Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,050 μέλη και 2,411,918 μηνύματα σε 75,406 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 257 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι πιστεύουν οι άντρες στο αυθόρμητο πρώτο φιλί από μια γυναίκα;

Rosstrobon (Τανάσης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Τανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 119 μηνύματα.

O Rosstrobon έγραψε: στις 21:14, 14-11-08:

Αν καποιο κοριτσι που μου αρεσε το εκανε αυτο εγω θα το γουσταρα πολυ και θα το συνεχιζα φυσικα...
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Obscura

Διάσημο Μέλος

H Obscura αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 802 μηνύματα.

H Obscura ,προσπαθώντας να πείσει τον εαυτό της, έγραψε: στις 23:01, 14-11-08:

Αν σας φιλούσε αυθόρμητα μία κοπέλα που δε σας άρεσε όμως;
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φοίβος

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο Φοίβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 68 μηνύματα.

O Φοίβος έγραψε: στις 00:00, 15-11-08:

Αρχική Δημοσίευση από Obscura
Αν σας φιλούσε αυθόρμητα μία κοπέλα που δε σας άρεσε όμως;
Εγώ μάλλον θα τραβιόμουν και θα της έλεγα κάτι σαν "Συγνώμη, με έχεις παρεξηγήσει. Σε βλέπω μόνο σαν φίλη" και θα έφευγα με κάποιο πρόσχημα ή κάτι τέτοιο
Δε θα μειωνόταν για μένα αλλά μάλλον θα απομακρυνόμουν κάπως για να με ξεχάσει, εξάλλου θα μπορούσα και εγώ να πάθω κάτι αντίστοιχο

Βέβαια αν μου τύχει δε ξέρω αν θα αντιδράσω έτσι ακριβώς.

Πάντως για μένα προσωπικά δε υπάρχει λόγος να μην κάνει κάτι τέτοιο μια κοπέλα
9 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 8,135 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 14:42, 06-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Agnes2335
Οταν μπαινουν λογια στη μεση μπορει να ξενερωσουν και η συζήτιση θέλει χρονο που μια γυναικα δεν μπορει να ζητίσει μηπως παρεξηγηθεί...μηπως το φιλι μιλησει κατευθειαν στην καρδια ενος αντρα ή θα ειναι αιτια εξευτελισμού προσ την κοπελα?
Επαναφέρω αυτό το πολύ ωραίο θέμα για να το συζητήσουμε.

Σας έχει τύχει κάτι τέτοιο; Τι επιπτώσεις είχε;
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 16:19, 06-07-10:

Tον παντρεύομαι
4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 01:06, 07-09-10:

Ναι...μου έχει τύχει και ήμασταν 2 χρόνια μαζί...
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,279 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 01:26, 07-09-10:

Ποιον καλε ; Τη γυναικα που θα δωσει το αυθορμητο φιλι ;
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 2,418 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 01:30, 07-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Ποιον καλε ; Τη γυναικα που θα δωσει το αυθορμητο φιλι ;

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Σας έχει τύχει κάτι τέτοιο; Τι επιπτώσεις είχε;
Δηλαδής ήμουν η γυναίκα που έδωσε το αυθόρμητο φιλί (λέμε τώρα , δεν είχα σκοπό να φύγω από το σπίτι του αν δεν φιλιόμασταν ) και αναφέρω τις επιπτώσεις...
Που το έχεις καλέ το μυαλό σου;
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,908 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 07:22, 07-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
σε μια γυναίκα που τον φίλησε αυθόρμητα
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νωεύς (Ιάσων)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 4,697 μηνύματα.

O Νωεύς επιπεδο : Μηδεν έγραψε: στις 10:37, 07-09-10:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
...
Αρχική Δημοσίευση από self-instructive depressing
σε μια γυναίκα που τον φίλησε αυθόρμητα
:" Λες γι' αυτό να το 'χασα;"
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

moonlight

Διακεκριμένο μέλος

H moonlight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,521 μηνύματα.

H moonlight έγραψε: στις 11:56, 07-09-10:

ηρθε ο νωευς απο τις διακοπουλες του!!!! και ηταν αταχτουληςςςςς απο οτι βλεπω και διαβαζω
Παράθεση

Μιχαλης Κα (Μιχαλης)

Νεοφερμένος

Ο Μιχαλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 55 μηνύματα.

O Μιχαλης Κα έγραψε: στις 12:09, 07-09-10:

πραγματικα δεν βλεπω το λογο το πρωτο φιλι απο τη κοπελα να θεωρειται εξευτελισμος. ετσι αισθανθηκε αυτο εκανε,εγω θα το εκτιμουσα και ειδικα αν μου αρεσε κιολας η κοπελα θα ενιωθα ευτυχισμενος,αν δε μου αρεσε παλι δεν θα το εβλεπα ως εξευτελισμο,σε καμια περιπτωση,απλα θα της ελεγα οτι δεν την βλεπω ερωτικα.επισης πιστευω οτι κανενα σοβαρο αρσενικο δεν θα το εβλεπε ως εξευτελισμο,αλλα παντα θα υπαρχουν και οι εφετζηδες που θα εχουν να το λενε στους φιλους τους και θα την κανουν ρομπα τη κοπελα,γιαυτο προσεχετε που μπλεκετε,αλλα και παλι η κοπελα κατα την αποψη μου δεν εχει γιατι να ντρεπεται,το ρεμαλι που γελασε με τα συναισθηματα της θα πρεπει να ντρεπεται!!!
13 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 8,991 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε: στις 12:36, 07-09-10:

αναλογα τη γυναικα..και το ποσο μου αρεσει..και γενικα τι νιωθω γιαυτη..
Παράθεση

kate! =]

Δραστήριο Μέλος

H kate! =] αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 247 μηνύματα.

H kate! =] έγραψε: στις 18:00, 07-09-10:

εγω πιστευω οτι ειναι αναλογα την περισταση!
υπαρχουν δηλαδη περιπτωσεις που τα λογια ειναι περιτα και οι πραξεις μονο μετρανε...δηλαδη αμα ειναι ετσι η περισταση η καπελα δεν θα παρεξιγηθει...
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,089 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 21:26, 19-02-11:

.....δεν θα προλαβουν να πιστεψουν τιποτα...
Παράθεση

DriveIn

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο DriveIn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 72 μηνύματα.

O DriveIn έγραψε: στις 19:03, 22-02-11:

Μήπως το έχετε παρακουράσει όλοι σας και δεν κάνετε ποτέ αυτό που νιώθετε...;
Παράθεση

MetalChest (Γιάννης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 392 μηνύματα.

O MetalChest έγραψε: στις 00:07, 18-04-11:

Γουστάρω τρελά! Θεωρώ τις κοπέλες που τα περιμένουν όλα από τον σύντροφο, τελείως ξενέρωτες.
Μα, ισότητα δε θέλουν; Να η ευκαιρία τους!
Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,260 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε: στις 00:28, 18-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από MetalChest
Γουστάρω τρελά! Θεωρώ τις κοπέλες που τα περιμένουν όλα από τον σύντροφο, τελείως ξενέρωτες.
Μα, ισότητα δε θέλουν; Να η ευκαιρία τους!
Εννοείται. Μη σου πω να είναι η κατάσταση σαν τα πορνό.

Πίτσα Μπόι: Σας έφερα την πίτσα που παραγγείλατε.
Ξανθιά Μπίμπο: Ωραία αγόρι καυτό, θες να κάνουμε σεξ;
Πίτσα Μπόι: Μα τι λέτε δεν σας ξέρω!
Ξανθιά Μπίμπο: Μη μιλάς και γδύσου τώρα.

Θα αργήσουν πολύ τέτοιες ουτοπικές κοινωνίες
Παράθεση

rosa azul

Περιβόητο Μέλος

H rosa azul αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,089 μηνύματα.

H rosa azul έγραψε: στις 09:32, 18-04-11:

Αρχική Δημοσίευση από fantasmenos
Εννοείται. Μη σου πω να είναι η κατάσταση σαν τα πορνό.

Πίτσα Μπόι: Σας έφερα την πίτσα που παραγγείλατε.
Ξανθιά Μπίμπο: Ωραία αγόρι καυτό, θες να κάνουμε σεξ;
Πίτσα Μπόι: Μα τι λέτε δεν σας ξέρω!
Ξανθιά Μπίμπο: Μη μιλάς και γδύσου τώρα.

Θα αργήσουν πολύ τέτοιες ουτοπικές κοινωνίες
Εξαρταται παντα τι Πιτσα μπου βλεπεις μπροστα σου....αν βελτιωθουν.....ορα προσοντα male stripper.....θα συντομευσει η ελευση αυτων των κοινωνιων....
Παράθεση

*Maria (^_^)*

Περιβόητο Μέλος

H *Maria (^_^)* αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Κομοτηνή (Ροδόπη). Έχει γράψει 993 μηνύματα.

H *Maria (^_^)* Όλη η ζωή είναι ένα τυχερό παιχνίδι.... έγραψε: στις 10:07, 18-04-11:

Πιστεύω ότι είναι ελάχιστες οι κοπέλες που παίρνουν την πρωτοβουλία για να δώσουν το πρώτο φιλί..
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Το πρώτο σας φιλί - Από Subject to change
      Το θέμα έχει λάβει 500 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 31-03-17 στις 21:32.
    • Το πρώτο φιλί μου... - Από Μαρία Γ.
      Το θέμα έχει λάβει 11 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 07-01-17 στις 04:17.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα