Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,856 μέλη και 2,411,544 μηνύματα σε 75,083 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 471 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 20:27, 14-01-06:

Simpsons,Futurama,Παρά Πέντε και Κωσταντίνου και Ελένης.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Jason93 : 19-04-06 στις 16:24.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 20:27, 14-01-06:

Ντάξει το futurama όντως..

Τα επεισόδια της 2ης season του Joey είναι ΣΙΓΟΥΡΑ πιο καλά από τις 2 τελευταίες season των Friends. Ελπίζω να μην σε απογοητεύσω.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 21:54, 14-01-06:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Ντάξει το futurama όντως..
Για το Blackadder όμως δε σε είδα να λες τίποτα
Και μόλις το αγόρασα από το amazon... http://www.amazon.co.uk/exec/obidos/ASIN/B000ASALUQ/qid=1137268446/sr=8-1/ref=sr_8_xs_ap_i1_xgl/202-9162652-7315811
Κορυφή!!!!1
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη O'Zorgnax : 14-01-06 στις 22:16.
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 02:44, 15-01-06:

Δεν έχω δει ή δε θυμάμαι..
Στα ελληνικά πως το είχανε μεταφράσει;
Παράθεση

O'Zorgnax

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο O'Zorgnax αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 498 μηνύματα.

O O'Zorgnax έγραψε: στις 11:04, 15-01-06:

Η Μαύρη Οχιά ήταν στα Ελληνικά αλλά νομίζω ηταν αρκετά παλιά γιαυτο δεν το θυμάσαι. Πρωταγωνιστεί ο Rowan Atkinson από το Mr. Bean (αλλά το Black Adder ευτυχώς δεν έχει καμία σχέση με το απαράδεκτο Mr. Bean).
Παράθεση

noobaki

Νεοφερμένος

Ο noobaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 26 μηνύματα.

O noobaki έγραψε: στις 23:06, 28-01-06:

24 season 5.η κορυφαια απο τις 5!!!!!
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 23:17, 28-01-06:

Από ελληνικές ''Στο παρά πέντε'' και ''Θα βρεις το δάσκαλό σου''
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε: στις 12:11, 29-01-06:

"στο παρά 5"
Παράθεση

Alexel

Νεοφερμένος

Ο Alexel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Alexel έγραψε: στις 15:33, 29-01-06:

Ρε παιδιά, κανείς δεν βλέπει Desperate Housewives, Lost, Smallville??? Αυτές είναι οι αγαπημένες μου αυτή την στιγμή...
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 18:30, 29-01-06:

Για Desperate, moi. Είναι πολύ καλούλι...άντε να αρχίσει το δεύτερο σίζον...

λοστ, το ακούω συνέχεια τώρα τελευταία και μου έχει κεντρίσει το ενδιαφέρον. Θα επιληφθώ άμεσα του θέματος.
Παράθεση

BlindG

Νεοφερμένος

Ο BlindG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O BlindG έγραψε: στις 13:10, 31-01-06:

Ιππότης Της Ασφάλτου
Επικίνδυνες Αποστολές (και τις 2 περιόδους... Πιο πολύ τη δεύτερη...)
MacGyver
Dukes Of Hazzard (όχι την άθλια ταινία...)
Star Trek (Original Series... Όχι τον ξενέρωτο τον Picard...)
SLEDGEEEEEEEE HAAAAAAAAAAAMMMEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRR!!!!!!
... εεεε???
Σημερινές σειρές θέλετε ?????
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....
καλα....
εεεε...

Gilmore Girls... καλό, έξυπνο και ελαφρύ...
Lost... 2η σεζόν και έχει κάνει τρελλή κοιλιά
Alias.... (Jennifer Garner=ΜΠΛΙΑΧ, σοβαρά το λέω το καταντήσανε και σαπουνοπερα οπότε ουρτ...)
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε: στις 14:00, 31-01-06:

Το "Παρά 5"
Μακράν.......
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 08:08, 03-02-06:

Είδα το πρώτο επεισόδιο του Everwood και μου άρεσε πάρα πολύ!
Γλυκιά ιστοριούλα, καλοί ηθοποιοί (ειδικά η amy.. πω..) και όμορφη μουσικούλα.

Με συγκινήσεις αλλά και με χιούμορ. Περιμένω να φτάσουν στα χέρια μου περισσότερα επεισόδια για πιο εμπεριστατωμένη άποψη!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 08:17, 03-02-06:

είναι αυτή με το γιατρό που φεύγει και πάει σε άλλη πόλη και ξαναρχίζει από την αρχή?
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 08:25, 03-02-06:

yeap
Είναι διάσημος νευρολόγος στο Μανχάταν και πεθαίνει η γυναίκα του και μετακομίζει στο Κολοράντο.

Νομίζω έπαιξε στην ελληνική τηλεόραση το καλοκαίρι... (Έτσι μου είπανε δεν έχω επαφή το άθλημα στην μετάDSL εποχή)
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 08:27, 03-02-06:

το έβλεπα στο Σταρ, είναι καλούλιιιιιι

κοιμήσου!
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 09:19, 28-02-06:

To Lost τα σπάει.

Πόρωση.

Δι εντ.
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

O emufear έγραψε: στις 15:41, 06-03-06:

Μετά από 11 επεισόδια everwood μπορώ να πω ότι είναι θεϊκό, με καλούς ηθοποιούς, ενδιαφέροντες αλλά λίγο επιτηδευμένους χαρακτήρες, όμορφα δοσμένο συναίσθημα, σπιρτώδες χιούμορ, αρκετές συγκινήσεις και πανέξυπνες ρομαντικές ή μελαγχολικές ατάκες των ηρώων ή του αφηγητή.

-You gotta stop doing that you know.
-Doing what?
-Saying things that make me wanna kiss you.
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 16:10, 06-03-06:

Το Kingdom Hospital, το ειδα πριν λιγες μερες... Πραγματικα ειναι τελειο....
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 09:06, 09-03-06:

τέλιωσα το first season από LOST. Δεν έχω λόγια ειλικρινά. Κατ'εμέ, καλύτερο και από το 24.

Στρογγυλοκαθίστε σήμερα στη ΝΕΤ στις 11 το βράδυ, και θα με θυμηθείτε.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους