Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,035 μέλη και 2,416,586 μηνύματα σε 75,365 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 611 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλείνετε ποτέ τον υπολογιστή σας;

Πόσες ώρες μένει ανοιχτός ο υπολογιστής σας κατά τη διάρκεια του 24ώρου;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 190)
Λιγότερο από 1 ώρα
1
0,53%
1 με 3 ώρες
15
7,89%
3 με 6 ώρες
30
15,79%
6 με 10 ώρες
38
20,00%
10 με 15 ώρες
33
17,37%
15 με 23 ώρες
22
11,58%
Ο υπολογιστής μου κλείνει μόνο σε περίπτωση γενικού black out
51
26,84%

adespoto

Περιβόητο Μέλος

H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε: στις 21:56, 13-02-07:

Κάνει τόση πολλή φασαρία το λάπτοπ που τη νύχτα αναγκάζομαι να το κλείνω γιατί δε μπορώ να κοιμηθώ
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Giovanna

Επιφανές Μέλος

H Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 3,067 μηνύματα.

H Giovanna έγραψε: στις 21:58, 13-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από Maggie
A, εγω εχω λαπτοπ οποτε χαμηλωνω λιγο την οθονη κ κλειδωνει αυτοματα
νομιζω ειχα καπου διαβασει ενα αρθρο, οτι αυτο οχι μονο δεν εξοικονομει ενεργεια αλλα καταναλωνει και παρα πολλη.

εγω τον ενα τον κλεινω οταν δεν τον χρειαζομαι, τον αλλο δε τον εχω ανοιχτο τουλαχιτον 16 ωρες την ημερα, φτου να μην τον ματιασω
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

drteddy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο drteddy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 43 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 97 μηνύματα.

O drteddy έγραψε: στις 11:21, 14-02-07:

Είχα κάποτε μόνο το iBook (φορητό της Apple) σπανίως το έσβηνα...Εδώ και 1,5 χρόνο που έχω και το MacMini το ίδιο. Εκεί που είχαμε έναν αναμμένο τώρα γίναν δύο. Χώρια οι εξωτερικοί σκληροί, το εξωτερικό recorder και πάει λέγοντας.

Βάλαμε και το DSL και μονίμως όλο και κάτι θα κατεβαίνει. Χώρια που στο φορητό παίζει μόνιμα ράδιο μέσω ΔΙκτύου.

Την τελευταία φορά που έκλεισαν (μόνο το μίνι, γιατί το φορητό έχει μπαταρία) ήταν όταν κόπηκε το ρεύμα (και δυστυχώς εδώ στην περιοχή μου το ρεύμα είναι πολύ μάπα).

Α! και ξέχασα να πω, πως η μαμά Apple κάνει μηχανάκια εντελώς αθόρυβα. Σπάνια θα ακούσεις τον ανεμιστήρα και μόνο αν το μηχάνημα κάνει βαριές δουλειές!
Παράθεση

QsLv

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο QsLv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 552 μηνύματα.

O QsLv σε ύφεση έγραψε: στις 23:02, 17-02-07:

Τον κλείνω όταν κοιμάμαι λωλ. Το pc είναι ακριβως στα πόδια του κρεβατιού και όσο να'ναι όταν έχει ησυχία ακούγεται (λίγο μεν, αλλά νταξ). Κατά τη διάρκεια της μέρας είναι αναμμένο τις περισσότερες φορές (όταν δεν προσπαθώ να κοιμηθώ δεν το ακούω σχεδόν καθόλου XD).
Παράθεση

Jason93 (Ιάσων)

Δραστήριο Μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 203 μηνύματα.

O Jason93 έγραψε: στις 23:16, 17-02-07:

Όταν έχω σχολείο τον ανοίγω το απόγευμα μέχρι τις δέκα και τις άλλες μέρες γύρω στις 9 ώρες
Παράθεση

Fallen_Angel (twisted things)

Νεοφερμένος

H twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H Fallen_Angel ...after dark i feel... έγραψε: στις 08:20, 08-03-07:

Χαχαχα... Τελικά είμαστε πολλοί οι καμμένοι εδώ μέσα... Εγώ του κάνω κανένα restart κάθε 3-4 μέρες και καμιά φορά τον κλείνω το βράδυ αλλά σπάνια... Έτσι για αλλαγή... Με την dsl κατεβάζει συνέχεια!
Παράθεση

OxynteS (PsychoNaut)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O OxynteS έγραψε: στις 19:24, 15-03-07:

Όχι μόνο δεν τον κλείνω αλλά τον έχω ανοίξει και από τα πλάγια για να πέρνει αέρα και να ακούω το βούισμα του όταν κοιμάμαι. Ακόμα και διακοπή να κάνει με το που έρθει το ρεύμα ξεκινάει μόνο του. Και του έχω φτιάξει μακροεντολές και αρχίζει μόνο του. Download και afk gamming.
Παράθεση

ghelly

Δραστήριο Μέλος

H ghelly αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 156 μηνύματα.

H ghelly έγραψε: στις 16:20, 29-04-07:

Το δικό μου pc υποφέρει. Ανοίγει από τις 9π.μ. και κλείνει μετά τις 2π.μ.
Αλλά από τοτε που άλλαξα case και έχω 12αρια ανεμιστηράκια δεν έχω κανέναν ενδοιασμό να το αφήσω και τη νύχτα ανοιχτό-αν θέλω να κατεβάσω κάτι το κάνω τότε...

Ακρα του τάφου σιωπή
Παράθεση

OxynteS (PsychoNaut)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο PsychoNaut αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 82 μηνύματα.

O OxynteS έγραψε: στις 18:44, 29-04-07:

Τον τελευταίο καιρό ανοίγει στις 7πμ και κλείνει στις 7μμ την αλλή μέρα.
Δηλαδή ποτέ
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 20:22, 29-04-07:

Οι περισσότεροι εξαρτούμαστε απο τη ΔΕΗ ε; ωραίο ποστοστό.

εμένα μένει και η σύνδεση παράλληλα ανοιχτή.
Παράθεση

Mitsos The Great (Δημήτρης)

Δραστήριο Μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Δεν εργάζομαι και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 342 μηνύματα.

O Mitsos The Great . έγραψε: στις 04:23, 30-04-07:

Δεν έχω υπολογιστή μου τον πήρε η εφορία
Παράθεση

deadhead_pirate

Επιφανές Μέλος

Ο deadhead_pirate αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 2,795 μηνύματα.

O deadhead_pirate έγραψε: στις 08:48, 30-04-07:

Που και που μια φορά κάθε 2 ή 3 μέρες το κλείνω.........
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,587 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε: στις 09:43, 30-04-07:

Eγώ δεν το κλείνω, μόνο του κάνει shut down όποτε γουστάρει
Παράθεση

OxynteS (PsychoNaut)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O OxynteS έγραψε: στις 18:22, 30-04-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
Οι περισσότεροι εξαρτούμαστε απο τη ΔΕΗ ε; ωραίο ποστοστό.

εμένα μένει και η σύνδεση παράλληλα ανοιχτή.
Σκέφτομαι πολύ σοβαρά μια και μένω σε περιοχή με άφθονο ήλιο να βάλω κανά φωτοβολταϊκό ή και έλικα και να το έχω αντί ΔΕΗ. Οικονομία και οικολογία.
Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,322 μηνύματα.

H suspiria έγραψε: στις 20:45, 01-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από OxynteS
Σκέφτομαι πολύ σοβαρά μια και μένω σε περιοχή με άφθονο ήλιο να βάλω κανά φωτοβολταϊκό ή και έλικα και να το έχω αντί ΔΕΗ. Οικονομία και οικολογία.
και μόνιμα ανοιχτό pc;
Παράθεση

OxynteS (PsychoNaut)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

O OxynteS έγραψε: στις 18:07, 02-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από suspiria
και μόνιμα ανοιχτό pc;
Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται

'Η μήπως είναι τα ευκόλως παρελειπόμενα που εννοούνται;;;;

Παράθεση

suspiria (ρόζα)

Περιβόητο Μέλος

H suspiria έγραψε: στις 18:58, 02-05-07:

Αρχική Δημοσίευση από OxynteS
Τα ευκόλως εννοούμενα παραλείπονται

'Η μήπως είναι τα ευκόλως παρελειπόμενα που εννοούνται;;;;

ας κρατηθούμε on topic
Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε: στις 23:47, 14-05-07:

Κλείνει μόνο μερικά βράδια.
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε: στις 10:03, 15-05-07:

Κλεινει μονο αν πρεπει να γινει restar (εγκατασταση προγραματος, διακοπη ρευματος, καθαρισμος).

Για το ρευμα μην αγχωνεστε δε καταναλωνει και παρα πολυ. Κλεινετε την οθονη μονο.

Να χα με και πιο γρηγορο ίντερνετ...
Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 599 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε: στις 18:21, 04-10-07:

Σαφώς και τον κλείνω.
Δεν υπάρχει λόγος να λείπω όλη μέρα και ο υπολογιστής να μένει ανοιχτός. Όταν παραμένω σπίτι για πολλές ώρες (πχ σαββατοκύριακο) μένει ανοιχτός για περισσότερες ώρες, κυρίως αν κατεβάζω κάτι ή μιλάω από msn.
Δεν υπερβαίνει κατά μέσο όρο τις 5 ώρες ανοιχτός.

Υποστηρίζω την κλιματική αλλαγή εμπράκτως..
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια