Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,093 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,064 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Αλλαγές στο site και σχετικό downtime

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 17:30, 27-01-10:

Κατά λάθος, κάποιος συντονιστής διέγραψε την ανακοίνωση που είχα κάνει χτες για τις αλλαγές, με αποτέλεσμα να υπάρξει σύγχυση σε πολλούς από εσάς. Την παραθέτω παρακάτω:

Όπως σίγουρα παρατηρήσατε, τις τελευταίες ημέρες το e-steki ήταν κλειστό. Ο λόγος, ήταν η προειδοποιημένη ενοποίηση του e-steki.gr με το mycat.gr και το ischool.gr (προειδοποιημένη και στα 3 sites). Πλέον το e-steki διαθέτει 4 "sections" με διαφορετική θεματολογία, τις οποίες μπορείτε να δείτε αν μετακινήσετε το δείκτη του ποντικιού στο λογότυπο πάνω αριστερά.

Ζητούμε συγγνώμη για τη διήμερη καθυστέρηση, παρουσιάστηκε ένα σοβαρό πρόβλημα με τη μεταφορά κάποιων δεδομένων, οπότε έπρεπε να αλλάξει αρκετά το αρχικό πλάνο. Τελικά, τέλος καλό, όλα καλά.

Οι αλλαγές δεν έχουν τελειώσει ακόμα και σίγουρα θα παρατηρήσετε αρκετά μικροπροβλήματα (ελπίζουμε μόνο μίκρο-!), τα οποία θα σας παρακαλούσαμε να αναφέρετε στην αντίστοιχη περιοχή, ώστε να τα δούμε και να τα διορθώσουμε. Προτιμήσαμε να μην σας στερήσουμε το site για περισσότερες μέρες (τόσα "παράπονα" ότι σας έλλειψε, να μην επηρεαστούμε; ) ακόμη κι αν αυτό σημαίνει ότι θα είναι ελαφρώς "rough around the edges". Θα σας παρακαλέσω, όταν κάτι σας φαίνεται περίεργο ή διαφωνείτε εντόνως, να μην υποθέτετε ότι είναι απαραίτητα σκόπιμο και να το αναφέρετε ως bug στη σχετική περιοχή. Καλύτερα 10 λάθος bug reports, παρά 1 bug που δεν το ανέφερε κανείς.

Ελπίζω ωστόσο ότι ειδικά οι χρήστες των iSchool και MyCat, αλλά και του e-steki, θα απολαύσουν ιδιαίτερα τα νέα features, αλλά και τους νέους τους γείτονες!
Επίσης, κάτι που ξέχασα να αναφέρω χθες ήταν ότι ορισμένων από εσάς, έχει αλλάξει το username σας και έχει προστεθεί κάποιος αριθμός δίπλα. Αυτό συνέβη προφανώς για να αντιμετωπιστούν τα conflicts. Ο αλγόριθμος που "αποφάσιζε" ποιός χρήστης θα κρατούσε το username ήταν ο δικαιότερος και αντικειμενικότερος που μπορούσαμε να σκεφτούμε: Όταν δύο χρήστες είχαν το ίδιο username αλλά διαφορετικό email, τότε αυτός με τα περισσότερα μηνύματα κρατούσε το username, ανεξαρτήτως σε ποιό site άνηκε. Τονίζω ότι όποιος από όσους τους άλλαξε το username το επιθυμεί, μπορεί να διαλέξει οποιοδήποτε άλλο θέλει, ακόμη και εντελώς διαφορετικό, αρκεί προφανώς να μην είναι πιασμένο από άλλο χρήστη. Όσοι χρήστες τους άλλαξε το username θα ενημερωθούν με email για το νέο, ώστε να μπορέσουν να κάνουν login.

Επίσης, υπάρχει ένα μικρό πρόβλημα με την ταχύτητα του site. Είμαστε ενήμεροι και θα διορθωθεί σύντομα.

Ευχαριστούμε για την κατανόηση σας και ελπίζουμε ότι όταν διορθωθούν όλα αυτά τα προβληματάκια, θα διαπιστώσετε κι εσείς ότι οι αλλαγές αυτές είναι για το καλύτερο και των τριών sites.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 17:49, 27-01-10:

Εχουμε και Albums!!!!!!!Yeah!!!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

marleb

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη marleb
H marleb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H marleb έγραψε στις 18:22, 27-01-10:

Na ρωτησω κατι πώς θα αποσυνδεθώ?
Πολύ καλες οι αλλαγες!

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Subject to change (Λία)

Founder

H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 18:47, 27-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από marleb
Na ρωτησω κατι πώς θα αποσυνδεθώ?
Πολύ καλες οι αλλαγες!
Θα κάνεις κλικ στο username σου πάνω δεξιά και θα πατήσεις Αποσύνδεση.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

marleb

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη marleb
H marleb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H marleb έγραψε στις 19:16, 27-01-10:

S' ευχαριστώ πολύ!!

skai-animals

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη skai-animals
H skai-animals αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημοσιογράφος . Έχει γράψει 44 μηνύματα.

H skai-animals h έγραψε στις 20:32, 27-01-10:

εμένα μου αργεί λίγο να ανοίξει την σελίδα...είναι κάτι που θα λυθεί με τον καιρό??? πάντως δεν έχω ψάξει ακόμη το σιτε, αλλά εκ πρώτης όψεως πολύ καλό!!!

ESTELLE

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ESTELLE
H ESTELLE αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H ESTELLE έγραψε στις 22:16, 27-01-10:

Εγώ έχω μια απορία σχετικά με τα μηνύματα που γράφει κάτω απο το αβατάρ μου ότι έχω προσφέρει!!Είναι δυνατόν να μου βγάζει ότι έχω μόνο ένα μήνυμα απο τη στιγμή που είμαι μέλος του My cat εδώ και ενάμιση χρόνο;
Μέχρι στιγμής δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη για τις αλλαγές γιατί έχω μπερδευτεί αρκετά!Φαντάζομαι μόλις το συνηθίσουμε θα μπορέσουμε να δούμε τα υπερ και τα κατά..

みことftw (Αφροδίτη)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη みことftw
H Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H みことftw Aγαπαμε Μουκελο <3 έγραψε στις 00:32, 28-01-10:

Εχω το εξης προβλημα και δεν ξερω καν αν θα προστεθει η απαντηση μου. Απλα δεν μπορω να παω πουθενα αλλου για να γραψω. Με το που συνδεομαι στο σαητ μου λεει οτι εχω αφησει το υποχρεωτικο πεδιο "απο που εμαθες για το e-steki" ασυμπληρωτο. Και αφου με παραπεμπει στο προφιλ μου, δεν υπαρχει τετοιο σχετικο πεδιο να συμπληρωσω.

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 01:06, 28-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από みことftw
Εχω το εξης προβλημα και δεν ξερω καν αν θα προστεθει η απαντηση μου. Απλα δεν μπορω να παω πουθενα αλλου για να γραψω. Με το που συνδεομαι στο σαητ μου λεει οτι εχω αφησει το υποχρεωτικο πεδιο "απο που εμαθες για το e-steki" ασυμπληρωτο. Και αφου με παραπεμπει στο προφιλ μου, δεν υπαρχει τετοιο σχετικο πεδιο να συμπληρωσω.
Συμβαίνει ακόμα αυτό;

ΥΓ: Εντελώς άσχετο, αλλά το χω απορία καιρό τώρα: Πώς γράφεις το nick σου για να κάνεις login?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Subject to change : 28-01-10 στις 01:07. Αιτία: ΥΓ
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

みことftw (Αφροδίτη)

Νεοφερμένος

H Αφροδίτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Άγιος Δημήτριος (Αττική). Έχει γράψει 4 μηνύματα.

H みことftw Aγαπαμε Μουκελο <3 έγραψε στις 01:10, 28-01-10:

Συμβαινει σε μενα...

みことftw (Αφροδίτη)

Νεοφερμένος

H みことftw Aγαπαμε Μουκελο <3 έγραψε στις 01:43, 28-01-10:

Τα windows vista εχουν λιγο πολυ ολες τις γλωσσες καταχωρημενες Οπως εσυ κανεις alt+shift και πας αγγλικα-ελληνικα, εγω εχω κατεβασμενα και τα ιαπωνικα Kαι ειναι και πολυ πρακτικα, γιατι ακομα και αν δεν ξερεις ιαπωνικα (εγω ξερω) εχει μια επιλογη που γραφεις κανονικα τις συλλαβες και σου βαζει το καταλληλο ιδεογραμμα. Για παραδειγμα γραφεις εσυ mi-se-ru και σου γραφει αυτο みせる (το τελευταιο ιδεογραμμα ειναι το ρου, γιατι οι ιαπωνες δεν εχουν λαμδα, εχουν κατι σαν αυτο που λενε τα τριχρονα οταν μαθαινουν το ρ/λ Επισης το ου στο τελος δεν πολυπροφερεται, οποτε εχεις το μισελ χωρις πολυ κοπο )

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 01:54, 28-01-10:

Πολύ ενδιαφέρον αυτό!!! Ευχαριστώ πολύ!
(τώρα αναρωτιέμαι πώς γράφεις κανονικά τα ιδεογράμματα στο πληκτρολόγιο -- πχ αντιστοιχούν πολλά σε κάθε πλήκτρο φαντάζομαι, πώς τα εναλάσσεις; -- αλλά δεν είναι της παρούσης )

Αυτό το πρόβλημα με το πεδίο προφιλ το έχουν και άλλα μέλη και ερευνάται. Πίστευα ότι το διόρθωσα, αλλά φευ.
Ελπίζω πάντως ότι θα λυθεί σύντομα.

yasmin1gr

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη yasmin1gr
H yasmin1gr αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 3 μηνύματα.

H yasmin1gr Δράστε καθημερινά Υπέρ των Ζώων έγραψε στις 08:26, 28-01-10:

Γινεται να ξαναγινει μικρη η γραμματοσειρα? πριν εβλεπες πολλες απαντησεις μελων σε μια σελιδα, πολλες αγγελιες σε μια τωρα με τετοια μεγαλα γραμματα ειναι πολύ λιγα αυτα που βλεπεις σε μια σελιδα και χανεσαι γενικα τεραστια τα μυνηματα του καθενος μας

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 11:52, 28-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από yasmin1gr
Γινεται να ξαναγινει μικρη η γραμματοσειρα? πριν εβλεπες πολλες απαντησεις μελων σε μια σελιδα, πολλες αγγελιες σε μια τωρα με τετοια μεγαλα γραμματα ειναι πολύ λιγα αυτα που βλεπεις σε μια σελιδα και χανεσαι γενικα τεραστια τα μυνηματα του καθενος μας
Μα τι εννοείτε; Το έχω ακούσει και απο άλλους αυτό.
Πού άλλαξε μέγεθος η γραμματοσειρα;

alkaterinaki

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη alkaterinaki
H alkaterinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Φιλόλογος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 39 μηνύματα.

H alkaterinaki έγραψε στις 11:56, 28-01-10:

να κάνω μια ερώτηση; γιατι δεν εχω προσβαση στη βιβλιοθηκη;

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 13:23, 28-01-10:

γιατί δεν φαίνονται οι εκόνες που εισάγουμε;;;;;;;;;
αλλά μόνο ο σύνδεσμος της ιστοσελίδας από την οποία την βρήκαμε....
κι επίσης δεν λειτουργεί το συνημμένο αρχείο...... δεν ανοίγει
αυτά προς το παρόν.....
ευχαριστώ......

GABRIELLA

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη GABRIELLA
H GABRIELLA αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμάτα (Μεσσηνία). Έχει γράψει 789 μηνύματα.

H GABRIELLA έγραψε στις 13:39, 28-01-10:

πως μπορω να βρω τα θεματα που παρακολουθουσα στο i school?εχω μπερδευτει λιγακι...
ας βοηθησει οποιος μπορει.
ευχαριστω!

lunatic20109

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lunatic20109
H lunatic20109 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H lunatic20109 έγραψε στις 15:07, 28-01-10:

Το κουμπί για Διαγραφή του λογαριασμού μού που βρίσκεται?

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 15:10, 28-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από lunatic20109
Tι εννοείς;

Επίσης ήμαρτον,
ειλικρινά, είναι η δεύτερη μέρα των αλλαγών και κάνετε σα χρήστες στην απεξάρτηση,
θα φτιαχτούν όλα, θα συνηθίσουμε το νέο project και σε λίγο καιρό όλα θα είναι όπως παλιά.

Τα ίδια λέγατε και όταν το στέκι πέρασε από το παλιό θέμα στο νέο, 1 εβδομάδα μετά όλα ήταν πάλι φυσιολογικά. Υπομονή.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 15:13, 28-01-10:

Προφανος οτι θελει να διαγραψει το account της

lunatic20109

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη lunatic20109
H lunatic20109 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H lunatic20109 έγραψε στις 15:19, 28-01-10:

Ακριβώς.

Εξακολουθώ να μην το βρήσκω, οπότε παρακαλώ κάποιον admin όταν το διαβάσει να το κάνει για εμένα.

Subject to change (Λία)

Founder

H Subject to change έγραψε στις 15:20, 28-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από alkaterinaki
να κάνω μια ερώτηση; γιατι δεν εχω προσβαση στη βιβλιοθηκη;
Διορθώθηκε (νομίζω), ευχαριστώ!

Αρχική Δημοσίευση από venividivici
γιατί δεν φαίνονται οι εκόνες που εισάγουμε;;;;;;;;;
αλλά μόνο ο σύνδεσμος της ιστοσελίδας από την οποία την βρήκαμε....
κι επίσης δεν λειτουργεί το συνημμένο αρχείο...... δεν ανοίγει
αυτά προς το παρόν.....
ευχαριστώ......
Τι εννοείς; Έχεις κάποιο παράδειγμα;

Αρχική Δημοσίευση από GABRIELLA
πως μπορω να βρω τα θεματα που παρακολουθουσα στο i school?εχω μπερδευτει λιγακι...
ευχαριστω!
Οι συνδρομές δεν μεταφέρθηκαν ακόμη, θα μεταφερθούν σύντομα (μάλλον το βράδυ σήμερα)

Δεν υπάρχει αυτοματοποιημένη λειτουργία, μπορείς να χρησιμοποιήσεις τη φόρμα επικοινωνίας και να ζητήσεις να απενεργοποιηθεί ο λογαριασμός σου.

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 15:24, 28-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από GABRIELLA
ευχαριστω!
Βρες τα μέσω αναζήτησης.

Ακριβώς.

Εξακολουθώ να μην το βρήσκω, οπότε παρακαλώ κάποιον admin όταν το διαβάσει να το κάνει για εμένα.
Γιατί αν επιτρέπεται;

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,288 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 15:33, 28-01-10:

Έχω υπερβολικά πολλές προτάσεις αλλά δε θα ήθελα να μπω στη διαδικασία να τις πω. Ένα πράγμα όμως που θεωρώ αναγκαίο είναι να χωρίσουμε την ανάλαφρη κουβεντούλα των 3 φόρουμ. Τα παιδιά στο αι σκουλ λένε τα δικά τους και δεν έχουν υποχρέωση να ξέρουν οτι τα διαβάζουν κι ενήλικες άγνωστοι τελείως. Το ίδιο στο mycat, το ίδιο και στο στέκι. Δεν μπορώ να γράφω κάτι που ξέρω πως μπορεί να το δει το 14χρονο.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 15:57, 28-01-10:

Himela, έχε υπόψιν σου ότι το στέκι εκτός από μέλη, έχει και χιλιάδες επισκέπτες καθημερινά. Μέσα σε αυτούς είναι σίγουρα και παιδιά. Ήδη αυτά που γράφεις τα διαβάζουν παιδιά που τους είσαι παντελώς άγνωστη και σου είναι το ίδιο άγνωστα.

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη love_angel
H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 16:02, 28-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Isiliel
Himela, έχε υπόψιν σου ότι το στέκι εκτός από μέλη, έχει και χιλιάδες επισκέπτες καθημερινά. Μέσα σε αυτούς είναι σίγουρα και παιδιά. Ήδη αυτά που γράφεις τα διαβάζουν παιδιά που τους είσαι παντελώς άγνωστη και σου είναι το ίδιο άγνωστα.
αλλο να μπαινει απο επιλογη του το ανηλικο και αλλο να το εξαναγκαζουμε εμεις.
εξαλλου εκτος απο τον τασο που πλεον μεγαλωσε, δεν εχω δει και πολλα 15χρονα μελη στο φορουμ. γραφονται που και που αλλα μετα χανονται γιατι προφανως δεν καλυπτει την ηλικια τους.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Himela

e-steki Moderator

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,288 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 16:04, 28-01-10:

Μα νομίζω οτι τα τόπικ σκέψεις και κουβεντούλα χωρίς θέμα ήταν μη ορατό από επισκέπτες...

Είναι τόσο παράλογο αυτό που λέω; Δεν είναι λογικό τα 3 φόρουμς να έχουν διαφορετικά θρεντ για σκέψεις ή κουβεντούλα χωρίς θέμα;

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 16:05, 28-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
αλλο να μπαινει απο επιλογη του το ανηλικο και αλλο να το εξαναγκαζουμε εμεις.
εξαλλου εκτος απο τον τασο που πλεον μεγαλωσε, δεν εχω δει και πολλα 15χρονα μελη στο φορουμ. γραφονται που και που αλλα μετα χανονται γιατι προφανως δεν καλυπτει την ηλικια τους.
Πλέον έχει διορθωθεί και όταν κάνεις αναζήτηση αδιάβαστων μηνυμάτων από σελίδες του iSchool, σου εμφανίζει ΜΟΝΟ τα θέματα του iSchool. Ομοίως και όταν κάνεις αναζήτηση αδιάβαστων μηνυμάτων από σελίδες του e-steki, σου εμφανίζει μόνο τα θέματα του e-steki.

Έτσι λοιπόν πρακτικά έχουν ανεξαρτητοποιηθεί τα 3 τμήματα. Εάν κάποιος κάνει αναζήτηση σε θέματα και του e-steki, θα το κάνει από επιλογή του.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 16:06, 28-01-10:

η κουβεντούλα χωρίς θέμα ήταν κομμάτι του cnf το οποίο με δική σας επιλογή [σε προηγούμενο χρόνο] ΔΕΝ ήταν ορατό από τους επισκέπτες. Το ύφος του e-steki ΔΕΝ ήταν μαθητικό φόρουμ και κατά κανόνα δεν αποτελούνταν από μέλη-εφήβους.

Προσυπογράφω την πρόταση της Himela btw

8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 16:08, 28-01-10:

Mα τόσο καιρό είχαμε και έχουμε το θέμα με το σεκς στο οποίο αν μη τι άλλο χρησιμοποιείται γλώσσα ακατάλληλη αλλά δε παραπονέθηκε κανεις.
Με δική τους ευθύνη τα μέλη διαβάζουν τέτοια θέματα.

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 4,571 μηνύματα.

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 16:09, 28-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Γιώργος
Πλέον έχει διορθωθεί και όταν κάνεις αναζήτηση αδιάβαστων μηνυμάτων από σελίδες του iSchool, σου εμφανίζει ΜΟΝΟ τα θέματα του iSchool. Ομοίως και όταν κάνεις αναζήτηση αδιάβαστων μηνυμάτων από σελίδες του e-steki, σου εμφανίζει μόνο τα θέματα του e-steki.

Έτσι λοιπόν πρακτικά έχουν ανεξαρτητοποιηθεί τα 3 τμήματα. Εάν κάποιος κάνει αναζήτηση σε θέματα και του e-steki, θα το κάνει από επιλογή του.
μιλαμε για την ΚΟΥΒΕΝΤΟΥΛΑ.

ΤΙΙΙΙ ακριβως δεν καταλαβαινεις??

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 16:12, 28-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Mα τόσο καιρό είχαμε και έχουμε το θέμα με το σεκς στο οποίο αν μη τι άλλο χρησιμοποιείται γλώσσα ακατάλληλη αλλά δε παραπονέθηκε κανεις.
Με δική τους ευθύνη τα μέλη διαβάζουν τέτοια θέματα.
μα εχουμε ελαχιστο ποσοστο ανηλικων στο φορουμ. αυτη τη στιγμη δε μο ερχεται κανενας κατω τον 17 που να συμμετεχει ενεργα.

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 16:17, 28-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από love_angel
μα εχουμε ελαχιστο ποσοστο ανηλικων στο φορουμ. αυτη τη στιγμη δε μο ερχεται κανενας κατω τον 17 που να συμμετεχει ενεργα.
Ενεργά εννοείς να μη γράφει; Η να μη κάνει λογκ ιν;

Και ακόμη και έτσι να είναι σου λέω το εξής, γράφεται ένα πιτσιρικάς (14) για να πει κάτι στο θέμα του iphone ή στο psp ή κάπου αλλού, και φτάνει να χαζεύει τα ερωτικά, αφού υπάρχει ανακοίνωση πως ενδέχεται να περιέχει "άσχημη" γλώσσα, τότε κατ' ευθύνη του δε διαβάζει;

fru_fru

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη fru_fru
H fru_fru αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 54 ετών και μας γράφει απο Καλλιθέα (Αττική). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H fru_fru έγραψε στις 16:19, 28-01-10:

Ωραιο το φορματ του καινουριου σαιτ, αλλα.....

μπερδευτηκα..... Ψαχνω τις αγγελιες του mycat αλλα νιετ ...

κανω κατι στραβα ή εχασα πλεον την οραση μου ???

love_angel (vik-vik!)

Επιφανές Μέλος

H love_angel is addicted to love!♥ έγραψε στις 16:21, 28-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από borat
Ενεργά εννοείς να μη γράφει; Η να μη κάνει λογκ ιν;

Και ακόμη και έτσι να είναι σου λέω το εξής, γράφεται ένα πιτσιρικάς (14) για να πει κάτι στο θέμα του iphone ή στο psp ή κάπου αλλού, και φτάνει να χαζεύει τα ερωτικά, αφού υπάρχει ανακοίνωση πως ενδέχεται να περιέχει "άσχημη" γλώσσα, τότε κατ' ευθύνη του δε διαβάζει;

γιαννη ακομα και ετσι γραφονται απο επιλογη τους σε φορουμ που γραφουν ενεηλικες κυριως.
με τη συγχωνευση εξαναγκαστηκαν να γραφτουν.

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 16:25, 28-01-10:

Και;

Είναι μαθητές και ζωόφιλοι, οι πρώτοι πρέπει να έχουν διακριτική ευχέρεια στο τι διαβάζουν, και οι δεύτεροι θα με συμπαθήσουν.

πς: μιλάμε ακόμα για το γεμάτο τσόντες νετ ε;

Δε νομίζω πως χρειάζεται να αλλάξει κάτι. Αυτή είναι η γνώμη μου.

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 16:25, 28-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από fru_fru
Ωραιο το φορματ του καινουριου σαιτ, αλλα.....

μπερδευτηκα..... Ψαχνω τις αγγελιες του mycat αλλα νιετ ...

κανω κατι στραβα ή εχασα πλεον την οραση μου ???
Το mycat βρίσκεται στο forum.mycat.gr αλλά και το www.mycat.gr σε πάει εκεί.
Οι αγγελίες βρίσκονται εδώ >> http://forum.mycat.gr/forumdisplay.php?f=160

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 16:44, 28-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
η κουβεντούλα χωρίς θέμα ήταν κομμάτι του cnf το οποίο με δική σας επιλογή [σε προηγούμενο χρόνο] ΔΕΝ ήταν ορατό από τους επισκέπτες. Το ύφος του e-steki ΔΕΝ ήταν μαθητικό φόρουμ και κατά κανόνα δεν αποτελούνταν από μέλη-εφήβους.

Προσυπογράφω την πρόταση της Himela btw
Τι σχέση έχουν αυτά με αυτό που είπα; Δηλαδή η κουβεντούλα χωρίς θέμα είναι το ακατάλληλο που θα σοκάρει κάποιον 14χρονο στο στέκι; Το ύφος του e-steki, ούτε ήταν, ούτε θα γίνει ποτέ μαθητικό, αφού γι' αυτό το σκοπό, υπάρχει το ischool.

Κανένας δεν εξαναγκάστηκε να γράφει πουθενά. Με τον ίδιο τρόπο που κάποιος ανήλικος έβλεπε το στέκι και το προσπερνούσε, το ίδιο θα κάνει και τώρα αν δεν τον ενδιαφέρει. Το ίδιο θα κάνουν όλοι με όποιο κομμάτι του νέου forum δεν τους ενδιαφέρει.

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 16:49, 28-01-10:

Τι σχέση έχουν αυτά με αυτό που είπα; Δηλαδή η κουβεντούλα χωρίς θέμα είναι το ακατάλληλο που θα σοκάρει κάποιον 14χρονο στο στέκι; Το ύφος του e-steki, ούτε ήταν, ούτε θα γίνει ποτέ μαθητικό, αφού γι' αυτό το σκοπό, υπάρχει το ischool.

Κανένας δεν εξαναγκάστηκε να γράφει πουθενά. Με τον ίδιο τρόπο που κάποιος ανήλικος έβλεπε το στέκι και το προσπερνούσε, το ίδιο θα κάνει και τώρα αν δεν τον ενδιαφέρει. Το ίδιο θα κάνουν όλοι με όποιο κομμάτι του νέου forum δεν τους ενδιαφέρει.
himela says: να κάνουμε 3 διαφορετικές κουβεντούλες
isi says: μα αυτά που έλεγες στην κουβεντούλα τα έβλεπαν χιλιάδες επισκέπτες
rez says: την κουβεντούλα δεν την έβλεπαν οι χιλιάδες επισκέπτες και αυτό είναι κάτι που εσείς οι ίδιοι επιλέξατε πριν από κάποιο χρονικό διάστημα
isi says: ρεζ λες άσχετα.

i rest my case.

Himela

e-steki Moderator

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 16:50, 28-01-10:

Μα τι λες βρε Ισι; Αφού οι σκέψεις είναι ενσωματωμένες και στα 3 φόρα.

Δηλαδή αν εγώ θέλω να γράψω κάτι κι ο 14 χρονος κάτι, στο ίδιο σημείο γράφονται και διαβάζονται. Γι' αυτό λέω οτι πρέπει να χωριστούν.

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 16:51, 28-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Δεν μπορώ να γράφω κάτι που ξέρω πως μπορεί να το δει το 14χρονο.
Εγώ σε αυτό απάντησα.
Αν το πρόβλημά μας είναι 3 διαφορετικές κουβεντούλες λύνεται ευκολότατα.

Himela

e-steki Moderator

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 16:56, 28-01-10:

Εγώ σε αυτό απάντησα.
Αν το πρόβλημά μας είναι 3 διαφορετικές κουβεντούλες λύνεται ευκολότατα.
Ε αυτο λέμε βρε κοριτσάκι! Κάτι που ο ένας ξέρει οτι ο άλλος δε θα το δει αναγκαστικά παρά μόνο αν μπει στο άλλο φόρουμ.

gatouni8400 (Χαρά Καλέ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη gatouni8400
H Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H gatouni8400 Δεν είναι εδώ για κανέναν εκτός από..... έγραψε στις 17:28, 28-01-10:

Εγώ έχω μια απορία σχετικά με την αλλαγή του ονόματος,επειδή εμένα μου αλλάξατε το όνομα κ μου προσθέσατε κάτι αριθμούς,θα ήθελα να μάθω γιατί μου βάλατε αριθμούς κ όχι κάτι άλλο??Σημαίνουν κάτι αυτοί οι αριθμοί??

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 17:30, 28-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από gatouni8400
Εγώ έχω μια απορία σχετικά με την αλλαγή του ονόματος,επειδή εμένα μου αλλάξατε το όνομα κ μου προσθέσατε κάτι αριθμούς,θα ήθελα να μάθω γιατί μου βάλατε αριθμούς κ όχι κάτι άλλο??Σημαίνουν κάτι αυτοί οι αριθμοί??
Επίσης, κάτι που ξέχασα να αναφέρω χθες ήταν ότι ορισμένων από εσάς, έχει αλλάξει το username σας και έχει προστεθεί κάποιος αριθμός δίπλα. Αυτό συνέβη προφανώς για να αντιμετωπιστούν τα conflicts. Ο αλγόριθμος που "αποφάσιζε" ποιός χρήστης θα κρατούσε το username ήταν ο δικαιότερος και αντικειμενικότερος που μπορούσαμε να σκεφτούμε: Όταν δύο χρήστες είχαν το ίδιο username αλλά διαφορετικό email, τότε αυτός με τα περισσότερα μηνύματα κρατούσε το username, ανεξαρτήτως σε ποιό site άνηκε. Τονίζω ότι όποιος από όσους τους άλλαξε το username το επιθυμεί, μπορεί να διαλέξει οποιοδήποτε άλλο θέλει, ακόμη και εντελώς διαφορετικό, αρκεί προφανώς να μην είναι πιασμένο από άλλο χρήστη. Όσοι χρήστες τους άλλαξε το username θα ενημερωθούν με email για το νέο, ώστε να μπορέσουν να κάνουν login.
Έχει ήδη απαντηθεί.

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη Ηρώ
H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,132 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε στις 17:33, 28-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Ε αυτο λέμε βρε κοριτσάκι! Κάτι που ο ένας ξέρει οτι ο άλλος δε θα το δει αναγκαστικά παρά μόνο αν μπει στο άλλο φόρουμ.
Ίσως αυτό είναι και το θέμα , που έχει φέρει αντιδράσεις στα παιδιά του ischool.

Γνώμη μου, κρατήστε ό,τι έχει γίνει με το να είμαστε μέλη και να φαινόμαστε και στα άλλα 2 fora, αλλά ανεξαρτητοποιήστε το cnf.
Mπορείτε να φτιάξετε μια ομάδα θεμάτων, που μόνο σε αυτά θα μπορούσαν να συνυπάρξουν τα 3 fora, που να λέγεται "κοινός χώρος τo σχολογατοστέκι "

Αν εγώ επιθυμώ να γράψω σε θέματα του mycat ή του ischool, θα μπω απλά στο site τους και θα το κάνω.. με τον τρόπο μάλιστα που γίνεται και τώρα (πάνω αριστερά). Δε χρειάζεται να γράφω στο στέκι και να το βλέπουν και στο ischool.
Το ίδιο ισχύει και γι αυτους του ischool. Θα έχουν το δικό τους φόρουμ , το οποιο δε θα νιώθουν ότι παραβιάζεται και αν το επιθυμούν θα γράφουν και σε μας.
Μάλιστα θα μπορούσε να βγαίνει μήνυμα στο ischool ή στο mycat με τα δημοφιλέστερα θέματα της εβδομάδας (αχ δεν ξερω πως τα λενε αυτα..που τα βάζουμε με εικόνες πάνω) και αντίστοιχα σε μας δικά τους.

Θεωρω ότι αυτή η λύση είναι η καλύτερη έτσι όπως έχουν τώρα τα πράγματα.

12 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 18:40, 28-01-10:

Κανένας δεν εξαναγκάστηκε να γράφει πουθενά.
Αλήθεια το πιστεύεις αυτο????Δηλαδή εμείς από το στέκι δεν εχουμε λογαριασμο πλεον και στο γατοσάιτ αλλά και στο μαθητικό!Γιατί?Εγώ γραφτηκα για να είμαι στο στεκι και κανεις δεν μου ειπε οτι υπαρχει περίπτωση καποια στιγμη να γίνω μέλος και να μπορώ να γράφω σε άλλα φόρουμ που μπορεί να μην με ενδιαφέρουν...

Φιλικά.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Φιλιον_Τερας
Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε στις 18:45, 28-01-10:

η γνωμη μου:
να κανετε τους λογαριασμους του ischool, προσβασιμους μονο στο ischool, και σε κανενα αλλο forum.
και αντιστοιχα τους αλλους λογαριασμους να μην εχουν προσβαση στο ischool. απο εκει και περα, οποιος θελει να ειναι μελος και στο ischool και στο e-steki, ζηταει αδεια απο admins ή mods.

επισης αφαιρεση του logo "ischool powered by e-steki"

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

Ο Φιλιον_Τερας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,981 μηνύματα.

O Φιλιον_Τερας έγραψε στις 18:46, 28-01-10:

Αρχική Δημοσίευση από Μάρω
Αλήθεια το πιστεύεις αυτο????Δηλαδή εμείς από το στέκι δεν εχουμε λογαριασμο πλεον και στο γατοσάιτ αλλά και στο μαθητικό!Γιατί?Εγώ γραφτηκα για να είμαι στο στεκι και κανεις δεν μου ειπε οτι υπαρχει περίπτωση καποια στιγμη να γίνω μέλος και να μπορώ να γράφω σε άλλα φόρουμ που μπορεί να μην με ενδιαφέρουν...

Φιλικά.
αυτο,
δεν γνωριζω οτι αυτη η συγχωνεψη επιτρεπεται, αφου υπαρχουν προσωπικα δεδομενα τα οποια μετακινηθηκαν στις βασεις δεδομενων.

για να μην κατηγορηθω οτι "κανω μαυρη προπαγανδα" θα ηθελα να δω κατι σχετικο που δινει το δικαιωμα αυτου του merge

Himela

e-steki Moderator

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 18:48, 28-01-10:

Εγώ απλά λέω οτι ένα παιδι 15 χρονών δε θα νιώθει άνετα να μπει στο κουβεντούλα χωρίς θέμα και να μιλήσει με τους φίλους του ξέροντας οτι διαβάζει αυτά που γράφει κάποιος στην ηλικία της μαμάς του. Το ίδιο κι εγώ, δε νιώθω άνετα να γράψω κάτι ξέροντας οτι θα το δει το 15χρονο. Το αν αυτό μπορούσε να γίνει και πριν γιατί μπορούσε να εγγραφεί δεν έχει να κάνει γιατι από ό,τι είδατε κανένας ή σχεδόν κανένας απο το αι σκουλ δεν ήξερε το στέκι - δεν τον αφορούσε. Δηλαδή ρε παιδια βάλαμε 3 διαφορετικές ομάδες ανθρώπων να μιλάνε στο ίδιο θέμα. Είναι λογικό; Εδώ σε κάποιο θέμα ένα οφ τόπικ γράφουμε και σβήνεται αμέσως. Πώς μπορούν να συνυπάρξουν αυτοί οι άνθρωποι?

Προτείνω σε κάθε φόρουμ να γίνει μια ξεχωριστή ενότητα για κουβέντα χωρίς θέμα ή σκέψεις. Αυτό λέω τόσην ώρα και δεν καταλαβαίνω τι δεν καταλαβαίνετε.

Έτσι με αυτόν τον τρόπο δε θα έχουν να λένε οτι δεν μπορούν να συζητήσουν γιατί είμαστε εμείς. Θα γράφουν τα άσχετα, την κουβεντούλα στο δικό τους φόρουμ και εμείς στο δικό μας. Είναι τόσο ακατόρθωτο και τραγικό; Μιλάμε για 1-2 θρεντ.

Τι να πω, κάντε ό,τι καταλαβαίνετε.

Φιλιον_Τερας

Επιφανές Μέλος

O Φιλιον_Τερας έγραψε στις 18:56, 28-01-10:

ενωσατε 3 ασχετα, απο πλυερας θεματος, φορουμ σε ενα.

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Η επιτυχία κάτι σχετικό; - Από fockos
      Το θέμα έχει λάβει 6 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-05-16 στις 14:23.
    • Περί του σημερινού downtime - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 8 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-06-11 στις 17:09.
    • Πιθανό σύντομο downtime αύριο στις 18:00 - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 0 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 20-06-09 στις 17:21.
    • Πιθανό downtime αύριο - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 3 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-12-05 στις 16:40.
    • ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Αλλαγές στο site! - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σημαντικές ανακοινώσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-07-05 στις 18:30.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους