Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,923 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 194 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καψουροτράγουδα

theio_vrefos

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο theio_vrefos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών . Έχει γράψει 486 μηνύματα.

O theio_vrefos έγραψε: στις 22:47, 02-02-07:

nymphetamine
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 20:17, 03-02-07:

Η λίστα πρέπει να έχει:
  • Δεν κοιμάμαι τώρα πια τα βράδια
  • Μα πού να πάω
  • Δεν υπάρχουν άγγελοι
  • Παραστράτημα
  • Απόψε θέλω να πιω
  • ΑΝ θες βάλε και το "Δυο πόρτες έχει η ζωή"
Θα 'ρθουν κι άλλα....
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,229 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 14:23, 04-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Hakuna Matata
Ευχαριστω, ευχαριστω!

Kajira ποτε θα πας σπιτι;;
Τώρα είμαι σπίτι, αλλά μάλλον δεν σε βοηθάω, ε;

Βρήκα άλλη λύση νομίζω όμως.. τσεκ γιουρ ΠΜ!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,908 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 00:41, 05-09-09:

f**k you - archive(κλικ εδώ)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη self-instructive depressing : 05-09-09 στις 00:52. Αιτία: ειμαι ανορθώγραφως
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 00:55, 05-09-09:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,348 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 01:23, 05-09-09:

http://www.youtube.com/watch?v=vEl7q...eature=related

"Οταν τελειωσεις, κλεισε τα φωτα, κλειδωσε, και φυγε."

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη rascal_gd : 05-09-09 στις 01:35.
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,259 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 11:06, 05-09-09:

r.i.p.
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,470 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε: στις 15:19, 05-09-09:

Το απόλυτο καψουροτράγουδο όλων των εποχών. Κόβω φλέβα μέρα μεσημέρι Σάββατο και μού 'ρχεται να βάλω το ουίσκι με πολλά παγάκια στην παραλία διάολε...

Χαίρομαι που μου ανήκει η τιμή να το συνεισφέρω στο υπέροχο αυτό θέμα.

Μια παράκληση μόνο: Σεβαστείτε τον πόνο του καψούρη, μην βάζετε τραγούδια που ξενερώνουν το αίσθημα και το ισοπεδώνουν. Θέλει κ#λο για να είσαι καψούρης ρεεεε!! (για το Βέρτη μιλάω και συγνώμη φίλε Ράσκαλ)...

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 16:20, 05-09-09:

Τρία πρόχειρα μιας κι έχω κέφι σήμερα

και

και

αχ...ειδικά αυτό το λατρεύω
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 17:25, 05-09-09:

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μελιώ (-Το Νου Σου Στην- Αμέλεια)

Πολύ δραστήριο μέλος

H -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 532 μηνύματα.

H Μελιώ το παπί έκανε πιπί στο Μισισιπή και έγραψε: στις 17:34, 05-09-09:

Μα καλά είναι αυτά καψουροτράδουδα ?

Ούτε η συμφωνική της Βιέννης

Βρε όταν λέμε καψουροτράγουδο δεν μιλάμε για πχιοτητα και αηδίες μιλάμε
για λιάρδα καταστάσεις από αυτές που αφού στίψεις το μπουκάλι με το τσιβας
να βγάλει και την τελευταια σταγόνα ακούς κάτι τέτοια ...

Αντε και έχω όρεξη σήμερα να σας κάνω πρόγραμμα

Θα σας ξεκινήσω χαλαρά για αρχή σαν να λέμε είσαι ακόμα στο 3ο - 4ο ποτήρι

Για να περάσουμε σιγά σιγά στο βαρύ πυροβολικό ..

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 17:34, 05-09-09:

Αχ...τι έβαλες βρε Νεράιδα...αχχχχχχχχ

Μετά από αυτό πάντα βάζω να παίξουν τα εξής:

και

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Kakerlak

Περιβόητο Μέλος

H Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,364 μηνύματα.

H Kakerlak μας γράφει με ένα αμαρετάκι δίπλα της έγραψε: στις 17:54, 05-09-09:

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

@nt¤wnis|~|¤e (Αντώνης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O @nt¤wnis|~|¤e έγραψε: στις 05:52, 07-09-09:

ακούστε το και μετά κόψτε τις φλέβες σας :ρ

Καρβέλα ζεις, εσύ μας οδηγείς
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,908 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 06:02, 07-09-09:

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,470 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε: στις 10:06, 07-09-09:

Τι ωραία άσματα ρε μαμώτο. Αφού λέει μού 'ρχεται να τη διώξω για να πονέσω και να γουστάρω!!!

Πολύ ωραίο το πρόγραμμα της Μελιώς, θα διαφωνήσω μόνο με το ξέπλυμα του Σφακιανάκη (πολύ δήθεν το άτομο). Μ' αυτό το τραγούδι κόβω φλέβα, μόνο για να γλιτώσω απ' το να τ' ακούω.

Φίλε SID, μ' έκανες να δακρύσω και δεν κάνω πλάκα. Το έχω συνδέσει αυτό το τραγούδι με μια πολύ δύσκολη εφηβεία...

Τέλος...

Καψούρα δεν γίνεται χωρίς τον Μητρο(κο)πανο. Χριστούγεννα του 2006, Φλώρινα, λίγο μετά τις φωτιές. Με θυμάμαι μετά την κατανάλωση μίας και πλέον φιάλης Chivas, παρέα με τοπικό τραγουδιστή β' σκυλάδικου, να τραγουδάω το παρακάτω σε καραόκι και να ραγίζουν μιλάμε οι πέτρες. Μέχρι και ο ...συνάδελφος είχε συγκινηθεί λέμε τώρα...

Θέλω απόψε να σου γράψω, μα φοβάμαι μήπως κλάψωωωω

Αλίμονο λοιπόν σ' αυτούς που δεν καψούρεψαν...

Χωρίς την αγάπη σου θα ήμουνα μόνος, εξαιρετικά αφιερωμένο...
12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μελιώ (-Το Νου Σου Στην- Αμέλεια)

Πολύ δραστήριο μέλος

H -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 532 μηνύματα.

H Μελιώ το παπί έκανε πιπί στο Μισισιπή και έγραψε: στις 01:22, 08-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos
Πολύ ωραίο το πρόγραμμα της Μελιώς, θα διαφωνήσω μόνο με το ξέπλυμα του Σφακιανάκη (πολύ δήθεν το άτομο). Μ' αυτό το τραγούδι κόβω φλέβα, μόνο για να γλιτώσω απ' το να τ' ακούω.
Δεν θέλω σχόλια για το εν λογω άσμα διότι πρώτον έχει θρησκευτικές προεκτάσεις
αλλά και βαθιά κοινωνικές ( και Χριστός και αλήτης ) και δεύτερον το αγαπώ διότι
είναι δημιουργία του αγαπητού μου Τάσσου Βογιατζή ακα Τάσσου με τις μασέλες
βέρου Πειραιώτη άρα οφείλουμε τιμή στον δημιουργό αν και ο ερμηνευτής μας έχει
φλομώσει πράγματι στο δήθεν και στο μάσημα τσίχλας όποτε δίνει συνέντευξη

Στο θέμα μας ...
Τελικά σεις εδώ θέλετε και ποιότητα στην καψούρα
Οκ λοιπόν στη κονσόλα και απόψε η αφεντιά μου
και ρίχνω πρόγραμμα μέρος βου !!

Ο Αρχοντας του είδους ...

και το κορυφαίο ..

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε: στις 20:48, 10-09-09:

Αγαπητή μου Μελιώ, μόνο και μόνο για το "Άδειο μου πακέτο" αξίζει τον κόπο ν' ακούσω αγόγγυστα δέκα Σφακιανάκηδες να πούμε...

Πάμε παρακάτω:

Κάποτε ήμουν παντρεμένος, όχι όμως πια.

Μη ρωτάς το γιατί η αγάπη αυτή τώρα πια έχει τελειώσει,
η αγάπη η τόση...

Έχω στενάξει με τούτο το τραγούδι, που κανείς δεν θα το περίμενε από μένα, τον γνωστό σκληρόκαρδο Χάουλα...
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,260 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 21:02, 10-09-09:

γονίδης ρεεεεε

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,521 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 21:08, 10-09-09:

αυτο του πλουταρχου σπαει ταμεια το χω και στο τουτου χαχαχαχα

ελααααααα τα λουλουδα να πεφτουννννννννννννν

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη moonlight : 10-09-09 στις 21:18.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    lilith's_child , Samael , Στωικος