Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,081 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,745 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι θέλουν οι γυναίκες;

James Playboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη James Playboy
Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O James Playboy έγραψε στις 08:29, 01-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Oralee
Χιμ, παροτι αυτα που γραφεις, 1)ισως να ισχυουν για ενα μεγαλο μερος του γυναικειου πληθυσμου, εντουτοις σιγουρα δεν ισχυουν για ολες τις γυναικες. Θεωρω πως το να εχει καποιος ανθρωπος γενικα αρκετες εμπειριες σχεσεων/γκομενων ειναι πολυ σημαντικο (δεν ξερω ποσες ακριβως, αυτα ειναι παντα σχετικα) και οπωσδηποτε χτυπαει 2)κατι εκει κοντα στα 30 σε μια γυναικα αν δεν εχει ηδη παιδια (παλι ξεχασες να κλεισεις το ξυπνητηρι; ), αλλα τελικα 3)ολα ειναι επιλογων και ..εμπειριων. Προσωπικα πχ ακουω για 4) "καλο παιδι" και προτιμω να φαω χαλασμενη φετα, παρα να (ξανα)κανω σχεση με ενα τετοιο! Και η επιθυμια μου να κανω οικογενεια δεν θα μου αλλαζε ποτε γνωμη-πολυ απλα γιατι θεωρω πως ενα παιδι θα μεγαλωσει πολυ καλυτερα με δυο τρελους, αλλα ευτυχισμενους γονεις, παρα με δυο συντηρητικα ατομα που συμβιβαστηκαν μονο και μονο γιατι αυτο ηταν το σωστο (;!)
1) μαγκες παρτε ωμη αληθεια... Μηπως ειχα δικιο τελικα..
2) και ξαναλεω τα ιδια... Μετα τα 30 ψαχνει να βρει το θυμα που θα του χρεωσει τις μαλακιες που εχει κανει μεχρι τοτε..
3)φιλε γιωρο κοιτα την ωμη αληθεια... Οσο εισαι καλο παιδι κοιτα τα αποτελεσματα.. Λοιπον, προχτεσινη ιστορια. Εκανα σεξ με μια γκομενα στην ζωγραφου και οσο την επερνα απο πισω και φωναζε το ειναι το πουτ..ακι μου το αγορακι της ηταν απο κατω με λουλουδια και την περιμενε για να βγουν και να την παει σε γνωστο ξενοδοχειο να φανε... Σορρυ.. 8-) the ugly truth... Πρεπει να εχεις παμπολες επιλογες να καταλαβεις τα γυναικεια ενστικτα και απο τις γκομενες που εχεισ θα διαλεξεις την καλυτερη για να παντρευτεις. Οταν λεω να παντρευτης ενοω για κανα δυο χρονια κανεις κανα δυο παιδια και μετα την χωριζεις και συνεχιζεις την ζωουλα σου..
4) σταματηστε να ειστε καλα παιδια να προσπαθητε να τις καταλαβετε και να ειστε συναισθηματικουληδες... Οσο το κανετε αυτο καποιος θα ειναι μεσα στην ντουλαπα οπου 3 λεπτα πιο πριν τελειωνω στο προσωπακι της... Μαγκες οσο ειστε καλα παιδια καποιο κακο παιδι θα παιρνει την γκομενα σας. Σορυ. Ετσι δουλευει. Ποιος θελεις να εισαι? Pick a side mate... 8-)
p.s. Τοσες μερες ειχε κοσμο να με κραζει... Ρε... Μηπως ειχα δικιο... Ε φιλη γκιλντα? Μηπως ειχα δικιο μαγκες οταν ελεγα οτι δεν πρεπει να εχετε συναισθματα για καμια!? Δεν το αξιζουν. Σε λιγο θα παω για καφε με μια καλη μου φιλη και εκπαιδευτρια στην ομαδα μου. Ηταν η πρωτη κοπελα που αποδεκτικε αυτο το πραγμα.. Δεν ειναι ουτε καλο ουτε κακο... Ειναι ανθρωπινη φυση.. Ποιος θελεις να εισαι αυτος που τις πηδαει και του πληρωνουν ταξιδια στο μονακο η ο κερατας που τις πληρωνει και τα λεφτα του πανε σε μενα.. ? δεν τα λεω μονο εγω τα λενε και γυναικες βλεπε πιο πανω.. 8-)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 09:04, 01-12-12:

Οταν λεω να παντρευτης ενοω για κανα δυο χρονια κανεις κανα δυο παιδια και μετα την χωριζεις και συνεχιζεις την ζωουλα σου..
και ετσι γεμιζουμε μισοτρελους ψυχωτκους ανθρωπους με μυρια προβληματα

ε,,την ευχαριστηση μαςνα κοιταμε

φιλε εισαι ανθρωπος ,,οχι γατος..

δυστυχως ή ευτυχως..

Εκανα σεξ με μια γκομενα στην ζωγραφου και οσο την επερνα απο πισω και φωναζε το ειναι το πουτ..ακι μου το αγορακι της ηταν απο κατω με λουλουδια και την περιμενε για να βγουν και να την παει σε γνωστο ξενοδοχειο να φανε..
ασπρο μαυρο,,καλο,,κακο παιδι..
που ζεις ρε φιλε που ζεις?

σταματηστε να ειστε καλα παιδια να προσπαθητε να τις καταλαβετε και να ειστε συναισθηματικουληδες..
ή θα το παιζεις φίλη και θα εισαι συναισθηματικουλης -ασφαιρος
ή α εισαι κωλοπαιδο δηλαδη που θελει μονο να πηδαει να τον πληρωνουν και να φευγει
τριτη επιλογη δεν εχει..

Ποιος θελεις να εισαι αυτος που τις πηδαει και του πληρωνουν ταξιδια στο μονακο
και κατι μοντελα βιζιτουδες το κανουν αυτο..
πορνες λεγονται
πολυ αντρικο..
τιγκα τεστοστερονη..

αν εισαι ανδρας -οχι προσωπικα οποιοσδηποτε-
στηριζεις τη γυναικα ακομα και με δικο σου κινδυνο..δεν εισαι παρτακιας
δεν προσπαθεις να την καταλαβεις ως γυναικα,,αλλα να την βοηθησεις προστατεψεις οπου μπορεις ως ανδρας

και μετα λεμε γιατι ξεφτιλιστηκαν οι γυναικες σημερα και εκ πορνευτηκαν,,γιατι και οι ανδρες τους φερονται ακριβως ετσι.
σαν προσωρινες πορνες..
οπως φερθεις στη γυναικα ετσι θα σου φερθει..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

James Playboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο James Playboy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Νέα Φιλαδέλφεια (Αττική). Έχει γράψει 102 μηνύματα.

O James Playboy έγραψε στις 09:33, 01-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
1)και ετσι γεμιζουμε μισοτρελους ψυχωτκους ανθρωπους με μυρια προβληματα

ε,,την ευχαριστηση μαςνα κοιταμε

φιλε εισαι ανθρωπος ,,οχι γατος..

δυστυχως ή ευτυχως..

2)ασπρο μαυρο,,καλο,,κακο παιδι..
που ζεις ρε φιλε που ζεις?

3)ή θα το παιζεις φίλη και θα εισαι συναισθηματικουλης -ασφαιρος
ή α εισαι κωλοπαιδο δηλαδη που θελει μονο να πηδαει να τον πληρωνουν και να φευγει
τριτη επιλογη δεν εχει..

και κατι μοντελα βιζιτουδες το κανουν αυτο..
πορνες λεγονται
4)πολυ αντρικο..
τιγκα τεστοστερονη..

αν εισαι ανδρας -οχι προσωπικα οποιοσδηποτε-
5)στηριζεις τη γυναικα ακομα και με δικο σου κινδυνο..δεν εισαι παρτακιας
δεν προσπαθεις να την καταλαβεις ως γυναικα,,αλλα να την βοηθησεις προστατεψεις οπου μπορεις ως ανδρας

6)
και μετα λεμε γιατι ξεφτιλιστηκαν οι γυναικες σημερα και εκ πορνευτηκαν,,γιατι και οι ανδρες τους φερονται ακριβως ετσι.
σαν προσωρινες πορνες..
οπως φερθεις στη γυναικα ετσι θα σου φερθει..
1) ολοι μας ξερουμε πολους μισοτρελους ανθρωπους απο πολυ "καλες και δεμενες" οικογενειες..
2)φιλε μου ημουν πολυ καλο παιδι(οσον αφορα τις γυναικες.) εεε και δεν ειδα χαρα..
3)υπαρχουν 2 απαντισεις που διν ω αναλογα με το επιπεδο του καθενος. Μια ερωτησουλα μονο. Με ποσες γυναικες εχεις παει. ?
4)φιλε μου για να μοθυ δωσεις μαθηματα αντρισμου πρεπει να εχεις κανει απο αλεξιπτοτα μεχρι καταδυσεις ... Σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση απλα γελαω..
5)το 93 τισ εατο των γυναικων δεν αξιζουν τη στυριξη σου.. Αλλα οκ αν θες στιριζε την και να στην πηδαει καποιος αλλος. θα στηριξω μονο ααυτην που το αξιζει. 8-)
6) κανεις λαθος γιατι το 90 τις ακατο των αντρων δεν τους φερονατι ετσι.. Τις αγαπανε και τις στηριζουνε...( Εχω αδικο? Μονο ενα 10 στα εκατο ξερει τι παιζει.. Και απο τοσο μικρο ποσοστο δεν μπορει να υπαρξει κανονας.. Ο κανονας βγαινει απο το 90 σε καθε περιπτωση. Αυτο στα βλαχικα μαντεψε τι σημαινει για αντρες και φυναικες αντιστοιχα. Το 90 τις εκατω τοων γυναικων παει με το 10 τις εκατο των αντρων. Νομος του παρετο... )Τελεια. Ιαλεξε πλευρα. Επισεις Ενω αυτες πηδιουνται παντου.. Αρα οπως βλεπεις δεν ειναι αντιδραση στο πως τους φερονται αλλα ολα αυτα ειναι ενστικτα των γυναικων..

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 09:43, 01-12-12:

Μια ερωτησουλα μονο. Με ποσες γυναικες εχεις παει. ?
με καμια
φιλε μου για να μοθυ δωσεις μαθηματα αντρισμου πρεπει να εχεις κανει απο αλεξιπτοτα μεχρι καταδυσεις ... Σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση απλα γελαω..
5)το 93 τισ εατο των γυναικων δεν αξιζουν τη στυριξη σου.. Αλλα οκ αν θες στιριζε την και να στην πηδαει καποιος αλλος. θα στηριξω μονο ααυτην που το αξιζει. 8-)
τιποτα απο τα παραπανω δεν ειναι προσωπικα εναντιον σου,,γιατι δεν σε ξερω κιολας
αλλα στον τροπο σκεψης και αυτων που λες
απλα αποψεις σχολιαζω..

2)φιλε μου ημουν πολυ καλο παιδι(οσον αφορα τις γυναικες.) εεε και δεν ειδα χαρα..
αν ησουν "καλο παιδι" για να αρεσεις στις γυναικες καλα εκανες και αλλαξες
ο καθενας εχει το χαρακτηρα που εχει οχι για τους αλλους,,αλλα γιατι ετσι γεννηθηκε

αυτοι που το παιζουνε στις γυναικες κατι αλλο απο αυτο που ειναι,,πραγματικα ,,την πατανε χειροτερα

ουτε να εισαι "καλο παιδι" δηλαδη μαλακας ουτε κακο παιδι τυπου κωλοπαιδο

90 τις ακατο των αντρων δεν τους φερονατι ετσι.. Τις αγαπανε και τις στηριζουνε...(
μπα
μακαρι να ηταν ετσι..
ετσι φαινεται απεξω

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 16:09, 01-12-12:

Το καλό παιδί δεν σημαίνει πάντα φλώρος και φλούφλης, όπως και το "κακό" παιδί δεν σημαίνει σκατόψυχος και απόβρασμα. Υπάρχει ωραιότατος συνδυασμός και των δύο, ο φλώρος σκατόψυχος, που είναι οποιοσδήποτε χρησιμοποιεί γλοιώδεις, προμελετημένους, προκάτ τρόπους για να προσεγγίσει το άλλο φύλο και να εκμεταλλευτεί ο,τι μπορεί.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 13:06, 02-12-12:

James, ετσι για το τυπικό του θέματος, να σε ενημερώσω πως αυτά που είπα με όσα κατάλαβες, δεν έχουν καμία σχεση. Όχι πως έχει καποια ιδιαίτερη σημασία αυτό, απλως λεω

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 15:47, 02-12-12:

Πρέπει να ανοιχτεί άλλο θέμα με τίτλο "Τι νομίζουν διάφορα κακόμοιρα αγοράκια πως θέλουν οι γυναίκες" και να μπαίνουν εκεί τέτοιες απόψεις. Απαραίτητη προυπόθεση να υπάρχει ένα spell check για να μην μας βγαίνουν τα μάτια.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη timonierhs
Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε στις 22:03, 02-12-12:

Σορρυ αλλα απο τα λιγα σχολια που ειδα παραπανω κι απο αντρες κι απο γυναικες δεν μπορεσα να μην καταληξω στο συμπερασμα οτι ζω η μαλλον ζουμε σε μια κωλοκοινωνια. Κι ας μη θελουν να το παραδεχτουν πολλοι

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Gilda
H Gilda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,879 μηνύματα.

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 13:21, 03-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από James Playboy
1. Μηπως ειχα δικιο... Ε φιλη γκιλντα?
Το nick μου δεν διαβάζεται "Γκίλντα", αλλά "Τζίλντα". Μάθε Αγγλικά.
Τώρα στην ερώτησή σου αν έχεις δίκιο, δεν θέλω να απαντήσω.
Ακόμα προσπαθώ να ξεπεράσω τους δράκους που γράφεις.

Παράθεση

James Playboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O James Playboy έγραψε στις 13:22, 03-12-12:

1) κυριες μου ξερετε οτι λεω αληθεια..
2) δυλεξια.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Lord Kratos : 05-12-12 στις 13:59. Αιτία: Split
Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 13:38, 03-12-12:

2) δυλεξια.
Αν πραγματικά έχεις δυσλεξία, τότε συγγνώμη για τα σχόλιά μου περί ορθογραφίας ή Αγγλικών κτλ.

Η αλήθεια είναι όμως, πέρα από τα ορθογραφικά λάθη κτλ, πως όλα αυτά που γράφεις, πιστεύω πως δεν είναι αλήθεια.
Δεν σε κατηγορώ ότι θες να εξαπατήσεις κάποιον, μπορεί στο μυαλό σου μέσα να είναι αληθινά, να τα χεις πιστέψει.
Ξέρω μια κοπέλα που ενώ κάποιος την φτύνει, εκείνη πιστεύει ότι του το παίζει δύσκολη.
Ο καθένας όπως τη βρίσκει.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

grayxx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη grayxx
Ο grayxx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O grayxx έγραψε στις 13:52, 03-12-12:

2) δυλεξια.
Καταρχας πες μας που τα διαβαζεις αυτα που γραφεις

Παράθεση

James Playboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O James Playboy έγραψε στις 14:01, 03-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από grayxx
Καταρχας πες μας που τα διαβαζεις αυτα που γραφεις
1) φιλε μου, βιβλια εξελικτικης ανθροπωλογιας( THE RED QUEEN. SELFISH GENE,EVOLUTION OF DESIRE. KLP..), βιβλια κλινικης ψυχολογιας(sway, practical female psycology) , βιβλια νευροεπιστιμης( THE MALE BRAIN , THE FEMALE BRAIN, WHY WE LOVE . KLP...) ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ.. ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΑ ΛΕΝΕ ΟΙ ΕΠΙΤΗΜΟΝΕς!!!! AN ΔΙΑφωνεις στειλε mail στους νομπελιστες και πες στους οτι λενε μαλακιες.. αλαλα μαλλον εχουν δικιο. μεγαλε οταν σταματαγα να ειχα αποψη και διαβασα τι λεγανε αυτοι που ξερανε, ειχα παει με 2 γκομενες στην ζωη μου αυτην την στιγμη ο αριθμος περναει τις 150, οταν ξεκινησα ειμουν φοιτιτασκος του κερατα αυτν την στιγμη στα 23 μου εχω 2 επιχιερησεις και παθητικο εισοδημα 800 ΕΥΡΟ μεχρι στιγμης. σε 5 χρονια θα ειναι 15000. παθητικο εισοδημα σημαινει οτι αν τα παρατησω ολα θα εχω 8 εκατοσταρικα τον μηνα.
τελος, δεν τα γραφω απλα.. οποιος θελει μπορει να με γνωρισει και να πιουμε καφε..
p.s. ερχεται η haylye quinn απο την αγγλια για ενα σεμιναριο μονο σε γυναικες!! με θεμα Talk on Female Social Influence with Hayley Quinn in Athens.For Women Only!
http://hayleyquinn.com/?event=what-d...for-women-only
για εισητιρια: http://hayleyquinnathens.eventbrite.com/#
επισεις θα κατσει και αλλες δυο μερες να κανει και ενας με εναν coaching σε αντρες(daygame)

https://www.youtube.com/watch?v=Tasn9XoGe3o

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη James Playboy : 03-12-12 στις 14:08. Αιτία: p.s. ερχεται η haylye quinn απ
Παράθεση

Evdokia...

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Evdokia...
H Evdokia... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H Evdokia... έγραψε στις 15:10, 03-12-12:

Ρε James που πας και τις βρίσκεις; Σε πληροφορώ πως ύπάρχουν και οι γυναίκες που είναι πιστές, άριστοι χαρακτήρες, ειλικρινείς και δεν θα έκαναν ποτέ αυτά που πιστεύεις ότι κάνουν όλες. Υπάρχουν και γυναίκες με αρχές αρκεί να ψάξεις καλά και να έχεις αίσθηση του τι σου γίνεται. Και επιτέλους πια σταματήστε να κυνηγάτε ότι αξιοθέατο κυκλοφορεί! Οι όμορφες γυναίκες είναι κι αυτές που κρύβουν άλλους 10 από πίσω! Φυσικά δεν αναφέρομαι σε όλες, όμως είναι, δυστυχώς, αρκετές.
Δεν μπορώ να έχω αρκετή εμπειρία σε τέτοια θέματα όμως εμένα, προς το παρόν, αυτή είναι η γνώμη μου, ίσως να κάνω και λάθος.

Παράθεση

grayxx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O grayxx έγραψε στις 15:20, 03-12-12:

1) φιλε μου, βιβλια εξελικτικης ανθροπωλογιας( THE RED QUEEN. SELFISH GENE,EVOLUTION OF DESIRE. KLP..), βιβλια κλινικης ψυχολογιας(sway, practical female psycology) , βιβλια νευροεπιστιμης( THE MALE BRAIN , THE FEMALE BRAIN, WHY WE LOVE . KLP...) ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΘΑΡΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗ.. ΔΕΝ ΤΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΤΑ ΛΕΝΕ ΟΙ ΕΠΙΤΗΜΟΝΕς!!!! AN ΔΙΑφωνεις στειλε mail στους νομπελιστες και πες στους οτι λενε μαλακιες.. αλαλα μαλλον εχουν δικιο. μεγαλε οταν σταματαγα να ειχα αποψη και διαβασα τι λεγανε αυτοι που ξερανε, ειχα παει με 2 γκομενες στην ζωη μου αυτην την στιγμη ο αριθμος περναει τις 150, οταν ξεκινησα ειμουν φοιτιτασκος του κερατα αυτν την στιγμη στα 23 μου εχω 2 επιχιερησεις και παθητικο εισοδημα 800 ΕΥΡΟ μεχρι στιγμης. σε 5 χρονια θα ειναι 15000. παθητικο εισοδημα σημαινει οτι αν τα παρατησω ολα θα εχω 8 εκατοσταρικα τον μηνα.
τελος, δεν τα γραφω απλα.. οποιος θελει μπορει να με γνωρισει και να πιουμε καφε..
p.s. ερχεται η haylye quinn απο την αγγλια για ενα σεμιναριο μονο σε γυναικες!! με θεμα Talk on Female Social Influence with Hayley Quinn in Athens.For Women Only!
http://hayleyquinn.com/?event=what-d...for-women-only
για εισητιρια: http://hayleyquinnathens.eventbrite.com/#
επισεις θα κατσει και αλλες δυο μερες να κανει και ενας με εναν coaching σε αντρες(daygame)

https://www.youtube.com/watch?v=Tasn9XoGe3o
Υπαρχουν τετοια βιβλια που λες που υποστηριζουν τετοια αποψη οπως και υπαρχουν και βιβλια και μελετες που λενε οτι οι ανθρωποι ειναι μονογαμικα οντα και ιδιατερα οι γυναικες που προσπαθουν να βρουν καποιον να προστατευει την οικογενεια τους,και δεν ειναι αναγκη να διαβασεις βιβλια να καταλαβεις οτι οι σχεσεις μεταξυ των γυναικων ανδρων λειτουργουν απλα μπορεις να κοιταξεις γυρω σου για αυτο.
Ενας απο τους τοπ "γυναικαδες" που ειναι και γνωστος στο anti -seduction community (δεν μιλαω για mystery και τον neil stratus που ειναι καθαρη απατη) παντρευτηκε ενημερωτικα,και εχω διαβασει και για αλλους που μετα απο καιρο βαριουνται τα one night stand και απλα κανουν σχεσεις.

Οσο για το day game ειναι πολυ χαμηλα τα ποσοστα επιτυχιας που λογικα θα το ξερεις αμα εχεις ασχοληθει λιγο, και δεν χρειαζεται καμια συμβουλη στο πως να την πεσεις σε μια κοπελα ουτε dating coach ,απλα πας και μιλας... κοτσια πρεπεις να εχεις και τιποτα αλλο και μπορει και να ρωτησεις " γιατι ο ουρανος ειναι μπλε?"Και η αλλη να σκασει στο γελιο αμα σε γουσταρει εμφανισιακα http://www.seductionmyth.com/reality...pproach-guide/ ενα site σχετικα

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 15:43, 03-12-12:

Ενας απο τους τοπ "γυναικαδες" που ειναι και γνωστος στο anti -seduction community (δεν μιλαω για mystery και τον neil stratus που ειναι καθαρη απατη) παντρευτηκε ενημερωτικα,και εχω διαβασει και για αλλους που μετα απο καιρο βαριουνται τα one night stand και απλα κανουν σχεσεις.
παειι
χαλασε ο κοσμος

και νομιζω οτι τετοιοι ορκισμενοι κατα του ερωτα σχεσης κλπ

ειναι και νουμερο ενα στοχος δυναμικων γυναικων που θελουν να σε τυλιξουν πασει θυσια

η αντισταση τις τραβαει

ε,,καποτε το καστρο θα πεσει..ειναι θεμα χρονου

Παράθεση

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitris001
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,167 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε στις 15:45, 03-12-12:

Όταν μάθετε πείτε μου και εμένα......

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 15:46, 03-12-12:

αμα μαθει οποιος μαθει
σιγα μη στο πει

το κραταει για την παρτη του

Παράθεση

dimitris001 (Δημήτρης)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη dimitris001
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7,167 μηνύματα.

O dimitris001 έγραψε στις 15:49, 03-12-12:

αμα μαθει οποιος μαθει
σιγα μη στο πει

Καλα καθολου ομαδικότητα??

Ντροπή σας

Παράθεση

James Playboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O James Playboy έγραψε στις 16:05, 03-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από dimitris001
Όταν μάθετε πείτε μου και εμένα......
κανεις δεν ασχολειτε με το τι θελουν. Ασχολουμαστε στο τι ανταποκρινονται.
αμα μαθει οποιος μαθει
σιγα μη στο πει

βητα βητα βητα συμπεριφορα....
Λοιπον, επειδη βαρεθηκα. Για αυτους που θελουν να περνανε καλα με τις γυναικες. 3 πραγματα.
1) μην τις παιρνεις σοβαρα. Δουλευε τις. Μονο αυτο μπορουν να καταλβουν.
2)δεν υπαρχει ερωτας και μαλακιες. Ερωτας για μια γυναικα ειναι τα συναισθηματα που ζει εκινη τιν στιγμη. Αν πιστευεις οτι επειδη ειναι ερωτουμενη μαζι σου ειναι και πιστη μαντεψε... Καποιος απο εμαςειναι πισω απο την κουρτινα και 3 λεπτα πριν την επερνε απο πισω ενω φωναζε οτι ειναι το πουτανακ... Μας.
Οσο εσεις κανετε ερωτα με την γκομενα σας η τυπησα φαντασιωνετε εναν απο εμας να την παιρνει απο πισω.
3)Και τελος. Ξυπνηστε! Μπορειτε να γαμησετ... Οτι γκομενα υπαρχει αρκη να μην την βαλεις σε βαθρο και τις δωσεις αξια..
Ο μπρανσον, οι ροκσταρ,ο σακις και ο οποιοςδηποτε αλλος με υψηλο s value εχει καμια δεκαρια γκομενες παραληλα και καμια δεν λεει τιποτα. Δεν την παιρνει να πει..
Γαματε γιατι χανομαστε. Μην αμπιστευεστε καμια γκομενα.

Kisses
Playboy.

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 16:17, 03-12-12:

το πιασαμε doctor
οκ,, αλλο τι θελουν και αλλο τι νομιζουν οτι θελουν..
Λοιπον, επειδη βαρεθηκα.
δεχομαι τις συμβουλες σου ντοκτορα

αλλα παρε και μια δικια μου..

μην τα παιρνεις ολα τοσο σοβαρα,,μια πλακα εκανα
και λες απο κατω

βητα βητα βηταα

καλα εσυ δεν χρησιμοποιειες χιουμορ για να ριξεις γυναικες?
ή μονο την ηγετικη σου μαγκια?

Παράθεση

grayxx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O grayxx έγραψε στις 19:21, 03-12-12:

Λοιπον, επειδη βαρεθηκα. Για αυτους που θελουν να περνανε καλα με τις γυναικες. 3 πραγματα.

2)δεν υπαρχει ερωτας και μαλακιες. Ερωτας για μια γυναικα ειναι τα συναισθηματα που ζει εκινη τιν στιγμη. Αν πιστευεις οτι επειδη ειναι ερωτουμενη μαζι σου ειναι και πιστη μαντεψε... Καποιος απο εμαςειναι πισω απο την κουρτινα και 3 λεπτα πριν την επερνε απο πισω ενω φωναζε οτι ειναι το πουτανακ... Μας.
Οσο εσεις κανετε ερωτα με την γκομενα σας η τυπησα φαντασιωνετε εναν απο εμας να την παιρνει απο πισω.

3)Και τελος. Ξυπνηστε! Μπορειτε να γαμησετ... Οτι γκομενα υπαρχει αρκη να μην την βαλεις σε βαθρο και τις δωσεις αξια..
Ο μπρανσον, οι ροκσταρ,ο σακις και ο οποιοςδηποτε αλλος με υψηλο s value εχει καμια δεκαρια γκομενες παραληλα και καμια δεν λεει τιποτα. Δεν την παιρνει να πει..

Kisses
Playboy.
1)Παρουσιαζεις τις γυναικες σαν ηλιθια οντα ενω κατι τετοιο δεν ισχυει,αμα ενοεις με αυτο που λες οτι τις γυναικες πρεπει να τις πειραζεις τοτε θα συμφωνησω αλλα οχι υποτιμητικα και με ασχημο τροπο... Μπας και εισαι μισογυνης?

2)Αποψη σου αυτη και αποψη μερικων αλλων να πιστευουν το αντιθετο για τον ερωτα και την αγαπη,μην σχολιασω το αλλο με το θεμα της απιστιας μονο μερικες χαζογκομενες και χαμηλου επιπεδου γυναικες πανε και κερατωνουνε ενω δεν εχουν προβλημα στις σχεσεις τους και ειναι ευτυχισμενες

3)Καμια δεκαρια Χαζογκομενες μαλλον...υψηλο value και μλκιες το κλειδι ειναι να εισαι ωραιος ,να εισαι στα τετοια σου και να ξερεις που πας και την πεφτεις και μετα Its a numbers game...
Και κατι αλλο για τα κακα και τα καλα παιδια που λες http://www.seductionmyth.com/alpha-l...oys-and-jerks/

Παράθεση

Evdokia...

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Evdokia...
H Evdokia... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 25 μηνύματα.

H Evdokia... έγραψε στις 20:32, 03-12-12:

2)δεν υπαρχει ερωτας και μαλακιες.
Τι λε ρε άρχοντα; Οι γυναίκες είναι τα χαζά που τις εκμεταλλεύεσαι για περνάς εσύ καλά; Και θα το ξαναπώ...ούτε που θέλω να ξέρω που συχνάζεις και τις βρίσκεις. Άνοιξε τα μάτια σου και δες πόσες πετιχυμένες σχέσεις υπάρχουν εκεί έξω. Ο άνθρωπος δεν έχει μέλλον χωρίς πραγματική αγάπη. Έχει γεννηθεί για να εξελίσεται, να αγαπάει και να αγαπηθεί. Στα 50 σου θα έχεις καταλήξει μόνος χωρίς έναν άνθρωπο στο πλάι σου και με ένα "βρώμικο" παρελθόν. Τι θα έχεις καταφέρει; μια προσωρινή "ευτυχία" νομίζοντας πως πράττεις το σωστό.
Καλό θα ήταν να αρχίσεις να ψάχνεις την κοπέλα στην οποία μπορείς να βασιστείς και να σταματήσεις να σκέφτεσαι με αυτό το τρόπο. Ύπαρχουν κοπέλες τις οποίες αξίζει να εμπιστευτείς. Αν και με το μυαλό που έχεις, εσύ ο ίδιος προκαλείς τη μοίρα σου.
PS: φιλικά σου το λέω, αλλιώς ούτε καν που θα ασχολιόμουν.

Παράθεση

venividivici43946

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici43946
Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,196 μηνύματα.

O venividivici43946 έγραψε στις 21:03, 03-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Evdokia...
Σε πληροφορώ πως ύπάρχουν και οι γυναίκες που είναι πιστές, άριστοι χαρακτήρες, ειλικρινείς και δεν θα έκαναν ποτέ αυτά που πιστεύεις ότι κάνουν όλες. Υπάρχουν και γυναίκες με αρχές.
Aυτές είναι της εκκλησίας. Μόνο για γάμο ενδιαφέρονται.

Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 21:08, 03-12-12:

τζειμς δε νιωθεις λιγο pathetic που εχεις αναγαγει το dating σε κουλτουρα και σταση ζωης;

τωρα που εχεις γκομενες νιωθεις πιο πετυχημενος; τρομερο αξιακο συστημα man
δεν εχεις κατι καλυτερο να κανεις;

εγω παντως ανθρωπους σαν εσενα δε θα τους εβαζα ουτε στην παρεα μου, οχι στο κρεβατι μου

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

James Playboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O James Playboy έγραψε στις 22:01, 03-12-12:

Οτι ειχα να γραψω σε αυτο το θεμα το εγραψα οσο μπορουσα να ββοηθησω το εκανα. Κατι τελειταιο. Ειμαι φεμινηστης. Ολα για τις γυναικες. Ειμαι, γιατι τωρα πια τις καταλαβαινω.. Και το νιωθουν και αυτες. Ο στοχος μου σε αυτο το τοπικ δεν ειναι να προσβαλω καμια και κανεναν αλλα να δοσω την πραγματικη ανθρωπινη φυση σε καποιον που πραγματικα θελει να μαθει.
Playboy

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 00:22, 04-12-12:

παθητικο εισοδημα σημαινει οτι αν τα παρατησω ολα θα εχω 8 εκατοσταρικα τον μηνα.
oχι μαν, σημαίνει πως αυτά που κάνεις για να παρεις τα $$ σου, είναι pathetic

ψ.

4)φιλε μου για να μοθυ δωσεις μαθηματα αντρισμου πρεπει να εχεις κανει απο αλεξιπτοτα μεχρι καταδυσεις ... Σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση απλα γελαω..
τωρα με χανεις απο πελατη εχω υψοφοβία και δεν ξέρω κολύμπι

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rempeskes : 04-12-12 στις 00:34.
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

James Playboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O James Playboy έγραψε στις 08:19, 04-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
oχι μαν, σημαίνει πως αυτά που 1)κάνεις για να παρεις τα $$ σου, είναι pathetic

ψ.

2)τωρα με χανεις απο πελατη 3)εχω υψοφοβία και δεν ξέρω κολύμπι
1) δεν εχεις ιδεα με ποιο μηχανισμο βγαινουν αυτα τα λεφτα.. Πως κρινεις τοτε? :/
2)φιλε μου, τα καταλαβα απο τις πρωτες απαντησεις που πηρα απο αντρες. Ειναι πολυ ευκολο να κραζεις τις απψεις του οποιουδηποτε πισο απο εναν υπολογιστη. Αυτα που διδασκω: ηγεσια, ανθρωπινες σχεσεις , επιχηρηματικοτητα. Θελουν ψυχη και αρχιδ... Οταν φοβασαι να μπεις στην θαλασσα φαντασουν να σε βαλω να γνωριζεις αγνωστες κοπελες στην μεση του δρομου... Τεσπα, για να διαχωρισω το τι κανουμε εμεις στο coaching. Οποιαδηποτε δυναμικη αλλαγη στην ζωη του ανρωπου θελει ψυχικη δυναμη και αρχιδια. Για τους περισσοτερους απο εσας ειτα ειστε αντρες ειτε γυναικες δεν κανει. Γιατι σας βγαζουμε απο το επιπεδο του να κραζεται και σας βαζουμε στο επιπεδο που σας κραζουν. Σας βγαζουμε απο το να ειστε παθητικα παιδακια και φτιαχνουμε δυναμιτες και ωρολογιακες βομβες.. Οπως και να εχει οι περισσοτεροι απο τους ανθρωπους που εκπιαδευω μπαινουν στην ομαδα μου αργοτερα. Θελω να ξερω οτι, οτι στραβη και να γινει θα καθαρησουν για μενα και εγω θακαθαριζω για αυτους. Δεν υπαρχει χορως για οχαδελφισμους σε τοσο δυναμικα ενγχειρηματα. Μαγκα αυτο ισχυει παντου στην ζωη. Αν δεν σπασεις αυγα δεν κανεις ομελετα. Η μαζι μας, η αλλου, η απεναντι μας. Αν και το τριτο δεν το πρωτεινω.
P.s. Βγαις απο τους φοβους σου. Δηλωσε να πας στον στρατο στα αλεξξπτοτα η αν εισαι μονιμος πηγαινε να δοκιμασεις στα ο.υ.κ.
Να εχετε ψυχη μεσα σας.
Τεσπα δεν ειναι δικια μου δουλεια. Καντε οτι θελετε.
Εγω θα συνεχισω να κανω αυτο που με κανει χαρουμενο.
3 πραγματα.
1)σεξ
2)λεφτα
3) διδακτορικο πανω στην ηγεσια.
Σταματιστε να κρεζεται το πολιτικο συστιμα και οποιονδηποτε αλλο επειδη εσεις δεν χτισατε μια ζωη που θελατε. Ο καθενας παιρνειθ αυτο που του αξιζει. Αντι να κλαψομουνιζετ.. Και να προσπαθητε να παρετε αδειες απο τις δουλεις σας γιατι απλα δεν χτιζετε μια ζωη που δεν χρειαζετε να ξεφυγετε?
Who cares? Its your problem.

Playboy

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

χρηστaras

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη χρηστaras
Ο χρηστaras αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

O χρηστaras έγραψε στις 10:36, 04-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Sagittarius
Καλησπέρα σας.
Είναι καιρός τώρα που με απασχολεί ένα συγκεκριμένο θέμα. Τι είναι αυτό που θέλουν σήμερα οι γυναίκες από τους άντρες?

Κι όσο κι αν το παραπάνω ερώτημα είναι διαχρονικό, πιστεύω ότι εν έτει 2007 φαντάζει ιδιαίτερα επίκαιρο. Κι αυτό διότι οι γύναικες του σήμερα είναι πιο ανεξάρτητες και πιο δυναμικές από ποτέ. Εργάζονται, κερδίζουν χρήματα, σπουδάζουν, ηγούνται πολυεθνικών εταιριών, πολιτεύονται...

Κι όμως, ενώ έχει εξελιχθεί τόσο ο τρόπος ζωής των γυναικών, οι άντρες, που θεωρητικά δεν είχαν δυσκολία προσέγγισης, δεν μπορούν να βρουν τον τρόπο να αντιμετωπίσουν τις γυναίκες.

Η αιτία, δεν είναι ότι ξαφνικά οι άντρες έχασαν τον αντρισμό τους. Η αιτία βρίσκεται στο γεγονός ότι οι άντρες δεν μπορούν να αντιμετωπίσουν νέες συμπεριφορές και καταστάσεις οι οποίες δημιουργούνται από τις νέες συνθήκες.

Το ερώτημά μου είναι πώς μπορούν οι άντρες του σήμερα να καταλάβουν τι είναι αυτό που πραγματικά θέλουν οι γυναίκες από αυτούς. Και επειδή το πρόβλημα δεν είναι πλέον υλικό, αλλά μάλλον συναισθηματικό και ψυχολογικό, περιμένω τις απαντήσεις σας.....
το θεμα ειναι οτι δεν ξερουν τι θελουν!!

Παράθεση

leuki kataigida

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη leuki kataigida
H leuki kataigida αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 341 μηνύματα.

H leuki kataigida έγραψε στις 13:22, 04-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
τωρα με χανεις απο πελατη εχω υψοφοβία και δεν ξέρω κολύμπι
P.s. Βγαις απο τους φοβους σου. Δηλωσε να πας στον στρατο στα αλεξξπτοτα η αν εισαι μονιμος πηγαινε να δοκιμασεις στα ο.υ.κ.
Να εχετε ψυχη μεσα σας.

Άκουσες.
Αλεξίπτωτα αμέσως.Αλλιώς..
Κοριτσάκια γιόκ.

Παράθεση

James Playboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O James Playboy έγραψε στις 15:05, 04-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από leuki kataigida

Άκουσες.
Αλεξίπτωτα αμέσως.Αλλιώς..
Κοριτσάκια γιόκ.
οσο περισσοτερη αυτοπεπιθηση εχει ενας αντρας τοσο περισσοτερο ελκυστικος ειναι.
Αρχική Δημοσίευση από Ρόζα Νέρα Flamingo
ή απλα πολυ θα γουσταρε να ειναι αυτος που περιγραφει
αθηνα μενω, δεν κρυβομαι πισω απο εναν υπολογιστη.. οποιος θελει μπορει να με γνωρισει.
playboy

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 15:11, 04-12-12:

Μήπως θες να γνωρίσεις τις γυναίκες για να τις βάλεις πέντε - πέντε να σε φιλάνε στο λαιμό σε ένα κλαμπ?

Παράθεση

James Playboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O James Playboy έγραψε στις 15:42, 04-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Μήπως θες να γνωρίσεις τις γυναίκες για να τις βάλεις πέντε - πέντε να σε φιλάνε στο λαιμό σε ένα κλαμπ?
χαχαχαχαχαχαχαχααχ οχι, δεν χρειαζετε να το κανω αυτο τωρα πια. η ανωτερη μορφη αξιας ειναι to core value. δεν χρειαζομαι κανεναν γυρο μου για να ειμαι επιτυχημενος σε κατι. μπορω να γνωρισω κοπελες οπουδηποτε.

Παράθεση

Gilda

Τιμώμενο Μέλος

H Gilda Ας διάβαζες να πέρναγες.. έγραψε στις 15:47, 04-12-12:

Μα γιατί.. Δοκίμασέ το!!! Σύμφωνα με τα όσα μας έχεις πει, είναι μια τακτική που αποδίδει.
Οποιαδήποτε κοπέλα (που στέκει στα λογικά της), μόλις δει αυτό το θέαμα, θα φάει κόλλημα με τον συγκεκριμένο άντρα!
Εσύ τα χεις πει, εγώ υποστηρίζω πως οποιαδήποτε κοπέλα ενδιαφερθεί γι αυτόν τον τύπο άντρα θα πρέπει να κάνει λοβοτομή!

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Λιβία Αυγούστα
H Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 408 μηνύματα.

H Λιβία Αυγούστα έγραψε στις 15:55, 04-12-12:

χαχαχαχαχαχαχαχααχ οχι, δεν χρειαζετε να το κανω αυτο τωρα πια. η ανωτερη μορφη αξιας ειναι to core value. δεν χρειαζομαι κανεναν γυρο μου για να ειμαι επιτυχημενος σε κατι. μπορω να γνωρισω κοπελες οπουδηποτε.

Καλα,εδω και μερες εχω ριξει το γελιο της ζωης μου με αυτα που γραφεις.
Ενα θα πω μονο.Εσυ αγορι μου χαραμιζεσαι εδω μεσα,βγες στους δρομους να σε παρουν απο πισω αλαλαζοντας τα τρελα κοριτσια!!!Εισαι η ζωντανη αποδειξη οτι η τρελα δεν παει στα βουνα!

Παράθεση

James Playboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O James Playboy έγραψε στις 15:59, 04-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Gilda
Μα γιατί.. 4)Δοκίμασέ το!!! Σύμφωνα με τα όσα μας έχεις πει, είναι1) μια τακτική που αποδίδει.
Οποιαδήποτε κοπέλα 2)(που στέκει στα λογικά της), μόλις δει αυτό το θέαμα, θα φάει κόλλημα με τον συγκεκριμένο άντρα!
Εσύ τα χεις πει, εγώ υποστηρίζω πως 3)οποιαδήποτε κοπέλα ενδιαφερθεί γι αυτόν τον τύπο άντρα θα πρέπει να κάνει λοβοτομή!
1) προφανως και αποδιδει!! μπορειτε να τσεκαρετε τις φψτο μου στο φατσοβιβλιο
2) προφανος και θα φαει τρρρελο κολημα!!!! για τον απλουστατο λογο οτι οι γυναικες δεν ειναι λογικα οντα. ειναι συναισθηματικα.
3) τι ενοεις.. ποπο εισαι χειροτερη απο τους ναζι.. θελεις θα σκοτωσεις το 90-93% των γυναικω κατω απο 27. ????
4) δεν το δοκιμαζα απλα, το εκανα βιομηχανια. απο την στιγμη που βγει ενας αντρας απο το σπιτι του μπορω να εγγυηθω οτι αν μαθει καλα πως γινεται θα γυρισει με την καλυτερη γκομενα στο σπιτι

Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη epote
Ο epote αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,484 μηνύματα.

O epote ) έγραψε στις 18:57, 04-12-12:

εδω ειμαι, οποιος θελει μπορει να με δει live..
στειλε μου σε πμ το τηλεφωνο σου

2) προφανος και θα φαει τρρρελο κολημα!!!! για τον απλουστατο λογο οτι οι γυναικες δεν ειναι λογικα οντα. ειναι συναισθηματικα.
Δεν ξερω γιατι επιμενει αυτος ο μυθος στο seduction community. Οι αντρες ειναι ΕΞΙΣΟΥ συναισθηματικα οντα, η εν πασι περιπτωσι ειμαστε καλυτεροι στο να βαφτιζουμε λογικη το συναισθημα. Οι γυναικες ειναι πολυ καλυτερες κοινωνικα (λογο εξελικτικης αναγκαιοτητας και συμπεριφορικης εκπαιδευσης) αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι το βαφτιζουμε αυτο "παραλογο".

Τεσπα, τα πραγματα που λεει ο πλειμποι οσο αντιπαθιτικα και αν ακουγονται αν επαναδιατυπωθουν ειναι πολυ πολυ λογικα και οι περισοτερες γυναικες θα τα εκτιμησουν ΓΝΗΣΙΑ. Αλλα εχει το κλασικο συνδρομο των περισοτερων που εχουν πρωτομαθει το PUA που ειναι ενα μειγμα ανασφαλειας και μισογυνησμου. Περναει με τον καιρο ομως.

Αυτο που λεει κατα βαση ειναι οτι για να ειναι ενας αντρας αρεστος στις γυναικες πρεπει να ειναι ωριμος, πολυσχηδης και πλουσιος χαρακτηρας με αρχες, αξιες, ιδανικα, αυτοπεποιθηση και σιγουρια στο λογο και τις πραξεις του.

Το μπερδευετε αυτο με το "καλο παιδι" που τρεχει σαν σκυλακι πισω απο καποια γυναικα ελπιζοντας οτι θα μπει στο βρακι τις κανοντας χαρες και δουλικα.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 19:01, 04-12-12:

?

υγ.
παντως επ, μεχρι να εμφανιστείς, νομιζα οτι ο τζ είναι σοκπαππετ σου.
τώρα π εμφανιστηκες, είμαι πλεον βέβαιος.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rempeskes : 04-12-12 στις 19:17.
Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

O epote ) έγραψε στις 19:05, 04-12-12:

οσο περισσοτερη αυτοπεπιθηση εχει ενας αντρας τοσο περισσοτερο ελκυστικος ειναι.
αλλο ενα απο τα τυπικα "λαθη" του PUA, ο συσχετισμος δεν σημαινει αιτιοτητα. Δεν σου δινει αυτοπεποιθηση το να κανεις καταδυσεις και ελευθερη πτωση, απλα συμβαινει ανθρωποι με αυτοπεποιθηση να τα κανουν αυτα (αν δεν εχουν κατι καλυτερο να κανουν...). Ξερω ΠΟΛΛΟΥΣ εσωστρεφεις ανθρωπους (και εμενα μαζι) που ειναι απο ουκαδες μεχρι εθελοντες στους γιατρους χωρις συνορα, δεν τους εδωσε καμια παραπανω κοινωνικη δεξιοτητα αυτο. Τιποτα περισοτερο απο "ενδιαφερουσες" ιστοριες ΟΤΑΝ απεκτησαν κοινωνικες δεξιωτητες.

?
Ενα απο τα "μαθηματα" του mystery method η οποιοδηποτε αλλου αναλωγου συστηματος ειναι να φτιαχνεις ενα ηλεκτρονικο προφιλ τιγκα στις φωτογραφιες με γυναικες και εσενα σε κοινωνικες καταστασεις να περνας καλα γιατι αυτο αναιβαζει την "αξια" σου στα ματια των αλλων.

Η θεωρια ειναι οτι οι γυναικες πρωτιμους τους αντρες που ειναι αποδεδειγμενα καλοι και ο πιο καλος τροπος καποιος να ειναι αποδεδειγμενα καλος ειναι να εχει παρει την εγγριση αλλων γυναικων preselction το λενε αυτο.

Λογικο ειναι αν και εχουν μια ταση να το παρακανουν. Κλασικο παραδειγμα οταν εισαι σε σχεση στην πεφτουν οταν εισαι μονος σου οχι.

Η αληθεια βεβαια δεν ειναι ακριβως ετσι, ναι σε ΚΑΠΟΙΕΣ γυναικες η προεπιλογη απο αλλες ειναι ελκυστικη αλλα αυτο ειναι confirmation bias, οταν εισαι σε σχεση πειθεις τον εαυτο σου οτι αρεσεις σε ολες γιατι ετσι και αλλιως εχεις την ασφαλεια οτι δεν θα τις κυνηγησεις.

Κλασικο στο κυκλο των pua ειναι το number close, παιρνοντας τηλεφωνο απο γυναικα εντυπωσιαζουν. Και αν αυτη δεν ανταποκριθει τοτε ειναι flake, η φταιει αυτος που δεν εκανε αρκετο value demonstration η οπως διαολο το λενε εχω ξεχασει. Η πιθανοτητα να μην ταιριαξαν απλα δεν περναει απο το μυαλο τους.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη epote : 04-12-12 στις 19:12.
Παράθεση

James Playboy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O James Playboy έγραψε στις 19:45, 04-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από epote
στειλε μου σε πμ το τηλεφωνο σου

Δεν ξερω γιατι επιμενει αυτος ο μυθος στο seduction community. Οι αντρες ειναι ΕΞΙΣΟΥ συναισθηματικα οντα, η εν πασι περιπτωσι ειμαστε καλυτεροι στο να βαφτιζουμε λογικη το συναισθημα. Οι γυναικες ειναι πολυ καλυτερες κοινωνικα (λογο εξελικτικης αναγκαιοτητας και συμπεριφορικης εκπαιδευσης) αλλα δεν μπορω να καταλαβω γιατι το βαφτιζουμε αυτο "παραλογο".

Τεσπα, τα πραγματα που λεει ο πλειμποι οσο αντιπαθιτικα και αν ακουγονται αν επαναδιατυπωθουν ειναι πολυ πολυ λογικα και οι περισοτερες γυναικες θα τα εκτιμησουν ΓΝΗΣΙΑ. Αλλα εχει το κλασικο συνδρομο των περισοτερων που εχουν πρωτομαθει το PUA που ειναι ενα μειγμα 2)ανασφαλειας και μισογυνησμου. Περναει με τον καιρο ομως.

Αυτο που λεει κατα βαση ειναι οτι για να ειναι ενας αντρας αρεστος στις γυναικες πρεπει να ειναι ωριμος, πολυσχηδης και πλουσιος χαρακτηρας με αρχες, αξιες, ιδανικα, αυτοπεποιθηση και σιγουρια στο λογο και τις πραξεις του.

Το μπερδευετε αυτο με το "καλο παιδι" που τρεχει σαν σκυλακι πισω απο καποια γυναικα ελπιζοντας οτι θα μπει στο βρακι τις κανοντας χαρες και δουλικα.
δεν ασχολουμαι με pu. ειναι μια μαλακια.
2) καμια ανασφαλεια κανενας μισογυνισμος. τα λεω χυμα για να χαμπαριασουνε οι αντρες. ειμαι απο τους λιγους που λατρευουν τις γυναικες.

Αρχική Δημοσίευση από epote
αλλο ενα απο τα τυπικα "λαθη" του PUA, ο συσχετισμος δεν σημαινει αιτιοτητα. Δεν σου δινει αυτοπεποιθηση το να κανεις καταδυσεις και ελευθερη πτωση, απλα συμβαινει ανθρωποι με αυτοπεποιθηση να τα κανουν αυτα (αν δεν εχουν κατι καλυτερο να κανουν...). Ξερω ΠΟΛΛΟΥΣ εσωστρεφεις ανθρωπους (και εμενα μαζι) που ειναι απο ουκαδες μεχρι εθελοντες στους γιατρους χωρις συνορα, δεν τους εδωσε καμια παραπανω κοινωνικη δεξιοτητα αυτο. Τιποτα περισοτερο απο "ενδιαφερουσες" ιστοριες ΟΤΑΝ απεκτησαν κοινωνικες δεξιωτητες.

Ενα απο τα "μαθηματα" του mystery method η οποιοδηποτε αλλου αναλωγου συστηματος ειναι να φτιαχνεις ενα ηλεκτρονικο προφιλ τιγκα στις φωτογραφιες με γυναικες και εσενα σε κοινωνικες καταστασεις να περνας καλα γιατι αυτο αναιβαζει την "αξια" σου στα ματια των αλλων.

Η θεωρια ειναι οτι οι γυναικες πρωτιμους τους αντρες που ειναι αποδεδειγμενα καλοι και ο πιο καλος τροπος καποιος να ειναι αποδεδειγμενα καλος ειναι να εχει παρει την εγγριση αλλων γυναικων preselction το λενε αυτο.

Λογικο ειναι αν και εχουν μια ταση να το παρακανουν. Κλασικο παραδειγμα οταν εισαι σε σχεση στην πεφτουν οταν εισαι μονος σου οχι.

Η αληθεια βεβαια δεν ειναι ακριβως ετσι, ναι σε ΚΑΠΟΙΕΣ γυναικες η προεπιλογη απο αλλες ειναι ελκυστικη αλλα αυτο ειναι confirmation bias, οταν εισαι σε σχεση πειθεις τον εαυτο σου οτι αρεσεις σε ολες γιατι ετσι και αλλιως εχεις την ασφαλεια οτι δεν θα τις κυνηγησεις.

Κλασικο στο κυκλο των pua ειναι το number close, παιρνοντας τηλεφωνο απο γυναικα εντυπωσιαζουν. Και αν αυτη δεν ανταποκριθει τοτε ειναι flake, η φταιει αυτος που δεν εκανε αρκετο value demonstration η οπως διαολο το λενε εχω ξεχασει. Η πιθανοτητα να μην ταιριαξαν απλα δεν περναει απο το μυαλο τους.
ναι, πολυ παπατζηδες μιλανε για number closes. αυτα ειναι μια μαλακια. υπαρχει τροπος α παρεις κινητο κοπελας πολυ γρηγωρα αλλα δεν θα παρεις ποτε απαντιση. το μονο αποδεκτο close στην ομαδα μας einai to fuck close. στα βλαχικα σεξ. οποιαδηποτε αλλη καταληξη απλα δεν την παιρμουνε σοβαρα.
p.s. ο ορος αυτοπεπιθηση ειναι μια μαλακια. δε υπαρχεει. αυτοπεπιθηση=situational competence
p.s.τσεκαρε inbox

Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,248 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 21:25, 04-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Ciela
και τον τατσοπουλο ο τζειμς τον εκπαιδευσε
Θες να πεις, και τον Τσακ Νόρις ο Τζέιμς τον εκπαίδευσε!

Παράθεση

merry poppins

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη merry poppins
H merry poppins αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φωτογράφος και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 412 μηνύματα.

H merry poppins έγραψε στις 22:05, 04-12-12:

Δεν ξερω τι νοημα έχει αυτο το θεμα αφου καθε γυναικα θελει διαφορετικα πραγματα...εγω προσωπικα θελω να ξερει τι θελει..οχι σημερα ετσι αυριο αλλιως

Παράθεση

Λιβία Αυγούστα

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Λιβία Αυγούστα
H Λιβία Αυγούστα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών . Έχει γράψει 408 μηνύματα.

H Λιβία Αυγούστα έγραψε στις 22:40, 04-12-12:

Συμφωνω απολυτα.10 διαφορετικες γυναικες να ρωτησεις τι θελουν,διαφορετικα πραγματα θα σου απαντησουν.Δεν ειναι ολες οι γυναικες ιδιες,οπως δεν ειναι και ολοι οι ανδρες ιδιοι.Δεν μπορουμε να βαζουμε ολους τους ανθρωπους μεσα στο ιδιο τσουβαλι.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 10:51, 05-12-12:

pick up artist

Παράθεση

epote

Επιφανές Μέλος

O epote ) έγραψε στις 19:10, 05-12-12:

Θελω να βγαλω τη διαθεση σου να κανεις AMOG* απο την αρχη σε παρακαλω ωστε να συζητησουμε επι της ουσιας. Εχω μεγαλη μυτη, ειμαι ακοινωνητος, δεν εχω καμια αισθηση κυριαρχηκοτιτας, ειμαι ακριβως το αντιθετο απο αυτο που λεμε alpha male. Συνεπως μην μπεις καν στη διαδικασια θα χασεις χρονο για κατι αυταποδεικτο, εισαι καλυτερος απο μενα.

δεν ασχολουμαι με pu. ειναι μια μαλακια.
o κανονας των 7 ωρων, τα closes, το preselection. Ολα αυτα ανοικουν στον ευρυτερο κοσμο του seduction και του pick up. Κανω λαθος?

2) καμια ανασφαλεια κανενας μισογυνισμος. τα λεω χυμα για να χαμπαριασουνε οι αντρες. ειμαι απο τους λιγους που λατρευουν τις γυναικες.
Η ιδια η φραση "λατρευω τις γυναικες" βριθει μισογυνισμου και ανασφαλειας.

Δεν ειναι ολες οι γυναικες ιδιες, δεν μπορεις να *λατρεψεις* 4.5 δισεκατομμυρια ανθρωπους πανω σε αυτο το πλανητη. Δεν ειναι ολες το ιδιο, καποιες θα σου αρεσουν, καποιες οχι, καποιες ειναι συμπαθεις (σε εσενα) καποιες οχι, καποιες ειναι καλοι ανθρωποι καποιες δεν ειναι, καποιες ειναι μορφωμενες καποιες οχι.

Τα θετικα στερεοτυπα ειναι οσο ρατσιστικα οσο και τα αρνητικα, ρατσιστης εισαι οταν λες οτι ολοι οι μαυροι ειναι κατωτεροι ρατσιστης και οταν λες οτι ολοι οι ιαπωνες καλοι στα μαθηματικα. Και στις δυο περιπτωσεις τσουβαλιαζεις, υπερβαλεις και αδυνατεις να καταλαβεις βασικα χαρακτηριστικα της ανθρωπινης ψυχοσυνθεσης.

ναι, πολυ παπατζηδες μιλανε για number closes. αυτα ειναι μια μαλακια. υπαρχει τροπος α παρεις κινητο κοπελας πολυ γρηγωρα αλλα δεν θα παρεις ποτε απαντιση. το μονο αποδεκτο close στην ομαδα μας einai to fuck close. στα βλαχικα σεξ. οποιαδηποτε αλλη καταληξη απλα δεν την παιρμουνε σοβαρα.
p.s. ο ορος αυτοπεπιθηση ειναι μια μαλακια. δε υπαρχεει. αυτοπεπιθηση=situational competence
p.s.τσεκαρε inbox
Ολα ωραια και καλα αν αυτο που θελεις ειναι εφημερο σεξ. Καμια αντηρηση οτι αυτο νομιζουν οτι θελουν ολοι οι αντρες. Τι γινεται στην περιπτωση που ΔΕΝ θελεις αυτο? Δεν το λεω ειρωνικα ουτε για να καλοπιασω. Την εχω περασει αυτη τη φαση, αλλα ερχεται καποια στιγμη που θελεις ενα συντροφο αδερφε. Αληθεια, συμβαινει.

Ποπο οταν ακουω ορολογιες που χρησημοποιουν οι μαλακες οι μανατζερ μου σηκωνετε η τριχα. situational competence...ελεος ναι αν εισαι σε κατι καλος συνηθως νοιωθεις και ανετος να το κανεις wow. 100.000 δολαρια στο harvard για MBA για να μαθεις αυτο. Τζιζους κραιστ ον α πογκο στικ.

Ξερεις ποσους ανθρωπους με ΤΕΡΑΣΤΙΟ ταλεντο ξερω που νομιζουν οτι "δεν το εχουν"? Αυτοπεποιθηση. Συνεπως ναι υπαρχει αυτοπεποιθηση εκτος του συγκεκριμενου. Λεγεται self esteem και ειναι ο τροπος με τον οποιο το ατομο σχετιζεται με το εσωτερικο του αντικειμενο.

Ο εγκεφαλος σας εχει εναν μηχανισμο που αποθηκευει τις εμπειριες σας. Οσο περισσοτερες αποριψεις τρωτε τοσο περισσοτερο δυστηχισμενοι γινεστε.
Ναι μνημη λεγεται

Στην μια περιπτωση πας να σκοτωσεις ελεφαντα με νεροπιστολο και στην αλλη σκας με πυρηνικη ενεργεια.
Στην πρωτη περιπτωση ο ελεφαντας δροσιστικε στην δευτερη δεν εχει μεινει τιποτα απο τον ελεφαντα αλλα ουτε και εσενα.

Το να εχεις λεφτα δεν σε κανει ευτυχησμενο, ουτε το να εχεις κλαμπ σε κανει κοινωνικο. Υπαρχει διαφορα αναμεσα στον συσχετισμο και την αιτιωτητα.

Και ο ιδιοκτητης του κλαμπ εχει γυναικες και ο πορτιερης επισις εχει. Εχεις μιλησει σε κανενα απο τους δυο στα 35 τους να δεις τι θα σου πουν?

Το να γαμεις αριστερα και δεξια δεν σε κανει χαρουμενο - ρωτα οποια γυναικα θελεις.

Το να τα εχεις καλα με τον εαυτο σου και να μην χρειαζεσαι επιβεβαιωση με το να κρεβατωνεις καθε διποδο θυλικο σε κανει ευτυχησμενο και αυτο ειναι το ολο νοημα.

Αν αυτο που σου λειπει η χρειαζεσαι ειναι κοινωνικες δεξιοτητες by all means μαθε και διδαξε τες αλλα μην περιοριζεις τον εαυτο σου στις βλακειες και το στυλ του seduction comunity γιατι ειναι μια εφηβικα ανωριμη εκδωση μιας καταπληκτικα πλουσιας επιστημης που λεγεται ψυχολογια.

Υπαρχουν τοσο πολλα περισοτερα πραγματα απο οσο λεγονται σε αυτα τα φορουμ, και τοσο πιο ουσιοδη.

*AMOG = alpha male other guy μια κατασταση στην οποια ο playboy η οποιοσδηποτε αλλος pick up artist θελει να κανει τον εαυτο του πιο "αντρα" απο καποιον αλλο αντρα της παρεας χρησημοποιοντας ενα μειγμα ευγενικης αδιαφοριας και χιουμοριστικης επαρσης.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ciela
H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,449 μηνύματα.

H Ciela έγραψε στις 13:05, 08-12-12:

νταξει τωρα επιστημονες και βλακειες. ποσοι απ αυτους θα επεφταν με αλεξιπτωτο και θα εκαναν σκουμπα νταιβιν στη μεση του ειρηνικου; ποσοι απ αυτους ειναι πραγματικοι αντρες; απο ποιους παιρνετε συμβουλες;
απο τα b males; χαλι...

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 13:17, 08-12-12:

παντως
αυτος

ουτε καταδυσεις εχει κανει ουτε εχει πηδηξει απο το διαστημα
και εχει αυτη

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 13:35, 08-12-12:

Γιατί έχει λεφτά, δύναμη, ωραίο αμάξι και πλούσιο πνευματικό κόσμο. Αχ αυτός ο Κυριακού.

Αν δεν είχε καταδικαστεί και για ανεξήγητο λόγο παρέμενε εκτός φυλακής πραγματικά και εγώ θα τον παντρευόμουν...

Παράθεση

venividivici43946

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici43946
Ο venividivici43946 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,196 μηνύματα.

O venividivici43946 έγραψε στις 15:22, 08-12-12:

Αρχική Δημοσίευση από Λυσιστράτη
Υπάρχουν και γυναίκες της εκκλησίας που είναι κατά του γάμου.
Δύσκολο έως απίθανο.

Παράθεση

BLUE SEA (Τέσα Ηλιού)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη BLUE SEA
H Τέσα Ηλιού αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,603 μηνύματα.

H BLUE SEA Μπαμπά μου,θα ζεις πάντα στην καρδιά μου έγραψε στις 22:33, 08-12-12:

Αποτελώ εξαίρεση.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους