Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,847 μέλη και 2,411,337 μηνύματα σε 75,073 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 486 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 16:03, 28-06-05:

Family Guy και American Dad (από το δημιουργό του Family Guy) σπέρνουν!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

trelokotsidou

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H trelokotsidou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 74 μηνύματα.

H trelokotsidou έγραψε: στις 16:31, 28-06-05:

Θυμάται κανένας σας το Παρασκευή και 13 που το έπαιζε ο αnτ1 στο ξεκίνημα του, κάθε Παρασκευή?
Πρέπει να ήμουν στις τελευταίες τάξεις του δημοτικού, αρχές γυμνασίου και μου χει μείνει που ενώ το παρακολουθούσα ανελλιπώς, ήθελα να έχω πάντα τα φώτα αναμμένα και τον πατέρα μου μαζί γιατι τα κάνα πάνω μου!
Ισως τελικά να είμαι μαζόχα και να μην το παραδέχομαι
Μου' χει μείνει πάντως στο μυαλό ως η πιο αγαπημένη σειρά...
Τώρα για τα πιο πρόσφατα...ε χαλαρά ψηφίζω friends
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 05:06, 29-06-05:

Friends, sex and the city, απαραδεκτοι, εγκληματα, σ'αγαπω-μ'αγαπας, τρεις χαριτες και εισαι το ταιρι μου. Κι ενα λογω τιμης γιατι ειχα φαει κολλημα τρελο.
Παράθεση

gianakin

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο gianakin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

O gianakin έγραψε: στις 12:02, 30-06-05:

Απαραδεκτοι,Εγκληματα,2 Ξενοι,Σ'αγαπω Μ'αγαπας,Σαββατογεννημενες,Εκεινες κ Εγω,Της Ελλαδος τα Παιδα,Ακρως Οικογενειακον,Μεν κ Δεν,Κων/νου κ Ελενης.
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 20:59, 30-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από gianakin
Απαραδεκτοι,Εγκληματα,2 Ξενοι,Σ'αγαπω Μ'αγαπας,Σαββατογεννημενες,Εκεινες κ Εγω,Της Ελλαδος τα Παιδα,Ακρως Οικογενειακον,Μεν κ Δεν,Κων/νου κ Ελενης.
Τι επική σειρά κι αυτή.... ειδικά το επεισόδιο που η Δήμητρα έκανε την Kim Basinger με τα φρούτα Έπος...
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 18:56, 16-08-05:

Friends!!! Koρυφαία σειρα
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 19:40, 16-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
Friends!!! Koρυφαία σειρα
Καλύτερη κι από τους Simpsons;
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 20:00, 16-08-05:

Τώρα μου βάζεις δύσκολα!!

Μάλλον Friends
Παράθεση

Kaimaktsalan

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Kaimaktsalan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

O Kaimaktsalan έγραψε: στις 20:42, 16-08-05:

σαβατογενιμενες και λιγο εγκλιματα
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 07:14, 17-08-05:

Όπως δείχνει και το avatar μου, έχω πωρωθεί απίστευτά με το Shield. Αν και γενικά προτιμώ κωμωδίες, νοίκιασα την 1η season από το videoclub μετά από προτροπή φίλου και μπορώ να πω ότι είναι μια από τις καλύτερες σειρές που έχω δει (και έχω δει πάαααρα πολλές ). Καταρρίπτει όλα τα στερεότυπα που κάνουν βαρετές τις αστυνομικές σειρές (καλός μπάτσος / κακός εγκληματίας κτλ). Δείτε την!!!
Παράθεση

billthevampire

Δραστήριο Μέλος

Ο billthevampire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 210 μηνύματα.

O billthevampire έγραψε: στις 08:25, 17-08-05:

Futurama το μόνο που βλέπω στην TV
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

O O'Zorgnax έγραψε: στις 08:49, 17-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από billthevampire
Το Futurama είναι η καλύτερη τηλεοπτική σειρά ever. Μιλούσα για τις υπόλοιπες κοινές σειρές
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 09:10, 17-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax
Όπως δείχνει και το avatar μου, έχω πωρωθεί απίστευτά με το Shield. Αν και γενικά προτιμώ κωμωδίες, νοίκιασα την 1η season από το videoclub μετά από προτροπή φίλου και μπορώ να πω ότι είναι μια από τις καλύτερες σειρές που έχω δει (και έχω δει πάαααρα πολλές ). Καταρρίπτει όλα τα στερεότυπα που κάνουν βαρετές τις αστυνομικές σειρές (καλός μπάτσος / κακός εγκληματίας κτλ). Δείτε την!!!
Πρώτη φορά την ακούω! Για βάλε καμια πληροφορία ακόμα, ενδιαφέρον ακούγετε!
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

O O'Zorgnax έγραψε: στις 09:18, 17-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Πρώτη φορά την ακούω! Για βάλε καμια πληροφορία ακόμα, ενδιαφέρον ακούγετε!
Αυτό είναι το πιο πληροφοριακό site που έχω βρει, αλλά ίσως θα ήταν καλύτερο να τη δεις χωρίς να ξέρεις τίποτα παραπάνω για να μη χαλάσεις την έκπληξη. Από ότι ξέρω μόνο η 1η season έχει έρθει στην Ελλάδα, εγώ τώρα κατεβάζω τη 2η από το internet!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 12:56, 17-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από billthevampire
Nαι,το Futurama είναι πολύ ωραία σειρά αλλά δυστυχώς δεν ξέρω τι ώρα το παίζει το makedonia tv.Καμιά φορά το πετυχαίνω αλλά σε άσχετες ώρες
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

O O'Zorgnax έγραψε: στις 15:02, 17-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
Nαι,το Futurama είναι πολύ ωραία σειρά αλλά δυστυχώς δεν ξέρω τι ώρα το παίζει το makedonia tv.Καμιά φορά το πετυχαίνω αλλά σε άσχετες ώρες
Το Μακεδονία είναι γτπ τελείως. Αλλάζει κάθε βδομάδα τις ώρες προβολής όλων των σειρών και επιπλέον τις διακόπτει κάθε τρεις και λίγο για να δείξει live ιπποδρομίες!!! Έλεος πια!!
Θεωρητικά πάντως τώρα το Futurama παίζει καθημερινές στις 19:30 και weekends στις 18:00.
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie έγραψε: στις 16:23, 18-08-05:

Αρχική Δημοσίευση από O'Zorgnax
Το Μακεδονία είναι γτπ τελείως. Αλλάζει κάθε βδομάδα τις ώρες προβολής όλων των σειρών και επιπλέον τις διακόπτει κάθε τρεις και λίγο για να δείξει live ιπποδρομίες!!! Έλεος πια!!
Θεωρητικά πάντως τώρα το Futurama παίζει καθημερινές στις 19:30 και weekends στις 18:00.
Χθες το έγραψα από την tv και το έδειξε στις 7 παρά 5 ή παρά 10.Τέτοια ώρα πάντως
Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 462 μηνύματα.

H burbuja έγραψε: στις 17:06, 09-11-05:

"FRIENDS":απίστευτη σειρά,με ξεκαρδιστικές ατάκες που σου μένουν χαλαρά (βλ."we were on a BREAKKKK!!!!") και -κατά την γνώμη μου-όλοι οι ηθοποιοί της σειράς,είναι ένας κι ένας..!!!απίστευτες φάτσες!!!!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 17:12, 09-11-05:

Αρχική Δημοσίευση από burbuja
"FRIENDS":απίστευτη σειρά,με ξεκαρδιστικές ατάκες που σου μένουν χαλαρά (βλ."we were on a BREAKKKK!!!!") και -κατά την γνώμη μου-όλοι οι ηθοποιοί της σειράς,είναι ένας κι ένας..!!!απίστευτες φάτσες!!!!
Ειδικα ο "joey" Ο αγαπημενος μου!!!! Τρελο γελιο!!!
Παράθεση

obscured

Νεοφερμένος

Ο obscured αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

O obscured έγραψε: στις 03:44, 15-12-05:

Καλα, το 24 δεν το βλεπει κανεις; Μαζι με το CSI ειναι οτι καλυτερο εχω δει στην TV. Δεν ξερω αν προβαλονται απο καποιο καναλι αλλα κυκλοφορουν σε DVD οι τρεις πρωτοι κυκλοι του 24 και οι τεσσερεις του CSI.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους