Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,045 μέλη και 2,411,775 μηνύματα σε 75,394 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 471 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καψουροτράγουδα

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,908 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 21:24, 10-09-09:

κρατηθείτε καλά , θα πέσουμε

π.σ. δεν φταίω εγώ , με έπρηξε
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,667 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 21:30, 10-09-09:

Ένα κλασικό καψουροτράγουδο από τον μετρ του είδους Βασίλη Καρρά...

Ακούγεται τέλεια με συνοδεία Johnny Black και καρέλια χρυσή κασετίνα (μην το ακούσετε όμως μετά από ερωτική απογοήτευση γιατί μετά δε μπορώ να εγγυηθώ για το τί θα επακολουθήσει...)
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πατρεύς : 10-09-09 στις 22:50.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,521 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 21:30, 10-09-09:

λοιπον ακολουθει σπεσιαλ προγραμμα

ωπααααααααααααα λεμεεεεεεεεε
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,077 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 21:53, 10-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Great Chaos
Τι ωραία άσματα ρε μαμώτο. Αφού λέει μού 'ρχεται να τη διώξω για να πονέσω και να γουστάρω!!!
Και νόμιζα πως μόνο εγώ κάνω τέτοιες ανώμαλες σκέψεις.
Όταν τα ΄κανα σκατά με το συμπάθειο στα ερωτικά μου έπαιζαν καπάκι τα παρακάτω:

Μπορεί τον Μαζό να μην τον πάω, αλλά έχει πει τραγουδάρα

Και έρχεται και η Ρίτα για να απογειώσει τον πόνο

Και η Χαρούλα για να τον αποτελειώσει

Σοβάρεψα γαμώτη μου
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,667 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 21:54, 10-09-09:

Μιας και πήρα φόρα με τα καψουροτράγουδα, ας βάλω κι ένα κλασικό με το Στελάρα...

Δυστυχώς ό,τι λέει αυτό το τραγούδι το έχω κάνει και ακόμα χειρότερο, ήταν εις μάτην

Ποτέ πια κλάμα για καμία γυναίκα!

Μα τί λέω...
Αφού και την επόμενη φορά πάλι τα ίδια θα κάνω
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Πατρεύς : 10-09-09 στις 23:21.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Madrugada*

Δραστήριο Μέλος

H Madrugada* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 385 μηνύματα.

H Madrugada* together we stand, divided we fall έγραψε: στις 22:32, 10-09-09:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 22:46, 10-09-09:

Εξαιρετικά και τα δύο, αλλά το δεύτερο τραγούδι επίτρεψέ μου να πω ότι το λέει ανεπανάληπτα ο μεγάλος Στράτος Διονυσίου

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 3,550 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε: στις 23:21, 10-09-09:

Δεν έχει αρχή και τέλος
Δεν έχει μέτρημα
θάλασσα που κυλάει
αυτό το αίσθημα
στο πιο βαθύ σκοτάδι
στη δυνατή βροχή
γιορτάζει η αγάπη,
γιορτάζει η αγάπη
της νύχτας το σκοτάδι
φωτίζει το φιλί...

Αχ, για να γεννηθείς εσύ κι εγώ

Γι' αυτό, για να σε συναντήσω

Γι' αυτό έγινε ο κόσμος μάτια μου

Γι' αυτό, για να σε συναντήσω

υγ1. δεν έχει αρχή και τέλος αυτό το αίσθημα...

υγ2. στίχοι Τάσου Λειβαδίτη...
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,601 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 01:23, 11-09-09:

Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,470 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε: στις 01:48, 12-09-09:

Ποια Μαντόνα και Καδρόνα ρε παιδάκι μου...

Στελλάρας, να βγαίνει η φωνή, σαν να ξεριζώνεται η καρδιά σου...

Απ' τα χέρια μου σε παίρνουν
και στα χείλη μου μου φέρνουν
το πικρότερο ποτήρι και να το πιω δίχως αναπνοή...

Τι να ξέρει αυτή από πόνο, ούτε μετανάστης πήγε στη Γερμανία (εκτός από κάποια της τουρνέ), ούτε βίωσε να μην της κολλούν τα ένσημα...
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,908 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 01:56, 12-09-09:

όττο δικό σου

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Μελιώ (-Το Νου Σου Στην- Αμέλεια)

Πολύ δραστήριο μέλος

H -Το Νου Σου Στην- Αμέλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 532 μηνύματα.

H Μελιώ το παπί έκανε πιπί στο Μισισιπή και έγραψε: στις 02:34, 12-09-09:

Διαβάζοντας το σχόλιο του Χάους για την Μανδόνα μια , αισθάνθηκα σαν την Πάστα Φλώρα στη γνωστή ταινία που είχε πει την ατάκα : " Πάντα περίμενα να μπει κάποιος σ' αυτό το δωμάτιο και να κλείσει τη μουσική .."

Βλέπω πως το γυρίσατε σε κλάσσικ καψούρα οπότε στα ντεκ απόψε θα πέσουν βαριά και ασήκωτα άσματα που συνήθως τραγουδούν άντρες σε βαριές καταστάσεις παρακαλείστε όπως απομακρύνετε τα γυναικόπαιδα και τα γυαλικά

Ρίχνω πρόγραμμα μέρος γου και ειδικό αφιέρωμα στον τιτάνα Αντώνη Ρεπάνη ...

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 10:53, 12-09-09:

ποσες και ποσες φορες εαν το εχω χορεψει...

αχ αυτος ο καρσιλαμας...
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,889 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 10:56, 12-09-09:

"Αχ στην αρχή των τραγουδιών,
το Αχ είναι γραμμένο.
Είναι γλυκό, είναι πικρό,
είναι κι ονειρεμένο"

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

@nt¤wnis|~|¤e (Αντώνης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 425 μηνύματα.

O @nt¤wnis|~|¤e έγραψε: στις 19:33, 12-09-09:

Ο Χατζηγιάννης, απ' τους πιο ταλαντούχους τραγουδιστές της νέας γενιάς, ερμηνεύει δύο κομμάτια του, απ' τα αγαπημένα μου.

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 19:47, 12-09-09:

Μιας και το άκουγα καθώς ερχόμουν σπίτι ....αχ....

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 16:12, 13-09-09:

Οταν πινει μια γυναικα κι οταν παραφερεται
μην την επαραξηγειτε, πως ποναει δεν ξερετε...

Μου λετε πια να μη μεθω, γιατι δεν επιτρεπεται
μα της καρδιας μου τον καημο, εσεις δεν τον εξερετε...
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 16:19, 13-09-09:

Γονίδης, και θα σας φύγει το κρανίο!
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,521 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 22:38, 13-09-09:

παμε και στο αγγλικο αλα βοσκοπουλο

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 22:56, 13-09-09:

Είναι δυνατόν...να έχεις χωρίσει...
να πονάς...να χτυπιέσαι...και να αγαπάς βεβαίως...βεβαίως...
Να είσαι στα μπουζούκια με τον Johnie και να μην τραγουδήσεις το

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    lilith's_child , Samael , Στωικος