Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 66,088 εγγεγραμμένα μέλη και 2,387,945 μηνύματα σε 74,641 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Μεταβατική περίοδος...

Apro

Διάσημο Μέλος

Το avatar του χρήστη Apro
Ο Apro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Tatoo artist . Έχει γράψει 812 μηνύματα.

O Apro έγραψε στις 17:43, 15-03-10:

είναι η στιγμή, που αποφασίζουμε οτί κάτι πρέπει να αλλάξουμε..., είναι καταστάσεις, που μας ταλαιπωρούν για μικρά ή μεγάλα χρονικά διαστήματα..., είναι το φαινόμενο της αλλαγής, το οποίο έρχεται για να μας βοηθήσει ψυχολογικά....
είναι ένα ακόμα βήμα, στην προσωπική πορεία του καθενός....
ας μοιραστούμε ένα κομμάτι που μας απασχολεί και διάφορες ιδέες....

το κυριότερο πρόβλημα που με απασχολεί είναι το επαγγελματικό..., τα έχω κάνει θάλασσα μέχρι τώρα και αναρωτιέμαι για την πορεία αυτή....
έχω τελειώσει απλά το λύκειο και η τελευταία απόπειρα, ήταν να τελειώσω μηχανικός αυτοκινήτων από τον ΟΑΕΔ, αλλά τα παράτησα στο τρίτο έτος..., έκτοτε δουλεύω σταδιακά σε διάφορα εργοστάσια(συσκευαστήρια φρούτων)
βέβαια το πρόβλημα εντοπίζεται στο χαρακτήρα μου, επειδή είμαι αμελής και δεν είχα ακολουθήσει κάποιο σχέδιο για τον επαγγελματικό μου προσανατολισμό.... τα χρόνια πέρασαν και τώρα ψάχνω να βρω, με τι μπορώ να ασχοληθώ στο μέλλον, γιατί χωρίς να έχεις κάποιο σταθερό εισόδημα, δεν μπορείς να σταθείς και σαν προσωπικότητα....

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε πάνω από 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Μεταβατική περίοδος - Από Giovanna
      Το θέμα έχει λάβει 96 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Κοινωνικές Σχέσεις και Οικογένεια.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-08-15 στις 17:17.
    • Περίοδος και εγκυμοσύνη - Από Κατερίνα ***
      Το θέμα έχει λάβει 36 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Υγεία-Ιατρική.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 30-05-15 στις 22:01.
    • Δάνεια και περίοδος χάριτος - Από dioskouros88
      Το θέμα έχει λάβει 2 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 16-05-12 στις 18:56.
    • Περίοδος, ΜΜΜ και περιστέρια - Από worshipperjesus
      Το θέμα έχει λάβει 109 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Θεολογικά κι εκκλησιαστικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 05-04-11 στις 23:14.
    • Δοκιμαστική περίοδος - Από Corpse Bride
      Το θέμα έχει λάβει 18 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία iCareer: Εργασία & Καριέρα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 13-04-09 στις 23:53.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα

Μοιραστείτε το

...με ένα φίλο

...με πολλούς φίλους