Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Eδώ συζητάμε τα πάντα για το χορό!

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 13:03, 27-04-08:

Και εγώ είμαι του κλασσικού μπαλέτου, παλιότερα με έλεγαν Νουρέγιεφ (γιατί έβριζα στα ρώσσικα)

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

-3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

3l3n@ (Ελενα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη 3l3n@
H Ελενα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Βασιλικά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 81 μηνύματα.

H 3l3n@ έγραψε στις 13:47, 30-04-08:

Γειά σου ρε Νουρέγιεφ!!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

erty

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη erty
H erty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6 μηνύματα.

H erty έγραψε στις 12:25, 08-05-08:

Γεια σε όλους!
Αργεντίνικο Tango κανείς? Εγώ χορεύω εδώ και ένα χρόνο και μου αρέσει πάρα πολύ!!!
Ασε που μπορείς να χορέψεις τανγκο σε οποιοδήποτε σχεδόν κομμάτι! π.χ. Ειχα δει στον Παπαδόπουλο στη Νετ να χορεύουν σε ρεμπέτικο ζειμπέκικο.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

leniw

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη leniw
H leniw αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών . Έχει γράψει 7 μηνύματα.

H leniw έγραψε στις 23:26, 04-08-08:

Εγώ ασχολούμαι επαγγελματικά με το χορο καθ' ότι έχω σπουδάσει κλασικό και σύγχρονο σε ανώτερη σχολή χορού.
Επειδή κάποιος ρώτησε για το μοντέρνο, είναι μια μορφή χορού που γενικά είναι δύσκολο να περιγραφεί και πάντα επικρατεί μια σύγχυση ως προσ τον ορισμό του, το σίγουρο είναι ότι βασίζεται στο κλασικό μπαλέτο- ένας χορευτής πρέπει να έχει κάνει κλασικό για να εξασκήσει σωστά την τεχνική του μοντέρνου- αλλα είναι πολύ πιο ελεύθερο και δημιουργικό, δεν είναι τόσο στυλιζαρισμένο και πειθαρχημένο όσο το μπαλέτο.'Εχει βέβαια άλλες δυσκολίες, δεν σημαίνει ότι είναι πιο εύκολο...επήσης υπάρχουν διάφορα συστήματα τεχνικής του μοντέρνου, αυτα που διδάσκουν στις σχολές στην Αθήνα (τις επαγγελματικές κυρίως) είναι τα Límon, Graham, Cunningham και release.

Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη e-sofia
H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 403 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε στις 18:40, 21-08-08:

Εγω, χορέυω όποτε έχω ευκαιρία..και πηγαίνω Παραδοσιακούς χορούς... Παραστασεις, εκδηλώσεις, προβες μεχρι τρελας... Ζεστη....
Αλλα είναι πολύ τέλεια... Λατρέυω το χορο...

Παράθεση

angelXristos (Χρήστος)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη angelXristos
Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Άρτα (Άρτα). Έχει γράψει 8 μηνύματα.

O angelXristos έγραψε στις 16:50, 23-08-08:

Ποιός ειναι ο χορός που σας αρεσει να θαυμάζετε???
τι σας αρεσει να χορευεται/????

εγω εναν χρονο εχω που μπορεσα να ασχολειθω με Λάτιν , Ευρωπαϊκά κ Φλαμένγκο....
τρελένομαι να χορευω.....ειδικα λάτιν...

Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Tetragrammaton
Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε στις 17:27, 24-08-08:

Αρχική Δημοσίευση από angelXristos
Ποιός ειναι ο χορός που σας αρεσει να θαυμάζετε???
τι σας αρεσει να χορευεται/????

εγω εναν χρονο εχω που μπορεσα να ασχολειθω με Λάτιν , Ευρωπαϊκά κ Φλαμένγκο....
τρελένομαι να χορευω.....ειδικα λάτιν...
Συμφωνώ! Το λάτιν είναι απίστευτο! Αν προλάβω φέτος θα πάω πάλι για μαθήματα!

Παράθεση

ioanna283 (Ιωάννα... :))

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ioanna283
H Ιωάννα... :) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 96 μηνύματα.

H ioanna283 επέστρεψε στο στέκι δυναμικά σκέφτηκε κι έγραψε στις 01:12, 04-09-08:

εγώ παιδιά είμαι πολύ του χορού...είμαι αυτή που θα αρχίσει το γλέντι..ΠΑΝΤΑ όμως...χαχαχα.κι ήμουν έτσι από πολύ μικρή

έκανα μπαλέτο και είχα ξεκινήσει και παραδοσιακά στο Λύκειο Ελληνίδων από 5 χρονών και συνέχισα ως τα 18 μου...δυστυχώς πέρυσι σταμάτησα λόγω υποχρεώσεων στη σχολή..έλλειψει χρόνου αναγκαζόμαστε συχνά να αποχωριστούμε πράγματα που αγαπούμε,ξέρετε τώρα...

από κει και πέρα έχω ασχοληθεί ερασιτεχνικά με πολλά είδη χορού.

Το belly dancing το λατρεύω,κι ενώ πήγα στην Κων/πολη δεν πήρα στολή επαγγελματική και το μετανιώνω τώρα έχω μόνο εκείνη τη φαρδιά ζώνη με τα φλουριά
δεν έχω πάει σε σχολή, αλλά είχα κάνει μαθήματα από DVD και τα αγοράκια τουλάχιστον λένε ότι το κουνάω καλά!

Η μεγάλη αδυναμία μου όμως είναι τα λάτιν και σίγουρα αυτό στο οποίο τα καταφέρνω καλύτερα από όλα τα άλλα.δεν ξέρω, με εκφράζουν μου αρέσουν...τη βρίσκω ρε παιδί μου!! εδώ ξέρω τα μισά τραγούδια απ'έξω πλέον...χαχαχα...είναι πολύ ρομαντικά και άμα θες γίνονται ως και προκλητικά ή ως κι ακροβατικά...χεχε.

Έτσι που λέτε...φέτος θα πάω και σε σχολή χορού για τα λάτιν,σε προχωρημένο όμως τμήμα.ώρα να μάθω και μερικά ακροβατικά αλλά με την προϋπόθεση ότι θα έχω το χρόνο και θα μου λείπει η πίεση από τη σχολή...Αυτά!

ΥΓ.Σόρυ για τη φλυαρία αλλά μην ακούσω εγώ χορό...χάρηκα απότομα!

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

manouela (μανουελα)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη manouela
H μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H manouela γειαααααα σε όλους έγραψε στις 09:48, 20-11-08:

Γεια σας.Πολύ ωραίο θέμα.Εγώ τρελαίνομαι για το χορό.Πήγαινα λάτιν,σύγχρονο,r'n'b.Δυστυχώς για ένα χρόνο το σταμάτησα λόγω του ότι δεν είχα χρόνο και τώρα ψάχνω να βρω σχολή με ωράρια που να με βολεύουν για να ξαναρχίσω.Για μένα ο χορός είναι τρόπος έκφρασης.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Bill : 20-11-08 στις 10:18. Αιτία: τα greeklish δεν επιτρέπονται.
Παράθεση

mersi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mersi
H mersi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H mersi έγραψε στις 09:48, 16-12-08:

Καλημέρα σε όλους τους λάτρεις του χορού.
Και για μένα ο χορός είναι τρόπος ζωής, είναι η ίδια μου η ζωή!

Παράθεση

Νάντια

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Νάντια
H Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H Νάντια έγραψε στις 10:53, 16-12-08:

Ασχολουμε κυριως με latin, ευρωπαικους, jazz και hip hop. Τωρα βεβαια μετα απο τοσα χρονια καταλαθως κατεληξα στο hip hop (μπερδεμα στα τμηματα) αλλα ειπα "δεν παει στα κομματια,ας το δοκιμασω κι αυτο"!! Προσωπικα λατρευω το latin αν και η δασκαλα που μου κανει hip hop λεει οτι ειναι ενας χορος που μπορεις να αρχισεις και στα 40 σου. Θα θελα να δω παντως μια 40αρα να κανει αυτα τα τρελα σηκωματα που με κανει ο καβαλιερος μου...

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mersi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mersi
H mersi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 2 μηνύματα.

H mersi έγραψε στις 11:00, 16-12-08:

Με τον παραδοσιακό χορό,βαδίζουμε στα βήματα των προγώνων μας!

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 17:14, 22-12-08:

όσο κι αν κάποιοι σνομπάρουν την παράδοση μας, οι παραδοσιακοι χοροί ειναι συναρπαστικοί,είτε πρόκειται γαι τους στεριανούς είτε για τους νησιώτικους... είναι γιομάτοι ρυθμούς, ήχους, χρώματα και κυρίως ανεβάζουν υπερβολικά τη διάθεση...μέσα στο κύκλο καθώς κινείσαι, γίνεσαι ένα σώμα που πάλλεται συγχρονισμένα στο ρυθμό και στον ήχο...και πιστέψτε με υπάρχουν πολλοί άνθρωποι σε όλη την ελλάδα που το μεράκι τους και το πάθος τους, το εκφράζουν μέσα απο τη παραδοσιακή μουσική και το χορό...επίσης υπάρχουν μαζαγιά που αποκλειστικά, το μόνο που παίζουν είναι κρητικά ή ποντιακά και πάντα είναι γεμάτα από κόσμο που χορεύει και ξεφαντώνει....ούτε κι εγώ το πίστευα αλλά βρέθηκα σε ένα από αυτά και το γλέντι δεν σταματούσε... ναι ναι κι εγώ είμαι κολλημένη με τους παραδοσιακούς χορούς ειδικά τους θρακιώτικους, τους ποντιακούς και τους κρητικούς οπότε ανεπιφύλακτα σας το συστήνω.....επιστροφή στις ρίζες....

πριιιιιιιιιιιιιιιχου χουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ επιφώνημα που λέγεται σε θρακιώτικους χορούς... χαχαχαχα... πολύ ωραία αισθηση όταν χορεύεις και φωνάζεις

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ria82 (silence)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη ria82
H silence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 125 μηνύματα.

H ria82 in this silence, i am free!!! έγραψε στις 22:54, 09-12-09:

απο μικρη τον λατρευα και ακομα τον λατρευω!!!
νε βοηθαει να εκφραζω τα συναισθηματα μου, να εκδηλωνω ακομα πιο πολυ την θυλικοτητα μου, και να ξεδινω!!
με κανει χαρουμενη!!
απο πολυ μικρη ξεκινησα με παραδοσιακους χορους, συνεχισα με μοντερνο και κατεληξα στην jazz( αφου ειμαι και εγω λιγο)

τωρα λεω να ξεκινησω χορο της κοιλιας!!
μου αρεσει πολυ!!

ααααα μην ξεχασω ειχα βρeθει και σε μια εκδηλωση μιας σχολης απο το μπραχαμι στο boom boom περριτο να πω πως χωρις να ξερω χορεψα και latin με εναν κυριο 50 χρονον...
τελικα ειναι να το χεις!

συμφωνειτε?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη self-instructive depressing
Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,954 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε στις 00:40, 10-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από Giovanna
Ο τίτλος τα λέει όλα...
Πείτε ο,τι θέλετε, αρκεί να έχει σχέση με το χορό!

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν.

Αφού μπήκες στον χορό, θα χορέψεις!

Αλλού χτυπούν τα τύμπανα ,αλλού χορεύει η νύφη!

Όσοι είναι έξω από τον χορό , πολλά τραγούδια λένε .

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 8 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

4 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ερωφίλη (Κομπάρσα βου)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ερωφίλη
H Κομπάρσα βου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 913 μηνύματα.

H Ερωφίλη έγραψε στις 00:55, 10-12-09:

Αρχική Δημοσίευση από venividivici
πριιιιιιιιιιιιιιιχου χουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ επιφώνημα που λέγεται σε θρακιώτικους χορούς... χαχαχαχα... πολύ ωραία αισθηση όταν χορεύεις και φωνάζεις
AAA τι μου θύμισες τώρα!!! Την πρώτη φορά που με έβαλε με ζόρι να το κάνω ο δάσκαλος... Πολύ γελιο έπεσε

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mindcircus
H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 01:14, 10-12-09:

Ο γυναικειος χορος θελει μπριο, αερα, τσαχπινια, θηλυκοτητα! Ειναι να το χεις μεσα σου! Ακομα κι αν ποτε σε σχολη δεν εχεις παει, το χεις, σου βγαινει και εκπλησσεις εσενα και τους... (ενιοτε ανοιχτοματιδες), ακομα και τις γυναικες!(ενιοτε ζηλιαρες) Παρολαυτα, οσες το χετε μη το σταματατε ποτε! Ειναι εκφραση, ειναι δημιουργια! Το συστηνω ανεπιφυλακτα σε οσες δεν εχουν ακομα αρχισει! Πολλες γυναικες τοχουν και το αφηνουν ανεκμεταλλευτο!

Χορεψτε!

οχι σε μικρο δωματιο ομως!

Παράθεση

Νάντια

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Νάντια
H Νάντια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 37 μηνύματα.

H Νάντια έγραψε στις 13:23, 10-12-09:

κι εγω μικρη ετσι γκρεμιζα ολο το σπιτι οταν χορευα!!!!

αχ παιδια ειμαι πτωμα!!! κομματια!!! καθε τεταρτη με την σχολη χορου κανουμε latin party σε ενα μαγαζι, και καθε τεταρτη ειμαι εκει και χορευω non stop απο τις 11:30 μεχρι η μουσικη να κλεισει, να φυγουν ολοι και να σβησουν τα φωτα (για να διωξουν και τους τελευταιους επιμονους!!!), δηλαδη γύρω στις 4. Το θέμα είναι οτι την επόμενη μέρα το πρωι έχω μάθημα στη σχολή 8:00 η ώρα!!! (εργαστήριο, δεν μπορω να λείψω...). Και τα μαθήματα στη σχολή συνεχίζονται μεχρι τις 6 το απόγευμα (που ώρα για ύπνο...) και μετα στις 7:30 έχω μάθημα tango στη σχολή χορού.
Κι όμως ναι κυριες και κυριοι, εγώ είμαι εκεί κάθε τετάρτη και θα είμαι εκεί καθε τετάρτη γιατί περνάω καλά!!! Χτες πήγα μόνη μου!! Η παρεα μου δεν βγήκε. Αλλά περνούσα τόσο ωραία χορευοντας που δεν με χαλασε καθόλου.!!!

Παράθεση

Burp

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Burp
H Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 175 μηνύματα.

H Burp έγραψε στις 13:30, 10-12-09:

μικρή μου λέγανε είχα ταλέντο στους ηπειρώτικους

μετά μου λέγαν είχα ταλέντο στα rnb

μετά μου λέγαν είχα ταλέντο στο headbanging

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Himela

e-steki Moderator

Το avatar του χρήστη Himela
H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,288 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε στις 14:15, 10-12-09:

Αυτόν τον καιρό έχω γραφτεί στο δήμο μου για παραδοσιακούς χορούς πιο πολύ για πλάκα και για να γνωρίσω κόσμο, αλλά όσο μαθαίνω χορούς, τόσο μου αρέσει πιο πολύ. Θα πρότεινα να μην γράφεστε σε σχολές γιατί υποθέτω θα είναι ακριβές, σε όλους τους δήμους υπάρχουν πολιτισμικές εκδηλώσεις πολύ φτηνά. Ας πούμε εγώ έδωσα 50 ευρώ για όλη τη σεζόν. Η δασκάλα είναι πολύ καλή (αν και τη φωνάζω με άλλο όνομα γιατί μου θυμίζει μια φίλη μου λολ) και είναι κοντά στο σπίτι μου.

Έμαθα επιτέλους να χορεύω χασάπικο που το ήθελα χρόνια!!!!!!

Παράθεση

dragon-r (rafaella)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη dragon-r
H rafaella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13 μηνύματα.

H dragon-r rafaelito ........ έγραψε στις 11:21, 09-03-10:

το τελευταιο διαστημε που μαθαινει μαθηματα latin χορου ενας φιλος μου ο οποιος εχει Latin μπαρ με μουσικη κ κανει δωρεαν μαθηματα κ μου αρεσει παρα πολυ !!!!! κ μου λενε οτι ειμαι πολυ καλη

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Revekka

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Revekka
H Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημοσιογράφος . Έχει γράψει 13,225 μηνύματα.

H Revekka έγραψε στις 09:37, 11-08-10:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Αυτόν τον καιρό έχω γραφτεί στο δήμο μου για παραδοσιακούς χορούς πιο πολύ για πλάκα και για να γνωρίσω κόσμο, αλλά όσο μαθαίνω χορούς, τόσο μου αρέσει πιο πολύ. Θα πρότεινα να μην γράφεστε σε σχολές γιατί υποθέτω θα είναι ακριβές, σε όλους τους δήμους υπάρχουν πολιτισμικές εκδηλώσεις πολύ φτηνά. Ας πούμε εγώ έδωσα 50 ευρώ για όλη τη σεζόν. Η δασκάλα είναι πολύ καλή (αν και τη φωνάζω με άλλο όνομα γιατί μου θυμίζει μια φίλη μου λολ) και είναι κοντά στο σπίτι μου.

Έμαθα επιτέλους να χορεύω χασάπικο που το ήθελα χρόνια!!!!!!
Οι παραδοσιακοί χοροί είναι μεράκι...Και δυστυχώς σε πολλά από αυτά τα δημοτικά χορευτικά, δουλειά σοβαρή δεν γίνεται...Έχω γυρίσει σχεδόν όλους τους δήμους των νοτίων προαστίων και η κατάσταση είναι τραγική.....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Giannoutas

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Giannoutas
Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,175 μηνύματα.

O Giannoutas Μη μου τους όρχεις τάραττε !!! έγραψε στις 23:50, 12-03-11:

Του χρονου που λογικα καπου θα περασω,θελω να γραφτω καπου για να μαθω breakdance

Ετσι λιγο τα βασικα,3-4 κινησεις.Ειναι ευκολος χορος?Θα χρειαστει πολυ καιρο?Υπαρχουν τετοιου ειδους σχολες?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Cuius Cuius (Αλίκη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cuius Cuius
H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H Cuius Cuius έγραψε στις 13:36, 16-07-11:

Λατρεύω το χορό! Κάνω μοντέρνο 5 χρόνια και μπαλέτο 3. Σταμάτησα βέβαια 1 χρόνο λόγω Πανελληνίων αλλά τώρα θα επανέλθω δριμύτερη! Θα αρχίσω και κάποιο άλλο είδος χορού γιατί έχω κάποια δωρεάν μαθήματα... αλλά ακόμη δεν ξέρω ποιο!

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aliona
H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε στις 13:58, 16-07-11:

μήπως μπορεί να μου πει κανείς πόσες ώρες την βδομάδα κάνετε χορό και πόσο στοιχίζει;;..
για μοντέρνο,μπαλέτο και λάτιν χορούς ενδιαφέρομαι..

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,626 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 14:00, 16-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Φιλόδοξη : )
μήπως μπορεί να μου πει κανείς πόσες ώρες την βδομάδα κάνετε χορό και πόσο στοιχίζει;;..
Πάνω κάτω, στο περίπου και γενικά, για ερασιτέχνες τα μαθήματα είναι 6ωρα ή 8ωρα ανα μήνα, γύρω στα 70-100 ευρώ μηνιαίως, στις περισσότερες σχολές εκεί κυμαίνονται

Παράθεση

Cuius Cuius (Αλίκη)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Cuius Cuius
H Αλίκη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών . Έχει γράψει 60 μηνύματα.

H Cuius Cuius έγραψε στις 14:02, 16-07-11:

Αρχική Δημοσίευση από Φιλόδοξη : )
Κάνω 3 ώρες μπαλέτο και 1μιση ώρα μοντέρνο την εβδομάδα περίπου... Ευτυχώς πληρώνω 100 ευρώ το μήνα Ψάξε και σίγουρα θα βρεις κάποια οικονομική σχολή

Παράθεση

Aliona

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Aliona
H Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 325 μηνύματα.

H Aliona έγραψε στις 14:40, 16-07-11:

Ευχαριστώ πολύ!

Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 16:06, 04-09-11:

Μήπως γνωρίζει κάποιος/α σχολή για latin στα Ν. προάστια?

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη renia_1995
H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 20:58, 07-09-11:

εγω εκανα 1 χρονο χιπ χοπ και ηταν πολυ ωραια αν και δεν καναμε σοβαρη δουλεια...
θα εκανα και φετος αλλα δεν βρισκεις καλες τιμε στις σχολες χορου...

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 10:07, 08-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από enrose
Μήπως γνωρίζει κάποιος/α σχολή για latin στα Ν. προάστια?
Που ακριβώς νότια; Ξέρω μια στην Αργυρούπολη και μια στην Βούλα (για το αν θα μείνεις ευχαριστημένη, δεν ξέρω)!
Γενικότερα για να ξέρεις υπάρχουν πάρα πολλές, είναι πολύ της μόδας αυτοί οι χοροί, και κοστίζουν περίπου 60 ευρώ για 2 ώρες, που για να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει!
Σε μια πολύ γνωστή σχολή δε, το γνωρίζω από μέσα, οι δάσκαλοι χοροί δεν έχουν την απαιτούμενη πείρα και πριν καν πάρουν κάποιο χαρτί που να πιστοποιεί την γνώση τους, κάνουν μαθήματα και φυσικά εκεί πληρώνεις παραπάνω! Γενικότερα αν θες να μάθεις latin χορούς, ψάξτο αρκετά γιατί παίζει εκμετάλλευση!

Παράθεση

enrose

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη enrose
H enrose αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 589 μηνύματα.

H enrose με υπέροχη διάθεση έγραψε στις 10:14, 08-09-11:

Αρχική Δημοσίευση από Phoebe
Που ακριβώς νότια; Ξέρω μια στην Αργυρούπολη και μια στην Βούλα (για το αν θα μείνεις ευχαριστημένη, δεν ξέρω)!
Γενικότερα για να ξέρεις υπάρχουν πάρα πολλές, είναι πολύ της μόδας αυτοί οι χοροί, και κοστίζουν περίπου 60 ευρώ για 2 ώρες, που για να σου πω την αλήθεια δεν ξέρω κατά πόσο αξίζει!
Σε μια πολύ γνωστή σχολή δε, το γνωρίζω από μέσα, οι δάσκαλοι χοροί δεν έχουν την απαιτούμενη πείρα και πριν καν πάρουν κάποιο χαρτί που να πιστοποιεί την γνώση τους, κάνουν μαθήματα και φυσικά εκεί πληρώνεις παραπάνω! Γενικότερα αν θες να μάθεις latin χορούς, ψάξτο αρκετά γιατί παίζει εκμετάλλευση!
Απο πέρσυ το ψάχνω το θέμα, αλλά δεν κατάφερα να πάω ακόμη, δεν ξέρω τι να κάνω. Μ αρέσει πολύ σαν χορός, έχει ωραία είδη αλλα εγω δεν έχω τον απαιτούμενο χρόνο!Βρήκα μία στο Μπραχάμι αλλα μου πέφτει λίγο μακρυά.
Απο την άλλη σκέφτομαι και πιλάτες! Θα δω, έχω ακόμη χρόνο!

Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H Uranya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 723 μηνύματα.

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 13:15, 11-10-11:

Μηπως ξερετε σχολες (για χιπ χοπ κυριως) στο κεντρο ή κοντα στο κεντρο που να μην ειναι πανακριβες?

Παράθεση

christinelle

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη christinelle
H christinelle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Ελευσίνα (Αττική). Έχει γράψει 1,793 μηνύματα.

H christinelle δεν είχε τι να κάνει και έγραψε στις 15:15, 11-10-11:

Ολες τσιμπημένες είναι...Αν δεν το ψάχνεις σοβαρά και θες μια φορά στα τόσα, τα deal sites βγάζουν συνέχεια προσφορές για διάφορους χορους σε εξευτελιστικές τιμές (2-5 ευρώ η ώρα).

Παράθεση

paradosi

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη paradosi
Ο paradosi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.

O paradosi έγραψε στις 22:30, 01-11-11:

Παραδοσιακά και πάλι παραδοσιακά...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Revekka

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Revekka
H Revekka αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Δημοσιογράφος . Έχει γράψει 13,225 μηνύματα.

H Revekka έγραψε στις 22:31, 01-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από paradosi
Παραδοσιακά και πάλι παραδοσιακά...
Πού χορεύεις;;

Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 22:36, 01-11-11:

και εγώ χορεύω παραδοσιακά (του ζαλόγγου).
Χορεύω στο σπίτι συνήθως (όταν δεν βλέπει κανείς ),
τελευταία χορεύω και στο ταψί.
μου έκοψαν την φοροαπαλλαγή βλέπετε...

τέσπα, άλλο σκέφτομαι. Είναι ο χορός Τέχνη;

-2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

renia_1995 (Uranya)

Διάσημο Μέλος

H renia_1995 Booorn booorn boorn boorn to be alive έγραψε στις 11:41, 06-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Rempeskes
Είναι ο χορός Τέχνη;
Ναι, θεωρείται τέχνη.. Κι εμένα μου φαίνεται περίεργο..

-1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Anhur

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Anhur
Ο Anhur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

O Anhur Ξέρεις τι είναι να είσαι καψούρης; έγραψε στις 13:28, 07-11-11:

Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με τον χορό, αλλά θα ήθελα να μάθω τανγκό. Ωστόσο το είπα στην κοπέλα μου και μου είπε ότι δεν γίνετε να πάω αμέσως στο τανγκό και ότι θα πρέπει πρώτα να ασχοληθώ γενικότερα με τον χορό. Ισχύει κάτι τέτοιο; Γιατί να μην μπορώ;
Επίσης, δεν έχω την δυνατότητα να πάω σε κάποια σχολή, οπότε θέλω με την βοήθεια τις κοπέλας μου (χορεύει γενικότερα αλλά όχι τανγκό) και με οδηγίες και βίντεο από το ίντερνετ.

Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε στις 13:48, 07-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από Anhur
Δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με τον χορό, αλλά θα ήθελα να μάθω τανγκό. Ωστόσο το είπα στην κοπέλα μου και μου είπε ότι δεν γίνετε να πάω αμέσως στο τανγκό και ότι θα πρέπει πρώτα να ασχοληθώ γενικότερα με τον χορό. Ισχύει κάτι τέτοιο; Γιατί να μην μπορώ;
Επίσης, δεν έχω την δυνατότητα να πάω σε κάποια σχολή, οπότε θέλω με την βοήθεια τις κοπέλας μου (χορεύει γενικότερα αλλά όχι τανγκό) και με οδηγίες και βίντεο από το ίντερνετ.
Δεν ισχύει αυτο που σου είπε η κοπελα. Θα ξεκινήσεις απο μιλονγκες που διεργανωνονται σε διάφορους χώρους συνεστίασης. Συνήθως τις μιλόνγκες τις διοργανώνουν σχολές ή δάσκαλοι χορού που νοικιάζουν εναν χωρο και διαφημίζουν τη δουλειά τους και τη σχολή τους μέσα απο αυτή τη διαδικασία, πληρωνεις ελάχιστα κάθε φορά που πας και σου προσφέρουν ακόμα κι ένα ποτό, ώστε να είναι περαν απο διδακτική ώρα χορού και ψυχαγωγική καθώς μαζί σου θα μπορείς να πάρεις και φίλους.
Σε κάποιες γίνεται μάθημα αρκετή ώρα κι έπειτα ανεβαίνουν στη σκηνή οι ηδη γνώστες του χορού και δίνουν ρεσιτάλ Σε άλλες γίνεται μάθημα, εν ώρα χορού των υπόλοιπων, σε κάποια άλλη μεριά.

Απο τα βιντεακια δε θα μαθεις αν δεν το κανεις πρακτικα ποσο μαλλον το τάνγκο που θέλει απαραιτητως παρτεναιρ και συγκεκριμενες στασεις και συμπεριφορές. Αυτο ισχυει για ολους τους λατιν χορους. Αν προκειται για μοντερνο η συγχρονο, ισως τα βιντεος να κανουν μια δουλεια. Αλλα γενικα ο χορος θελει αμεσοτητα και προσωπική επαφή...

Εσυ σαν ανδρας θα μαθεις διαφορετικη σταση να κρατας, απ'οτι η γυναικα. Ο ανδρας στο τανγκο καθοδηγει τη γυναικα ενω η γυναικα ακολουθει και στηριζεται πανω του. Τον βηματισμο τον μαθαινεις, οπως και τεχνικες για σωστη καθοδηγηση, διοτι υπαρχει κινδυνος να ριξεις την παρτεναιρ σου κι αυτο καποτε θεωρειτο προσβολη. Η γυναικα αντιθετα μαθαινει να κρατα ισορροπια και να μαθει να μπορει να στηριζεται. Εγω στο δευτερο ομολογω ειχα δυσκολευτει διοτι δεν ενιωθα εμπιστοσυνη να αφεθω...Υπαρχει το ευρωπαικο κι αργεντινικο- το πιο δυσκολο. Εμενα αυτο μάρεσει περισσότερο

Αν και το τάνγκο γενικα δεν ειναι καθολου ευκολο, ειναι εκφραση και δυναμη κι εκανες πολυ καλη επιλογη. Ομως ξεκινωντας απο μιλονγκες, αν δεις πως τα καταφερνεις μετα το εππεδο του αρχαριου προχωρας σε σχολη. Υπαρχουν σχολες με ελαχιστα χρηματα το μηνα και προχωρας σε επιπεδα. Υπαρχουν κι αλλες αρκετα ακριβες. Αυτα τα μαθαινεις εν καιρω και τα ψαχνεις. Βασικο για μενα ειναι να χεις σωστη κριση για τη σχολη που θα επιλεξεις (θεωρω κλοπη ορισμενες σχολες. Το ζητημα ειναι η ευχαριστηση χωρις να δινεις μια περιουσια) και χημεια με τον δασκαλο η τον παρτεναιρ που θα χεις.

Τανγκο single παντως μεσα απο βιντεακια, δε γινεται. Kανε την αρχη εχοντας ουσιαστικη επαφη και τα υπολοιπα θα τα ανακαλυψεις στην πορεια

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη mindcircus : 07-11-11 στις 14:13.
Παράθεση

elena79

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη elena79
H elena79 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16 μηνύματα.

H elena79 έγραψε στις 16:33, 26-11-11:

Θέλω πολύ να μάθω τανγκό αλλά ο φίλος μου δεν έρχεται. Τι να του πω για να τον ψησω;

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 16:35, 26-11-11:

Αρχική Δημοσίευση από elena79
Θέλω πολύ να μάθω τανγκό αλλά ο φίλος μου δεν έρχεται. Τι να του πω για να τον ψησω;
Υποσχεσου του πονιρα δωρακια...

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Snow

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Snow
H Snow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 54 μηνύματα.

H Snow έγραψε στις 12:09, 14-07-12:

O χορός είναι μορφή καλλιτεχνικής και αθλητικής έκφρασης η οποία γενικά αναφέρετε στην κίνηση του σώματος, συνήθως ρυθμική και σύμφωνη με τη μουσική.Ορισμός:''Βικιπαίδεια''
Προσωπικά για μένα ο χορός είναι πάρα πολλά...Είναι επικοινωνία, είναι μια δυνατότητα έκφρασης..Άλλοτε μπορεί να είναι έκφραση αγάπης,έρωτα,πόθου,πάθους...Και άλλοτε πόνου,θυμού...Γίνεται έτσι μια μορφή εκτόνωσης που καταλαγιάζει τον πόνο..Δεν μπορώ να σκεφτώ την ζωή χωρίς τον χορό που αυτός συνεπάγεται την μουσική,την μελωδία..Είμαι ερωτευμεύνη με τον χορό..

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Tania_K

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Tania_K
H Tania_K αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 22 ετών . Έχει γράψει 189 μηνύματα.

H Tania_K Choose to be me (but not me) έγραψε στις 00:25, 30-07-12:

Λοιπόν, υπάρχει ήδη θέμα για το χορό αλλά είναι παλιό οπότε αποφάσισα να δημιουργήσω ένα καινούργιο...

Μπορεί να γράφω bboying αλλά το θέμα δεν αναφέρεται στο break μονο αλλά σε όλα τα είδη χορού. Μπορείτε να γράψετε ό,τι θέλετε, χορευτές και μη.

Και ξεκινάω πρώτη.

Πάντα μα πάντα μου άρεσε να χορεύω. Και πάντα λάτρευα το μπαλέτο και το Break (hip hop πειτε το όπως θέλετε αν και το hip hop δεν είναι είδος χορού). Μπαλέτο έκανα μικρή ξέρετε παιχνιδάκια αλλά σίγουρα δεν ειναι για μένα. ακόμα και να συνέχιζα σοβαρά από μικρούλα τα σώμα μου δεν με βοηθάει.

Είμαι 17 χρονών, γεννηθείσα το '95. Ξεκίνησα "χιπ χοπ" πριν λίγο καιρό. Πριν τελειώσω την δευτέρα λυκείου. Στην τρίτη δύσκολα θα το συνεχίσω. Αλλά να σας πω κάτι. Αν κ ο χορός μ αρέσει πολύ και είχα και έναν κούκλο 18αρη δάσκαλο δεν μ άρεσε το μάθημα. Ίσως επειδή δεν πήγαινα με φίλη μ και ήμουν άσχετη ένιωθα ξένη. Αποφάσισα πάντως να αρχίσω να χορεύω μόνη μου όπως μου γουστάρει. Τουλάχιστον μέχρι να τελειώσ το λύκειο και μετά να ασχοληθώ πιο σοβαρά.

Ασχολείται κανένας άλλος με το bboying? Νομίζετε ότι είμαι μεγάλη για να ξεκινήσω χορό?

Σημείωση: Το μήνυμα προήλθε με συγχώνευση από το θέμα "Χορός (special bboying)".

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη _Morticia_ : 31-07-12 στις 16:26.
Παράθεση

maraya

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη maraya
H maraya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.

H maraya έγραψε στις 03:16, 18-09-12:

παιδια εδω και ενα μηνα ψαχνω για μια καλη hip hop σχολη χορου αλλα δεν βρισκω(κατα προτιμηση οχι ακριβη), μηπως εσεις εχετε κατι να μου προτεινετε ;;; με τον χορο δεν θελω να ασχοληθω επαγγελματικα.

Σημείωση Συντονιστή:Το μήνυμα προήλθε έπειτα απο συγχώνευση με το θέμα:" hip hop σχολη χορου"

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Mercury : 18-09-12 στις 12:33. Αιτία: Προσθήκη σημείωσης
Παράθεση

danae13.efRG10

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη danae13.efRG10
H danae13.efRG10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H danae13.efRG10 έγραψε στις 15:52, 19-03-13:

Η προπονητρια μου στην ρυθμικη γυμναστικη με εχει βαλει να της γραψω ενα CD με τραγουδια, για να κανει χορογραφια σε παιδια ηλικια 10 ετων. Καμια ιδεα?
http://www.youtube.com/watch?v=66wFWC38PNc <-- κατι τετοιο

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη danae13.efRG10 : 19-03-13 στις 17:29.
Παράθεση

silverdog

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη silverdog
Ο silverdog αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 374 μηνύματα.

O silverdog έγραψε στις 15:56, 19-03-13:

Τι φαση ?Κλασικη ,dance ?Οτι ναναι?

Τα παπακια στη σειρα ας πουμε?Τετοια φαση?

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

danae13.efRG10

Νεοφερμένος

H danae13.efRG10 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Χαλάνδρι (Αττική). Έχει γράψει 26 μηνύματα.

H danae13.efRG10 έγραψε στις 16:02, 19-03-13:

https://www.youtube.com/watch?v=0Eg5o5SOaKM κατι τετοιο. Λιγο πιο παιχνιδιαρικο απο αυτο.

Παράθεση

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Pequeño
H Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,761 μηνύματα.

H Pequeño έγραψε στις 16:02, 19-03-13:

Βοήθησε μας λίγο
Για ομαδική χορογραφία;
Μελωδίες πιο πολύ;
Θυμάμαι η πρώτη μου χορογραφία στη ρυθμική ήταν με αυτό http://www.youtube.com/watch?v=F1ctv7Thtw4,
ξέρω θα μου πεις είναι για τανκο, αλλά επειδή έκανα ενόργανη ήταν πιο εύκολο να το "γεμίσω"
Κατατόπισε με λίγο και θα σε βοηθήσω

Παράθεση

danae13.efRG10

Νεοφερμένος

H danae13.efRG10 έγραψε στις 16:03, 19-03-13:

κατι λιγο πιο ''παιχνιδιαρικο'' https://www.youtube.com/watch?v=0Eg5o5SOaKM. κατι τετοιο?

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους