Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,816 μέλη και 2,410,287 μηνύματα σε 75,000 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 205 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένη τηλεοπτική σειρά;

daemon

Νεοφερμένος

Ο daemon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 59 μηνύματα.

O daemon έγραψε: στις 13:55, 28-08-06:

Έχουμε και λέμε:
Απο ξένες:
  • ER
  • CSI: Las Vegas (στην Ελλάδα έχει κυκλοφορήσει και ο 5ος κύκλος)
  • Law & Order
  • Matlock (λίγο παλιό είναι η αλήθεια)
  • Baywatch (και όχι μόνο λόγω Πάμελας )
  • Mission Impossible
  • Lost
  • Sex & the city
Aπό ελληνικές:
  • Απαράδεκτοι
  • Καφέ της Χαράς (όχι η 3η σεζόν)
  • Παρά 5 (αν και νομίζω ότι έχει κάνει λίγο "κοιλιά")
  • Σ' αγαπώ Μ' αγαπάς
  • Εγκλήματα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 14:22, 28-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Δεν είμαι σίγουρος αλλά τώρα δεν περιμένουμε την 6η?Νομίζω την πέμπτη την είδα!! Δεν σου λέω Δεν σου λέω!
Ναι βρε! Εγώ εννοούσα πάω για την πέμπτη... η οποία μου τελειώνει όπου να ναι μιας κ την πήρα αμπάριζα απο χτες το βράδυ Κάτι μυρίζει καμμένο...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 14:49, 28-08-06:

Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless
Ναι βρε! Εγώ εννοούσα πάω για την πέμπτη... η οποία μου τελειώνει όπου να ναι μιας κ την πήρα αμπάριζα απο χτες το βράδυ Κάτι μυρίζει καμμένο...
Δεν είμουν σίγουρος. Έχω χάσει την μπάλα!
όταν την τελειώσεις στείλε πμ να μου πεις! Σίγουρα θα έχεις!!!!!!Και να μπου θυμίσεις και πως τελειώνει!
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 1,432 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 18:02, 28-08-06:

ε όχι! είναι χαλασμένο το εικοστό επεισόδιο τι μούτζα ήταν αυτή τώρα... με το πουλί στο χέρι έμεινα

ψ. τελικά το "πήδηξα" :p
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη weak and powerless : 28-08-06 στις 19:20.
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 19:19, 28-08-06:

οπ φίλε είχε πάθει μεγάλη ήττα όταν έβλεπα SG1 x9 και συνειδητοποιώ ότι για 5 μήνες είχα το δεύτερο μισό και το δεν το έγραψα και τα έσβησα!Συνομωσία με 3 downloaders έγινε για να τα έχω μέσα σε 2 μέρες! Και έπεσα και σε διπλό επεισόδιο!
Παράθεση

SAMURAi

Νεοφερμένος

Ο SAMURAi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web designer . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O SAMURAi έγραψε: στις 09:08, 07-09-06:

απο ελληνικες πολλες παλιες πιο πολυ... και το παρα 5
αν και δεν βλεπω tv. Oτι κατεβάζω..

και απο ξένες ότι κυκλοφορεί ( φυσικά καλό)
μερικά απ'αυτά: The Shield, Prison Break, Lost, My name is earl, Joey... κ.α.
Παράθεση

dimidola

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H dimidola αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 88 μηνύματα.

H dimidola έγραψε: στις 17:06, 30-09-06:

Top of the Top:
Friends, παρα5
γενικά:
CSI, law&order, ER και άλλα που παίζονται άκυρες ώρες σε ΑΝΤ1 και Μακεδονία.
Παράθεση

crazy lover

Δραστήριο Μέλος

H crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H crazy lover έγραψε: στις 18:16, 30-09-06:

friends κ singles(που φέτος θα ξαναρχίσει)με χιλια!Α
κ είσαι το ταιρι μου έβλεπα...
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 554 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 18:29, 30-09-06:

House M.D.

Μιλάμε για τρελό πάθος! Είμαι ερωτευμένη λωλ!
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε: στις 20:56, 30-09-06:

Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Αν πω το καφέ της Χαράς θα με κράξετε? Μόνο αυτό βλέπω πλέον στην τιβι. Μήπως εννοείτε γενικά για σειρες και όχι μονο αυτες που παιζονται αυτό τον καιρο?
Αρχική Δημοσίευση από Michelle
Α αν εννοεί γενικά να προσθέσω και τα X-files...
Γενικά πάντως δεν βλέπω και πολλη τηλεόραση.

ΥΓ: Φαντάζεστε να απαντήσει κάποιος "Η Λάμψη!"???
Η αλήθεια είναι ότι με άφησες άφωνο με το καφέ της χαράς, αλλά ακόμα πιο άφωνο με το που είπες για τα X-Files! Απίστευτος συνδυασμός

Για τα δικά μου δεν θα πάω στα παλιά γιατί θα φτιάξω λίστα, οπότε θα πω αυτήν που παρακολουθώ φέτος και είναι... (ντραμς) το 50-50!!
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 21:58, 30-09-06:

THΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

Φυσικα ειναι και διαφορες αλλες ξενες και Ελληνικες αλλα αυτη τα σπαει!!!!
Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

H smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H smart έγραψε: στις 13:23, 02-10-06:

Λοιπόν απο ξένες τρελαίνομαι για Friends και Smallville!
Από ελληνικά το είσαι το ταίρι μου και το Κλείσε τα ματια!

Παράθεση

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 454 μηνύματα.

O DiavolakoS έγραψε: στις 13:33, 02-10-06:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
THΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ

Φυσικα ειναι και διαφορες αλλες ξενες και Ελληνικες αλλα αυτη τα σπαει!!!!
(θα σας δειξω εγω θα δειτε τι θα παθετε)
Απιστευτο γελιο!
Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε: στις 09:31, 04-10-06:

παρα πεντε, θα βρεις το δασκαλο σου, 50-50, βέρα στο δεξι, friends
Παράθεση

lost_in_space

Δραστήριο Μέλος

Ο lost_in_space αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 256 μηνύματα.

O lost_in_space έγραψε: στις 09:36, 04-10-06:

Από ξένες :

Simpsons
Futurama
Southpark
Friends

Από ελληνικές :

Εγκλήματα
Κωνσταντίνου κ Ελένης
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,604 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε: στις 02:11, 11-10-06:

Από ελληνικές Στο Παρα Πέντε...και Singles! Αν έμενα Ελλάδα ίσως έβλεπα Παπακαλιάτη πού και πού, αλλά για το χαβαλέ...

Από ξένες (brace yourself):
Friends, CSI (Las Vegas, please), Scrubs, ένα με αστυνομικούς στον Άλφα νομίζω, Gilmore GIrls... και άλλα πολλά!!
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,379 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 07:09, 11-10-06:

εννοητε παρα πεντε και θα βρεις τον δασκαλο σου πολυ μ'αρεσει....
βαριεμαι.............................................
Παράθεση

Pepper-ann

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Pepper-ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H Pepper-ann έγραψε: στις 20:51, 17-10-06:

Εννοείται FRIENDS .Από ελληνικές αυτήν την περίοδο μου αρέσει το Παρά 5, αλλά η αγαπημένη μου όλων των εποχών είναι οι «2 Ξένοι».
Παράθεση

mentoras_12

Νεοφερμένος

Ο mentoras_12 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών . Έχει γράψει 6 μηνύματα.

O mentoras_12 έγραψε: στις 21:02, 17-10-06:

Εγω τρελαινομαι για φιλαρακια και τι φιλοι για παντα[star]!!!
Παράθεση

smart

Δραστήριο Μέλος

H smart αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 183 μηνύματα.

H smart έγραψε: στις 21:29, 17-10-06:

Μια που αρχισε το singles 2 να το γράψω γιατί έβλεπα και το πρώτο και μου αρεζε και απο ότι φαινεται και το 2 είναι ενδιαφέρον...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους