Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,918 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 257 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι πιστεύουν οι άντρες στο αυθόρμητο πρώτο φιλί από μια γυναίκα;

Agnes2335

Νεοφερμένος

H Agnes2335 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H Agnes2335 έγραψε: στις 23:00, 09-02-07:

Οταν μπαινουν λογια στη μεση μπορει να ξενερωσουν και η συζήτιση θέλει χρονο που μια γυναικα δεν μπορει να ζητίσει μηπως παρεξηγηθεί...μηπως το φιλι μιλησει κατευθειαν στην καρδια ενος αντρα ή θα ειναι αιτια εξευτελισμού προσ την κοπελα?
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,229 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 02:39, 10-02-07:

Υποθέτω πως αυτό εξαρτάται αν μιλάμε για άντρα ή για αγόρι. Και αν σε γουστάρει όντως ή απλά παίζει. Διότι αν είναι άντρας και σε γουστάρει, νομίζω πως μάλλον θα χαρεί, παρά θα θεωρήσει οτιδήποτε. Φυσικά μιλάω για ένα .."δοκιμαστικό" φιλί στα χείλη με μια μικρή παύση για να δεις αν εκείνος θα το συνεχίσει, κι όχι για ανασκαφή με σκοπό να βρεις το κέντρο της Γης!
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

thodoris7

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός . Έχει γράψει 111 μηνύματα.

O thodoris7 έγραψε: στις 11:26, 10-02-07:

Και εκτός από αυτά που είπε ο kajira είναι που το έδωσες στο φιλί (μάγουλο,χείλι,χέρι ?) και πως;Με τι συνθήκες
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Αίμων

Νεοφερμένος

Ο Αίμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Αίμων έγραψε: στις 14:43, 10-02-07:

Δυσκολευομαι πολυ να φανταστω καποιον γενους αρσενικου που θα τον φιλησει καποια προς την οποια εχει δειξει ενδιαφερον κ δεν θα του αρεσει.Στην εποχη μου εκτιμαμαι πολυ τις γυναικες με αυθορμητισμο κ πρωτοβουλια.Τωρα μπορει οι ευγενικοι αναγνωστες να εχουν διαφορετικη αποψη...Οι καιροι αλλαζουν
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

princess

Δραστήριο Μέλος

H princess αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 297 μηνύματα.

H princess έγραψε: στις 15:27, 10-02-07:

Οταν μπαινουν λογια στη μεση μπορει να ξενερωσουν και η συζήτιση θέλει χρονο που μια γυναικα δεν μπορει να ζητίσει μηπως παρεξηγηθεί...μηπως το φιλι μιλησει κατευθειαν στην καρδια ενος αντρα ή θα ειναι αιτια εξευτελισμού προσ την κοπελα?
Ενδιαφέρον θέμα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,639 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 16:01, 10-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Αίμων
Στην εποχη μου εκτιμαμαι πολυ τις γυναικες με αυθορμητισμο κ πρωτοβουλια.

εκτός κι αν νιώσετε ότι πάει να σας ξεπεράσει (δεν είναι ο κανονας βέβαια... αλλά... συνήθως....)
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,028 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε: στις 16:11, 10-02-07:

Εμενα μπορει καποιος να μου εξηγησει ποιο ειναι ακριβως το θεμα μας;
Παράθεση

Αίμων

Νεοφερμένος

Ο Αίμων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 20 μηνύματα.

O Αίμων έγραψε: στις 16:28, 10-02-07:

Μα γιατι το λες αυτο;;;Απλως καμια φορα η γυναικα παραβλεπει την αντρικη ανωτεροτητα... (Οχι Αντιγονουλα μου,κ βεβαια δν τα εννοω αυτα που γραφω...)Περα απο την πλακα παντως,δν νομιζω οτι υπαρχει ανδρας που να μην εκτιμαει τη γυναικεια πρωτοβουλια.Το οποιο αισθημα απειλης που πιθανον να αισθανεται ο αρρεν το θεωρω ανασφαλεια κ τιποτα παραπανω.
(Ο Sigmund τριβει σκεφτικος το σαγονι...)
Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,639 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε: στις 17:27, 10-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Mario
Εμενα μπορει καποιος να μου εξηγησει ποιο ειναι ακριβως το θεμα μας;

βεβαίως...
το θέμα μας είναι κατά πόσο οι άντρες μπορεί να γοητεύονται (γουστάρουν ) όταν το πρώτο φιλί πέσει αυθόρμητα απ τη γυναικα προς αυτους κι οχι από αυτους προς τη γυναικα....
Τους αρέσει ενα τετοιο ενδεχόμενο ή ξενερώνουν?
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 19:22, 10-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
βεβαίως...
το θέμα μας είναι κατά πόσο οι άντρες μπορεί να γοητεύονται (γουστάρουν ) όταν το πρώτο φιλί πέσει αυθόρμητα απ τη γυναικα προς αυτους κι οχι από αυτους προς τη γυναικα....
Τους αρέσει ενα τετοιο ενδεχόμενο ή ξενερώνουν?
"Aν δεν ειχα κι εσενανε!!!Τι θα ημουν στην γηηηη;;;;"

Προσωπικα θα μου αρεσε και μαλιστα πολυ.
Ειναι πολυ ωραιο να παιρνουν τα "ηνια" ή μαλλον πρωτοβουλια κινησεων και οι γυναικες σε τετοια θεματα.(Αρκει φυσικα να υπηρχε και δικο μου ενδιαφερον προν αυτην.Αλλιως φυσικα δεν θα μου αρεσε και θα τραβιομουν)
Παράθεση

bisbirikos

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο bisbirikos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 47 ετών και επαγγέλεται Μουσικός . Έχει γράψει 673 μηνύματα.

O bisbirikos έγραψε: στις 19:33, 10-02-07:

Σορυ αλλα καταγουσταρω κοπελες που "φακ μαι μαιντ".
Τωρα, αν αυτο συνεπαγεται και πρωτοβουλια, κανενα προμπλεμ.

Ερωτησις: Πρεπει να μπλεξουμε το θειο Φροιντ κι εδω?
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε: στις 19:37, 10-02-07:

(Αρκει φυσικα να υπηρχε και δικο μου ενδιαφερον προν αυτην.Αλλιως φυσικα δεν θα μου αρεσε και θα τραβιομουν)
Αυτό είναι το θέμα. Γι'αυτό κι εγώ δεν παίρνω πότε την πρωτοβουλία. Και μόνο η σκέψη να τραβηχτεί με κάνει να !
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε: στις 20:30, 10-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Αυτό είναι το θέμα. Γι'αυτό κι εγώ δεν παίρνω πότε την πρωτοβουλία. Και μόνο η σκέψη να τραβηχτεί με κάνει να !
Αχααααα!!!Κι μενουμε εμεις να βγαζουμε το φιδι απο την τρυπα εεεεε;;;;;

Σοβαρα τωρα. Βρε συ, υποτιθεται ομως οτι κατι..."παιζει".
Εχεις δει κινησεις, εχεις βολιδοσκοπισει το ολο ζητημα και πανω κατω ξες αν θελει η οχι.
Τωρα θα μου πεις μπορει να ειναι ενα απο αυτα τα σκηνικα που ενω σου δειχνει οτι θελει, στο τελος να σου Folex, αντι για Rolex...

Posted By Bisbirikos=
Σορυ αλλα καταγουσταρω κοπελες που "φακ μαι μαιντ".
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε: στις 20:35, 10-02-07:

Τωρα θα μου πεις μπορει να ειναι ενα απο αυτα τα σκηνικα που ενω σου δειχνει οτι θελει, στο τελος να σου Folex, αντι για Rolex...
Ναι ρε συ. Γι'αυτό λέω, καλές οι παλιές πατροπαράδοτες συνήθειες.
Παράθεση

Oralee (Κωνσταντίνα)

Τιμώμενο Μέλος

H Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 5,229 μηνύματα.

H Oralee living, laughing and loving, έγραψε: στις 10:06, 12-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από underwater
Δεν θέλω τέτοια! Δεν θέλω τέτοια! Θέλω περισσότερη αυτοπεποίθηση! Αν ένας άντρας γουστάρει (και είναι άνω των 15) το δείχνει με κάθε πιθανό τροπό.. συνεπώς προς τι αυτή η έλλειψη εμπιστοσύνης στον εαυτό σου; Αν κάτι βλέπεις, τότε κάτι υπάρχει! Δεν είσαι τρελή, ούτε χαζή.. Άρα δεν θα τραβηχτεί και άρα δεν έχεις λόγο να μη το κάνεις!

(Και να σου πω και το άλλο; Αν γουστάρει και το δείχνει και ξαφνικά επειδή του έδωσες ένα φιλί στο στόμα ξενερώσει, ε, καλύτερα να το ξέρεις κι εσύ νωρίς πως είναι τόσο λαλάκας.. ε; )
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε: στις 10:26, 12-02-07:

Όταν ο άντρας ξενερώσει μετά απο μία τέτοια κίνηση (εννοείται οτι υπάρχει το minimum αμοιβαίο ενδιαφέρον) δύο πράγματα συμβαίνουν:
1. 100 κιλά κόμπλεξ μαζεμένα στο κεφάλι του
2. Ζει στο πιο απόμακρο κουτσοχώρι και εκεί απο το 1850 μέχρι σήμερα οι άντρες φιλάνε πρώτοι (έτσι του μάθανε)
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε: στις 20:09, 12-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από kajira
Δεν θέλω τέτοια! Δεν θέλω τέτοια! Θέλω περισσότερη αυτοπεποίθηση! Αν ένας άντρας γουστάρει (και είναι άνω των 15) το δείχνει με κάθε πιθανό τροπό.. συνεπώς προς τι αυτή η έλλειψη εμπιστοσύνης στον εαυτό σου; Αν κάτι βλέπεις, τότε κάτι υπάρχει! Δεν είσαι τρελή, ούτε χαζή.. Άρα δεν θα τραβηχτεί και άρα δεν έχεις λόγο να μη το κάνεις!

(Και να σου πω και το άλλο; Αν γουστάρει και το δείχνει και ξαφνικά επειδή του έδωσες ένα φιλί στο στόμα ξενερώσει, ε, καλύτερα να το ξέρεις κι εσύ νωρίς πως είναι τόσο λαλάκας.. ε; )
Πολύ ανεβαστικά αυτά.
2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

travel_lover

Πολύ δραστήριο μέλος

H travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 527 μηνύματα.

H travel_lover έγραψε: στις 12:05, 13-02-07:

βρε πάμε γερά! αν ξενερώσει, ή απλά παρεξηγήσει (αν κ δεν μπορώ να φανταστώ πως) ασε να πάει στα τσακίδια. ή απλά μπορείς να το καλυψεις με τον αυθορμητισμό...
Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,855 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε: στις 09:01, 07-11-08:

Εμένα πάντως κορίτσια με παντρεύτηκε ο μόνος στον οποίο αυθόρμητα έδωσα ένα φιλί στο πρώτο ραντεβού###8230;
(οι υπόλοιποι περιμέναν πολύ για το πρώτο φιλί)
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,259 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 10:01, 07-11-08:

Τι πιστεύουν οι άντρες στο αυθόρμητο πρώτο φιλί από μια γυναίκα;

Πως κάποιος το βράδυ ή και συντομότερα θα κάνει σεκς.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Το πρώτο σας φιλί - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 500 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-03-17 στις 21:32.
    • Το πρώτο φιλί μου... - Από Μαρία Γ.
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-01-17 στις 04:17.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα