Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,083 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,815 μηνύματα σε 74,635 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι πιστεύουν οι άντρες στο αυθόρμητο πρώτο φιλί από μια γυναίκα;

Agnes2335

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Agnes2335
H Agnes2335 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Agnes2335 έγραψε στις 23:00, 09-02-07:

Οταν μπαινουν λογια στη μεση μπορει να ξενερωσουν και η συζήτιση θέλει χρονο που μια γυναικα δεν μπορει να ζητίσει μηπως παρεξηγηθεί...μηπως το φιλι μιλησει κατευθειαν στην καρδια ενος αντρα ή θα ειναι αιτια εξευτελισμού προσ την κοπελα?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 02:39, 10-02-07:

Υποθέτω πως αυτό εξαρτάται αν μιλάμε για άντρα ή για αγόρι. Και αν σε γουστάρει όντως ή απλά παίζει. Διότι αν είναι άντρας και σε γουστάρει, νομίζω πως μάλλον θα χαρεί, παρά θα θεωρήσει οτιδήποτε. Φυσικά μιλάω για ένα .."δοκιμαστικό" φιλί στα χείλη με μια μικρή παύση για να δεις αν εκείνος θα το συνεχίσει, κι όχι για ανασκαφή με σκοπό να βρεις το κέντρο της Γης!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη thodoris7
Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 112 μηνύματα.

O thodoris7 έγραψε στις 11:26, 10-02-07:

Και εκτός από αυτά που είπε ο kajira είναι που το έδωσες στο φιλί (μάγουλο,χείλι,χέρι ?) και πως;Με τι συνθήκες

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αίμων

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αίμων
Ο Αίμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Αίμων έγραψε στις 14:43, 10-02-07:

Δυσκολευομαι πολυ να φανταστω καποιον γενους αρσενικου που θα τον φιλησει καποια προς την οποια εχει δειξει ενδιαφερον κ δεν θα του αρεσει.Στην εποχη μου εκτιμαμαι πολυ τις γυναικες με αυθορμητισμο κ πρωτοβουλια.Τωρα μπορει οι ευγενικοι αναγνωστες να εχουν διαφορετικη αποψη...Οι καιροι αλλαζουν

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

princess

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη princess
H princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 299 μηνύματα.

H princess έγραψε στις 15:27, 10-02-07:

Οταν μπαινουν λογια στη μεση μπορει να ξενερωσουν και η συζήτιση θέλει χρονο που μια γυναικα δεν μπορει να ζητίσει μηπως παρεξηγηθεί...μηπως το φιλι μιλησει κατευθειαν στην καρδια ενος αντρα ή θα ειναι αιτια εξευτελισμού προσ την κοπελα?
Ενδιαφέρον θέμα...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 16:01, 10-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Αίμων
Στην εποχη μου εκτιμαμαι πολυ τις γυναικες με αυθορμητισμο κ πρωτοβουλια.

εκτός κι αν νιώσετε ότι πάει να σας ξεπεράσει (δεν είναι ο κανονας βέβαια... αλλά... συνήθως....)

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 16:11, 10-02-07:

Εμενα μπορει καποιος να μου εξηγησει ποιο ειναι ακριβως το θεμα μας;

Παράθεση

Αίμων

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Αίμων
Ο Αίμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Αίμων έγραψε στις 16:28, 10-02-07:

Μα γιατι το λες αυτο;;;Απλως καμια φορα η γυναικα παραβλεπει την αντρικη ανωτεροτητα... (Οχι Αντιγονουλα μου,κ βεβαια δν τα εννοω αυτα που γραφω...)Περα απο την πλακα παντως,δν νομιζω οτι υπαρχει ανδρας που να μην εκτιμαει τη γυναικεια πρωτοβουλια.Το οποιο αισθημα απειλης που πιθανον να αισθανεται ο αρρεν το θεωρω ανασφαλεια κ τιποτα παραπανω.
(Ο Sigmund τριβει σκεφτικος το σαγονι...)

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 17:27, 10-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Εμενα μπορει καποιος να μου εξηγησει ποιο ειναι ακριβως το θεμα μας;

βεβαίως...
το θέμα μας είναι κατά πόσο οι άντρες μπορεί να γοητεύονται (γουστάρουν ) όταν το πρώτο φιλί πέσει αυθόρμητα απ τη γυναικα προς αυτους κι οχι από αυτους προς τη γυναικα....
Τους αρέσει ενα τετοιο ενδεχόμενο ή ξενερώνουν?

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 19:22, 10-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
βεβαίως...
το θέμα μας είναι κατά πόσο οι άντρες μπορεί να γοητεύονται (γουστάρουν ) όταν το πρώτο φιλί πέσει αυθόρμητα απ τη γυναικα προς αυτους κι οχι από αυτους προς τη γυναικα....
Τους αρέσει ενα τετοιο ενδεχόμενο ή ξενερώνουν?
"Aν δεν ειχα κι εσενανε!!!Τι θα ημουν στην γηηηη;;;;"

Προσωπικα θα μου αρεσε και μαλιστα πολυ.
Ειναι πολυ ωραιο να παιρνουν τα "ηνια" ή μαλλον πρωτοβουλια κινησεων και οι γυναικες σε τετοια θεματα.(Αρκει φυσικα να υπηρχε και δικο μου ενδιαφερον προν αυτην.Αλλιως φυσικα δεν θα μου αρεσε και θα τραβιομουν)

Παράθεση

bisbirikos

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη bisbirikos
Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 680 μηνύματα.

O bisbirikos έγραψε στις 19:33, 10-02-07:

Σορυ αλλα καταγουσταρω κοπελες που "φακ μαι μαιντ".
Τωρα, αν αυτο συνεπαγεται και πρωτοβουλια, κανενα προμπλεμ.

Ερωτησις: Πρεπει να μπλεξουμε το θειο Φροιντ κι εδω?

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 19:37, 10-02-07:

(Αρκει φυσικα να υπηρχε και δικο μου ενδιαφερον προν αυτην.Αλλιως φυσικα δεν θα μου αρεσε και θα τραβιομουν)
Αυτό είναι το θέμα. Γι'αυτό κι εγώ δεν παίρνω πότε την πρωτοβουλία. Και μόνο η σκέψη να τραβηχτεί με κάνει να !

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 20:30, 10-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Αυτό είναι το θέμα. Γι'αυτό κι εγώ δεν παίρνω πότε την πρωτοβουλία. Και μόνο η σκέψη να τραβηχτεί με κάνει να !
Αχααααα!!!Κι μενουμε εμεις να βγαζουμε το φιδι απο την τρυπα εεεεε;;;;;

Σοβαρα τωρα. Βρε συ, υποτιθεται ομως οτι κατι..."παιζει".
Εχεις δει κινησεις, εχεις βολιδοσκοπισει το ολο ζητημα και πανω κατω ξες αν θελει η οχι.
Τωρα θα μου πεις μπορει να ειναι ενα απο αυτα τα σκηνικα που ενω σου δειχνει οτι θελει, στο τελος να σου Folex, αντι για Rolex...

Posted By Bisbirikos=
Σορυ αλλα καταγουσταρω κοπελες που "φακ μαι μαιντ".

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 20:35, 10-02-07:

Τωρα θα μου πεις μπορει να ειναι ενα απο αυτα τα σκηνικα που ενω σου δειχνει οτι θελει, στο τελος να σου Folex, αντι για Rolex...
Ναι ρε συ. Γι'αυτό λέω, καλές οι παλιές πατροπαράδοτες συνήθειες.

Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Oralee
H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,264 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε στις 10:06, 12-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Δεν θέλω τέτοια! Δεν θέλω τέτοια! Θέλω περισσότερη αυτοπεποίθηση! Αν ένας άντρας γουστάρει (και είναι άνω των 15) το δείχνει με κάθε πιθανό τροπό.. συνεπώς προς τι αυτή η έλλειψη εμπιστοσύνης στον εαυτό σου; Αν κάτι βλέπεις, τότε κάτι υπάρχει! Δεν είσαι τρελή, ούτε χαζή.. Άρα δεν θα τραβηχτεί και άρα δεν έχεις λόγο να μη το κάνεις!

(Και να σου πω και το άλλο; Αν γουστάρει και το δείχνει και ξαφνικά επειδή του έδωσες ένα φιλί στο στόμα ξενερώσει, ε, καλύτερα να το ξέρεις κι εσύ νωρίς πως είναι τόσο λαλάκας.. ε; )

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη soydelsur
H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε στις 10:26, 12-02-07:

Όταν ο άντρας ξενερώσει μετά απο μία τέτοια κίνηση (εννοείται οτι υπάρχει το minimum αμοιβαίο ενδιαφέρον) δύο πράγματα συμβαίνουν:
1. 100 κιλά κόμπλεξ μαζεμένα στο κεφάλι του
2. Ζει στο πιο απόμακρο κουτσοχώρι και εκεί απο το 1850 μέχρι σήμερα οι άντρες φιλάνε πρώτοι (έτσι του μάθανε)

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 20:09, 12-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Δεν θέλω τέτοια! Δεν θέλω τέτοια! Θέλω περισσότερη αυτοπεποίθηση! Αν ένας άντρας γουστάρει (και είναι άνω των 15) το δείχνει με κάθε πιθανό τροπό.. συνεπώς προς τι αυτή η έλλειψη εμπιστοσύνης στον εαυτό σου; Αν κάτι βλέπεις, τότε κάτι υπάρχει! Δεν είσαι τρελή, ούτε χαζή.. Άρα δεν θα τραβηχτεί και άρα δεν έχεις λόγο να μη το κάνεις!

(Και να σου πω και το άλλο; Αν γουστάρει και το δείχνει και ξαφνικά επειδή του έδωσες ένα φιλί στο στόμα ξενερώσει, ε, καλύτερα να το ξέρεις κι εσύ νωρίς πως είναι τόσο λαλάκας.. ε; )
Πολύ ανεβαστικά αυτά.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη travel_lover
H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 528 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε στις 12:05, 13-02-07:

βρε πάμε γερά! αν ξενερώσει, ή απλά παρεξηγήσει (αν κ δεν μπορώ να φανταστώ πως) ασε να πάει στα τσακίδια. ή απλά μπορείς να το καλυψεις με τον αυθορμητισμό...

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 09:01, 07-11-08:

Εμένα πάντως κορίτσια με παντρεύτηκε ο μόνος στον οποίο αυθόρμητα έδωσα ένα φιλί στο πρώτο ραντεβού…
(οι υπόλοιποι περιμέναν πολύ για το πρώτο φιλί)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 10:01, 07-11-08:

Τι πιστεύουν οι άντρες στο αυθόρμητο πρώτο φιλί από μια γυναίκα;

Πως κάποιος το βράδυ ή και συντομότερα θα κάνει σεκς.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rosstrobon (Τανάσης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Rosstrobon
Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O Rosstrobon έγραψε στις 21:14, 14-11-08:

Αν καποιο κοριτσι που μου αρεσε το εκανε αυτο εγω θα το γουσταρα πολυ και θα το συνεχιζα φυσικα...

Παράθεση

Obscura

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Obscura
H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 814 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε στις 23:01, 14-11-08:

Αν σας φιλούσε αυθόρμητα μία κοπέλα που δε σας άρεσε όμως;

Παράθεση

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Φοίβος
Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O Φοίβος έγραψε στις 00:00, 15-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Obscura
Αν σας φιλούσε αυθόρμητα μία κοπέλα που δε σας άρεσε όμως;
Εγώ μάλλον θα τραβιόμουν και θα της έλεγα κάτι σαν "Συγνώμη, με έχεις παρεξηγήσει. Σε βλέπω μόνο σαν φίλη" και θα έφευγα με κάποιο πρόσχημα ή κάτι τέτοιο
Δε θα μειωνόταν για μένα αλλά μάλλον θα απομακρυνόμουν κάπως για να με ξεχάσει, εξάλλου θα μπορούσα και εγώ να πάθω κάτι αντίστοιχο

Βέβαια αν μου τύχει δε ξέρω αν θα αντιδράσω έτσι ακριβώς.

Πάντως για μένα προσωπικά δε υπάρχει λόγος να μην κάνει κάτι τέτοιο μια κοπέλα

9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,251 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 14:42, 06-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Agnes2335
Επαναφέρω αυτό το πολύ ωραίο θέμα για να το συζητήσουμε.

Σας έχει τύχει κάτι τέτοιο; Τι επιπτώσεις είχε;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 16:19, 06-07-10:

Tον παντρεύομαι

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Noisette
H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,647 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε στις 01:06, 07-09-10:

Ναι...μου έχει τύχει και ήμασταν 2 χρόνια μαζί...

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 01:26, 07-09-10:

Ποιον καλε ; Τη γυναικα που θα δωσει το αυθορμητο φιλι ;

Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Vkey
H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,419 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε στις 01:30, 07-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Ποιον καλε ; Τη γυναικα που θα δωσει το αυθορμητο φιλι ;

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Σας έχει τύχει κάτι τέτοιο; Τι επιπτώσεις είχε;
Δηλαδής ήμουν η γυναίκα που έδωσε το αυθόρμητο φιλί (λέμε τώρα , δεν είχα σκοπό να φύγω από το σπίτι του αν δεν φιλιόμασταν ) και αναφέρω τις επιπτώσεις...
Που το έχεις καλέ το μυαλό σου;

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 07:22, 07-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
σε μια γυναίκα που τον φίλησε αυθόρμητα

Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Νωεύς
Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,820 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε στις 10:37, 07-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
...
Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
σε μια γυναίκα που τον φίλησε αυθόρμητα
:" Λες γι' αυτό να το 'χασα;"

Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη moonlight
H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,526 μηνύματα.

H moonlight έγραψε στις 11:56, 07-09-10:

ηρθε ο νωευς απο τις διακοπουλες του!!!! και ηταν αταχτουληςςςςς απο οτι βλεπω και διαβαζω

Παράθεση

Μιχαλης Κα (Μιχαλης)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Μιχαλης Κα
Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O Μιχαλης Κα έγραψε στις 12:09, 07-09-10:

πραγματικα δεν βλεπω το λογο το πρωτο φιλι απο τη κοπελα να θεωρειται εξευτελισμος. ετσι αισθανθηκε αυτο εκανε,εγω θα το εκτιμουσα και ειδικα αν μου αρεσε κιολας η κοπελα θα ενιωθα ευτυχισμενος,αν δε μου αρεσε παλι δεν θα το εβλεπα ως εξευτελισμο,σε καμια περιπτωση,απλα θα της ελεγα οτι δεν την βλεπω ερωτικα.επισης πιστευω οτι κανενα σοβαρο αρσενικο δεν θα το εβλεπε ως εξευτελισμο,αλλα παντα θα υπαρχουν και οι εφετζηδες που θα εχουν να το λενε στους φιλους τους και θα την κανουν ρομπα τη κοπελα,γιαυτο προσεχετε που μπλεκετε,αλλα και παλι η κοπελα κατα την αποψη μου δεν εχει γιατι να ντρεπεται,το ρεμαλι που γελασε με τα συναισθηματα της θα πρεπει να ντρεπεται!!!

13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 12:36, 07-09-10:

αναλογα τη γυναικα..και το ποσο μου αρεσει..και γενικα τι νιωθω γιαυτη..

Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη kate! =]
H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε στις 18:00, 07-09-10:

εγω πιστευω οτι ειναι αναλογα την περισταση!
υπαρχουν δηλαδη περιπτωσεις που τα λογια ειναι περιτα και οι πραξεις μονο μετρανε...δηλαδη αμα ειναι ετσι η περισταση η καπελα δεν θα παρεξιγηθει...

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη rosa azul
H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,105 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε στις 21:26, 19-02-11:

.....δεν θα προλαβουν να πιστεψουν τιποτα...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

DriveIn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη DriveIn
Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O DriveIn έγραψε στις 19:03, 22-02-11:

Μήπως το έχετε παρακουράσει όλοι σας και δεν κάνετε ποτέ αυτό που νιώθετε...;

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

MetalChest (Γιάννης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη MetalChest
Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 397 μηνύματα.

O MetalChest έγραψε στις 00:07, 18-04-11:

Γουστάρω τρελά! Θεωρώ τις κοπέλες που τα περιμένουν όλα από τον σύντροφο, τελείως ξενέρωτες.
Μα, ισότητα δε θέλουν; Να η ευκαιρία τους!

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 00:28, 18-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από MetalChest
Γουστάρω τρελά! Θεωρώ τις κοπέλες που τα περιμένουν όλα από τον σύντροφο, τελείως ξενέρωτες.
Μα, ισότητα δε θέλουν; Να η ευκαιρία τους!
Εννοείται. Μη σου πω να είναι η κατάσταση σαν τα πορνό.

Πίτσα Μπόι: Σας έφερα την πίτσα που παραγγείλατε.
Ξανθιά Μπίμπο: Ωραία αγόρι καυτό, θες να κάνουμε σεξ;
Πίτσα Μπόι: Μα τι λέτε δεν σας ξέρω!
Ξανθιά Μπίμπο: Μη μιλάς και γδύσου τώρα.

Θα αργήσουν πολύ τέτοιες ουτοπικές κοινωνίες

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 09:32, 18-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από fantasmenos
Εννοείται. Μη σου πω να είναι η κατάσταση σαν τα πορνό.

Πίτσα Μπόι: Σας έφερα την πίτσα που παραγγείλατε.
Ξανθιά Μπίμπο: Ωραία αγόρι καυτό, θες να κάνουμε σεξ;
Πίτσα Μπόι: Μα τι λέτε δεν σας ξέρω!
Ξανθιά Μπίμπο: Μη μιλάς και γδύσου τώρα.

Θα αργήσουν πολύ τέτοιες ουτοπικές κοινωνίες
Εξαρταται παντα τι Πιτσα μπου βλεπεις μπροστα σου....αν βελτιωθουν.....ορα προσοντα male stripper.....θα συντομευσει η ελευση αυτων των κοινωνιων....

Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη *Maria (^_^)*
H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 1,002 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε στις 10:07, 18-04-11:

Πιστεύω ότι είναι ελάχιστες οι κοπέλες που παίρνουν την πρωτοβουλία για να δώσουν το πρώτο φιλί..

Παράθεση

Irodis

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Irodis
Ο Irodis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 685 μηνύματα.

O Irodis Άδραξε τη Μέρα ! έγραψε στις 17:16, 20-04-11:

Πλακα πιστευω εχει μιας και θα ειναι κατι αυθορμητο !

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 17:19, 20-04-11:

αναλογα τη γυναικα και το φιλι..
αν παραειναι αυθορμητο και ξαφνικο το πολυ πολυ να λιποθυμήσω..

Παράθεση

darkelf

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη darkelf
H darkelf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.

H darkelf ημουν η ερημος.. εισαι το νησι μου... έγραψε στις 17:03, 22-04-11:

Καλησπέρα
εγώ πάντως παιδιά δεν έχω κανένα πρόβλημα να..... αρπάξω αυτόν που με ενδιαφέρει και να του δώσω το πρώτο φιλί...
Το έκανα μάλιστα... πριν λίγο καιρό... στο πρώτο ραντεβού μας, εκεί που κάπνιζε.... και δεν βρίσκω πού είναι το κακό... αφού ήταν κάτι που θέλαμε και οι 2 πολύ...
Καλή Ανάσταση

Παράθεση

Juliette!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Juliette!
H Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Juliette! έγραψε στις 01:55, 23-05-11:

τι γινεται ομως οταν δινεις ενα αυθορμητο φιλι σε καποιον που δεν εχει παιχτει ποτε τιποτα και δεν υπαρχει φλερτ?

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 02:08, 23-05-11:

Φιλι στο στομα εννοεις?
Και ποια η περισταση?

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 02:20, 23-05-11:

Καπνιζε και του δωσατε φιλι; Τζουρα θελατε
Παει τωρα. Την πατησατε.

Παράθεση

Juliette!

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Juliette!
H Juliette! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 127 μηνύματα.

H Juliette! έγραψε στις 02:27, 23-05-11:

ναι ρε γμτ.. φιλι στο στομα.. το ρισκαρεις? πιστευω εξωτερικα δεν ειμαι ο τυπος της γυναικας που του αρεσει...

Αλλα μου εχει ερθει αρκετες φορες σαν αυθορμητη σκεψη να τον φιλησω..
Και ειναι πολυ δυσκολη περιπτωση ο συγκεκριμενος.. δεν του αρεσουν οι πραξεις που ξεφευγουν απο τα ορια

Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul έγραψε στις 10:59, 23-05-11:

Αρχική Δημοσίευση από Juliette!
τι γινεται ομως οταν δινεις ενα αυθορμητο φιλι σε καποιον που δεν εχει παιχτει ποτε τιποτα και δεν υπαρχει φλερτ?
1.το ευχαριστιεσαι αφανταστα...
2.ισως το ευχαριστεται και κεινος σαν μια ευχαριστη εκπληξη...
3.πεφτει κατω ξερος ...γιατι ειναι συντηρικουλας ...και πρεπει να του δωσεις μετα (... αναγκαστικα) το φιλι της ζωης για να τον συνεφερεις...
4.Απ' ολη αυτη την ιστορια μπορει να γεννηθει ενα ωραιοτατο flirt,ή ενα o.n.s. ,η απλως η μαγικη στιγμη ενος φιλιου και τιποτε παραπανω ....ή να παθει μια μικρη υστερια της οποια μπορεις εσυ να απολαυσεις την αφροδισιακη της διασταση...

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:23, 23-05-11:

Εαν στην ατμοσφαιρα δεν υπαρχει το "κατι", καθολου αφροδισιακη κινηση δεν ειναι να δωσεις ενα αυθορμητο και ξαφνικο φιλι σε καποιον που προφανως δεν το θελει, διοτι δεν το αισθανεται. Εαν το ενοιωθε, μαλλον θα φλερταρε, απο τη στιγμη που η κοπελα τουλαχιστον ειναι δεκτικη σε αυτο.
Οταν υπαρχει φλερτ και γινεται η παρορμητικη αυτη κινηση ειναι πλας. Οταν δεν υπαρχει ειναι φαουλ και δε βλεπω το λογο να κανεις κατι που ο αλλος δε θελει.
Τωρα εαν εισαι σιγουρος πως ο αλλος γουσταρει, αλλα για αλλους λογους κομπλαρει να κανει κινηση, ειναι αλλο θεμα. Αυτο σημαινει οτι φλερτ στανταρντ θα υπαρχει.

Παράθεση

lugar

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη lugar
H lugar αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών . Έχει γράψει 810 μηνύματα.

H lugar έγραψε στις 12:23, 23-05-11:

Λοιπόν κορίτσια σκεφτείτε πως θα νοιώθατε αν κάποιος που είσασταν φιλικά γνωστοί σας έκανε κάτι τέτοιο θεωρόντας ότι το θέλετε (ενώ εσεις δεν...). Πως θα σας φαινόταν? Για φιλί στο στόμα θα προτιμούσα να υπάρχει φλέρτ πριν... αλλοιώς σαν σεξουαλική παρενόχληση μου κάνει.
Η αγκαλιά μου φαίνεται πιο δόκιμη για μια τόσο ξεκάρφωτη περίπτωση, διακριτικότερη και αφήνει και στον άμοιρο οδό διαφυγής.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Το πρώτο σας φιλί - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 500 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-03-17 στις 21:32.
    • Το πρώτο φιλί μου... - Από Μαρία Γ.
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-01-17 στις 04:17.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους