Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,453 εγγεγραμμένα μέλη και 3,044,485 μηνύματα σε 92,665 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 698 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 254)
Κριός
17
6,69%
Ταύρος
20
7,87%
Δίδυμοι
28
11,02%
Καρκίνος
23
9,06%
Λέων
20
7,87%
Παρθένος
19
7,48%
Ζυγός
24
9,45%
Σκορπιός
20
7,87%
Τοξότης
14
5,51%
Αιγοκερως
23
9,06%
Υδροχόος
26
10,24%
Ιχθεις
20
7,87%

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 22:28, 28-04-11:

Αλλα αφου δεν εισαι Διδυμος ,Λεων ή Υδροχοος
γιατι καλε τι εχουν τα λιονταρακια?

για τους διδυμους οκ τσεκαρισμενο το θεμα οντως εχουν δυο πλευρες. για τους καρκινους τι παιζει?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 22:34, 28-04-11:

Σεξουαλικά πάντως, το καλύτερο κρεβάτι το έκανα με Σκορπίνα και Παρθένα. Οι Αιγοκερίνες μου έσπαγαν τα νεύρα...Εχω βρει μια Κριό τώρα, super στο κρεβάτι. Αλλά μέχρι εκεί...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 22:37, 28-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
γιατι καλε τι εχουν τα λιονταρακια?

για τους διδυμους οκ τσεκαρισμενο το θεμα οντως εχουν δυο πλευρες. για τους καρκινους τι παιζει?
Πάααρα πολύ συναισθηματικοί αλλά πολύ εγωιστικά πλάσματα...

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 22:40, 28-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από cacofonix
Σεξουαλικά πάντως, το καλύτερο κρεβάτι το έκανα με Σκορπίνα και Παρθένα. Οι Αιγοκερίνες μου έσπαγαν τα νεύρα...Εχω βρει μια Κριό τώρα, super στο κρεβάτι. Αλλά μέχρι εκεί...
Παρθένος όντως.. Και γω έχω κάνει απο τα καλύτερα κρεβάτια με παρθένο.. Οι αιγωκερίνες τι κάνουν ρε παίκτη στο κρεβάτι γιατί σαν ανθρώπους τις γουστάρω απίστευτα... Μήπως κάνουν αυτά που θέλουν και σου λένε δε θα μιλάς?

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Madrugada*
H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε στις 22:54, 28-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
Αλλα αφου δεν εισαι Διδυμος ,Λεων ή Υδροχοος (οτι χειροτερο θα μπορουσε να σου συμβει...) μια χαρα θα εισαι...
Αρχική Δημοσίευση από kajira
Ρόζα πάντως εγώ είμαι το καλύτερό σου: Υδροχόος με ωροσκόπο Λιοντάρι!
Να θυμηθούμε σε μελλοντικό meeting να σας βάλουμε να κάτσετε μακριά

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,112 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 23:11, 28-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Madrugada*
Οσι αγγαλιτσα να χαιδευομαστε

Eιδικά τους Υδροχόους, γιατί οκ οι Λέοντες θεωρητικά είναι πολύ εγωιστές και ευέξαπτοι. Ρόζα πάντως εγώ είμαι το καλύτερό σου: Υδροχόος με ωροσκόπο Λιοντάρι! Και αυτοί που δεν αντέχω είναι οι Καρκίνοι (αν και με έλκουν απίστευτα πολύ), οι Ιχθείς (ψεύτες και μιρμιρ), οι Αιγόκεροι (εντελώς κοσμάρες οι πιο πολλοί ή ψώνια - ανάλογα). Δεν έχω γνωρίσει ποτέ ερωτικά Τοξότη ή Ταύρο ή Κριό, ή μάλλον έχω γνωρίσει, αλλά ποτέ δεν είπαμε πάνω από τρεις κουβέντες μετρημένα, οπότε μάλλον δεν το 'χουμε. Το καλύτερό μου οι Ζυγοί (αν και σπάνε ό,τι υπάρχει μέχρι να αποφασίσουν και συνήθως όταν αποφασίζουν εσύ έχεις φύγει), οι Υδροχόοι, οι Σκορπιοί (αν και μόνο για περιστασιακή σχέση το έχουμε νομίζω) και οι Καρκίνοι (στην επικοινωνία και στο κρεβάτι, κάτι σαν φίλοι με πλεονεκτήματα ).
Οι γυναικες Υδροχοοι οκ ,αυτοι που ειναι ''μη σου τυχει'' ειναι οι ανδρες....ψευτες ολκης χωρις εξαιρεσεις ...Λεοντες ανδρες ,γυναικες ενα χαλι ....υπεροψια ...και ποιοτητα μηδεν ...Οι Σκορπιοι και οι Ζυγοι και μενα το καλυτερο μου με τους Σκορπιους φυσικα να προηγουνται στο κρεββατι...το πιο ερωτικο ζωδιο μετα θα εβαζα τους ανδρες Ζυγους ...Ουτε και γω εχω γνωρισει Τοξοτη,Ταυρο,Κριο ,Ιχθυ ....οι Καρκινοι ευαισθητουληδες ...ψυχουλες ...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 28-04-11 στις 23:31. Αιτία: merge
-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,425 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 23:48, 28-04-11:

Kαλέ...συνεχίστε να δοξάζετε τον παρθένο!!!!!

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 23:56, 28-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Kαλέ...συνεχίστε να δοξάζετε τον παρθένο!!!!!
Καλό κρεβάτι αλλά βρωμιάρες...

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 00:08, 29-04-11:

Καλό κρεβάτι αλλά βρωμιάρες...
πας καλα μωρε;;;;;;;δεν υπαρχει αλλο ζωδιο με κολλημα την ταξη και την καθαριοτητα....

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 00:21, 29-04-11:

πας καλα μωρε;;;;;;;δεν υπαρχει αλλο ζωδιο με κολλημα την ταξη και την καθαριοτητα....
Μόνο;;; Υποχόνδριοι καταλήγουν....

Αν και ταιριάζουμε δεν σας μπορώ καθόλου!!!

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

O cacofonix έγραψε στις 00:26, 29-04-11:

Θα μιλήσω με βάση άτομα του κύκλου μου:
Κολλητός μου από Θεσσαλονίκη, κάνει μπάνιο μια φορά τη βδομάδα
Κολλητός μου από Αθήνα, τα ίδια
Ξάδελφός μου, τα ίδια
Αδελφός μου, τα ίδια
Πρώην, κάθε 2 μέρες επειδή τη ζάλιζα.

Αν δεν κάνεις τουλάχιστον κάθε μέρα είσαι βρωμιάρης,μπίχλας και όλα τα συναφή.
Εγώ το Χειμώνα κάνω τουλάχιστον 2 φορές τη μέρα, και όποτε κάνω σεξ κάνω πριν και μετά. Για το καλοκαίρι αστο...

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,948 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 00:29, 29-04-11:

. Για το καλοκαίρι αστο...
...ξέρω. Πας παντού με το φορητό ντουζ σου! Και άμα λάχει λες και ένα τραγουδάκι....

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 00:31, 29-04-11:

Ξάδελφός μου, τα ίδια
Αδελφός μου, τα ίδια

Εγώ το Χειμώνα κάνω τουλάχιστον 2 φορές τη μέρα, και όποτε κάνω σεξ κάνω πριν και μετά. Για το καλοκαίρι αστο...
Αυτοι παρθενοι δεν ειναι...ξοφαλτσα εχουν περασει ....οσο για σενα νταξει ...ψαρακι εισε στο νερο θα κολυμπας....

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,245 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 00:33, 29-04-11:

Προτείνω αλλαγή τίτλου: ''Το thread της γενίκευσης!''

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 00:42, 29-04-11:

Εγω έναν Παρθένο που ήξερα πάντα, έκανε μπάνιο δύο φορές την ημέρα και έπλενε ΚΑΘΕ βράδυ τα δόντια του (πράγμα που με εκνεύριζε φοβερά γιατί αυτό σήμαινε πως έπρεπε να τα πλένω κι εγώ!
Αρχική Δημοσίευση από Speedy
Ο ΥΔΡΟΧΟΟΣ ΛΕΕΙ ΚΟΣΜΑΡΑ ΤΟΝ ΑΙΓΩΚΑΙΡΟ? Ο χριστός και η παναγία...
Δύο άντρες αιγόκερους ξέρω αρκετά καλά ώστε να εκφέρω άποψη, με τον έναν είχα και και κάτι παραπάνω, αλλά όχι ακριβώς σχέση. Επίσης έχω την αγαπημένη μου ξαδέρφη που έφτυσε αίμα από έναν Αιγόκερο, γιατί την ταλαιπωρούσε για μήνες με "θέλω, δεν θέλω, χμμμ, κάτσε να δεις, θέλω, μπαααααααα, άσε δεν θέλω" και η βλαμμένη καθόταν και περίμενε πότε θα του κ@υλώσει αυτουνού να βρεθούνε! Έλεος δλδ!
Από τους άλλους δύο, ο ένας είναι πολύ εργατικός, αλλά ζει πραγματικά σε ένα παράλληλο σύμπαν και βλέπει τα πράγματα όπως εκείνος θέλει (όχι απαραίτητα κακό αυτό βέβαια), ενώ ο άλλος μου έταζε γάμους και παιδιά από το τρίτο ραντεβού, ενώ αποδείχτηκε εκ των υστέρων πως απλώς δεν είχε ιδέα για τι πράγμα μιλάει.
Οπότε ναι, ένας Υδροχόος σου λέει πως οι άντρες Αιγόκεροι είναι κοσμάρες!

Αρχική Δημοσίευση από moonlight
για τους καρκινους τι παιζει?
Με άντρα Καρκίνο θα κάνεις μόνο σεξ, θα συζητήσεις και λίγο γιατί είναι φοβερά επικοινωνιακοί και σε ηρεμούν, αλλά σε καμία περίπτωση δεν θα προσπαθήσεις να κάνεις κάτι μακροχρόνιο μαζί τους, εκτός αν είσαι μαζόχα και θες να αποκτήσεις ψυχολογικά. Ο τελευταίος που γνώρισα κατάφερε το ακατόρθωτο: να είναι το μεγαλύτερο καθίκι που έχει υπάρξει, αλλά ταυτόχρονα με έναν διαστροφικό, δικό του τρόπο που κανείς δεν μπορεί να αντιληφθεί, να "νοιάζεται". Ουστ.

Μη λες τέτοια και δεν θέλουν πολύ εδώ να μας βγάλουν βρώμα!

Οι γυναικες Υδροχοοι οκ ,αυτοι που ειναι ''μη σου τυχει'' ειναι οι ανδρες....ψευτες ολκης χωρις εξαιρεσεις ...
Ρε συ εγώ δύο άντρες Υδροχόους είχα, κανείς δεν μου έλεγε ψέμματα (τουλάχιστον δεν τον τσάκωσα) και ηταν και πολύ προσαρμοστικοί στα θέλω μου, όπως είμαι κι εγώ με τους άλλους δηλαδή. Είναι ελεύθερα άτομα, έχουν ενίοτε μη συμβατική αντίληψη των σχέσεων, αλλά αν ερωτευτούν, σε νοιάζονται πολύ και σε φροντίζουν ακόμα πιο πολύ.. η αλήθεια είναι πως τώρα που το σκέφτομαι, ίσως να μην είμαστε και το πιο πιστό ζώδιο, αλλά αυτό συμβαίνει όταν δεν είμαστε ικανοποιημένοι απόλυτα από την σχέση μας, αλλά για άλλους λόγους δεν θέλουμε να χωρίσουμε. Εγώ όταν ερωτεύτηκα πραγματικά, δεν μπορούσα με τίποτα να απατήσω.

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

O cacofonix έγραψε στις 01:02, 29-04-11:

Πού θα βρω ρε παιδιά καμιά Σκορπίνα, ομορφούλα, ελεύθερη, έτσι να θυμηθούμε τις καλές εποχές;

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,901 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 13:33, 29-04-11:

Πάααρα πολύ συναισθηματικοί αλλά πολύ ΕΓΩιστικά πλάσματα...
Ω,βεβαια.......

γνωστος Λεων...

.μιλαμε για το μεγαλυτερο Εγω του ζωδιακου..

Ουτε και γω εχω γνωρισει Τοξοτη,Ταυρο,Κριο ,Ιχθυ
γνωριστε μας κοριτσια,,δεν θα χασετε...

Hitler (20 Απριλιου)

Marlon Brando(5 Απριλιου)

Tsarlie Chaplin(16 απριλιου)

Eddie Merphy(3 απριλιου)

Απόολλα εχει ο μπαξεεες....

Διαλιεεεεεχτεεεεεεεεεεε....

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 13:37, 29-04-11:

Πάααρα πολύ συναισθηματικοί αλλά πολύ εγωιστικά πλάσματα...
Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
ω,ναιι.....μιλαμε για το μεγαλυτερο Εγω του ζωδιακου..
Απαξιώ ρεεεεε

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,901 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 14:07, 29-04-11:

Απαξιώ ρεεεεε
Αυτο ακριβως λεω..

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

O Speedy έγραψε στις 14:49, 29-04-11:

Δύο άντρες αιγόκερους ξέρω αρκετά καλά ώστε να εκφέρω άποψη, με τον έναν είχα και και κάτι παραπάνω, αλλά όχι ακριβώς σχέση. Επίσης έχω την αγαπημένη μου ξαδέρφη που έφτυσε αίμα από έναν Αιγόκερο, γιατί την ταλαιπωρούσε για μήνες με "θέλω, δεν θέλω, χμμμ, κάτσε να δεις, θέλω, μπαααααααα, άσε δεν θέλω" και η βλαμμένη καθόταν και περίμενε πότε θα του κ@υλώσει αυτουνού να βρεθούνε! Έλεος δλδ!
Από τους άλλους δύο, ο ένας είναι πολύ εργατικός, αλλά ζει πραγματικά σε ένα παράλληλο σύμπαν και βλέπει τα πράγματα όπως εκείνος θέλει (όχι απαραίτητα κακό αυτό βέβαια), ενώ ο άλλος μου έταζε γάμους και παιδιά από το τρίτο ραντεβού, ενώ αποδείχτηκε εκ των υστέρων πως απλώς δεν είχε ιδέα για τι πράγμα μιλάει.
Χμμ με προκαλείς... Η κολλητή μου και η πρώτη μου σοβαρή σχέση είναι υδροχόοι.. Δεν υπάρχει ποιό αλλοπρόσαλο ζώδιο.. Και οι δύο ότι να ναι.. Πάμε πρώτα με την κολλητή μου: Είναι ο μοναδικός άνθρωπος στον κόσμο που ότι και να κάνει δεν θα με εκπλήξει, είναι ικανή για τα πάντα και το τίποτα. Όταν της δίνεις συμβουλές, πάντα σου λέει ναι έχεις δίκιο, όντως έτσι είναι, ναι αυτό θα κάνω, και την επόμενη μέρα πάει κάνει ΑΚΡΙΒΩΣ το αντίθετο απο αυτά που της είπες.. Απο τη μια μπαίνει απο την άλλη βγαίνει... Επίσης αυτό με τα ψέματα ισχύει, γιατί και εγώ την έχω πιάσει άπειρες φορές να μου λέει ψέματα, όχι για κακό φυσικά, απλώς χαζοψέματα.. Και επουδενή δεν αναφέρομαι σε ψέματα που θα έβλαπταν εμένα, για αυτήν ίσως έλεγε! Να φανταστείς ότι πριν 2 χρόνια είχε φτάσει στα τελειώματα με τη σχολή, στην ώρα της και όλας, και τώρα, 2 χρόνια μετά, είναι ακόμα στα τελειώματα! Ποτέ δεν έμαθα ποια είναι η αλήθεια αλλά σαν φίλη μου στάθηκε όσο κανένας άλλος και σε καλές και σε δύσκολες στιγμές.. Απλώς έιναι ο άνθρωπος αυτός! Επίσης σαν άνθρωπος είναι ικανός να φτάσει στην κορυφή, ποτέ δεν προσπάθει αρκετά να την φτάσει και όταν δεν το καταφέρνει πέφτει, την επόμενη ακριβώς στιγμή, στον πάτο.. Όσο για ερωτική ζωή εκεί πάντα όταν ακούω τις ιστορίες της κλαίω απο τα γέλια! Δεν παλεύεται με τπτ.. Ας σου πώ για την πρώτη μου που ισχύουν ακριβώς τα ίδια στον συγκεκριμένο τομέα αφου απο αυτήν μόνο αυτόν έζησα και μπορώ να τις συνδέσω..
Κατα τη διάρκεια της σχέσης μου έλεγε ότι με όλους τους πρώην της είναι φίλη και μιλάνε κτλ.. Όμως εγώ γνώριζα, χωρίς να το ξέρει, έναν πρώην της που δεν του μίλαγε ποτέ και έμαθα αργότερα τον λόγο. Γιατί απλά την είχε χωρίσει αυτός, και ο λόγος που την είχε χωρίσει: Ακριβώς ο ίδιος με τον δικό μου, έδινε πολύ περισσότερο χρόνο σε φιλίες καφέδες κτλ σε σημείο που ξέχναγε ότι έχει σχέση.. Η κατάληξη και στις 2 περιπτώσεις η ίδια.. Μετάνιωνε για όλα, ήθελε πίσω τη σχέση αλλά η σχέση δεν ήταν πλέον εκεί για αυτήν.. Το κορυφαίο είναι ότι δήλωνε ότι με όλους τους πρώην της είναι φίλη αλλά μέχρι πριν απο εμένα δεν είχε κάνει σχέση για πάνω απο 2 μήνες. Δήλωνε επίσης ότι έχει μάθει να κάνει σχέσεις μόνο όταν τρελένεται για τον άλλον αλλά πότε προλάβαινε μέσα σε δύο μήνες απο το τρελένομαι στο έλα τώρα φιλαράκια, ποτέ δε το κατάλαβα.. Το κορυφαίο, και εκεί που έκλεγα απο τα γέλια είναι ότι είναι κοντά 2 χρόνια με κάποιον και ενώ ήταν σε σχέση προσπάθησε να τα ξαναβρούμε. Και επειδή μάλλον τρελένεται τόσο πολύ γιαυτόν όταν είναι έξω κάνει πως δεν τον ξέρει.. Στα ίδια περίπου κυμαίνεται και η κολλητή μου σε απόψεις, απόψεις που με φρικάρουν στην κυριολεξία ώρες ώρες, που την μια μέρα δηλώνει τρελά ερωτευμένη με κάποιον και την άλλη τον χωρίζει γιατί την πιέζει με την αγάπη του.. Αν κατάλαβες εσύ κάτι απο όοολα αυτά κάντα μια μετάφραση και στον δικό μας κόσμο!

Υ.Γ. Υδροχόοι: Πάρα μα πάρα πολύ καλοι φίλοι, πάρα μα πάρα πολύ κακοί για οποιαδήποτε άλλη σχέση είτε ερωτική είτε επαγγελματική..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Speedy : 29-04-11 στις 15:31.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 15:12, 29-04-11:

Δεν μου είπες ηλικίες.. γιατί να σου πω την αλήθεια εγώ στα 30 σοβάρεψα στο θέμα των σχέσεων, αν και ποτέ δεν ήμουν τόσο αλλοπρόσαλλη, όσο οι συγκεκριμένες που αναφέρεις, παρόλο που θεωρώ πως ίσως η ζωή μου για κάποιους να θεωρείται αντισυμβατική. Το βασικότερο, ποτέ δεν έφτυσα κανέναν για τις φίλες μου, εκτός κι αν οι τελευταίες ήταν εντελώς χάλια και έπρεπε οπωσδήποτε να τους συμπαρασταθώ, που και πάλι σε τέτοιες περιπτώσεις προσπαθούσα να τα συνδυάσω, αναβάλλοντας απλώς για μερικές ώρες το ραντεβού με τον φίλο μου. Βέβαια σε καμία περίπτωση, δεν επέτρεψα σε κάποιον να σκεφτεί πως μπορεί να σταματούσα να βλέπω τις φίλες μου μόνη μου, επειδή έχουμε σχέση - τις έβλεπα όμως πάντα νορμάλ ώρες και μέρες και εφόσον δεν είχε ήδη κανονιστεί κάτι άλλο.

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

O Speedy έγραψε στις 15:57, 29-04-11:

Πάμε να σου αποδείξω ότι μόνο κοσμάρες δεν είναι οι αιγόκαιροι.. Το σταθερότερο ζώδιο απο όλα.. Ο πρώτος που αναφέρεις απλώς δεν γούσταρε αλλά δεν είχε βρει ακόμα την επόμενη.. Αν γούσταρε θα την είχε σε βασιλικό θρόνο αλλά ποτέ δεν θα της έδειχνε αυτά που αισθάνεται... Γενικά είμαστε απίστευτα συναισθηματικά πλάσματα αλλά φοβερά εγωιστές για να δείξουμε το οτιδήποτε... Ο δεύτερος δεν είναι σε παράλληλο σύμπαν.. Η εργασιομανία είναι στο dna ενός αιγόκερου και βρισκεται στο γενικότερο πλαίσιο του ´Οταν βάλω κάτι στο μυαλό μου απλά θα το πετύχω´.. Για τον τελευταίο δεν μπορώ να εκφέρω άποψη γιατί δεν πάει ο νους μου τι μπορεί να είχε στο μυαλο του..

Σαν ζώδιο είναι συναισθηματικά ψυχρος απο ανασφάλεια (ειδικά αν δείξει κ ο άλλος ψυχρότητα θα δεις ΠΟΛΕΜΟ) , κολλημένος με τη δουλειά, τα λεφτά και γενικότερα με την επιτυχία (πεισματάρης όσο κανείς), σταθερός στις απόψεις του μέχρι που να πεθάνει.... Ποτέ όμως δεν αδιαφορεί ούτε κατά ελάχιστο για κάποιον που ενδιαφέρεται.. Αντιθέτως ξέρει να κρατάει τους ανθρώπους που θέλει στη ζωή του, πολλές φορές με οποιοδήποτε κόστος... Και να ξέρεις ότι αν συναντήσεις κάτι διαφορετικό απο αυτά που γράφω και δηλώνει αιγόκερως, οτι και αν κάνει το κάνει καθαρά απο τακτική προσπαθώντας να πετύχει κάτι... Ίσως εδώ να έβαζα τον 3ο..

Απο τα παραπάνω καταλαβαίνεις πως ο αιγόκερος μόνο στην κοσμάρα του δεν είναι...

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,924 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 18:48, 29-04-11:

Εχω βρει μια Κριό τώρα, super στο κρεβάτι. Αλλά μέχρι εκεί...
Παλι καλα που σε ικανοποιει! Αλλιως τι παθαμε!

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 19:24, 29-04-11:

Παρόλο που κατ' ουσίαν δεν με ενδιαφέρει να αποδείξω κάτι για τους Αιγόκερους, αφού ούτως ή άλλως έχω γνωρίσει πολύ μικρό δείγμα και επουδενί δεν με ενδιαφέρει να αποδείξω πως είναι χειρότεροι από οποιοδήποτε άλλο ζώδιο (κανένα ζώδιο δεν είναι χειρότερο από τα άλλα, εκτός αν μιλάμε για άντρες Καρκίνους ή Ιχθείς ) θα σου απαντήσω σε κάποια σημεία για να δεις περίπου πως σκέφτομαι (όχι πως σε νοιάζει, αλλά αφού ανοίξαμε την συζήτηση.. )
Πάμε να σου αποδείξω ότι μόνο κοσμάρες δεν είναι οι αιγόκαιροι.. Το σταθερότερο ζώδιο απο όλα.. Ο πρώτος που αναφέρεις απλώς δεν γούσταρε αλλά δεν είχε βρει ακόμα την επόμενη..
Ποτέ όμως δεν αδιαφορεί ούτε κατά ελάχιστο για κάποιον που ενδιαφέρεται.. Αντιθέτως ξέρει να κρατάει τους ανθρώπους που θέλει στη ζωή του, πολλές φορές με οποιοδήποτε κόστος...
Αυτά τα δύο είναι αντιφατικά μεταξύ τους. Η ξαδέρφη μου έλιωνε για τον τύπο, μπορούσε απλώς να την αφήσει και όχι να παίζει μέχρι να βαρεθεί εκείνη και να τον διαολοστείλει (ναι, αυτό έγινε τελικά!). Και δεν ξέρω πως γίνεται να μην αδιαφορείτε για κάποιον που ενδιαφέρεται και να συμπεριφέρεστε έτσι.. (όχι εσύ, αυτός, κατάλαβες )

δεύτερος δεν είναι σε παράλληλο σύμπαν.. Η εργασιομανία είναι στο dna ενός αιγόκερου και βρισκεται στο γενικότερο πλαίσιο του ´Οταν βάλω κάτι στο μυαλό μου απλά θα το πετύχω´..
Ο δεύτερος είναι ο πατριός μου και μόνο όπως λες δεν είναι. Είναι βέβαια πολύ εργασιομανής, αλλά είναι και φοβερά εκδηλωτικός και πολύ πιστός και κάνει σαν τρελός για την μάνα μου κι ας είναι μαζί σχεδόν είκοσι χρόνια. Όταν λέω πως είναι κοσμάρα, εννοώ πως έχει μια δική του αντίληψη του κόσμου που δεν συνάδει με την πραγματικότητα, πχ θεωρεί πως όλες οι γυναίκες έχουν το σεξ πάνω από όλα (που εώς ένα βαθμό ισχύει, δεν λέω, αλλά οπωσδήποτε δεν είναι όσο απόλυτο λέει) ή περιμένει πως επειδή έκανα μια νομική πράξη (αληθινό παράδειγμα αυτό) αυτόματα θα αλλάξει κάτι, λες και έβαλα σπανακόπιτα στον φούρνο και σε δύο ώρες θα είναι έτοιμη! Με συγχύζει γιατί είναι μορφωμένος άνθρωπος αλλά αν κολλήσει με κάτι, απλώς δεν ακούει τίποτα άλλο!

Για τον τελευταίο δεν μπορώ να εκφέρω άποψη γιατί δεν πάει ο νους μου τι μπορεί να είχε στο μυαλο του..
Θεωρούσε πως εγώ ήθελα γάμο και παιδιά και επίσης θεωρούσε πως εγώ θέλω κάποιον να έχει λεφτά, αλλιώς δεν προχωράω σε τίποτα. Όταν κατάλαβα τι έπαιζε, τον ξέχεσα και δεν κοίταξα ποτέ πίσω.

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

O Speedy έγραψε στις 19:51, 29-04-11:

Αυτά τα δύο είναι αντιφατικά μεταξύ τους. Η ξαδέρφη μου έλιωνε για τον τύπο, μπορούσε απλώς να την αφήσει και όχι να παίζει μέχρι να βαρεθεί εκείνη και να τον διαολοστείλει (ναι, αυτό έγινε τελικά!). Και δεν ξέρω πως γίνεται να μην αδιαφορείτε για κάποιον που ενδιαφέρεται και να συμπεριφέρεστε έτσι.. (όχι εσύ, αυτός, κατάλαβες )
Δεν είναι αντιφατικά.. Δεν το έθεσα σωστά.. Για κάποιον για τον οποίο ενδιαφέρεται και όχι για κάποιον που ενδιαφέρεται γιαυτόν.. Όταν μας ενδιαφέρει ένας άνθρωπος πραγματικά τον κρατάμε με οποιοδήποτε τρόπο.. Ο συγκεκριμένος όπως σου ξαναείπα δεν γούσταρε και δεν είχε βρει ακόμα την επόμενη... Και στην τελευταία πρόταση περισσεύει ένα μην η εμένα μ φένεται? Εαν ναι σου λέω πως ειναι συναισθηματικά ψυχρό ζώδιο, δεν ενδιαφέρεται και τόσο για το ποιος ενδιαφέρεται γιαυτόν αλλά για ποιον ενδιαφέρεται αυτός! Στη δεύτερη περίπτωση εαν σπάσει η ανασφάλεια που σου ξαναείπα κάποια στιγμή βγαίνει αυτό που είπες για τον πατριο σου διότι ... είμαστε τρομερά συναισθηματικοί άνθρωποι...

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 19:52, 29-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida

Παλι καλα που σε ικανοποιει! Αλλιως τι παθαμε!
Τωρα ψαχνει και Σκορπινα .... Ο Θεος μαζι του....σε περιπετειες θελει να μπλεξει ο κ.καθηγητης...

Παράθεση

jesse_james

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη jesse_james
Ο jesse_james αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 282 μηνύματα.

O jesse_james Murdered by a Traitor and Coward έγραψε στις 22:00, 29-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από marina289
Μεταξύ αστείου και σοβαρού υποθέτω...
Δεν ξέρω αλλά το ομολογώ...
Πάντα ρωτάω ζώδιο... Με ενδιαφέρει και αυτό το στοιχείο κάποιου...
Κι αν πω ότι δεν έχω ρωτήσει, ούτε αναρωτηθεί, ούτε συνδέσει, κανέναν άνθρωπο του περιβαλλοντός μου (ούτε κανέναν άλλον) με τα ζώδια; μαλακία; εκτός της οικογενείας μου (και πάλι δεν την έχω συνδέσει απλά ξέρω τι είναι) που το έχουν ομολογήσει οι ίδιοι.

μιας και σας διάβαζα είπα να ενημερωθώ και για το άτομό μου.

ταύρος (αυτό το ήξερα) σαββατογεννημένος με ωροσκόπο λέων , θα ζήσω γιατρέ μου;

Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,029 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 16:44, 30-04-11:

kajira, ζώδιο η μαζοχοξαδέρφη;

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 17:08, 30-04-11:

Δεν είναι αντιφατικά.. Δεν το έθεσα σωστά.. Για κάποιον για τον οποίο ενδιαφέρεται και όχι για κάποιον που ενδιαφέρεται γιαυτόν.. Όταν μας ενδιαφέρει ένας άνθρωπος πραγματικά τον κρατάμε με οποιοδήποτε τρόπο.. Ο συγκεκριμένος όπως σου ξαναείπα δεν γούσταρε και δεν είχε βρει ακόμα την επόμενη... Και στην τελευταία πρόταση περισσεύει ένα μην η εμένα μ φένεται? Εαν ναι σου λέω πως ειναι συναισθηματικά ψυχρό ζώδιο, δεν ενδιαφέρεται και τόσο για το ποιος ενδιαφέρεται γιαυτόν αλλά για ποιον ενδιαφέρεται αυτός! Στη δεύτερη περίπτωση εαν σπάσει η ανασφάλεια που σου ξαναείπα κάποια στιγμή βγαίνει αυτό που είπες για τον πατριο σου διότι ... είμαστε τρομερά συναισθηματικοί άνθρωποι...
Δεν ξέρω για ποιο μην σε ποια πρόταση μίλας, αλλά τα bold με φρικάρουν εντελώς. Θεωρώ πως κάποιος πρέπει να είναι πραγματικά κακός για να συμπεριφέρεται τόσο άκαρδα σε κάποιον. Τέλος πάντων, δεν ξέρω, μπορεί να έκανε και τπτ περίεργο η ξαδέρφη μου και να μη το ξέρω, οι δικές μου άμεσες εμπειρίες με Αιγόκερους δεν είναι τόσο αρνητικές, απλώς μου δίνετε την εντύπωση διαρκώς πως ζείτε σε έναν άλλον κοσμο, ονειρικά πλασμένο από εσάς!(το οποίο δεν είναι απαραιτήτα κακό, επαναλαμβάνω..)

Αρχική Δημοσίευση από Χριστιάννα ^^
kajira, ζώδιο η μαζοχοξαδέρφη;
Καρκίνος. Και την τύχη μου έχει ίδια μέρα γενέθλια με τον πρώην μου και μοιάζουνε πολύ

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,073 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 07:10, 14-05-11:

Ξάδελφός μου, τα ίδια
Αδελφός μου, τα ίδια

κι εγώ όσους και όσες έχω γνωρίσει με δυο τρεις εξαιρέσεις είναι είτε ανυπόφοροι βρωμιάρηδες και στο σώμα και στον χαρακτήρα, είτε τσιγγούνηδες και υποχόνδριοι - ψυχαναγκαστικοί με την καθαριότητα και όσο δεν πάει άλλο σπαστικοί και τακτικοί. Ποτέ δεν θα συζούσα με τέτοιο άνθρωπο. Το χειρότερο ζώδιο που δεν μου μοιάζει καθόλου.
Δυο που έχω γνωρίσει ήταν τόσο ανυπόφορη η βρωμιά τους που νόμιζα ότι μύριζε πτωμαίνη. Κάποιοι άλλοι ήταν αηδιαστικά τακτικοί και καθαροί σε σημείο που ήθελα να τους δείρω. Μια λέξη υπάρχει για αυτό το ζώδιο : Σπασαρχίδηδες.

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 07:23, 14-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
κι εγώ όσους και όσες έχω γνωρίσει με δυο τρεις εξαιρέσεις είναι είτε ανυπόφοροι βρωμιάρηδες και στο σώμα και στον χαρακτήρα, είτε τσιγγούνηδες και υποχόνδριοι - ψυχαναγκαστικοί με την καθαριότητα και όσο δεν πάει άλλο σπαστικοί και τακτικοί. Ποτέ δεν θα συζούσα με τέτοιο άνθρωπο. Το χειρότερο ζώδιο που δεν μου μοιάζει καθόλου.
Δυο που έχω γνωρίσει ήταν τόσο ανυπόφορη η βρωμιά τους που νόμιζα ότι μύριζε πτωμαίνη. Κάποιοι άλλοι ήταν αηδιαστικά τακτικοί και καθαροί σε σημείο που ήθελα να τους δείρω. Μια λέξη υπάρχει για αυτό το ζώδιο : Σπασαρχίδηδες.
Γιατρε μου ...εχω οροσκοπο Παρθενο,μου αρεσει η καθαριοτητα,δεν ειμαι τσιγγουνα καθολου ....,η ταξη (με μετρο )αισθανομαι οτι με προσβαλετε... και εσεις και ο αλλος κυριος που μας αποκαλεσε βρωμιαρηδες ,εμας το πιο καθαρο ζωδιο

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,073 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 07:43, 14-05-11:

Γιατρε μου ...εχω οροσκοπο Παρθενο,μου αρεσει η καθαριοτητα,δεν ειμαι τσιγγουνα καθολου ....,η ταξη (με μετρο )αισθανομαι οτι με προσβαλετε... και εσεις και ο αλλος κυριος που μας αποκαλεσε βρωμιαρηδες ,εμας το πιο καθαρο ζωδιο
ε και τι σχέση έχει ο Ωροσκόπος ; σιγά τα λάχανα, το λεγόμενο ζώδιο είναι το θέμα και για τις γυναίκες πολύ περισσότερο η Σελήνη. Αν δεν είναι χτυπημένο το συγκεκριμένο ζώδιο, είναι γμτ τα.

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 08:11, 14-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
ε και τι σχέση έχει ο Ωροσκόπος ; σιγά τα λάχανα, το λεγόμενο ζώδιο είναι το θέμα και για τις γυναίκες πολύ περισσότερο η Σελήνη. Αν δεν είναι χτυπημένο το συγκεκριμένο ζώδιο, είναι γμτ τα.
Εγω γνωριζω οτι ο ωροσκοπος ειναι ισοδυναμος περιπου με το ζωδιο...οτι εχεις τα χαρακτηριστικα του..Επισης αυτο το ''χτυπημενο'' δεν το καταλαβα

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

O DrStrangelove έγραψε στις 08:27, 14-05-11:

Εγω γνωριζω οτι ο ωροσκοπος ειναι ισοδυναμος περιπου με το ζωδιο...οτι εχεις τα χαρακτηριστικα του..Επισης αυτο το ''χτυπημενο'' δεν το καταλαβα
Oύτε κατά διάννοια δεν είναι ισοδύναμοι. Το ζώδιο ('Ηλιος) είναι η ουσία και στις γυναίκες η Σελήνη. Χτυπημένος 'Ηλιος από Ουρανό ή Ποσειδώνα μπορεί να σώσει την μακακία των Παρθένων, γιατί και ο Κρόνος ή ο Πλούτωνας να χτυπάει τον 'Ηλιο τους χειρότερα θα τους κάνει. Ο Πλούτωνας θα τους κάνει ακόμα πιο μανιακούς με την τάξη, ο Κρόνος ακόμα πιο άχαρους και ψυχρούς. Ο Ουρανός θα τους κάνει επαναστάτες, ο Ποσειδώνας πιο χύμα και αφημένους. Δεν είναι απλό.

Παράθεση

Lautreamont

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Lautreamont
Ο Lautreamont αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 240 μηνύματα.

O Lautreamont έγραψε στις 10:09, 14-05-11:

Το ζώδιο είναι η ουσία
και ο ωρο-σκόπ(ε)ος, δε σέξουαλ ιντερκορς?

Χτυπημένος 'Ηλιος
αυτό που λέμε ακτινοβολούσα φραπεδούμπα?

ο Ποσειδώνας πιο χύμα
ε δε τον βλέπεις; μέρα νύχτα αραλίκι
με μια τρίαινα να ξύνει τα...
...φύκια που 'χουν ριζώσει στις πέτρες

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Μπορεί να μου απαντήσει κάποια ζωδιολάγνα
τι ζώδιο είναι η (καβουρο)Πάτυ, γιατί καίγομαι να μάθω
αν οι Λος Ποπουλάρες θα είναι για πάντα
ενωμένες και δεμένες?

Παράθεση

ἅλς

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη ἅλς
Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,084 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε στις 10:36, 14-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από jesse_james
Αυτό (Τεταρτογεννημένος)

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 19:29, 14-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από jesse_james

Ακουω Ταυρο και τρεχω!
Ο Λεων βεβαια σε σωνει!

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,425 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 17:00, 15-05-11:

Δηλαδή Παρθένος με Σελήνη στον Ιχθύ πάει για κρέμασμα;
Μια χαρά ζώδια είναι τα Παρθενάκια.....Αυτό πάντως που μου την σπάει πάνω μου είναι η τάση μου για κριτική, δεν την ελέγχω....αλλά κατά τα άλλα είμαι φίνο γκομεν....ε...Παρθενάκι

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ἅλς

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη ἅλς
Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,084 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε στις 17:53, 15-05-11:

Ακουω Ταυρο και τρεχω!
..............................
Κακώς ιδίως αν φοράς κόκκινα!!!! Ο Ταύρος θα ορμήσει και.....................

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 18:01, 15-05-11:

Αλλα αφου δεν εισαι Διδυμος ,Λεων ή Υδροχοος (οτι χειροτερο θα μπορουσε να σου συμβει...) μια χαρα θα εισαι...
Ρόζα πάντως εγώ είμαι το καλύτερό σου: Υδροχόος με ωροσκόπο Λιοντάρι!
Αρχική Δημοσίευση από Madrugada*
τι εννοείς , να χαιδευόσαστε ;

Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alessandra
H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,380 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε στις 18:51, 15-05-11:

Κριός: εγωιστής, τα θέλει όολα δικά του
Ταύρος: πεισματάρης
Δίδυμος: διπρόσωπος
Καρκίνος: μυστικοπαθής, παρορμητικός, πότε ζέστη-πότε κρύο (είμαι , έχω δικαίωμα να "με" βρίζω)
Λέων: αλαζόνας, θέλει "αυλή".
Παρθένος: τελειομανής
Ζυγός: ορθολογιστής όσο δεν γίνεται
Σκορπιός: παναΐα μου, το σούργελο του ζωδιακού. Συγγνώμη, εννοώ εκδικητικός.
Τοξότης: υπέρμαχος της ελευθερίας, κατά της δέσμευσης, χιουμορίστας μέχρι αηδίας (κι απ' αυτό είμαι, έχω δικαίωμα...)
Αιγόκερως: Φιλόδοξος, καριερίστας, ιδιοτελής, πείσμων (αυτό είναι συγγενικό μου πρόσωπο, τα έχω δει όλα)
Υδροχόος : φευγάτος, άστον να πάει.
Ιχθύς: κλαψιάρης.

Έχετε κάτι να προτείνετε;

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 19:51, 15-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
τι εννοείς , να χαιδευόσαστε ;
Να μη σε νοιαζει sid.... ....αφορα τα δικα μας ζωδια...

Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,219 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 20:27, 15-05-11:

'Εφαγα μεγάλη ήττα σήμερα... Μόλις βρήκα ότι έχω ωροσκόπο Λέοντα...

Σιχαίνομαι αυτό το ζώδιο...

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 20:31, 15-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Alessandra
Ταύρος: πεισματάρης
Δίδυμος: διπρόσωπος
Καρκίνος: μυστικοπαθής, παρορμητικός, πότε ζέστη-πότε κρύο (είμαι , έχω δικαίωμα να "με" βρίζω)
Λέων: αλαζόνας, θέλει "αυλή".
Παρθένος: τελειομανής
Ζυγός: ορθολογιστής όσο δεν γίνεται
Σκορπιός: παναΐα μου, το σούργελο του ζωδιακού. Συγγνώμη, εννοώ εκδικητικός.
Τοξότης: υπέρμαχος της ελευθερίας, κατά της δέσμευσης, χιουμορίστας μέχρι αηδίας (κι απ' αυτό είμαι, έχω δικαίωμα...)
Αιγόκερως: Φιλόδοξος, καριερίστας, ιδιοτελής, πείσμων (αυτό είναι συγγενικό μου πρόσωπο, τα έχω δει όλα)
Υδροχόος : φευγάτος, άστον να πάει.
Ιχθύς: κλαψιάρης.

Έχετε κάτι να προτείνετε;
HΛιο στον Κριο, με Ωροσκοπο Καρκινο και Σεληνη στο Ζυγο, εσυ εχεις να προτεινεις κατι?!

Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

H Alessandra έγραψε στις 20:43, 15-05-11:

HΛιο στον Κριο, με Ωροσκοπο Καρκινο και Σεληνη στο Ζυγο, εσυ εχεις να προτεινεις κατι?!
Επισκευή και πέταμα. Κάτι που ισχύει για όλους μας.
Δεν έχω κάτι άλλο να προτείνω, ρε συ.
Ακόμα και αν υπάρχουν κάποια χαρακτηριστικά προεξάρχοντα στον καθένα μας, σύμφωνα με το ηλιακό μας ζώδιο - υπό αμφισβήτηση-, δε νομίζω ότι καθορίζουν τη συμπεριφορά μας. Πιο σημαντικός παράγοντας είναι το οικογενειακό περιβάλλον, πχ.
Εδώ, σου λέει, έρχονται τα διαστημόπλοια. Είναι έξω από τον Πλούτωνα, το 2012 φθάνουν στην Γη...Τι να σου πω κι εγώ..

Παράθεση

Επιφανές Μέλος

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 20:46, 15-05-11:

Ο ωροσκόπος είναι αυτό που φαίνεται προς τα έξω ένα άτομο. Το ζώδιο είναι ο εαυτός που θα βγει όταν το γνωρίσεις λιγάκι...

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
'Εφαγα μεγάλη ήττα σήμερα... Μόλις βρήκα ότι έχω ωροσκόπο Λέοντα...

Και πολύ καλά κάνεις!

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 20:49, 15-05-11:

μα γιατι καλε μου μας σιχενεσαι? μια χαρα ζωδιακια ειμαστε

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 21:38, 15-05-11:

πεισματαρηδες ,ισχυρογνωμονες ναι..
αλλα το σκηπτρο του ΕΓΩισμου παει στα λιονταρια..
να ειμαστε δικαιοι

εγω ειμαι κριος με ωροσκοπο Λεοντα και αρη στο σκορπιο..

Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

H Alessandra έγραψε στις 00:39, 16-05-11:

^^ Συγχαρητήρια.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 00:45, 16-05-11:

Aless, σε σενα οι βασικοι πλανητες σε ποια ζωδια ειναι?

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους