Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,079 μηνύματα σε 74,652 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Eurovision

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 21:39, 25-05-08:

Εμενα μ'αρεσει η αφελεια παντως.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη teo
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O teo έγραψε στις 21:51, 25-05-08:

τα πάντα(ολο το σετ)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 13:31, 28-05-08:

Για να θυμόμαστε:
http://www.youtube.com/watch?v=_zPgBUqxy7E

--Σημείωση: Το ποστ μεταφέρθηκε από το θέμα "Πώς κρίνετε τη μανία της Eurovision"--

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 29-05-08 στις 07:10. Αιτία: Σημείωση
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 22:33, 28-05-08:

Και συνεχίζοντας το off-topic....
Το τραγούδι που μου άρεσε πέρυσι και μου έχει κολλήσει μέχρι σήμερα είναι αυτό:

http://www.youtube.com/watch?v=7PjOGe-Dlmg

--Σημείωση: Το ποστ μεταφέρθηκε από το θέμα "Πώς κρίνετε τη μανία της Eurovision"--

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 29-05-08 στις 07:12. Αιτία: Σημείωση
Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη The Djinn
Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 3,168 μηνύματα.

O The Djinn έγραψε στις 15:24, 29-05-08:

Aπο την φετινη Ευροβιζιόν (οσο παρακολουθησα γιατι με τοσα τραγουδια και τοσο πανικο κοντεψα να παθω κριση βαρεμαρας) το μονο που μου εμεινε ειναι ο ντουβρουντζας με την Καλομοιρα οπου ηθελες δεν ηθελες ακουγες 1.000.000 φορες το ρεφρεν της και τις αναλυσεις επι των αναλυσεων για το "τι", "που", "πως" "γιατι", οι ομορφες παρουσιες οπως αυτη τηνς Ουκρανιας, τις Τσεχες αλλα και της Αρμενιας (μου αρεσε σαν προσωπο πολυ) και τελος το μονο τραγουδι που ξεχωρισε ηταν αυτο της Αρμενιας.
Το κελε-κελε.

Απο εκει και περα ο Ρωσος επρεπε να κερδισει και κερδισε.Η Ρωσια επρεπε να παρει τον διαγωνισμο στα μερη της και τον πηρε, και η Καλομοιρα και 500χρονια να περασουν, τα Ελληνικα δεν θα τα μαθει και το "ααααααααααμ" πριν απο καθε προταση ΔΕΝ θα το κοψει...
ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ....ααααααμ....cute!It's f@ckin annoying!

A!NAI!Eντυπωση μου εκανε και η προφορα του Ρωσου στα Αγγλικα...τοσο καλη οσο και τα Ελληνικα της δικιας μας.

Για τις κιτς εμφανισεις και τα κουλα τραγουδια με τις μπουγαδες, τον Ισπανο που ηταν οτι να 'ναι τους Εσθονους που ηταν σαν να εχουν παρει λιγμενα prozac κτλ κτλ, δεν εχω να πω τιποτα γιατι να σας πω την αληθεια χωρις αυτους η Ευρωβιζιονα θα ηταν αρκετα πιο βαρετη.

Σαν τελικη προταση εχω να πω οτι οι δικοι μου 12points πανε στην Αρμενια.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kalypso
H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 15:39, 29-05-08:

Εμένα μου άρεσε πολύ και το τραγούδι του Ισπανού Το βρήκα πολύ catchy

Επίσης, το qele qele, το hero και το τραγούδι της Νορβηγίας (μία ξανθιά με μπλε φόρεμα και πολύ ωραία φωνή)

Τέλος, μου φάνηκε αρκετά καλή η ιδέα με τους πειρατές, ενώ το παγοδρόμιο το βρήκα μάλλον... μικρό

Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη teo
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 426 μηνύματα.

O teo έγραψε στις 15:57, 29-05-08:

dima bilan

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teo : 29-05-08 στις 16:03.
-7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 16:01, 29-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από teo

ζιτω ο dima bilan, ζιτω η russia
ναι ομως η ρωσια 1η βγηκε . βαλτε οσα μειων θελετε γιατι σημερα βγηκε η ρωσια 1η
παντος αυτο της ρωσιας ηταν θεϊκο
το εμπεδώσαμε

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 16:02, 29-05-08:

Φέτος έπιασα τον εαυτό μου να ακούει και το τραγούδι της Κροατίας, με τους παππούδες. Το βρήκα αρκετά καλό ως ήχο (εννοείται πως δεν έχω ιδέα για τι πράγμα μιλούσαν ).

Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη teo

O teo έγραψε στις 16:04, 29-05-08:

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 12:43, 30-05-08:

Μόνο εμένα μ' άρεσε η Ρουμανία;

Δείτε τη στον ημιτελικό:
Eurovision 2008 - Semifinal - *1* Romania

Ιταλο-Ρουμανικοί στίχοι, πολύ ωραίο τραγουδάκι και αρκετά "δυνατό" για μένα. Απ' τα πιο ωραία του φετινού διαγωνισμού κατά τη γνώμη μου.

PS: Ωραία η Ουκρανία, αλλά εμένα μου 'κανε κάτι σε στριπτιτζού, όχι σε ερμηνεύτρια.

Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 13:07, 30-05-08:

Εμένα ο Ντίμα Μπιλαν δε μ' αρέσει!

Πολύ σταρ το παίζει!

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 14:11, 30-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από cibyllian
Εμένα ο Ντίμα Μπιλαν δε μ' αρέσει!

Πολύ σταρ το παίζει!

iiiiiiii!!!μην τα'κουσει αυτό ο teo πάνω που γλυτώσαμε το overdose από dima billan

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

cibyllian (Μπούι)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη cibyllian
H Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών . Έχει γράψει 1,123 μηνύματα.

H cibyllian τραβώντας τις κοτσίδες της......... έγραψε στις 14:19, 30-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Resident Evil
iiiiiiii!!!μην τα'κουσει αυτό ο teo πάνω που γλυτώσαμε το overdose από dima billan
΄
τ' ακούσει δεν τ' ακούσει ο τεο, ένα είναι το γεγονός! Ο Ντίμα Μπιλαν δεν πήγε για να διαγωνιστεί αλλά για να παραλάβει το βραβείο που του είχαν τάξει.
Εμένα μου άρεσε η Σερβία, ένα άλλο που ήταν σαν ταγκό με κάτι παπούδες και δε θυμάμαι ποιάς χώρας ήταν, αλλά μου άρεσε πολύ, και μου άρεσε και το qele qele.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη teo

O teo έγραψε στις 14:31, 30-05-08:

μαυρη προπαγανδα κατα του dima bilan βλεπω

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη teo : 30-05-08 στις 14:38.
Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Molka
H Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 386 μηνύματα.

H Molka έγραψε στις 14:51, 30-05-08:

Λοιπόν, παρακαλώ τους teo αυτού του κόσμου να παραμείνουν ψύχραιμοι. Όσοι ΧΑΡΝΤΚΟΡ φανζ του Ντίμα, προσέλθετε. Μόνο οι ΤΡΟΥ ΧΑΡΝΤΚΟΡ, yall haterz βρείτε τρύπα να κρυφτείτε τώρα, θα σας δείξουμε εμείς. Έτσι για να δείτε πόσα απίδια βάνει ο σάκος που λέει κι η γιαγιά μου.

Κλικ εντ στρίπ.

Ολοκληρώθηκα.

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη teo

O teo έγραψε στις 14:55, 30-05-08:

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

shaman

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη shaman
Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών . Έχει γράψει 388 μηνύματα.

O shaman έγραψε στις 14:57, 30-05-08:

"Labels: Eurovision, Γκομενάκι, παστελάτο"

righteous.

Παράθεση

teo (Θοδωρής)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη teo

O teo έγραψε στις 15:00, 30-05-08:

πω πω οχι στην μαυρη προπαγανδα κατα του dima bilan

Παράθεση

Molka

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Molka
H Molka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 386 μηνύματα.

H Molka έγραψε στις 15:05, 30-05-08:

Shaman ειρωνεύεσαι; Ή απλά κάνεις μια διαπίστωση; Όπως και να 'χει δεν μ' αρέσει το ύφος σου.

Ντίμα ζεις εσύ μας οδηγείς. Κάτω οι haterz.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη fandago
Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 21:32, 15-10-08:

Και επισήμως στη Eurovision ο Σάκης Ρουβάς

Ανακοινώθηκε και επίσημα από την κρατική τηλεόραση η συμμετοχή του τραγουδιστή Σάκη Ρουβά στην Eurovision 2009 που θα πραγματοποιηθεί στη Μόσχα, στις 12, 14 και 16 Μαΐου.

Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη QsLv
Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 557 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε στις 22:08, 15-10-08:

Πάλι αυτός; Φευ!

Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ophelia
H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε στις 08:03, 16-10-08:

Τι θα πρωτοπρολάβει φέτος αυτό το παιδί...
Γιουροβίζιον;; Θα παρουσιάσει το x-factor;; Θα έχει και ένα νεογέννητο μέσ'το σπίτι...
Καλά θα περάσει!!!!!!!

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 09:42, 16-10-08:

Παλι αυτον?
Αλλους ταλαντουχους δεν εχουμε?
Πρεπει να ειναι σωνει και καλα ηδη διασημοι?
Δηλαδη ενταξει καλο, ωραιος,χορευταρας κτλ κτλ ο Σακουης, αλλα γιατι να μην στειλουμε καποιον/α που ειναι πιο νεο ταλεντο.
Αμαν αυτο το κοπλεξ μας σαν χωρα να μην ρισκαρουμε λιγο ουτε κανα στην Γιουροβιζιον.
Αντε και στην επομενη να στειλουμε την Γαρμπη.

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 09:52, 16-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από The Djinn
Παλι αυτον?
Πρεπει να ειναι σωνει και καλα ηδη διασημοι?
Δηλαδη ενταξει καλο, ωραιος,χορευταρας κτλ κτλ ο Σακουης, αλλα γιατι να μην στειλουμε καποιον/α που ειναι πιο νεο ταλεντο.
Αμαν αυτο το κοπλεξ μας σαν χωρα να μην ρισκαρουμε λιγο ουτε κανα στην Γιουροβιζιον.
Αντε και στην επομενη να στειλουμε την Γαρμπη.
Είναι που η eurovision για εμάς είναι εθνική υπόθεση, και εμείς με σημαντικά ζητήματα δε παίζουμε.

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dooo

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη dooo
H dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,231 μηνύματα.

H dooo έγραψε στις 09:56, 16-10-08:

και μόνο που είναι ο Σάκης, θα επιτρέψω στην Πίκυ να ξενυχτήσει για να τον δει

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 10:59, 16-10-08:

Παλι αυτον?

ΣΑΚΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ...

Συγγνώμη (ίσιωμα γραβάτας και επαναφορά φράντζας)
Ήταν στιγμιαία έξαρση...

5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:17, 16-10-08:

Μπορει να μην ημουν ποτε φαν του Ρουβα, αλλα η επιλογη του με χαροποιησε, διοτι πραγματικα ειναι ενα πολυ φωτεινο προσωπο και απιστευτος σοου-μαν...
Για την αναδειξη νεων ταλεντων υπαρχει και το φεστιβαλ τραγουδιου στη Θεσσαλονικη..
Και για ποιο λογο να ρισκαρει κανεις, οταν εχει ασσους στο χερι του?!
Και στην τελικη, γιατι να γκρινιαζουμε για το οτιδηποτε?! Σιγα τα ωα...για τη Γιουροβιζιον μιλαμε και οχι για κατι αλλο..

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 11:27, 16-10-08:

aaa... τον Ρουβά θα στείλουμε πάλι? nice...

τι θα πρωτοκάνει αυτός ο άνθρωπος... αυξάνουν και τα έξοδα με το μωρό καθώς φαίνεται...

well... ούτε κρύο ούτε ζέστη... Καλός θάναι υποθέτω... άσε που μπορεί να έχουμε dyma billan Νο2...

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 11:37, 16-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Μπορει να μην ημουν ποτε φαν του Ρουβα, αλλα η επιλογη του με χαροποιησε, διοτι πραγματικα ειναι ενα πολυ φωτεινο προσωπο και απιστευτος σοου-μαν...
Για την αναδειξη νεων ταλεντων υπαρχει και το φεστιβαλ τραγουδιου στη Θεσσαλονικη..
Και στην τελικη, γιατι να γκρινιαζουμε για το οτιδηποτε?! Σιγα τα ωα...για τη Γιουροβιζιον μιλαμε και οχι για κατι αλλο..
Δεν ειναι θεμα γκρινιας Νεραιδα (δεν γκρινιαζω για αλλα κι αλλα, ποσο για την Γιουρο) γιατι ετσι κι αλλιως προσωπικα να καθισω 3 ωρες για να δω τον Ρουβα και το καθε ρουβα ειναι λιγο δυσκολο.Ουτε αν ειμαι εξω την ωρα που θα βγει αυτος υπαρχει περιπτωση να σηκωθω απο εκει που καθομαι να παω να ψαξω τηλεοραση για να τον δω.
Αλλα προσωπικα το θεωρω κουτο στην Ελλαδα απο δημοσιογραφους, μεχρι πολιτικους, παρουσιαστες και τραγουδιστες να βαζουμε συνεχεια τους ιδιους και τους ιδιους.
Ετσι κι αλλιως προσωπικα δεν κρινω ποιος θα παει να τραγουδισει και που και ποσοστα δεν παιρνω οποιος και αν πηγαινε.
Αλλα περσι πολυ καλυτερο μου ειχε φανει που πηγε η Καλομοιρα, απ'οτι οταν ειχαμε στειλει Βισση.(ειδα ποσο σιγουρο χαρτι ηταν κι εκεινη)
Τωρα για το τι ειναι ο Ρουβας σαν καλλιτεχνης, δεν ειπα πουθενα κατι αρνητικο.
Ολα αυτα ειναι προσωπικα αποψη.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 11:45, 16-10-08:

Μα και εμενα μου αρεσε η Καλομοιρα και καθολου η Βισση...αλλα η συγκριση με το Ρουβα ειναι ατυχης..
Οπως επισης θα μου αρεσε να παει και η Μαρω Λυτρα, γιατι κοινως "το χει"...
Θεωρω πως ο Ρουβας οχι απλα "το χει" αλλα το "παρα εχει"...σοου δε με ενοχλει καθολου, γιατι απλα ειναι ενας διαγωνισμος που καλως η κακως ξερουμε πως εχουμε τη δυνατοτητα να βγουμε πρωτοι και χρησιμοποιουμε ενα απο τα καλυτερα χαρτια μας..Η Γιουροβιζιον ειναι ενας διαγωνισμος και δεν κρινεται κατα κυριο λογο η φωνη και το τραγουδι, αλλα το σοου επι σκηνης..
Ενιγουει...οποιος και να πηγαινε, θα την παρακολουθουσα, διοτι απλα μου αρεσει και με ψυχαγωγει...και εαν καταφερουμε να παρουμε καλυτερη θεση απο την περσινη, θα το χαρω πολυ..

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών , επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,764 μηνύματα.

H kalypso έγραψε στις 11:49, 16-10-08:

Οπως επισης θα μου αρεσε να παει και η Μαρω Λυτρα, γιατι κοινως "το χει"...
Τσου. Μπορεί να έχει καλή φωνή (μα προσωπικά ακόμα και σε αυτό διαφωνώ) αλλά είναι αντιπαθέστατη- όσο λάτρεψαν την Καλομοίρα τα ΜΜΕ τόσο θα θάψουν αυτήν
bad publicity

Πάντως δεν έχω καταλάβει γιατί μας καίει τόσο αυτός ο διαγωνισμός... Εντάξει νικήσαμε, είδαμε πώς είναι, γιατί πάλι και μάλιστα σε 3χρόνια;! Έχουμε πρόβλημα ως λαός- δεν ξέρουμε να χάνουμε

Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Idril
H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε στις 11:50, 16-10-08:

Για όνομα ρε ΕΡΤ, είναι ΟΚΤΏΒΡΙΟΣ ακόμα, είναι δυνατόν να αρχίσει από τώρα η παραφιλολογία για τη Γιουροβίζιτα και ποιον θα στείλουμε και τι θα φοράει και τι τσαλίμια θα κάνει κλπ? Λυπηθείτε μας! (κι εγώ που αγανακτούσα τις καλές εποχές που άρχιζαν μόλις από το Γενάρη, πού να 'ξερα!)

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 11:50, 16-10-08:

Η συγκριση με την Βισση ηταν καθαρα για το γεγονος οτι ειχε ξαναπαει και την θεωρουσαν σιγουρο χαρτι οι σπεσιαλιστες του θεματος (οχι απο εδω μεσα) και τελικα πατωσε.
Εν ολιγης "σιγουρο χαρτι" χωρις αναλογη υποστηριξη απο τραγουδι δεν υπαρχει.Γιατι και ο Ρουβας την πρωτη φορα οσο καλος και αν ηταν σαν συνολο, το τραγουδι του ηταν αισχος.Το ρεφρεν με δυσκολια καταλαβαινοταν.
Σαν μπουρουμπουρου ακουγοταν.
Αρα δεν ηταν τοσο αστοχη.
Αnyway ετσι κι αλλιως ο Ρουβας απο περσυ ηταν σιγουρο οτι θα παει οποτε...
Αλλοιμονο οταν θα πλησιαζει ο καιρος και τα καναλια 24/7 θα ασχολουνται με αυτο.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη The Djinn : 16-10-08 στις 12:13.
Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 12:29, 16-10-08:

Υπαρχει και το ζαπινγκ γκαις...
Και οπως εγραφε και η Σκουλικαντερα
(αν θυμαμαι σωστα) "ο,τι δε μας αρεσει, το φτυνουμε"

Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Idril
H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε στις 12:35, 16-10-08:

Όταν όμως προσπαθεί κάποιος να κάνει zapping στις συζητήσεις των γύρω του τον χαρακτηρίζουν αμέσως αντικοινωνικό και ψευτοκουλτουριάρη.

Aτιμη κενωνία! (ναι, αυτό ήταν το πιο κουλτουριάρικο τσιτάτο που ξέρω...)

Παράθεση

The Djinn (Mario)

Τιμώμενο Μέλος

O The Djinn έγραψε στις 12:46, 16-10-08:

Υπαρχει και το ζαπινγκ γκαις...
Και οπως εγραφε και η Σκουλικαντερα
(αν θυμαμαι σωστα) "ο,τι δε μας αρεσει, το φτυνουμε"
Κι αυτο girl τι σχεση εχει με το θεμα?
Κατσε ρε συ Νεραιδα δηλαδη, αν σε κατι καποιος ειναι αντιθετος για τον οποιαδηποτε -ηλιθιο εστω- λογο του, θα πρεπει να μην κανει συζητηση επειδη υπαρχει το ζαπινγκ ή επειδη μπορει να κανει κατι αλλο για να το "αποφυγει" αυτο με το οποιο μπορει να μην ειναι συμφωνος?
Τοτε να ανοιξουμε μονο θεματα "fan club" χαρακτηρα και να σβηνουμε οτιδηποτε αλλο.
Αnyway, παμε σε κατι αλλο γιατι παραειναι νωρις να χαλαστουμε για τετοιο ζητημα.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 12:56, 16-10-08:

Αλλοιμονο οταν θα πλησιαζει ο καιρος και τα καναλια 24/7 θα ασχολουνται με αυτο.
Μαριε, παρανοησες...
Στο παραπανω απαντησα μιλωντας για ζαπινγκ και οχι γιατι συζητειται το θεμα...
Απλα κανεις δεν αναγκαζει κανεναν να δει κατι στην τιβι απο τη στιγμη που δεν του αρεσει...Αυτο σχολιασα και οχι αυτο που καταλαβες....

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,620 μηνύματα.

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 13:39, 16-10-08:

Προσωπικά την Eurovision την βλέπω όχι σαν τρόπο ανάδειξης νέων ταλέντων, αλλά προώθησης τους. Ποιο το νόημα να στείλουμε κάποιον που έχει ήδη "καταξιωθεί"; Επειδή θεωρούμε τόσο σημαντική την πρωτιά στην Eurovision;
Αρχική Δημοσίευση από Idril
Για όνομα ρε ΕΡΤ, είναι ΟΚΤΏΒΡΙΟΣ ακόμα, είναι δυνατόν να αρχίσει από τώρα η παραφιλολογία για τη Γιουροβίζιτα και ποιον θα στείλουμε και τι θα φοράει και τι τσαλίμια θα κάνει κλπ? Λυπηθείτε μας! (κι εγώ που αγανακτούσα τις καλές εποχές που άρχιζαν μόλις από το Γενάρη, πού να 'ξερα!)
Έλα ρε κοριτσάκι, άσε μας να κουτσομπολέψουμε λίγο

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 16:57, 16-10-08:

Την προωθηση τους που? Στην Ευρωπη...?
Καμ ον...
Ενιγουει εγω θα επελεγα τον πιο δυνατο...και ο Ρουβας ειναι ενας απο αυτους...
Και ναι..ενας διαγωνισμος ειναι και τιποτα παραπανω....
Μηπως ειδαμε να υπηρχε καποια ιδιαιτερη προωθηση της Παπαριζου στο εξωτερικο και δεν το πηρα χαμπαρι...?!
Κανει διεθνη καριερα και μου εχει διαφυγει?!

Παράθεση

fandago (Ә□⌂щяңš)

Επιφανές Μέλος

O fandago μπορεί να φαίνεται αλλά ΔΕΝ έγραψε στις 16:59, 16-10-08:

Μα τι λες; Φυσικά και μιλάω για προώθηση τους στο ΕΣΩτερικό. Τόσος ντόρος γίνεται κάθε φορά στην Ελλάδα με την Eurovision, ποιο το νόημα να προωθήσουν πάλι τον Σάκη;

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 17:05, 16-10-08:

Και να σε πω...Ο Ψυχραμης που ειχε βγει πρωτος στον διαγωνισμο για να παει στη Γιουροβιζιον (και τελικα πηγε μονο για να κανει τα φωνητικα)...και μια χαρα διαφημιση του εγινε αφου προβληθηκε στην τιβι και φωναρα ειχε, ταλενταρα για μενα...ειδες κανεναν Ελληνα να τον θυμαται ακομα..εκτος απο μενα και καποιους που πηγαιναν στην "Αρχιτεκτονικη" για να τον ακουσουν?!
Οποτε τι περιμενουμε?!
Ας παμε τλχ με το Ρουβα που θα κανει και σοου, θα ευχαριστηθουν τα ματακια μας και των αλλων και ας ελπισουμε να κερδισουμε κιολας...δε θα με χαλασει καθολου....

Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 17:07, 16-10-08:

Αρχική Δημοσίευση από fandago
Μα τι λες; Φυσικά και μιλάω για προώθηση τους στο ΕΣΩτερικό. Τόσος ντόρος γίνεται κάθε φορά στην Ελλάδα με την Eurovision, ποιο το νόημα να προωθήσουν πάλι τον Σάκη;
Το νόημα είναι ότι χαιρόμαστε να τον βλέπουμε

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 14:39, 17-10-08:

Παντως εγω την βλεπω (οταν τυχει) σαν ευκαιρια να ειμαστε οικογενειακα ή με φιλους. Και φυσικα να γελαμε και να κοροιδευουμε τα "νουμερα" που βγαινουν επι σκηνης. Βοηθαει κι αυτο να εκτιμουμε την πραγματικα καλη μουσικη

Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,288 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 16:50, 13-02-09:

1) http://www.youtube.com/watch?v=9hanFDNXobs

2) http://www.youtube.com/watch?v=7UFlO311sDo

3) http://www.youtube.com/watch?v=4cfxE0PID3A

Τα τρία υποψήφια τραγούδια του Sakis. Ποιο σας αρέσει;

Αν και είναι νωρίς και δεν έχουν επιλεχθεί όλα τα τραγούδια, ακούγεται οτι η Τουρκία είναι φαβορί.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Άγγελος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Άγγελος
Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 9,663 μηνύματα.

O Άγγελος έγραψε στις 17:47, 13-02-09:

απαραδεκτο που ο συνθετης είναι ίδιος και στα 3!αυτος ο Κοντοπουλος ποσα έχει φαει απο τη eurovision επιτελους?απιστευτες κονσερβες και τα 3,τα τοπικα τραγουδια που γραφονται είναι καλυτερα...(της παπαριζου πχ αλλα και άλλων)Γιατι πρεπει να στελνουμε έξω χειροτερα απο αυτα που ακουμε στη χωρα μας?

το 3ο μου αρεσει περισσοτερο..αλλα όλα είναι απιστευτα γλυκαναλατα, και αντιγραφα-αδιαφορα!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

@nt¤wnis|~|¤e (Αντώνης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη @nt¤wnis|~|¤e
Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 427 μηνύματα.

O @nt¤wnis|~|¤e έγραψε στις 23:50, 13-02-09:

κουτσομπολιο, παραφιλολογία, εντάσεις...
βαριέμαι...

πίτσα, ποπ κορν κιτς οφθαλμόλουτρα και χαβαλέ δεν λέω όχι...

ωπ...

έχω έμπευση!!...

**
και πάλι ένα μηδενικό με χόμπι
θα πάρει την πρωτιά απ' τα μπλοκ
μα θα ξεχνούσα και τα λόμπι
αν παίζανε και λίγο ροκ
**

εντάξει...

για γιουροβίζιον καλό είναι...

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 01:07, 14-02-09:

Κατα πασα πιθανοτητα το 3ο θα προχωρησει λογω του ειναι πιο "ζωντανο", αλλα εαν δεν το μαζεψουν λιγο να το κανουν πιο ενδιαφερον, δε μας βλεπω καλα και ποσο μαλλον τον Σακη!

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 01:52, 14-02-09:

Kαλα λες...τα ακουσα τωρα και ειναι σαχλαμαρες. Τα πρωτα 2 σαχλαμαροτερα του 3ου. Αλλά θελει αλλη ενορχηστρωση τουλαχιστον.

Παράθεση

kalypso (lily allen)

Διακεκριμένο μέλος

H kalypso έγραψε στις 12:40, 14-02-09:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Kαλα λες...τα ακουσα τωρα και ειναι σαχλαμαρες. Τα πρωτα 2 σαχλαμαροτερα του 3ου. Αλλά θελει αλλη ενορχηστρωση τουλαχιστον.
Ε καλά, με την πλύση εγκλεφάλου που θα υποστούμε,
να το ακούμε συ-νε-χώς μέχρι την ημέρα που θα γίνει ο διαγωνισμός και θα ησυχάσουμε
στο τέλος θα το θεωρούμε το απόλυτο χιτ.

Εκτός κι αν χάσουμε- οπότε θα ψάχνουμε να βρούμε τι έφταιξε, οπότε άλλοι τρεις μήνες συζήτησης για το ίδιο ακριβώς θέμα.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Eurovision 2016 - Από Γκρινιάρης Gkrr
      Το θέμα έχει λάβει 71 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 21-08-16 στις 18:00.
    • Eurovision 2012! - Από Εχέμυθη
      Το θέμα έχει λάβει 73 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Νεανικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-06-12 στις 22:45.
    • Eurovision 2011 - Από Himela
      Το θέμα έχει λάβει 265 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-05-11 στις 00:19.
    • Eurovision 2010 - Από Himela
      Το θέμα έχει λάβει 251 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μουσική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 18-06-10 στις 22:22.
    • anti - Eurovision - Από actaestfaboula
      Το θέμα έχει λάβει 32 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Διάφορα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-05-07 στις 13:45.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους