Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,013 μέλη και 2,415,455 μηνύματα σε 75,306 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 155 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Είστε blogger;

Είστε blogger;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 41)
Ναι, μάλιστα έχω περισσότερα από ένα
7
17,07%
Ναι αλλά έχω μόνο ένα
25
60,98%
Όχι
9
21,95%

tofugirl

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H tofugirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών . Έχει γράψει 144 μηνύματα.

H tofugirl έγραψε: στις 06:55, 31-01-08:

Εγώ έχω τρία αλλά δεν είναι σαν ημερολόγιο..είναι περισσότερο ενημερωτικά σαν εφημερίδες.
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 14:51, 11-06-10:

Ειχα φτια3ει πριν λιγους μηνες.Ηταν λιγο απ'ολα και ενημερωτικο και ημερολογιο και εγραφα και αποριες...Τετοια πραγματα...Αλλα λιγο καιρο μετα το διεγραψα γιατι δεν μπορουσα να το προωθησω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 19:59, 22-06-10:

ναι εχω αλλα λιγα ατομα το επισκεπτονται . γραφω για ταινιες αλλα δεν νομιζω οτι θα το διαγραψω
Παράθεση

nic0le

Νεοφερμένος

H nic0le αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H nic0le δημοκρατία σου λέει μετά........ έγραψε: στις 20:10, 22-06-10:

εχω και εγώ τα βλέπετε και στην υπογταφή μου(2 είναι)
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε: στις 20:05, 24-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από nic0le
εχω και εγώ τα βλέπετε και στην υπογταφή μου(2 είναι)
τα ειδα και τα 2. αυτο που εχει σχεση με την εφηβεια μου αρεσει πιο πολυ αλλα και το αλλο καλο ειναι απλα δεν ασχολουμαι πολυ με τα συγκεκριμενα θεματα
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

nic0le

Νεοφερμένος

H nic0le αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 9 μηνύματα.

H nic0le δημοκρατία σου λέει μετά........ έγραψε: στις 22:05, 24-06-10:

Αρχική Δημοσίευση από CiNeFiL
τα ειδα και τα 2. αυτο που εχει σχεση με την εφηβεια μου αρεσει πιο πολυ αλλα και το αλλο καλο ειναι απλα δεν ασχολουμαι πολυ με τα συγκεκριμενα θεματα
αλλά τελευταία δεν έχω και πολύ χρόνο για τα μπλογκς μου
ευχαριστώ πάντως
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε: στις 14:50, 07-02-11:

[Δεν βρηκα ενοτητα που να εχει σχεση με ιντερνετ/πληροφορικη στο ischool οποτε αν οντς υπαρχει ας μεταφερθει παρακαλω, συγγνωμη εκ των προτερων ]

Λοιπον, εχετε μπλογκ? θελετε να τα μοιραστειτε??
Παράθεση

Χριστιάννα ^^ (Ίδιο με το ψεύτικο.)

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 15:39, 07-02-11:

Σίγουρα υπήρχε τέτοιο θέμα, αλλά δε βαριέσαι.

Smoke & Mirrors.
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

Ο GEORGE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,135 μηνύματα.

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε: στις 15:43, 07-02-11:

ε ΑΑΑΜΑ το βρουν τοτε, ας κανουν συγχωνευση, εγω δν το βρηκα....
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Ίδιο με το ψεύτικο. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,027 μηνύματα.

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 15:47, 07-02-11:

Ναι μωρε, cool. :p

Εσύ δεν έχεις blog?
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε: στις 15:48, 07-02-11:

http://justthinkofg.blogspot.com/
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chemwizard (Γιάννης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,732 μηνύματα.

O Chemwizard "Science, bitch!" έγραψε: στις 15:51, 07-02-11:

http://soulfidio.blogspot.com/

Το έφτιαξα...σήμερα!

(οπότε είμαι άσχετος ακόμα και δεν έχει τίποτα,αλλά όταν ο Chem πεισμώσει... )
Παράθεση

Διακεκριμένο μέλος

H Χριστιάννα ^^ ..όταν βλέπω τον κοσμάκη πάντα θλίβομαι. έγραψε: στις 15:56, 07-02-11:

Wtf, σε 2 μήνες έχεις κάνει περισσότερες αναρτήσεις απ' ό,τι έχω κάνει σ' ένα χρόνο. Αυτά είναι.

->Αποπάνω , με γεια!
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε: στις 16:21, 07-02-11:

xaxaxa κι εγω μολις ειδα το δικο σου και πηγα να σου πω το ιδιο ακριβως....
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 7,131 μηνύματα.

O Boom έγραψε: στις 17:05, 07-02-11:

Και εγώ έχω. 8)
Στο υπογραφή.
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε: στις 17:16, 07-02-11:

πολυ ωραιο θεοδωρα, οι αναρτησεις ειδικα..
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 17:18, 07-02-11:

Αισθητικά δεν είναι ωραιό; :Ρ

(thanks )
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε: στις 17:30, 07-02-11:

να σου πω τη μαυρη αληθεια αυτη η ασπριλα ειναι λιγο μουντη.....βαλε ζεστασια

χμμ ειναι και μια καλη ιδεα να ιδεες για τα μπλογκ μας και προτασεις ωστε να τα καλυτερεψουμε....
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Devina : 07-02-11 στις 17:38. Αιτία: Συγχώνευση Μηνυμάτων
Παράθεση

Boom

Αποκλεισμένος χρήστης

O Boom έγραψε: στις 17:37, 07-02-11:

Θα το κοιτάξω.
Βασικά θέλω να είναι ξεκούραστο στο μάτι.
Παράθεση

SICX (GEORGE)

Περιβόητο Μέλος

O SICX αναξιος αυτης, της ωραιοτερης ολων έγραψε: στις 17:40, 07-02-11:

ε αυτο εννοω. παντως απο την εμπειρια μου και με αλλους μπλογγερς που εχω συζητησει το σκουρο χρωμα με ανοιχτα γραμματα ειναι πολυ πιο ξεκουραστο. οχι μαυρο καταμαυρο ομως, απλα σκουρο...
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος