Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,923 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 194 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Καψουροτράγουδα

Speedy

Διάσημο Μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε: στις 23:34, 13-09-09:

Γιατί απλα.. ΣΤΡΑΤΟΣ
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Valder : 13-09-09 στις 23:51.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 23:58, 13-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Speedy

Γιατί απλα.. ΣΤΡΑΤΟΣ
ΝΑΙ ρε αγόρι μου! ΝΑΙ! Σε πάω! Ά ρε Στράτο φωνάρα!

Πάρε λίγο Μάκη να γουστάρουμε:

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 00:12, 14-09-09:

Εξαιρετικά αφιερωμένο

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,908 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 00:20, 14-09-09:

Συνεχίζουμε με τον Πρόεδρο.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

Ο Valder αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,323 μηνύματα.

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 00:26, 14-09-09:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Συνεχίζουμε με τον Πρόεδρο.

Πρόεδρας είναι ο Γονίδης να ούμε! Πρωθυπούργας ο Στράτος!

Κι όπως είπα και στη Μαρία (αυτή στη Βικτώρια που χες φιλήσει) "Δεν υπάρχει ανάδρομος Ερμής, ΜΟΝΟ Ο ΓΟΝΙΔΗΣ". Πάμε:

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 00:56, 14-09-09:

Να βάλουμε και τον άρχοντα, μην τον ξεχάσουμε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 10:02, 14-09-09:

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 10:07, 14-09-09:

Παράθεση

Πατρεύς (Πέτρος)

Επιφανές Μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,667 μηνύματα.

O Πατρεύς με φόβο και πάθος έγραψε: στις 10:27, 14-09-09:

Μην αδικήσουμε και τον άρχοντα...
Παράθεση

Valder

Επιφανές Μέλος

O Valder Winners do not make excuses έγραψε: στις 13:04, 15-09-09:

Ύμνος...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 3,550 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε: στις 15:33, 15-09-09:

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Δεσμώτης : 15-09-09 στις 15:43.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Δεσμώτης

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Δεσμώτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 3,550 μηνύματα.

O Δεσμώτης έγραψε: στις 02:08, 16-09-09:

Σταμάτησε του ρολογιού τους δείχτες..

Πρώτη φορά...

Έλα να σβήσεις τη φωτιά...

Δώσε μου το στόμα σου. (1970)

Αγαπιόμασταν..
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

rascal_gd (Call me Joe!!)

Περιβόητο Μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,348 μηνύματα.

O rascal_gd is Full of Shit!!! έγραψε: στις 03:35, 16-09-09:

Eτσι οπως βλεπεις το Rena Koumioti-Stop the clocks needles και Rena Koumioti-first time, ειναι λες και θα σκαουν τρανσιες αντι για καψουροτραγουδα..
Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,889 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε: στις 13:41, 19-09-09:

...είδαν πολλά τα μάτια μου,
στις γειτονιές του κόσμου...
Παράθεση

Great Chaos (Όττο)

Επιφανές Μέλος

Ο Όττο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 50 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,470 μηνύματα.

O Great Chaos I took a wrong turn in the Freak Parade έγραψε: στις 15:20, 19-09-09:

Πολλά μπράβο στους αγαπητούς συμφορουμίτες για την ανάρτηση των τεράστιων, ατελείωτων και αθάνατων καψουροτράγουδων "Ιστορία μου, αμαρτία μου" και "Αυτός ο άνθρωπος" της παμμέγιστης Ρίτας, "Έκλαιγε μαζί μου κι ο Θεός" του πρίγκηπα των ΡΟΜ Μανώλη Αγγελόπουλου (δεν μπορούσε και ο Θεόδωρος να είναι τόσο ενδιαφέρων στα έργα του ρε μαμώτο; ) και του "Κάνε κάτι να χάσω το τρένο" του υψηλότατου Μητροπάνου.

Σπεύδω κι εγώ με τη σειρά μου να συμβάλλω το ταπεινό μου λιθαράκι στο αρχείο των καλύτερων καψουροτράγουδων όλων των εποχών:

Ο ύμνος των απανταχού κερατωμένων συζύγων...Ποια θυσία έχει κάνει αυτή (η π...) για σένα???
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Speedy

Διάσημο Μέλος

Ο Speedy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αγρίνιο (Αιτωλο/νία). Έχει γράψει 656 μηνύματα.

O Speedy έγραψε: στις 15:46, 19-09-09:

Δεν ξέρω πως μου ήρθε στο μυαλό.. πολλοί ίσως να μην το θυμούντε αλλά είναι πολύ όμορφο...
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Isiliel : 19-09-09 στις 16:02. Αιτία: διόρθωση youtube video
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

_daemon_ (Άγγελος)

Περιβόητο Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,442 μηνύματα.

O _daemon_ . έγραψε: στις 18:08, 20-09-09:

To βιολί το βιολί...!!!!
To κλιπάκι πάντως έχει ωραίες φατσούλες

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

pote ksana (Ούφ!)

Δραστήριο Μέλος

H Ούφ! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H pote ksana έγραψε: στις 19:26, 20-09-09:

Άύγουστος- Νίκος Παπάζογλου
Δεν υπάρχει πιο ερωτικό τραγούδι-τέλος!

Επίσης :
Δυο μέρες μόνο-Γαλάνη
Σ'αναζητώ- Μαρία Δημητριάδη
Κάν'το αν μ'αγαπάς- Βανδή/Πετρέλης
Πρωτοψάλτη- Ο άγγελος μου,Δικαίωμα (τι τραγούδι!)
Κώστας Γαλανός - Όσο εγώ κανένας (άλλο τραγούδι!)
Ανδρέας Στάμος - Απόψε εισαι δώ
Μητροπάνος- Σβήσε το φεγγάρι
Αρβανιτάκη - Μέτρησα,Με το ίδιο μακό, Θέλω να σε δώ,Εδώ να μείνεις
Χατζηγιάννης -Μοιάζουμε,Δε φεύγω,Ο βυθός σου
Βανδή- Χωρίς Εσένανε,Εσένα περιμένω
Αντώνης Βαρδής-Δε θα με ξεχάσεις
Πάριος- Το γράμμα, Θα σε θυμηθώ (για να κόβεις φλέβες),Τι θέλεις να κάνω,
Μούχεις κάνει τη ζωή μου κόλαση
Ρέμος-Έτσι ξαφνικά
Βαλάντης- Έχω ανάγκη
Βίσση -Δε θέλω να ξερεις,Παραλύω,Πές το ξανά,Γκάζι,Δώδεκα
Τάμτα-Πετράκος-Είναι κρίμα
Μπλέ- Φοβάμαι ,Τον ίδιο το Θεό,Κόκκινο φιλί
Κιάμος- Χωρίς νερό μπορώ
Ειρήνη Μερκούρη- Κι αν τωρα δε θυμασαι,Παλίρροια,Μισό λεπτό,κ.α..
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε: στις 21:34, 20-09-09:

Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 911 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε: στις 21:38, 20-09-09:

Πες τα ρε ΜΑΚΡΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    lilith's_child , Samael , Στωικος