Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,074 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,659 μηνύματα σε 74,624 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Το pc κλείνει από μόνο του;;

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 14:06, 27-02-07:

θα παρακαλουσα να κρατησουμε τους χαρακτηρισμους μακρια

ευχαριστω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Cristina

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cristina
H Cristina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H Cristina έγραψε στις 15:04, 27-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Ειπαμε ασχετη, οχι ηλιθια.
Αυτό είναι κάτι που θα μπορούσε να συμβεί στον καθένα αν δεν γνωρίζει και όπως είναι λογικό, δεν μπορώ να ξέρω μέχρι που φτάνουν οι γνώσεις σου.
Δεν είχα σκοπό να σε προσβάλλω και δε νομίζω πως άφησα να εννοηθεί κάτι τέτοιο. Μόνο να βοηθήσω ήθελα.
Παρ' όλ' αυτά, σου ζητώ συγγνώμη αν σε έκανα να νιώσεις άσχημα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 17:49, 27-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Cristina
Αυτό είναι κάτι που θα μπορούσε να συμβεί στον καθένα αν δεν γνωρίζει και όπως είναι λογικό, δεν μπορώ να ξέρω μέχρι που φτάνουν οι γνώσεις σου.
Δεν είχα σκοπό να σε προσβάλλω και δε νομίζω πως άφησα να εννοηθεί κάτι τέτοιο. Μόνο να βοηθήσω ήθελα.
Παρ' όλ' αυτά, σου ζητώ συγγνώμη αν σε έκανα να νιώσεις άσχημα...
Οχι ρε, γιατι να νιωσω ασχημα?!
Κανενα προβλημα, δεν παρεξηγω (τοσο ευκολα ).
Θενξ παντως.

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 14:50, 03-03-07:

Υπερθέρμανση για τον λόγο ότι έχει μαζέψει σκόνη ο ανεμιστήρας. Το 'παθα πριν από ένα μήνα. Από τη σκόνη δεν δουλευει το ανεμιστηράκι και για να μην καταστραφει το pc στο κλείνει αυτόματα όταν ανεβάσει θερμοκρασία.

Παράθεση

Apro

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Apro
Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 22:17, 06-07-09:

επειδή το ίδιο παθαίνει και το laptop του αδερφού μου, του είπανε οτί έχει πρόβλημα η μπαταρία, υπερθερμένεται και ο υπολογιστής κλείνει από μόνος του για να προστατευτεί....

περιττό να σου πω οτί πριν από 5 λεπτά έκλεισε και του αδερφού μου(τον χρησιμοποιώ εγώ τώρα) δε σου λέω οτί είναι σίγουρα αυτό, αλλά η περιγραφή σου κάτι μου θύμισε....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Apro : 06-07-09 στις 22:37.
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους