Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,087 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,944 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Upload speed!!

panosgate4 (Πανος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη panosgate4
Ο Πανος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9 μηνύματα.

O panosgate4 έγραψε στις 13:56, 21-11-09:

Λοιπον παιδια..
εχω server στο counter-strike source
και θελω upload 5/mbps
Εχω forthnet και θελω να με βοηθησετε να κανω το download 5
και αντιστοιχα το upload 5

Τωρα ποιανω 10/mbps download & 1/mbps upload!
πως να τα ισσοροπησω χωρις να ΣΥΝΕΝΩΗΘΩ με την forthnet??

Y.Γ υπαρχει τροπος να ανεβασω το upload δωρεαν????

ΗΕLPPPPPP:no1:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valandil (Μπάμπης)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Valandil
Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 737 μηνύματα.

O Valandil Just dreaming.. έγραψε στις 14:06, 21-11-09:

Όχι εκτός αν έχεις μισθωμένη γραμμή.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Unkown-User
Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε στις 14:50, 21-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από panosgate4
Λοιπον παιδια..
εχω server στο counter-strike source
και θελω upload 5/mbps
Εχω forthnet και θελω να με βοηθησετε να κανω το download 5
και αντιστοιχα το upload 5

Τωρα ποιανω 10/mbps download & 1/mbps upload!
πως να τα ισσοροπησω χωρις να ΣΥΝΕΝΩΗΘΩ με την forthnet??

Y.Γ υπαρχει τροπος να ανεβασω το upload δωρεαν????

ΗΕLPPPPPP:no1:
Να στο πώ χύμα. ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ.

Θα μπορούσα να αρχίσω να σου εξηγώ τις διαφορές ADSL , SDSL αλλά προφανώς βαριέμαι. Και επίσης αν κάνεις ένα googlisma μπορείς να τα βρεις και μόνος σου.

(επίσης καλό θα ήταν να θες να ασχοληθείς με κάτι "σοβαρό" και γι αυτό να χρειάζεσαι το ΠΟΛΥ uplaod, αλλά άσε. What do I know? )

Παράθεση

miv (Babis)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη miv
Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 8,078 μηνύματα.

O miv έγραψε στις 14:58, 21-11-09:

Δίνει κανένας ISP SDSL στην Ελλάδα; Βέβαια και να μη δίνει δε θα μου φανεί παράξενο...δεν χρησιμευει στο μέσο χρήστη. Μέχρι και για radio server για κάποιους ακροατές το adsl με 1mbit up μ'εχει βολέψει. Παραπάνω δεν έχω δοκιμάσει.

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Krou
H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,293 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 15:34, 21-11-09:

Μπα μονο ασυμμετρες εχουμε εδω.
Πανο οχι δε μπορεις γιατι οι γραμμες που εχουμε ειναι ασυμμετρες, δηλαδη αλλη ταχυτητα για νταοουνλοουντ κ αλλη για απλοουντ και δεν αλλαζει ουτε αν το ζητησεις. (το a sto ADSL σημαινει asymmetric)

Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Unkown-User
Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε στις 15:50, 21-11-09:

Αρχική Δημοσίευση από miv
Δίνει κανένας ISP SDSL στην Ελλάδα; Βέβαια και να μη δίνει δε θα μου φανεί παράξενο...δεν χρησιμευει στο μέσο χρήστη. Μέχρι και για radio server για κάποιους ακροατές το adsl με 1mbit up μ'εχει βολέψει. Παραπάνω δεν έχω δοκιμάσει.
Η vivodi και η telepasport δίνανε, σε ορισμένες περιοχές μόνο, (τώρα δεν ξέρω αν έχει αλλάξει κάτι), αλλά με τιμές εντελώς εξοφρενικές και ασύμφορες.

1mbps σαφώς και είναι υπερ-αρκετό για τον μέσο χρήστη, και αν ο μέσος χρήστης δεν χρησιμοποιεί torrents τότε ούτε 256 (upload) δεν θα "χρειαζόταν".

Η μόνο χρήση για παραπάνω u/l που μου έρχεται στο μυαλό για τον average user είναι χρήση πολλών ip cameras για να βλέπει το μαγαζί του από το σπίτι του (λέμε τώρα...)

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Photoshop Speed Retouch - Από michael92
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Software.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 06-07-16 στις 11:47.
    • Need For Speed:The Run - Από gpetrakis
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 11-05-11 στις 10:26.
    • Live for speed - Από CHRISPASSAT
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Video Games.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-09-09 στις 01:52.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους