Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 78,052 εγγεγραμμένα μέλη και 3,035,571 μηνύματα σε 92,160 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 478 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki.

Εγγραφή Βοήθεια

Είστε blogger;

Είστε blogger;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 41)
Ναι, μάλιστα έχω περισσότερα από ένα
7
17,07%
Ναι αλλά έχω μόνο ένα
25
60,98%
Όχι
9
21,95%

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 09:11, 08-02-07:

Ανοιγω αυτο το θεμα χωρις να ξερω αν το εχω στη σωστη κατηγορια και με ενα μικρο φοβο οτι ισως υπαρχει ηδη αντιστοιχο και δεν το εχει παρει καπου το ματι μου..

Το ερώτημα ειναι απλο: Ποσοι και ποιοι απο εσας έχετε το δικο σας blog? Και λοιπά σχόλια από τον καθένα..
------
Σημείωση editor: Για τα blogs υπάρχουν τα εξής θέματα:

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη iJohnnyCash : 01-02-12 στις 15:41. Αιτία: Σημείωση editor
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,359 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 09:21, 08-02-07:

no, no, darling...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 09:23, 08-02-07:

Εγω εχω..
Οχι για καποιον συγκεκριμενο λογο.

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 09:28, 08-02-07:

εγω έχω... ήταν ένα ξέσπασμα.. λίγο κάτι σαν ημερολόγιο για μια στιγμή... όμως είναι παραγκονισμένο και σκονισμένο

Παράθεση

Jigsaw

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Jigsaw
Ο Jigsaw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 29 μηνύματα.

O Jigsaw έγραψε στις 09:34, 08-02-07:

Δεν έχω αν και μου έχει περάσει από το μυαλό κατα καιρούς η ιδέα να δημιουργήσω ένα.

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 10:57, 08-02-07:

Αυτή τη στιγμή έχω 2 blogs και συντηρώ άλλο ένα που δεν είναι δικό μου.

1. Ο κόσμος έτσι όπως τον βλέπω εγώ
Αυτό είναι το προσωπικό μου blog. Το ξεκίνησα ως έναν τρόπο να γράφω τα προσωπικά μου, αλλά σχετικά γρήγορα το γύρισα σε μέσο σχολιασμού των όσων βλέπω γύρω μου. Εδώ σχολιάζω από την επικαιρότητα μέχρι τις διάφορες κοσμοθεωρίες του καθενός (και δικές μου φυσικά). Πολλές φορές βέβαια η αφορμή για τον σχολιασμό είναι γεγονότα που συνέβησαν σε εμένα

2. BloGR
Πρόκειται για το δεύτερο blog μου, μόνο που αυτό δεν είναι το προσωπικό μου ημερολόγιο. Είναι το blog ενός μηνιαίου δωρεάν online ηλεκτρονικού περιοδικού που εκδίδω μαζί με κάποιους άλλους συνεργάτες μου. Η θεματολογία του είναι το blogging και ειδικότερα το ελληνικό blogging, καθώς κάθε μήνα φιλοξενούμε κείμενα από πολλούς Έλληνες bloggers. Επίσης, εκτός από το "σπίτι" του περιοδικού αυτού, το blog αυτό είναι και ένα μέρος που φιλοξενεί ειδήσεις, άρθρα, how to, συνεντεύξεις κτλ, όλα από τον κόσμο του blogging.

3. Youth Against Nationalism
Αυτό είναι το blog που βοηθάω να συντηρηθεί. Είναι το blog της Νεολαίας Ενάντια στον Εθνικισμό (Κύπρου όμως) και εδώ βοηθάω να ανέβουν τα διάφορα άρθρα και οι ανακοινώσεις της οργάνωσης.

Όπως καταλαβαίνετε είμαι blog freak . Πιστεύω πως το blogging είναι το μέλλον στον κόσμο του ίντερνετ καθώς είναι ένα ανατρεπτικό μέσο που εκτός από το ότι επιτρέπει την ελεύθερη έκφραση όποιου το θελήσει, δίνει και ένα πιο "προσωπικό" στυλ στο ίντερνετ και φέρνει τους χρήστες πολύ πιο κοντά. Τεράστια συμβολή των blogs προβλέπω και στην δημοσιογραφία (σε καμια 3-5 χρόνια από τώρα) με το λεγόμενο civil journalism όπου ο πολίτης γίνεται πλέον αγωγός ειδήσεων.

Αυτά...

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,296 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 11:22, 08-02-07:

Eγώ σε κάποια φάση είχα ανοίξει ένα για λίγο, αλλά το έσβησα σύντομα και δεν άνοιξα άλλο, αν και το σκέφτομαι καμιά φορά..

Παράθεση

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη maik85
Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται IT . Έχει γράψει 513 μηνύματα.

O maik85 έγραψε στις 12:07, 08-02-07:

Σκέφτομαι να ανοίξω ένα αλλά θέλει συντήρηση και να ασχολούμαι κάποιες ώρες τη βδομάδα και πιστεύω πως θα είμαι ασυνεπής. Οπότε δεν έχω κάνει κάτι ακόμα. Το καλοκαίρι που θα έχω περισσότερο χρόνο ίσως το πάρω πιό ζεστά

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 12:14, 08-02-07:

Μου φαίνεται καλή ιδέα αλλά βαριέμαι να ασχολούμαι.Αν είχα πρόσβαση από την δουλειά ίσως και να έγραφα αντίστοιχα κατεβατά που γράφω και στο στέκι επειδή δεν έχω δουλειά.

Σπίτι όμως και αν είχα δουλειά με τίποτα.

Συνεπώς δεν έχω. ήδη τα mail μου τρώνε αρκετό χρόνο.

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,878 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 12:18, 08-02-07:

Δεν βρισκω λογο να κανω καπιο blog και για αυτον τον λογο δεν εχω κανει και κανενα τοσον καιρο.

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,350 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 13:10, 08-02-07:

έχω κι εγώ blog και το ανανεώνω οταν υπάρχει κάτι που κατα την γνώμη μου είναι ποιοτικό και θα ήθελα να το μοιραστώ με όλους...

http://founes.blogspot.com

Παράθεση

]ifrit[ (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη ]ifrit[
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

O ]ifrit[ υπό την απειλή λουκουμόσκονης έγραψε στις 14:22, 08-02-07:

Κι εγώ έχω ένα όπως φαίνεται στην υπογραφή μου αλλά γράφω ασυναρτησίες ως επί το πλείστον γιατί το χρησιμοποιώ μόνο όταν είμαι ιδιαίτερα φορτισμένος συναισθηματικά και δε φιλτράρω καθόλου τις σκέψεις μου.

Παράθεση

Angie_Ann

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Angie_Ann
H Angie_Ann αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 629 μηνύματα.

H Angie_Ann έγραψε στις 14:45, 08-02-07:

Έκανα blog περισσότερο εξαιτίας της παρότρυνσης ενός φίλου και γράφω εκεί κατα καιρούς περί ανέμων και υδάτων.
Τα blog γενικά αποτελούν μια επανάσταση στον χώρο της ειδησεογραφίας. Σύντομα ένα μεγάλο ποσοστό θα ενημερώνεται μέσω των blogs. 'Ηδη υπάρχουν blogs που παρακολουθούνται καθημερινά από χιλιάδες χρήστες του διαδυκτίου.
Υπάρχουν πλεον και πολύ εξειδικευμένα blogs όπως blogs με quotes, μουσικά blogs, blogs σχετικά με την λογοτεχνία κ.τ.λ.

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 15:35, 08-02-07:

Βραβεύτηκαν και από το Times ως
The person of the year. Βασικά οι χρήστες αλλά μέσα από τα Blogs.

Υπάρχει όμως και η παγίδα της ράδιοαρβίλας.

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 15:55, 08-02-07:

Το χω σκεφτεί να φτιάξω αλλά δεν όπως είπαν κι άλλοι βαριέμαι να το συντηρώ.
Πάντως κάποιων παιδιών απο εδώ μέσα που έχω διαβάσει επειδή το αναφέρουν στις υπογραφές τους τα βρήκα πολυ ενδιαφέροντα, σε κάποια μπαίνω και τώρα αλλά δεν πολυγράφετε βρε παιδιά.

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 16:02, 08-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Βραβεύτηκαν και από το Times ως
The person of the year. Βασικά οι χρήστες αλλά μέσα από τα Blogs.

Υπάρχει όμως και η παγίδα της ράδιοαρβίλας.
Όχι.. Αλήθεια είναι. Αλλά δεν "βραβεύτηκαν" οι bloggers, αλλά όλοι όσοι χρήστες χρησιμοποιούν user-generated content websites (blogs, deli.icio.us, diggIt κτλ)

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,012 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 16:30, 08-02-07:

Εχω μπλογκ, και εγραφα αρκετα συχνα τα διαφορα μου, τωρα τρεχω και δε φτανω και το χω λιγο παρατημενο.

Παράθεση

bunny217 (Ποιός Ξέρει???)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη bunny217
H Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 1,607 μηνύματα.

H bunny217 Περίεργα συναισθήματα έγραψε στις 19:04, 08-02-07:

ούτε εγώ έχω και γενικά δεν μου αρέσει

Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη faithplus1
Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε στις 19:23, 08-02-07:

Έτυχε να ξεκινήσω ένα blog μια περίοδο που έμενα πολύ μέσα στο σπίτι λόγω διαβάσματος.Δε νιώθω ότι "πρέπει" να το συντηρώ και γράφω όποτε μου έρχεται.

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 15:44, 28-07-07:

Από χθες έχω.Και είναι the-different.blogspot.com.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill_1992 : 28-07-07 στις 17:19.
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mitsos The Great
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε στις 17:00, 28-07-07:

όχι δεν έχω.
Πως φτιάχνουν?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,629 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 17:08, 28-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mitsos The Great
όχι δεν έχω.
Πως φτιάχνουν?
Δες εδώ κι εδώ.

Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mitsos The Great
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε στις 17:10, 28-07-07:

Ευχαριστώ πολύ

Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη suspiria
H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,324 μηνύματα.

H suspiria έγραψε στις 18:23, 28-07-07:

Εγώ έχω αν και σκέφτομαι να το κλείσω..

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,073 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 18:34, 28-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
Γιατί ; Είναι τέλειο. Πολύ αισθητικό.

Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη suspiria
H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,324 μηνύματα.

H suspiria έγραψε στις 18:40, 28-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Γιατί ; Είναι τέλειο. Πολύ αισθητικό.
Δεν αρκεί
Thanks anyway

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 3,081 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 18:50, 28-07-07:

οι μισοι που λενε οτι δεν εχουν...χεχε!

εχουν και ειναι και πολυ ομορφο

Παράθεση

zarathustra (Νίτσε)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη zarathustra
Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 89 μηνύματα.

O zarathustra έγραψε στις 02:19, 29-07-07:

Έχω και εγώ εδώ και 5 μέρες.Όποιος θέλει να το επισκεπτεί η διεύθυνση είναι:www.skount.blogspot.com

Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη faithplus1
Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε στις 08:52, 29-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
Suspiria θα έχεις δει τελευταία ότι δε γράφω συχνά. Άρα για να ποστάρω τώρα πάει να πει ότι είναι σημαντικό: μην κλείσεις το μπλογκ!

Παράθεση

Bill

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill
Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,376 μηνύματα.

O Bill έγραψε στις 17:48, 30-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από faithplus1
Suspiria θα έχεις δει τελευταία ότι δε γράφω συχνά. Άρα για να ποστάρω τώρα πάει να πει ότι είναι σημαντικό: μην κλείσεις το μπλογκ!
Θα συμφωνησω.
Παντως αν θες τη γνωμη μου ειναι πολυ ωραιο.(και σαν περιεχομενο)

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,390 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 11:42, 03-08-07:

Έχω άλλα τον τελευταίο καιρό δεν μπορεσα να το ανανεώσω, τρέχω με άλλα και αυτό έμεινε πίσω, κρίμα και μου αρέσει πολλύ σαν ασχολεια

Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη hamsteraki
H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε στις 12:14, 03-08-07:

Έχω φτιάξει ένα σαν diary στο οποίο θέλω να βάλω σκέψεις δεκαετίας και βάλε. Όχι όμως να είναι προσβάσιμο.

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 14:05, 09-08-07:

Έφτοιξα και εγώ ένα να δούμε και πως θα πάει από την δική την πλευρά
http://demelene.blogspot.com

Παράθεση

Dracula82

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Dracula82
Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

O Dracula82 έγραψε στις 22:21, 30-08-07:

Οχι δεν έχω αν και από καιρό σε καιρό σκέφτομαι να φτιάξω αλλά όλο και το αναβάλλω. Στη τελική είμαι σε 3 φόρουμ (μαζί με αυτό) Τί να πρωτοπρολάβω.

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,635 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 22:47, 30-08-07:

Ειχα στο ε-μπλογκερ το 2003 (?... Θεε μου, ακούγεται σαν να είχε περάσει αιώνας )

Τωρα προτιμώ χαρτί και μολύβι. Γράφω βιβλίο, ήδη έχω φράσει τις 400 σελίδες, είναι σαν ερωτικό μυθιστόρημα, αλλά το έχω γεμίσει με πληθώρα ιστορικών και φιλοσοφικών στοιχείων (τόσα χρόνια σπουδές μου άφησαν κουσούρι). Ο τίτλος του είναι "Οι λαγνες καλόγριες του Μοναστηρού Άγιος Βεζούβιος-Πλάτων" (το "Πλάτων" είναι οι φιλοσοφικές αναφορές )

Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,128 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 22:54, 30-08-07:

Εγώ δεν έχω γιατί βαριέμαι πολύ να γράφω πάνω από μία παράγραφο τη φορά.

Το blog του ρεμπεσκέ είναι χειρότερο και από το βιβλίο που γράφει (ωραίο τίτλος )

Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη AstRoPeLeKi
H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε στις 22:03, 01-09-07:

Εχω αλλά πάνε 2 μήνες που δεν το έχω ανανεώσει... έχω αρκετές δουλειές, και η αλήθεια είναι ότι βαριέμαι να γράψω κάτι, αν και έχω έστω και απλά πραγματάκια έτοιμα να ανεβάσω.... Με έχει πιάσει η βαρεμάρα μου στο μπλογκ Ασχολούμαι με φόρουμ

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,353 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 21:07, 28-01-08:

Το καινούριο μου blog: billslayerbets.blogspot.com
Το απόλυτο blog για το στοίχημα

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,546 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 23:44, 28-01-08:

Εγώ έχω hi5.com, μετράει;

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,390 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 10:30, 29-01-08:

Εχω και γώ ένα νέο το xeftilokatastasi.blogspot.com σκέψης δικής μου, για να σωσουμε τον πλανήτη και να μηλήσω για όσα με τρωνε καθημερινά(καμία σχέση με χιούμορ, επιθυμητή η γονικη συνεναιση

Παράθεση

tofugirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη tofugirl
H tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών . Έχει γράψει 145 μηνύματα.

H tofugirl έγραψε στις 06:55, 31-01-08:

Εγώ έχω τρία αλλά δεν είναι σαν ημερολόγιο..είναι περισσότερο ενημερωτικά σαν εφημερίδες.

Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη skatoula14
H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε στις 14:51, 11-06-10:

Ειχα φτια3ει πριν λιγους μηνες.Ηταν λιγο απ'ολα και ενημερωτικο και ημερολογιο και εγραφα και αποριες...Τετοια πραγματα...Αλλα λιγο καιρο μετα το διεγραψα γιατι δεν μπορουσα να το προωθησω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 19:59, 22-06-10:

ναι εχω αλλα λιγα ατομα το επισκεπτονται . γραφω για ταινιες αλλα δεν νομιζω οτι θα το διαγραψω

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

nic0le

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nic0le
H nic0le αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H nic0le δημοκρατία σου λέει μετά........ έγραψε στις 20:10, 22-06-10:

εχω και εγώ τα βλέπετε και στην υπογταφή μου(2 είναι)

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,402 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 20:05, 24-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από nic0le
εχω και εγώ τα βλέπετε και στην υπογταφή μου(2 είναι)
τα ειδα και τα 2. αυτο που εχει σχεση με την εφηβεια μου αρεσει πιο πολυ αλλα και το αλλο καλο ειναι απλα δεν ασχολουμαι πολυ με τα συγκεκριμενα θεματα

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nic0le

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη nic0le
H nic0le αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H nic0le δημοκρατία σου λέει μετά........ έγραψε στις 22:05, 24-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
τα ειδα και τα 2. αυτο που εχει σχεση με την εφηβεια μου αρεσει πιο πολυ αλλα και το αλλο καλο ειναι απλα δεν ασχολουμαι πολυ με τα συγκεκριμενα θεματα
αλλά τελευταία δεν έχω και πολύ χρόνο για τα μπλογκς μου
ευχαριστώ πάντως

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SICX
Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,137 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 14:50, 07-02-11:

[Δεν βρηκα ενοτητα που να εχει σχεση με ιντερνετ/πληροφορικη στο ischool οποτε αν οντς υπαρχει ας μεταφερθει παρακαλω, συγγνωμη εκ των προτερων ]

Λοιπον, εχετε μπλογκ? θελετε να τα μοιραστειτε??

Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,029 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 15:39, 07-02-11:

Σίγουρα υπήρχε τέτοιο θέμα, αλλά δε βαριέσαι.

Smoke & Mirrors.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη SICX
Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,137 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε στις 15:43, 07-02-11:

ε ΑΑΑΜΑ το βρουν τοτε, ας κανουν συγχωνευση, εγω δν το βρηκα....

Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Χριστιάννα ^^
H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,029 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε στις 15:47, 07-02-11:

Ναι μωρε, cool. :p

Εσύ δεν έχεις blog?

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους