Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,106 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,276 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι θέλουν οι γυναίκες;

Alejandro Papas (Alive in Illusion)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Alejandro Papas
Ο Alive in Illusion αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηθοποιός . Έχει γράψει 2,642 μηνύματα.

O Alejandro Papas Roses in a glass dead and wilted... έγραψε στις 19:00, 27-05-12:

αρχιζει απο ΄΄π΄΄ και τελειωνει σε ΄΄ο΄΄

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Jack of Spades (Κωνσταντίνος)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Jack of Spades
Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,110 μηνύματα.

O Jack of Spades έγραψε στις 04:24, 03-06-12:

Την περιφρόνηση των ανδρών,μήπως και λογικευτούν ποτέ...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

carpe_nochtem

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη carpe_nochtem
Ο carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 675 μηνύματα.

O carpe_nochtem fight the nothingness έγραψε στις 04:30, 03-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Nightcrawler
αρχιζει απο ΄΄π΄΄ και τελειωνει σε ΄΄ο΄΄
Είναι ροζ-μωβ και γύρω στα 15 cm.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xrisopsaro
H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε στις 11:38, 03-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Jack of Spades
Την περιφρόνηση των ανδρών,μήπως και λογικευτούν ποτέ...
Η περιφρονηση ομως φερνει περιφρονηση και στο τελος θα παμε ή σε μοναστηρια ή σε αλλο στρατοπεδο (στο ιδιο φυλο με εμας)

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

Ο Κωνσταντίνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,110 μηνύματα.

O Jack of Spades έγραψε στις 13:22, 03-06-12:

Είναι κοινό μυστικό ότι λόγω των χιλιάδων λιγούρηδων που κυκλοφορούν ελεύθεροι και κάνουν τα πάντα,ακόμη και τούμπες για την κάθε τυχάρπαστη,έχετε καλομάθει (ως φύλο) στο ενδιαφέρον από όλους εμάς...
To βλέπω κάθε μέρα από φίλους και γνωστούς,αλλά κι απ'τον ίδιο μου τον εαυτό σε πολλές περιπτώσεις όπου πρώην που τελικά δεν άξιζαν ούτε να γυρίσω να τις κοιτάξω αποχαιρετούσαν με σχόλια όπως "θα το μετανιώσεις αλλά θα'ναι αργά","σαν εμένα δε θα βρεις" και άλλα τέτοια!
Βλέπεις που οδηγεί όταν έχεις καλομάθει;Να έχει και το τελευταίο παρτσακλό την εντύπωση ότι είναι "κάποια" ή ότι όλο το σύμπαν περιστρέφεται γύρω απ'το αιδοίο της!

Να,αυτά είναι που με τρελαίνουν και θέλω να βροντοφωνάξω...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 196 μηνύματα.

H xrisopsaro έγραψε στις 14:05, 03-06-12:

Είναι κοινό μυστικό ότι λόγω των χιλιάδων λιγούρηδων που κυκλοφορούν ελεύθεροι και κάνουν τα πάντα,ακόμη και τούμπες για την κάθε τυχάρπαστη,έχετε καλομάθει (ως φύλο) στο ενδιαφέρον από όλους εμάς...
To βλέπω κάθε μέρα από φίλους και γνωστούς,αλλά κι απ'τον ίδιο μου τον εαυτό σε πολλές περιπτώσεις όπου πρώην που τελικά δεν άξιζαν ούτε να γυρίσω να τις κοιτάξω αποχαιρετούσαν με σχόλια όπως "θα το μετανιώσεις αλλά θα'ναι αργά","σαν εμένα δε θα βρεις" και άλλα τέτοια!

Εγω προσωπικα πιστευω πως δεν εχουν καλομαθει οι σοβαρες κοπελες απο το τοσο ενδιαφερον που λες αλλα εχουν αγανακτησει και αναρωτιουνται αν ολος ο ανδρικος πληθυσμος αποτελειται απο λιγουργια με συνεπεια να εχουν γινει πολυ επιφυλακτικες εως και "δυσκολες" οπως τις χαρακτηριζουν πολλοι φιλοι μου...Αυτες που εχουν καλομαθει ειναι τα παρτσακλα που λες....και ακριβως ειναι παρτσακλα διαφορετικα δεν θα πετουσαν τετοιες κοτσανες "θα το μετανιώσεις αλλά θα'ναι αργά" κλπ...Το να κυνηγας λοιπον εσυ και μονο,δεν νομιζω οτι ειναι αναμεσα στα θελω μιας σοβαρης (και ωριμης) γυναικας...μαλλον ειναι στα θελω μιας "χαζογκομενας"...γιατι ενας σοβαρος ανθρωπος ξερει τι φραση " δινεις και περνεις"

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O Jack of Spades έγραψε στις 14:39, 03-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από xrisopsaro
Εγω προσωπικα πιστευω πως δεν εχουν καλομαθει οι σοβαρες κοπελες απο το τοσο ενδιαφερον που λες αλλα εχουν αγανακτησει και αναρωτιουνται αν ολος ο ανδρικος πληθυσμος αποτελειται απο λιγουργια με συνεπεια να εχουν γινει πολυ επιφυλακτικες εως και "δυσκολες" οπως τις χαρακτηριζουν πολλοι φιλοι μου...Αυτες που εχουν καλομαθει ειναι τα παρτσακλα που λες....και ακριβως ειναι παρτσακλα διαφορετικα δεν θα πετουσαν τετοιες κοτσανες "θα το μετανιώσεις αλλά θα'ναι αργά" κλπ...Το να κυνηγας λοιπον εσυ και μονο,δεν νομιζω οτι ειναι αναμεσα στα θελω μιας σοβαρης (και ωριμης) γυναικας...μαλλον ειναι στα θελω μιας "χαζογκομενας"...γιατι ενας σοβαρος ανθρωπος ξερει τι φραση " δινεις και περνεις"
Βλέπεις τώρα τι κάνεις;Τσουβαλιάζεις με τη σειρά σου "όλο τον ανδρικό πληθυσμό" και διαχωρίζεις το γυναικείο!Ότι ακριβώς κάνουμε κι εμείς δηλαδή που λέμε "όλες είναι ίδιες" κ.λπ.!Έτσι δε γίνεται συζήτηση...
Ούτε αποτελεί "δικαιολογία" για κάποια σοβαρή κοπέλα να κλείνετε σε όλους επειδή βρέθηκαν κάποιοι χάλιες στο δρόμο της,που στο φινάλε αυτή τους επέλεξε!
Στην τελική,κάποιος πρέπει να κυνηγήσει για να γίνει η "δουλειά"!Αλλιώς φτάνει η άλλη στα 30 και μόλις συνειδητοποιήσει ότι δεν περνάει η μπογιά της όπως κάποτε και πως την παίρνουν σιγά-σιγά και τα χρόνια,το "γυρίζει το φύλλο" και την πέφτει σ'όποιον βρει μπροστά της!
Και σ'το λέω αυτό εγώ που έχω πάει με γυναίκες από 16 μέχρι 30+ και βλέπω...όλες χωρισμένες,μαγκούφες να βλέπουν κάτι πιτσιρικάκια σαν ξερολούκουμα!Πολλές εκ των οποίων,πρώην και νυν "σοβαρές" για τις οποίες τόσο στάζεις μέλι...
Γιατί πρέπει λοιπόν ο άντρας κατά κανόνα να παίζει αυτό το ρόλο;

Και τέλος,τα "παρτσακλά" δεν γεννήθηκαν έτσι αλλά εξελίχθηκαν σ'αυτό το χάλι λόγω των συνθηκών!Αν δηλαδή δεν υπήρχαν οι αυλικοί κι οι λιγούρηδες να χαλάνε την πιάτσα θα ξέρανε πόσα απίδια παίρνει ο σάκος και θα έπαιζαν πολύ πιο χαμηλά τη μπάλα,όπως θα έπρεπε...
Αν π.χ. δεν υπήρχαν μερικές χιλιάδες λιγούρια να αγοράσουν το DVD του Σειρηνάκη με τη Σταυρούλα και τον "Υπουργό" (πρώην συμμαθήτριά μου που την είχαν όλοι στο φτύσιμο) και να αυνανίζονται γι'αυτό το μπάζο,θα είχε τα ίδια μυαλά;

Το γενικό συμπέρασμα είναι ότι όταν συνεχώς παίρνεις ξεχνάς να δίνεις,όσο "σοβαρή" κι αν είσαι!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

penni_k (Πεννυ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη penni_k
H Πεννυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νέο Ψυχικό (Αττική). Έχει γράψει 117 μηνύματα.

H penni_k λογικα ειμαι τρελη έγραψε στις 15:46, 03-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από General
Θα κλεισω λεγοντας μια γνωστη ατακα :
"Προσφερε σε μια γυναικα ενα εκατομμυριο κοκκινα τριανταφυλλα και θα σου πει πως ηθελε μονο ενα αλλα λευκο".

Αυτο που βλεπω ειναι οτι οχι μονο παρουσιαζεις τις γυναικες πολυ απαιτητικες αλλα και αχαριστες !!

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O Jack of Spades έγραψε στις 15:51, 03-06-12:

Εγώ πάλι βλέπω ότι γίνεται μια προσπάθεια να πεισθούμε ορισμένοι ότι ο γιαλός είναι στραβός!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro έγραψε στις 16:13, 03-06-12:

Εγώ πάλι βλέπω ότι γίνεται μια προσπάθεια να πεισθούμε ορισμένοι ότι ο γιαλός είναι στραβός!

Δεν θα πεισθεις...εχεις μια αποψη σχηματισει που δεν θα αλλαξει τοσο ευκολα...και φυσικα δεν υπαρχει λογος αλλα εγω δεν τους εβαλα ολους στο ιδιο τσουβαλι απλα παρεθεσα μια επικρατουσα αποψη, μια απορια που την εχουν πολλες κοπελες... και πιστεψε με εχω πολλες επαφες με γυναικες...στη σχολη μου απο τα 100+ ατομα τα 5 ειναι αγορια.... εσυ ομως τις θεωρεις ολε ιδιες...δεν ειναι ετσι ομως και δεν ζηταμε ολες τα ιδια....

Παράθεση

exc

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη exc
Ο exc αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,806 μηνύματα.

O exc ☭★ CCCP έγραψε στις 16:15, 03-06-12:

http://imgur.com/gallery/AgkYv

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O Jack of Spades έγραψε στις 17:04, 03-06-12:

Δεν θα πεισθεις...εχεις μια αποψη σχηματισει που δεν θα αλλαξει τοσο ευκολα...και φυσικα δεν υπαρχει λογος αλλα εγω δεν τους εβαλα ολους στο ιδιο τσουβαλι απλα παρεθεσα μια επικρατουσα αποψη, μια απορια που την εχουν πολλες κοπελες... και πιστεψε με εχω πολλες επαφες με γυναικες...στη σχολη μου απο τα 100+ ατομα τα 5 ειναι αγορια.... εσυ ομως τις θεωρεις ολε ιδιες...δεν ειναι ετσι ομως και δεν ζηταμε ολες τα ιδια....
Το σχόλιο δεν πήγαινε συγκεκριμένα σε σένα,αλλά ας όψεται η άτιμη η μύγα!
Έπειτα,εδώ κουβέντα κάνουμε!Ούτε να πείσουμε για κάτι προσπαθούμε ούτε τίποτα,τουλάχιστον απ'τη δική μου μεριά!

Το μόνο που θα πω είναι ότι αν οι κοπέλες έχουν τέτοιες "απορίες",καταλαβαίνουμε όλοι πόσο "σοβαρές" είναι κι αυτές αλλά και οι απορίες τους!Δεν χρειάζονται ούτε λιβανιστήρια ούτε σάλτσες!

Όσο για το τελευταίο,τελικά έρχεσαι στα λόγια μου...όντως η καθεμιά σας θέλει διαφορετικά πράγματα!Σε αντίθεση μ'έναν άντρα,που σαν λογικό πλάσμα που είναι (συνήθως) του φτάνει π.χ. μια ωραία εμφάνιση και μια καλή συπεριφορά κι όλα τα υπόλοιπα τα δουλεύει στην πορεία!

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 11:18, 04-06-12:

Jack of Spades: από τη μία οι παρτσακλές χαζογκόμενες και από την άλλη τα σιχαμερά λιγούρια.
Όπως και να το δεις το πράγμα τα χάλια του έχει!
Δεν κάθεσαι με την πάρτυ σου να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο?

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O Jack of Spades έγραψε στις 11:37, 04-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από yperoxi
Jack of Spades: από τη μία οι παρτσακλές χαζογκόμενες και από την άλλη τα σιχαμερά λιγούρια.
Όπως και να το δεις το πράγμα τα χάλια του έχει!
Δεν κάθεσαι με την πάρτυ σου να έχεις και το κεφάλι σου ήσυχο?
Προς τι το ύφος;Σε προσέβαλα;
Όσο για το τι κάνω εγώ είναι δικός μου λογαριασμός πουλάκι μου!Μάθε να ακούς και την αντίθετη άποψη...
Για σένα π.χ. η λέξη "σοβαρότητα" τι σημαίνει;Το ταγιέρ,το μπλαζέ υφάκι,η υψηλή επιφανειακή μόρφωση και το "όλοι οι άντρες ίδιοι είναι μιας που εγώ σαν σοβαρή και έξυπνη έπεσα σε βλάκες";

Παράθεση

xrisopsaro

Δραστήριο Μέλος

H xrisopsaro έγραψε στις 13:25, 04-06-12:

"όλοι οι άντρες ίδιοι είναι μιας που εγώ σαν σοβαρή και έξυπνη έπεσα σε βλάκες";

Και ναι θα σε υπερασπιστω...δεν πεφτουμε σε βλακες τυχαια...πεφτουμε γιατι γουσταρουμε...οποιον εχουμε διπλα μας τον εχουμε γιατι κατι μας συμπληρωνει,γιατι στην πραγματικοτητα τη βρισκουμε με αυτα που μας κανει, γιατι κανει πραγματικοτητα τις σεξουαλικες μας φαντασιωσεις οι οποιοες μπορει να μην ταιριαζουν με το χαρακτηρα μας και αλλα πολλα...και ειναι επιστημονικα αποδεδειγμενο (σημειωση: οσες το διαβασετε και πειτε οχι δεν παιζει σας πληροφορω οτι η "σχολη θηλεων" Κοινωνικη Ερασια ειπε στην πλειοψηφια της αυτο ακριβως οταν μας το "ανακοινωσε" ενας απο τους καθηγητες μας στο μαθημα )

Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 685 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 14:48, 04-06-12:

Ε τότε δεν υπάρχει λόγος για παράπονα...
Όπως στρώσεις θα κοιμηθείς !

Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O Jack of Spades έγραψε στις 15:25, 04-06-12:

Και ναι θα σε υπερασπιστω...δεν πεφτουμε σε βλακες τυχαια...πεφτουμε γιατι γουσταρουμε...
Καλά,αυτό το έχουμε καταλάβει λίγο πολύ όλοι νομίζω...
Αφού λοιπόν έχουμε την απάντηση,προτείνω να κλειδωθεί το θέμα!

Παράθεση

yperoxi

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη yperoxi
H yperoxi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 465 μηνύματα.

H yperoxi Wake up, rise up έγραψε στις 20:56, 04-06-12:

Προς τι το ύφος;Σε προσέβαλα;
Όσο για το τι κάνω εγώ είναι δικός μου λογαριασμός πουλάκι μου!Μάθε να ακούς και την αντίθετη άποψη...
Για σένα π.χ. η λέξη "σοβαρότητα" τι σημαίνει;Το ταγιέρ,το μπλαζέ υφάκι,η υψηλή επιφανειακή μόρφωση και το "όλοι οι άντρες ίδιοι είναι μιας που εγώ σαν σοβαρή και έξυπνη έπεσα σε βλάκες";
Δεν έχω ύφος γιατί δεν προσβλήθηκα. Συμφωνώ ότι κυκλοφορούν λιγούρια και παρτσακλά κλπ ωραία εκεί έξω.

Δικός σου λογαριασμός. Σωστά τα λες. Τότε όμως μη γκρινιάζεις.

Δεν μ' αρέσουν κανενός είδους προσφωνήσεις - πόσο μάλλον το 'πουλάκι μου' - αν και γέλασα!

Όσον αφορά το συσχετισμό σοβαρότητας με το ταγιέρ κλπ: μπα! Δεν θεωρώ την κυρία με το ταγιέρ και τον κύριο με το κουστούμι σοβαρούς ντε και καλά. Ίσα ίσα κάτι τέτοιοι προκύπτουν συχνά πυκνά άστα να πάνε.....

Και by the way, επειδή θεωρώ τον εαυτό μου έξυπνο: όχι δεν έχω πέσει πάνω σε βλάκα. Ακριβώς το αντίθετο.Οπότε υπομονή μέχρι να βρεις μη παρτσακλό.....

Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 02:54, 05-06-12:

Εγω παλι χωρις να εχω διαβασει τα προηγουμενα ποστ θα πω την αποψη μου ετσι οπως το σκεφτομαι.
Χαρακτηριστικα,ενα σημερινο περιστατικο-διαλογος
-Βαλε καμερα στο σκαιπ.
(βαζει ο ανθρωπος)-μετα απο λιγο ειχα νευρα
-Βγαλε την καμερα.
(την βγαζει ο κακομοιρος)
-Ααααααααααααα την εβγαλες την καμερα;Καλαααααα.
Κοινως ναζακια..Ισως ειναι μια γυναικεια τακτικη για να σπασουμε τα νευρα στον αλλον.
Εντωμεταξυ αυτο που περιεγραψα δεν ειναι ακριβως σχετικο με το θεμα,αλλα το λεω γιατι το κανουμε πολλες φορες ειδικα εμεις και ο αλλος δεν ξερει τι να υποθεσει.
Αλλα,ακομα και αυτο που περιεγραψα ισως συμβαινει σε μενα και σε μερικες αλλες,οχι σε ολες.Το τι θελει καθεμια απο εναν ανδρα ειναι πολυ προσωπικο της .Τωρα τα γενικα στανταρτς(ολοι ξερουμε ποια ειναι),ισως μικροδιαφερουν
Προσωπικα τι θελω;Γουσταρω να συζηταω με τον αλλον,να ασχολουμαι με κεινον και κεινος μαζι μου,φυσικα οχι καθε λεπτο αλλα να εχουμε το χρονο μας.Ο σεβασμος στην προσωπικοτητα μου ειναι κατι πολυ σημαντικο επισης για μενα,στις ιδεες μου,σ αυτα που λεω και κανω.Α,και αυτο που ελεγα,να μου βγαζει τον ευτυχισμενο μου εαυτο.Καποιος ηδη το πετυχε.(και τον θαυμαζω γ αυτο)
Παντως εξακολουθω να πιστευω οτι δεν υπαρχει μια συνταγη.Καθενας ξερει για τον εαυτο του.

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 08:30, 05-06-12:

Aπό που κι ως που είναι ναζάκια να λες "βάλε-βγάλε κάμερα"? Αν εμένα μου το έκανε, θα έκλεινα όλο το Skype και θα αναρωτιόμουν τι στο καλό παίρνει.
Βλέποντας ένα αστείο θέμα σήμερα, καταλήγω στο συμπέρασμα πως υπάρχει αυτό που θέλουν οι γυναίκες, αυτό που θέλουν οι φίλες τους, αυτό που θέλουν οι γονείς τους και αυτό που νομίζουν ότι πρέπει να θέλουν.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

O Jack of Spades έγραψε στις 10:38, 05-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από yperoxi
Δεν μ' αρέσουν κανενός είδους προσφωνήσεις - πόσο μάλλον το 'πουλάκι μου' - αν και γέλασα!
Αν ήξερες ότι μου ρίχνεις 5-6 χρονάκια θα καταλάβαινες ότι δεν είχα κακή πρόθεση!

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 19:57, 06-06-12:

Δεν ξερω για τις υπολοιπες,αλλα εμενα αυτο μου φτανει...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 20:10, 06-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Imadlak
Δεν ξερω για τις υπολοιπες,αλλα εμενα αυτο μου φτανει...

...μια μπλουζα με πολυ μακριά μανίκια;

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

μαριώ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη μαριώ
H μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

H μαριώ έγραψε στις 20:13, 06-06-12:

ισως ενας κυριος με ριγε πουλοβερ
Παντως ωραιο πραγμα η αγκαλια απο τον συντροφο σου

Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Imadlak
H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,928 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε στις 20:17, 06-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
...μια μπλουζα με πολυ μακριά μανίκια;
Αυτο,αλλα πρεπει να ειναι και γκρι...

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 20:27, 06-06-12:

ναι σιγα μη μας φτανει μια αγκαλια

Παράθεση

adele

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη adele
H adele αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 272 μηνύματα.

H adele έγραψε στις 00:38, 11-06-12:

Οι γυναικες θελουν εκεινον που τις θελει εξισου. Ειναι τοσο απλα καποια πραγματα ωρες ωρες.

Παράθεση

Insomnie

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Insomnie
Ο Insomnie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,411 μηνύματα.

O Insomnie έγραψε στις 04:05, 11-06-12:

Αρχική Δημοσίευση από adele
Οι γυναικες θελουν εκεινον που τις θελει εξισου. Ειναι τοσο απλα καποια πραγματα ωρες ωρες.
Και θα μπορούσα να συμφωνήσω μαζί σου,αλλά τότε θα 'χαμε και οι δύο άδικο

Παράθεση

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Το avatar του χρήστη rootbreaker
H rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 455 μηνύματα.

H rootbreaker Let's go get lost έγραψε στις 06:21, 11-06-12:

σαμπως ξερουμε τι θελουμε; :/

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 10:16, 11-06-12:

Έλα που δεν ξέρεις root...

Παράθεση

rakels (Ράκελ)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη rakels
H Ράκελ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 561 μηνύματα.

H rakels δεν υπάρχουν κανόνες, μα μόνο εξαιρέσεις έγραψε στις 10:58, 11-06-12:

όπως λέει και ένα τραγούδι..:
So what are we looking for, someone we just can't ignore..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη rakels : 11-06-12 στις 11:41.
Παράθεση

Jimaraz97

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Jimaraz97
Ο Jimaraz97 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Jimaraz97 Hellenic AirForce έγραψε στις 01:09, 07-10-12:

γεια σας παιδια
τον τελευταιο καιρο με βασανιζει η απορια τι ελκυει τις κοπελες?
κθως βλεπω κατι ατομα τα οποια ειναι σχετικα ομορφα ενταξει οχι και κατι το ιδιαιτερο και ελκυουν πολλεσ κοπελες..
Πως το καταφερνουν αυτο και πως μπορω να το επιχειρησω καιγω??

Παράθεση

eyeshine

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη eyeshine
Ο eyeshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O eyeshine eyeshine έγραψε στις 01:58, 07-10-12:

Αν έχεις γερή τσέπη

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kit-kat

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kit-kat
H kit-kat αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 1,502 μηνύματα.

H kit-kat έγραψε στις 09:39, 07-10-12:

οι κοπέλες ελκύονται από πολλά, είναι ανάλογα και με τη κάθε κοπέλα!εμένα προσωπικά δεν με ελκύει ποτέ η εξωτερική εμφάνιση,βεβαίως τη προσέχω αλλα δεν είναι αυτή που με κάνει να προχωρίσω σε κάτι παραπάνω!κοιτάω το μυαλό,το χιούμορ...αυτά!τωρα υπάρχουν και κοπέλες που βάζουν την εμφάνιση πάνω από όλα,ειδικά στην εφηβεία!πάντως μια κάλη εμφάνιση πρέπει να χει και το αντίστοιχο πνεύμα για να κρατήσει κάποιον κοντά του!αυτή την άποψη έχω..μπορει να κάνω και λάθος φυσικά.

Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα
Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 10:28, 07-10-12:

Εγώ πιστεύω ότι περισσότερο μετράει το στυλ!

Αυτό!

Παράθεση

Jimaraz97

Νεοφερμένος

O Jimaraz97 Hellenic AirForce έγραψε στις 10:47, 07-10-12:

στυλ εννοοντας το παντελονακι το σολινα και τη μπλουζα την ετνισ η τη ντισι??

Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα
Ο Βλαδίμηρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 795 μηνύματα.

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 11:04, 07-10-12:

Ε δεν ξέρω πως να το εξηγήσω!
Αλλά σίγουρα όχι το στυλ με την έννοια ποζερί και έτσι!

Εννοώ ένα δικό σου τρόπο ρε παιδί μου!! Μοναδικό!

(Δεν ξέρω αν γίνομαι αντιληπτός...)

Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 11:28, 07-10-12:

Υπάρχουν διάφοροι τυποι που αρεσουν στα κοριτσια.Ας πούμε εμένα μου αρεσει ο αλλος να ειναι εμφανισιακα γλυκουλης οχι πολυ γλυκαναλατος,η συμπεριφορα του ................να κανει βλακειουλες αλλα αν χρειαστει να μιλαει σοβαρα να εχει χιουμος κοσμοθεωρια να εχει διαβασει κατιτι και οπωσδιποτε να ακουει ροκ!!!!!!!

Παράθεση

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη theio_vrefos
Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 490 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε στις 11:54, 07-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Jimaraz97
γεια σας παιδια
τον τελευταιο καιρο με βασανιζει η απορια τι ελκυει τις κοπελες?
κθως βλεπω κατι ατομα τα οποια ειναι σχετικα ομορφα ενταξει οχι και κατι το ιδιαιτερο και ελκυουν πολλεσ κοπελες..
Πως το καταφερνουν αυτο και πως μπορω να το επιχειρησω καιγω??
Ότι ελκύει τους άντρες ελκύει και τις γυναίκες.

Παράθεση

Βλα (Βλαδίμηρος)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Βλα

O Βλα Η κόλαση, λοιπόν, είναι η πατρίδα μας. έγραψε στις 12:02, 07-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από nancaki@papaki
Υπάρχουν διάφοροι τυποι που αρεσουν στα κοριτσια.Ας πούμε εμένα μου αρεσει ο αλλος να ειναι εμφανισιακα γλυκουλης οχι πολυ γλυκαναλατος,η συμπεριφορα του ................να κανει βλακειουλες αλλα αν χρειαστει να μιλαει σοβαρα να εχει χιουμος κοσμοθεωρια να εχει διαβασει κατιτι και οπωσδιποτε να ακουει ροκ!!!!!!!
Πάντως, αυτά είναι τα πιο γαμάτα κρητήρια!!
Γουέλ νταν!!

Παράθεση

grayxx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη grayxx
Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O grayxx έγραψε στις 13:04, 07-10-12:

http://www.e-steki.gr/showthread.php?t=15516

Παράθεση

Jimaraz97

Νεοφερμένος

O Jimaraz97 Hellenic AirForce έγραψε στις 23:34, 27-10-12:

Γεια σας παιδια.
Εχω την απορεια με ποιο κριτηριο οι κοπελες κοιταν τα αγορια γιατι βλεπω κατι παιδια σχετικα ασχημα να εχουν τα τρελα λικες στο φεισμουκ και απορω..
Τι παιζει το σημαντικοτερο ρολο στο αγορι για να ελκυει κοπελες???

Σημείωση Συντονιστή:Τα μηνύματα #492-506 προήλθαν έπειτα απο συγχώνευση με το θέμα:" τι κοιταν οι κοπελες στα αγορια"

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 29-10-12 στις 10:44. Αιτία: Προσθήκη σημείωσης
Παράθεση

Mercury (Doctor)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Mercury
Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,749 μηνύματα.

O Mercury Madman with a blue box... έγραψε στις 23:42, 27-10-12:

Γεια σας παιδια.
Εχω την απορεια με ποιο κριτηριο οι κοπελες κοιταν τα αγορια γιατι βλεπω κατι παιδια σχετικα ασχημα να εχουν τα τρελα λικες στο φεισμουκ και απορω..
Άστο φίλε...
Άν περιμένεις απο το FB,σώθηκες.
Ξεκολλάτε πιά με αυτήν την χαζομάρα "Γουστάρω μία,της κάνω like.wow!! μου έκανε like και αυτή,με θέλει".

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

diotima

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη diotima
Ο diotima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,868 μηνύματα.

O diotima έγραψε στις 03:23, 28-10-12:

Ποσο χοντρο ειναι το...πορτοφολι

Παράθεση

just smile!

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη just smile!
H just smile! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 235 μηνύματα.

H just smile! full of tears έγραψε στις 16:27, 28-10-12:

Αρχική Δημοσίευση από Mercury
Άστο φίλε...
Άν περιμένεις απο το FB,σώθηκες.
Ξεκολλάτε πιά με αυτήν την χαζομάρα "Γουστάρω μία,της κάνω like.wow!! μου έκανε like και αυτή,με θέλει".
Άκου και τον mercury.Κατι ξερει..Και μην συγκρινεις το fb με την πραγματικοτητα...........Κοιτα τι γινεται στο σχολειο και αμα εχει καμια σχεση με το τι γινεται στο fb,γραψε μου.Αλλα και να χει ακομη καλυτεραΣημαινει πως οι εφηβοι του 21ου αιωνα δεν μενουν μονο στην εξωτερικη εμφανιση.

Παράθεση

ανθηδρ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ανθηδρ
H ανθηδρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H ανθηδρ έγραψε στις 17:43, 28-10-12:

βασικα δν κοιταμε μονο εμφανιση φυσικα..εχει σημασια και ο χαρακτηρας, ο τροπος που μας προσεγγιζετε και τετοια οσο για εκεινους που λες πως εχουν πολλα λαικ εντα3ει στο φβ γινεται της τρελης!

Παράθεση

Jimaraz97

Νεοφερμένος

O Jimaraz97 Hellenic AirForce έγραψε στις 18:27, 28-10-12:

Παιζει ρολο λετε και το αν βοηθαμε στις δυσκολες στιγμες σας?? γιατι εχω παρατηρησει οτι παιζει ρολο αλλα θελω να σιγουρευτω.. χΔΔ

Παράθεση

ανθηδρ

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ανθηδρ
H ανθηδρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H ανθηδρ έγραψε στις 18:39, 28-10-12:

ναι παιζει ρολο πολλα παιζουν ρολο βασικα

Παράθεση

grayxx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη grayxx
Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O grayxx έγραψε στις 19:00, 28-10-12:

Γεια σας παιδια.
Τα like δειχνουν ποσο δημοφηλης ειναι καποιος και οχι απαραιτητα ποσο ελκυστικος ειναι για αυτο και βλεπεις και ασχημουλες-ληδες να εχουν και 300 και 400 like.
Μετα δες εδω για το τι τραβαει τις γυναικες http://www.e-steki.gr/showthread.php?t=15516

Παράθεση

Cassiopeia

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Cassiopeia
H Cassiopeia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 45 μηνύματα.

H Cassiopeia έγραψε στις 21:51, 28-10-12:

Το παν είναι να πιστεύεις στον εαυτό σου..και να έχεις μοναδικό στυλ..αυτό είναι που τραβάει τα κορίτσια..

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους