:36, 30-01-07:

Πιο λογικό μου φαίνεται να ήταν οι γυναίκες υλίστριες την παλιά εποχή, που δεν δούλευαν και ο μόνος οικονομικός τους πόρος ήταν ο άντρας τους.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 16:42, 30-01-07:

και σήμερα λογικό είναι Michelle ....
κάποιος πρέπει να πληρώνει για τις φίρμες τα ρούχα, τα ινστιτούτα ομορφιας, τα κομωτήρια, τα μανικιούρ κι όλα όσα χρειάζονται για να θυμίζουν μοντέλα που ξεπήδησαν απο σελίδες περιοδικου γιατι έτσι τις θέλουν κάποιοι....

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 19:10, 30-01-07:

Να κάνω μια επισήμανση στο
θέλουν να έχουν τα πάντα χωρίς προσπάθεια.
. Δεν αφορά μόνο τις γυναίκες έτσι. Είναι σήμα κατατεθέν του τόπου. Οι μισοί πιστεύουν ότι ο κόσμος τους χρωστάει.

Παράθεση

Agnes2335

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Agnes2335
H Agnes2335 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Agnes2335 έγραψε στις 22:51, 05-02-07:

Για μενα μιλωντας θελω να ειμαι το επικεντρο στη ζωη του χωρις να παραβιαζω τισ προσωπικες του ελευθεριες και χωρις να προσπαθω να τον αλλαξω...θελω απλως να ειναι μια αγκαλια ενα πραγματικο ενδιαφερον...θελω να ειναι κατι ξεχωριστο αλλα για μενα ξεχωριστο οχι γενικα...να τον αγαπω και να τον θελω επειδι το θελω εγω και οχι επειδι αντικειμενικα ειναι τελειος...δεν μου λεει τιποτα...

Οι γυναικες γενικα θελουν ΒΜW και εναν κουκλο να την οδηγει αλλα η ευτυχια δεν ειναι εκει...Ειμαι φαν των καλων παιδιων και δεν αλλαζω...

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους