Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,094 εγγεγραμμένα μέλη και 2,388,077 μηνύματα σε 74,651 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Αγαπημένα παλιά τραγούδια

Fallen_Angel (twisted things)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Fallen_Angel
H twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H Fallen_Angel ...after dark i feel... έγραψε στις 11:37, 10-03-07:

Τι μουσική ακούγατε μικροί?

Εγώ για παράδειγμα έχω απίστευτες αναμνήσεις από την Λιλιπούπολη του Χατζιδάκι και από κλασσική ροκ μουσική αργότερα...

Νομίζω όλοι έχουμε κάποιο είδος μουσικής που να μας θυμίζει την παιδική μας ηλικία...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 11:48, 10-03-07:

Έντεχνη ελληνική και κλασσικό ροκ επειδή άκουγε ο μπαμπάς μου.
Ελεεινά γαλλικά και ιταλικά τραγούδια και καλά ρομαντικά που άκουγε η μαμά μου.
Πολύς Μάνος Χατζιδάκις που άκουγαν κι οι 2.

Τα τραγούδια της Αλίκης Βουγιουκλάκη με την οποία είχα τρέλα και μου είχαν πάρει δίσκους της που άκουγα ΣΥΝΕΧΕΙΑ.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ALEX_
Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε στις 11:49, 10-03-07:

Πω πωω τι μου θύμισες τώρα....

Κάτι "Danger zone",κάτι "Take my breath away"....

Ααααχ,80's...

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Chimera

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Chimera
H Chimera αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 256 μηνύματα.

H Chimera In the deathcar έγραψε στις 12:02, 10-03-07:

Θυμάμαι έντονα να ακούω Λιλιπούπολη του Χατζιδάκι και τα Στρουμφάκια !

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 13:43, 10-03-07:

Mm, παρεπιπτόντως είναι "όταν ήσαστε παιδιά"...

Εγώ, είχα μία τέλεια κασέτα της Barbie!! Και άκουγα πολλά 60'ς ιταλικά...!!!
Felicita...

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 14:00, 10-03-07:

Εγω πολυ μικρος ακουγα οτι ακουγε η αδερφη μου (βανδες βισσες ρουβαδες σχιναδες κλπ....) και οτι ακουγε η μητερα μου (Sinatra, Abba και ενα σορο σουηδικα) κυριος. Σπανια ακουγα αυτα που αρεσαν στον πατερα μου αφου ουτε ητανε πολλες ωρες σπιτι ουτε ακουγε και πολυ μουσικη. Αργοτερα αρχισα να ακουω hip-hop και κατι λιγα rap (επιροες απο το 10λεπτα κηρυγμα...) και αργοτερα αρχισα να ακουω Ελληνικο ροκ, επιρεασμενος απο τον ξαδερφο μου. Ε απο το ελληνικο πηγαμε στο κλασικο ροκ, μετα στο σκληρο ροκ και βρηκαμε τον δρομο για την Μεταλ!

Παράθεση

mania

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη mania
H mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,389 μηνύματα.

H mania έγραψε στις 15:23, 10-03-07:

Βασικά απο μικρό κορίστσι ειχα πολή βαριά αγάπη στο βαρή λαικο ακόμα και στο δημοτικό όλα τα παιδιά άκουγαν αγαπημένες μςλωδιες και εγώ άκουγα καζατζίδη λές να ειμουν βαριά ελατοματικό παιδί;

Παράθεση

burbuja

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη burbuja
H burbuja αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 463 μηνύματα.

H burbuja έγραψε στις 16:26, 10-03-07:

μμμ.. beatles,pink floyd,scorpions,deep purple,phantom of the opera,david bowie,tina turner,κλπ.. γενικά πολλή ροκ,πολλές μπαλάντες (γαλλικές,ιταλικές,απ'όλα..) και σαν ακούσματα,είχα και μπόλικα κλαρινοτράγουδα..!!!

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 23:47, 10-03-07:

στρατιωτικά εμβατήρια στην ΥΕΝΕΔ...
Είμαι παιδί των '70s εγώ ρε

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 01:19, 11-03-07:

Μεχρι την τριτη δημοτικου ειχα κολλημα με λιλιπουπολη κι εγω, μεχρι την πεμπτη με καλλιρη-αρβανιτη και κατι τετοια, μετα ανακαλυψα ασιμο, σιδηροπουλο, παπακωνσταντινου και κατι ξωφαλτσα απο πυξ λαξ και κατσιμιχαιους (γιε ραιτ, μεγαλυτερα αδερφια λεγεται :p)

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 01:34, 11-03-07:

Χαχαχαχαχαχα εγώ άκουγα Πουλόπουλο, Πάριο, Μπιθικώτση και (το ξεκούδουνο) ΠΑΣΧΑΛΗ (και όχι τον Τερζή )

Παράθεση

Soraya

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Soraya
H Soraya αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Soraya έγραψε στις 01:39, 11-03-07:

The Doors.
Μονο οταν πηγα στον ταφο του Jim Morrison ησυχασα.

Προπερσυ που ειχαν ερθει οι εναπομειναντες Doors στον Λυκαβυττο, με τον απιστευτο Ian Istbury των Cult, που ηταν ενας ολοιδιος Jim επι σκηνης, συγκινηθηκα υπερβολικα. Τοτε πιστευω οτι εκλεισε ο κυκλος.

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Γιώργος
Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 01:55, 11-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από Γίδι
Mm, παρεπιπτόντως είναι "όταν ήσαστε παιδιά"...
Εντάξει τώρα, μικρή μου κυρία;

[και είναι "παρεμπιπτόντως", νομίζω ]

Στο θέμα μας... Κλασσική μουσική όταν ήμουν πολύ μικρός (το πού/πώς/γιατί δεν ξέρω ) και μετά το γύρισα σε... ελληνικό λαϊκό.

Παράθεση

~ΜΑΡΙΛΕΝΑ~

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη ~ΜΑΡΙΛΕΝΑ~
H ~ΜΑΡΙΛΕΝΑ~ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 11 μηνύματα.

H ~ΜΑΡΙΛΕΝΑ~ έγραψε στις 14:44, 13-03-07:

ως την Α' Λυκειου ακουγα βσση, βανδη και ο,τι αλλο συναφες υπαρχει... ντρπομαι και που το σκεφτομαι πια !!!
απο τοτε ως σημερα ειμαι φανατικη του rock ! ! ! !

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 15:26, 13-03-07:

δεν μπορώ να πω οτι είχα ενα συγκεκριμένο στύλ... απο τότε ψαχνόμουν γενικότερα με το θέμα μουσική! ήθελα να γνωρίσω νέους ήχους και νέες σκηνές απο τις τότε στενά ελληνικές!

Παράθεση

crazyhelen (crazyhelen)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη crazyhelen
H crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,257 μηνύματα.

H crazyhelen Ελένη έγραψε στις 15:51, 13-03-07:

Στρουμφάκια και Τενεκεδούπολη σε πολύ μικρή ηλικία.
Μεγαλώνοντας εξελίχθηκα ....
Αλέξια (Τα κορίτσια ξενυχτάνε μ'ένα μυστικό ω-ω), Βίσση (Τα μαθητικά τα χρόνια δεν τ'αλλάζω με τίποτα), Καρβέλα (Καλοκαιρινές διακοπές) και από ξένο ρεπερτόριο Madonna (La isla Bonita), Sandra (Maria Mandalena), Europe (Final Countdown) Belinda Carlisle (La luna), Alice Cooper (Poison), New Kids On the Block (Step by Step)

ΥΓ. Σας γράφω ενδεικτικά τραγούδια για να καταλάβετε περίπου σε ποιές χρονιές απευθύνομαι! Προϊστορικά!

Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη DrStrangelove
Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 4,005 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε στις 16:16, 13-03-07:

'Οταν λέμε παιδί παιδί κυρίως ελληνικά έντεχνο και κλασσική μουσική. Το ροκ το γνώρισα και το αγάπησα πολύ μετά, στην εφηβεία. Τώρα τελευταία τρελλαίνομαι για trip hop και jazzy ambient.

Παράθεση

Nosaltres

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nosaltres
Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 324 μηνύματα.

O Nosaltres έγραψε στις 16:34, 13-03-07:

Ποσο παιδι δηλαδη?

Στα πολυ παιδικα μου χρονια, ακουγα στρουμφακια, disco, κλπ των '80s.

Στα προεφηβικα ακουγα Μικη, Μπιθικωτση κλπ.

Στα εφηβικα ελληνικο ροκ και ξενο Hard Rock.

Παράθεση

mara

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη mara
H mara αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών . Έχει γράψει 51 μηνύματα.

H mara έγραψε στις 16:37, 13-03-07:

Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen
Αλέξια (Τα κορίτσια ξενυχτάνε μ'ένα μυστικό ω-ω), Βίσση (Τα μαθητικά τα χρόνια δεν τ'αλλάζω με τίποτα), Καρβέλα (Καλοκαιρινές διακοπές) και από ξένο ρεπερτόριο Madonna (La isla Bonita), Sandra (Maria Mandalena), Europe (Final Countdown) Belinda Carlisle (La luna), Alice Cooper (Poison), New Kids On the Block (Step by Step)

ΥΓ. Σας γράφω ενδεικτικά τραγούδια για να καταλάβετε περίπου σε ποιές χρονιές απευθύνομαι! Προϊστορικά!

σχεδόν τα ιδια...

Παράθεση

Nosaltres

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nosaltres
Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 324 μηνύματα.

O Nosaltres έγραψε στις 16:43, 13-03-07:

Τωρα το ειδα αυτο το post.

Σχεδον τα ιδια ακουγα κι εγω.

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 17:02, 13-03-07:

ρε.... ακουσες την εκπομπή προχθές και δεν είπες τίποτα ???

Παράθεση

misslittledevil

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη misslittledevil
H misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών . Έχει γράψει 1,677 μηνύματα.

H misslittledevil έγραψε στις 18:28, 13-03-07:

Κι εγωωωωω!
(Κομματια οπως το "Rock me Amadeus" ηταν απο τα αγαπημενα μου. )

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 01:17, 24-05-08:

(Καμια εμπνευση για τιτλο, καθε αλλαγη δεκτη)

Σο, τι ακουγατε στην εφηβεια σας; Πυξ λαξ, Σαββιδακη, Ace of Base, Paula Abdul?
Σε τι συναυλιες πηγαινατε;
Κασετες του Καλλιρη σας εχουν ξεμεινει; (ψαχνω..)
Λεγατε τους πυξ λαξ ποπ και ξενερωτους, η τρεχατε στις συναυλιες τους;
Ξυλινα σπαθια η τρυπες;
Τι ακουνε τα νιατα σημερις;
Αυτα και πολλα ρωτησα :X

[Καθε επισημανση στυλιστικων ατυχηματων σε σχεση με τη μουσικη -κομμενα πουκαμισα, μπλουζες judas priest κτλ- θα διαβαστουν με χαρα ]

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Rempeskes

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Rempeskes
Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Hair stylist . Έχει γράψει 5,593 μηνύματα.

O Rempeskes έγραψε στις 01:22, 24-05-08:

Καθε επισημανση στυλιστικων ατυχηματων σε σχεση με τη μουσικη -κομμενα πουκαμισα, μπλουζες judas priest κτλ- θα διαβαστουν με χαρα
σε μισώ

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 12:04, 24-05-08:

Στην εφήβεια μόνο????
Μετακομίζοντας βρήκα την συλλογή με τις κασέτες μου, αυτές που είχα γράψει μόνη μου απο το ράδιο (αθάνατη εποχή, εκεί που άκουγες το κομμάτι να παρεμβάλλεται "......αφιερωμένο απο την Μαρία στο ζουζουνι της που την ταλαιπωρεί......").
Η πιο παλιά είχε γραφτεί απο την ξαδέρφη μου και περιελάμβανε(μη γελάτε): "Δεν ξαναβόσκω άλλες βουβάλες", "Ευλαμπία","Μπανάκι-μανάκι","Σευχέλλες" κ.α. επιτυχημένα άσματα της εποχής.
Η επόμενη γραμμένη απο μένα ήταν πιο "αναβαθμισμένη" με:"Μωρό μου φάλτσο","Το μόνο που θυμάμαι", "Ορκίσου", "Δαχτυλικά αποτυπώματα".
Οι γυμνασιακές μου κασέτες είναι ένας πραγματικός αχταρμάς με αλλαγές που θα σκότωναν κάθε dj: "Το νου σου κύριε οδηγέ","Total eclipse of the heart", "Always"( πολύ έρωτας μιλάμε), "Η φωτιά στο λιμάνι", "All that she wants", "Αίμα, δάκρυα κι ιδρώτας"(ναι ρε μου άρεσε), "Without you"(άλλος έρωτας), "Κάποιος σε αγαπάει" και ευχάριστα διαλείμματα με Παπακωνσταντίνου, Διονυσίου, Καρρά, Μαντώ, Ευριδίκη και γενικά ό,τι να ναι.
Συναυλιακά παρακολουθούσα μόνο τον Παπακωνσταντίνου κι αυτό γιατί εμφανιζόταν κάθε Σεπτέμβρη στα καλλιτεχνικά δρώμενα του δήμου μας.
Απώλειες ρούχων δεν είχα παρά μόνο ένα τζιν που απο την υπερπροσπάθεια μου να το ξεβάψω με χλωρίνη έλιωσε

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη soydelsur
H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε στις 12:14, 24-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Corpse Bride

Ξυλινα σπαθια η τρυπες;

[Καθε επισημανση στυλιστικων ατυχηματων σε σχεση με τη μουσικη -κομμενα πουκαμισα, μπλουζες judas priest κτλ- θα διαβαστουν με χαρα ]
Εχμμ Guns n Roses..μετα εκανα στροφη στο ποιοτικο και ακουλουθησαν Depeche Mode, The Smiths, και ωωω τι χαρα εζησα την Brit pop στο αποκορυφωμα της τοτε που το ερωτημα που βασανιζε ολους τους μπριτποπαδες ηταν: Oasis ή Βlur? (blur φυσικα )
Σημερα δεν ξερω τι ακουνε τα νιατα..υποψιαζομαι κατι... αλλα το χασμα γενεων βλεπεις..
Στυλιστικα δεν επεσα σε κανενα ατοπημα.

Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 12:17, 24-05-08:

Στα νιάτα μου, ε;

Ζουζούνια!

Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Αποκλεισμένος χρήστης

Το avatar του χρήστη Dark_kronos
Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.

O Dark_kronos Όλα είναι ψεύτικα έγραψε στις 12:24, 24-05-08:

Εγω ακομα αυτα που ακουγα στην εφηβια μου ακουω... Και φοραω και τα ιδια....

Παράθεση

kleftra (Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη kleftra
H Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,633 μηνύματα.

H kleftra οι φωνές στο κεφάλι της, της είπαν κι έγραψε στις 12:27, 24-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Εχμ.....γκουχου....γκουχου............ αν η εφηβεία ορίζεται απο τα 12 έως τα 19 τότε εσύ βρε Τάσο ακόμα την διανύεις........οπότε καλά κάνεις και παραμένεις ίδιος

2 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Palladin

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Palladin
H Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,368 μηνύματα.

H Palladin έχω ένα μυστικό που όλα τα ομορφαίνει, έγραψε στις 12:33, 24-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
ίσως επειδή είσαι έφηβος

εγώ άκουγα τρύπες, ξύλινα σπαθιά, ημισκούμπρια (φανατικά!), scorpions και Metallica (αλλά μόνο το Black Album, τα άλλα δεν μου άρεσαν)

τσιφτετέλια δεν ήθελα ούτε να τα ακούσω. Μετά ως φοιτήτρια ίσχυσαν ακριβώς τα αντίθετα

Παράθεση

Tetragrammaton (Site Bot)

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Tetragrammaton
Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 505 μηνύματα.

O Tetragrammaton δεν έγραψε στις 12:40, 24-05-08:

Ξυλινα σπαθια η τρυπες;

5η-6η δημοτικού άκουγα Offspring.
1η γυμνασίου άκουγα τα hits της χρονιάς (zombienation, freestyler και δε συμμαζεύεται)
2α γυμνασίου έμαθα τους Zeppelin.
3η γυμνασίου έμαθα τους Maiden και τους Priest
1η λυκείου έμαθα τους Annihilator, τους Celtic Frost, τους Opeth...

Η γκαρνταρόμπα μου περιλαμβάνει ακόμα μπλουζάκια Maiden και Zeppelin.

(α, και για Καλλίρη έχω ένα cd από την αδερφή μου, αυθεντικό, αν ενδιαφέρεσαι στο γράφω!)

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 12:56, 24-05-08:

Στα πρώτα χρόνια της εφηβείας άκουγα Κορκολή, Σαββιδάκη, Ρακιντζή, Μπίγαλη, Δάντη, ποιοτικά ακούσματα. Πιο μεγάλη (περίπου 15) έγινα τρελή με ξένη ροκ και από ελληνικά στυλ Πυξ-Λαξ. Στα 16-17 έκανα κι άλλη στροφή και άκουγα κυρίως ελληνικό ροκ. Τρύπες, Διάφανα Κρίνα, Ξύλινα και ταυτόχρονα ξεκίνησε η μεγάλη αγάπη με Αλκίνοο Ιωαννίδη.

Συναυλίες ξεκίνησα μεγάλη, στο Λύκειο και πηγαίναμε συνήθως Διάφανα σε καταγώγια, ή Τρύπες, ή τζάμπα στο Μαρούσι πολλές και διάφορες. Και Κότσιρα είχα πάει. Αλκίνοο πήγα για πρώτη φορά Ιούνιο 1999 στο Θέατρο Βράχων και ήταν από τις πιο χαρούμενες συναυλίες. Την πιο μεγάλη εντύπωση μου έκανε η συναυλία των Rolling Stones το 1998, ακόμα θυμάμαι ενθουσιασμό. Τα μισά κορίτσια από το φροντιστήριο δεν πήγαμε μάθημα για να πάμε στην συναυλία.

Πια δεν ακούω Πυξ-Λαξ ούτε ελληνικό ροκ, αλλά λατρεύω τον Αγγελάκα, από τα μεγαλύτερα εφηβικά κολλήματα. Επίσης μου αρέσει πολύ ο Αλκίνοος, μεγαλώνω μαζί του! Κι ο Σαββιδάκης μου αρέσει. Τα άλλα θα τρελαθώ να τα ακούσω σε πάρτυ, αλλά αντικειμενικά είναι μ@λ@κίες.

Παράθεση

ninaki (nina21)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη ninaki
H nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια . Έχει γράψει 338 μηνύματα.

H ninaki Μπέμπη μου!!! Σε περιμένω... έγραψε στις 13:19, 24-05-08:

Spice Girls & Britney Spears..τώρα αυτά ούτε να τα ακούω

Παράθεση

borat (Γιάννης.-)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη borat
Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών , επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ερμιόνη (Αργολίδα). Έχει γράψει 4,524 μηνύματα.

O borat ΖΟΡΤ έγραψε στις 13:24, 24-05-08:

Tι θέμα και αυτό ε...

• prodigy (τους έχω δει και live)
  • panx romana (και αυτούς live)
  • γενιά του χάους (ακόμη τους γουστάρω αυτούς)
  • marilyn manson
  • metallica
  • τρύπες (ακόμη τους γουστάρω και τους έχω δει και live)
  • διάφανα κρίνα (συνεχίζω και τους βλέπω στα live)

πρέπει να ανανεωθώ.

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε στις 13:48, 24-05-08:

Κλεφτρα πολυ μου αρεσε το ποστ σου! Μου θυμισε ακριβως εκεινες τις τραγικες κασετες που δεν επαιζαν κιολας πολυ καλα γιατι ειχαν λιωσει, με τα γραμμενα τραγουδια απ'το ραδιοφωνο! Που ειχα παντα το αγχος να προλαβω να σταματησω την εγγραφη πριν πεσει διαφημιση η αλλο κομματι, οποτε το εκλεινα υπερβολικα νωρις ενω μπορει να ειχε ξεμεινει αλλο ενα ρεφραινακι..εκανα διακοπη και το ξαναρχιζα

Στο γυμνασιο ανακαλυψατε τον Σιδηροπουλο απο μονο του ή απ'το να μ'αγαπας του Ροκκου; (εγω ευτυχως ειχα μεγαλυτερο αδερφι και το παιζα οτι ηξερα απο παντα τον Σιδηροπουλο και ολη τη δισκογραφια του μοιραζοντας τα φωτα απλοχερα ).

Απο στυλιστικα δυστυχηματα εχω μονο να μετρησω ενα καρο φανελε πουκαμισο που ηταν της μοδος ομως τοτε και φορουσαν ΟΛΕΣ, και ενα μαυρο κοτλε πουκαμισο γιατι φορουσε ιδιο το ειδωλο μου

7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 13:52, 24-05-08:

κι εγώ τα ίδια με κλέφτρα

by the way αγάπη, είσαι όλη ένα στιλιστικό ατύχημα

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 13:58, 24-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από kleftra
Στην εφήβεια μόνο????
Μετακομίζοντας βρήκα την συλλογή με τις κασέτες μου, αυτές που είχα γράψει μόνη μου απο το ράδιο (αθάνατη εποχή, εκεί που άκουγες το κομμάτι να παρεμβάλλεται "......αφιερωμένο απο την Μαρία στο ζουζουνι της που την ταλαιπωρεί......").
Η πιο παλιά είχε γραφτεί απο την ξαδέρφη μου και περιελάμβανε(μη γελάτε): "Δεν ξαναβόσκω άλλες βουβάλες", "Ευλαμπία","Μπανάκι-μανάκι","Σευχέλλες" κ.α. επιτυχημένα άσματα της εποχής.
Η επόμενη γραμμένη απο μένα ήταν πιο "αναβαθμισμένη" με:"Μωρό μου φάλτσο","Το μόνο που θυμάμαι", "Ορκίσου", "Δαχτυλικά αποτυπώματα".
Οι γυμνασιακές μου κασέτες είναι ένας πραγματικός αχταρμάς με αλλαγές που θα σκότωναν κάθε dj: "Το νου σου κύριε οδηγέ","Total eclipse of the heart", "Always"( πολύ έρωτας μιλάμε), "Η φωτιά στο λιμάνι", "All that she wants", "Αίμα, δάκρυα κι ιδρώτας"(ναι ρε μου άρεσε), "Without you"(άλλος έρωτας), "Κάποιος σε αγαπάει" και ευχάριστα διαλείμματα με Παπακωνσταντίνου, Διονυσίου, Καρρά, Μαντώ, Ευριδίκη και γενικά ό,τι να ναι.
Συναυλιακά παρακολουθούσα μόνο τον Παπακωνσταντίνου κι αυτό γιατί εμφανιζόταν κάθε Σεπτέμβρη στα καλλιτεχνικά δρώμενα του δήμου μας.
Απώλειες ρούχων δεν είχα παρά μόνο ένα τζιν που απο την υπερπροσπάθεια μου να το ξεβάψω με χλωρίνη έλιωσε
Ολα αυτα...αλλα θυμαμαι ακομα....new kids on the block, Samantha Fox, Rick Ashley με τον οποιο ημουν και ερωτευμενη..., Michael Jackson, George Michael, Ace of Base....

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε στις 14:01, 24-05-08:

Samanthakiiii...
Touch mee, touch meeeee..

Εδαδαδαδακι κοιτα την μπλουζα iron maiden σου απ'τον Θεμη και μη μιλας!

Παράθεση

Resident Evil

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Resident Evil
H Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,055 μηνύματα.

H Resident Evil (δρυός πεσούσης πας ανήρ ξυλευεται) έγραψε στις 14:36, 24-05-08:

Στο γυμνασιο ανακαλυψατε τον Σιδηροπουλο απο μονο του ή απ'το να μ'αγαπας του Ροκκου; (εγω ευτυχως ειχα μεγαλυτερο αδερφι και το παιζα οτι ηξερα απο παντα τον Σιδηροπουλο και ολη τη δισκογραφια του μοιραζοντας τα φωτα απλοχερα ).
και μόνο που το γράφεις ... ΒΕΒΥΛΗ!!!!
Στην εφήβεια μόνο????
έέέέτσι ακριβώς!!!!!

Επίσης, είχα σε κασέτα όόόόλη τη δισκογραφία των Bon Jovi. Αρέσαν στο αδέρφι και στα πλαίσια της... αντιγραφής του ότι κάνει η μεγάλη αδερφή έπρεπε να τα έχω κι εγώ [και προσπαθούσα να πείσω τον εαυτό μου ότι μ'αρεσουν κιόλας ]

Στο λύκειο πέρασα κι έναν "έρωτα" με τον Κότσιρα...

Από στυλιστικά ατυχήματα... well... νομίζω ότι σε όλα μου τα γυμνασιακά-λυκειακά χρόνια ήμουν ολόκληρη ένα στυλιστικό ατύχημα οπότε...

Παράθεση

Idril

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Idril
H Idril αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 530 μηνύματα.

H Idril (in a world of magnets but no miracles) έγραψε στις 14:41, 24-05-08:

Στην ώριμη ηλικία της Β' δημοτικού θυμάμαι το τρελό κόλλημα που είχα φάει (εγώ κι όλος ο κόσμος!) με την αλησμόνητη Lambada! Και ναι είχα και την απαραίτητη λαμπαντοφούστα και έκανα φιλότιμες προσπάθεις να χορεύω στο χωλ του σπιτού μέχρι που έπεφτα κάτω από τις στροφες. Αυτά ήταν τα χρόνια της αθωότητας...

Μετά στην 6η δημοτικού ένας καλός ξαδερφούλης μου γνώρισε τους Manowar και η συνέχεια είναι γνωστή...

6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

H underwater έγραψε στις 15:07, 24-05-08:

Στυλιστικά πέρασα πολλές περιόδους! Ως τα 16 ντυνόμουν απαίσια. Τζιν-φούτερ, αν γινόταν το φούτερ να καλύπτει τα οπίσθιά μου, επειδή είχα κόμπλεξ αν σηκωνόμουν στον πίνακα ότι όλοι θα κοιτάνε τον κώλο μου. Στα 16 με έπιασε να ντύνομαι με μάρκες (με επηρέασαν όλα τα κωλόπαιδα της περιοχής) και φόραγα συνέχεια πολύ ακριβά ρούχα, χωρίς όμως να τα συνδυάζω τέλεια. Κλασσικό έχει μείνει το Gianfranco Ferre μπλουζάκι που αγόρασα κι η μάνα μου πήγε να γίνει παιδοκτόνος με το κακομαθημένο βλαστάρι που έκανε.

Στα 17 άρχισα να έχω 1 mix and match στυλ που έκτοτε ανανεώνω, με ρούχα ακριβά και φτηνά, με πολλές επιρροές από χίππυς και εξορμήσεις σε Μοναστηράκι και κέντρο για παλαβά κομμάτια. Θεωρώ πως άρχισα να έχω λίγο στυλ στην 'Β Λυκείου.

Παράθεση

Phoebe (Κομπάρσα α)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Phoebe
H Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 1,213 μηνύματα.

H Phoebe , call me Snake, έγραψε στις 16:13, 24-05-08:

Ναι αυτά τα άκουγα και εγώ! Η μόνη διαφορά είναι οτι τα περισσότερα από αυτά τα άκουγα στο δημοτικό!

Χαχαχα!!!! Και εγώ! Να είναι καλά τα μεγάλα ξαδέρφια!!!

Αρχική Δημοσίευση από Idril
Στην ώριμη ηλικία της Β' δημοτικού θυμάμαι το τρελό κόλλημα που είχα φάει (εγώ κι όλος ο κόσμος!) με την αλησμόνητη Lambada! Και ναι είχα και την απαραίτητη λαμπαντοφούστα και έκανα φιλότιμες προσπάθεις να χορεύω στο χωλ του σπιτού μέχρι που έπεφτα κάτω από τις στροφες. Αυτά ήταν τα χρόνια της αθωότητας...

Δεν ήμουν η μόνη ε;

Την τιμητική του στο δημοτικό αλλά και στο γυμνάσιο είχε η αμερικάνικη pop! Bacstreet Boys, Britney Spears, Cristina Aguilera και δεν συμμαζεύεται!

Στιλιστικά δεν είχα επηρεαστεί από κανένα είδος μουσικής και όπως είπε η Resident: νομίζω ότι σε όλα μου τα γυμνασιακά-λυκειακά χρόνια ήμουν ολόκληρη ένα στυλιστικό ατύχημαοπότε...

Αχ τι μνήμες!!!

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,986 μηνύματα.

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 17:16, 24-05-08:

Έφτιαξα τον τίτλο, ελπίζω να μην έγινε πολύ μπανάλ!

Τι άκουγα εγώ; ...... Τίποτα.
Δεν θυμάμαι απολύτως τίποτα.

(Πέραν από κάτι χαζά που 'βαζε το ραδιόφωνο όοοοοοποτε το άνοιγα στην Α' Γυμνασίου )

Παράθεση

Κακή Επιρροή (Αναστασία)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Κακή Επιρροή
H Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,729 μηνύματα.

H Κακή Επιρροή εχμ... είπε γεια ...κι έγραψε στις 17:40, 24-05-08:

ντρέπομαι αλλά.... είχα λιώσει τους Duran Duran, Bruce Springsteen και καπάκια Σιδηρόπουλο και Cure
Παπακωνσταντίνου κι άγιος ο Θεός... την πρώτη φορά που έκανα έρωτα ήταν με το "Σ ακολουθώ" να παίζει στο background
Κασέτες με καμία συνοχή και σχέση μεταξύ τους που δυστυχώς πλέον δεν έχω...

Στυλιστικά.... η μαύρη χήρα ήμουν με φαρδυα μπλουζάκια και κολλητά παντελόνια....
Σορρός τα βραχιόλια τσιμούχες και το μαύρο μολύβι κάτω απ τα μάτια must
Στυλιστικό touch η στρατιωτική τσάντα για το σχολείο με ένα σωρό σχέδια με στυλό και τους Doors πρώτη μούρη στο καβούρι (αλλά οι Duran Duran .... έπαιζαν κανονικά )

αχ..... μην ανοίγετε ρε τέτοια θέματα... με σκοτώνετε

edit
χριστέ μου θυμήθηκα και τη Madonna Και τα χοροπηδηχτά με το like a virgin... στυλιστικά δόξα το θεό δε με είχε επηρεάσει... είχα όμως την μία απ τις τότε κολλητές μου που ήταν ίδια... όλο με κάτι δαντέλες φτιόγκους στο κεφάλι ερχόταν και κομμένα γάντια
να μην πω για τον boy george... καθώς και τους wham...
όσο περνάει η ώρα θυμάμαι κι άλλα... κλείνω εδώ

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Κακή Επιρροή : 24-05-08 στις 17:52.
Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 19:03, 24-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
Ολα αυτα...αλλα θυμαμαι ακομα....new kids on the block, Samantha Fox, Rick Ashley με τον οποιο ημουν και ερωτευμενη..., Michael Jackson, George Michael, Ace of Base....
Kαταρχην ειναι Rick Astley. Δευτερον.........ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!

Αρχική Δημοσίευση από Idril
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ...lambada.....bitch σου λεει μετα ! ΧΑΧΑΧΑΧΑ !

Αρχική Δημοσίευση από Κακή Επιρροή
ντρέπομαι αλλά.... είχα λιώσει τους Duran Duran, Bruce Springsteen και καπάκια Σιδηρόπουλο και Cure
Γιατι να ντρεπεσαι για Σιδηροπουλο περικαλω ;

Προσωπικά δεν πολυακουγα και πολλη μουσικη μεχρι 1η γυμνασιου, οπου και μπηκα πιο βαθεια σε ροκ και μεταλ και τα αγαπησα. Πολλα ελληνικα δεν ακουγα ηδη, και γενικά δεν υπαρχει κατι που ακουγα τοτε και τωραδε το ακουω. Μονο αυξανονται αυτα που ακουω.

Παράθεση

Neraida (Bitch...)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Neraida
H Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,916 μηνύματα.

H Neraida Twisted Mind... έγραψε στις 19:08, 24-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Lorien
Kαταρχην ειναι Rick Astley. Δευτερον.........ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΑΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!
βρε ουστ!!!
Γελας με το γουστο μου?!?!?!?!
Εγω θα σου ελεγα να το ξανασκεφτεις!

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 19:12, 24-05-08:

Το τοπικ ειναι περι μουσικης στα νιατα μας.Αρα εισαι

Παράθεση

Γιώργος

Επιφανές Μέλος

O Γιώργος Je veux aller au bout de mes fantasmes έγραψε στις 19:15, 24-05-08:

Αρχική Δημοσίευση από Neraida
βρε ουστ!!!
Γελας με το γουστο μου?!?!?!?!
Εγω θα σου ελεγα να το ξανασκεφτεις!
Δεν ξέρω τι έχεις σκοπό να του κάνεις, αλλά εγώ θα σας δαγκώσω το αυτί που βγαίνετε οφ.

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 19:26, 24-05-08:

Η πρώτη κασέτα που αγόρασα ever, ήταν το Eye of the Tiger των Survivor... Σημειωτέων ήμουν γύρω στα 12 και δεν είχα δει το Rocky, ούτε και το είδα ποτέ

Κατά τα άλλα θυμάμαι τότε κυκλοφορούσαν κατι συλλογές που είχαν από Χαριτοδιπλωμένο (Ποιόν?!! ) μέχρι Limahl (Ποιόοοον??!! ) μέχρι Nick Kersaw (Που τους θυμάμαι το άτιμο!!!!! ) μέχρι Boy George, μέχρι...UB40.

Είχα κάμποσες τέτοιες συλλογές αν και οι τότε must στην παρέα ήταν οι U2 οι Duran Duran οι Wham και η Mandonna... Ε, μετά κατά το λύκειο, στράφηκα κι εγώ σε πιο μεταλλικά ακούσματα.

...αλλά να θυμάμαι και τον Limahl δεν μου το 'χα...

Κρατηθείτε, σας έχω την απόλυτη καρεκλιά
http://youtube.com/watch?v=lWtN2_7EdLU
(ΚΟΥΕ μου ξέρω πως μόνο εσύ και κανά δύο άλλοι θα με καταλάβετε! χα χα χα!!)

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

H Corpse Bride έγραψε στις 19:32, 24-05-08:

Χαριτοδιπλωμενοοοοος..
Τι κανει αυτη η ψυχη? Ο Κυριαζης?
Ο Αλκαιος που μολις ειχε ξεκινησει με το τι τι ε τι τι τι τι τι ε τι ε τι τι.
Μανδω και Σοφια Αρβανιτη δεν το συζηταμε καν..
Το πιο extreme ακουσμα ηταν οι roxette.
Owwww :melagxolia:

http://www.youtube.com/watch?v=7VPVT6wZD34

3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους