Ζώδια

Τί ζώδιο είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 299)
  • Κριός

    Ψήφοι: 21 7.0%
  • Ταύρος

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Δίδυμοι

    Ψήφοι: 30 10.0%
  • Καρκίνος

    Ψήφοι: 28 9.4%
  • Λέων

    Ψήφοι: 25 8.4%
  • Παρθένος

    Ψήφοι: 22 7.4%
  • Ζυγός

    Ψήφοι: 29 9.7%
  • Σκορπιός

    Ψήφοι: 24 8.0%
  • Τοξότης

    Ψήφοι: 16 5.4%
  • Αιγοκερως

    Ψήφοι: 27 9.0%
  • Υδροχόος

    Ψήφοι: 33 11.0%
  • Ιχθεις

    Ψήφοι: 20 6.7%

Ciela

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,758 μηνύματα.
καλε ναι, αλλα φιλες ταυρινες με κριο το χετε κανει το ατοπημα? πως σας φανηκε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ξέρω με σιγουριά ότι ο Ταύρος ταιριάζει με τα υπέροχα Καρκινάκια....:whistle::inlove:

συμφωνω...:redface:

βεβαια για μενα ο αντρας καρκινος ειναι σταθερο αξια...:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
συμφωνω...:redface:

βεβαια για μενα ο αντρας καρκινος ειναι σταθερο αξια...:D

ο αντρας καρκινος ειναι σταθερη αξια για χαστουκια!:mad::mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Ξέρω με σιγουριά ότι ο Ταύρος ταιριάζει με τα υπέροχα Καρκινάκια....:whistle::inlove:


Μια σιγουριά που έχει αποδείξει πολλάκις ότι δεν πρέπει να πιστεύω στα ζώδια!
:P:mad::P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

EliPat

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Κουφό χρυσόψαρο Β' αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Λιτόχωρο (Πιερία). Έχει γράψει 346 μηνύματα.
πολλές φορές μπορεί να πέσεις έξω λέγοντας για το πια ζώδια ταιριάζουν μεταξύ τους γτ υπάρχουν πολλά περισσότερα πράγματα που πρέπει να κοιτάξεις στο ωροσκόπιο κάποιου για να καταλάβεις αν πραγματικά ταιριάζετε ή όχι ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Γενικά το ζώδιο του ζυγού με ποια άλλα ζώδια μπορεί να επικοινωνήσει καλά; Δεν το έχω ψάξει. Φωτείστε και σώστε...:D :laugh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γενικά το ζώδιο του ζυγού με ποια άλλα ζώδια μπορεί να επικοινωνήσει καλά; Δεν το έχω ψάξει. Φωτείστε και σώστε...:D :laugh:

Ζυγός είσαι? Τουλάχιστον εσύ είσαι από τους καλούς, σε έχω κόψει!:redface:
Δίδυμος - Υδροχόος - Τοξότης...

(τουλάχιστον έτσι μου έβγαλε ο γκούγκλης.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 19,785 μηνύματα.
Ζυγός είσαι? Τουλάχιστον εσύ είσαι από τους καλούς, σε έχω κόψει!:redface:
Δίδυμος - Υδροχόος - Τοξότης...

Eυχαριστώ για την απάντηση. :P Είμαι από τους καλούς; :D

ευχαριστώ για το κοπλιμέντο :redface:

...και εσύ είσαι καλή κοπέλα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
thanks :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
ο αντρας καρκινος ειναι σταθερη αξια για χαστουκια!:mad::mad::P
για να τρωει ή να δινει?:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
για να τρωει ή να δινει?:P

Να τρώει φυσικά! Ας τολμήσει κάποιος να απλώσει χέρι επάνω μου και θα γίνω... ταύρος σε υαλοπωλείον!:devil:
Εννοείται βέβαια ότι επ' ουδενί δεν δίνουμε χαστούκια, δεν είμαι αυτής της νοοτροπίας. Αλλά από το να τις τρώω καλύτερα να τις δίνω!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Να τρώει φυσικά! Ας τολμήσει κάποιος να απλώσει χέρι επάνω μου και θα γίνω... ταύρος σε υαλοπωλείον!:devil:
Εννοείται βέβαια ότι επ' ουδενί δεν δίνουμε χαστούκια, δεν είμαι αυτής της νοοτροπίας. Αλλά από το να τις τρώω καλύτερα να τις δίνω!:P
Ο ανδρας που εχει δυναμη,,δεν χτυπαει γυναικες..;)
ακομα και αν τις τρωει ...:worry::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Ο ανδρας που εχει δυναμη,,δεν χτυπαει γυναικες..;)
ακομα και αν τις τρωει ...:worry::D

Τι ιππότης!:eek:
Για θύμησέ μου τι ζώδιο είσαι, να τα προτιμώ!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Άγγελος

Επιφανές μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Για θύμησέ μου τι ζώδιο είσαι, να τα προτιμώ!:P
κριος..:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Το φόρουμ έχει γεμίσει Κριάρια. Να βάλουμε κανα poll να δούμε ποιοι προηγούνται.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

din@

Νεοφερμένος

Η Κων/να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
η γυναικα σκορπιος με ποια ζωδια ταιριαζει βρε παιδια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prinCess.

Επιφανές μέλος

Η prinCess. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 12,089 μηνύματα.
Με Ιχθύες (Α)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
η γυναικα σκορπιος με ποια ζωδια ταιριαζει βρε παιδια?
Ταιριαζει με Καρκινους,Παρθενους,Ιχθεις,Κριους και Ταυρους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Ταιριαζει με Καρκινους,Παρθενους,Ιχθεις,Κριους και Ταυρους.

Αν ταιριαζει με παρθενους και ταυρους εγω καλυτερα να παω να φουνταρω
Νο way, με εκνευριζουν τα μαλα:confused:
Με ψαρια που πε κ καποιος αλλος, μαλιστα. Πολλη γκρινια αλλα τουλαχιστον δε σε κουραζουν, αντεχονται:D
Με Κριους διακρινω ομοιοτητες και δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλο αυτο. Παραειναι εξυπνοι:whistle:
Πλακα κανω, οι εξυπνοι με αρεσουνε:baby::knife::confused:

η γυναικα σκορπιος με ποια ζωδια ταιριαζει βρε παιδια?

Θα σε πω εγω που χω μπολικους πλανητας εκει χαμω, καθαροαιμη δηλαδη.:devil:
Με ολους και με κανεναν δε ταιριαζουμε. Νομιζω πως παντου μπορουμε να προσαρμοστουμε. Βεβαια τωρα λεω αυτο, αυριο μπορει να σου πω αλλα. Δε ξερω τα ζωδια με μπερδευουν.:redface: Λενε το ιδανικο ειναι ταυρος αλλα εγω δεν το πιστευω:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

maria....

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 1,970 μηνύματα.
Αν ταιριαζει η γυναικα σκορπιος με παρθενους και ταυρους εγω καλυτερα να παω να φουνταρω
Νο way, με εκνευριζουν τα μαλα:confused:
Με ψαρια που πε κ καποιος αλλος, μαλιστα. Πολλη γκρινια αλλα τουλαχιστον δε σε κουραζουν, αντεχονται:D
Με Κριους διακρινω ομοιοτητες και δεν ξερω κατα ποσο ειναι καλο αυτο. Παραειναι εξυπνοι:whistle:
Πλακα κανω, οι εξυπνοι με αρεσουνε:baby::knife:
Διαβασε να δεις για τους κριους και τους σκορπιους!:)
Σκορπιος-Κριος:Αυτή είναι μια σχέση ανάμεσα σε δυο πολύ δυνατές προσωπικότητες, αρχηγικές και δυναμικές. Η θετικότητα του Σκορπιού μπορεί να βοηθήσει να ξεπεραστούν οι δυσκολίες μέσα στη σχέση. Αυτά τα δυο ζώδια μπορεί να περάσουν καλά και να συνεργαστούν για να καταφέρουν τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top