Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,100 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,182 μηνύματα σε 74,655 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Θύτης ή Θύμα;

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 13:15, 15-02-07:

μπορει κιολας για τα ενσημα αυτά που δεν έχεις (και δεν εχω) πάρει να ευθύνετε η κυρία, πέτρα του σκανδάλου, που άν και δεν είχε τα προσόντα, είχε εραστή και ήταν σε μεγάλη θέση του ΙΚΑ... κοινώς έδενε κι έλυνε που λέει κι ο λαος... !

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 13:21, 15-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από evouli
γι'αυτους δλδ δεν εχω παρει ακομα ενσημα του 2006;;;;
Τώρα που το λες.....Πράγματι. Πού είναι τα ένσημά μας, ΟΕΟ? Μήπως τσάντες GUCCI και γόβες Manolo Blanhik για την μοιραία 47χρονη?

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
Ποσο μα ποσο πολύ λυπάμαι την οικογένεια του Βαρθολομαίου....
Σε πιο τραγική μοίρα νομίζω πως βρίσκεται η οικογένεια του δράστη. Και η μάνα τους αποδείχθηκε ^&%%$$#* με διάφορους έραστες (κάτι λέγεται ότι και με τους προηγούμενους διοικητές του ΙΚΑ η κυρία είχε "άριστες" σχέσεις) και αρχιμαφιόζα αφού το όνομά της βρίσκεται μπλεγμένο σε μεγάλα οικονομικά σκάνδαλα, και ο πατέρας στη φυλακή για έναν φόνο που εν βρασμώ ψυχής εκτέλεσε. Χάλια....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

girlio_4

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη girlio_4
H girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H girlio_4 Κι όμως... έγραψε στις 05:56, 16-02-07:

Ποσο μα ποσο πολύ λυπάμαι την οικογένεια του Βαρθολομαίου....
Τη γυναικα του... τις κόρες του....

Τετοιος διασυρμός...
Να μαθαινεις και να ακους απο τις ειδήσεις καθημερινά ότι ο άντρας σου... σκοτώθηκε και σε απατούσε.. Φρικη....

ο Βαρθολομαίος δεν είχε κόρες...
είχε μια κόρη την Θάλεια και ένα γιο τον Γιώργο

Μην στεναχωρίεσαι και ξέραν πολύ καλά τι άνθρωπος ήταν.
Δεν περιμέναν τα κανάλια....

Παράθεση

girlio_4

Νεοφερμένος

H girlio_4 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φωτογράφος . Έχει γράψει 50 μηνύματα.

H girlio_4 Κι όμως... έγραψε στις 05:59, 16-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen

Σε πιο τραγική μοίρα νομίζω πως βρίσκεται η οικογένεια του δράστη. Και η μάνα τους αποδείχθηκε ^&%%$$#* με διάφορους έραστες (κάτι λέγεται ότι και με τους προηγούμενους διοικητές του ΙΚΑ η κυρία είχε "άριστες" σχέσεις) και αρχιμαφιόζα αφού το όνομά της βρίσκεται μπλεγμένο σε μεγάλα οικονομικά σκάνδαλα, και ο πατέρας στη φυλακή για έναν φόνο που εν βρασμώ ψυχής εκτέλεσε. Χάλια....
ΜΑΖΙ ΣΟΥ...

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 09:15, 16-02-07:

Παίζει να μην ήταν καθόλου εραστές, αλλά μόνο συνέταιροι(συνεργάτες) στη ληστεία του δημοσίου?

(πάντως την λυπάμαι την γυναίκα, και ας έφαγε τα ένσημά μας. Δυο θάνατοι που έγιναν, της σημάδεψαν την ζωή. Τι να σου κάνουν τα Gucci, o Cavalli και ο Blanhik μαζί?

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη roumana : 16-02-07 στις 11:21.
Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 10:42, 16-02-07:

εγώ πάλι που δεν την λυπάμε καθόλου, ειμαι κακός?

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 11:10, 16-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Founes
Έτσι ακριβώς νιώθω και εγώ και δεν αισθάνομαι καθόλου κακιά.

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Παίζει να μην ήταν καθόλου εραστές, αλλά μόνο συνέταιροι(συνεργάτες) στη ληστεία του δημοσίου?
Μπαααα..... Είχε βουίξει ο τόπος ότι ήταν εραστές.

Αρχική Δημοσίευση από roumana
Δυο θάνατοι που έγιναν «εν βρασμό ψυχής» της σημάδεψαν την ζωή
Δύο θάνατοι? Ποιός είναι ο δεύτερος???? Εκτός αν το λες μεταφορικά....

Παράθεση

roumana (Εμμα)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη roumana
H Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών , επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,878 μηνύματα.

H roumana (Hipmama) έγραψε στις 11:19, 16-02-07:

Ναι. μεταφορικά. Δυο οικογένειες έχουν καταστραφεί …έχουν πεθάνει.

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 14:03, 16-02-07:

Ούτε εγώ την λυπάμαι...γυναίκα αράχνη, κλασσική αριβίστρια.
Πάντως το να είχαν οργανώσει την δολοφονία με τον άντρα της μου φαίνεται χλωμό, θα φρόντιζαν να μην τους πιάσουν εκτός...αν το σενάριο ήταν άλλο και κάτι πήγε στραβά.
Όπως και να χει το γεγονός είναι ένα, λεφτά και σεξ επικίνδυνος συνδυασμός.Δούναι και λαβείν η σχέση τους όπως είπες φούνες.
Προσωπικά κανέναν απο τους 3 πρωταγωνιστές δεν λυπάμαι, ούτε καν τον απατημένο σύζυγο.Πιστεύω πως δεν θα γίνουν γνωστά ούτε τα μισά απο όσα απαρτίζουν την ιστορία.

Παράθεση

girlio_4

Νεοφερμένος

H girlio_4 Κι όμως... έγραψε στις 16:31, 16-02-07:

Είναι πάρα μα πάρα πολλά αυτά που είναι πολύ συμαντικά και τα κρύβουν...
Δεν έχετε αναρωτηθεί γιατί δεν βγαίνει κανένας από την οικογένεια του Βαρθολομαίου να πεί έστω κάτι;

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 18:42, 16-02-07:

ακουσα στο ράδιο σήμερα το μεσημέρι ενόσω ήμουν στη δουλειά ότι τελικά το ΤΕΛΙΚΟ ιατροδικαστικό ανακοινωθέν, λεει ότι ήταν .. καρδιακό επισόδειο

Το άκουσε κανας άλλος ή άκουγα ότι να ναι λογω δουλειάς?

όσο για αυτό...
Αρχική Δημοσίευση από girlio_4
Είναι πάρα μα πάρα πολλά αυτά που είναι πολύ συμαντικά και τα κρύβουν...
Δεν έχετε αναρωτηθεί γιατί δεν βγαίνει κανένας από την οικογένεια του Βαρθολομαίου να πεί έστω κάτι;
δεν κρυβεται παντα κάτι πίσω από μια συγκεκριμένη στάση....
Γνωρίζοντας την οικογένεια μου, είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ ότι αν συνέβαινε ανάλογο περιστατικο στην οικογέναι μου (χτύπα ξύλο), ΚΑΝΕΝΑΣ μας δεν θα έβγαινε στα κανάλια!

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 19:43, 16-02-07:

ακουσα στο ράδιο σήμερα το μεσημέρι ενόσω ήμουν στη δουλειά ότι τελικά το ΤΕΛΙΚΟ ιατροδικαστικό ανακοινωθέν, λεει ότι ήταν .. καρδιακό επισόδειο

όσο για αυτό...

δεν κρυβεται παντα κάτι πίσω από μια συγκεκριμένη στάση....
Γνωρίζοντας την οικογένεια μου, είμαι ΣΙΓΟΥΡΗ ότι αν συνέβαινε ανάλογο περιστατικο στην οικογέναι μου (χτύπα ξύλο), ΚΑΝΕΝΑΣ μας δεν θα έβγαινε στα κανάλια!
Εγώ δεν ξέρω αν θα έβγενε κανείς... αλλά αν το τολμούσε, θα του έκοβα τα πόδια!

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 19:48, 16-02-07:

"Νέα τροπή παίρνει η υπόθεση της δολοφονίας του Γιάννη Βαρθολομαίου, καθώς τα αποτελέσματα των ιστολογικών εξετάσεων, δείχνουν ότι υπήρχε στένωση των στεφανιαίων αρτηριών."

http://news.pathfinder.gr/greece/news/380849.html

Παράθεση

Hunter (Θοδωρής)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Hunter
Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 46 ετών , επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 1,059 μηνύματα.

O Hunter έγραψε στις 19:51, 16-02-07:

λες να ηταν σε καμια φαση τετοια;;;

Συνημμένα Thumbnails
Πατήστε στην εικόνα για να τη δείτε σε μεγένθυνση

Όνομα:  ATT50571.jpg
Εμφανίσεις:  39
Μέγεθος:  20,3 KB  
Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 19:53, 16-02-07:

Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ALEX_
Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε στις 19:57, 16-02-07:

Παιδιά δεν νομίζω ότι τίθεται θέμα...

Το θύμα είναι ο δολοφονημένος...Άλλο πράγμα να ξενοπηδάς και άλλο να σκοτώνεις,έλεος δηλαδή!

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 02:51, 17-02-07:

Εγώ δεν ξέρω αν θα έβγενε κανείς... αλλά αν το τολμούσε, θα του έκοβα τα πόδια!
Ψιτ αναφερόμαστε στην οικογένεια του εκλιπόντος......κομματάκι δύσκολο αυτό που λες

Αυτό με την στεφανιαία νόσο το άκουσα κι εγώ, όμως δεν θεωρείται η κύρια αιτια θανάτου αφού εξαιτίας των χτυπημάτων η καρδιά του υπέκυψε.Βέβαια όλα εξαρτώνται απο το πως θα το χειριστεί η υπεράσπιση η οποία μάλιστα θεωρεί ως μεταθανάτια τα τραύματα απο τα χτυπήματα.Είδωμεν.

Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε στις 02:54, 17-02-07:

Παιδιά έτσι κι αλλιώς δεν υπάρχουν ισόβια στην Ελλάδα οπότε....

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 12:32, 17-02-07:

Υπάρχουν έμμεσα ισόβια....
Αν είσαι 60 χρονών (παράδειγμα) και φας 60 χρόνια ... εε είναι ισόβια... γιατί το βρίσκω κάπως αδυνατο να ζεις στα 120 σου και να πάρεις εξιτήριο
Εχω ακούσει για ποινή 100 ετών... είναι κάπως συγκεντρωτική.. στυλ 20 χρόνια για το ένα, 30 χρόνια για το άλλο κλπ κλπ

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

H misslittledevil έγραψε στις 12:39, 17-02-07:

Ναι αλλα αλλο ποσο θα φας, και αλλο ποσο θα μεινεις μεσα τελικα.

Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

O ALEX_ έγραψε στις 12:39, 17-02-07:

Υπάρχουν έμμεσα ισόβια....
Αν είσαι 60 χρονών (παράδειγμα) και φας 60 χρόνια ... εε είναι ισόβια... γιατί το βρίσκω κάπως αδυνατο να ζεις στα 120 σου και να πάρεις εξιτήριο
Εχω ακούσει για ποινή 100 ετών... είναι κάπως συγκεντρωτική.. στυλ 20 χρόνια για το ένα, 30 χρόνια για το άλλο κλπ κλπ
Και όμως κακή επιρροή μου,πάνω από 25 χρόνια δεν υπάρχει περίπτωση να κάτσει ποτέ κανένας στο Ελλαδιστάν,το απαγορεύει ο νόμος!!!Γι'αυτό άλλωστε ο Δράκος για παράδειγμα σουλατσάρει έξω τώρα και κονομάει και από το βιβλίο του,ο Πατακός είναι ελεύθερος πολίτης και πάααααααρα πολλοί άλλοι!

Εδώ για το φονικό στο Αγρίνιο άκουγα ότι η ελληνική νομοθεσία τιμώρει το ίδιο αν σκοτώσεις 2 και πάνω άτομα,δηλαδή αν σκοτώσεις 3 ή 15 ποινικά είναι το ίδιο!!!

Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

O ALEX_ έγραψε στις 12:41, 17-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil
Ναι αλλα αλλο ποσο θα φας, και αλλο ποσο θα μεινεις μεσα τελικα.
Σωστότατο κι αυτό,με κάτι καλές διαγωγές τάχα μου και άλλες λαλακίες.

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

O Founes έγραψε στις 12:59, 17-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Ψιτ αναφερόμαστε στην οικογένεια του εκλιπόντος......κομματάκι δύσκολο αυτό που λες

Αυτό με την στεφανιαία νόσο το άκουσα κι εγώ, όμως δεν θεωρείται η κύρια αιτια θανάτου αφού εξαιτίας των χτυπημάτων η καρδιά του υπέκυψε.Βέβαια όλα εξαρτώνται απο το πως θα το χειριστεί η υπεράσπιση η οποία μάλιστα θεωρεί ως μεταθανάτια τα τραύματα απο τα χτυπήματα.Είδωμεν.
Αναφέρομαι στην περίπτωση που το οποιοδήποτε συμβάν αφορούσε άμεσα την οικογένεια μου (και έβγαινε να μιλήσει ο καθένας θείος, θεία, μπατζανάκης, ξάδερφος κτλ) και στην περίπτωση βέβαια που δεν ήμουν εγώ ο εκλιπών. Επίσης και η οικογένεια απο την μεριά του Βρακατσέλη να ήμουν, πάλι το ίδιο θα έκανα...

Παράθεση

girlio_4

Νεοφερμένος

H girlio_4 Κι όμως... έγραψε στις 17:00, 17-02-07:

Για άλλο λόγο το είπα και το πήρατε διαφορετικά...
Θα μπορούσαν να βγαίναν τα παιδια του πχ και να λέγαν τι καλός πατέρας ήταν και τα σχετικά αλλά δεν πέσαν στην λακούβα τον καναλίων, γιατί πιστεύουν οτι θα φανεί η αλήθεια, και όχι γιατί ντρέπονται...
Είμαι σίγουρη πως η υπεράσπιση του Βαρβολομαίου ακολουθεί μια πορεία
που στο τέλος θα βγάλει πολλά στην φόρα...
Α! άκουσα οτι δεν έχει βρεθεί ακόμα και η τσάντα του...

Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 23:14, 20-02-07:

Για όσους ενδιαφέρεστε ακόμη για την υπόθεση, ρίξτε μια ματιά και σε αυτό. Σύμφωνα με το ρεπορτάζ αυτό, ο θύτης έφταιγε μόνο έως ενός σημείου...

-Το απόγευμα της μοιραίας εκείνης Παρασκευής, ο Δ. Βρακατσέλης περίμενε έξω από το διαμέρισμα της οδού Λυκάβου.
-Βγαίνοντας ο Γ. Βαρθολομαίος, διαπληκτίστηκε μαζί του. Ο Δ. Βρακατσέλης τον χτύπησε αλλά όχι κατά τρόπο θανατηφόρο.
-Ο διοικητής του ΙΚΑ, αιφνιδιασμένος και κεραυνοβολημένος από το σοκ, κάθησε κάτω, στο σκαλοπάτι, για να ηρεμήσει. Δεν έπεσε από τα χτυπήματα.
-Τότε έκανε και την κίνηση να βγάλει τα κινητά που είχε στην τσέπη του και να τα ακουμπήσει στο έδαφος.
- Αντί να ηρεμήσει, όμως, το στρες από την ένταση που δημιουργήθηκε, επιδείνωσε την κατάσταση του.
-Έγειρε προς τα πίσω, την ώρα που υφίστατοανακοπή καρδιάς.
- Έτσι βρέθηκε και το σώμα του ξαπλωμένο.
Άντε... Τελικά όσο και αν λέω ότι δεν μου αρέσει Τατιάνα έγινα πάλι

Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Giovanna
H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 3,070 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε στις 00:47, 21-02-07:

Έτσι ακριβώς νιώθω και εγώ και δεν αισθάνομαι καθόλου κακιά.

Μπαααα..... Είχε βουίξει ο τόπος ότι ήταν εραστές.

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Ούτε εγώ την λυπάμαι...γυναίκα αράχνη, κλασσική αριβίστρια.
Πάντως το να είχαν οργανώσει την δολοφονία με τον άντρα της μου φαίνεται χλωμό, θα φρόντιζαν να μην τους πιάσουν εκτός...αν το σενάριο ήταν άλλο και κάτι πήγε στραβά.
Όπως και να χει το γεγονός είναι ένα, λεφτά και σεξ επικίνδυνος συνδυασμός.Δούναι και λαβείν η σχέση τους όπως είπες φούνες.
Προσωπικά κανέναν απο τους 3 πρωταγωνιστές δεν λυπάμαι, ούτε καν τον απατημένο σύζυγο.Πιστεύω πως δεν θα γίνουν γνωστά ούτε τα μισά απο όσα απαρτίζουν την ιστορία.

+1

Παράθεση

girlio_4

Νεοφερμένος

H girlio_4 Κι όμως... έγραψε στις 08:47, 24-02-07:

Βλέπετε που σιγά σιγά αλλάζουν κάποια πράγματα;

αχχχχ....

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους