Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,824 μέλη και 2,410,464 μηνύματα σε 75,009 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 308 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

The Stand (Dr Gregory House)

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών . Έχει γράψει 487 μηνύματα.

O The Stand έγραψε: στις 21:10, 12-03-06:

Απο ελληνικές,αυτόν τον καιρό χαλαρά το 50-50.Τρελό γέλιο,τρομεροί ηθοποιοί θεικές ατάκες
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 16:35, 25-03-06:

Κι εγω παρα 5 για φετος.. Ειχα φαει και μια φρικη με το er που εβαζε τα ξημερωματα ο alpha αλλα ας ειναι καλα οι τραγουδισταραδες του dreamshow, aaarggggh!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Crow_of_Darkness

Δραστήριο Μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 221 μηνύματα.

O Crow_of_Darkness έγραψε: στις 21:54, 16-04-06:

X-Files, τα οποία και παρακολουθώ από τότε που άρχισαν πρίν χρόνια. Αυτό το καιρό προβάλεται ο τελευταίος κύκλος επεισοδίων και η περιέργεια μου για το φινάλε, χτυπάει κόκκινο.
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 02:41, 17-04-06:

Εμένα μου έχει μείνει ο Doctor Who... Γέρασα;;
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 06:09, 17-04-06:

Το Kingdom Hospital μόνο σε εμένα μου άρεσε;
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 08:05, 17-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Εμένα μου έχει μείνει ο Doctor Who... Γέρασα;;
μαζί γεράσαμε απίστευτη σειρά...θυμάσαι τον τεράστιο πράσινο γυμνοσάλιαγκα (?!) που πήγε να τους φάει όλους?
Παράθεση

erodia

Δραστήριο Μέλος

H erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών και επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing . Έχει γράψει 279 μηνύματα.

H erodia έγραψε: στις 08:49, 17-04-06:

"Παρά πέντε", "50-50" και οι "Ναυαγοί"
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 15:56, 19-04-06:

θυμάσαι τον τεράστιο πράσινο γυμνοσάλιαγκα (?!) που πήγε να τους φάει όλους?
Ναι το τέρας... Θυμάσαι τα ρομποτάκια με τις λάμπες στο κεφάλι, που τον κυνηγούσαν από το πρώτο μέχρι το τελευταίο επεισόδιο;
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 16:21, 19-04-06:

2 ξενοι!
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 16:38, 19-04-06:

Πλεων απο Ελληνικες:
Παρα 5
Το καφε της Χαρας
50-50
Η Ωρα η καλη
και 10 λεπτα κηρυγμα απο αυτες που δεν παιζοντα πια

και απο ξενες μονο Friends
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 18:21, 19-04-06:

Πάρα 5
Κωνσταντίνου και Ελένης
Θα βρεις το δάσκαλό σου
(Από ξένες τπτ)

Παράθεση

avrohis

Νεοφερμένος

Ο avrohis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 59 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O avrohis έγραψε: στις 00:44, 23-04-06:

ψάχνω όλα τα επεισόδια της σειράς "οι απαράδεκτοι".
Τα έχει κάποιος , ή γνωρίζει κάποιος απο που μπορώ να τα κατεβάσω ?
Σας ευχαριστώ
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 00:49, 23-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Το Kingdom Hospital μόνο σε εμένα μου άρεσε;
Κι εγώ το βλέπω το Kingdom Hospital Φοβερό είναι Μόνο ένας κύκλος επεισοδίων είναι?
Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 15,944 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 01:15, 23-04-06:

Τουλαχιστον σε DVD ναι ... γενικα δεν εχω ακουσει κατι
Παράθεση

maxnikos

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο maxnikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 84 μηνύματα.

O maxnikos έγραψε: στις 02:32, 25-04-06:

Κωνσταντινου και Ελενης rulzzz
Παράθεση

ladycat (frosso)

Δραστήριο Μέλος

H frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών , επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

H ladycat πισσας+ζυλιτο+γκρινιαρης+ladycat jr=LFE έγραψε: στις 09:43, 25-04-06:

παραπεντε τελειο κ μαγισσες της σμυρνης φανταστικο κ της αγαπης μαχαιρια που με ανατραχιαζει
Παράθεση

^^Vampire^^

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 133 μηνύματα.

H ^^Vampire^^ έγραψε: στις 02:17, 26-04-06:

Στο παρά πέντε... όλα τα λεφτά!!!! Και μόνο που θυμάμαι κάποιες ατάκες γελάω.
(ερώτηση: τελικά κουκουμάφκα τι σημαίνει; )

Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 11:41, 04-05-06:

άργησα αλλά το ανακάλυψα το διαμάντι.

Prison Break. Σε λίγο τελιώνει η πρώτη season. Αρχίστε την παραγγελία(χουχού, ξέρετε εσείς, πονηγούλια) και δείτε το μονοκοπανιά
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 11:56, 04-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από ladycat
παραπεντε τελειο κ μαγισσες της σμυρνης φανταστικο κ της αγαπης μαχαιρια που με ανατραχιαζει
οι μαγισσες και μεναμαρεσαν αλλα εχω χασει τοσα πολλα επεισοδια που πλεον δε καταλαβαινω τι γινεται
Παράθεση

Aayla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H Aayla έγραψε: στις 12:33, 04-05-06:

Πωπω, παιδιά δε βλέπω καμία σειρά πια...το πιστεύετε;!;
Καταρχήν φαντάζομαι ότι είμαι η μοναδική Ελληνίδα που δε βλέπει το "παρά πέντε".
Κατά δεύτερον άρχισα να βλέπω μία και μοναδική σειρά, τις Νοικοκυρές σε απόγνωση, η οποία ήταν πάρα πολύ καλή, αλλά αρχίσαν οι μ#λ#κ#ες του καναλιού, εκατό επαναλήψεις, αναβολές λόγω ποδοσφαίρου, αλλαγές στην ώρα, στη μέρα κι έτσι τό'κοψα κι αυτό...Αλλά όπως είπε κι η dooo, υπάρχουν και τα dvd, όπου τα παίρνεις μετά όλα τα επεισόδια μαζί και τα...ρουφάς μονομιάς!!!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους