Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,079 μηνύματα σε 74,652 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μια νύχτα στο παλέρμο...online!

mechanicarts (Λάζαρος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mechanicarts
Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψάχνω . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

O mechanicarts τσιμπα το παπαρι έγραψε στις 18:46, 28-12-09:

Θέλω να φτιάξω το παιχνίδι μια νύχτα στο παλέρμο σε online, δεν ξέρω όμως πως θα το καταφέρω αφού δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με προγραμματισμό!

Θέλω να έχει chat, private chat, να μοιράζει τυχαία τις κάρτες σε κάθε γύρο και να βγάζει notifications για το ποιος πέθανε κτλ...

Από server δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα αν χρησιμοποιώ τον υπολογιστή μου, αφού θα παίζουμε μόνο συγκεκριμένες ώρες που θα είμαι κι εγώ online.

Μπορεί να με βοηθήσει κάποιος να καταλάβω πως θα το κάνω?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

w1n5t0n

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη w1n5t0n
Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O w1n5t0n έγραψε στις 20:07, 28-12-09:

τι ειναι το παλερμο;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 20:15, 28-12-09:

Μπορείς να το παίξεις και στο facebook με δικά σου άτομα

Παράθεση

twilight_girl (Δέσποινα)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη twilight_girl
H Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και μας γράφει απο Πεύκα (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 163 μηνύματα.

H twilight_girl έγραψε στις 20:15, 28-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από w1n5t0n
τι ειναι το παλερμο;
νομιζω μια πολη στην ιταλια:xixi:

Παράθεση

w1n5t0n

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη w1n5t0n
Ο w1n5t0n αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 91 μηνύματα.

O w1n5t0n έγραψε στις 20:16, 28-12-09:

α! καταλαβα:p

Παράθεση

mechanicarts (Λάζαρος)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη mechanicarts
Ο Λάζαρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ψάχνω . Έχει γράψει 323 μηνύματα.

O mechanicarts τσιμπα το παπαρι έγραψε στις 20:26, 28-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Iliaso
Μπορείς να το παίξεις και στο facebook με δικά σου άτομα
Μπα δεν θέλω να σχετιστώ με την πλατφόρμα τους

Αρχική Δημοσίευση από w1n5t0n
τι ειναι το παλερμο;
http://www.greektvsubs.gr/showthread.php?t=25420 :no1:

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Νύχτα τρόμου στο Παρίσι - Από tweetyslvstr
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ειδήσεις & Επικαιρότητα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-11-15 στις 15:41.
    • Η Αθήνα τη νύχτα από το ....διάστημα - Από ἅλς
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Εικαστικές τέχνες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 26-02-11 στις 10:42.
    • Δουλεύει... ΚΑΙ νύχτα! - Από Κακή Επιρροή
      Το θέμα έχει λάβει 61 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-11-09 στις 23:16.
    • Φόβος...την νύχτα - Από Kakerlak
      Το θέμα έχει λάβει 34 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 12-07-07 στις 07:34.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους