Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,095 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,087 μηνύματα σε 74,653 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Απενεργοποίηση ήχου κλείστρου σε LG Cookie

lenoOz (Lena)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lenoOz
H Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H lenoOz έγραψε στις 20:59, 25-12-09:

Ξέρετε αν χαμηλώνει ή αν κλείνει τελείως ο ήχος που κάνει όταν βγαζει φωτογραφίες?Ο "ήχος κλείστρου" όπως αναφέρεται σε πολλά κινητα υπάρχει τρόπος να βγει τελείως off?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Krou
H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,293 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 21:02, 25-12-09:

Λογικα θα υπαρχει σε καποιες απο τις ρυθμισεις τις κοιταξες καλα;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

who

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη who
Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε στις 21:18, 25-12-09:

Ναι, κοίτα και το μενού...

Παράθεση

lenoOz (Lena)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lenoOz
H Lena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H lenoOz έγραψε στις 21:23, 25-12-09:

Το πρόβλημα είναι πως κοίταξα καλά...
Στο manual δεν αναφέρει τίποτα...Στις ρυθμίσεις στην φωτογραφική έχει μόνο επιλογή μεταξύ 3 ήχων και όχι απενεργοποιηση...Και ακόμα και αν το βάλω τελείως στο αθόρυβο(καθόλου ήχοι κλήσης ή ήχοι κατα το πάτημα εικονιδίων) πάλι ακούγεται!
Για αυτό λέω αν κανένα καλό παιδί έχει το ίδιο κινητό και το ίδιο πρόβλημα...
Ευχαριστώ για τις απαντήσεις πάντως ρε!

Παράθεση

who

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη who
Ο who αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 1,365 μηνύματα.

O who έγραψε στις 21:26, 25-12-09:

Τίποτα. Ό,τι άλλο χρειαστείς, εδώ είμαστε!

Παράθεση

Krou

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Krou
H Krou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,293 μηνύματα.

H Krou έγραψε στις 21:40, 25-12-09:

Μπορεις να κοιταξεις και στο google αν υπαρχει κατι.

Παράθεση

Silent_Killer (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Silent_Killer
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Σαλαμίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,331 μηνύματα.

O Silent_Killer έγραψε στις 22:04, 25-12-09:

Μην βγάζεις φωτογραφίες...απλό είναι

Παράθεση

bluepanther

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη bluepanther
Ο bluepanther αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O bluepanther έγραψε στις 01:34, 28-12-09:

επειδη εχω και εγω lg(lg gt505) και ειχα το ιδιο προβλημα,εψαξα και εμαθα οτι δεν γινεται να τραβηξεις φωτογραφια χωρις ηχο κλειστρο.το εχει κανει αυτο η lg για να προστατεψει τα προσωπικα δεδομενα και να μην μπορει καποιος να τραβηξει φωτογραφιες χωρις την εγκριση του αλλου,η μονη λυση ειναι να βαζεις το δαχτυλο μπροστα απο το ηχειο ωστε να μειωνεις τον θορυβο που κανει.

Παράθεση

NikoTexXx (Νίκος)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη NikoTexXx
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,451 μηνύματα.

O NikoTexXx έγραψε στις 13:14, 28-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από bluepanther
επειδη εχω και εγω lg(lg gt505) και ειχα το ιδιο προβλημα,εψαξα και εμαθα οτι δεν γινεται να τραβηξεις φωτογραφια χωρις ηχο κλειστρο.το εχει κανει αυτο η lg για να προστατεψει τα προσωπικα δεδομενα και να μην μπορει καποιος να τραβηξει φωτογραφιες χωρις την εγκριση του αλλου,η μονη λυση ειναι να βαζεις το δαχτυλο μπροστα απο το ηχειο ωστε να μειωνεις τον θορυβο που κανει.
και γω το gt505 εχω ... οντως δεν γινεται εχω ψαξει τα παντα

Παράθεση

nitsa

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη nitsa
H nitsa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 322 μηνύματα.

H nitsa έγραψε στις 21:30, 10-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από bluepanther
ναι κ εγω εχω το ku990i και ισχυει το ιδιο.........

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Router και... απενεργοποίηση από αλλού... - Από KingFox
      Το θέμα έχει λάβει 1 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 08-05-13 στις 00:18.
    • LG Cookie KP500 - Από Lysippe
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 02-02-10 στις 18:15.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους