Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,831 μέλη και 2,410,637 μηνύματα σε 75,028 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 189 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ιnternet και ζήλεια

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 435 μηνύματα.

H gilie έγραψε: στις 21:46, 26-06-05:

αν βλέπατε τον/την καλο/καλη σας να κανει chat με καποιον/α (αλλο φιλο) στο νετ και μαλιστα με καμερα θα σας πειραζε? και αν ναι θα το λεγατε?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,557 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 21:48, 26-06-05:

Αναλογα με πιον/πια και σε τι στυλ. Αμα καταλαβενω πως κατι παει προς την πλευρα που δεν μου αρεσει θα με πειραζε και θα της το ελεγα
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 21:53, 26-06-05:

Εμένα θα με πείραζε και να μιλάει στο τηλέφωνο με έναν τύπο αν δεν ήξερα πρώτα τι γίνεται με τον συγκεκριμένο
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 22:11, 26-06-05:

Εμενα το αγόρι μου άπειρες φορές ξέρει οτι κάνω τσατ και ορισμένες με κάμερα και σπάνια ζηλευει γιατι ξέρει οτι οτι κάνω το κάνω φιλικά (ασχετως πως το βλεπει ο άλλος) και οτι δεν κάνω ποτέ cyber κλπ. Μόνο μια φορά ειχε τσαντιστει με έναν και όπως αποδειχτηκε μετά ειχε δίκιο γιατι ο τύπος μάλλον ειχε κ***λες...
Παράθεση

Rattlehead

Δραστήριο Μέλος

Ο Rattlehead αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 362 μηνύματα.

O Rattlehead έγραψε: στις 16:14, 27-06-05:

Συμφωνώ με τον yiannis. Είτε τηλέφωνο είτε chat αν δε γνώριζα ποιος είναι θα ψιλοζήλευα.. Εντάξει όχι και να γίνει φασαρία αλλά θα έπεφτε "ανάκριση".. Δεν είναι θέμα εμπιστοσύνης βέβαια αλλά απλά... ζήλιας!
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 42 ετών . Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 19:09, 27-06-05:

Ουτε εγώ μιλάω για φασαρία, αρκει να ήξερα ότι ο τύπος δεν την κοιτάζει διαφορετικά (δηλαδή να είναι gay)
Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,468 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε: στις 19:48, 27-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από yiannis
Ουτε εγώ μιλάω για φασαρία, αρκει να ήξερα ότι ο τύπος δεν την κοιτάζει διαφορετικά (δηλαδή να είναι gay)
Α δηλαδή όποιος δεν είναι γκευ γουστάρει την κοπέλα σου? Κανε λίγο κράτει βρε Γιάννη...
Παράθεση

Γιάννης (Παπαφλέσσας)

Επιφανές Μέλος

O Γιάννης Πέρασα μια βόλτα! Τι θα φάμε? έγραψε: στις 19:52, 27-06-05:

Εννοήτε ότι ... κάνω πλάκα !!!! Δεν έχω τέτοια προβλήματα αρκεί να ξέρω τον τύπο (και που θα τον βρώ. Πάλι πλακα κάνω)
Παράθεση

antonis_wrx

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο antonis_wrx αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 116 μηνύματα.

O antonis_wrx έγραψε: στις 22:49, 27-06-05:

αν και γενικά ζηλεύω αρκετά .... έλεος όχι και από ίντερνετ...
αν με πείραζε φυσικά και θα το έλεγα καθώς είναι κάτι σημαντικό να λέει ο ένας στον άλλον τι τον πειράζει...
Παράθεση

Iris_Didini

Νεοφερμένος

H Iris_Didini αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H Iris_Didini έγραψε: στις 22:53, 27-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από antonis_wrx
αν και γενικά ζηλεύω αρκετά .... έλεος όχι και από ίντερνετ...
αν με πείραζε φυσικά και θα το έλεγα καθώς είναι κάτι σημαντικό να λέει ο ένας στον άλλον τι τον πειράζει...
Όχι, όχι, δε ζηλεύω, είμαι άνθρωπος ανώτερος!
Πέρα από την πλάκα, όντως το Internet είναι το πιο ακίνδυνο γιατί λείπει εντελώς η προσωπική επαφή. Πάντως, αν με πείραζε κάτι ή είχα την εντύπωση ότι μια κατάσταση στο Διαδίκτυο είχε ξεπεράσει κάποια όρια, φυσικά και θα το έλεγα γιατί αυτός είναι ο μόνος τρόπος να λύσεις οποιοδήποτε πρόβλημα και να είσαι κοντά στο σύντροφό σου.
Παράθεση

YoMaNaTiOn

Δραστήριο Μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια . Έχει γράψει 401 μηνύματα.

O YoMaNaTiOn έγραψε: στις 01:46, 28-06-05:

Μια γνωστή μου (κάτω των 30 ετών) δε μπορει να μπει πλέον στο internet γιατί μου μίλαγε και ζήλευε ο συζυγός της :/

Μου τη σπάει, τώρα μιλάμε μόνο όταν είναι στη δουλειά με άλλο account (για msn πάντα)
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 03:07, 28-06-05:

Εγω δεν εχω καμία ανθρωπίνως φυσιολογική αντίδραση. Και δεν κάνω πλάκα. Ούτε ζήλεια, ούτε απάθεια ούτε πλάκωσα κανέναν. Το πως τελικά αντιδρώ σας το αφήνω ως άσκηση για το σπίτι. 8)
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie έγραψε: στις 07:16, 28-06-05:

εγω ζηλευω και ισως να το εκανα και θεμα, ισως και να ξεκατινιαζομουνα δεν ξερω

αυ το που ξερω παντως ειναι οτι ουτε σε εκεινον αρεσει να κανω εγω chat και οχι μονο δεν τον δικαιολογω αλλα θυγομαι κιολας τρομαρα μου!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,328 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 13:36, 28-06-05:

Κοίτα ρε τζίλι, καλά να μπείς στο τσάτ να μιλήσεις με την bunny ή με κανα φίλο σου, θα μουρμουρήσω,θα φάω τα νύχια μου αλλά εντάξει το κατανοώ..... αλλά αμα μιλάς με άτομα πχ στο #sex με το ανάλογο ύφος "κερνάει τσίπουρα το μαγαζί απόψε )ή με αυτόν που σου κανε καμάκι πριν απο 15 μέρες, τότε όχι μόνο είσαι για να ακούσεις όλους τους αγίους με τη σειρά (όχι εσυ, ξέρεις πως το λεω ) αλλά δε ξέρω κι εγω για τι άλλο. Εγω εχω αντιδράσει παλαιότερα έτσι και τελικά είχα δίκιο.

Βέβαια όπως είπα πιο πάνω, πλέον προτιμώ ανορθόδοξους τρόπους αντιμετώπισης. Ούτε ξύλο θα ρίξω, ούτε θα το παίξω μ@λ@κας... Είναι θέμα συναίσθησης. Πόσο σέβεσαι αυτόν με τον οποίο έχεις σχέση. Δε μπορεί ο άλλος να κάθεται ήρεμος και να έχει μια χαρά εικόνα για σένα, κι εσυ απο πίσω να του το παίξεις "καμμένη παρτίδα".

Μακάρι να ήμασταν στην εποχή του Νεάντερταλ, να χαμε κι ενα ρόπαλο... (συγνώμμη ρε κοπελιές αλλά κάτι "γυναικείες υπερελευθερίες" βλέπω τη σήμερον ημέρα και μου ρχεται να.......... )

ΥΓ: Τα ίδια ισχύουν και για κάποια μοσχάρια άντρες...δεν πάμε πίσω αλλά δεν προηγούμαστε στο να προκαλούμε ζήλεια.
Παράθεση

gilie

Δραστήριο Μέλος

H gilie έγραψε: στις 16:46, 28-06-05:

α ρε valder εισαι θεος...πανω απ'ολα με τρελανε η νεα σου υπογραφη...ο αντρας ο σωστος...σε παω
Παράθεση

nv

Δραστήριο Μέλος

H nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών , επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

H nv έγραψε: στις 16:55, 28-06-05:

Αρχική Δημοσίευση από gilie
α ρε valder εισαι θεος...πανω απ'ολα με τρελανε η νεα σου υπογραφη...ο αντρας ο σωστος...σε παω
Τέτοια του λέτε και το έχει καβαλήσει!!!! δεν πειράζει όμως! Θα τον φτιάξει η κουμπάρα μου!!!!
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 16:58, 28-06-05:

Το καλάμι ε! Δεν καβαλάω τίποτε άλλο! Ιδίως πράγματα που σαλεύουν!

Δεν είναι θέμα καβαλήματος πάντως. Με αυτά που λεω αποκτώ πολλούς υποστηρικτές και πολλούς εχθρούς! Είναι ενα ρίσκο που πρέπει να πάρει κανείς όταν θέλει να είναι ειλικρινής και "αληθιστής" (ρεαλιστής στα βαρβαρικά)
Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,604 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε: στις 17:27, 28-06-05:

κι εμένα δεν θα με πείραζε καθόλου να μιλάει με κάποια μέσω νετ βέβαια σε λογικά πλαίσια,φιλικά,έχω φίλους απο το νετ και μιλάμε και στο τηλ και δεν έχει πρόβλημα.

Αλλά ρε παιδιά αν αρχίζει ο άλλος να παίζει μέσω ιντερνετ ε τότε θα βιδωθω πολύ άγρια.
Μου έτυχε περιστατικό με κάποιον πρωην η πρώτη μεγάλη μου αγάπη(τώρα είμαι στην δεύτερη να φανταστείτε) ήμουν 3 χρόνια που βασανιζόμουν γι αυτόν και μπαίνω ένα βράδυ στο Ηellas και τον πετυχαίνω μέσα και αρχίσα να του μιλάω χωρίς να ξέρει πως είμαι εγώ και μου έστειλε γυμνες φωτό του,ε εκεί έπεσε τόσο πολύ στα μάτια μου που αναρωτήθηκα πως αγάπησα έναν τέτοιον άνθρωπο και το γελοίο είναι πως είχε σχέση εκείνο το διάστημα και εκτός απο αυτό μου έστελνε πως με αγαπάει,τέτοιοι αντρεσ είναι....
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 17:37, 28-06-05:

Από την στιγμή που μιλάω σε chat (καλή ώρα στο δικό σας 8) ) δεν νομίζω ότι έχω το δικαίωμα να του το απαγορέψω 'η να ζηλέψω...Αλλά και που να μην μίλαγα, πάλι δεν θα το είχα...τέσπα...Το θέμα είναι να υπάρχει εμπιστοσύνη...Ε...αν μου κάνει λαδιά μέσω net τι να πω; Όσο για την κάμερα....μμμμ....θα με πείραζε αλλά γκου χου γκου χου....Οπότε ξανά μούγκα 8)
Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,010 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε: στις 01:06, 29-06-05:

Αν η σχεση ειναι γερη, μου φαινεται παρανοϊκο να υπαρχει περιπτωση να γινει κατι με 'ιντερνετικο' ατομο.. Αν παρεις πρεφα οτι ο φιλος σου ψαχνεται και γι'αυτο μπαινει chat, ε τι να λεμε..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Διαγωνισμός για φθηνό ευρυζωνικό Ιnternet σε φοιτητές - Από Johnnaousa
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά Θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-07-12 στις 14:01.
    • Ζήλεια - Από piou*
      Το θέμα έχει λάβει 103 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-12-10 στις 13:24.
    • Ασυρματο Ιnternet - Από Ironboy
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-06-09 στις 09:30.
    • Ζήλεια!!!!!!!! - Από gatouni8400
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα μέσα στη σχέση.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-03-09 στις 16:11.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους