Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,795 εγγεγραμμένα μέλη και 3,054,121 μηνύματα σε 93,213 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 843 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 256)
Κριός
17
6,64%
Ταύρος
20
7,81%
Δίδυμοι
29
11,33%
Καρκίνος
23
8,98%
Λέων
20
7,81%
Παρθένος
19
7,42%
Ζυγός
24
9,38%
Σκορπιός
21
8,20%
Τοξότης
14
5,47%
Αιγοκερως
23
8,98%
Υδροχόος
26
10,16%
Ιχθεις
20
7,81%

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,112 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 20:10, 19-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Alessandra
Τον μελώνουνε τον μπακλαβά.
Alessandra...που το ξερεις

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 20:11, 19-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
ναι , πού το ξέρεις ;
ζαχαροπλάστης ήταν ο πατέρας σου ;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 20:18, 19-05-11:

Αλήθεια?? Εγώ νόμιζα ότι τον σιροπιάζουν...

(Ναι, είμαι σπαστικός-Να με χαίρεστε βρε!!)

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alessandra
H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,380 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε στις 20:25, 19-05-11:

Είναι που έχω εμπειρία στο πλέξιμο.

ναι , πού το ξέρεις ;
ζαχαροπλάστης ήταν ο πατέρας σου ;
Ναι, στρατιωτικός.

tsarachaf: πόσα ξέρεις, πόσα ξέρεις..! Βασικά, άνοιξε και καμιά γραμματική για να διαβάσεις τι είναι τα συνώνυμα.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 20:34, 19-05-11:

[QUOTE]
Είναι που έχω εμπειρία στο πλέξιμο.
αχ.....τελεια!!!!!!!!!ταιριαζουμε !!! ζυγος εισαι;;;;;;;; να πλεκουμε παρεουλα!!!!!!!!!!!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,918 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 20:37, 19-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από cacofonix
Για πείτε μου λίγο την εμπειρία σας γυναίκα αιγόκερως με άντρα ιχθύ...
ΙΧΘΥΣ-ΑΙΓΟΚΕΡΩΣ

Συμπληρώνετε ο ένας τον άλλον, αλλά πολύ σύντομα ανακαλύπτετε ότι έχετε και πολλές διαφορές μεταξύ σας.
Ο Αιγόκερως έλκετε από την καλοκάγαθη συμπεριφορά του Ιχθύ για να βοηθήσει, αλλά σύντομα ανακαλύπτει ότι αυτή είναι η μία πλευρά του Ιχθύ. Άλλες φορές. Ο Ιχθύς συγκεντρώνει την δύναμη που χρειάζεται για να επαναστατήσει ενάντια στην κυριαρχία του Αιγόκερου. Είναι η στιγμή που η μυστικοπαθής πλευρά του αρχίζει να εκδηλώνεται.
Η σιωπή του Ιχθύ μπορεί να διαρκέσει για μέρες, και μπερδεύει τελείως τον Αιγόκερω που δεν ξέρει πώς να αντιδράσει. Έτσι δημιουργείται ένας τοίχος μεταξύ τους.

Και οι δύο είστε επιρρεπείς στην κατάθλιψη αλλά ο Ιχθύς έχει τη δυνατότητα να την διώξει μόνος του από πάνω του ενώ ο Αιγόκερως έχει ανάγκη να τον καθησυχάσουν και να τον βοηθήσουν. Εδώ δηλ. μιλάμε για μία σχέση λίγο βαριά και καταθλιπτική.
Η σεξουαλική ζωή τους δεν είναι τόσο καλή όσο θα περίμενε κανείς, γιατί ο Αιγόκερως θα δημιουργήσει προβλήματα στο κρεβάτι ενώ ο Ιχθύς πολλές φορές δεν υποκινείτε σεξουαλικά από τον Αιγόκερω. Αν έχουν και οι δύο καλή διάθεση, το σεξ θα μπορούσε να είναι ευχάριστο και για τους δύο και να τους φέρει πιο κοντά. Ένα θετικό που μπορεί να έχει η σχέση αυτή είναι ότι και οι δύο μαζί διαχειρίζεστε καλά τα οικονομικά, αν και ο Ιχθύς είναι κάπως ασταθής και δεν είναι τόσο υλιστής όσο ο Αιγόκερως. Βέβαια, οι διαφορές στην προσωπικότητα σας, καθιστούν την σχέση σας αρκετά δύσκολη γιατί ο καθένας σας έχει διαφορετικούς στόχους. Αυτή είναι μια πολύ ασταθής σχέση, και δεν μπορεί να σταθεί για γάμο.

Εν ολιγοις ουτε ροξακι δεν μπορουν να μελωσουν!!!
Μακρια κι αγαπημενοι!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

H Alessandra έγραψε στις 20:59, 19-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από rosa azul
αχ.....τελεια!!!!!!!!!ταιριαζουμε !!! ζυγος εισαι;;;;;;;; να πλεκουμε παρεουλα!!!!!!!!!!!
Μπα, θα σφαχτούμε, έχω ωροσκόπο βασιλικό χρυσαετό... Έχω πλέξει αρκετά, λέω να το ξαναπιάσω σε μερικά χρόνια...
Όχι και ζυγός! Σε παρακαλώ!! Είπαμε, όλα τα άλλα μπορώ να τα αντέξω, ακόμα και τον Κριό, που λέει ο λόγος, αλλά τον ζυγό..δυσκολεύομαι....
Πλάκα σε κάνω...

-Νεράιδα, τα λες ωραία, εμπεριστατωμένα...

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Myrtle : 20-05-11 στις 02:48. Αιτία: διόρθωση quote
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη cacofonix
Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 21:29, 19-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida

Εν ολιγοις ουτε ροξακι δεν μπορουν να μελωσουν!!!
Μακρια κι αγαπημενοι!

Τζάμπα το quote, έχει σχέση.
Είχα ξαναμπλέξει με μια Αιγόκερω τον Οκτώβριο του 2005, κράτησε 2 μήνες με πολλά παρατράγουδα...

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,956 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 21:31, 19-05-11:

Είχα ξαναμπλέξει με μια Αιγόκερω τον Οκτώβριο του 2005, κράτησε 2 μήνες με πολλά παρατράγουδα...

καλά , δεν χρειάζεται και πτυχίο ανάλυσης ζωδίων για να το περιμένεις
με κακοφωνίξ έμπλεξε

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

Ο cacofonix αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Καθηγητής/τρια . Έχει γράψει 635 μηνύματα.

O cacofonix έγραψε στις 21:54, 19-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
καλά , δεν χρειάζεται και πτυχίο ανάλυσης ζωδίων για να το περιμένεις
με κακοφωνίξ έμπλεξε
Βέβαια...όταν σου λέει ότι δεν μπορεί να κάνει σεξ πάνω από μία φορά γιατί είναι γριά φταίω εγώ...όταν σου λέει ότι είναι έγγυος και της λέω να πάμε σε γιατρό να το κοιτάξουμε και δεν θέλει, φταίω εγώ...

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

H Alessandra έγραψε στις 22:08, 19-05-11:

^^Καλέ μου φίλε, πες μου ό,τι θες : βρίσε με, μπινελίκωσε ή ό,τι άλλο: Θα σου πω κάτι:
Προσπάθησε κάποια στιγμή να αρχίσεις να σκέφτεσαι. Με τα κύτταρα του εγκεφάλου, the little gray cells, που έλεγε και ο Ηρακλής Πουαρό. Ξέρεις ότι συμπεριλαμβάνονται εντός του κρανίου σου, έτσι; Αυτος έιναι ο σκοπός τους.

Βρε, μήπως είσαι τρολ;;

Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Madrugada*
H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε στις 22:12, 19-05-11:

Βέβαια...όταν σου λέει ότι δεν μπορεί να κάνει σεξ πάνω από μία φορά γιατί είναι γριά φταίω εγώ...όταν σου λέει ότι είναι έγγυος και της λέω να πάμε σε γιατρό να το κοιτάξουμε και δεν θέλει, φταίω εγώ...
Πώς ακριβώς έμεινε έγκυος εφόσον είναι γριά ;;;

Σάρα λεγόταν;

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

O cacofonix έγραψε στις 22:52, 19-05-11:

27-28 χρονών γριά...Ασε, πίκρα...

Παράθεση

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 5,104 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 22:56, 19-05-11:

νεραιδα για πες τιποτα για γυναικα καρκινακι και αντρα σκορπακι!

Παράθεση

cacofonix

Διάσημο Μέλος

O cacofonix έγραψε στις 00:40, 20-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Ο πατέρας μου και η μητέρα μου...Οχι ότι καλύτερο...

Παράθεση

ἅλς

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη ἅλς
Ο ἅλς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,084 μηνύματα.

O ἅλς Παυση πλου σε αυτη τη θαλασσα .... έγραψε στις 07:40, 20-05-11:

Ενώ Καρκίνος (ο πατέρας μου) με Παρθένο (η μητέρα μου) το τέλειο! Ο ένας συμπληρώνει (μα ακριβώς αυτό) τον άλλον
Έτσι για ενημέρωση

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 08:04, 20-05-11:

ο λεων ειναι το πιο αδικημενο ζωδιο λεγω αν βρει ενα αλλο ζωδιο που ειναι πιο αδυναμο απο αυτο δεν μπορει νιωθει ανασφαλεια και θυμωνει με το ποσο αβουλο ειναι, αν βρει εξισου δυνατο ζωδιο τα κανουνε γυαλια καρφια γιατι ειναι δυο ταυροι σε υαλοπωλειο αντε να βγαλεις ακρη, γιαυτο μην παραπονιεστε μια χαρα ειστε

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Argiris84

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Argiris84
Ο Argiris84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 5 μηνύματα.

O Argiris84 έγραψε στις 09:06, 20-05-11:

Aντρας ιχθύς με γυναίκα κρυο και τοξότη.
Οχι για τριο, ξεχωριστα

Παράθεση

Mizzkaterinoula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Mizzkaterinoula
H Mizzkaterinoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 42 μηνύματα.

H Mizzkaterinoula Οτι κι αν γινει χαμογελα...:) έγραψε στις 10:07, 20-05-11:

Κατα ποσο ταιριαζει γυναικα Παρθενος και αντρας Ταυρος?
Ισχυουν αυτα που λενε σχετικα με τα ζωδια κι αναλογα δωρα που μπορει να τους αρεσουν? ( μου το πε η κολλητη μου και δεν την πιστευα)

Παράθεση

mariagezz (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mariagezz
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H mariagezz έγραψε στις 18:13, 22-05-11:

καλησπέρα! το ζώδιο μου είναι ΛΕΩΝ, γεννήθηκα ημέρα τετάρτη και ώρα 13.45. τι ωροσκόπο έχω;

Παράθεση

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη tsarachaf
Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,215 μηνύματα.

O tsarachaf Do not :/ έγραψε στις 18:15, 22-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από mariagezz
καλησπέρα! το ζώδιο μου είναι ΛΕΩΝ, γεννήθηκα ημέρα τετάρτη και ώρα 13.45. τι ωροσκόπο έχω;
See for yourself

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,897 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 18:17, 22-05-11:

εδω δες

Παράθεση

mariagezz (Μαρία)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mariagezz
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Ιταλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 59 μηνύματα.

H mariagezz έγραψε στις 18:23, 22-05-11:

ευχαριστώ!!!

Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη granita
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε στις 18:38, 22-05-11:

γυναίκα ταύρος με άντρα σκορπιό;

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 21:53, 22-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από granita
υαλοπωλειο!!!!!!!!!!!!!

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 22:13, 22-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
Σκορπιός άντρας με γυναίκα Καρκίνο
Έχετε κι οι δυο σας ισχυρά, βαθιά συναισθήματα κι ο δεσμός σας είναι πολύ έντονος. Μπορεί να καταλήξετε να είστε αρκετά προσκολλημένοι ο ένας στον άλλον, και πολύ σφιχτά δεμένοι μεταξύ σας. Ωστόσο, οι συναισθηματικές φύσεις σας παρουσιάζουν πολλές διαφορές.
Εκείνη συχνά αισθάνεται περισσότερη συμπάθεια για ορισμένα άτομα, ενώ εσείς τη βλέπετε πολύ συναισθηματική. Εσείς ως Σκορπιός, όταν πληγωθείτε, κυριεύεστε από μνησικακία και πάθος για εκδίκηση. Εκείνη από την άλλη πλευρά, φωνάζει ή κατσουφιάζει και συνήθως αφήνει το άλλο πρόσωπο (με λόγια ή χωρίς) να το καταλαβαίνει αυτό.
Εσείς αντίθετα, κρύβεστε και δεν δίνετε στον άλλον με τίποτα να το καταλάβει, παρά μόνο όταν θα είναι πολύ αργά. Καλύτερα να μη σας καλλιεργήσει τη ζήλια, γιατί οι αντιδράσεις σας μπορούν να είναι ακραίες και απρόβλεπτες. Αρκεί να σας δείξει τα συναισθήματά της για σας, αλλά όχι μόνο με λόγια αλλά με πράξεις, γιατί μόνο έτσι καταλαβαίνετε. Πρέπει να ξέρετε πως παρόλο που ταιριάζετε ιδιαίτερα μεταξύ σας και βλέπετε τα πράγματα από την ίδια σκοπιά, μπορεί να υπάρχουν διαφορετικές απόψεις σε σχέση με τη σεξουαλικότητα και τον έρωτα, γιατί εσείς είστε πολλές φορές ακραίος.
Άλλες πάλι φορές ίσως νιώθετε ότι μερικές φορές έλκεστε περισσότερο από τα ένστικτα και τον πόθο παρά από την αγάπη, κι αυτό μπορεί να αποβεί ένα πρόβλημα τόσο για σας όσο και για τη σχέση σας.

Γενικότερα, οι διαφορές σας δεν είναι πολλές και η έντονη συναισθηματική επικοινωνία μεταξύ σας, συγκροτεί μια βαθιά και μακρόχρονη σχέση.

Αρχική Δημοσίευση από Argiris84
Aντρας ιχθύς με γυναίκα κρυο και τοξότη.
Αρχική Δημοσίευση από Argiris84

Οχι για τριο, ξεχωριστα

Άντρας Ιχθύς με γυναίκα Κριό
Εκείνη ως Κριός είναι περισσότερο αποφασιστική και άμεση, αλλά επίσης και κάπως πιο αφελής και απλή (ψυχολογικά μιλώντας) απ’ ότι εσείς. Όταν βρίσκεστε μαζί, μπορείτε να εξισορροπείτε πολύ καλά ο ένας τον άλλον. Αυτό που εκείνη περιμένει, είναι με την ευαισθησία και την ευγένεια σας να την ξεκουράσετε και να της προσφέρετε ένα άδυτο, μακριά από τον έξω κόσμο. Εσείς από την άλλη πλευρά, ίσως να έχετε έντονη την ανάγκη από την ευθύτητα, την αποφασιστικότητα και τη θέληση που εκείνη μπορεί να σας προσφέρει, για να ενεργείτε πιο τολμηρά.
Ακόμα και όταν είστε εσωστρεφής, θα έχετε πάντα τη διάθεση και το ενδιαφέρον να ασχοληθείτε μαζί της για τη λύση των όποιων προβλημάτων της. Πολλές φορές εσείς μπορεί να γίνεστε αρνητικός προς τον εαυτό σας, ενώ εκείνη αυτο-επιβεβαιώνεται, και το πιο πιθανό είναι -έστω και ακούσια- να επωφεληθεί από την γενναιοψυχία σας. Ένα από τα πράγματα που θα πρέπει να προσέχει, είναι η έλλειψη τακτ και λεπτότητας που τη διακρίνει ορισμένες φορές, που μπορούν άθελά της να πληγώσουν τα τρυφερά αισθήματά σας.

&

Άντρας Ιχθύς με γυναίκα Τοξότη
Πολλά είναι τα πράγματα που διαφέρετε εσείς οι δύο, αλλά η τεράστια έλξη που νιώθετε σας φέρνει μοιραία κοντά. Έχετε κι οι δυο μια ισχυρή φαντασία και ίσως και κάποιο όνειρο για το οποίο ζείτε, ενώ η ρουτίνα της καθημερινότητας μπορεί να είναι πολύ ανιαρή για σας χωρίς αυτό. Ιδεαλιστές και ρομαντικοί κατά βάθος, έχετε ο καθένας συμπάθεια για τις ελπίδες, τα όνειρα και τις φαντασιώσεις του άλλου.
Είστε κι οι δυο βασικά ευγενικές ψυχές, αντιπαθείτε τις μικροπρέπειες καθώς και τους περιορισμούς, όπως τους προϋπολογισμούς και τα προγράμματα. Υπάρχουν ωστόσο, πολλές διαφορές μεταξύ σας. Εσείς ως Ιχθύς είστε δεκτικός και κάπως παθητικός σε σχέση μ’ εκείνη, που έχει μια ασταμάτητη ενέργεια και μια επιτακτική ανάγκη να είναι φυσικά δραστήρια. Αφού το επίπεδο ενέργειας της είναι συνήθως υψηλότερο από το δικό σας, μπορεί να γίνει ανυπόμονη με το πιο “χαλαρό βάδισμά” σας. Εκείνη είναι πολύ ειλικρινής, ενώ εσείς είστε επιδέξια διπλωμάτης και τείνετε προς τις υπεκφυγές, γεγονός που εκείνη πολλές φορές την εκνευρίζει. Επίσης εσείς είστε πολύ ευαίσθητος και ποτέ δεν θα χρησιμοποιούσατε κάποια από τις ωμές δηλώσεις που σας κάνει.
Συχνά σας πληγώνει μ’ αυτόν τον τρόπο, συνήθως χωρίς και η ίδια να το θέλει, αλλά δεν το καταλαβαίνει κιόλας. Αν η σχέση αυτή είναι ιδιαίτερα σημαντική για σας, πρέπει να κάνετε κάποιες αμοιβαίες υποχωρήσεις και να περιορίσετε αυτά που ξέρετε πως ενοχλούν ιδιαίτερα τον άλλον, για να προχωρήσετε.

Αρχική Δημοσίευση από Mizzkaterinoula
Κατα ποσο ταιριαζει γυναικα Παρθενος και αντρας Ταυρος?

Γυναίκα Παρθένος με άντρα Ταύρο
Βοηθάτε ο ένας τον άλλον και υπάρχει πολλή αρμονία μεταξύ σας. Είστε και οι δύο πρακτικά άτομα και δουλεύετε αποτελεσματικά σαν σύντροφοι, ή σαν σύζυγοι. Μπορείτε να οικοδομήσετε μαζί μια πλούσια, ευεργετική ζωή, γιατί είστε ικανοί να αφοσιώνεστε πλήρως ο ένας στον άλλον (και στα παιδιά σας, αν έχετε). Μερικές φορές μπορεί εκείνος να αισθανθεί ότι εσείς προσκολλάται στις ιδέες και τις υποχρεώσεις που έχετε απέναντι στην εργασία σας, με αποτέλεσμα να νιώθει ότι παραμελείτε και να αγανακτεί.
Εκείνος ως Ταύρος, είναι πιο σταθερός συναισθηματικά απ’ ότι εσείς, όπου και ξέρετε να εκτιμάτε τις αρετές του αυτές. Μοιράζεστε πολλά κοινά ενδιαφέροντα και ένα από αυτά είναι και το θέμα της διατροφής. Εσείς ασχολείστε ιδιαίτερα με το θέμα αυτό και είστε κάπως ιδιότροπη, ενώ εκείνου του αρέσει το καλό φαγητό αλλά δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολος. Αυτή η σχέση με λίγη προσοχή για να μην επέλθει η ρουτίνα μπορεί να είναι μια σχέση μακρόχρονη.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 22:16, 22-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από granita

Σκορπιός άντρας με γυναίκα Ταύρο
Υπάρχει μια ισχυρά μαγνητική έλξη ανάμεσα σε σας τους δύο, και έστω κι αν έχετε λίγα κοινά σημεία σε νοητικό ή πνευματικό επίπεδο, η φυσική σας σχέση φαίνεται να είναι πολύ έντονη, και αρκετή για να σας δέσει μαζί. Αν έχετε έστω και κάποια κοινά ενδιαφέροντα στον διανοητικό τομέα, θα είναι αδύνατο για σας να μένετε μακριά ο ένας από τον άλλον! Πρέπει να ξέρετε πως παρόλο που είστε και οι δύο πολύ κτητικοί, εσείς είστε ιδιαίτερα επιρρεπής στη ζήλια. Υπάρχουν σημαντικές διαφορές στις συναισθηματικές σας τάσεις, ωστόσο, εκείνη είναι πιο σταθερή, πιο απλή, λιγότερο πολύπλοκη και λιγότερο απαιτητική απ’ ότι εσείς.
Εσείς απαιτείτε περισσότερα μέσα στην συναισθηματική δέσμευση και στο βάθος της σχέσης, απ’ ότι εκείνη
. Διακατέχεστε από φοβερά πάθη και αν σας δείξει πίστη και ειλικρίνεια μπορείτε να περάσετε μαζί μια θυελλώδη ζωή. Αυτό που πρέπει να προσέχετε είναι τις ιδιοσυγκρασίες και των δυο σας, μιας και είστε υπερβολικά άκαμπτοι και δύσκολοι, και πρέπει να μάθετε να κάνετε συμβιβασμούς με μεγαλύτερη ευχέρεια, έτσι ώστε να πετυχαίνετε την αρμονία ανάμεσά σας. Κανείς από τους δυο σας δεν είναι ιδιαίτερα δεκτικός στα πράγματα που σας ταιριάζουν, και πολλές παρανοήσεις μπορούν να προκύψουν.

Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Speedy
Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε στις 23:22, 22-05-11:

Νεράιδα ήθελα να ξερα που τα βρίσκεις!

Αφού σε βρήκαμε για πες και για άντρα Αιγώκαιρο γυναίκα Ιχθύ αν και το ξέρω προκαταβολικά ότι δεν ταιριάζουμε...

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 23:27, 22-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Speedy
Νεράιδα ήθελα να ξερα που τα βρίσκεις!

Αφού σε βρήκαμε για πες και για άντρα Αιγώκαιρο γυναίκα Ιχθύ αν και το ξέρω προκαταβολικά ότι δεν ταιριάζουμε...

Εχω αρκετα μαζεμενα...
Τωρα, το συγκεκριμενο απο ποια σελιδα τα εχω κανει κοπυ, σορρυ αλλα δε θυμαμαι...

Αιγόκερως άντρας με γυναίκα Ιχθύ
Εσείς οι δύο ταιριάζετε αρκετά παρά τις διαφορετικές απόψεις που έχετε. Εσείς ως Αιγόκερως, είστε πρακτικός, ρεαλιστής, ανταποκρίνεστε αποτελεσματικά στις απαιτήσεις και υποχρεώσεις του επαγγελματικού χώρου και έχετε μια σοβαρή, μερικές φορές και κυνική ακόμα, στάση προς τη ζωή. Εκείνη, από την άλλη πλευρά, είναι ευαίσθητη, ονειροπολεί και είναι πολύ πιο συναισθηματική απ’ ότι εσείς. Διαισθητικά γνωρίζει ότι υπάρχουν πολύ περισσότερα στην ζωή απ’ όσα μπορούν να καθοριστούν με συγκεκριμένους, υλιστικούς όρους. Εσείς είστε βασικά ένας “άπιστος Θωμάς” που απαιτεί αποδείξεις.
Όπου εκείνη τείνει να είναι εύπιστη, εσείς τείνετε να είστε σκεπτικιστής. Συχνά δυσανασχετείτε όταν ζητάτε την έμπρακτη συμπαράσταση και βοήθεια της συντρόφου σας, ενώ εκείνη δεν είναι σε θέση να σας την προσφέρει λόγω κάποιας προσωπικής απογοήτευσης που την οδηγεί στην αδράνεια και στο κλείσιμο στον εαυτό της. Επίσης, εσείς πετυχαίνετε στην τάξη και στην οργάνωση, ενώ αυτή συχνά αισθάνεται πιο άνετα μέσα σε μια ατμόσφαιρα ακαταστασίας και “δημιουργικού χάους”.
Έχετε όμως και οι δυο ανάγκη από στοργή και σταθερότητα μέσα στη σχέση σας και οι διαφορετικές ιδιοσυγκρασίες σας, μπορούν να συμπληρώσουν η μία την άλλη και να υπάρξει μια αρμονία.

Μια κάποια τάση αυτοεξέτασης και ένα βάθος, που έχετε και οι δυο, δείχνουν πως μπορείτε να προσφέρετε πολλά ο ένας στον άλλον αν είστε πρόθυμοι να κατανοήσετε τις διαφορές που υπάρχουν μεταξύ σας και να υποχωρείτε, κάτι που δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο και για τους δυο σας.

Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

H Alessandra έγραψε στις 00:45, 23-05-11:

Νεραϊδούλα, να σε πειράξω λίγο;
Δεν ισχύουν τα όσα περιγράφονται. Νο way. Nicht gekaufft. Persona non gratta. Jamais. 'U'ber alles.
Λες να φταίει εκείνος ο Άρης στον καρκίνο που μου κατσικώθηκε;
Έχει πλάκα, όμως, η μελέτη τους.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 01:04, 23-05-11:

Es ist mir egal Süße !!
Oπως ειπε και ο Μπισοπ στην Ολιβια..."Real is just a matter of perception".

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Neraida : 23-05-11 στις 01:06. Αιτία: Χαιρομαι παντως που συμβαλλω στη διασκεδαση σου! ;)
Παράθεση

granita (Φανή)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη granita
H Φανή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 191 μηνύματα.

H granita where do we go, nobody knows.. έγραψε στις 13:13, 23-05-11:

όταν λες υαλοπωλείο;; τόσο άσχημα;
[QUOTE=Neraida;2651225]

Σκορπιός άντρας με γυναίκα Καρκίνο
Έχετε κι οι δυο σας ισχυρά, βαθιά συναισθήματα κι ο δεσμός σας είναι πολύ έντονος. Μπορεί να καταλήξετε να είστε αρκετά προσκολλημένοι ο ένας στον άλλον, και πολύ σφιχτά δεμένοι μεταξύ σας. Ωστόσο, οι συναισθηματικές φύσεις σας παρουσιάζουν πολλές διαφορές.
Εκείνη συχνά αισθάνεται περισσότερη συμπάθεια για ορισμένα άτομα, ενώ εσείς τη βλέπετε πολύ συναισθηματική. Εσείς ως Σκορπιός, όταν πληγωθείτε, κυριεύεστε από μνησικακία και πάθος για εκδίκηση. Εκείνη από την άλλη πλευρά, φωνάζει ή κατσουφιάζει και συνήθως αφήνει το άλλο πρόσωπο (με λόγια ή χωρίς) να το καταλαβαίνει αυτό.
Εσείς αντίθετα, κρύβεστε και δεν δίνετε στον άλλον με τίποτα να το καταλάβει, παρά μόνο όταν θα είναι πολύ αργά. Καλύτερα να μη σας καλλιεργήσει τη ζήλια, γιατί οι αντιδράσεις σας μπορούν να είναι ακραίες και απρόβλεπτες. Αρκεί να σας δείξει τα συναισθήματά της για σας, αλλά όχι μόνο με λόγια αλλά με πράξεις, γιατί μόνο έτσι καταλαβαίνετε. Πρέπει να ξέρετε πως παρόλο που ταιριάζετε ιδιαίτερα μεταξύ σας και βλέπετε τα πράγματα από την ίδια σκοπιά, μπορεί να υπάρχουν διαφορετικές απόψεις σε σχέση με τη σεξουαλικότητα και τον έρωτα, γιατί εσείς είστε πολλές φορές ακραίος.
Άλλες πάλι φορές ίσως νιώθετε ότι μερικές φορές έλκεστε περισσότερο από τα ένστικτα και τον πόθο παρά από την αγάπη, κι αυτό μπορεί να αποβεί ένα πρόβλημα τόσο για σας όσο και για τη σχέση σας.

Γενικότερα, οι διαφορές σας δεν είναι πολλές και η έντονη συναισθηματική επικοινωνία μεταξύ σας, συγκροτεί μια βαθιά και μακρόχρονη σχέση.

[FONT=Verdana]

ευχαριστώ

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,897 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 12:10, 24-05-11:

συμβατοτητα ζωδιων,,απο το 1 εως το 5..
ενδιαφερον..
Κριος με Ζυγο.. εδω,,βαζει 5 ως απολυτα συμπληρωματικα ζωδια..

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 12:16, 24-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Άγγελος
ενδιαφερον..
Εγω παντως δεν ειχα ποτε καμοια σοβαρη γνωριμια με Κριους για να πω εμπειρια...να σου πω με Ζυγους και Σορπιους ναι...(perfect match!!!)....αλλα για να το λεει η μανταμ κατι θα ξερει...

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,072 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 13:01, 24-05-11:

Νεράιδα έχεις πουθενά κανένα κιτάπι να μας πεις για τον χαρακτήρα γυναίκα Κριού με Ωροσκόπο Ταύρο ;

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 14:35, 24-05-11:

ενδιαφερον..
Ειναι η λεγομενη καρμικη σχεση για αυτα τα ζωδια αφου βρισκονται απεναντι και υποτιθεται πως αλληλοσυμπληρωνονται βασει της απολυτης διαφορετικοτητας τους.
Εγω παντως που ειμαι Κριος αν και εχω σεληνη στο Ζυγο, δεν θα ελεγα πως τα πηγαινω και τοσο καλα με τους Ζυγους...δεν εχω την αναλογη υπομονη που χρειαζεται και γενικοτερα αυτο το "ζυγισμα" που κανουν σε ολες τις καταστασεις δε μου ταιριαζει.
Αν και αλλου εχω διαβασει οτι αλλα ειναι τα καρμικα ζωδια...ενιγουει...για τον Κριο το απολυτο ειναι ο Λεων.

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Νεράιδα έχεις πουθενά κανένα κιτάπι να μας πεις για τον χαρακτήρα γυναίκα Κριού με Ωροσκόπο Ταύρο ;

Απ' ολα εχω Δοκτωρα!
(Κριος γαρ!)

Κριός με ωροσκοπο Ταύρο

Οταν ο Ήλιος ανατέλλει στον Κριό και ο ωροσκόπος ειναι Ταυρος τότε εχουμε ενα θετικο τυπο ανθρωπου, αποφασισμενο να κερδισει το επαθλο στις περισσοτερες μαχες που θα δωσει στη ζωη του.
Ο ενθουσιασμός του και η εξυπνάδα του θα υπηρετησουν τον ελκυστικο κόσμο της ύλης και η υγεια του θα ειναι δυνατή όπως και η ψυχη του ατρόμητη.
Ο σταθερός τυπος του ωροσκοπου βοηθα τον Κριο να αξιοποιήσει με πολυ πρακτικο τροπο τις ιδιοτητες του .Τεχνικα ή καλλιτεχνικα επαγγελματα επιδεξιοτητα γυρω απο τα οικονομικα , εμποριο, βιοτεχνικες ασχολιες και καλη σχεση με το κοινο συγκαταλεγονται στους στοχους του.
Σημαντικες ειναι οι επιδοσεις του στον ερωτα και αλλο τοσο στη δημιουργια μιας επιτυχημενης οικογενειας. Ξεχωρίζει απο τους αλλους αλλα δεν παυει να ειναι ενας αρκετα πειθαρχημενος πολιτης και δεν εγκαταλειπει την παραδοση ουτε ερχεται σε αντιθεση με τις εντολες του συστήματος.
Παρόλο που ο χαρακτηρας του ειναι παρορμητικος ξερει καλα την αξία της υπομονης και τη χρησιμοποιεί στις δυσκολες στιγμες. Παραλληλα ειναι σημαντικες οι επιδοσεις του στον αθλητισμό , ξερει να ερχεται πρωτος 9 φορες στις 10 σε σχετικους ανταγωνισμους και γενικότερα στο παιχνίδι της ζωης και των σχεσεων με τον κόσμο γυρω του θεωρειται καλος παιχτης.
Ο Ταυρος ωροσκόπος του δίνει επιδεξιότητα στη διαχειριση των χρηματων και του εξασφαλίζει ασφαλή και ανετα χρονια στο τελος της ζωής του.
Στην τεχνη, στο εμποριο ή στον αθλητισμό θα αφήσει καλο ονομα.
Γενικα ενα τετοιο ατομο δεν περνα απαρατήρητο και μεγαλώνοντας ξερει να ελεγχει την ανυπομονησία του.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Neraida : 24-05-11 στις 14:48.
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,072 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 14:44, 24-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida

Απ' ολα εχω Δοκτωρα!
(Κριος γαρ!)

thanks. Θα επανέλθω

Παράθεση

parafernalia (Νίκος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη parafernalia
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,405 μηνύματα.

O parafernalia έγραψε στις 14:47, 24-05-11:

Λίτσα Πατέρα: «Ο καπιταλισμός θα καταρρεύσει»!

«Δεν ξέρω αν είναι 5, 7, 3 ή 10 χρόνια αλλά θα καταρρεύσει ολόκληρος ο καπιταλισμός», προειδοποίησε η κ. Πατέρα.

Παράθεση

EleanaNikos

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη EleanaNikos
H EleanaNikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H EleanaNikos ....... έγραψε στις 15:46, 24-05-11:

πως μπορω να μαθω το ωροσκοπιο μου ;;;

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 15:51, 24-05-11:

για τον Κριο το απολυτο ειναι ο Λεων.
ποτέ ομως δεν μου αρεσαν οι γυναικες λεοντες..(απο όσες εχω δει)

παντα με απωθουσε η "ανδρικη" αλαζονια τους,,το υφος τους,,να το πω απλα...

μου αρεσουν οι πιο τρυφερες γυναικες..

το αντιθετο απο εμενα..που ειμαι χοντροκομμενος..

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 15:58, 24-05-11:

ποτέ ομως δεν μου αρεσαν οι γυναικες λεοντες..(απο όσες εχω δει)

παντα με απωθουσε η "ανδρικη" αλαζονια τους,,το υφος τους,,να το πω απλα...

μου αρεσουν οι πιο τρυφερες γυναικες..

το αντιθετο απο εμενα..που ειμαι χοντροκομμενος..

χαχαχα!

Θες να τις εχεις του χεριου σου ε?!
Και ποιος σου ειπε πως οι Λιονταρινες δεν ειναι τρυφερες?!

Κριός – Λέων:

Ζώδια της φωτιάς και τα δύο, κανείς και τίποτε δεν μπορεί να τα σταματήσει εάν έρθουν σε σύγκρουση! Η έλξη όταν συναντηθούν είναι μοιραία και χάρη στην παιχνιδιάρικη και εύθυμη φύση τους, δένονται πολύ γρήγορα.

Η σχέση τους είναι δυνατή, αλλά εάν θέλουν να έχει μέλλον πρέπει να θέσουν από την αρχή κάποια όρια.

Μπορεί μεν να είναι και οι δύο πεισματάρηδες, είναι όμως αξιόπιστοι και πιστοί ο ένας στον άλλο, γι αυτό και η σχέση τους μπορεί να διαρκέσει.

Τα προβλήματα ξεκινούν όταν ο Κριός προσπαθεί να επιβληθεί στον εγωιστή αλλά μεγαλόκαρδο Λέοντα. Ο Λέοντας αγαπά τα κοπλιμέντα και θέλει διαρκώς την επιβεβαίωση του συντρόφου του.

Εάν ο Κριός συμβιβαστεί με αυτό, θα περάσει μια υπέροχη ζωή με σύντροφο τον Λέοντα – πράγμα που ισχύει και αντίστροφα.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 16:06, 24-05-11:

χαχαχα!
Θες να τις εχεις του χεριου σου ε?!
εξηγηση μιας κριαρινας αυτη..

οχι,θελω αυτες να με εχουν στο χερι,,αλλα με τη θηλυκοτητα τους..
οχι με σιδερενια πυγμη..

απο τα ζωδια της φωτιας σε γυναικες,βασικα
τις κανουν σαν ενας ανδρας μεσα σε μια γυναικα,,ενας διχασμος..

προτιμω καθαρη λυση..να ειναι γυναικα η αλλη και να θελει που ειναι,,να μην θελει να ειναι ανδρας,,και να μην τον ανταγωνιζεται..αντιθετα να τον κανει καλυτερο

(η αδελφη μου ειναι λεων.. και το βλεπω,,οδηγει σαν ανδρας,,το αναγνωριζει και η ιδια,,βριζει σαν ανδρας,,και λεει πολυ συχνα,,"αν ημουν ανδρας θα τον πλακωνα στο ξυλο"για τα περιστατικα στο δρομο)

αυτο που ελεγα,,σαν ανδρας μεσα σε μια γυναικα,,δυσκολο,,

εγω δεν εχω πει ποτέ"αν ημουν γυναικα"..

ενω οι ανδρες στα ζωδια της φωτιας ειμαστε καθαροι χωρις τετοιους διχασμους..με τα συν και πλην μας..

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Άγγελος : 24-05-11 στις 16:23.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 16:30, 24-05-11:

Κατσε ρε συ Αγγελε, ποια ειναι τα χαρακτηριστικα εκεινα που σκοτωνουν τη θηλυκοτητα?
Αν και ξερω τι θα απαντησεις, διοτι τοσα χρονια εδω μεσα εχω εμπεδωσει την αποψη σου περι των δυο φυλων, αλλα πρεπει να σε μαθουν και οι καινουργιοι!

(ειμαστε οφφ, αλλα δεν παει και το παλιαμπελο!!
)

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

O Άγγελος έγραψε στις 16:33, 24-05-11:

Κατσε ρε συ Αγγελε, ποια ειναι τα χαρακτηριστικα εκεινα που σκοτωνουν τη θηλυκοτητα?
δεν λεω για σκοτωμα..

αλλα οτι δεν ειναι καθαρη φυση..

ανδρας μεσα σε γυναικα.. απλο..

θελει δυνατο τον ανδρα,αλλα την ιδια στιγμη τον ευνουχιζει για να βγει πρωτη "ως αρσενικο"..τρελα...

οπου διαβασα,,οι γυναικες Κριοι περιφανευονται συχνα οτι δεν χρειαζονται ανδρα,,οτι τα καταφερνουν μονες τους ολα κλπ,,ανδρας μεσα σε γυναικα..

ασε...........

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 16:37, 24-05-11:

Kαι σε ρωτω για αλλη μια φορα και φροντισε να απαντησεις ευθεως, ε! Διοτι μεχρι τωρα το πας απ΄εξω - απ΄εξω!

Ποια ειναι εκεινα τα χαρακτηριστικα που θεωρεις οτι μια γυναικα δεν πρεπει να εχει, λογω του οτι εσυ τα θεωρεις "ανδρικα"?

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,641 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 20:26, 24-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από karotenia
οι αντρες ανεξαρτητα απο το ποσο συχνα κανουν σεξ το σκεφτονται 13 φορες την ημερα!!!!μπορει να φαντασιωθουν οτι κανουν σεξ ακομα και με την κοπελα που θα τους φτιαξει το πρωι τον καφε στο τυροπιταδικο!!!!!!!
οι γυναικες με το ζορι 5
Θέλεις με λίγα λόγια να μας πεις ότι οι γυναίκες είστε ανέραστες;
Οκέι, βάλτε τις γυναίκες να σας ικανοποιήσουν.

PS: πηγή για αυτές σου τις έρευνες;

Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη karotenia
H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 297 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε στις 20:57, 24-05-11:

[QUOTE]δεν ειπα κατι τετοιο απλα αν ψαξεις να δεις την μελετη που εγινε σε εγκεφαλο αρσενικου και θηλυκου θα δεις οτι ενα μεγαλο μερος του εγκεφαλου των ανδρων ασχολειται με το σεξ!!!!!
αυτα που εγραψα σαφως και δεν τα βγαζω απο το μυαλο μου αλλα προερχονται απο ερευνα που εγινε στην αγγλια......
επειδη κανω αντιστοιχο μαθημα στην σχολη (βιολογια της συμπεριφορας) θα σου το δειξω.....MATHIMA6-3.ppt

sorry την μορφη!!!!!δες την πρωτη εικονα και θα πειστεις!!!!!!!

Παράθεση

Juliette!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Juliette!
H Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H Juliette! έγραψε στις 21:06, 24-05-11:

θα μπορουσε καποιος να μου πει αν ταιριαζω με τον παρακατω?

Εγω ειμαι ταυρος με σεληνη στους ιχθυς ο οικος του ηλιου μου ειμαι στον σκορπιο, της σεληνης μου ο οικος στον λεων
και αυτος ειναι ιχθυς με σεληνη στον ταυρο, ο οικος του ηλιου του στον λεων και ο οικος της σεληνης του στους διδυμους

Παράθεση

karotenia

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη karotenia
H karotenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Nail artist . Έχει γράψει 297 μηνύματα.

H karotenia i follow rivers! έγραψε στις 21:08, 24-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Juliette!
θα μπορουσε καποιος να μου πει αν ταιριαζω με τον παρακατω?

Εγω ειμαι ταυρος με σεληνη στους ιχθυς ο οικος του ηλιου μου ειμαι στον σκορπιο, της σεληνης μου ο οικος στον λεων
και αυτος ειναι ιχθυς με σεληνη στον ταυρο, ο οικος του ηλιου του στον λεων και ο οικος της σεληνης του στους διδυμους

παιδι μου απλοι ανθρωποι ειμαστε οχι η Λιτσα Πατερα

Παράθεση

Juliette!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Juliette!
H Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 128 μηνύματα.

H Juliette! έγραψε στις 21:10, 24-05-11:

χαχαχαχαχαχαχα

σα να μου φανηκε οτι πηρε το ματι μου κατι πατερες γι'αυτο ρωταω

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    MikeKou, νικος ρεθυμνο

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους