Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αόρατος Χρήστης
Τι;
Πως;
Ταξινόμηση
Που;
Σε συγκεκριμένη κατηγορία;
Ποιος;
Αποτελέσματα Αναζήτησης
Συμπληρώστε τουλάχιστον το πεδίο Τι;

Το e-steki είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 67,047 μέλη και 2,411,856 μηνύματα σε 75,402 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το e-steki άλλα 650 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο e-steki!

Εγγραφή Βοήθεια

Σε τι φάση της ζωής σας βρίσκεστε;

haniel

Νεοφερμένος

H haniel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών . Έχει γράψει 18 μηνύματα.

H haniel έγραψε: στις 21:29, 17-03-10:

..προσωπικά οχι στη καλύτερη..είμαι 25,δηλ.τι 25?26,πππππφφφφφφφ......
λοιπόν,ας συζυτήσουμε το τι μας απασχολεί τη συγκεκριμένη χρονική περίοδο,τη συγκεκριμένη ηλικία...
και ας συγκρίνουμε με παλαιότερες περιόδους,εμπειρίες και συναισθήματα!!!!!!!!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Noisette (Φωτεινός Θάλαμος)

Επιφανές Μέλος

H Φωτεινός Θάλαμος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συντάκτης . Έχει γράψει 2,598 μηνύματα.

H Noisette Love is our resistance. έγραψε: στις 22:02, 17-03-10:

Πρώτον, νομίζω υπάρχει αντίστοιχο θεματάκι αν δεν κάνω λάθος...μοντερέιτορς διορθώστε με

Δεύτερον, 26 είσαι...δεν εισαι 70!Η δεκαετία των 20 και των 30 είναι οι πιο παραγωγικές...Αν δεν είναι στην περίπτωση σου, φρόντισε να είναι...

Εγώ είμαι 19, και ναι ειμαι στην καλυτερη εποχή μου...Μου ταιριάζει βρε παιδί μου...πως το λενε?!
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Φεγγαρένια..

Νεοφερμένος

H Φεγγαρένια.. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος . Έχει γράψει 22 μηνύματα.

H Φεγγαρένια.. έγραψε: στις 00:48, 19-03-10:

Σε παράξενη φάση, οκνυρή (ελπίζω να γράφεται έτσι γτ κάτι δν μου κολλάει αλλα βαριέμαι να το googlάρω τωρα) και καθόλου δημιουργική (κατι που δεν μου ταιριάζει σαν φύση). Και σε μεγάλη ανησυχία για το τι θα κάνω στα επαγγελματικά μου. Aν μου χώσει κάποιος μια σφαλιάρα, μου θυμίσει οτι είμαι 20 και μου φωνάξει να εκτιμήσω κ ν αρπάξω την ζωή θα το εκτιμήσω βαθύτατα......
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

chrisss

Δραστήριο Μέλος

H chrisss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 219 μηνύματα.

H chrisss γεια χαρα! έγραψε: στις 01:19, 19-03-10:

περιεργη, ντεμι σεκ που λενε?
αισθηματικα, επαγγελματικα ----ολα αυτα μαζι!!!!!!!
στα των φιλων εχω κατασταλαξει λιγακι σε αποψεις και συμπεριφορες..
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

gatouni8400 (Χαρά Καλέ)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χαρά Καλέ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 131 μηνύματα.

H gatouni8400 Δεν είναι εδώ για κανέναν εκτός από..... έγραψε: στις 01:28, 19-03-10:

Νομίζω πως κ εγώ βρίσκομαι σε περίεργη φάση..συγκεκριμένα αυτή την περίοδο σκέφτομαι πολυ!!
0 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

dianechristy

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H dianechristy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 122 μηνύματα.

H dianechristy έγραψε: στις 20:35, 22-03-10:

Είμαι σε μια απο τις πιο χαλια φάσεις μου... Μπορει να ξεσπασω εκει που δεν το περιμενεις και πολυ ασχημα.... (δινω πανελληνιες φετος και τα νευρα μου δεν ειναι καθολου καλα!) ελπιζω να φτιαξουν τα πραγματα το καλοκαιρι............
Παράθεση

Ηρώ (Μαρούλι)

Διακεκριμένο μέλος

H Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας . Έχει γράψει 2,077 μηνύματα.

H Ηρώ πλέκει μενεξέδες και έγραψε: στις 22:35, 22-03-10:

Είμαι στην καλύτερή μου φάση μωρό μου, στην καλύτερη μου φάση.
Μετά από 1.5 χρόνο ξυσίματος, βρίσκομαι στην πιο δημιουργική/παραγωγική περίοδο.

Ο ελεύθερός μου χρόνος είναι ελάχιστος, δουλεύω ΚΑΙ τα σαββατοκύριακα.. αλλά κάνω ένα από αυτά που ονειρευόμουν πάντα.
Επαγγελματικά; τικ!
Προσωπικά; τικ!
Υγεία; Δόξα να χει ο κύριος και η κυρία τικ!
Τι άλλο να ζητήσω;

Σας αγαπώ!
39 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών . Έχει γράψει 4,601 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 22:47, 22-03-10:

Μια απο τα ιδια με την Ηρω.
Ενας απιστευτος ερωτισμος με την ζωη γενικοτερα και μια πολλη καλη διαθεση.
Παρολο το καθημερινο τρεξιμο, νιωθω μια τρομερη εσωτερικη ησυχια. Παραγωγικοτατη και δημιουργικοτατη.
Εχω πολλα ακομα να κανω! Μπραβο μου!
7 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Ciela

Περιβόητο Μέλος

H Ciela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαέστρος . Έχει γράψει 1,438 μηνύματα.

H Ciela έγραψε: στις 22:48, 22-03-10:

μεταβατικη...τωρα για που δεν ξερω!
3 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

e-sofia (Σοφια)

Δραστήριο Μέλος

H Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών , επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 401 μηνύματα.

H e-sofia Προσωπικά εγώ τρελένομαι.......!!!!! έγραψε: στις 21:08, 23-03-10:

Την καλύτερη....στο θέμα οικογένεια..(έκανα την οικογένεια μου είμαι ευτυχισμένη)
Στα χειρότερα ... στο θέμα δουλεια....( δουλευα από το 1997 μέχρι πριν μείνω έγκυος και ξαφνικά δεν μπορώ να γυρίσω στην δουλεια μου γιατί δεν έχει δουλειές το αφεντικό μου) είμαι πολύ στεναχωριμένη..
Παράθεση

skoumas

Νεοφερμένος

Ο skoumas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 38 μηνύματα.

O skoumas eστεκι rox έγραψε: στις 02:52, 29-06-10:

περνάω αυτό που λένε 'την πρώτη και μοναδική σου κατάθλιψη'.

είμαι σε ένα σημείο όπου τα βάρη του παρελθόντος και του μέλλοντος συγκρούονται μέσα μου και με απομακρύνουν από το παρών.
πράγματα που πάντα ήθελα να βελτιώσω τώρα αρχίζω ..να τα βελτιώνω σαν αποτέλεσμα των παραπάνω.

νιώθω ότι έχω μπει σε ένα κουκούλι που με προστατεύει από τις απογοητεύσεις μου, για να βγω μετά δυνατότερος από ποτέ , και ίσως για πρώτη φορά , σαν ο πραγματικός μου εαυτός.
6 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,908 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 17:48, 06-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από Ηρώ
Είμαι στην καλύτερή μου φάση μωρό μου, στην καλύτερη μου φάση.
Μετά από 1.5 χρόνο ξυσίματος, βρίσκομαι στην πιο δημιουργική/παραγωγική περίοδο.

Ο ελεύθερός μου χρόνος είναι ελάχιστος, δουλεύω ΚΑΙ τα σαββατοκύριακα.. αλλά κάνω ένα από αυτά που ονειρευόμουν πάντα.
Επαγγελματικά; τικ!
Προσωπικά; τικ!
Υγεία; Δόξα να χει ο κύριος και η κυρία τικ!
Τι άλλο να ζητήσω;

Σας αγαπώ!
πώς τα λέει η ηρώ ; ε , καμία σχέση

(εκτός από το <<σας αγαπώ>>)
8 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

skatoula14 (Μυρτω!!!!)

Δραστήριο Μέλος

H Μυρτω!!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 330 μηνύματα.

H skatoula14 έγραψε: στις 23:21, 06-07-10:

στη χειροτερη,δεν μπορω να το περιγραψω ακριβως αλλα απ'τη μια μπορει να ειμαι στα καλυτερα μου και να περναω τελεια κι απ'την αλλη να πεφτω σε "καταθλιψη"...ισως φταιει και η ηλικια...
1 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

Devina

Τιμώμενο Μέλος

H Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 4,034 μηνύματα.

H Devina έγραψε: στις 19:14, 07-07-10:

Δεν είμαι και στη καλύτερη φάση the truth is.

Απλά πρέπει να ανασυνταχτώ, να αναδιοργανωθώ και να ''τρέξω'' παρακάτω, γιατί έχω μείνει τελικά πολύ πίσω...
Γενικά όμως, αυτή η συγκερκιμένη φάση είναι αδιάφορη & ουδέτερη...Κάπως θα την αλλάξω όμως, δεν θα αφήσω να τη πατήσω πάλι.
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 3,985 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 19:26, 07-07-10:

Σε απομυθοποίηση των πάντων, σε απογοήτευση, σε κενό και ένα απόλυτο τίποτα. Στο μηδέν και παραιτημένος απόλυτα και για όλα. Ούτε πόνος ούτε ηδονή, ούτε ζωή ούτε θάνατος. Μια χλιαρή αηδία.
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

self-instructive depressing

Διακεκριμένο μέλος

Ο self-instructive depressing αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,908 μηνύματα.

O self-instructive depressing έγραψε: στις 19:35, 07-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από DrStrangelove
Σε απομυθοποίηση των πάντων, σε απογοήτευση, σε κενό και ένα απόλυτο τίποτα. Στο μηδέν και παραιτημένος απόλυτα και για όλα. Ούτε πόνος ούτε ηδονή, ούτε ζωή ούτε θάνατος. Μια χλιαρή αηδία.
εφηβεία ;
5 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

DrStrangelove

Επιφανές Μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Μοντέλο . Έχει γράψει 3,985 μηνύματα.

O DrStrangelove έγραψε: στις 19:59, 07-07-10:

Μακάρι να ήταν εφηβεία.
Παράθεση

gdespina (deppy!)

Νεοφερμένος

H deppy! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 52 μηνύματα.

H gdespina 10 miLLioN TruEbiEs gET cRa2y! m2 -XD- έγραψε: στις 22:31, 08-07-10:

είμαι 17 κ ανήκω στους s1ngles εδώ κ πολλά χρόνια!
ποτέ δν είχα σχέση.. δν ξέρω τι φταίει.. xD
Παράθεση

Deviance ($Con)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο $Con αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 133 μηνύματα.

O Deviance Programming Itʼs an art unto itself. έγραψε: στις 22:47, 08-07-10:

Αρχική Δημοσίευση από gdespina
είμαι 17 κ ανήκω στους s1ngles εδώ κ πολλά χρόνια!
ποτέ δν είχα σχέση.. δν ξέρω τι φταίει.. xD
To ΔΝΤ!!!
11 Δεν μπορείτε να αξιολογήσετε αρνητικά το μήνυμα αυτόΔεν μπορείτε να αξιολογήσετε θετικά το μήνυμα αυτό
Παράθεση

athene (Αθηνά)

Δραστήριο Μέλος

H Αθηνά αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 230 μηνύματα.

H athene η κατάρα του ροκά.. έγραψε: στις 22:52, 08-07-10:

Νιώθω ότι όλα πάνε στραβά!!
Έχω πελαγώσει/απογοητευθεί/σκαλώσει άσχημα!(βγήκανε τα μόρια βλέπετε).Κι όσο έλεγα ότι δεν θα με επηρεάσει ότι και να βγάλω,τελικά είναι αρκετά δύσκολο!
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    SonGokuUI