Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,013 μέλη και 2,415,455 μηνύματα σε 75,306 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 155 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Είστε blogger;

Είστε blogger;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 41)
Ναι, μάλιστα έχω περισσότερα από ένα
7
17,07%
Ναι αλλά έχω μόνο ένα
25
60,98%
Όχι
9
21,95%

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 17:00, 28-07-07:

όχι δεν έχω.
Πως φτιάχνουν?
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,956 μηνύματα.

O Γιώργος Hunt or be Hunted. έγραψε: στις 17:08, 28-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mitsos The Great
όχι δεν έχω.
Πως φτιάχνουν?
Δες εδώ κι εδώ.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 17:10, 28-07-07:

Ευχαριστώ πολύ
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 18:23, 28-07-07:

Εγώ έχω αν και σκέφτομαι να το κλείσω..
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 18:34, 28-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
Γιατί ; Είναι τέλειο. Πολύ αισθητικό.
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 18:40, 28-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Γιατί ; Είναι τέλειο. Πολύ αισθητικό.
Δεν αρκεί
Thanks anyway
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 18:50, 28-07-07:

οι μισοι που λενε οτι δεν εχουν...χεχε!

εχουν και ειναι και πολυ ομορφο
Παράθεση

zarathustra (Νίτσε)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Νίτσε αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 89 μηνύματα.

O zarathustra έγραψε: στις 02:19, 29-07-07:

Έχω και εγώ εδώ και 5 μέρες.Όποιος θέλει να το επισκεπτεί η διεύθυνση είναι:www.skount.blogspot.com
Παράθεση

faithplus1

Διάσημο Μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 678 μηνύματα.

O faithplus1 έγραψε: στις 08:52, 29-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
Suspiria θα έχεις δει τελευταία ότι δε γράφω συχνά. Άρα για να ποστάρω τώρα πάει να πει ότι είναι σημαντικό: μην κλείσεις το μπλογκ!
Παράθεση

Bill

Διακεκριμένο μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,195 μηνύματα.

O Bill έγραψε: στις 17:48, 30-07-07:

Αρχική Δημοσίευση από faithplus1
Suspiria θα έχεις δει τελευταία ότι δε γράφω συχνά. Άρα για να ποστάρω τώρα πάει να πει ότι είναι σημαντικό: μην κλείσεις το μπλογκ!
Θα συμφωνησω.
Παντως αν θες τη γνωμη μου ειναι πολυ ωραιο.(και σαν περιεχομενο)
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 11:42, 03-08-07:

Έχω άλλα τον τελευταίο καιρό δεν μπορεσα να το ανανεώσω, τρέχω με άλλα και αυτό έμεινε πίσω, κρίμα και μου αρέσει πολλύ σαν ασχολεια
Παράθεση

hamsteraki

Δραστήριο Μέλος

H hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 424 μηνύματα.

H hamsteraki έγραψε: στις 12:14, 03-08-07:

Έχω φτιάξει ένα σαν diary στο οποίο θέλω να βάλω σκέψεις δεκαετίας και βάλε. Όχι όμως να είναι προσβάσιμο.
Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε: στις 14:05, 09-08-07:

Έφτοιξα και εγώ ένα να δούμε και πως θα πάει από την δική την πλευρά
http://demelene.blogspot.com
Παράθεση

Dracula82

Δραστήριο Μέλος

Ο Dracula82 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 159 μηνύματα.

O Dracula82 έγραψε: στις 22:21, 30-08-07:

Οχι δεν έχω αν και από καιρό σε καιρό σκέφτομαι να φτιάξω αλλά όλο και το αναβάλλω. Στη τελική είμαι σε 3 φόρουμ (μαζί με αυτό) Τί να πρωτοπρολάβω.
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,587 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 22:47, 30-08-07:

Ειχα στο ε-μπλογκερ το 2003 (?... Θεε μου, ακούγεται σαν να είχε περάσει αιώνας )

Τωρα προτιμώ χαρτί και μολύβι. Γράφω βιβλίο, ήδη έχω φράσει τις 400 σελίδες, είναι σαν ερωτικό μυθιστόρημα, αλλά το έχω γεμίσει με πληθώρα ιστορικών και φιλοσοφικών στοιχείων (τόσα χρόνια σπουδές μου άφησαν κουσούρι). Ο τίτλος του είναι "Οι λαγνες καλόγριες του Μοναστηρού Άγιος Βεζούβιος-Πλάτων" (το "Πλάτων" είναι οι φιλοσοφικές αναφορές )
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε: στις 22:54, 30-08-07:

Εγώ δεν έχω γιατί βαριέμαι πολύ να γράφω πάνω από μία παράγραφο τη φορά.

Το blog του ρεμπεσκέ είναι χειρότερο και από το βιβλίο που γράφει (ωραίο τίτλος )
Παράθεση

AstRoPeLeKi (Ευδοκία)

Δραστήριο Μέλος

H Ευδοκία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Άγιοι Ανάργυροι (Αττική). Έχει γράψει 194 μηνύματα.

H AstRoPeLeKi έγραψε: στις 22:03, 01-09-07:

Εχω αλλά πάνε 2 μήνες που δεν το έχω ανανεώσει... έχω αρκετές δουλειές, και η αλήθεια είναι ότι βαριέμαι να γράψω κάτι, αν και έχω έστω και απλά πραγματάκια έτοιμα να ανεβάσω.... Με έχει πιάσει η βαρεμάρα μου στο μπλογκ Ασχολούμαι με φόρουμ
Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε: στις 21:07, 28-01-08:

Το καινούριο μου blog: billslayerbets.blogspot.com
Το απόλυτο blog για το στοίχημα
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 23:44, 28-01-08:

Εγώ έχω hi5.com, μετράει;
Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε: στις 10:30, 29-01-08:

Εχω και γώ ένα νέο το xeftilokatastasi.blogspot.com σκέψης δικής μου, για να σωσουμε τον πλανήτη και να μηλήσω για όσα με τρωνε καθημερινά(καμία σχέση με χιούμορ, επιθυμητή η γονικη συνεναιση
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος