Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,080 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,722 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 09:34, 04-04-08:

Τι θυμήθηκα πρωί πρωί, "Της Ελλάδος τα παιδιά", μικρή ήμουν φανατική τηλεθεάτρια!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 13:08, 04-04-08:

Και εγω βλεπω "Πηρα Κοκκινα Γυαλια" (και αυτος μοιαζει τρελα με τον Gael Garcia Bernal, εεεε?) και Singles. Και προχτες ξεκινησα τα Υπεροχα πλασματα και μου αρεσει πολυυυυυ!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη fielda
H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε στις 17:55, 04-04-08:

Εγώ βλέπω Singles και Αν υπήρχες θα σε χώριζα. Καμιά φορά αν δε βαριέμαι βλέπω και Γοργόνες. Αυτά από τα ελληνικά... Από τις ξένες σειρές βλέπω φανατικά Lost, Prison Break και καμιά φορά Nip Tuck και Desperate Housewives.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Skoulikadera---

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Skoulikadera---
H Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 421 μηνύματα.

H Skoulikadera--- έγραψε στις 14:19, 05-04-08:

"ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΑΝ ΤΟΝ ΚΌΣΜΟ"
"ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟΙ ΜΑΖΙ"

Παράθεση

joannaki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη joannaki
H joannaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H joannaki έγραψε στις 22:43, 08-06-08:

λοιπον εχουμε και λεμε:
one tree hill (εχω τρομερο κολλημα με αυτη τη σειρα)
nip/tuck
friends
complete savages
party of five
gossip girl κ.α.
επισης:
2 ξενοι
υπεροχα πλασματα
ιχνη
s1ngles κ.α.

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 10:12, 12-06-08:

How I met your mother.
Dexter.

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 10:58, 12-06-08:

Τι κρίμα που τελέιωσαν (ελπίζω για φέτος) τα "Μαύρα Μεσάνυχτα"
Με ποιόν Ζαν Γκλόντ θα γελάω τώρα???
Θυλβή μουυυυυυυυυυυυυυυυ

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Affliction (Midna)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Affliction
Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Affliction έγραψε στις 16:54, 03-07-08:

Τα all-time-classic Φιλαράκια, το South Park, το 30 Rock και το The Big Bang Theory (τέτοιο geek που 'μαι!) από κωμικές. Κι έπειτα το Battlestar Galactica, το Heroes και το Prison Break.

Αν και το Heroes νομίζω κατάντησε αρκετά χαζό στα τελευταία επεισόδια και μάλλον θα το βλέπω για να γελάω πλεόν...

Παράθεση

vendetta (Thor)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη vendetta
Ο Thor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ξεναγός . Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O vendetta έγραψε στις 23:01, 03-07-08:

Φιλαράκια...
Δεν ξέρω αν θα καταφέρουν να γυρίσουν ποτέ κάποια καλύτερη σειρά...Ένας κι ένας οι πρωταγωνιστές...
Τώρα Lost, Prison Break και Heroes πολύ καλά αλλά όσο αυξάνονται οι κύκλοι οι υποθέσεις τους ξεχυλώνουν...
Από Ελληνικά οι κλασσικοί Απαράδεκτοι...

Παράθεση

Valder (Λυκούργος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Valder
Ο Λυκούργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αμπελόκηποι (Αττική). Έχει γράψει 3,291 μηνύματα.

O Valder απορροφημένος στο επίχρυσο τουλάτε του έγραψε στις 23:10, 03-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Affliction
Κι έπειτα το Battlestar Galactica

Εύγε νέε μου! Θα πας μπροστά! Εξαιρετική επιλογή! Ήδη σε συμπάθησα!

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 14:16, 04-07-08:

Να προσθεσω 3 που ειδα/βλεπω και δεν ειν κακες :

Shark (δικαστικο με αιμηρες ατακες και υφος απο τον μοναδικο James Woods)

The Big Bang Theory (κωμική σειρα με πρωταγωνιστες σπασίκλες επιστημονες υψηλου επιπεδου κα ατακες-αστεια απο πολλες σειρες επιστημονικης φαντασιας και φυσικης/μαθηματικων/αστρονομιας)

Reaper (αναφρη φαντασιας οπου οι γονεις του πρωταγωνιστη πουλησαν την ψυχη του στο διαβολο και τωρα αυτος πρεπει να κυνηγαει ψυχες που δραπετευσαν απο την κολαση, με μονη βοηθεια τον αινιγματικο Σατανα και τα παντελως αλλόκοτα εργαλεια που του δινει για να αιχμαλωτισει τις ψυχες ! )

Παράθεση

ΕΥΑ!

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ΕΥΑ!
H ΕΥΑ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Designer . Έχει γράψει 36 μηνύματα.

H ΕΥΑ! έγραψε στις 14:27, 04-07-08:

Χμμ βλέπω ή μάλλον έβλεπα φέτος το χειμώνα όπως κ αλλους χειμώνες δλδ s1ngles ...
Μπαμπά μην τρέχεις...

Δν μ έρχεται άλλη τώρα ...

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 16:35, 04-07-08:

Πρεπει να εχω ξαναγραψει εδω αλλα τεσπα...

Βλεπω Lost και Prison break, αλλα εχω μεινει λιγο πισω. Επισης, βλεπω Singles, αλλα εχω μεινει και εκει πισω γιατι το βλεπει μαζι μου και ο καλος μου τωρα τελευταια (ενας θεος ξερει τι καταλαβαινει-γελαει παντως! ) και με εβαλε να το ξεκινησουμε απο τον πρωτο κυκλο...Επισης Υπεροχα Πλασματα.

Παράθεση

Franky5465 (Γιώργος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Franky5465
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 37 μηνύματα.

O Franky5465 έγραψε στις 20:24, 04-07-08:

Εντάξει πιστεύω ότι είναι πολύ κλασσικό Friends
ε και που και που κάνα anime( αν πιάνεται για τηλεοπτική σειρά )

Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ophelia
H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε στις 19:34, 07-07-08:

βασικά εμένα μια απο τις πραγματικά αγαπημένες μου σειρές ever ειναι τα "εγκλήματα". Ότι και να λέμε σαν τις φαρμακερές ατάκες της Σωσό δύσκολα βρίσκεις στην ελληνική τηλεόραση........αυτό, και ένα άλλο στο mega που δεν νομίζω να έβλεπαν και πολλοί το "πάλι απο την αρχή". Αυτό μόνο και μόνο που το σκηνοθετούσε ο κραββάς και έπαιζε ο παπαχρόνης αρκεί
ασε που στους τίτλους αρχής είχε το "πάρε με μαζί σου" απο ξύλινα σπαθιά που είναι το αγαπημένο μου τραγουδάκι.........................

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 20:01, 07-07-08:

Όσον αφορά ελληνικές σειρές, θεωρώ το Δεληγιάννειο Παρθεναγωγείο την καλύτερη.
Κρίμα που τελείωσε μέσα σε μια σεζόν

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 00:46, 08-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Πλακα με κανεις.....
Ειναι ισως η μοναδικη απο τις σειρες του Ρωμα που δεν μπορεσα να παρακολουθησω....

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

wagneriandandy (Λευτέρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη wagneriandandy
Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O wagneriandandy έγραψε στις 01:37, 08-07-08:

Μαρια η ασχημη!
(αστειακι)

Carnivale αν λεμε απο οτι εχει παιχτει στην ελληνικη τηλεοραση. Γενικα Twin peaks 4ever

Παράθεση

cosette

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη cosette
H cosette αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H cosette έγραψε στις 02:05, 08-07-08:

Πραγματικά, αυτή η σειρά πιστεύω ότι είναι η καλύτερη του Ρώμα
Πολύ προσεγμένη , με καλή σκηνοθεσία, πολύ καλές ερμηνείες από τους ηθοποιούς και ένα εξαιρετικό σενάριο.
Είναι η καλύτερη δουλεία του όχι μόνο δημιουργικά αλλά και ερμηνευτικά.
Καλύτερα που ολοκληρώθηκε σε μία σεζόν, γιατί μετά θα την τραβούσαν από τα μαλλιά για να καλύψει 2 σεζόν και το αποτελεσμα δε θα ήταν το ίδιο καλό.

Όσον αφορά την αγαπημένη μου σειρά μάλλον θα έλέγα Friends ή House, αλλά μου άρεσούν αρκετές οπότε....

Παράθεση

Affliction (Midna)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Midna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 137 μηνύματα.

O Affliction έγραψε στις 13:49, 10-07-08:

Δεν έχεις βαρεθεί να τον βλέπεις να υποδύεται εδώ και 10 χρόνια τον καλοντυμένο, ευγενικό κύριο με αρχές? Νομίζω ότι πρέπει σύντομα να αλλάξει ρεπερτόριο γιατί έχει καταντήσει κάπως βαρετός...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 17:35, 10-07-08:

Δεν έχεις βαρεθεί να τον βλέπεις να υποδύεται εδώ και 10 χρόνια τον καλοντυμένο, ευγενικό κύριο με αρχές? Νομίζω ότι πρέπει σύντομα να αλλάξει ρεπερτόριο γιατί έχει καταντήσει κάπως βαρετός...
Όχι, δεδομένου ότι του πάει πολύ αυτός ο ρόλος και συνεχώς γίνεται καλύτερος (κάθε νέα του σειρά είναι καλύτερη από την προηγούμενη).
Μία φορά που πήγε να ξεφύγει (στο Λίφτιγκ) το αποτέλεσμα ήταν άθλιο.
Προσωπικά έχω σταματήσει να βλέπω τηλεόραση εδώ και χρόνια. Τις σειρές του Ρώμα όμως δεν τις χάνω ποτέ και για τίποτα.

Παράθεση

Affliction (Midna)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O Affliction έγραψε στις 17:46, 10-07-08:

Όχι, δεδομένου ότι του πάει πολύ αυτός ο ρόλος και συνεχώς γίνεται καλύτερος (κάθε νέα του σειρά είναι καλύτερη από την προηγούμενη).
Μία φορά που πήγε να ξεφύγει (στο Λίφτιγκ) το αποτέλεσμα ήταν άθλιο.
Προσωπικά έχω σταματήσει να βλέπω τηλεόραση εδώ και χρόνια. Τις σειρές του Ρώμα όμως δεν τις χάνω ποτέ και για τίποτα.
Όσο ζω τον θυμάμαι μία δικηγόρο "μη μου άπτου" στη σειρά με τους γείτονες και τη χαζή με το σκυλάκι. Μετά σαν βυζαντινολόγο στο Κωνσταντίνου και Ελένης και τώρα αυτή η σειρά που πάλι είχε έναν ανάλογο ρόλο. Δε λέω ότι δεν του πάει αλλά ίσως ο κόσμος βαρέθηκε να τον βλέπει σε τέτοιους ρόλους κι ίσως αυτός ήταν ένας από τους κύριους λόγους που η σειρά αυτή σταμάτησε. Για αυτό τουλάχιστον δεν την παρακολούθησα καθόλου κι εγώ, ενώ είχα δει πάρα πολλά επεισόδια από τις δύο που προανέφερα. Νομίζω κιόλας ότι στη σειρά αυτή έγραφε και σενάριο ή κάτι τέτοιο, έτσι? Αν ναι, εφόσον το κατέχει και το ταλέντο αυτό εκτός από το ηθοποιηλήκι ίσως θα ήταν καλύτερα να αλλάξει λίγο ρότα και να κάνει και τίποτα άλλο.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Affliction : 10-07-08 στις 17:53.
Παράθεση

katerina_s

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη katerina_s
H katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H katerina_s έγραψε στις 17:50, 10-07-08:

sorry αλλα το Δεληγιαννειο το θεωρω (ψιλο)αποτυχια!
Στις αγαπημενες μου σειρες ειναι: Δυο ξενοι, Παρα πεντε, Οι σταβλοι της Ερριετας Ζαϊμη και αυτο που ειχε φετος με τον Σεργιανοπουλο(), Εξαφανιση.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 18:02, 10-07-08:

Όσο ζω τον θυμάμαι μία δικηγόρο "μη μου άπτου" στη σειρά με τους γείτονες και τη χαζή με το σκυλάκι. Μετά σαν βυζαντινολόγο στο Κωνσταντίνου και Ελένης και τώρα αυτή η σειρά που πάλι είχε έναν ανάλογο ρόλο. Δε λέω ότι δεν του πάει αλλά ίσως ο κόσμος βαρέθηκε να τον βλέπει σε τέτοιους ρόλους κι ίσως αυτός ήταν ένας από τους κύριους λόγους που η σειρά αυτή σταμάτησε. Για αυτό τουλάχιστον δεν την παρακολούθησα καθόλου κι εγώ, ενώ είχα δει πάρα πολλά επεισόδια από τις δύο που προανέφερα. Νομίζω κιόλας ότι στη σειρά αυτή έγραφε και σενάριο ή κάτι τέτοιο, έτσι? Αν ναι, εφόσον το κατέχει και το ταλέντο αυτό εκτός από το ηθοποιηλήκι ίσως θα ήταν καλύτερα να αλλάξει λίγο ρότα και να κάνει και τίποτα άλλο.
Προσωπικά πιστεύω ότι κάθε έργο τέχνης (και η κακή τέχνη, τέχνη είναι, μην ταράζεστε όσοι δεν τον πάτε) θα πρέπει να κρίνεται μεμονωμένα. Μειώνεται η αξία των πινάκων του Νταλί από το γεγονός ότι έχουν οι περισσότεροι το ίδιο στυλ; (και όχι, δεν θεωρώ το Ρώμα ισάξιο του Νταλί!!! Απλά κάποιο παράδειγμα έπρεπε να φέρω!)

Κατερίνα, γιατί το θεωρείς αποτυχία;

Παράθεση

katerina_s

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη katerina_s
H katerina_s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 73 μηνύματα.

H katerina_s έγραψε στις 23:59, 10-07-08:

Βασικα, οσες φορες ετυχε και το ειδα δεν μου αρεσε. Το θεωρησα καπως "ακαιρο". Επιπλεον δεν εχει τυχει να ακουσω θετικα σχολια απο καποιον γνωστο μου. Δεν ετυχε εστω και ενας να μου πει οτι του αρεσε αυτη η σειρα. Ίσως τη δικη μου αποψη να επηρεαζει και αυτο που ειπαν καποια παιδια νωριτερα. Εχω βαρεθει να τον βλεπω να παιζει τους ιδιους ρολους διαρκως. Μεν και δεν, Το καφε της Χαρας, Κωνσταντινου και Ελενης, Δεληγιαννειο Παρθεναγωγειο...παντου ο σπουδασμενος, μη μου απτου, υψηλης κοινωνιας κυριος. Στο Λιφτινγκ, οπως ειπες κι εσυ πηγε να κανει τη διαφορα και να το παιξει τεκνο αλλα δεν....

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 01:20, 11-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από katerina_s
Δεν ετυχε εστω και ενας να μου πει οτι του αρεσε αυτη η σειρα. Ίσως τη δικη μου αποψη να επηρεαζει και αυτο που ειπαν καποια παιδια νωριτερα.
Μπουχουχου, όλοι με αγνοούυυυυν

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 01:30, 11-07-08:

Προσωπικά πιστεύω ότι κάθε έργο τέχνης (και η κακή τέχνη, τέχνη είναι, μην ταράζεστε όσοι δεν τον πάτε) θα πρέπει να κρίνεται μεμονωμένα. Μειώνεται η αξία των πινάκων του Νταλί από το γεγονός ότι έχουν οι περισσότεροι το ίδιο στυλ; (και όχι, δεν θεωρώ το Ρώμα ισάξιο του Νταλί!!! Απλά κάποιο παράδειγμα έπρεπε να φέρω!)

Γιατί ποτέ δε γέλασα με τίποτε δικό του.

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 02:46, 11-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Γιατί ποτέ δε γέλασα με τίποτε δικό του.
Ούτε εγώ εκτιμώ ιδιαίτερα το χιούμορ του.
Για άλλους λόγους μου αρέσουν οι σειρές του...
Υπάρχει μια "αθωότητα" σε αυτές που δεν τη βρίσκεις εύκολα πλέον σε άλλες σειρές/ταινίες... Αν ήθελα να δω σήψη, διαφθορά και κακία δεν θα χρειαζόταν να δω κάποια σειρά, απλά θα έβγαινα έξω

Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 09:10, 11-07-08:

Εμένα μου άρεσε πολύ ο Ρώμας στο Κωνσταντίνου και Ελένης και στο καφέ της Χαράς, αλλά ειδικά στον κακό Βεζύρη

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 09:39, 11-07-08:

Αρχική Δημοσίευση από Palladin
Εμένα μου άρεσε πολύ ο Ρώμας στο Κωνσταντίνου και Ελένης και στο καφέ της Χαράς, αλλά ειδικά στον κακό Βεζύρη
Κι εμένα γενικά μου αρέσει ο Ρώμας. Μου άρεσε πολύ το καφέ της Χαράς και ο Κακός Βεζύρης!!!

Παράθεση

Ageliki2502

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ageliki2502
H Ageliki2502 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H Ageliki2502 έγραψε στις 15:42, 17-07-08:

οχι αλλο ρωμα!! ενταξει, δε με πειραζει που υποδυεται παντα ενα συγκεκριμενο στυλ ρολων, αλλα το ειναι εκνευριστικα πολλες οι ιδιες ατακες και τα αστεια που χρησιμοποιει σε ολες του τις σειρες! παραδεχομαι βεβαια οτι οσες φορες το χρονο και να παιζεται το κων/νου και ελενης καθομαι και το βλεπω..
απο ελληνικες κορυφαιο οι απαραδεκτοι και τα εγκληματα!
επισης εχω κολλησει με prison break και house md

Παράθεση

Ρεγγίνα (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ρεγγίνα
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H Ρεγγίνα έγραψε στις 22:56, 17-07-08:

Τον Ρώμα τον σιχαίνομαι, αλλά πιστεύω ότι αν αντί να κάνει ολόκληρη σαιζόν πριν φτάσει στον πόλεμο, έκανε μερικά επεισόδια μόνο και δεν έβαζε το ηλίθιο χιούμορ του που δεν κόλλαγε με τίποτα στη σειρά, θα ήταν καλό. Βασικά, αν το έκανε άλλος θα ήταν πολύ καλό!

Από σειρές κι εγώ Δυο Ξένους, ER, House... Και παίζει να μ'αρέσουν και οι Tudors... Δεν έχω δει, αλλά πορώθηκα με την Anne Boleyn και τώρα το κατεβάζω! Αν στις υπόλοιπες σαιζόν η βασική ιστορία είναι ότι το καθίκι τον Ερρίκο τον κυνηγάει το φάντασμά της και τον βασανίζει ΦΡΙΧΤΑ, θα γίνει από τις αγαπημένες μου!

Παράθεση

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη fielda
H fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 479 μηνύματα.

H fielda έγραψε στις 00:13, 18-07-08:

Συγνώμη εκ των προταίρων για αυτό που θα πω αλλά πραγματικά ο Ρώμας μου φαίνεται απίστευτα ατάλαντος και κρύος. Κρύο χιούμορ, κρύα υποκριτική, κρύος χαρακτήρας γενικότερα. Του αναγνωρίζω ότι είχε κάποιες καλές ιδέες για σενάριο αλλά τα χάλασε υποδύοντας ο ίδιος κάποιον από τους ρόλους του σεναρίου. Για το φετινό σήριαλ δεν έχω γνώμη καθώς δεν το παρακολούθησα. Η γνώμη μου είναι ότι σε όσες σειρές έχει γράψει ο ίδιος, επαναλαμβάνεται σε τραγικό βαθμό και οι ατάκες είναι σχεδόν ίδιες.

Εγώ φέτος παρακολουθούσα Singles φανατικά, Αν υπήρχες θα σε χώριζα γιατί είχε πολύ καλούς ηθοποιούς και ερμηνείες και αν τύχαινε και ήμουν σπίτι και βαριόμουν πολύ έβλεπα και Υπέροχα πλάσματα (ούτε αυτή η σειρά μου άρεσε, ήταν καθαρή αντιγραφή των Singles).

Παράθεση

Metallou19 (Blood Guzzler In Wonderland)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Metallou19
H Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.

H Metallou19 Kill Me... With Your Kisses... έγραψε στις 01:21, 18-07-08:

Από ελληνικές σειρές: Στο παρά πέντε, Singles

Από ξένες σειρές: Prison Break, Sex and the city

(Ενοοείται όλες οι Season από όλες τις series)

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Metallou19 : 18-07-08 στις 01:45.
Παράθεση

[V]

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη [V]
Ο [V] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 90 μηνύματα.

O [V] έγραψε στις 22:02, 17-09-08:

Δεν εχω καποια αυτο το καιρο.

Παράθεση

Empyrium

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Empyrium
Ο Empyrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O Empyrium ` έγραψε στις 16:10, 24-09-08:

Απο ξενες λατρευω τις: Grey's Anatomy, Dexter, True Blood, Six Feet Under, South Park, Family Guy, The Simpsons και Hustle

Απο Ελληνικες : 10η εντολη, Κοκκινος Κυκλος, Σαββατογεννημενες, Παραπεντε κτλ

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 16:17, 24-09-08:

Αχ θέλω να δω πάλι Dexter...

Παράθεση

Empyrium

Νεοφερμένος

Ο Empyrium αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O Empyrium ` έγραψε στις 16:31, 24-09-08:

Και εσυ Dexterόπληκτη? Υπομονη , σε λιγες μερες θα αρχισει η 3η σεζον.

Ξεχασα να βαλω στην λιστα με τις ξενες σειρες το Jericho και το Damages ..

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 16:34, 24-09-08:

Και εγω αυτο το διαστημα με αυτην εχω κολλησει και περιεργως μου αρεσει παρα πολυ, ενω δε γουσταρω καθολου τους γιατρους !!!!!

Παράθεση

DreamsRevenge

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DreamsRevenge
H DreamsRevenge αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,241 μηνύματα.

H DreamsRevenge sans toit, ni loi έγραψε στις 16:53, 24-09-08:

S1ngles 1
S1ngles 2
S1ngles 2 1/2
S1ngles 3
S1ngles Forever
and Ever

...και δεν είμαι φανατική, μη με παρεξηγήσετε!

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 21:49, 24-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Empyrium
Και εσυ Dexterόπληκτη? Υπομονη , σε λιγες μερες θα αρχισει η 3η σεζον.
Η 3η σεζόν έχει ήδη ξεκινήσει και έχει βγει το πρώτο επεισόδιο

Παράθεση

Empyrium

Νεοφερμένος

O Empyrium ` έγραψε στις 22:08, 24-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Η 3η σεζόν έχει ήδη ξεκινήσει και έχει βγει το πρώτο επεισόδιο
Nope , κανεις λαθος. Αυτο που εχει βγει ειναι pre-air pilot. Η σεζον ξεκιναει κανονικα στις 28 Σεπτεμβριου !

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 22:29, 24-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από Empyrium
Nope , κανεις λαθος. Αυτο που εχει βγει ειναι pre-air pilot. Η σεζον ξεκιναει κανονικα στις 28 Σεπτεμβριου !
Οπότε εσύ θα περιμένεις την επίσημη προβολή για να το δεις από το συνδρομητικό;

Παράθεση

Empyrium

Νεοφερμένος

O Empyrium ` έγραψε στις 22:41, 24-09-08:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Οπότε εσύ θα περιμένεις την επίσημη προβολή για να το δεις από το συνδρομητικό;
Ναι ναι οπωσδηποτε

Ειμαστε λιγο off topic μηπως? Ας σταματησουμε!

Παράθεση

xanp (Ξανθή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη xanp
H Ξανθή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 150 μηνύματα.

H xanp έγραψε στις 06:40, 25-09-08:

Prison break αν και θέλω φέτος να είναι και ο τελευταίος κύκλος ο τέταρτος ...
Μια καλή πρόταση είναι και το gossip girl που άρχισα να βλέπω από χθες..μέχρι στιγμής ήταν καλό αν και είδα μόνο 3 επεισόδια.
Και εννοείται ότι είμαι και εγώ φαν του Grey's anatomy όπως και παλιότερα έβλεπα ER..

Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη manouela
H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε στις 22:09, 27-11-08:

singles και friends . τις λατρεύω αυτές τις σειρές.. κρίμα που τελείωσαν τα singles τουλάχιστον τα φιλαράκια μπορώ να τα βλέπω όσο θέλω

Παράθεση

Γλαύκη

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Γλαύκη
H Γλαύκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H Γλαύκη έγραψε στις 03:10, 07-01-09:

[quote=xanp;529580]Prison break αν και θέλω φέτος να είναι και ο τελευταίος κύκλος ο τέταρτος ..
Και εννοείται ότι είμαι και εγώ φαν του Grey's anatomy όπως και παλιότερα έβλεπα ER.

Prison break, Grey's anatomy, ER, House, Cold case, Χ-Files, CSI και φυσικά Friend's!!!
Όσον αφορά ελληνικές λατρεμένες σειρές : Απαράδεκτοι και Είσαι το ταίρι μου

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 00:50, 14-01-09:

LOST!

Παράθεση

Dr No

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Dr No
Ο Dr No αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 53 μηνύματα.

O Dr No έγραψε στις 01:27, 14-01-09:

Αυτη τη περιοδο καμια

Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 09:54, 14-01-09:

Λόλα Λάλος.......στο mega

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους