Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,075 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Blogs: Βοήθεια και απορίες

nena

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nena
H nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H nena έγραψε στις 11:07, 29-09-06:

Επειδή έχω ψιλοκολλήσει εδώ και καιρό με αυτή την ιστορία, θέλετε να το κουβεντιάσουμε ειδικά και γενικά;
---
Σημείωση editor: Για τα blogs υπάρχουν τα εξής θέματα:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 01-02-12 στις 15:44. Αιτία: Σημείωση editor
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γωγω

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Γωγω
H Γωγω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Γωγω έγραψε στις 12:38, 29-09-06:

τι εννοεις?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ismini

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Ismini
H Ismini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

H Ismini έγραψε στις 13:01, 29-09-06:

Ναι τι ειναι το blog?

Παράθεση

anabou

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη anabou
H anabou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H anabou έγραψε στις 13:48, 29-09-06:

Το blog δεν είναι κάτι σαν διαδικτυακό ημερολόγιο; Ή κάνω λάθος;

Παράθεση

nena

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nena
H nena αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H nena έγραψε στις 14:55, 29-09-06:

Συγνώμη νόμιζα ότι το ξέρατε.
Ενημερωτικά:
Τους τελευταίους μήνες πολύ κουβέντα γίνεται για τα blog. Πρόσφατα τα ανακάλυψαν και τα μέσα ενημέρωσης. Τι είναι όμως αυτά τα blog; Τα blog είναι ιστοσελίδες που ανανεώνονται τακτικά συνήθως σε καθημερινή βάση. Περιέχουν πληροφορίες σχετικές με ένα θέμα και συνήθως χρησιμοποιούνται σαν καθημερινά ημερολόγια. Ημερολόγια που αφορούν την προσωπική ζωή ή τα ενδιαφέροντα του εκδότη τους. Τα blog χρησιμοποιούνται ευρέως για την έκφραση πολιτικών απόψεων και για κοινωνικά σχόλια και τελευταία όταν οι εταιρείες ανακάλυψαν τη δυναμική των blog , τα χρησιμοποιούν για να κρατούν ενημερωμένους τους ενδιαφερόμενους αλλά και για να δώσουν ένα βήμα έκφρασης στους εργαζόμενους ή στους συνεργάτες τους. Στην πραγματικότητα τα blog μπορούν να είναι οτιδήποτε θέλει ο εκδότης τους. Από που προήλθαν τα blog; Κανείς δεν ξέρει σίγουρα. Γύρω στα μέσα της δεκαετίας του 90 υπήρχαν μερικές ιστοσελίδες με links και με προσωπικά σχόλια που μπορούμε να τα θεωρήσουμε τα πρώτα blog. To πραγματικό blogging άρχισε το 1999. Στην αρχή ήταν οργανωμένες οδηγίες περιήγησης στο internet για συγκεκριμένα θέματα, σιγά σιγά εξελίχθησαν στα σημερινά "ημερολόγια" με το συνεχώς φρέσκο περιεχόμενο. Σε κάθε περίπτωση τα blog αξίζουν τη προσοχή μας. Είτε σαν μόδα, είτε σαν ένας καινούργιος τρόπος επικοινωνίας στο internet Το μέλλον των blog διαφαίνεται λαμπρό καθώς το συνεχώς ανανεωμένο περιεχόμενο τα κάνει σημαντικά και για τους χρήστες του internet αλλά και για τις μηχανές αναζήτησης. Υπάρχουν πια πολλές εταιρίες που προσφέρουν on line εργαλεία για τη δημιουργία blog και δωρεάν φιλοξενία, όπως και μηχανές αναζήτησης μόνο για blog περιεχόμενο.
π.χ.http://xoirovoskos.blogspot.com/ ή
http://pitsirikos.blogspot.com/ κ.λ.π., ο ένας σας οδηγεί στον άλλο.

Παράθεση

roz

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη roz
H roz αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 47 ετών . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H roz έγραψε στις 15:48, 29-09-06:

και εγώ έχω αρχίσει να γράφω blog. Ελπίζω ότι κάποια στιγμή θα το διαβάσει η κόρη μου. Βασικά το blog είναι για την κόρη μου.

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 09:32, 20-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
Τελος, το blog μου. Δε θυμιζει Giovanna, η κανενα αλλο nick που ειχα μεχρι τωρα. Το διαβαζουν μονο οι δυο αδελφικες φιλες μου - γιατι μονο αυτες το ξερουν, μονο εκει το εδωσα.
Αρχική Δημοσίευση από kajira
Τα blog είναι πολύ πονεμένες ιστορίες.. να θες να διατηρήσεις την ανωνυμία σου και ο κόσμος του ελληνικού Διαδικτύου να είναι ο άτιμος, τόσο, μα τόσο μικρός!
Αρχική Δημοσίευση από evouli
και οσο για το blog που αναφερατε παραπανω.. το δικο μου δεν το ξερει κανενας, δλδ δεν ξερει κανενας καν οτι εχω (εκτος απο οοοοοοοοολους εσας που το διαβασατε μολις τωρα ) και ουτε προκειται να το πω ποτε σε κανεναν..
Το Blog εχει επιλογη στις ρυθμισεις, που μπορεις να επιλεξεις να το βλεπεις ΜΟΝΟ εσυ, ή μονο ατομα τα οποια εσυ θελεις. Τουλαχιστον το μεγαλυτερο ποσοστο αυτων, αν δεν κανω λαθος.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 09:49, 20-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Το Blog εχει επιλογη στις ρυθμισεις, που μπορεις να επιλεξεις να το βλεπεις ΜΟΝΟ εσυ, ή μονο ατομα τα οποια εσυ θελεις. Τουλαχιστον το μεγαλυτερο ποσοστο αυτων, αν δεν κανω λαθος.
για πες, για πες.. εγω ειμαι ασχετη απο τουτα.. πώς γίνεται αυτο;;;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 09:54, 20-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
για πες, για πες.. εγω ειμαι ασχετη απο τουτα.. πώς γίνεται αυτο;;;
Αν και ειμαι εκτος θεματος..
Αν εχεις το blog σου στο blogspot.com θα πας Settings > Permissions και θα το φτιαξεις απο εκει. Αυτο το εχω προσφατο, γι' αυτο το θυμαμαι. Τωρα, αν το εχεις καπου αλλου.. δεν ειμαι σιγουρη οτι μπορω να βοηθησω.

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 13:20, 20-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Αν και ειμαι εκτος θεματος..
Αν εχεις το blog σου στο blogspot.com θα πας Settings > Permissions και θα το φτιαξεις απο εκει. Αυτο το εχω προσφατο, γι' αυτο το θυμαμαι. Τωρα, αν το εχεις καπου αλλου.. δεν ειμαι σιγουρη οτι μπορω να βοηθησω.
ευχαριστω

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 16:54, 20-03-07:

Μετέφερα τα άσχετα ποστς σε νέο θέμα, μιας και μπορεί να χρειαστεί κάποιο άλλο μέλος αυτές τις πληροφορίες.

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 22:52, 20-03-07:

Να προσθέσω μόνο ότι στο wordpress υπάρχει αντίστοιχη δυνατότητα επιλογής από τα options ώστε είτε να βλέπουν το blog σου μόνο όσοι είναι μέλη του (όσους προσκαλέσεις εσύ δλδ) είτε να κλειδώσεις τα posts σου με ένα password ώστε μόνο όσοι το ξέρουν να μπορούν να διαβάσουν τα posts σου. Η πρώτη επιλογή είναι σαφώς καλύτερη γιατί είναι πολύ μικρότερες οι πιθανότητες να δουν το blog σου ανεπιθύμητοι που απλά έτυχε να μάθουν το Password.

Παράθεση

mariiiiiiia*

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mariiiiiiia*
H mariiiiiiia* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H mariiiiiiia* έγραψε στις 19:31, 22-03-09:

Έχω ένα blog στο blogspot. Σε άλλα blogs έχω δει την εντολή "περισσότερα" (δηλαδή να φαίνεται μέρος της ανάρτησης και όταν πατάς το "περισσότερα" να εμφανίζεται ολόκληρη). Μήπως κάποιος ξέρει πώς γίνεται να βάλω κι εγώ στο δικό μου blog αυτή την εντολή; Λίγο που έψαξα στη βοήθεια του blogger κατάλαβα ότι αλλάζεις κάτι στον κώδικα html της ανάρτησης, αλλά δε βρήκα άκρη...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Zed

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Zed
Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 1,921 μηνύματα.

O Zed Lie to me... έγραψε στις 14:38, 25-03-09:

Για δες εδώ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

mariiiiiiia*

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mariiiiiiia*
H mariiiiiiia* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών . Έχει γράψει 8 μηνύματα.

H mariiiiiiia* έγραψε στις 16:38, 25-03-09:

Ευχαριστώ πολύ! Θα το ψάξω.

Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Λένα~
H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε στις 16:06, 29-03-09:

Ρε παιδια μηπως ξερετε πως μπορω να σβησω ενα μπλογκ?? Απλα το βαρεθηκα και θελω να το διαγραψω τελειως. Για διαφωτιστε με λιγο................

Παράθεση

West_Emperor (Φιλιππος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη West_Emperor
Ο Φιλιππος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και μας γράφει απο Ψαχνά (Εύβοια). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

O West_Emperor έγραψε στις 20:38, 29-03-09:

Λοιπον για να διαγραψεις το blog σου θα πας:
''Πανοπτης''---> ''Ρυθμισεις''--->''Διαγραφη ιστολογιου''..επειτα θα σου βγαλει ενα μηνυμα επιβεβαιωσης και θα πατησεις φυσικα ''ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΙΣΤΟΛΟΓΙΟΥ''

DONE!!:no1:

Ελπιζω να βοηθησα..

Παράθεση

Eftychialou

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Eftychialou
H Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 309 μηνύματα.

H Eftychialou έγραψε στις 14:46, 10-04-09:

Μήπως μπορεί κανείς να μου πει πως φτιάχνουμε ένα blog και ποιές είναι οι ιδιότητες του?

Παράθεση

Alessandra (Δεν έχω)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Alessandra
H Δεν έχω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,376 μηνύματα.

H Alessandra έγραψε στις 15:44, 10-04-09:

https://www.blogger.com/start
-----------------------------------------
http://www.jacobsen.no/anders/blog/a...ke_a_blog.html

Παράθεση

Eftychialou

Δραστήριο Μέλος

H Eftychialou αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 309 μηνύματα.

H Eftychialou έγραψε στις 17:03, 12-04-09:

Μήπως ξέρει κανείς πως βάζουμε μουσική να παίζει αυτόματα μόλις μπαίνει κάποιος στο blog μου?

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 17:07, 12-04-09:

Να ξέρεις οτι σελίδες που παίζουν μουσική αυτόματα και δεν έχουν σε εμφανέστατο σημείο ένα κουμπί για να τη σταματήσεις, εγώ τις κλείνω αμέσως. Το ίδιο κάνουν και πολλοί άλλοι, είμαι σίγουρος. Πληροφοριακά

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Eftychialou

Δραστήριο Μέλος

H Eftychialou έγραψε στις 17:34, 12-04-09:

Σωστά είναι λίγο σπαστικές και δεν μπορείς να συγκεντρωθείς σε αυτό που διαβάζεις...το δοκίμασα...:no1:

Παράθεση

~Λένα~

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ~Λένα~
H ~Λένα~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,166 μηνύματα.

H ~Λένα~ έγραψε στις 13:29, 14-04-09:

Ασε που τρομαζεις!!!Οταν ειχα χαι5, μπηκα σε ενα προφιλ και πηγα να φυγω απο την καρεκλα-τρομαζω που τρομαζω κι ευκολα!!

Παράθεση

Daisy

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Daisy
H Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H Daisy έγραψε στις 15:03, 06-05-09:

πσάχνω εδώ και κάτι μέρες να βρω μια επικεφαλίδα που να γραφει DAISY για το blog μου σε μορφή εικόνας αλλά δν μπορώ να βρω τπτ μήπως μπορείται να με βοηθησετε?

Παράθεση

Jfire

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Jfire
Ο Jfire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 188 μηνύματα.

O Jfire έγραψε στις 18:38, 11-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Eftychialou
Μήπως μπορεί κανείς να μου πει πως φτιάχνουμε ένα blog και ποιές είναι οι ιδιότητες του?
Τελικα εκανες δικο σου blog_?:no1:

Παράθεση

SoZi (Αλέκα)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη SoZi
H Αλέκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 2,623 μηνύματα.

H SoZi έγραψε στις 20:15, 11-05-09:

Τελικά πώς βάζουμε μουσική που να έχεις και εμφανές ένα κουμπί?

Παράθεση

Aggelos17 (Άγγελος)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aggelos17
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 75 μηνύματα.

O Aggelos17 έγραψε στις 20:24, 11-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Daisy
πσάχνω εδώ και κάτι μέρες να βρω μια επικεφαλίδα που να γραφει DAISY για το blog μου σε μορφή εικόνας αλλά δν μπορώ να βρω τπτ μήπως μπορείται να με βοηθησετε?
Σε αυτό μπορώ να σε βοηθήσω εγώ.

Λοίπον πας στην παρακάτω σελίδα και μετά όλα είναι εύκολα ακολουθείς της οδηγίες και στο τελος πατάς πανω στην εικόνα και κανεις (save as.. ή αποθήκευση ως..)

http://www.mybannermaker.com/

Ελπίζω να βοήθησα.. για όποια απορία ρώτα με.

Παράθεση

Daisy

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Daisy
H Daisy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 242 μηνύματα.

H Daisy έγραψε στις 10:51, 12-05-09:

Αρχική Δημοσίευση από Aggelos17
Σε αυτό μπορώ να σε βοηθήσω εγώ.

Λοίπον πας στην παρακάτω σελίδα και μετά όλα είναι εύκολα ακολουθείς της οδηγίες και στο τελος πατάς πανω στην εικόνα και κανεις (save as.. ή αποθήκευση ως..)

http://www.mybannermaker.com/

Ελπίζω να βοήθησα.. για όποια απορία ρώτα με.
Ευχαριστώ . . .:thanks:

Παράθεση

maraki love (Μαρία)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη maraki love
H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δασκάλα και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 1,987 μηνύματα.

H maraki love έγραψε στις 09:38, 18-06-09:

Πώς μπορώ να φτιάξω ένα δικό μου blog;;;

Ευχαριστώ!:thanks:

Παράθεση

Νίκος95 (Νίκος)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Νίκος95
Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Σταυρούπολη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 533 μηνύματα.

O Νίκος95 έγραψε στις 10:37, 18-06-09:

www.blogspot.com
ή
www.wordpress.gr

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fockos
Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,371 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 11:01, 29-12-09:

Έχω φτιάξει πρόσφατα ένα blog και δεν ξέρω καλά τιε λειτουργίες. Πως θα βάλω youtube video να παίζουν κατευθείαν στο site του blog;

Παράθεση

Anarki (Αλέξης)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Anarki
Ο Αλέξης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 2,928 μηνύματα.

O Anarki έγραψε στις 19:52, 29-12-09:

Αν πετάξεις σκέτο το λινκ του youtube δεν το κάνει μόνο του embed όπως εδώ στο φόρουμ; Αν όχι, υπάρχει συγκεκριμένο λινκ σε κάθε video στο youtube για να κάνεις embed, το έχει δεξιά στην περιγραφή.

Παράθεση

Traveller

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Traveller
H Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 141 μηνύματα.

H Traveller http://www.atheataperasmata.com/ έγραψε στις 17:16, 05-01-10:

Κι εγω ειχα την ιδια δυσκολία!Πας στο επεξεργασια hotmail,εισαγωγη συνδεσμου και βαζεις το embed του βιντεο.

Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Χαρά.
H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 2,534 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε στις 14:56, 12-01-10:

Προσφατα(πριν λιγα λεπτα δηλαδη) εκανα ενα blog και θα ηθελα να μαθω ,αν καποιος απο σας βεβαια ξερει,εαν ειναι δυνατον να το εχω απο κοινου με ενα ακομα(ή και περισσοτερα πραγματα)χωρις ομως να μπαινουμε απ'τον ιδιο λογαριασμο.Να 'χει δηλαδη παραπανω απο εναν ''ιδιοκτητες'' ας πουμε ,καθως και να φαινονται τα ονοματα μας στο πλαι του blog(γιατι τωρα φαινεται μονο το δικο μου).

P.S.Συγνωμη αν υπαρχει παρομοιο θεμα,απλα δεν εχω χρονο για να ψαξω.Αν οντως υπαρχει,ας διαγραψουν αυτο οι moderators και αν γινεται να μου πουν και πώς λεγεται το αντιστοιχο θεμα.

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Iliaso
Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 15:00, 12-01-10:

Ιδιοκτήτρια είσαι εσύ.Μπορείς απλά να προσθέσεις συγγραφείς.

Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

H Χαρά. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 2,534 μηνύματα.

H Χαρά. έγραψε στις 15:03, 12-01-10:

Αχα!Και δε μου λες αυτο πώς γινεται;

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

Ο Iliaso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 5,464 μηνύματα.

O Iliaso έγραψε στις 15:10, 12-01-10:

Eδώ έχει ότι χρειάζεσαι αναλυτικά.

Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

H Χαρά. έγραψε στις 15:18, 12-01-10:

Ενταξει το βρηκα.Ευχαριστω πολυ.

Παράθεση

Iliaso

Επιφανές Μέλος

O Iliaso έγραψε στις 15:24, 12-01-10:

Κάντο αποθήκευση στα favorites για να μη ψάχνεις.

Παράθεση

Traveller

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Traveller
H Traveller αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών . Έχει γράψει 141 μηνύματα.

H Traveller http://www.atheataperasmata.com/ έγραψε στις 19:01, 12-01-10:

Φυσικά και γίνεται...!Στο δικό μας blog (που έχω στην υπογραφή μου) μπορεί να γίνει συγγραφέας όποιος θέλει!Πρέπει απλά να στείλεις πρόσκληση σ'αυτούς που θέλεις!Δεν ξερω αν σε βοήθησα..

Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Ζάκυνθος (Ζάκυνθος). Έχει γράψει 10,371 μηνύματα.

O fockos έγραψε στις 09:20, 13-01-10:

γίνεται στο blogger να κάνει κάποιος σχόλιο χωρίς λογαριασμό; ως ανωνυμος;
-----------------------------------------
βρήκα πως γίνεται

Παράθεση

Fedde le Grand

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Fedde le Grand
Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,507 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε στις 14:47, 13-01-10:

Παιδιά εκτός από BlogSpot κανένα άλλο καλό;

Παράθεση

meidei

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη meidei
Ο meidei αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 375 μηνύματα.

O meidei .. έγραψε στις 14:50, 13-01-10:

Πιστεύω ότι η καλύτερη δωρεάν υπηρεσία είναι το Wordpress. Ακόμη καλύτερο είναι το wordpress στον δικό σου σέρβερ.

Παράθεση

Χαρά.

Επιφανές Μέλος

H Χαρά. έγραψε στις 23:46, 16-01-10:

Πώς βαζουμε βιντεο στο blogger;Βαζω το url και δοκιμασα να βαλω και embed code μπας και πιασει αλλα τιποτα.

Παράθεση

VivazOwner

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη VivazOwner
Ο VivazOwner αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O VivazOwner έγραψε στις 17:21, 18-02-11:

Γεια σας!

Αρχικα μπραβο σε αυτους που δημιουργησαν αυτο εδω το ομορφο φορουμ και μπραβο τους που καταφερνουν να κρατουν το επιπεδο του υψηλο. Ειμαι καινουριο μελος αλλα σας παρακολουθω εδω και αρκετους μηνες.

Επειδη εχω λοιπον μια αποροια εδω και καιρο θεωρησα σωστο(???) να σας παραθεσω την αποροια μου σε εσας καθως ισως ξερετε να μου απαντησετε. Αν θεωρηθει οτι παραβιαζω καποιον κανονα ας διαγραφει.

Εχω δημιουργησει εδω και καιρο ενα μπλογκ και εχω αρκετες επισκεψεις καθε μερα. Θα ηθελα λοιπον να ρωτησω αν ειναι εφικτο να βγαζω και λεφτα μεσω αυτου. Δεν εννοω να χρεωνω τους επισκεπτες μου, προς θεου. Εννοω αν γινεται μεσω διαφημησεων ή μεσω google adsense να εχω ενα εισοδημα...

Ευχαριστω εκ των προτερων...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Boom
Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,202 μηνύματα.

O Boom έγραψε στις 19:04, 18-02-11:

Ναι, γίνεται μέσω διαφημήσεων.
Την ακριβή διαδικασία δεν την ξέρω.
Πάρε μια γεύση και από εδώ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

katalinos

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη katalinos
Ο katalinos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 446 μηνύματα.

O katalinos έγραψε στις 19:48, 18-02-11:

Αρχική Δημοσίευση από VivazOwner
Εχω δημιουργησει εδω και καιρο ενα μπλογκ και εχω αρκετες επισκεψεις καθε μερα. Θα ηθελα λοιπον να ρωτησω αν ειναι εφικτο να βγαζω και λεφτα μεσω αυτου
1. ονόμασε το μπλογκ τρωκτικό/σαρωτικό/τρομακτικό/ΧΧΧικό
2.δώσε φωνή στον απλό πολίτη να βγάλει από μέσα του το πρόβλημα
3.πάρε μίζες από αυτούς που δημιουργούν τα προβλήματα για να δυσφημίσεις εχθρούς τους που δημιουργούν τα ίδια προβλήματα
4.βάζε φώτος με αλλοιώμενη κρίσιμη περιοχή που ξεαλλοιώνεται όταν κάνεις κλικ αλλά δεν ήταν και τόσο κρίσιμη
5.βάζε τακτικά φώτος με βυζιά
6.κάνε μέλη τον γουόρσίπερτζίσους , τον ρεμπεσκέ , τον μπόρατ , τον άγγελο , τον άλλο άγγελο , τον φανκλαμπσάντουιτσς και άστους να ανταλλάζουν απόψεις ( ; )
7.κάνε μια εμπεριστατωμένη κριτική του λαζόπουλου , των ραδιοαρβύλα , της τρόικας , του σημίτη και του σύριζα
7.πιάσε το αυγο και κούρευτο σύριζα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fockos

Επιφανές Μέλος

O fockos έγραψε στις 19:56, 18-02-11:

Mπορείς να βγάλεις λεφτά από το blog αλλά είναι αρκετά δύσκολο.
Πρέπει να σκεφτείς να κάνεις κάτι πρωτότυπο ... π.χ. το να κάνεις ένα ειδησεογραφικό blog ή ένα να γράφεις σκέψεις ή κάτι σαν ημερολόγιο. είναι κάτι που το κάνουν πολλοί και είναι κάπως βαρετό. Ένα blog που γράφεις βλακιούλες θα έχει επιτυχία... κάτι που δεν κάνουν πολλοί.

Πιστεύω ότι ένα blog στο οποίο θα γράφουν ως συγγραφείς όλα τα τρολ του stekiou θα έχει πολύ μεγάλη επιτυχία. Είναι δυστυχώς δύσκολο να οργανώσεις τα τρολ του στεκιου είναι σαν να προσπαθείς να βάλεις μυρμήγκια σε ευθεία γραμμή.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη fockos : 18-02-11 στις 20:09.
Παράθεση

antwwwnis (Αντωωωνης)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη antwwwnis
Ο Αντωωωνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Ηλεκτρολόγος μηχανικός και μας γράφει απο ΗΠΑ (Αμερική). Έχει γράψει 2,154 μηνύματα.

O antwwwnis ,αφού έκανε διατάσεις στα δάχτυλα του, έγραψε στις 20:11, 18-02-11:

Πρεπει να εχεις πολλες επισκεψεις καθε μερα. Αλλιως τα χρηματα ειναι τοσο λιγα που δεν φτανουν ουτε για τον καφε της 1ης του μηνα (και καμιας αλλης)

Θελω κι εγω να γραφω στο τρολομπλογκ του στεκιου.
Και τα κερδη μισα μισα.
Μισα εγω, μισα οι υπολοιποι.

Παράθεση

alex100

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη alex100
Ο alex100 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2 μηνύματα.

O alex100 έγραψε στις 20:22, 21-02-11:

Δοκίμασε να εγγραφείς στο Ricardo ώστε να φιλοξενείς διαφημίσεις του και άνοιξε λογαριασμό Adsense. Βέβαια όπως και να 'χει φρόντισε για το traffic του blog σου! Τον τελευταίο χρόνο βγάζω και εγώ χρήματα on line. Τσέκαρε το προφίλ μου. Έπεσε δουλειά αλλά βγάζω περίπου 40 ευρώ την ημέρα. Με τα σημερινά χάλια έχω προσανατολίσει και χτίζω το εισόδημά μου online.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Απορίες σχετικά με τα blogs - Από ilianad
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-09-17 στις 11:15.
    • Απορίες για τα Blogs - Από Bill_1992
      Το θέμα έχει λάβει 106 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-03-13 στις 15:05.
    • Εφαρμογές για blogs - Από Μιχάλης9867
      Το θέμα έχει λάβει 13 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-11 στις 03:54.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους