Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,108 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,313 μηνύματα σε 74,663 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ενεργοποίηση των Windows XP

anna_pas

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη anna_pas
H anna_pas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H anna_pas έγραψε στις 22:21, 10-01-10:

καλησπέρα,
έχει κανεις κανεις ενεργοποιηση windows xp μεσω τηλεφώνου??

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Septagram (Παναγιωτης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Septagram
Ο Παναγιωτης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Πετρούπολη (Αττική). Έχει γράψει 154 μηνύματα.

O Septagram έγραψε στις 22:22, 10-01-10:

Οχι , δεν εχει ενεργοποιηθει το λειτουργικο συστημα με το serial number που εχει;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

anna_pas

Νεοφερμένος

H anna_pas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 30 μηνύματα.

H anna_pas έγραψε στις 22:27, 10-01-10:

έχω προσθέσει νέα μνημη RAM και μου ζηταει ενεργοπιηση των windows...
παιρνω τηλέφωνο αλλα δεν μου δεχεται τον κωδικό...άσ επου ο κωδικός αποτελειται απο γραμματα και δεν μπορω να τα βάλω μέσω τηλεφωνου....

Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Unkown-User
Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε στις 23:12, 10-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από anna_pas
έχω προσθέσει νέα μνημη RAM και μου ζηταει ενεργοπιηση των windows...
παιρνω τηλέφωνο αλλα δεν μου δεχεται τον κωδικό...άσ επου ο κωδικός αποτελειται απο γραμματα και δεν μπορω να τα βάλω μέσω τηλεφωνου....
Δεν βάζεις τον σωστό κωδικό, μόλις κάνεις κλικ στο "ενεργοποιηση μέσω τηλεφώνου" σου δημιουργεί ένα ID, το οποίο είναι μόνο αριθμοί. Επίσης αν δεν τα καταφέρεις σε συνδέουν με κάποιον να μιλήσεις και να συνεννοηθείς.

Παράθεση

anna_pas

Νεοφερμένος

H anna_pas έγραψε στις 23:23, 10-01-10:

τελικά το πρόβλημα το δικό μου είναι ότι μου κολλάει η ενεργοποιηση...
αφου παταω ενεργοποιηση μετα πο κανενα τεταρτο, μου λεει μεσω ινερτνε explorer και παταω ναι. (δεν μου δινει άλλη επιλογη....) Μετά απο εκει μου εμφανίζει ένα μπλε παραθυρο, οπου δεν έχει καποια επιλογη...και όση ωρα να το αφησω το παραθυρο δεν εμφανίζει κάτι άλλο....
δεν μπορω να καταλβω τι γινεται....

Παράθεση

Fedde le Grand

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Fedde le Grand
Ο Fedde le Grand αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,507 μηνύματα.

O Fedde le Grand έγραψε στις 14:46, 13-01-10:

Δεν νομίζω να γίνετε μόνο μέσω τηλεφώνου

Παράθεση

Unkown-User

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Unkown-User
Ο Unkown-User αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,038 μηνύματα.

O Unkown-User έγραψε στις 14:58, 13-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από anna_pas
τελικά το πρόβλημα το δικό μου είναι ότι μου κολλάει η ενεργοποιηση...
αφου παταω ενεργοποιηση μετα πο κανενα τεταρτο, μου λεει μεσω ινερτνε explorer και παταω ναι. (δεν μου δινει άλλη επιλογη....) Μετά απο εκει μου εμφανίζει ένα μπλε παραθυρο, οπου δεν έχει καποια επιλογη...και όση ωρα να το αφησω το παραθυρο δεν εμφανίζει κάτι άλλο....
δεν μπορω να καταλβω τι γινεται....
Αυθεντικά έχεις τα windows είπαμε?

Αρχική Δημοσίευση από Submarine
Δεν νομίζω να γίνετε μόνο μέσω τηλεφώνου
Προφανώς και γίνεται.

Παράθεση

KnightRider

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη KnightRider
Ο KnightRider αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 959 μηνύματα.

O KnightRider Τι, εδώ πρέπει να γράψω..?? έγραψε στις 18:43, 22-01-10:

Μόλις τα Windows έρθουν σε επαφή με νέο υπολογιστή ζητούν υπολογιστή, ζητούν ενεργοποίηση αλλιώς μέσα σε 30 ημέρες κλειδώνουν. Η ενεργοποίηση γίνεται:
α) μέσω διαδυκτίου ή
β) μέσω τηλεφώνου
Το hardware του υπολογιστή σου (αν καλέσεις) φτιάχνει έναν κωδικό που θα πρέπει να εισάγεις όταν καλέσεις τη Microsoft (δεν υπάρχουν γράμματα). Μόλις εισάγεις τα νούμερα, αυτόματα θα σου δωθούν κάποιοι κωδικοί σαν το Product Key. Σίγουρα είναι αυθεντικά τα Windows σου;

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Windows 7 vs. Windows Vista - Από Άγγελος
      Το θέμα έχει λάβει 38 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-07-12 στις 20:47.
    • Ενεργοποίηση MMS - Από Boom
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κινητή τηλεφωνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-08-09 στις 07:09.
    • Windows XP ή Windows Vista; - Από Carl
      Το θέμα έχει λάβει 270 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Microsoft.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-07-09 στις 18:10.
    • Βοήθεια με την ενεργοποίηση adsl πάκετου - Από Corpse Bride
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Internet και τοπικά δίκτυα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-08-06 στις 02:59.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους