Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,081 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,762 μηνύματα σε 74,628 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Ο αγαπημένος σας καλλιτέχνης...

Fallen_Angel (twisted things)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Fallen_Angel
H twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H Fallen_Angel ...after dark i feel... έγραψε στις 22:42, 19-02-07:

Ποιός είναι ο αγαπημένος σας καλλιτέχνης;
Ζωγράφος, γλύπτης, χαράκτης...

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη MonaXoS
Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,527 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε στις 22:51, 19-02-07:

Από ζωγραφική μου αρέσουν πολύ τα έργα του Πικάσο (ακούγεται πολύ συνηθισμένο, αλλά είναι αλήθεια). Ειδικά η Γκουέρνικα είναι το αγαπημένο μου έργο του.

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Νεοφερμένος

H twisted things αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Multimedia designer και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 38 μηνύματα.

H Fallen_Angel ...after dark i feel... έγραψε στις 23:00, 19-02-07:

Είχα πάει σε μια έκθεση ζωγραφικής στην Πινακοθήκη και είχε ένα αντίγραφο της Γκουέρνικα σε κανονικό μέγεθος... Αν και αντίγραφο ήταν απίστευτο...Καθόμουν και το κοίταζα ώρα...
Αλλά ο αγαπημένος μου καλιτέχνης είναι ο Θεοτοκόπουλος (El Greco)... Παρ'όλο που τα θέματά του είναι θρησκευτικά κυρίως (κ δεν με συγκινούν) ο τρόπος που τα αποδίδει είναι φανταστικός!

Παράθεση

Isiliel (Φεγγάρω)

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Isiliel
H Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 9,049 μηνύματα.

H Isiliel Salus populi suprema lex esto έγραψε στις 23:18, 19-02-07:

Ο δικός μου αγαπημένος είναι ο Dali. Κοιτώντας τους πινακές του αλλάζω διαθέσεις...

Παράθεση

Subject to change (Λία)

Founder

Το avatar του χρήστη Subject to change
H Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Web developer . Έχει γράψει 9,471 μηνύματα.

H Subject to change έγραψε στις 23:33, 19-02-07:

Γεια σου ρε Isi!
Κι εγώ, αν και προτιμώ τις εφαρμοσμένες τέχνες όπως τη γραφιστική, απο όοολους τους καλλιτέχνες που ξέρω, ο αγαπημένος μου είναι ο Dali. Μετά απο αυτόν, πάλι έρχεται ζωγράφος, ο Escher.

Παράθεση

io-io

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη io-io
H io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 1,548 μηνύματα.

H io-io έγραψε στις 23:43, 19-02-07:

Εγω τρελαινομαι για Van Gogh οπως μαλλον καταλαβατε απο το avatar μου!

Παράθεση

ALEX_

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη ALEX_
Ο ALEX_ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μαθηματικός . Έχει γράψει 626 μηνύματα.

O ALEX_ έγραψε στις 23:43, 19-02-07:

Αρχική Δημοσίευση από io-io
Εγω τρελαινομαι για Van Gogh οπως μαλλον καταλαβατε απο το avatar μου!
Εεεεεεελα!!!

Παράθεση

Νεοφερμένος

H Fallen_Angel ...after dark i feel... έγραψε στις 23:44, 19-02-07:

Κι εμένα μ'αρέσει πολύ ο Dali...Είναι τρελός...Φοβερό ταλέντο και ατελείωτη φαντασία... Στην έκθεση που είχε γίνει στο μουσείο Μπενάκη (2-3 χρόνια πριν) περίμενα στην ουρά με τις ώρες... Αλλά άξιζε!
p.s. Το κειμενάκι κάτω από το avatar μου είναι του Dali...

Παράθεση

Corpse Bride

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Corpse Bride
H Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,011 μηνύματα.

H Corpse Bride έγραψε στις 23:48, 19-02-07:

Escher/Picasso/Dali/Klimt/Royo/Giger/Rulier/Βαρλάμης

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Corpse Bride : 19-02-07 στις 23:53. Αιτία: Σιγά που δε θα ξεχνούσα! ;X
Παράθεση

adespoto

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη adespoto
H adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 1,321 μηνύματα.

H adespoto ειμαι ερωτευμένη!!!! έγραψε στις 00:10, 20-02-07:

Με ζωγραφική δεν ασχολούμαι για να είμαι ειλικρινής.
Η φωτογραφία πιάνεται? Αν ναι, ο αγαπημένος μου φωτογράφος είναι ο Ansel Adams.

Παράθεση

Νεοφερμένος

H Fallen_Angel ...after dark i feel... έγραψε στις 00:12, 20-02-07:

Πιάνεται! Ξέχασα να το αναφέρω...

Παράθεση

underwater

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη underwater
H underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,498 μηνύματα.

H underwater έγραψε στις 00:29, 20-02-07:

Από φωτογράφους Roy de Carava κι ο Οικονομόπουλος.

Παράθεση

Founes

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Founes
Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,347 μηνύματα.

O Founes έγραψε στις 03:05, 20-02-07:

Αγαπημένος φωτογράφος Helmut Newton!!!

Παράθεση

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Το avatar του χρήστη iJohnnyCash
Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 16,004 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε στις 06:35, 20-02-07:

Ζωγράφους: (Με σειρά προτιμήσεις)
1. Brom
2. Escher
3. dali
4. Amedeo Modigliani

Παράθεση

δi0m (diomidis)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη δi0m
Ο diomidis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 25 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 49 μηνύματα.

O δi0m έγραψε στις 22:48, 27-02-07:

Τα εργα χαρακτικης του σταθοπουλου...200-250 εργα του εχομε σπιτι...και 2 απο αυτα ειναι με αφιερωση σε μενα..η μια οταν γεννηθηκα,και η αλλη οταν ειχα τα πρωτα μου γενεθλια...ο πατερας μου ειναι φιλος με εναν κυριο ο οποιος εχει εργαστηριο χαρακτικης και ετσι γνωριστηκαν ο μπαμπας μου και ο σταθοπουλος,επειδη (τυπωνε???) τα εργα του εκει...

Παράθεση

wagneriandandy (Λευτέρης)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη wagneriandandy
Ο Λευτέρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 107 μηνύματα.

O wagneriandandy έγραψε στις 05:12, 03-03-07:

1.Giorgio de Chirico
2.Goya
3.Miro
4.Dali
5.Picasso
6.Yves Tanguy
7.Escher
8.Giger

Αυτα!

Παράθεση

kazmir84

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη kazmir84
Ο kazmir84 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 88 μηνύματα.

O kazmir84 έγραψε στις 11:18, 03-03-07:

Μερικοί αγαπημένοι μου ζωγράφοι
1. Pablo Picasso
2. Paul Klee
3. Gustav Klimt
4. M.C.Escher
5. Van Gogh
6. Mone
7. Mane
8. Aivasofsky
9. Salvador Dali
10. Μπουζιάνης
11. Τσαρούχης
κ.α.

Παράθεση

evouli

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη evouli
H evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 761 μηνύματα.

H evouli έγραψε στις 12:46, 08-03-07:

claude monet

Παράθεση

soydelsur

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη soydelsur
H soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 204 μηνύματα.

H soydelsur έγραψε στις 12:52, 08-03-07:

Hopper, Modigliani, Miro, Ακριθάκης. και άλλοι που ξεχνάω τώρα..

Παράθεση

truffinho (Αγγελος (όνομα και πράμα))

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη truffinho
Ο Αγγελος (όνομα και πράμα) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Γλυκά Νερά (Αττική). Έχει γράψει 350 μηνύματα.

O truffinho έγραψε στις 14:49, 27-07-07:

http://www.sport.gr/fun/analatos/pow...etDrawings.pps

Ρίξτε μια ματιά στο pps αυτό

Παράθεση

Lorien

Επιφανές Μέλος

Το avatar του χρήστη Lorien
Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 4,294 μηνύματα.

O Lorien έγραψε στις 21:27, 27-07-07:

Escher
Giger
Royo
Kurt Wenner
Julian Beever

Αυτους θυμαμαι απο ζωγραφικη τωρα. Δε το χω ψαξει και πολυ , σιγουρα θα μου αρεσουν κι αλλοι.

Παράθεση

simadoula

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη simadoula
H simadoula αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H simadoula έγραψε στις 15:59, 25-09-07:

Από ιμπρεσσιονισμό: Μονέ, Μανέ, Μοριζό
Από αφηρημένη ζωγραφική: Καντίσκι
Από φωβισμό: Ματίς
Από κυβισμό: Πικάσο
Από υπερρεαλισμό: Νταλί
Από Φλαμανδούς: Ρέμπραντ
Από Αναγέννηση: Μιχαήλ Άγγελος
Από ρομαντισμό: Γκόγια
Από Έλληνες: Θεοτοκόπουλος, Γύζης, Τσαρούχης, Αργυρός.

Παράθεση

Αρκτούρος

Πολύ δραστήριο μέλος

Το avatar του χρήστη Αρκτούρος
Ο Αρκτούρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 463 μηνύματα.

O Αρκτούρος έγραψε στις 16:08, 25-09-07:

Juan Miro

Γιάννης Τσαρούχης
Κωνσταντίνος Παρθένης

Και άλλοι...

Παράθεση

Nosaltres

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nosaltres
Ο Nosaltres αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 36 ετών . Έχει γράψει 324 μηνύματα.

O Nosaltres έγραψε στις 17:45, 26-09-07:

Μου αρεσουν πολλοι ζωγραφοι αλλα αν καποιοι αγαπημενοι μου ερχονται αυτη την στιγμη στο μυαλο ειναι ο Βελάσκεθ και ο Ζοαν Μιρό (πολυ διαφορετικοι μεταξυ τους παντως).

Παράθεση

Niyia

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Niyia
H Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 41 ετών και επαγγέλεται Χορευτής . Έχει γράψει 679 μηνύματα.

H Niyia έγραψε στις 14:52, 10-12-07:

Αγαπημένοι ζωγράφοι :
1) Σαλβαντόρ Νταλί (σουρρεαλισμός) Οι αλλόκοτοι κ φανταστικοί (εκτός πραγματικότητας) πίνακες του με ταξιδεύουν.
2) Γκουστάβ Κλίμτ (μοντέρνα τέχνη)

Αγαπημένος καλλιτέχνης :
Άντυ Γουόρχολ (ποπ άρτ)

& επίσης, θα αναφέρω κ Αγαπημένους σχεδιαστές :
1) Emilio Pucci (op art & psychedelic art)
2) Paco Rabanne (χρήση υλικών, όπως μέταλλο, αλουμίνιο, χαρτί κ πλαστικό, σε ρούχα)

Παράθεση

Nininaou (Ρηνούλα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Nininaou
H Ρηνούλα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 635 μηνύματα.

H Nininaou μουντζούρωσε και έγραψε στις 19:22, 16-02-08:

Eπειδή οι προτιμήσεις μου είναι πιο κοντά στον σουρρεαλισμό, τόσο στη ζωγραφική όσο και στην ποίηση:
Λουί Αραγκόν
Αντονέν Αρτώ
Ζώρζ Μπατάιγ
Αντρέ Μπρετόν
Τζόρτζιο ντε Κίρικο
Ρενέ Κρεβέλ
Σαλβαντόρ Νταλί
Πωλ Ελυάρ
Μαξ Ερνστ
Μαρκ Σαγκάλ
Βαλεντίν Ουγκό
Αλμπέρτο Τζιακομέτι
Ρενέ Μαγκρίτ
Χουάν Μιρό
Μερέ Όπενχαιμ
Μαν Ραίη
Ανδρέας Εμπειρίκος

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

fantasmenos (Διαταραγμένη Προσωπικότητα)

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη fantasmenos
H Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών , επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,293 μηνύματα.

H fantasmenos γεννημένος να λέει σοφά πράγματα έγραψε στις 19:29, 16-02-08:

Μουσικός: Jim Morisson

Ζωγράφος: Salvador Dali

Σκηνοθέτης: Tim Barton

Ποιητής: Φρίντριχ Νίτσε

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 9 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

Delfis

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Delfis
H Delfis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών . Έχει γράψει 58 μηνύματα.

H Delfis έγραψε στις 19:44, 16-02-08:

Dali-Φασιανός-Σογιούλ

Παράθεση

Leica (Ιο)

Νεοφερμένος

Το avatar του χρήστη Leica
H Ιο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 15 μηνύματα.

H Leica έγραψε στις 13:25, 27-05-08:

Φωτογράφοι: Gregory Crewdson,Nan Goldin,Di Gorcia,Duane Michals..
Ζωγράφοι πολλοί...(Magritte,Munch,Kandinsky,Beicon,Esher,Modigliani..)
Γλύπτες: Serra,Βαρώτσος,Louise Bourgeois..
Θα μπορούσα να γράφω όλη μέρα για τους τόσους ιδιοφυείς ανθρώπους..

Παράθεση

T_Chameleon

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη T_Chameleon
Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 224 μηνύματα.

O T_Chameleon έγραψε στις 14:06, 27-05-08:

Γλυπτής ζωγράφος…Μichelangelo di Lodovico Buonarroti Simoni..Dali…αντίθετα ο Πικάσο δεν μου κέντρισε το ενδιαφέρο…

Παράθεση

@nt¤wnis|~|¤e (Αντώνης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη @nt¤wnis|~|¤e
Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 427 μηνύματα.

O @nt¤wnis|~|¤e έγραψε στις 20:06, 04-08-08:

Με τη ζωγραφική δεν τα πάω και τόσο καλά. Έχω απλώς υπόψη τα γνωστά κλασικά αριστουργήματα, για τα οποία όμως δεν έχω διαμορφώσει μέσα μου το κατάλληλο υπόβαθρο ώστε να εκτιμήσω από μόνος μου την αξία τους, δίχως δηλαδή να μου πει κάποιος ότι είναι «αριστουργήματα» (παράδειγμα: τα «Ηλιοτρόπια» του Βαν Γκόγκ...) Βέβαια, εξαρτάται κι απ' τις προτιμήσεις του καθενός, κι όσο περισσότερο το «ψάχνει» κανείς,τόσο περισσότερο εκλεπτύνεται το γούστο του. Εδώ και λίγο καιρό, η αναζήτησή μου περιορίζεται στο Διαδίκτυο, διότι, εφόσον διαμένω επαρχία, είναι από πολύ σπάνιο έως και απίθανο να βρω ευκαιρία να δω από κοντα τα αυθεντικά έργα. Αυτό το διάστημα, λοιπόν, ανακάλυψα τον Dali. Και για να το πω απλά, μου έκανε το «κλικ» και έχω «κολλήσει» σ’ αυτόν! Βέβαια, δεν έχω ακόμα διαμορφώσει τα κατάλληλα κριτήρια μέσα μου ώστε να υπάρξει απ’ την πλευρά μου μια εις βάθος υποκειμενική εκτίμηση όλων των έργων του – όταν, για παράδειγμα, αντικρύζω το «Φάντασμα του Βερμέερ Βαν Ντελφτ, που μπορεί να χρησιμοποιηθεί και για τραπέζι» ... αυτό που μου μένει είναι οι κωμικές αποχρώσεις.

Κι όμως! Υπάρχουν κάποιες εξαιρέσεις που με ενθουσιάζουν! Ένα χαρακτηριστικό δείγμα αυτών εμφανίζεται στο ακόλουθο βίντεο (δεν ξέρω κατά πόσο «κολλάει» ως μουσική υπόκρουση το «stairway to heaven»…αλλά anyway…)
Salvador Dalí :: Part 7 :: {7/13}

Παράθεση

Εδάδ

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη Εδάδ
H Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,127 μηνύματα.

H Εδάδ www.youtube.com/watch?v=-WhQ5TiBHVk έγραψε στις 13:56, 05-08-08:

Βαριέμαι μέχρι θανάτου το Νταλί

Παράθεση

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη Γίδι
H Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 11,605 μηνύματα.

H Γίδι υπό τις διαταγές της Μπριάμ έγραψε στις 14:06, 05-08-08:

Francis Bacon

Xavier Noiret-Thomé

Αλέξης Ακριθάκης

Και άλλοι πολλοί.

Παράθεση

Ophelia (Μάρα)

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Ophelia
H Μάρα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 786 μηνύματα.

H Ophelia έγραψε στις 14:07, 05-08-08:

Aγαπημένοι...Roy Lichtenstein (βλ. το παλιό μου άβαταρ), Andy Warhol, Antoni Gaudí, Salvador Dali, Rafael, Michelangelo...

Παράθεση

@nt¤wnis|~|¤e (Αντώνης)

Δραστήριο Μέλος

Το avatar του χρήστη @nt¤wnis|~|¤e
Ο Αντώνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 427 μηνύματα.

O @nt¤wnis|~|¤e έγραψε στις 18:51, 08-08-08:

Εγώ βαριέμαι, γενικότερα, την πλειοψηφία των ζωγραφικών έργων τέχνης που έχω υπʼ όψιν έως τώρα! Απʼ τον Νταλί θα έλεγα ότι με ελκύει το 1/2 απʼ τα έργα του που έχω δει, ενώ είναι μικρότερο το ποσοστό εκείνων που με ενθουσιάζουν πραγματικά – όμως με ενθουσιάζουν! Ειδικά το βίντεο που ακολουθεί:
Dali – 4:10min

αυτό είναι κάπως μεγαλούτσικο σε διάρκεια, αλλά αξίζει:
Dali – 9:58 min

Δύο ακόμα βίντεο με φανταστική μουσική υπόκρουση!
Dali – 3:19 min
Dali – 3:50 min

edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη @nt¤wnis|~|¤e : 08-08-08 στις 19:03.
Παράθεση

hurricane (supergirl)

Διακεκριμένο μέλος

Το avatar του χρήστη hurricane
H supergirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,150 μηνύματα.

H hurricane έγραψε στις 20:02, 31-10-12:

Claude Monet

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Το avatar του χρήστη venividivici
H venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 16,737 μηνύματα.

H venividivici έγραψε στις 01:42, 26-08-13:

Michelangelo

Δαβίδ

Pieta

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

CiNeFiL (Skank in the air)

Περιβόητο Μέλος

Το avatar του χρήστη CiNeFiL
H Skank in the air αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,401 μηνύματα.

H CiNeFiL Still forbidden έγραψε στις 13:09, 22-09-13:

David Dust

Mr.Zero

Bom.K

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 4 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους