Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,856 μέλη και 2,411,543 μηνύματα σε 75,083 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 465 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε: στις 12:34, 04-05-06:

νι, εγώ άλλο εννοούσα, αλλά και τα διβιδί καλά είναι
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Aayla

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Aayla αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 140 μηνύματα.

H Aayla έγραψε: στις 12:41, 04-05-06:

Αρχική Δημοσίευση από dooo
νι, εγώ άλλο εννοούσα, αλλά και τα διβιδί καλά είναι
αααα...Lol!! E, ντάξει...πάνω-κάτω συννενούμαστε!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 12:45, 04-05-06:

και ενα για τους λατρες του LOST
Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  lostmaggyver4sp.gif
Εμφανίσεις:  105
Μέγεθος:  931,5 KB  
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 12:58, 04-05-06:

χαντρ, βλασφημία

βάλε lost, prison break, και 24 στο queue, τώρα
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,057 μηνύματα.

O Hunter έγραψε: στις 15:26, 04-05-06:

ποιο queue καλε, κατεβαινουν μεσα σε 40 λεπτα
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,209 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 14:26, 30-06-06:

Τα νέα από τη συγχώνευση του UPN και του WB στο CW είναι μαύρα.

http://www.thefutoncritic.com/newswire.aspx?id=7163

Σχετικό θέμα - συνέντευξη:
http://community.tvguide.com/thread...eadID=800002018
Αρχική Δημοσίευση από Απόσπασμα από τη συνέντευξη
Ausiello: I hear the decision to renew Heaven was made after the ratings for the finale came in. True?
Ostroff: It [drew] over seven million people. It's hard to ignore that.

You know what else is hard to ignore? Five million pissed-off Everwood fans.
Προσπάθειες των fans:
http://www.contracostatimes.com/mld...ia/14798680.htm

ΓΑ****ΝΟ 7th HEAVEN
Παράθεση

geo221297

Νεοφερμένος

H geo221297 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H geo221297 έγραψε: στις 21:08, 30-06-06:

Friends και 24!!!! They are the best!
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 22:06, 30-06-06:

Έχω απαντήσει? Δεν θυμάμαι...

Έχουμε και λέμε:
  • LOST
  • 4400
  • 24
  • Friends

(Αυτές είναι ίσως και όλες οι σειρές που έχω δει ποτέ! )
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 22:54, 30-06-06:

στο 4400 τι παίζει; για κάνε ένα μπρίφινκ
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 23:20, 30-06-06:

Απ'ότι ξέρω 4400 άτομα εξαφανίζονται απο το 1950 περίπου και μετά και ξαφνικά εμφανίζονατι όλοι μαζί χωρίς να έχουν γεράσει και κάποιοι από αυτούς έχουν ειδικές ικανότητες.
Κάτι τέτοιο τελοσπάντων, δεν ξέρω και πολύ καλά.
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,043 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 23:31, 30-06-06:

Καλά τα λες faithplus1

Έχουν ικανότητες όπως τηλεκίνηση, χέρια που γιατρεύουν, τηλεπάθεια, ταξίδι στο χρόνο. Καλό ειναι.
Είδα την πρώτη σεζόν σε DVD και τις επόμενες ξέρετε που. Αυτή τη στιγμή παίζεται η τρίτη.
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

H dooo έγραψε: στις 11:34, 03-07-06:

τα 'δα και εγώ.. δεν είναι τίποτα το σπουδαίο, αλλά μιας και είμαστε σε summer break από prison break, lost, 24, ας όψεται..
Το παίξιμο των δύο πρωταγωνιστών/agents είναι για κλάμματα.
Παράθεση

BladeRunner

Νεοφερμένος

Ο BladeRunner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O BladeRunner έγραψε: στις 09:15, 06-07-06:

Δεν βλέπω σειρές στην τηλεόραση ποτέ, αλλά συνήθως νοικιάζω/προμηθεύομαι τα επεισόδια μιας σειράς που θέλω σε DVD. Αυτόν τον καιρό μου δώσανε τις 2 πρώτες σεζόν των X-Files, που σημαίνει 48 επεισόδια, που σημαίνει κάψιμοοοο...Και το καλύτερο ; Το παιδί που μου τις έδωσε έχει και τις υπόλοιπες 7 σεζόν....
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,069 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 13:05, 06-07-06:

Αρχική Δημοσίευση από BladeRunner
Δεν βλέπω σειρές στην τηλεόραση ποτέ, αλλά συνήθως νοικιάζω/προμηθεύομαι τα επεισόδια μιας σειράς που θέλω σε DVD. Αυτόν τον καιρό μου δώσανε τις 2 πρώτες σεζόν των X-Files, που σημαίνει 48 επεισόδια, που σημαίνει κάψιμοοοο...Και το καλύτερο ; Το παιδί που μου τις έδωσε έχει και τις υπόλοιπες 7 σεζόν....

ΤΥΧΕΡΑΚΙΑΑΑΑΑ!!!!!!!
Παράθεση

BladeRunner

Νεοφερμένος

Ο BladeRunner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O BladeRunner έγραψε: στις 13:18, 06-07-06:

Χεχεχεχε.....τους συγγενείς δεν τους διαλέγεις, τους φίλους όμως?
Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

O Hunter έγραψε: στις 11:54, 14-07-06:

Valder - σημερα 14/07/2006 ξεκινανε και παλι SG Atlantis +
+
+
+
+
+
+
+
+
Battlestar Gallactica!!!

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Hunter : 14-07-06 στις 13:52.
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 20:27, 27-08-06:

η τέταρτη σαιζόν του smallville σας έχει. πάμε για την πέμπτη τώρα .
Παράθεση

torry (Χριστίνα)

Δραστήριο Μέλος

H Χριστίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Τηλ. Εξυπηρέτηση πελατών . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

H torry έγραψε: στις 20:51, 27-08-06:

1. Παρα πέντε!
2.Πενήντα-πενήντα!
3.Θα βρεις τον δάσκαλό σου( να δούμε αν θα συνεχίσει καλά ή θα το χαλάσει η 2η χρονια?)
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 11:39, 28-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
η τέταρτη σαιζόν του smallville σας έχει. πάμε για την πέμπτη τώρα .
Πράγματι καλή παραγωγή γενικά με την κινέζα και κάποιες άλλες να δίνει ρέστα! Δεν είμαι σίγουρος αλλά τώρα δεν περιμένουμε την 6η?Νομίζω την πέμπτη την είδα!! Δεν σου λέω Δεν σου λέω!

Δεν έχω δει αλλά μάλλον μιλάμε για φοβερή σειρά!Μιλάω για το Eureka! Επίσης τώρα τελειώνει και το 4400 x3 να επιμορφωθούμε και εκεί!
Παράθεση

Maggie

Πολύ δραστήριο μέλος

H Maggie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 499 μηνύματα.

H Maggie έγραψε: στις 13:42, 28-08-06:

• Lost
  • 24
  • Friends
  • Futurama!
  • X-Files
  • Malcolm In The Middle
  • Complete Savages
  • Simpsons!
  • Law And Order
  • CSI:Las Vegas
  • Without A Trace
  • και άλλα....!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Maggie : 28-08-06 στις 13:45.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους