Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,096 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,094 μηνύματα σε 74,654 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μα τι βλάκας είμαι ώρες ώρες

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Demelene
Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 12:51, 08-02-07:

Ώρες ώρες σκέφτομαι μα τι χαζός που είμαι. Είναι κάτι ολοφάνερο που βλέπουν και καταλαβαίνουν όλοι και εγώ απλά στον κόσμο μου. Και αφού μου το εξηγήσουν σαν να ήμουν 2 χρονο σκέφτομαι Oh My god Stupid.

Το πιο γελοίο είναι σε ζητήματα που υποτίθεται έχω και μια εξειδίκευση.

Για παράδειγμα έκανα 500 χρόνια να βρω που είναι αυτό το κουμπί που σε πάει στο πρώτο μη διαβασμένο μήνυμα ενός thread. Και όχι μόνο στο στέκι αλλά 3 φόρουμ. Και ήμουν σίγουρος ότι πρέπει να υπήρχε καθώς το λέγαν κάποιοι. Τώρα που κοιτάζω το interface αναρωτιέμαι τι σκάλωμα είχε φάει ο εγκέφαλος.

Νομίζω ότι όλοι μας τρώμε τέτοια σκαλώματα. (Συμφωνείστε γιατί θα κλάψω). Είπα μιας και έχουμε γράψει για τις ρομπέιν Ξεκούμπωτες καταστάσεις ας γράψουμε και για τις στιγμές βασιλικής ρόμπας του μυαλού μας.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 12:54, 08-02-07:

Εγω παντος μονιμος λεω την φρασει "Περνω με μανιβελα", και οσοι με ξερουν καταλαβενουν οτι για αλλη μια φορα δεν εχω καταλαβει... Και το εχω κολισει και σε πολους στην παρεα, οποτε μαλλον το παθενουμε ολοι....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 15:50, 08-02-07:

Καλά όλοι περνάμε κρίσεις "Ραταπλάν" μην κάνεις έτσι
Εγώ να δεις πόσα έχω κάνει, θες ιντερνετικά παραδείγματα ή irl;Γιατί έχω απο όλα
Πέρα απο τα συνηθισμένα της αφηρημάδας δλδ περιμένω το φαγητό ή τον καφέ να γίνει χωρίς να έχω ανάψει το μάτι, έχω να θυμάμαι:
Μια φορά που ήθελα να κόψω λίγο σελοτέιπ και κόλλαγε πάνω στο ψαλίδι και μου έλεγε ο αδερφός μου "πάρε το άλλο με την βάση και κόψτο με τα δόντια" εννοώντας τα δοντάκια της βάσης κι εγώ νόμιζα τα δικά μου δόντια κι όσο μου το επαναλάμβανε βλέποντας με να παιδεύομαι με το ψαλίδι εγώ νευρίαζα μέχρι που τον είπα ηλίθιο
Μια άλλη φορά όταν είχα σύνδεση dial up αντί να συνδέσω στο μόντεμ το καλώδιο του τηλεφώνου συνέδεσα το καλώδιο του ακουστικού και παιδευόμουν γιατί σκ@τά δεν μπαίνει στο ίντερνετ(άραγες;;;)

Παράθεση

Youki

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Youki
H Youki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 454 μηνύματα.

H Youki έγραψε στις 19:28, 08-02-07:

Το μεγαλύτερο σκάλωμα που τρώει ο εγκεφαλός μου (και το παθαίνει αρκετά συχνά) είναι που ΄παίρνω τηλ το τηλέφωνο απόπου καλώ. Δηλαδή, είμαι σπίτι και θέλω να πάρω τη μαμά μου? παίρνω το τηλ του σπιτιού μου!!! Είμαι δουλειά και θέλω να πάρω σπίτι? Παίρνω στο γραφείο. Και η πλάκα είναι ότι αργώ να το συνειδητοποιήσω και σκέφτομαι "μα καλά, που μιλάνε τόσες ώρες?"

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,851 μηνύματα.

O Demelene έγραψε στις 20:58, 08-02-07:

Κλέφτρα δεν αγχώνομαι απλά δεν είναι να σκέφτεσαι Ο μα τι βλάκας?? Πάντως εγώ δεν λέω για λάθη έτσι. Μιλάω πχ για λάθη που το κοιτάς και το ξανακοιτάς και δεν βλέπεις το ολοφάνερο. Και για πράγματα που ενώ είναι εντελώς απλά, δεν τα βλέπεις χωρίς όμως να το θεωρείς δύσκολα. Απλά έχει ένα κενό ο εγκέφαλος.

Εγώ το σκάλωμα που τρώω με τα τηλέφωνα είναι που παίρτνω κάποιον και αφού το σηκώσουν ξεχνάω ποιον πήρα.
Μιλάμε έχω κάνει τα πάντα. Σε φάση που προσπαθούσα να ψαρώσω ποιον πήρα από κανά στοιχείο.Άλλη φορά χοίμα έχω πεί ότι δεν θυμάμαι ποιον πήρα, ποιος υπάρχει εκεί. Μεγάλες ρομπέιν καταστάσεις.

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 00:38, 09-02-07:

Αυτο με τα τηλεφωνα το παθαινω κι εγω συχνα. Ειδικα οταν εχω κανενα καλο νεο να πω και θελω να τηλεφωνησω σε ολους χωρις σειρα προτεραιοτητας, εχω ξεχασει απ'τη στιγμη που θα πατησω το πρασινο κουμπακι μεχρι να παει στο αυτι μου ποιος ηταν ο τυχερος..
Αλλες βλακειες δε μου ερχονται αλλα σιγουρα εχω κανει πολλες.

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 09:26, 09-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Demelene
Εγώ το σκάλωμα που τρώω με τα τηλέφωνα είναι που παίρτνω κάποιον και αφού το σηκώσουν ξεχνάω ποιον πήρα.
Μιλάμε έχω κάνει τα πάντα. Σε φάση που προσπαθούσα να ψαρώσω ποιον πήρα από κανά στοιχείο.Άλλη φορά χοίμα έχω πεί ότι δεν θυμάμαι ποιον πήρα, ποιος υπάρχει εκεί. Μεγάλες ρομπέιν καταστάσεις.
Αυτο το εχω κι εγω..
Και η βλακεια ειναι οτι το παθαινω και στην δουλεια..

Παράθεση

Bill_1992 (Βασίλης)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Bill_1992
Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,341 μηνύματα.

O Bill_1992 σκέφτηκε και έγραψε στις 12:09, 09-02-07:

Εγώ είχα πάρει μια μέρα τηλέφωνο για να βάλω ένα τραγούδι και αντί να βάλω το κινητό στα ηχεία το έβαλα σ'αυτό το πράγμα που αλλάζω την ένταση,τα μπάσα κλπ με αποτέλεσμα να μην ακούγεται τπτ...

Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη travel_lover
H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε στις 12:16, 09-02-07:

μιλάω, μου λένε κάτι δεν καταλαβαίνω, χαμογελάω κ μετά πετάω κοτσάνα...

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 13:24, 09-02-07:

συζητάω και ξεχνάω τι έλεγα ή ακόμα και το θέμα συζήτησης, λέτε να φτέει οτι έχω πάθει 6 φορές διάσιση 2ου βαθμου ή οτι είμαι ηλίθια;

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 13:35, 09-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από mania
συζητάω και ξεχνάω τι έλεγα ή ακόμα και το θέμα συζήτησης, λέτε να φτέει οτι έχω πάθει 6 φορές διάσιση 2ου βαθμου ή οτι είμαι ηλίθια;
Αυτο το παθαινω και εγω που δεν εχω παθει ποτε διασιση, οποτε μαλλον απλα ειμαστα ηλιθιοι

Παράθεση

Hakuna Matata (Άτομο)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hakuna Matata
H Άτομο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Hakuna Matata έγραψε στις 13:37, 09-02-07:

Εξακολουθω να βγαινω με τον πρωην μου λες και υπαρχει περιπτωση να ΜΗΝ προσπαθησει να με φιλησει.

Εχεχεχεχε...

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 13:40, 09-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Αυτο το παθαινω και εγω που δεν εχω παθει ποτε διασιση, οποτε μαλλον απλα ειμαστα ηλιθιοι
Νομίζω θα συμφωνήσω στα λεγόμενά σου

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 13:43, 09-02-07:

Κλέφτρα δεν αγχώνομαι απλά δεν είναι να σκέφτεσαι Ο μα τι βλάκας?? Πάντως εγώ δεν λέω για λάθη έτσι. Μιλάω πχ για λάθη που το κοιτάς και το ξανακοιτάς και δεν βλέπεις το ολοφάνερο. Και για πράγματα που ενώ είναι εντελώς απλά, δεν τα βλέπεις χωρίς όμως να το θεωρείς δύσκολα. Απλά έχει ένα κενό ο εγκέφαλος.

αυτο το παθαινω οταν ψαχνω να βρω κατι.. μπορω να κανω ανω κατω ολο το σπιτι και τελικα να στεκεται ακριβως μπροστα μου και να χορευει.. αλλα εγω μπαααααααααααααααα..... χαμπαρι...

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 13:47, 09-02-07:

Εγω αμα ψαξνω κατι η θα ειναι μπροστα μου και δεν θα το βρισκω, η θα το βλεπω και δεν θα το συνιδητοποιο η θα ξεχναω τι εψαχνα και ετσι δεν ξερω και αν το βρηκα

Παράθεση

Demelene

Διακεκριμένο μέλος

O Demelene έγραψε στις 15:32, 09-02-07:

Να ψάχνεις τα γυαλιά σου και να τα φοράς?

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 15:44, 09-02-07:

Έλιωσα στο γέλιο! (Σόρρυ κιόλας, αλλά δεν άντεξα.. )

Εγώ πάντως το συνηθέστερο που παθαίνω είναι που έχω κάποιον μπροστά μου, έχει συστηθεί και μετά από 3' που μιλάει του λέω "ωραία όλα αυτά, αλλά πως είπαμε ότι σε λένε;" (Και σίγουρα έχω κάνει κι άλλα πολλά, αλλά έχω φάει σκάλωμα τώρα!)

Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη travel_lover
H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε στις 15:48, 09-02-07:

Να ψάχνεις τα γυαλιά σου και να τα φοράς?
u need a break!

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 16:01, 09-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Εγώ πάντως το συνηθέστερο που παθαίνω είναι που έχω κάποιον μπροστά μου, έχει συστηθεί και μετά από 3' που μιλάει του λέω "ωραία όλα αυτά, αλλά πως είπαμε ότι σε λένε;" (Και σίγουρα έχω κάνει κι άλλα πολλά, αλλά έχω φάει σκάλωμα τώρα!)
Εγω συνιθος ξεχναω την ιδια στιγμη που μου τον/την συστινουμε το ονομα αλλα δεν ξαναρωταω, απλα περιμενω να πεσει απο καναν αλλων το ονομα η να ρωτισω αλλη φορα κανεναν αλλων πως τον λενε, η καπια στιγμη θα τον σχολιαζουν και θα πεταχτω εγω "Πιος ειναι αυτος ο ταδε ρε παιδια;"

Οσο για τα γιαλια, εγω δεν φοραω, αλλα μου εχει τυχει αρκετες φορες με τα γυαλια ηλιου

Παράθεση

crazy lover

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazy lover
H crazy lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 157 μηνύματα.

H crazy lover έγραψε στις 18:17, 09-02-07:

Πωπω.............ολοι οι βλακες εδω μαζευτηκαν??????

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη crazy lover : 10-02-07 στις 17:26.
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 17:21, 10-02-07:

2 πολύ χαρακτηριστικά ηλίθια περιστατικά.

Το πρώτο συνέβη πριν 6-7 χρόνια. Μια φίλη της αδερφής μου πήρε τηλ. και το σήκωσα εγώ! Με την αδερφή μου στο τηλ. έχουμε όμοιες φωνές! Λέει η κοπέλα: "Κ (αδερφή) εσύ είσαι"; Κι εγώ επειδή ήμουν πολύ ζαβλακωμένη και δεν μπορούσα να εξηγώ "Όχι, λείπει", της λέω "Ναι, εγώ είμαι". Βέβαια δεν σκέφτηκα ότι θα έπρεπε να κουβεντιάσουμε κιόλας. Μόλις αρχίζει να μου λέει τα διάφορα παίρνω μπρος και λέω "Όχι, η Β είμαι"!

Το δεύτερο ήταν πριν 1-2 χρόνια. Ήθελα να βγάλω το μόντεμ και δεν μου έκοψε να πιέσω το κλιπάκι. Το τράβαγα και δεν έβγαινε. Οπότε λέω θέλει πολύ τράβηγμα να βγει όλο το άσπρο, αρχίζω να τραβάω σαν λυσσασμένη μέχρι που ξεκόλλησα την πρίζα!

Είμαι η γκαφατζού της ζούγκλας.

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 19:32, 10-02-07:

Χαχαχ, το πρωτο ειναι ολα τα λεφτα!
George, George, George of the jungle, George, George, George, George of the jungleeeeee

Παράθεση

Αίμων

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αίμων
Ο Αίμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Αίμων έγραψε στις 19:23, 11-02-07:

Μηπως κατα βαθος φταιει αυτο το κουτι που καποιος(πως τον λεγανε να δεις,πριν λιγο μου συστηθηκε....)το ονομασε pc;Οχι γιατι αν συμβαινει αυτο να το βγαλω επιτελους απ'την πριζα κ να παω για κυνηγι... (Μα γιατι μπερδεψα παλι το μολυβι με τη σοκοφρεταμου;;

Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Mitsos The Great
Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε στις 10:28, 17-02-07:

Εγώ πάλι πήρα γαριδάκια αυτα με τις τάπες και πηγα να φάω και την τάπα μαζί!Επίσης χθες έψαχνα το κινητό μου και το είχα στο χέρι μου!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Γενικό 'Ωρες Φροντιστηρίων - Από mixas!!
      Το θέμα έχει λάβει 22 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θετικών Σπουδών.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-01-10 στις 14:51.
    • Ώρες μαθημάτων - Από fanis19
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Φοιτητικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 23-09-09 στις 02:13.
    • Tελευταίες ώρες! - Από evi_zoi
      Το θέμα έχει λάβει 39 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πανελλαδικές Εξετάσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-05-09 στις 20:19.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους